PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Nano اا همه مباحث

boozzai
28-04-2010, 12:40
سلام دوستان !!!!!
این تاپیک رو زدم تا کسی که میخواد در مورد آیپاد نانو اطلاعات جمع کنه در این تاپیک سوال خودشو مطرح کنه!!!!
برسی ها،قیمت ها،سوالات فنی،... همگی در این تاپیک!!!!!
با تشکر از مدیران محترم!!!!!

boozzai
28-04-2010, 12:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسل پنجم پخش‌کننده‌های شرکت آمريکايي اپل در بازار ايران عرض ‌اندام مي‌کنند

زماني‌که اولين بار آي‌پاد نانوي نسل پنجم را در دست گرفتيم آنقدر از باريکي و ظرافت آن شگفت‌زده شديم که کار با آن برايمان مشکل بود. نه به دليل ابعاد کوچک بلکه به دليل ظرافت فوق‌العاده و احتمال اين‌که دستگاه هر آن زير فشار انگشتان خم شود يا بشکند. اين پخش‌کننده کوچک يک ماه پس از معرفي، در بازار ايران حاضر شده بود.تصور اين که دستگاهي به اين کوچکي در عين نداشتن گروه پشتيباني و خدمات پس از فروش با چنين سرعتي در بازار ايران براي خود جا و مکاني دست و پا کند اندکي مشکل است اما آي‌پاد نيز در حال گسترش و باز کردن جا در زندگي ما ايرانيان است. از مدل‌هاي تاچ بزرگ و مجهز گرفته تا نانو و شافل بسيار ظريف. اپل در ساخت نسل پنجم اين پخش‌کننده کوچک چندين قابليت مهم به آن افزوده که آن را با تمام پخش کننده‌هاي روي کره زمين متفاوت کرده و کيفيت پخش معمولي آن را که البته در ميان تمام آي‌پادها رواج دارد براي کاربر اندکي قابل هضم‌تر کرده است.

بدنه دستگاه از نظر ابعاد تفاوت خاصي با نانوي نسل چهارم ندارد و هنوز خيال باطل شکستن دستگاه با يک فشار انگشت را در ذهن کاربر ايجاد مي‌کند اما بدنه دستگاه همچون گذشته از يک قطعه آلومينيوم آنودايز يک تکه ساخته شده که کاربر مي‌تواند بر حسب علاقه از ميان نه رنگ موجود يکي را انتخاب کند. مهم‌ترين تغيير ظاهري دستگاه در تجديد نسل ايجاد شده جنس بدنه آن است که از حالت آنودايز مات به آنودايز براق تغيير پيدا کرده و با اين‌که در ظرافت و زيبايي دستگاه نقش بسزايي دارد اما خش افتادگي را بسيار زود نشان مي‌دهد و همانند يک مغناطيس اثر انگشت ربا، کاربر را مجبور مي‌کند هر چند دقيقه يکبار سطح دستگاه را با يک قطعه پارچه برق بيندازد. دومين نکته حائز اهميت در ظاهر دستگاه نمايشگر آن است که ابعاد آن از 2اينچ به2/2‌اينچ افزايش يافته و به لطف رزولوشن و درخشندگي عالي، نمايش تمام منوها همراه کاور آلبوم، تصاوير و کليپ‌هاي تصويري بسيار خوب است. افزايش ابعاد نمايشگر دستگاه موجب شده تا صفحه لمسي دستگاه که کليدي‌ترين عنصر در هر آي‌پادي به شمار مي‌رود اندکي کوچک‌تر از قبل شود. با توجه به کوچک بودن مادرزادي اين قطعه در آي‌پاد قبلي، مي‌توان از مشکل‌تر شدن کنترل نانوي نسل پنجم مطمئن بود. صفحه لمسي فشاري در مدل‌هاي نقره‌اي و مشکي به رنگ سياه انتخاب شده که تضاد کمتري با رنگ‌هاي مذکور دارد و با آن‌ها سازگارتر است.

بسته بندي دستگاه شامل يک جفت هدفون، يک کابل USB و يک قطعه پلاستيک است که کاربر مي‌توان کابل USB را از درون آن رد کرده و براي آي پاد خود يک پايه بسازد. هيچ برنامه‌اي همراه نانو ارائه نمي‌شود و بسته‌بندي کوچک دستگاه نيز گواهي بر اين مدعا است. يک ويژگي جالب نانوي جديد که تمامي ‌تبليغات اين دستگاه بر اين اساس استوارند، قابليت ضبط فيلم از طريق دوربين کوچک پشت بدنه است. اين دوربين که سوراخ لنز آن به اندازه ته سنجاق است در کنار ميکروفون روي يک قاب نقره‌اي براق نصب شده و به کاربر اجازه مي‌دهد کليپ‌هاي‌ تصويري را با فرمت MOV، رزولوشن VGA و سرعت 30 فريم در ثانيه ضبط کند که در نوع خود بي نظير است. با اين‌که دوربين قابليت عکسبرداري و وضوح‌يابي خودکار ندارد اما مي‌توان بدون از دست دادن وضوح تا فاصله چند سانتي متري به سوژه نزديک شد.

محل دوربين دستگاه اندکي عجيب است و درست درپشت انگشتان دست قرار مي‌گيرد اما از آنجا که هيچ کار اپل بدون دليل نيست مي‌توان با اندکي تامل فهميد که اين امر به دليل جلوگيري از فيلمبرداري‌هاي مخفيانه صورت گرفته تا بتوان کاربران نانوي نسل پنج را در حين فيلمبرداري به راحتي تشخيص داد. ويژگي مهم ديگر دستگاه راديو FM داخلي آن است که براي دريافت صداي ايستگاه‌هاي دلخواه نيازي به اتصال قطعات جداگانه وجود ندارد. شفافيت صداي راديو FM ايران در نانوي جديد مثال زدني است و ايستگاه‌ها آنقدر قوي دريافت مي‌شوند که حتي با حرکت در تاکسي يا اتوبوس نيز دچار نويز نخواهند شد. ويژگي جالب راديوي دستگاه امکان توقف و ذخيره ايستگاه تا 15 دقيقه است که به صورت موقت انجام مي‌شود اما امکان ضبط صداي ايستگاه به صورت فايل‌هاي صوتي وجود ندارد. ميکروفون کنار دوربين بدين معنا است که طراحان مي‌تواندن قابليت ضبط صدا را نيز به دستگاه اضافه کنند و البته ضبط صدا در نانو علاوه بر داشتن برد زياد، شفافت خوبي نيز دارد. کاربر در حين ضبط صدا مي‌تواند آن را موقتا قطع کرده و يا ضبط را به کل خاتمه دهد که بلافاصله مي‌توان فايل ايجاد شده را ضبط کرد.

نانوي نسل پنج هم مانند بسياري از دستگاه‌هاي امروزي شتاب‌سنج دارد و مي‌توان ترتيبي به عمل داد تا با تکان دادن دست وارد حالت پخش تصادفي آهنگ‌ها شود. يک برنامه کنترل وزن در منوهاي دستگاه ديده مي‌شود که مي‌توان بعد از وارد کردن قد و وزن، مقدار کالري سوزانده شده و مسافت طي شده را تحت نظر قرار داد. به علاوه شتاب‌سنج داخلي مي‌تواند جهات مختلف را نيز تشخيص داده و با رفتن به حالت افقي، وضعيت CoverFlow يا انتخاب موسيقي بر اساس عکس آلبوم را فراخواني کند. اين شتاب‌سنج همچنين در حين انجام بازي‌هاي داخلي دستگاه همچون تيله‌اي که بايد تا رسيدن به سوراخ در ميان موانع عبور کرده و به کمک کاربر بشتابد. بازي‌هاي‌ داخلي بدون بلندگوي داخلي و از طريق هدفون لطفي ندارد و بدين ترتيب نانوي جديد به يک بلندگوي کوچک مجهز شده که مي‌تواند صداي دستگاه را با قدرت قابل توجهي نسبت به ابعاد بدنه پخش کند. آي‌پاد نانوي تحت تست تيم عصر‌ارتباط پس از روشن کردن براي بار نخست و ورودي به حالت Disk Mode هنگ کرد و پس از مرور مشکلات موجود بايد ريست شود.

اين کار با نگه داشتن دکمه منو و فشردن دکمه مرکزي انجام مي‌شود و پس از نمايش لوگوي سيب اپل وارد خوان دوم کار با دستگاه شديم که نصب برنامه‌اي تيونز بود. اين برنامه که فايل نصب آن حدود 90 مگابايت حجم دارد تنها پل ارتباطي فايل‌هاي چندرسانه‌اي با آي پاد است و بايد حتما نصب شود. پس از اتصال دستگاه به آي تيونز فهميديم که آي‌پاد ما قابل شناسايي نيست و بايد Firmware آن به روز تر از حالت به روز فعلي باشد آن هم در حالي‌که يک ماه از زمان معرفي و پخش دستگاه مي‌گذشت. به هر حال اين اقدام نيز با نصب يک فايل با پسوندipsw. مخصوص نانوي نسل‌5 انجام شد و پس از ريست کلي دستگاه، بالاخره آي‌تيونز آن را شناخت.

برنامه آي‌تيونز يکي از بهترين برنامه‌هاي مديريت موسيقي است و صرف‌نظر از بالا آمدن وقت گير، هيچ عيب ديگري ندارد. با هر بار اتصال دستگاه، تمامي‌آهنگ‌ها و تصاوير اضافه شده به ليست‌هاي اجرا به صورت خودکار به دستگاه منتقل مي‌شوند و حتي امکان تنظيم حجم صداي هر قطعه نيز وجود دارد. در حين مديريت فايل‌ها مي‌توان اطلاعات ID3 را در آن‌ها تغيير داده و کاور آلبوم را نيز به آن‌ها افزود. باتري داخلي دستگاه با هر بار شارژ کامل مي‌تواند دستگاه را براي 24 ساعت پخش مداوم موسيقي روشن نگه دارد اما يک ايراد کلي در اين کار ديده مي‌شود. کاهش دوام باتري به صورتي بسيار واقع گرايانه و هر بار با خاموش شدن يک خط باريک نشانگر باتري روي نمايشگر ديده مي‌شود که پس از هر 4 ساعت استفاده از دستگاه کاربر را با اين واقعيت که يک خط ديگر از باتري ناپديد شده افسرده مي‌کند.

به هر حال باتري نانوي نسل 5 را مي‌توان تا 400 دوره کامل شارژ کرد که البته با استفاده معمولي تا 400 هفته يا 2800 روز يا حدود 5/7سال جوابگو خواهد بود. اگر به دنبال يک پخش‌کننده چندرسانه‌اي همه کاره با عملکرد سريع و منوهاي روان هستید و کيفيت پخش صداي بسيار بالا همانند دستگاه‌هاي ساخت سوني برايتان اهميت ندارد، آي پاد نانوي نسل پنج بهترين انتخاب شما است.
منبع:عصرارتباط

hormozan m
05-06-2010, 12:06
سلام میشه قیمت ipod nano رو بذارید؟؟ (با عکس) ipod در اهواز پیدا میشه؟؟؟؟

boozzai
05-06-2010, 13:46
سلام!!!
چه عجب یه همشهری پیدا شد!!!
یه مغازه بیشتر نداره!!!!بازار بزرگ،نوت بوک رسا(ولین مغازه دست راست)!!!
آیپاد نانو هم داره!8 گیگ رو 188 تومان میده!!!16 نپرسیدم!!تاچ و کلاسیک هم داره!!!
به نظر من اگه میخوای یه چیز خیلی کامل داشته باشی یه تاچ 8 گیگ بگیر!!!طرفای 230 تومان هستش!!!8 گیگ موجود داره!!!
من خودم یه تاچ 32 میخواستم ولی چون نداشت بهش گفتم بیاره واسم،که 2شنبه حاضره!!(ولی باید بیعانه بدی:31:)
نانو تو تهران 8 گیگ رو 170 میدن و 16 گیگ رو فکر کنم 210!!!

اینم آیپاد نانو:

اینم آیپاد تاچ:

نتیجه:

اگه فقط واسه موزیک،دوربین میخوای نانو!

اگه واسه اینترنت،بازی،فیلم،موزیک،.. . میخوای تاچ!

hormozan m
05-06-2010, 19:31
سلام مجدد . مرسی که جواب دادید .:10: کلاسیک چنده؟؟؟ وفرقش با نانو چیه؟؟؟

آیپادی که این مغازه میاره ساخت کجاست؟؟؟؟ و این تاچی که میگید 230 تومن 2g یا 3g ؟؟؟ مرسی:8::46:

boozzai
05-06-2010, 20:21
سلام مجدد . مرسی که جواب دادید .:10: کلاسیک چنده؟؟؟ وفرقش با نانو چیه؟؟؟

آیپادی که این مغازه میاره ساخت کجاست؟؟؟؟ و این تاچی که میگید 230 تومن 2g یا 3g ؟؟؟ مرسی:8::46:
سلام!
کلاسیک رو قیمت نکردم!!!
کلاسیک 160 گیگ حافظه داره(:18:) و دوربین نداره و صفحش مقداری بزرگتره!!!

آیپاد ها همگی ساخت چین هستن!!!درسته که اپل آمریکاییه ولی نمیاد اونجا تولید کنه که خرجش بره بالا!!!
آیپاد تاچ هشت گیگ در واقع 2g هست!!!ولی 32 و 64 3g هستن!!!ولی 8 هم به اسم 3g تو بازاره!!!
3g از لحاظ سخت افزاری یه مقداری از 2g قوی تره!!
کلاسیک که زیاد جالب نیست!!چون که 160 گیگ حافظه داره که زیاد به درد نمی خوره!!!!!
تصمیم با خودته!!!!:31:

hormozan m
05-06-2010, 21:01
سلام .در مقاله پست دوم گفتید که باتری نانو 7سال عمر میکنه ! نمیدونید که تاچ چقدر عمر میکنه؟؟؟

و دیگه این که برنامه ها وبازی ها رو که نمیشه خرید!! پس چطور میشه از نرم افزار های تاچ تدر ایرن استفاده کرد؟؟؟

به نظر شما نداشتن گارانتی وخدمات باعث مشکا نمیشه؟؟؟؟

boozzai
05-06-2010, 21:11
سلام!
والا نمیدونم!!ولی بایستی که همین طرفا و یا حتی بیشتر باشه!!!100 درصد عمرش بیشتر نانو هست!!!
شما بایستی که جیلبریک کنید!!!تا بتونید از برنامه های توی اینترنت به راحتی استفاده کنید!!!
جیلبریک یه برنامس که میتونید به قول معروف قفل آیپاد رو بشکنید و از برنامه ها و بازی ها استفاده کنید....!!!!
نه!!!مشکل نرم افزاری که مشکلی نیست و نهایتا ریستور میکنید!!!
اما مشکل سخت فزاری که مثلا بیفته،ضربه ببینه،...دیگه تقریبا بایستی بی خیال آیپاد بشی!!!البته تو تهران مراکز تعمیر هست!!!
راستی اگه نظرت رو تاچه برو تو این تاپیک و سولات رو مطرح کن تا جواب بدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a.z.p.z
06-06-2010, 10:37
سلام .در مقاله پست دوم گفتید که باتری نانو 7سال عمر میکنه ! نمیدونید که تاچ چقدر عمر میکنه؟؟؟

و دیگه این که برنامه ها وبازی ها رو که نمیشه خرید!! پس چطور میشه از نرم افزار های تاچ تدر ایرن استفاده کرد؟؟؟

به نظر شما نداشتن گارانتی وخدمات باعث مشکا نمیشه؟؟؟؟

خیر دوست من این چنین نیست ! این نکته رو توجه داشته باش که باتری های ایپاد رو اصلا نباید بذاری تا اخر خالی بشه چون به شدت به باتری اسیب میزنه ! ...
مورد بعدی باتری نانو خیلی ضعیف تر از تاچ هست و این هم طبیعی هست به دلیل قطر 6 میلیمتری ایپاد نانو و منی که روزی حدود 5 ساعت باهاش اهنگ گوش میدم + مصارف دیگه هر روز به شارژ هست ! ...
......
چرا دوست من اگه شما انسان درستی باشید به راحتی با ITUNES GIFT CARD ها که در مغازه های پایتخت وجود داره و با داشتن اکانت میتونید بازی ها و برنامه ها رو بخرید ! ...
برای تاچ باید جیلبرک بکنید اگه مجانی میخواید ... ** در ضمن جیلبرک به عمل شکستن قفل روی OS گفته میشه توسط برنامه های مختلف ... با ترمینال هم قدیما تغییراتی تو ایجاد میکردیم یادش بخیر!

** چرا خوب گارانتی اگه بود خیلی خوب بود ولی الان ایرانی ها تو تعمییر محصولات اپل(ایپاد و ایفون) حرفه ای شدن ولی برای سایر محصولات کمپانی هنوز خیر !

payamf1
12-06-2010, 12:04
خیلی باریکه واقعا آفرین به اپل
راستی اگر کسی نانو داره ازش عکس بگیره بزاره اینجا اینطوری بهتر میشه تجسم کرد شکلو شمایلشو

boozzai
12-06-2010, 13:12
اینم یه عکس از آیپاد نانو که قدرت اپل رو در طراحی و رنگ و... نشون میده:

payamf1
12-06-2010, 15:36
اینم یه عکس از آیپاد نانو که قدرت اپل رو در طراحی و رنگ و... نشون میده:

فکر کنم از سیاستهای اپل باشه که همه محصولاتش رو باریک و خوش دست و در ایعاد مناسب بسازه کل آیپاد ها ، آیفون ، آیپد و مک بوک ها حداقل از نظر ضخامت خیلی خوش دست و مناسب هستند (مخصوصا من خودم با آیپاد تاچ خیلی حال میکنم واقعا خیلی باریکه....!)

a.z.p.z
12-06-2010, 19:18
قطر ایپاد نانو 6 میلیمتر هست ! یعنی از قطر ایپاد شافل هم کمتر هست و وزنش هم 36 گرم هست !!!
طولش 3.6 اینچ و عرضش هم 1.5 اینچ ! ...

a.z.p.z
19-06-2010, 16:37
سلام دوستان ... گفتم یه خورده در مورد این موضوع صحبت بکنم در نانو(البته این قابلیتی رو که میخوام بگم تو ای تاچ فریمور 3.1 به بعد هم هست )

اما در مورد نانو در 9 سپتامبر وقتی که ای نانو جدید معرفی شد جدا از همه امکانات و ... یه قابلیت جدید
هم اضافه شد ... همتون فک کنم اسم Genius Play List رو شنیده باشید ...

و حالا Genius Mixes که خودم هم از این قابلیت در ایپاد نانو بسیار بهره مند شدم و واقعا از این بابت خوشحال هستم و با اکانت اپلم هر وقت البوم های جدید رو به ایتونز اضافه میکنم Genius م رو هم اپدیت میکنم ! ...

برای اطلاعات بیشتر میتونید به لینک زیر برید :::

در ایتونز 9 به بالا در نوار سمت راست قسمت genius رو میتونید ببنید که در اونجا genius mixes هم وجود داره ! ... شما میتونید این قابلیت رو فعال کنید اول از همه هم باید اکانت داشته باشید ...
چون اطلاعات باید به سرور های اپل بره ...
کارش هم این هست که میاد لیستی از البوم ها( تو سبک های مشخص مثل HipHop/rap ...RnB و ... ایجاد میکنه و در هر کدوم از اون ها البوم هایی که در اون سبک هستن رو قرار میده که 4 تا البوم برتر میشه ! ... و بعد میتونید به صورت تصادفی اون ها رو گوش کنید و ایپاد اون ها رو براتون پخش میکنه ! ...

این سبک ها هرکدوم تو سبک جداگونه هستند و مثل یه ایستگاه رادیویی براتون البوم هارو پخش میکنه ! ...
شما میتونید از نوار بالای ایتونز به قسمت store رفته و genius رو فعال بکنید و بعدش هم گزینه
update genius رو بزنید تا این امکان براتون فعال بشه ! ...
1:

2:

3:

4: موزیک هاتون رو sync میکنید ...
و در ایپاد میرید به گزینه Genius Mixes :::

همونطور که میبینید در هر صفحه میکس های مختلفی از سبک های مختلف هست و برای مثال برای خودم هر صفحه به ترتیب مربوط به میکس های سبک های :
Gangsta rap mix
HipHop/Rap Mix
Alternative Rock mix
RnB /URBAN MIX هست ...
حتما اگه از این قابلیت استفاده نکردید این کارو انجام بدید ...

Mr Unknown
21-06-2010, 23:09
سلام
میخوام یه آپاد نانو بگیرم
چند تا سوال دارم
لایریک آهنگها رو نشون میده؟
تو حالت پخش موزیک چقدر شارژ نگه میداره؟
و اینکه رنگهای مختلفش گیر میاد؟
ممنون

a.z.p.z
21-06-2010, 23:36
سلام
میخوام یه آپاد نانو بگیرم
چند تا سوال دارم
لایریک آهنگها رو نشون میده؟
تو حالت پخش موزیک چقدر شارژ نگه میداره؟
و اینکه رنگهای مختلفش گیر میاد؟
ممنون

سلام ...
بله نشون میده از ایتونز میتونی اضافه بکنی ...
24 به شرطی که استفاده باتری در نور صفحه و ... رو در نظر نگیریم ...
بله اکثر رنگ هاش تو تهران گیر میاد ...

سایر اطلاعات :::

lurenzo
23-06-2010, 16:28
سلام.
آیپاد نانو هم مثل آیپاد تاچ برنامه و بازی داره ؟ اگر داره از کجا میشه دانلودشون کرد؟

boozzai
23-06-2010, 17:35
وقتی میخری انگاری 2 یا 3 تا بازی داره!
فکر نمیکنم بازی یا برنامه واسش باشه!(مثل تاچ 2000 تا برنامه و بازی نداره!)
جیلبریک نداره،پس باید برنامه ها و بازی ها رو(اگه داشته باشه)از iTunes بخری...

a.z.p.z
23-06-2010, 22:07
سلام.
آیپاد نانو هم مثل آیپاد تاچ برنامه و بازی داره ؟ اگر داره از کجا میشه دانلودشون کرد؟

هنگامی که میخرید 3 تا بازی توش داره ...
بله بازی های متنوعی هست براش میتونی از اپ استور در ایتونز بخرید ...
ولی راهی جز خریدن بازی ها ندارید ...

a.z.p.z
04-07-2010, 12:24
قیمت ایپاد نانو که گرفتم :
8 گیگ نسل 5 : 170 تومن
16 گیگ نسل 5 : 208 تومن

زیاد قیمت دیگه تغیری نمیکنه تا اینکه مدل جدید در شهریور معرفی بشه ...

Masоud
16-09-2010, 03:49
سلام

یکی از دوستان مشکلی براش پیش اومده حین وصل کردن iPod Nano به PC :

قبل از اینکه وصلش کنه اول برنامه iTunes رو (که آخرین ورژنشو از سایت اپل گرفته) اجرا میکنه بعدش که دستگاه رو به PC وصل میکنه تو برنامه مینویسه که sync is completed و OK to disconnect.

و اتوماتیک دستگاه از PC دیسکانکت میشه و اجازه ی هیچ کاری رو نمیده.

کسی از دوستان اطلاعی در این رابطه دارند ؟

موفق باشید :40:

boozzai
16-09-2010, 12:57
احتمالا تنظیمات رو دستکاری کرده!
رو اتوماتیک گذاشته!؟:eh:

a.z.p.z
16-09-2010, 16:43
سلام

یکی از دوستان مشکلی براش پیش اومده حین وصل کردن iPod Nano به PC :

قبل از اینکه وصلش کنه اول برنامه iTunes رو (که آخرین ورژنشو از سایت اپل گرفته) اجرا میکنه بعدش که دستگاه رو به PC وصل میکنه تو برنامه مینویسه که sync is completed و OK to disconnect.

و اتوماتیک دستگاه از PC دیسکانکت میشه و اجازه ی هیچ کاری رو نمیده.

کسی از دوستان اطلاعی در این رابطه دارند ؟

خوب دوباره کانکت بکن و ببین تو صفحه summary تیک گزینه ی enable disk use خورده یا نه ! اگه نخورده تیکش رو بزن. جواب رو همینجا بگو ...
در ضمن این پیغام رو به محض کانکت شدن میده ؟ چون معمولا این رو بعد از sync کردن میگه !...

Masоud
16-09-2010, 17:35
احتمالا تنظیمات رو دستکاری کرده!
رو اتوماتیک گذاشته!؟:eh:

خوب دوباره کانکت بکن و ببین تو صفحه summary تیک گزینه ی enable disk use خورده یا نه ! اگه نخورده تیکش رو بزن. جواب رو همینجا بگو ...
در ضمن این پیغام رو به محض کانکت شدن میده ؟ چون معمولا این رو بعد از sync کردن میگه !...

سلام

وقتی که کانکت میشه خودش اتوماتیک بعد از یکی 2 ثانیه Eject میشه و اصلا مهلت نمیده که بری تو تنظیماتش و تیک Enable disk use رو بزنی.

a.z.p.z
16-09-2010, 23:25
سلام

وقتی که کانکت میشه خودش اتوماتیک بعد از یکی 2 ثانیه Eject میشه و اصلا مهلت نمیده که بری تو تنظیماتش و تیک Enable disk use رو بزنی.

شما رو یه سیستم دیگه هم چک کنید ببینید همین مشکل هست یا خیر ...
اگه نانو نسل 5داری ایتونز حتما باید 9 به بالا باشه و اگه نسل 6 هست 10 ...

Nocturne
17-10-2010, 06:36
سلام. ببخشید کسی هست که نسل 6 نانو داشته باشه؟ اگه کسی هست لطفا راجع بهش توضیح بده. چیز خوبی هست یا نه؟
ضمناً یه سوال هم دارم و اون اینه که این صفحه ش که لمسیه آیا به مثل موبایلها قفل هم میشه که با دست خوردن عمل نکنه؟

Nocturne
17-10-2010, 06:44
ضمناً اینجا رو هم جواب بدید

(آتش گرفتن آیپاد)

a.z.p.z
18-10-2010, 16:33
سلام. ببخشید کسی هست که نسل 6 نانو داشته باشه؟ اگه کسی هست لطفا راجع بهش توضیح بده. چیز خوبی هست یا نه؟
ضمناً یه سوال هم دارم و اون اینه که این صفحه ش که لمسیه آیا به مثل موبایلها قفل هم میشه که با دست خوردن عمل نکنه؟

بله عزیز من دارم--- با فشار دادن دکمه sleep-wake این عمل انجام میشه---
بقیه سوال ها رو میتونی تو تاپیک خودش بپرسی:46:

mpeg
24-10-2010, 02:05
دوستان 1 دونه برام ز فرانسه فرستادن 4 گیگ
برام توش عکس ریختن
فرمت عکسا .ithmb چی کارش کنم بتونم عکس ها رو از این فرمت خارج کنم تو نت سرچ کردم چیزی نیافتم
با چی این فرمت رو رو دستگاه ریختن

mpeg
24-10-2010, 02:05
ببخشید دو بار تکرار شد
مدل Apple Ipod A1236

mpeg
24-10-2010, 23:18
دوستان 1 دونه برام ز فرانسه فرستادن 4 گیگ
برام توش عکس ریختن
فرمت عکسا .ithmb چی کارش کنم بتونم عکس ها رو از این فرمت خارج کنم تو نت سرچ کردم چیزی نیافتم
با چی این فرمت رو رو دستگاه ریختن

کسی جواب من رو نمیده

a.z.p.z
25-10-2010, 15:40
کسی جواب من رو نمیده

4گیگ هست؟!!!!
اگه اورجینال باشه که باید ماله سال-2007 2005-2006 باشه چون ایپاد نانو 4 گیگ اصلا نداره الان.
4'گیگ برا نسل 1-2-3 هست ...
برای چی میخواید فرمت رو عوض کنید در هر صورت از تو ایپاد که این کارو نمیتونید بکنید مگر اینکه برید تو مای کامپیوتر وقتی عکس ایپاد اومد برید تو ipod control ...
البته پوشه هیدن هست !

elnsan
13-11-2010, 16:01
سلام دوستان

IPOD NANO را با ویندوز فرمت کردم ولی کامل نشد چطور میشود به تنظیمات کارخانه برگرداند؟ نرم افزار Itunes امکان کار را ندارد یا من روش آنرا نمیدانم! (هر ایتم را میزنی disk error میزند) چه باید کرد؟؟؟ قبلا" و قلبا" متشکرم .