PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز 7 بر روی Sony PCG-61411L

ali_nnn13
27-04-2010, 12:18
سلام به همگی...

یکی از دوستای بنده ، لپ تاپ Sony PCG-61411L داره ! زیر LCD عبارت VPCCW نوشته شده !

روی خود لپ تاپ ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 نصب هستش !

دو روزه که هرچی سعی میکنم که Windows 7 نصب کنم نمیشه ! نصب میشه ولی به محض اینکه ری استارت میکنم دیگه هیچی بالا نمیاد ! یه صفحه سیاه میاد که هیچ عکس العملی نشون نمیده و هیچ نوشته ای توش نیست !
موقع نصب ویندوز 7 ، پارتیشن بندی میکنم ، ولی درایو 6 گیگی ریکاوری رو نه فرمت میکنم و نه پاک میکنم ! به نظر شما میتونه مشکل همین درایو 6 گیگی ریکاوری باشه ؟

آخه یه جایی خوندم که اگه اون رو پاک کنم با مشکل بر میخورم و دیگه نمیتونم سیستم رو با همون cd ویندوز xp خودش راه بندازم !

میخوام ویندوز 7 نصب کنم، دوستان اگه بتونن کمکم کنن ممنون میشم... :11:

اصلا" راهی هست ؟

خودم تنفر شدیدی از مارک سونی دارم :| با این وضعیتی که پیش اومد تنفرم 1000 برابر شد ! :|

ببخشید که تاپیک میزنم ! گفتم تاپیک بزنم که توی دید باشه و اگه مشکل من حل شد بقیه هم بتونن تاپیک رو ببینن و استفاده کنن...

همگی موفق باشید... :11:

saman3230
27-04-2010, 12:31
سلام به همگی...

یکی از دوستای بنده ، لپ تاپ Sony PCG-61411L داره ! زیر LCD عبارت VPCCW نوشته شده !

روی خود لپ تاپ ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 نصب هستش !

دو روزه که هرچی سعی میکنم که Windows 7 نصب کنم نمیشه ! نصب میشه ولی به محض اینکه ری استارت میکنم دیگه هیچی بالا نمیاد ! یه صفحه سیاه میاد که هیچ عکس العملی نشون نمیده و هیچ نوشته ای توش نیست !
موقع نصب ویندوز 7 ، پارتیشن بندی میکنم ، ولی درایو 6 گیگی ریکاوری رو نه فرمت میکنم و نه پاک میکنم ! به نظر شما میتونه مشکل همین درایو 6 گیگی ریکاوری باشه ؟

آخه یه جایی خوندم که اگه اون رو پاک کنم با مشکل بر میخورم و دیگه نمیتونم سیستم رو با همون cd ویندوز xp خودش راه بندازم !

میخوام ویندوز 7 نصب کنم، دوستان اگه بتونن کمکم کنن ممنون میشم... :11:

اصلا" راهی هست ؟

خودم تنفر شدیدی از مارک سونی دارم :| با این وضعیتی که پیش اومد تنفرم 1000 برابر شد ! :|

ببخشید که تاپیک میزنم ! گفتم تاپیک بزنم که توی دید باشه و اگه مشکل من حل شد بقیه هم بتونن تاپیک رو ببینن و استفاده کنن...

همگی موفق باشید... :11:

این به خاطر وجود داشتن درایو ریکاوری لپ تاپ شماست اگر دیگر نمی خواهید از ویندوز اورجینالش ریکاوری تهیه کنید اون درایو رو پاک کنید ویندوز میاد بالا

گاهی هم با Repair ویندوز مشکل حل میشه

با دی وی دی 7 بوت کنید موقع نصب به جای INSTALL NOW از پائین REPAIR YOUR COMPUTER انتخاب کنید و از صفحه که میاد گزینه STARTUP REPAIR اینتخاب کنید

ali_nnn13
27-04-2010, 12:38
این به خاطر وجود داشتن درایو ریکاوری لپ تاپ شماست اگر دیگر نمی خواهید از ویندوز اورجینالش ریکاوری تهیه کنید اون درایو رو پاک کنید ویندوز میاد بالا

گاهی هم با Repair ویندوز مشکل حل میشه

با دی وی دی 7 بوت کنید موقع نصب به جای INSTALL NOW از پائین REPAIR YOUR COMPUTER انتخاب کنید و از صفحه که میاد گزینه STARTUP REPAIR اینتخاب کنید

سلام آقا سامان عزیز...

بابت راهنمایی ممنونم...

اگه درایو ریکاوری رو پاک کنم بعدا" میتونم دوباره ویندوز xp اصلی خودش رو نصب کنم ؟ یعنی خود ویندوز xp این لپ تاپ قادر به ساختن همون درایو ریکاوری هست ؟ فقط برای اطمینان خودم عرض میکنم...

چون لپ تاپ امانته میترسم کاری رو بدون اطمینان انجام بدم...

STARTUP REPAIR رو هم قبلا" انجام دادم ! ولی فایده نداشته !

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

saman3230
27-04-2010, 12:42
سلام از بنده است

انجام وظیفه کردم

ببین علی جان اون درایو فقط وفقط برای تهیه دی وی دی ریکاوری هست

اگر قبلا از ویندوز اصلیش که در همین درایوی که مورد بحث ماست ریکاوری تهیه کردی با خیال راحت پاکش کن

چون با اون دی وی دی های که داری که اگر زمانی خواستی می تونی با انتخاب گزینه FULL FACTORY RESTORE دقیقا لپ تاپ رو به حالت کارخانه ای برگردونی

یا ویندوز اصلیش رو نصب کنی

ali_nnn13
27-04-2010, 12:48
وظیفه نیست آقا سامان، لطف بسیار شماست :11:

خود لپ تاپ دو تا DVD اورجینال که مربوط به ریکاوری و ویندوز هستش رو داره ! پس نباید مشکلی وجود داشته باشه ؟

بازم ممنونم...

انشاالله همیشه موفق و شاد وسلامت باشین... :11:

saman3230
27-04-2010, 13:32
من فدات شم

امری دیگه هم داشتید بنده در خدمت هستم

ali_nnn13
27-04-2010, 14:08
خدا نکنه آقا سامان... این حرفا چیه... :10:

خیلی خیلی ممنونم...:40:

میرم برای تست ! شب که برگردم خونه توی همین تاپیک نتیجه رو اعلام میکنم...

انشاالله همیشه موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

ali_nnn13
28-04-2010, 01:18
سلام به همگی دوستان...

آقا سامان عزیز ، مشکل با فرمت کردن درایو ریکاوری حل شد ! الان به راحتی تونستم ویندوز 7 رو نصب کنم !

یه دنیا ممنونم...:40:

انشاالله همیشه سلامت و موفق و شاد باشین...:11:

saman3230
28-04-2010, 09:01
سلام به همگی دوستان...

آقا سامان عزیز ، مشکل با فرمت کردن درایو ریکاوری حل شد ! الان به راحتی تونستم ویندوز 7 رو نصب کنم !

یه دنیا ممنونم...:40:

انشاالله همیشه سلامت و موفق و شاد باشین...:11:

خدا شکر

خوشحالم که مشکلت حل شد

امری دیگه هم داشتی در خدمتت هستم