PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد كردن 500 تا آدرس ايميل تو ياهو

davoud 23 beckham
27-04-2010, 18:24
سلام بچه ها كمكم كنيد
ميخواستم 500 تا ادرس ايميل رو وارد دفترچه يا همون Contacts ايميل خودم وارد كنم
چه جوري ميشه اينكارو كرد لطفا راهنمايي كنيد خواهش ميكنم

DevilStorm
04-05-2010, 23:41
دفترچه آدرس ها شما را از تايپ تكراري آدرس گيرنده ها نجات مي دهد.
عملكرد اين دفترچه مشابه دفترچه تلفن هاي معمولي است و علاوه بر آدرس ايميل ها، قابليت ذخيره اطلاعات شخصي را هم دارد. براي افزودن آدرس جديد به دفترچه، راه هاي متعددي وجود دارد. براي انجام اين كار در برنامه Outlook Express، گزينه Options را از منوي Tools انتخاب كنيد و به صفحه Send برويد.
در ادامه بعد از انتخاب گزينه Automatically put people lreply to in my Address Book، دكمه OK را كليك كنيد تا از اين پس آدرس فردي كه ايميل او را پاسخ مي دهيد، به طور خودكار به دفترچه آدرس هايتان اضافه شود، روش ديگر آن است كه روي ايميل دريافتي، كليك راست كنيد و از منوي ظاهر شده، گزينه Add Sender to Address Book را انتخاب كنيد.

firefox7
05-05-2010, 05:04
همانطور که میدانید با وارد کردن آیدی در یاهو مسنجر هنگامی که آنلاین باشیم در موقع دریافت ایمیل متوجه آن میشویم
من چند ایدی متفاوت در یاهو دارم
چگونه میتوان متوجه دریافت ایمیل در هر کدام شد

DevilStorm
05-05-2010, 07:26
باید از multi یاهو استفاده کنی

davoud 23 beckham
07-05-2010, 00:41
اونی که گفتی بلدم میخوام یک دفعه 500 تا ایمیل وارد کنم
مثلا 500 تا ایمیل تو یه نوت پد دارم یدفعه واردشون کنم فهمیدی گلم

DevilStorm
07-05-2010, 14:09
هیچ سرویس ایمیلی همچین امانی رو نداره و نمیشه از طریق فایل آدرس وارد کرد ولی از طرق زیر میتونی
مثلا کانتکت های جیمیل هات میل و یا حتی ایمیل دیگه یاهو رو میتونی به ایمیلت اضافه کنی ولی نمیتونی مستقیم بوسیله فایل واردش کنی و غیر مستقیم هست
برای این کارم روی contact توی میلیت کلیک کن بعد از قسمت tools گزینه import رو بزن بعد یه پنچره برات باز میشه که میگه میخوای از کدوم یا این ایمیلت آدرس وارد کنی مثلا یه آدرس یاهوی دیگه جیمیل آ او ال فیس بوک و .... گزینه other رو بزن تا انتخاب های بیشتری بهت بده
راهنمای انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی