PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی در مورد خدمات شرکت شاتل؟

pny8gb
28-04-2010, 17:04
نظر سنجی در مورد خدمات شرکت شاتل؟

pny8gb
28-04-2010, 17:12
این نظر سنجی یه بار از طرف مدیر سایت پاک شد.
چرا نمی گذارین خود کاربران سایت در مورد این نظر سنجی تصمیم بگیرند.

t_tanhayam
02-05-2010, 02:18

والا من دارم تقريبا ازش راضيم بيشتر بخاطر تايم بيشتر دانلود روزانه

Gregar
02-05-2010, 13:10
تمام کسانی که از شاتل ناراضی اند به خاطر دانلود شبانه اشه . درسته که دانلود روزانه سرعتش بالاست ولی شبها چه فایده که سرعت به صفر میرسه و قطع میشه

pedram_sad
02-05-2010, 13:56
تمام کسانی که از شاتل ناراضی اند به خاطر دانلود شبانه اشه . درسته که دانلود روزانه سرعتش بالاست ولی شبها چه فایده که سرعت به صفر میرسه و قطع میشه
اتفاقا من و خیلی از دوستان که اصلا شبها رو بیخیال شدیم
در طول روز هم مشکل داریم
نوسانات وحشتناک و خنده دار سرعت که 1 ثانیه رو 65 و ثانیه ای بعد رو 4 و ثانیه ای بعد روی 110 میره
در طول این 8 ماهی که سرویس میگیرم یا قطعی های سراسری چند ساعته یا link faild دادن
از اون سمت هم پشتیبانی فوق العاده amature و cheap که فقط میخوان از سر خودشون باز کنن و مشتری و بپیچونن

Gregar
02-05-2010, 16:29
در طول روز هم مشکل داریم
نوسانات وحشتناک و خنده دار سرعت که 1 ثانیه رو 65 و ثانیه ای بعد رو 4 و ثانیه ای بعد روی 110 میره
در طول این 8 ماهی که سرویس میگیرم یا قطعی های سراسری چند ساعته یا link faild دادن
از اون سمت هم پستیبانی فوق العاده amature و cheap که فقط میخوان از سر خودشون باز کنن و مستری و بپیجونن

اوه...اوه . پس حسابی ر...ه

Bs_panzer
02-05-2010, 16:37
بستگی به منطقه مخابراتی داره یه جا عالیه یجا هم روم به دیوار dial-up ـه

مثلا منطقه ما (شیخ فضل الله 8805) اصلا نه نوسان داره نه قطعی

فوق العاده از سرویسم (Art1) راضیم چون دان استریم رو روی 1024 گذاشتن و هر 3 ساعت 1 گیگ می تونم دانلود کنم (اکثر وقت ها)

سرعت تورنت هم بالاست

ولی تا وقتی نت 2 مگ به بالا با قیمت زیر 30 تومن به مردم ندن اینترنت ایران کلا گنده (مشکل از isp نیست)

t_tanhayam
02-05-2010, 19:23

والا درسته چند وقتي افتضاح شده ولي من 30 تا بصورت فري از رپيد بر ميدارم كه به نظرم خوبه
شايدم به قول دوستمون مربوط به منطقه هاي مختلف باشه

farshidshd
02-05-2010, 20:03
در طول روز هم مشکل داریم
از اون سمت هم پستیبانی فوق العاده amature و cheap که فقط میخوان از سر خودشون باز کنن و مستری و بپیجونن

:21: .... همون بهتر که شبها رو بی خیال بشین!! :2:

pedram_sad
02-05-2010, 20:04
بله شهر به شهر فرق داره
( شدیدا هم تبعیض هست تو کار شاتل . بعضی شهر ها همین ECO 128 رو تا 130 KB بستن )
ولی اینجا تقریبا تمام شهر داغون
قطع که میشه و 619 میده برای کل شهر 2 یا 3 ساعت اینطوری میشه
ساعت 4 سرعت 112 هست
ساعت 5 به زور به 7 میرسه
ساعت 6 میشه 30
همش هم میگن درست میشه
قبل از عید زنگ زدن گفتن bandwidth رو بردیم بالا چک کردم بد تر شد !

farshidshd
02-05-2010, 20:07
بله شهر به شهر فرق داره
( شدیدا هم تبعیض هست تو کار شاتل . بعضی شهر ها همین ECO 128 رو تا 130 KB بستن )
ولی اینجا تقریبا تمام شهر داغون
قطع که میشه و 619 میده برای کل شهر 2 یا 3 ساعت اینطوری میشه
ساعت 4 سرعت 112 هست
ساعت 5 به زور به 7 میرسه
ساعت 6 میشه 30
همش هم میگن درست میشه
قبل از عید زنگ زدن گفتن bandwidth رو بردیم بالا چک کردم بد تر شد !

ADSL2 قضیش چیه دیگه. الان فقط اینو دارن.

pedram_sad
02-05-2010, 20:15
:21: .... همون بهتر که شبها رو بی خیال بشین!! :2:
اینم راهی است برای خودش
به تعداد customer ها راه هست برای کنار اومدن با isp
یاد فیلم مارمولک افتادم ! :31:

ADSL2 قضیش چیه دیگه. الان فقط اینو دارن.
دری بری میگن
همینی که به همه میندازن و ما هم بی نصیب نموندیم
مثلا یکی از مزایای aDSL2 سریعتر Connect شدنش هست که باید حدود 3 ثانیه باشه در مقابل 10 ثانیه Adsl
اما من گاهی 25 ثانیه هم صبر کردم برای وصل شدن
بعنی 2 برابر dial up

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باز هم میگم تبعیض بیداد میکنه تو نقاط مختلف این گربه دربند !

farshidshd
02-05-2010, 20:19
دری بری میگن

این گربه دربند !

آره ؟؟!! :9:

pny8gb
07-05-2010, 13:41

t_tanhayam
07-05-2010, 16:49
والا اگه بر همين منوال پيش بره جزئ شاكي ها هستم هر چند يك مدتي طرفدار بودم
ولي الان افتضاحه نميدونم چرا

pny8gb
13-05-2010, 20:16

pny8gb
19-05-2010, 22:06

HardWare Professor
03-06-2010, 20:31
افتضاح هست

citrix
04-06-2010, 09:24
من قبلاً اکو داشتم خیلی افتضاح بود ! یعنی توی شب اصلاً نمیشد دانلود کرد ! اما الان آرت 1 دارم 12 گیگ دارم 3گیگ هم که هدیه دادن ! شب و روز با 117 میگیرم که چند روزه سرعت رو اوردن پایین فعلاً اما خداییش راضیم الان

pny8gb
02-07-2010, 17:06
من قبلاً اکو داشتم خیلی افتضاح بود ! یعنی توی شب اصلاً نمیشد دانلود کرد ! اما الان آرت 1 دارم 12 گیگ دارم 3گیگ هم که هدیه دادن ! شب و روز با 117 میگیرم که چند روزه سرعت رو اوردن پایین فعلاً اما خداییش راضیم الان

pny8gb
20-10-2010, 17:37

afshin b
20-10-2010, 19:38
رفیق شما داری چیکار میکنی؟ پست دیگران رو میدی؟:18:

در هر حال من دو ماهه 128 اکو دارم، در کل بد نیست. روزا سرعت بین 60 تا 67 هست و شبا هم 47. هر شب حدود 970 مگ دانلود میکنم.
اوایل شبانه مثل روزانه بود ولی بعد یکی دو هفته سرعت رو به 47 کاهش دادن و دیگه هم برنگشت.

zikzax
22-10-2010, 12:10
سلام بچه ها :20:من می خوام از شرکت شاتل که چند ماهیه تو رشت شروع به خدمات کرده سرویس بگیرم نظر شما چیه ؟ اطلاعاتی اگر در رابطه باهاش دارین راهنماییم کنید آخه شک دارم بگیرم یا نگیرم چون میگن خوبه اما چون تازه اومده:13: یه کم از خدمات و پشتیبانیش میترسم که خراب باشه اما قیمت هاش با بقیه فرقی زیاد نداره!:46:

sei_pm
22-10-2010, 13:25
سلام بچه ها :20:من می خوام از شرکت شاتل که چند ماهیه تو رشت شروع به خدمات کرده سرویس بگیرم نظر شما چیه ؟ اطلاعاتی اگر در رابطه باهاش دارین راهنماییم کنید آخه شک دارم بگیرم یا نگیرم چون میگن خوبه اما چون تازه اومده:13: یه کم از خدمات و پشتیبانیش میترسم که خراب باشه اما قیمت هاش با بقیه فرقی زیاد نداره!:46:

فکر نکنم وضع خوبی داشته باشه :

ولی بهتره داخل تاپیک شهر رشت بپرسید شاید تو منطقه شما سرویس دهی فرق کند:

Retired User
22-10-2010, 15:18
من Vاضیم روزا سرعتم یبن 200 تا 250 اه
شبا هم 60-70

ECO 128

abbass65
23-10-2010, 01:35
منم نسبتا راضیم
شبها معمولا 3 گیگ میگیرم روز هم چند هفته هست که مشکل نداشتم
در کل بد نیست به نسبت شرکتهای دیگه ولی عالی هم نیست

pny8gb
27-10-2010, 15:50
شاتل شب ها سرعت کمک می کنه

pny8gb
14-12-2010, 18:38
شاتل سرعت 2 مگ در این هفته تا سرعت 21 کیلو کاهش داده

maziarb
14-12-2010, 18:41
من 1ساله میخوام اشتراک شاتل بگیرم میگه پورت واسه eco نداریم تا چند وقت پیش که گفتن eco توی مخابرات شما ارایه نمیشه،

maziarb
14-12-2010, 18:48
اما دمش گرم واسه فردا سرعتا رو برده بالا رو 300 که بشه نوحه و اصوات مخصوص زیاد دانلود کرد

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

شاتل سعی میکنه مسلمان واقعی درست کنه

adhd
14-12-2010, 20:15
شاتل براي منكه خوب بوده به غير زمان سفر رهبر به قم
كه دانلودش يه دفعه ميرفت رو صفر شانس آورديم فقط
دو هفته بود

saman_salehi1
15-11-2011, 12:41
اصلا خوب نیست.
من میخوام پس بدم.
به همه علام میکنم که گول تبلیغاتش رو نخورید؟
شبانه ی شاتل اصلا به درد نمیخوره و تا یک کم دانلود کردید سریع محدودتون میکنند تا سرعت 2 کیلو به طوری که شبا باید بیخیال بشید.
بنر های تبلیغاتی که در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میبینید کلاهبرداری است و به هیچ عنوان شاتل اجازه ی دانلود نامحدود را در ساعات شبانه به شما نخواهد داد.
چند شب که با سرعت بالا دانلود کنید شما رو محدود میکنند.

nimakh
16-11-2011, 08:21
اگه شاتل بهترین سرویس رو هم بده که عمراً نمیده به خاطر اینکه به شعور مشتریهاش توهین میکنه عمراً حاضر نیستم ازش سرویس بگیرم. ای اس پی قبلیم هر وقت زنگ میزدم که سرعت پایینه بیچاره میگفت مرکز شما تعداد یوزراش زیاد شده پهنای باندش کمه چند روزی تحمل کنید درخواست افزایش دادیم بعد هم درست میشد نه اینکه مثل شاتل همشون با هم حرف الکی به آدم تحویل بدن

urcu
16-11-2011, 11:04
شاتل واقعا افتضاح شده!:2:

mrhamed
16-11-2011, 12:25
من دوساله مشترک شاتل هستم، هروز " بدتر از دیروز "شد. شاید بهترین بازه زمانی قبل از راه اندازیش باشه که تازه میخوای بخری خیلی هواتو دارن ولی بعدش... واقعا هر روز بدتر از دیروز شد... دانلود شبانه " حتی به مصرف برق هم نمی صرفه " کلا نمیدونم از چه شرکتی بگیرین ولی میدونم از شاتل نـــگیرین سرویس، پشتیبانی ... افتضاحه ولی یه حسنی داره: کنترل پنل آنلاین نسبتا کاملی داره که ار پرداخت آنلاین گرفته تا گزارش مصرف ، تغییر پسورد و ... داره که هر شرکتی نداره! ولی کلا برای شرکتشون و مشترکانشون (مثلا خود) متاسفم :(

بردیا
16-11-2011, 15:36
برای من یه مدت 2هفته ای دانلود شبانم مشکل داشت اونم به خاطر اینکه هر شب نزدیک 1گیگ دانلود میکردم
ولی الان یه ماه بیشتره که مشکل خاصی ندارم چه روزانه چه شبانه.
تقریبا 3شب در هفته بیشتر دانلود نمیکنم که اونم مشکل پایین بودن سرعت ندارم و بقیه هفته که شبا خاموشه که جزو مشترکین پرمصرف حساب نشم که بخوان محدودم کنن.
به هر حال من راضیم از همین سیستم چون مصرفم زیاد نیست ولی برای کسایی که دنبال دانلود شبانه دائمی هستن زیاد فایده نداره شاتل دیگه

rmb_ali
20-11-2011, 07:40
فکر کنم شاتل داره خودکشی میکنه
و با دادن سرویسهایی خیلی خوب زمانی که دیگر سرویس دهندگان از این چیزا نمی دادن خودشو جا انداخت الان که همه دارن هوای مشتری رو شاتل داره میزنه زیر همه چی بدتر از همه اینه که منکر همه چیز میشه و میگه از اول سرویس های ما همینطوری بوده
مطمئنا مسیری که شاتل میره منتهی به سقوطه

nimakh
20-11-2011, 08:16
برای من یه مدت 2هفته ای دانلود شبانم مشکل داشت اونم به خاطر اینکه هر شب نزدیک 1گیگ دانلود میکردم
ولی الان یه ماه بیشتره که مشکل خاصی ندارم چه روزانه چه شبانه.
تقریبا 3شب در هفته بیشتر دانلود نمیکنم که اونم مشکل پایین بودن سرعت ندارم و بقیه هفته که شبا خاموشه که جزو مشترکین پرمصرف حساب نشم که بخوان محدودم کنن.
به هر حال من راضیم از همین سیستم چون مصرفم زیاد نیست ولی برای کسایی که دنبال دانلود شبانه دائمی هستن زیاد فایده نداره شاتل دیگه

من هم مصرف زیادی نداشتم ولی اگر موردی پیدا میشد که دانلود کنم دیگه بد بختی شروع میشد اینقدر اعصاب آدم داغون میشه که همه دوستان میدونن من چی میگم ولی الان از جای دیگه گرفتم مصرفم هم همونه ( حتی بیشتر ) هر وقت لازم شد میزارم دانلود و تموم میشه میره دنبال کارش

بامزی
21-11-2011, 22:48
من گزینه ضعیف رو می زنم

چون پوست من کنده شده از مهر ماه. من قراردادم طولانی بوده اما یهو اینا اومدن سرخود سرعت دانلود شبانه رو روی 5 کیلوبیت بر ثانیه قرار دادن. من روی دانلود شبانه خیلی حساب کرده بودم.

به هر حال من می خام برم یه شرکت دیگه بگیرم

در ضمن کی گفته سرعت روزانه خوبه ؟؟؟؟!!!! من که توی باز کردن همین P30WORD امروز مشکل داشتم و فقط الان درست شده.تازه سرعت من 512 بوده

milad_gta
21-11-2011, 23:01
این نظرستجی هرچند قدیمیه ولی به هر حال فاقد اعتبار هست ! چون گزینه افتضاح نداره ...

بامزی
21-11-2011, 23:30
راست میگه چون دوتا گزینه خوب داره و یه گزینه متوسط و یه گزینه ضعیف

در ضمن اصلا به پست های تعریف 2010 توجه نکنید (تا پست 31) فقط 2011 خودش گویای همه چیز هست !!!

urcu
22-11-2011, 00:05
راست میگه چون دوتا گزینه خوب داره و یه گزینه متوسط و یه گزینه ضعیف

در ضمن اصلا به پست های تعریف 2010 توجه نکنید (تا پست 31) فقط 2011 خودش گویای همه چیز هست !!!

تایید میشه جای گزینه افتضاح خیلی خالیه!:2:

AverSioN
22-11-2011, 00:10
من شبا سرعتم عالیه و همیشه بین 50 -60 ثابت هست هیچ مشکلی هم ندارم :8:

khan-teh
22-11-2011, 01:23
شاتل بدترین سرویس دهنده حال شیراز هستش سرعت شبانه رو 5:2:

fragari
22-11-2011, 01:46
من ART128 دارم، سرعت دانلود صبح و شب تفاوتی نداره و حدود 60 کیلوبایت هست اما پینگش خراب شده.
اما پشتی بانی اینجا خوبه.
زاهدان

saman_salehi1
22-11-2011, 01:56
شاتل بدترین سرویس دهنده ی اینترنت در ایران است.
شاتل دانلود شبانه ندارد ؟ ( گول نخورید)

urcu
22-11-2011, 02:11

lسلام
میشه شناسه کاربریتون را بدید؟!

بامزی
22-11-2011, 09:35

سلام من هم شبا سرعتم خالیه و همیشه بین 4 تا 5 هست تا حالا هم چنین مشکل خوشگلی نداشتم :8:

-------------------------

نتیجه گیری اخلاقی : شاطل بهترین ارائه دهنده اینترنت در ایران و جهان . نقطه سر خط.

---------------

ma_hasti
22-11-2011, 13:52
منم از سرویسم راضیم فقط شبانه مشکل داره که اونم می گن اگه محدود شی درست میشه بحالت اول برمی گردی

nimakh
22-11-2011, 14:12
خب ممکنه کسی که خودش از شاتل باشه سرعتش هم خوب باشه ولی مال مشترکان عادی اصلاً اینجوری نیست همه دوستان که میدونن چی میگم

free4ever_e
22-11-2011, 18:00

man in matno 2 hafte pish baraye site shatel neveshtam

مدتی است که سرعت دانلود شبانه من در بهترین حالت از 3 kb فراتر نمی رود
فکر می کنم حدودا 20 روزی هست که این رویه ادامه دارد
این محدودیت درست بعد از اخرین تمدید دوره من اعمال شده ، اگر من از این رویه مطلع بودم قطعا حاضر به ادامه تمدید نمی شدم
با مراجعه به شعبه مرکزی مشهد به من توضیح داده شد که این رویه به دلیل فزونی سقف دانلود در ماه به صورت برنامه ریزی شده و توسط برنامه اعمال و تا زمان نا‌معلومی به دلیل عدم اطلاع رسانی و به صورت تعمدی ادامه دارد
در این رابطه لازم است چند نکته را متذکر بشوم
با توجه با این مورد که من 3 سالی هست که مشترک شرکت شما می باشم قبلا با همچین رویه ای رو به رو نشده بودم
این طوری که به من توضیح داده شده است مشتریکین کم مصرف خطشون با هم به اشتراک گذاشته شده و مشترکین پر مصرف خطشون با هم ، نتیجتا اینگونه خواهد شد که مشترکین پر مصرف عملا دانلودی نخواهند داشت همچنین مشترکین کم مصرف یا بدون مصرف هم که طبعا از قبل دانلودی نداشته اند در حالت کلی اینگونه خواهد شد که مصرف در حد صفر خواهد شد
اگر حقیقتا بر اساس ادعای شما که این رویه برای حمایت از مصرف کننده کم مصرف اعمال شده و قطعا با توضیحاتی که دادم در تعارض است باید این رویه متفاوت تر اجرا می شد
میانگین مصرف من در یک سال برای هر ماه کمتر از 5 G می باشد فکر می کنم منطقا باید این برنامه ریزی بر اساس میانگین سال یا دوره باشد نه بر اساس یک ماه (مهرماه بنا بر ضرورت من 15 G دانلود داشته ام)
به من گفته شده که این رویه از همان ابتدا اجرا می شده ،ولی این حرف به نظرم فقط در حد حرف بود چون یکی از کسانی که خوده بنده سال گذشته با شرکت معرف کردم در تابستان سال گذشته 65 G دانلود شبانه با سرویس ای مشابه من داشته است
من حدود 3 سال است که از شرکت شما سرویس می گیرم و با توجه به اینکه اشنایی کاملی با نوع خدمات شرکت شما و شرکت های مشابه شما داشته ام حدود 20 نفری را فقط خودم معرفی کردم
به نظرم این موضوع رو شما در نظر نگرفته اید که شما هر چقدر هم تبلیغ کرده باشید در نهایت فرد از من مشترک به قول شما پر مصرف درباره خدمات شما سوال می کند و من نوعی هستم که فرد را مجاب یا دلسرد می کنم
همچنین به نظر می رسد این رویه می بایست اطلاع رسانی می شد نه اینکه به دلیل اشغالی خطوط تلفن مجبور به مراجعه حضوری در نماینده مرکزی بشوم هر چند به نظر می رسد عدم اطلاع رسانی این موضوع همسو با منافع شرکت نبوده و در تعارض اشکار با شعار مشتری مداری و پاسخگویی شرکت شاتل می باشد
به نظرم این رویه با بازاریابی طولانی مدت تضاد کاملا مشهودی دارد
موارد گفته شده در بالا را من به سرپرست خدمات مشترکین مشهد اعلام کردم که ایشون با توجه به تضاد های مشهود اعلام شده جوابی نداشت و نهایتا به من اعلام کرد که با تهران تماس بگیرم
در نهایت مایلم بدونم تا چه زمانی این رویه ادامه دارد
لطفا در جواب دادن صریح باشید جواب هایی که نمایینده مشهد به من دادن رو تکرار نکنید چون تمدید دوره بعدی من وا بسته به جواب شماست

in ham javabiye copy paste shodeye sherkate shatel
مشترک گرامی با سلام
احتراما به اطلاع میرساندخط شما بررسی شد و مشکل شما پیگیری می شود ، ولی در مورد سرعت شبانه ، با توجه به اینکه سرویس شما share میباشد و در ساعت 1 تا 8 بامداد ترافیک رایگان است، و با توجه به اینکه ساعات رایگان تمامی سرویس دهندگان از جمله مخابرات در ساعات شب می باشد،بنابراین این ساعات اوج مصرف اینترنت می باشد و نوسان و افت سرعت در این ساعات امری طبیعی می باشد.به همین دلیل اولیت مصرف پهنای باند با مشترکینی! می باشد که سرویس شبانه رایگان ندارد و مشترکینی که مشغول استفاده عادی از اینترنت هستند. با توجه با این نکته در صورتی که مصرف ترافیک خود را در ساعات رایگان مدریت کنید هیچ گاه سرویس شما با افراد پر مصرف به اشتراک گذاشته نمی شود.
شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :
1. شماره تلفن 2018-0511 داخلی 2 با کارشناسان پشتیبانی فنی صحبت فرموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمایید.
2.در سایت "My.Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بعد از Login کردن در قسمت "گزارش مشکلات" مورد خود را توضیح دهید ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.
3.به آدرس CS@mashhad.shatel.ir (CS@mashhad.shatel.ir) ایمیل ارسال کنید (با ذکر مشکل ، مشخصات و شناسه کاربری خود) تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ گوی شما باشند.
4.با مراجعه به "سایت شاتل" و"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" مطالعه داکیومنت های قرار داده شده در این قسمت مشکلات خود را بدون نیاز به تماس تلفنی حل بفرمایید.
5.با دانلود برنامه "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل " بدون نیاز به تماس تلفنی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات سرویس اینترنت خود را برطرف بفرمایید.
با تشکر

deathdemon
22-11-2011, 22:58
افتضاح در يك كلمه !!
به يارو ميگم چه تفاوتي بين سرويس 512 ، 256 و 128 شاتله وجود داره ؟؟ ميگه ها ؟ ميگم چه .... ؟ ميگه آها خوب شايد يكي خواست چيزي ارسال كنه ميگم پخمه وقتي پهناي باند بنده خدارو تا 2 مگ باز كردي ... ميگه آها خوب اين ديگه جزو سياست هاي شركته ديگه من كاري نمي تونم بكنم . .. .

و اي كساني كه از شاتل تعريف مي كنيد بدانيد و آگاه باشيد كه بزودي شاتل پاچه ي شما را هم خواهد گرفت :46: