PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : m3u چيست؟ ايا در موبايل مي شه اجراش كرد

peyman sis
11-04-2006, 15:00
بچه ها پسوند m3u چيه اگه كسي اطلاعات داره بگه لطفا
و ايا با نرم افزاري مي شه ان را در موبايل اجرا كرد

Mehdi_Best
11-04-2006, 15:12
پيمان جان سلام
فرمت m3u به تنهايي قابل اجرا نيست. يعني خود يك فايل صوتي يا تصويري نيست. بلكه ليستي از فايلهاي Mp3 است كه با برنامه هايي مثل winamp در سيستم قابل اجرا است. بدين شكل كه شما فايلهاي Mp3 مورد علاقه تان را add مي كنيد و براي اينكه اين ترتيب را در دفعات بعد هم داشته باشيد با پسوند Mp3 ذخيره مي نماييد. البته در مورد موبايل چون تخصصي ندارم نميدانم كه آيا در موبايل هم مي شود از تعداد خاصي Mp3 يك ليست تهيه كرد كه به ترتيب اجرا شود يا نه.

peyman sis
12-04-2006, 01:25
مهدي جان ازت بخاطر راهنماييت متشكرم

mohammad_xlr
13-04-2006, 03:25
پيمان جان سلام
فرمت m3u به تنهايي قابل اجرا نيست. يعني خود يك فايل صوتي يا تصويري نيست. بلكه ليستي از فايلهاي Mp3 است كه با برنامه هايي مثل winamp در سيستم قابل اجرا است. بدين شكل كه شما فايلهاي Mp3 مورد علاقه تان را add مي كنيد و براي اينكه اين ترتيب را در دفعات بعد هم داشته باشيد با پسوند Mp3 ذخيره مي نماييد. البته در مورد موبايل چون تخصصي ندارم نميدانم كه آيا در موبايل هم مي شود از تعداد خاصي Mp3 يك ليست تهيه كرد كه به ترتيب اجرا شود يا نه.
لطفا اگه ميشه صريح و واضح توضيح بدين
من هم چند تا فايل m3u دانلود كردم ولي نميدونم چه جوري اجراشون كنم
اصلا چيكار كنم باهاشون!!

MaFia
13-04-2006, 03:39
لطفا اگه ميشه صريح و واضح توضيح بدين
من هم چند تا فايل m3u دانلود كردم ولي نميدونم چه جوري اجراشون كنم
اصلا چيكار كنم باهاشون!!
اين ها مثل يه لينك هستند كه تنهايي فايده نداره
شما لينك يه برنامه رو داري اما خود برنامه رو نداري
پس يعني لينك عملا كارايي نداره
اين ها هم يه تعداد Track رو ليست كردند همين

mohammad_xlr
13-04-2006, 15:01
اين ها مثل يه لينك هستند كه تنهايي فايده نداره
شما لينك يه برنامه رو داري اما خود برنامه رو نداري
پس يعني لينك عملا كارايي نداره
اين ها هم يه تعداد Track رو ليست كردند همين
دوست عزيز من كه پسوند اين فايلها رو تبديل مي كنم به mp3 از طريق(rename( مشكل حله تبديل ميشه به فايل صوتي امتحان كنيد!!

Rascal
19-04-2006, 00:20
سلام
غير ممنكه عزيز من !
شما اون فايل رو پسوندش رو عوض ميكني ! خوب ويندوز توي حافظه رجيستريش داره با چه برنامه اي بازش كنه ! باز هم به عنوان playlist بازش ميكنه

Strasboorg
19-04-2006, 00:40
m3u
بله در موبايل هاي كه پلتفرمشون Windows Pocket PC هست به زيبايي هر چه تمام تر اجرا ميشه .
البته همونجور كه دوستان گفتن m3u به خودي خود فرمتي از يك فايل صوتي نيست.