PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه والپيپر...

alialam
28-04-2010, 07:07
سلام دوستان
داشتم تو اينترنت مي گشتم، چند تا عكس ديدم كه سه بعدي كار شده بود. البته اون توي نرم افزار هاي طراحي سه بعدي زده شده بود. گفتم توي فتوشاپ يه امتحاني كرده باشم. شروع كردم و كار اين از آب در اومد. فقط قبل از شنيدن نظر هاتون چند نكته رو بگم بد نيست:
1-به موضوعش كه شهيد علم الهدي هست كاري نداشته باشيد. آخه تا الآن به هر كي نشون دادم قبل از هر چيزي ميگه اين كار(قاب شكسته و...) چه ربطي به شهيد داره. من فقط خواستم قالب كلي رو آماده كنم. بعد از آماده شدنش هم همينجوري عكس شهيد علم الهدي رو انداختم توش. منظور خاصي از نظر محتوايي نداشتم...

2-خيلي مشتاقم بدونم حالت سه بعديش چطور شده؟ تا اينجا معمولا گفتن بد نشده، فقط قسمت شكستش خوب كار نشده. بي زحمت دوستان يك نقدي داشته باشن! ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

spiring water
28-04-2010, 09:58
سلام.

فقط قسمت شكستش خوب كار نشده.
ایرادش همینه! و اینکه من جز قسمت شکسته شدش چیز خاص دیگه ای واسه انتقاد نمیبینم.
ممنون.

موفق باشی.

alialam
29-04-2010, 11:05
ممنون اسپرينگ جان:10:
ولي ميتوني بگي دقيقاً مشكلش چيه؟ هر چي نگاه مي كنم متوجه نمي شم!!!:41:

spiring water
29-04-2010, 12:55
ولي ميتوني بگي دقيقاً مشكلش چيه؟ هر چي نگاه مي كنم متوجه نمي شم
سلام.
دوست عزیز منظورم این بود که طبیعی کار نشده و قسمت های شکسته شده لبه هاشون تیزن.
همین

yas.gh
04-05-2010, 08:16
سلام
به نظر من هم قسمت شكستش خيلي مصنوعيه لبه هاي تيزش چشم رو اذيت ميكنه و انرژي كل صفحه ات رو گرفته. هر چي ميخواي جاهاي ديگه رو بيني باز چشم ميره طرف لبه هاي تيز حتي توي اولين نگاه هم خيلي اون لبه ها تو چشم هستند يك كم نرم ترش كن .
موفق باشي

mortezaon
20-05-2010, 23:16
طرحه قشنگي هست ولي اگه رو لبه ها بيشتر كاركني
رنگ گراديانتي كه روي لبه ها تو layer style استفاده كردي رو بايد كمي عوض كني تا لبه هاي تيز تر بهتر بشن