PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در قسمت ورود وبلاگم شناسه و کلمه عبور مي زنم مي گويد صحيح نمي باشد.

sezar & sanaz
11-04-2006, 19:50
آدرسم اينه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي هيچ كاري نمي توانم انجام دهم مي خواهم نوشته هايش را عوض كنم برنامه بريزم درش ولي نمي دانم چرا در قسمت ورود به سايت شناسه کاربرى و کلمه عبور را مي زنم جايي نمي رود و مي گويد کلمه عبور صحيح نمي باشد. :blink:

saeid_ronaldo
11-04-2006, 19:58
خوب اگه ايميلتو تو ثبت نام وارد كردي بزن روي فراموشي پسورد . پسوردتو ميده به ايميلت. درضمن دقت كن .پسورد ها به كوچيك يا بزرگ بودن حروف حساسن. هميشه كپس لوكتو چك كن موقع پسورد وارد كردن

miladz
11-04-2006, 23:22
پسورد رو که پیدا کنی وارد که بشی
روی ارسال مطلب کلیک کن اونجا مطالبت رو یاد داشت کن و ارسال کن
اگه بعضی وقتا دیدی کطلبی که ارسال کردی نیست Ctrl + F5 رو بزن

sezar & sanaz
12-04-2006, 23:10
هر كاري كه مي كنم نمي شود فكر كنم فضايش پر شده باشد

sezar & sanaz
13-04-2006, 20:12
مشكل فهميدم از كجاست
كوشش برنامه نويسان سرويس پرشين بلاگ، همواره بر افزايش امنيت سرويس و كاهش آمار ---- شدن وبلاگ ها بوده است. بر اين اساس، در صفحات مختلف اين سايت، تمهيدات ويژه اي (حتي فراتر از آنچه كه امروز در بسياري از سايت ها به عنوان عرف در نظر گرفته مي شود) براي جلوگيري از فاش شدن كلمات عبور انديشيده شده است. يكي از دلايل لو رفتن كلمات عبور كاربران، فعاليت كرم ها، ويروس ها و Trojan ها بر روي كامپيوتر آنهاست. در اين شرايط، كاربران با مراجعه به صفحات Login و Sign in سايت هاي مختلف، با اين معضل مواجه خواهند شد كه نام كاربري و كلمات عبور آنها، براي Attacker ها و Hacker ها ارسال مي شود. بر اين اساس، آنها قادر خواهند بود به راحتي هرچه تمام تر، به اكانت شخصي ساير كاربران وارد شده و تغييرات مخربي را ايجاد نمايند.
براي جلوگيري از فعاليت موفقيت آميز اين قبيل برنامه هاي جاسوسي، در سرويس پرشين بلاگ رمزگذاري (Encryption) ويژه اي براي فيلد كلمه عبور (Password) در نظر گرفته شده است كه قبل از ارسال اطلاعات به سايت پرشين بلاگ، و احتمالا شخص جاسوس، آنها را توسط الگوريتم پيچيده اي رمزگذاري نموده و سپس، به سايت ارسال مي نمايد. با در نظر گرفتن اين امكان، برنامه هاي جاسوسي كه ممكن است روي برخي از دستگاهها وجود داشته باشند، از كار خود باز مي مانند.
اين رمزگذاري، نيازمند آن است كه كاربر، امكان استفاده از كدهاي جاوا اسكريپت را در قسمت تنظيمات مرورگر خود فعال نموده باشد.
در صورتي كه اجرا شدن كدهاي جاوا اسكريپت در مرورگري غير فعال شده باشد، رمزگذاري انجام نخواهد شد و بالطبع، ورود به سايت با اخلال مواجه مي گردد

چطوري من اين كار رو الان انجام بدم كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككككككككك

sezar & sanaz
15-04-2006, 00:45
چطوري من اين كار رو الان انجام بدم كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككككككككك :blink: :blink: :blink: :sad: :sad: :sad:

miladz
15-04-2006, 03:14
والا من که دقیقا نفهمیدم منظور شما چی هست اگه که پریشن بلوگ زده خودو آپدیت کرده دیگه با پسورد شما چی کار داره
در ضمن پر شدن وبلاگ شما هیچ وقت باعث نمیشه که وبلاگ رو ببندند
یه کم واضح تر توضیح بده تا من کمکت کنم
بعد هم این کارهایی که گفتی پرشین بلاگ انجام داده
هیچ ربطی به پسورد شما نداره
فقط اگه رو سیستم شما تروجان باشه
پسورد شما واسه کسی سند نمیشه
فقط کد واسش سند میشه
که اینم هیچ ربطی به پسورد شما نداره

Mahdi Hero
15-04-2006, 17:15
بابا منم اين مشکلو دارم و اصلاً هل نميشه برايه من ارور ميده که فايل کوکوی شما
کجمشه خوب من بايد چه قلتی بکنم تا روشن شه راستی تا يادم نرفته بگم من از اپرا