PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن میل خاص

Mahdi/s
28-04-2010, 20:59
سلام یه سوالی داشتم...خودم امیدی ندارم ولی خوب حالا میپرسم شاید فرجی شد......

سوال....من اگه بخوام یه میل خاص رو از توی 1880 تا میل پیدا کنم....چیکار باید بکنم..؟؟؟؟

sepid12ir
30-04-2010, 00:24
خب اگه محتوای میل یادت باشه و یک لغت کلیدی را از ان میل به یاد بیاری در قسمت search mail میتونی آن لغت را بزنی و ایمیلهایی که ان لغت خاص را دارن بهت نمایش داده میشن... !
.
.
راه دیگه هم هست...
مثلا ایمیلها را به ترتیب اسم قرار بدی.. بنابراین پیدا کردن ایمیل خاص اگه از شخص مشخصی باشه شاید راحت تر باشه .. البته راه حل اول را پیشنهاد میکنم :)

almata
30-04-2010, 06:28
خب اگه محتوای میل یادت باشه و یک لغت کلیدی را از ان میل به یاد بیاری در قسمت search mail میتونی آن لغت را بزنی و ایمیلهایی که ان لغت خاص را دارن بهت نمایش داده میشن... !
.
.
راه دیگه هم هست...
مثلا ایمیلها را به ترتیب اسم قرار بدی.. بنابراین پیدا کردن ایمیل خاص اگه از شخص مشخصی باشه شاید راحت تر باشه .. البته راه حل اول را پیشنهاد میکنم :)

تنها راه همینه

Mahdi/s
30-04-2010, 09:21
خب اگه محتوای میل یادت باشه و یک لغت کلیدی را از ان میل به یاد بیاری در قسمت search mail میتونی آن لغت را بزنی و ایمیلهایی که ان لغت خاص را دارن بهت نمایش داده میشن... !ممنون.....ولی چون هیچی ازش یادم نبود فقط یادم بود اول حرفش c..داره.....الکی داشتم برای خودم میگشتم که خیلی شانسی پیداش کردم....:31:فکر کنم همون فرجه شد:31:

.
.
راه دیگه هم هست...
مثلا ایمیلها را به ترتیب اسم قرار بدی.. بنابراین پیدا کردن ایمیل خاص اگه از شخص مشخصی باشه شاید راحت تر باشه .. البته راه حل اول را پیشنهاد میکنم :)اگه بگید چطوری ممنون میشم ..؟؟؟...اصلا چطوری من به ترتیبش کنم هم به ترتیب اسم.....یا به ترتیبی که جدید تره...اگه ترتیب دیگه هم داره توضیح بدی خوب میشه..

almata
30-04-2010, 10:23
با استفاده از نرم افزار word یا excel میشه به ترتیب حروف الفبا مرتب کرد.

sepid12ir
30-04-2010, 21:36
اگه بگید چطوری ممنون میشم ..؟؟؟...اصلا چطوری من به ترتیبش کنم هم به ترتیب اسم.....یا به ترتیبی که جدید تره...اگه ترتیب دیگه هم داره توضیح بدی خوب میشه..
تو جیمیل که نگاه کردم دیدم همچین امکانی نیست...شایدم باشه و من بلد نیستم...

ولی در یاهو، ایمیل اشخاص با Date, From, Subject طبقه بندی میشه که در بالای قسمت اینباکس هست...