PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با Nero میشه روی دی وی دی قفل گذاشت؟؟؟؟؟

reza2pars
28-04-2010, 12:15
آیا با Nero میشه روی دی وی دی قفل گذاشت؟؟؟؟؟

reza2pars
05-05-2010, 08:09
پلیز جواب:31::19::19:

xeNociDe
05-05-2010, 17:14
بله میشه اما من بی اطلاعم ... فقط میدونم که اگر با نرو قفل بزاری پایین فایل CD مینویسه!
Protected by NERO VX !

chista2010
09-05-2010, 15:10
آیا با Nero میشه روی دی وی دی قفل گذاشت؟؟؟؟؟

بله البته در صورتی که dvdrom شما از securdisc پشتیبانی کنه مانند برخی از مدلهای LG
قفل ساخته شده توسط نرو بسیار قوی بر پایه کد گذاری 256 بیتی هست
البته مشکل اساسی کند بودن در باز کردن و لود کردن dvd هست که بسیار زمان بر و خسته کنندست
ولی از نظر امنیت بسیار بالا هست - البته فراموش نکنیم قفل گذاری بر اساس یک کلمه عبور انجام خواهد شد
نه آنکه از کپی cd جولوگیری کنه :)

reza2pars
10-05-2010, 07:33
بله البته در صورتی که dvdrom شما از securdisc پشتیبانی کنه مانند برخی از مدلهای LG
قفل ساخته شده توسط نرو بسیار قوی بر پایه کد گذاری 256 بیتی هست
البته مشکل اساسی کند بودن در باز کردن و لود کردن dvd هست که بسیار زمان بر و خسته کنندست
ولی از نظر امنیت بسیار بالا هست - البته فراموش نکنیم قفل گذاری بر اساس یک کلمه عبور انجام خواهد شد
نه آنکه از کپی cd جولوگیری کنه :)
اتفاقا من دنبال یک همچین چیزی میگشتم حالا نمیدونی کدوم مدل ال جی این امکان رو داره

DaRiOuShJh
10-05-2010, 12:09
به نظره من از برنامه های دیگه که مخصوصه این کار هستن استفاده کنی بهتره
خوده نرو زیاد جای مانو نداره و کلا برای این کار نیست

reza2pars
10-05-2010, 16:28
ای بابا چرا همه یه اشاره کوچیک میکنن و میرن . یه توضیحی یه معرفی نرم افزاری یه چیزی....:31::31:

hosseingrami
10-05-2010, 17:59
سلام منم کنجکاو شدم بيشتر توضيح بدين!
با همن نرو چون جالبه!

DevilStorm
10-05-2010, 22:25
سلام
به نظر من نرو اصلا مناسب این کار نیست
اگه هدفتون اینه که روی سی دی یا دی وی دی قفل بزارید و ازش محافظت کنید خوب راههای زیادی وجود داره و بروش های مختلفی میشه این کارو انجام داد
1- گذاشتم پسورد روی سی دی که بهترینش crypted cd هست
2- افزایش حجم غیر واقعی
3- گذاشتن سکتور خراب روی سی دی که هنگام رایت ایراد بگیره
4- غیر فعال کردن نرم افزار های قفل شکن
5- مخفی کردن اطلاعات سی دی
و....
و برای هر کدون نرم افزار های خاصی وجود داره
نرم افزار های مثل
WTM_Copy_Protection_2.30 و TzExeProtectو CD Secure و CdShieldSe و TZ Copy Protection معمولا برای این کار مناسب هستند البته نرم افزار هایی هستند که با چندین روش قفل گذاری میکنند که البته تجاری هستند
موفق باشید

reza2pars
11-05-2010, 09:21
ببینید من یه نرم افزار میخوام که عکسها و فیلمهای خصوصیم رو بریزم رو DVD و روش رمز بگذارم که فقط با دادن رمز باز بشه ....همین..... مدیران محترم توی این دنیای بی انتهای نرم افزار یه همچین چیزی پیدا نمیشه

cdp
11-05-2010, 10:06
ببینید من یه نرم افزار میخوام که عکسها و فیلمهای خصوصیم رو بریزم رو DVD و روش رمز بگذارم که فقط با دادن رمز باز بشه ....همین..... مدیران محترم توی این دنیای بی انتهای نرم افزار یه همچین چیزی پیدا نمیشه شما با winrar رمز بزار(تعداد کاراکترای رمز زیاد باشه...بیشتر از 4، 5 تا) بریز توی dvd (هم حجمش کم میشه هم رمز داره!)...

میتونی فرمت فایل .rar رو عوض کنی (به هر اسمی که دلت خواست) تا شناسای نشه!....یا میتونی فایل rar رو توی یه عکس با فرمت jpg مخفی کنی (یعنی فقط عکس دیده میشه ولی داخل عکس یه فایل rar هست!) اگه تعداد زیادی عکس رو بزاری کنارش دیگه هیچ کسی نمیتونه دسترسی داشته باشه!!!!

خواستی بگو تا بیشتر توضیح بدم...

DevilStorm
11-05-2010, 10:59
میتونی از crypted cd استفاده کنی
یا همین راهی که cdp گفتن راه خیلی خوب و کارسازی هست

reza2pars
11-05-2010, 11:01
حجم فیلما حدودا 50 گیگا بایته حالا من اینو بخوام زیپ کنم دوباره باز کنم نه سرعت کامپیوترم اجازه میده نه وقتش رو دارم تازه پدر DVD ram هم در میاد

saeed774
11-05-2010, 12:46
من با اين نرم افزار کار ميکنم . هم براي رايت و هم براي پسورد گذاري :

CyberLink Power2Go Deluxe 6.00.1314

قابليت اينو داره که هم اطلاعات بدون پسورد و هم پسورد دار بصورت همزمان روي سيدي يا DVD رايت کنه .

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

CyberLink Power2Go v6.0.0 Build 1314

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Password:

حجم : 113 mb

DevilStorm
11-05-2010, 15:56
اینو یه نگاه بنداز مطمئنا همونیه که میخوای

برنامه ای جدید ، بسیار کم حجم و استفاده از ان بسیار ساده است این نرم افزار به شما این اجازه را میدهد که بتوانید بر روی دیسکت خود یک پسوورد گذاشته و برای مشاهده اطلاعات آن از آن پسوورد استفاده نمایید همچنین این نرم افزار توانایی محافظت و شخصی سازی کامل و یا بخشی از دیسکت یا فلش مموری شما را نیز دارد

ویژگیهای این نرم افزار
1. حجم بسیار کم و سهولت در استفاده از نرم افزار
2. امکان شخصی سازی CD , DVD و فلش مموری
3. بدون نیاز به هیچ برنامه رایت (این نرم افزار به هیچ برنامه رایت جانبی نیاز ندارد و کاملا مستقل عمل میکند)
4. بدون نیاز به وجود نرم افزار برای باز کردن دیسکت یا فلش مموری رمز گذاری شده
5. امکان رمز گذاری به صورت بخش بخش(برای هر فایل موجود در فلش مموری یک رمز جدا)
6. امکان رمز گذاری پوشه های درون یک پوشه رمز گذاری شده
7. رایگان بودن نرم افزار

سایت سازنده

لینک دانلود

امیدوارم کارت راه بیفته

DaRiOuShJh
11-05-2010, 19:51
همممم
بچه ها دستتون درد نکنه
منم میگیرم این برنامه ها رو یه تستی میزنم
ولی منم خودم معمولا نظرم روی winrar با پسورد هست
به نظرم از برنامه ها هم امنیت بهتری داره

میتونید هم فرمتش رو عوض کنید و همینطور اگر مشکل مدت rar شدن و بار شدن رو دارید اگر با آپشن Store ذخیره کنید زمان خیلی کمی برای پک کردنشون میگیره

به dvd rom هم به مراتب از وقتی کمه چند هزار تا فایله خورد و ریز رو ریخته باشن توش کمتر فشار میاره و سرعته رایت و کپی بالاتری داره

ولی یه نقاطه ضعفی هم داره دیگه

ولی در کل همین پسورد بزارید و با آپشن Store پک کنید و برای محکم کارری فرمتش رو هم عوض کنید مثلا به قوله دوستمون jpg یا ... کنید بینه چند تا عکس باز بهتره

ولی باز حجمش تابلو میکنه:46:

cdp
11-05-2010, 20:39
همممم
بچه ها دستتون درد نکنه
منم میگیرم این برنامه ها رو یه تستی میزنم
ولی منم خودم معمولا نظرم روی winrar با پسورد هست
به نظرم از برنامه ها هم امنیت بهتری داره

میتونید هم فرمتش رو عوض کنید و همینطور اگر مشکل مدت rar شدن و بار شدن رو دارید اگر با آپشن Store ذخیره کنید زمان خیلی کمی برای پک کردنشون میگیره

به dvd rom هم به مراتب از وقتی کمه چند هزار تا فایله خورد و ریز رو ریخته باشن توش کمتر فشار میاره و سرعته رایت و کپی بالاتری داره

ولی یه نقاطه ضعفی هم داره دیگه

ولی در کل همین پسورد بزارید و با آپشن Store پک کنید و برای محکم کارری فرمتش رو هم عوض کنید مثلا به قوله دوستمون jpg یا ... کنید بینه چند تا عکس باز بهتره

ولی باز حجمش تابلو میکنه:46:
منظورت از آپشن Store همون SFX هست دیگه؟؟؟

اون یه تیکه ای که قرمز کردم رو اشتباه فهمیدی!!!
شما می تونی با یه دستور CMD یک فایل rar رو داخل یک فایل jpg بذاری...عکس دیده میشه ولی فایل rar هم داخلش هست و وقتی که با winrar عکس رو بازکنی داخل فایل rar دیده میشه! :
با این دستور:

img همون نام عکس هست (با فرمت jpg)
rar نام فایل rar هست...(اینجا هر فرمتی رو میتونید بزارید ولی باید برنامه ای باشه که اونو بتونه جدا از عکس باز کنه!!!)
newimg نام فایل تولید شده هست که هم عکس هست هم فایلrar داخلش هست....

برای Extract کردن هم داخل برنامه winrar به محل عکس برید و روی عکس راست کلیک کنید بعد Extract without confirmation یا کلید های Ctrl+w

ولی باز حجمش تابلو میکنه
1. اگه به صورت عکس باشه زیاد توی دید نیست...
2. اگر هم فایل رو از داخل jpg پیدا کرد (!) شناسایی پسورد rar (بیشتر از 5 کاراکتر) زیاد ساده نیست و خیلی زمان میبره (یه جورایی ناممکنه!)...
:46:

DevilStorm
11-05-2010, 22:21
بهترین برنامه masper voyager هستش که گذاشتم لینکشو روی فولدر های سی دی و دی وی دی پسورد میزاره
مکانیزمش اینه که بر رو ی سی دی و دی وی دی یه پارتیشن مجزا درست میکنه بعد شما براش پسورد میزارید و بعد اطلاعاتتونو میریزید توش و وقتی دیسک رو داخل رام میزارید برای باز کردنش نیاز به پسورد دارید و اگه پسورد درست بهش بدید محتویات دیسک رو بصورت یه درایو جدید و مجزا بهتون نشون میده
دارم فیلم آموزشیشو تیه میکنم
کارش خیلی علی هست

DaRiOuShJh
12-05-2010, 00:16
منظورت از آپشن Store همون SFX هست دیگه؟؟؟

اون یه تیکه ای که قرمز کردم رو اشتباه فهمیدی!!!
شما می تونی با یه دستور CMD یک فایل rar رو داخل یک فایل jpg بذاری...عکس دیده میشه ولی فایل rar هم داخلش هست و وقتی که با winrar عکس رو بازکنی داخل فایل rar دیده میشه! :
با این دستور:

img همون نام عکس هست (با فرمت jpg)
rar نام فایل rar هست...(اینجا هر فرمتی رو میتونید بزارید ولی باید برنامه ای باشه که اونو بتونه جدا از عکس باز کنه!!!)
newimg نام فایل تولید شده هست که هم عکس هست هم فایلrar داخلش هست....

برای Extract کردن هم داخل برنامه winrar به محل عکس برید و روی عکس راست کلیک کنید بعد Extract without confirmation یا کلید های Ctrl+w

1. اگه به صورت عکس باشه زیاد توی دید نیست...
2. اگر هم فایل رو از داخل jpg پیدا کرد (!) شناسایی پسورد rar (بیشتر از 5 کاراکتر) زیاد ساده نیست و خیلی زمان میبره (یه جورایی ناممکنه!)...
:46:

نه برادر
منظورم از store همون store هست تو منوی drop down ای که برای Compression method هست:46:
sfx که فایل self extract درست میکنه و ....

در مورد کد هم دستت درد نکنه
خبرن داشتم همچین چیزی هم وجود داره:10:

حالا این کار با فرمت های دیگه هم جواب میده؟ مثلا mpg یا avi یا ... که مخصوصه فایل های تصویری هستند؟

باز این طوری یه مقدار واقعی تر هست چون باز حجم فایل های تصویری بیشتره معمولا

بهترین برنامه masper voyager هستش که گذاشتم لینکشو روی فولدر های سی دی و دی وی دی پسورد میزاره
مکانیزمش اینه که بر رو ی سی دی و دی وی دی یه پارتیشن مجزا درست میکنه بعد شما براش پسورد میزارید و بعد اطلاعاتتونو میریزید توش و وقتی دیسک رو داخل رام میزارید برای باز کردنش نیاز به پسورد دارید و اگه پسورد درست بهش بدید محتویات دیسک رو بصورت یه درایو جدید و مجزا بهتون نشون میده
دارم فیلم آموزشیشو تیه میکنم
کارش خیلی علی هست

مرسی برادر
دانلودش کردم
به نظر که چیزه بدی نمیاد
حالا وقت کنم یه مقدار باهاش ور برم ببینم چه خبره
فیلم آموزشیش هم درست شد حتما خبرش رو بده:46::10:

DevilStorm
12-05-2010, 07:12
سلام
دیشب فایل آموزش تصویری برنامه رو آماده کردم امیدوارم مفید باشه

saeed774
12-05-2010, 13:18
اینو یه نگاه بنداز مطمئنا همونیه که میخوای

برنامه ای جدید ، بسیار کم حجم و استفاده از ان بسیار ساده است این نرم افزار به شما این اجازه را میدهد که بتوانید بر روی دیسکت خود یک پسوورد گذاشته و برای مشاهده اطلاعات آن از آن پسوورد استفاده نمایید همچنین این نرم افزار توانایی محافظت و شخصی سازی کامل و یا بخشی از دیسکت یا فلش مموری شما را نیز دارد

ویژگیهای این نرم افزار
1. حجم بسیار کم و سهولت در استفاده از نرم افزار
2. امکان شخصی سازی CD , DVD و فلش مموری
3. بدون نیاز به هیچ برنامه رایت (این نرم افزار به هیچ برنامه رایت جانبی نیاز ندارد و کاملا مستقل عمل میکند)
4. بدون نیاز به وجود نرم افزار برای باز کردن دیسکت یا فلش مموری رمز گذاری شده
5. امکان رمز گذاری به صورت بخش بخش(برای هر فایل موجود در فلش مموری یک رمز جدا)
6. امکان رمز گذاری پوشه های درون یک پوشه رمز گذاری شده
7. رایگان بودن نرم افزار

سایت سازنده

لینک دانلود

امیدوارم کارت راه بیفته

مرسي دوست عزيز

ولي ورژني که دانلود ميشه 2.44 هست و کرکي که وجود داره براي ورژن هاي 1 کار ميکنه . و از مهمتر اين کرک رو نود32 ويروس تشخيص ميده .

شما خودتون از اين کرک استفاده کردين ؟ مشکلي بوجود نيومده ؟ ورژن نرم افزار همچنان 2.44 هست ؟

DevilStorm
12-05-2010, 18:02
مرسي دوست عزيز

ولي ورژني که دانلود ميشه 2.44 هست و کرکي که وجود داره براي ورژن هاي 1 کار ميکنه . و از مهمتر اين کرک رو نود32 ويروس تشخيص ميده .

شما خودتون از اين کرک استفاده کردين ؟ مشکلي بوجود نيومده ؟ ورژن نرم افزار همچنان 2.44 هست ؟

بله ویروس شناخته میشه ولی ماهیت ویروسی داره و ویروس نیست و البته تنها کرکی بود که پیدا کردم مشکلی هم پیدا نکرد فعلا برای نسخه 2.44 کرکی پیدا نکردم باید از 1.3 استفاده کنی

لینک 1.3

DevilStorm
12-05-2010, 18:58
سلام دانلود راحت تر
لینک میسقیم+کرک

chista2010
14-05-2010, 19:11
اتفاقا من دنبال یک همچین چیزی میگشتم حالا نمیدونی کدوم مدل ال جی این امکان رو داره

بله شما می تونید مدلهایی که بر روی آن secure rom حک شده تهیه کنید
در بازار به راحتی پیدا می کنید قفلی که توسط این درایو ساخته میشه خیلی قوی و غیر قابل شکستن
هستش

takin_soft
21-05-2010, 01:02
اگه همچین قفلی می شه گذاشت لطفا توضیح کامل بدید و در ضمن یه سوال که می شه اون cd رو رایت کنه کس دیگه ؟ یعنی رمزه جلوی رایتشو می گیره ؟

DevilStorm
21-05-2010, 07:49
اگه همچین قفلی می شه گذاشت لطفا توضیح کامل بدید و در ضمن یه سوال که می شه اون cd رو رایت کنه کس دیگه ؟ یعنی رمزه جلوی رایتشو می گیره ؟
بله میشه رایتش کرد ولی مهم نیست چون باید پسورد بده تا محتویاتش باز بشه پیس فرقی نمیکنه

AlamtabC
03-07-2010, 09:35
یه راه بسیار راحت و سریع البته تو سیستم های core 2 و بالاتر(چون تو سیستم های پایین یه مقدار کند انجام میشه)

خیلی راحت یه پوشه زیپ بسازین و فایل هاتون رو توی پوشه بریزین

دوباره اون پوشه ی زیپ رو داخل یه پوشه ی زیپ دیگه کپی کنین

حالا برای پوشه ی داخلی تر یه پسورد از منوی فایل بزارین (file/add a password)

این طوری بوسیله سرچ هم قابل دستیابی نیست تو هر سیستمی جواب میده خوب دردسرش هم کمتره

البته خوب یه نرم افزار ساده هستش که فایل هارو روی سی دی هم مخفی می کنه و اصلا تا با خود نرم افزار وارد

نشی نه قابل دستیابیه و نه دیده میشه به هیچ وجه به اسم folder lock که خوب بازم برای کار شما همون راه بسیار کارآمدتره

این دو روش به هیچ صورتی قابل دستیابی یا حذف نیستن مگه این که شما سی دی رو مالتی سیشن رایت کنین که خوب میشه

پاکش کرد با هر نوع سی دی رامی هم سازگاره سوالی هست من در خدمتم از نرو هم فقط برای رایت استفاده کنین این پیشنهاد

منه تخصص نرو همینه و بس تو بقیه موارد به غیر از ویو ادیت و چند مورد دیگه کم ضعف نداره

البته یه روش مفید و بسیار جالب دیگم دارم که اگه دوست داشتین اون رو هم می نویسم البته اون نیاز به یه فایل نصبی داره اما چون با وین انجام میشه خیلی جذاب و جالبه