PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل به هم ریختن کیفیت فلش بعد از خروجی گرفتن

مجتبی_1366
28-04-2010, 01:29
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

ببینید من یک سی دی فلش دارم میسازم که تقریباً تمام صفحاتش رو بدون مشکل کلی(البته مشکلات

جزئی دارم که باز هم خواهم پرسید)ساختم.

صفحات رو هم به صورت PSD قرار دادم و هرکدوم رو تو یه MovieClip(800x600 درست کردم و انداختم وسط یه

صفحه 1024...ظاهراًً همه چی خوب بود ولی وقتی دستور fscommand("fullscreen,true رو میدادم و خروجی

میگرفتم(از هر طریق) کیفیت عکس ها کم میشد و بعضاً پیکسل پیکسل میشد

1)میشه بگید اشکال از کجاست؟و راه حلش چیه؟

2)آیا راهی وجود داره که من کل پروژه رو 800در 600 کار کنم و با دستور fscommand("fullscreen,true صفحه رو

نکشه و همون وسط صفحه نگه داره؟بدون اینکه به سایز مانیتور کار داشته باشه؟

SIMON137
28-04-2010, 08:52
1)میشه بگید اشکال از کجاست؟و راه حلش چیه؟

2)آیا راهی وجود داره که من کل پروژه رو 800در 600 کار کنم و با دستور fscommand("fullscreen,true صفحه رو

نکشه و همون وسط صفحه نگه داره؟بدون اینکه به سایز مانیتور کار داشته باشه؟
1.تصویری که شما توی فتوشاپ درست می کنی پیکسلی هست و تصویری که در فلش هست برداری
در نتیجه وقتی شما از فتوشاپ عکس وارد می کنید ، و اون رو بزرگ می کنید از شدت وضوح تصویر کاسته میشه اگر کل تصاویر رو در برنامه فلش طراحی کنید ، هرچقدر هم بزرگ کنید ، اتفاقی نمی افته
خب وقتی شما فول اسکرین کنی و همون سایز بمونه که فایده ای نداره

seko.ir
28-04-2010, 09:04
سلام،

شما پروژه ات رو در روزلوشن عادی قرار بده (768*1024) اون وقت PSD ها رو وسط قرار بده بعد فول اسکرین کن.

مجتبی_1366
29-04-2010, 15:38
1.تصویری که شما توی فتوشاپ درست می کنی پیکسلی هست و تصویری که در فلش هست برداری
در نتیجه وقتی شما از فتوشاپ عکس وارد می کنید ، و اون رو بزرگ می کنید از شدت وضوح تصویر کاسته میشه اگر کل تصاویر رو در برنامه فلش طراحی کنید ، هرچقدر هم بزرگ کنید ، اتفاقی نمی افته
خب وقتی شما فول اسکرین کنی و همون سایز بمونه که فایده ای نداره

سلام

ممنون که جواب دادین

اول - PSD هایی رو که وارد فلش کردم 800x600 هستش و اصلاً اونها رو نمیکشم...و با همون سایز میندازم وسط یه صفحه 1024

دوم - خب اگر شما بخواید صفحه پروژه رو 800در600 کار کنید و در عین حال کار window نباشه چی؟

اونوقت باید fullscreen باشه...سؤال من هم راجع به همین مسئلست که چه کار باید کرد که هم فول اسکرین

بشه...هم اون 800 در 600 رو نکشه و فیت صفحه نکنه(همون وسط بمونه)

هستی خانوم
26-05-2010, 10:23
فونت فارس از کجا پیدا کنم؟