PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : المپیک لیون 0 - بایرن مونیخ 3 / بایرن، پای اول فینال قهرمانان اروپا

nw_nk
27-04-2010, 00:55
پیش بازی المپیک لیون - بایرن مونیخ / عاشقان سفر به مادرید

دو تيم تاکنون هفت بار با هم بازي کرده اند که حاصل آن سه برد براي بايرن، دو پيروزي براي لیون و دو تساوي بوده است و در مجموع اين مسابقات لیون 9 گل و بايرن مونيخ 8 گل زده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - البته بازي لیون-بايرن مهمترين بازي اين مرحله نيست. اما بايرن با اوج‌گيري ستاره‌اي به نام آرين روبن دوباره توجه همه را به خود جلب كرده است. البته آنها در اين بازي فرانك ريبري آنها ديگر ستاره خود را به همراه ندارند. بازيكني كه مثل ستاره لیون در مسابقه رفت از بازي اخراج شد.

غیبت فرانک ریبه‌ری به دلیل اخراج در بازی رفت و البته احتمال بازی نکردن مارتین دمیکلیس و دانیل فن بویتن به دلیل مصدومیت می تواند مشکلات فراوانی را برای نماینده آلمان ایجاد کند. این دو بازيکن در بازی روز شنبه مقابل مونشن‌گلادباخ مصدوم شدند.

لیون بعد از شکست يک بر صفر در آليانس آرنا، امشب در مهمترين بازي فصل، براي رسيدن به فينال مادريد، خود را به آب و آتش خواهد زد. تيم فرانسوي در ورزشگاه ژرلند مقابل تماشاگران خودي فرصت اين را دارد تا براي اولين بار در تاريخ اين باشگاه حضور در فينال ليگ قهرمانان را تجربه کند.

باواريايي ها که چهار بار قهرمان اين جام شده و سه بار هم نايب قهرمان شده اند، از خط حمله اي قدرتمند بهره مي برند که با حرکات انفجاري روبن قادر است هر لحظه نتيجه بازي را به نفع خود تغيير دهد. بازگشت کاپیتان فن بومل مي‌تواند خط مياني باواريايي‌ها را تقويت كند. او در دیدار رفت به دلیل محرومیت در میدان حاضر نشد اما در این دیدار می‌تواند نماینده آلمان را همراهی کند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/27

Ezel
27-04-2010, 12:10
سایت گل -هافبک اکراينی باشگاه بايرن مونيخ،آناتولی تيموشوک به همراه تيم بايرن مونيخ برای بازی برگشت مرحله نيمه نهايی ليگ قهرمانان به ---- نرفت. پزشکان باشگاه بايرن مونيخ مريضی او را عفونت معده اعلام کردند و در حال حاضر او تحت درمان و مراقبتهای پزشکی است.

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران،آناتولی تيموشوک در صورت بازی نکردن مارتين دميکليس و يا ون بويتن ميتوانست به جايی يکی از آنها در زمين حضور يابد.

در حال حاضر بايرن مونيخ دچار مشکل شديدی برای اين بازی شده است،فرانک ريبری به علت اخراج در بازی رفت با ---- در مونيخ نميتواند در اين بازی حضور يابد و دانيل پرانيج هم به علت مصدوميت نميتواند بازی کند. وضعيت مارتين دميکليس و دانيل ون بويتن هم هنوز مشخص نيست و بايد ديد که تا فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

nw_nk
27-04-2010, 13:52
(---- = Lyon)

آنها قصد ندارند اتوبوس خود را مدت زيادي در پاركينگ ژرلند پارك كنند، چرا بايرن در نهايت مقصد ديگري دارد كه آن شهر مادريد است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل -‌ لوييز فان خال براي رسيدن به فينال جام قهرمانان كاملا جدي است. اين مربي خاص هلندي كه با موفقيت امسال با بايرن دوباره تبديل به يكي از مهمترين چهره‌هاي فوتبال اروپا شده است در كنفرانس مطبوعاتي بازي امشب مقابل ---- چنان با اعتماد به نفس صحبت كرد كه خبرنگاران آلماني هم تعجب كردند.

در حالي كه بايرن بدون 4 بازيكن اصلي در مسابقه ---- حضور خواهد داشت، فان خال به كلود پويل همتاي خودش در تيم ---- هشدار داد كه آنها قصد ندارند اتوبوس خود را مدت زيادي در پاركينگ ژرلند پارك كنند، چرا بايرن در نهايت مقصد ديگري دارد كه آن شهر مادريد است. فان خال مي‌گويد: «وقتي كه در هلند مربيگري مي‌كردم هميشه به بازيكنانم مي‌گفتم كه از آلماني‌ها جنگيدند تا لحظات پاياني را ياد بگيرند. ما هرگز نمي‌توانيم حرف از پيروزي بزنيم مگر آنكه بازي به پايان رسيده باشد و ما براي همين اينجا هستيم.»

بايرن در غياب 5 بازيكن كليدي به ---- آمده،‌ اما فان خال در كنفرانس مطبوعاتي از اين موضوع ابراز نگراني كرد. او گفت: «ما چند بازيكن خود را به دليل مصدوميت از دست داده‌ايم و با 17 بازيكن به ---- آمديم. اما اگر سه بازيكن ديگرمان را هم از دست بدهيم تنها 14 بازيكن روي نيمكت خواهيم داشت. اما اين خيلي مهم نيست چون كلاً‌ 11 نفر بيشتر نمي‌توانند به ميدان بروند.»

فان خال همچنين شايعه بازي دفاعي بايرن در ---- را تكذيب كرد و گفت: «ما از آن دسته تيم‌ها نيستم كه براي حفظ گل‌هاي زده وارد زمين بشويم. من هرگز به بازيكنانم نمي‌گويم كه دفاعي بازي كنند، درست مثل همان چه كه از ابتداي فصل به آنها گفته‌ام و اين چيز تازه‌اي نيست.»

2010/4/27

mmiladd
27-04-2010, 14:01
اگه دمچلیس و ون بوتین هم نباشن کار یه ذره سخت میشه..

امیدوارم امشب بریم مادرید....

Ezel
27-04-2010, 17:34
سايت گل ـ مسابقه امشب لیون ـ بايرن، نقطه پايان روز پرترافيك امروز است كه با بازي مس ـ الهلال و پخش آن از شبكه سه آغاز شده، با مسابقه العين ـ سپاهان دنبال مي‌شود و در نهايت با مسابقه اروپايي نيمه نهايي ليگ
قهرمانان به پايان مي‌رسد.

از آنجا كه بازي در لیون ورزشگاه ژرلند برگزار مي‌شد، همه انتظار داشتند تا جواد خياباني، گزارشگر بازي تاريخي ايران و آمريكا در اين ورزشگاه، بازي را گزارش كند. اما از آنجا كه جواد با سپاهان به العين رفته، امشب گزارش اين بازي را مزدك ميرزايي برعهده دارد.

كارشناس مسابقه لیون ـ بايرن هم دكتر حميدرضا صدر خواهد بود كه با اطلاعات كامل به استوديوي پخش مسابقات مي‌آيد. كارشناسي كه حضور در هر يك از بازي‌ها فرصتي براي شنيدن و آموختن است. اين بازي رأس ساعت 23:15 برگزار مي‌شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرمربی لیون از بازیکنان خواست که تیم حریف را تحت فشار قرار دهند.

سایت گل- در حالی که لیون تا چند ساعت دیگر در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ قرار خواهد گرفت، کلود پل، سرمربی تیم لیون، تاکید کرد که تیمش نسبت به بازی رفت باید شیوه تهاجمی تری در پیش بگیرد.

او در کنفرانس مطبوعاتی اش به خبرنگاران گفت:" ما باید با اختلاف دو گل به پیروزی برسیم بنابراین باید کاملا تهاجمی بازی کنیم. بایرنی ها با اعتماد به نفس پا به میدان خواهند گذاشت و این مسئله نیز بی دلیل نیست زیرا در بازی رفت به پیروزی رسیدند. آنها در بازی رفت موفق شدند که ما را به طور کامل در لاک دفاعی فرو ببرند."

بازیکنان لیون در بازی رفت 1-0 شکست خوردند و نتوانستند در آلیانس آره نا دروازه حریف را باز کنند. پل تاکید کرد که اگر تیمش می خواهد به فینال برسد، باید در هر دو فاز هجومی و تدافعی موثر ظاهر شوند.

" ما باید با دو گل به پیروزی برسیم و بنابراین باید در همه نقاط زمین منسجم بازی کنیم. در بازی های اروپایی رسیدن به تعادل دشوار است اما بازیکنانم پیش از این به درخواست من جواب داده ام.

این کار دشواری است اما من مطمئنم که می توانیم هر تیمی را در اروپا شکست دهیم. ما نگران هیچ تیمی نیستیم."

mmiladd
27-04-2010, 17:40
سايت گل ـ مسابقه امشب لیون ـ بايرن، نقطه پايان روز پرترافيك امروز است كه با بازي مس ـ الهلال و پخش آن از شبكه سه آغاز شده، با مسابقه العين ـ سپاهان دنبال مي‌شود و در نهايت با مسابقه اروپايي نيمه نهايي ليگ
قهرمانان به پايان مي‌رسد.

از آنجا كه بازي در لیون ورزشگاه ژرلند برگزار مي‌شد، همه انتظار داشتند تا جواد خياباني، گزارشگر بازي تاريخي ايران و آمريكا در اين ورزشگاه، بازي را گزارش كند. اما از آنجا كه جواد با سپاهان به العين رفته، امشب گزارش اين بازي را مزدك ميرزايي برعهده دارد.

كارشناس مسابقه لیون ـ بايرن هم دكتر حميدرضا صدر خواهد بود كه با اطلاعات كامل به استوديوي پخش مسابقات مي‌آيد. كارشناسي كه حضور در هر يك از بازي‌ها فرصتي براي شنيدن و آموختن است. اين بازي رأس ساعت 23:15 برگزار مي‌شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرمربی لیون از بازیکنان خواست که تیم حریف را تحت فشار قرار دهند.

سایت گل- در حالی که لیون تا چند ساعت دیگر در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ قرار خواهد گرفت، کلود پل، سرمربی تیم لیون، تاکید کرد که تیمش نسبت به بازی رفت باید شیوه تهاجمی تری در پیش بگیرد.

او در کنفرانس مطبوعاتی اش به خبرنگاران گفت:" ما باید با اختلاف دو گل به پیروزی برسیم بنابراین باید کاملا تهاجمی بازی کنیم. بایرنی ها با اعتماد به نفس پا به میدان خواهند گذاشت و این مسئله نیز بی دلیل نیست زیرا در بازی رفت به پیروزی رسیدند. آنها در بازی رفت موفق شدند که ما را به طور کامل در لاک دفاعی فرو ببرند."

بازیکنان لیون در بازی رفت 1-0 شکست خوردند و نتوانستند در آلیانس آره نا دروازه حریف را باز کنند. پل تاکید کرد که اگر تیمش می خواهد به فینال برسد، باید در هر دو فاز هجومی و تدافعی موثر ظاهر شوند.

" ما باید با دو گل به پیروزی برسیم و بنابراین باید در همه نقاط زمین منسجم بازی کنیم. در بازی های اروپایی رسیدن به تعادل دشوار است اما بازیکنانم پیش از این به درخواست من جواب داده ام.

این کار دشواری است اما من مطمئنم که می توانیم هر تیمی را در اروپا شکست دهیم. ما نگران هیچ تیمی نیستیم."

بخیر گذشت ؛ نه علی فر هست نه خیابانی..!

کارشناسم که دیگه حرف نداره..!

فقط می مونه جاودانی ؛ امیدوارم کم تر حرف بزنه..

nw_nk
27-04-2010, 20:07
مدافع بلژیکی به موقع به روزهای اوجش بازگشته است.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در کیکر، اعضای کادر پزشکی باشگاه بایرن مونیخ اعلام کردند که دانیل فان بویتن، مدافع بلژیکی این تیم، شانس حضور در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را خواهد داشت.

این مدافع با تجربه در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل مونشن گلادباخ که با تساوی 1-1 پایان یافت، از ناحیه ساق پا مصدوم شد و شنیده می شد که شانس کمرنگی برای حضور در دیدار دور برگشت دارد.

ولی تستهایی که روز سه شنبه برروی پایش صورت گرفت، از آمادگی فان بویتن برای حضور در این دیدار خبر داد و بدین ترتیب این ستاره بلژیکی قادر خواهد بود تا در دیدار برگشت مقابل تیم فرانسوی به میدان برود.

این گزارش همچنین حاکی از آن است که مارتین دمیچلس، مدافع آرژانتینی بایرن قادر نخواهد بود تا در دیدار امشب روانه میدان شود. البته هنوز مشخص نیست که آیا دیه گو کنتنتو و میروسلاو کلوزه در ترکیب تیمشان قرار خواهند گرفت یا خیر.

2010/4/27

Peji2010
27-04-2010, 20:21
فکر کنم کارت زرد گرفتن ریبری زیادم بد نبود.حداقل اگه بریم فینال ریبری هستش.ممکن بود تو این بازی کارت بگیره و دردسر بشه!

M . Sayid
27-04-2010, 23:51
تو رو خدا میشه قهرمانی بارسا توی استادیوم رئال رو با چیزی عوض کرد
شرف لیون رفت 3بر0(خدا خفت کنه اولیچ سر پیری معرکه گیری)

MoJtaBa.R
27-04-2010, 23:57
عجب بازیه چرندیه !!! این لیون چه طوری رئال رو زد کنار ؟؟؟

توی بازی رفت هم جلو بایرن عددی نبودن و حتی از برتری بازیکناشون نتونستن استفاده کنن توی زمان 10 یاره شدن بایرن

با چه رویی بعد از خوردن دومین گل تو زمینن ؟

vroom
28-04-2010, 00:06
خب تبریک میگم به بایرنی ها:8:
خوب بود به عنوان 1 بازی تمرینی پیش از فینال:دی
الیچ عالی بود
لام و کنتنتو و آلتینتوپ هم خوب بود
روبن هم بدک نبود

Vah!d
28-04-2010, 00:08
اروپا لرزید

vahidgame
28-04-2010, 00:08
شرف لیون رفت 3بر0(خدا خفت کنه اولیچ سر پیری معرکه گیری)
کی گفته اولیچ سنش خیلی زیاده؟ حدود 30 سالشه.
راستی کسی از بایرن دو کارته نشد؟

vroom
28-04-2010, 00:09
راستی کسی از بایرن دو کارته نشد؟

نه
..........

Peji2010
28-04-2010, 00:13
تبریک به بایرنی ها.
عجب شبی بود امشب :31:همه عالی بازی کردن.
به امید قهرمانی بایرن.

Mohammad_666
28-04-2010, 00:16
منم تبریک میگم به دوستان!

vroom
28-04-2010, 00:26
این میرزایی هم داشت از اعماق وجود میسوخت که بایرن داره میره فینال
همینطور خاطرات خذف فیورنتینا و یونتوس بدست بایرن براش زنده میشد و هی تکرار میکرد :دی(اخه بنده خدا طرفدار تیمهای ایتالیاییه:دی)

IceLord
28-04-2010, 00:44
به بایرنی ها تبریک میگم.
انشالله تو فینال می بینیمشون.

مورینیو باید از الان به فکر بایرن باشه.
ولی شک نکنید اینتر قهرمانه :8:

M . Sayid
28-04-2010, 07:55
همینطور خاطرات خذف فیورنتینا و یونتوس بدست بایرن براش زنده میشد و هی تکرار میکرد :دی(اخه بنده خدا طرفدار تیمهای ایتالیاییه:دی)

مطمئنا مزدک میرزایی طرفدار بارسلوناست
اون علیفره با تیمای ایتالیایی و هر تیمی که زلاتان توش باشه حال می کنه

armiin
28-04-2010, 08:03
تبريك به همه بايرني ها و آلمانيها.
به اميد فينال بارسا - بايرن
و با توجه به قهرماني پارسال بارسا : به اميد قهرماني بايرن.
آفريقا آماده باش آلمان داره مثل هميشه مياد.

باز هم دم مزدك گرم ، گزارشش رو مقايسه كنيد با گزارش عادل در هفته پيش كه فكر ميكردي بايرن جزاير فاروئه و ---- برزيل.
مزدك همون اول حال عادل رو گرفت كه گفته بود دروازبان ---- يكي از بهترينهاي اروپاست(مزدك گفت دروازبان آينده داريه ولي تا سطح اول اروپا خيلي فاصله داره)

mmiladd
28-04-2010, 09:51

موافقم....

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

همه چی عالی بود... رفتیم اسپانیا...!

حالا یه ذره دلشوره داریم واسه لیگ... جام حذفی هم که وردربرمن عددی نیست...

این فصل باید 3 جامه بشیم..!

Masoud King
28-04-2010, 11:38
سلام سلام

تبریک میگم این برد بایرن و فینالیت شدنش رو

بعد از 9 سال رفتیم فینال... همیشه منتظر همچین موقعی بودم

این خروسای فرانسوی هم اصلا در حد بایرن نبود..شانس آورد بیشتر نخوردن

خیلی دوست دارم اینتر بیاد بالا چون بردن تیمای ایتالیایی از هر چیز دیگه ای لذت بخش تر هستش

Ezel
28-04-2010, 12:19
پيغام فان خال براي مورينيو:دوست دارم در فينال ببينمت!

بايرن مونيخ سه شنبه شب در زمين المپيک لیون فرانسه با هت تريک "ايويکا اوليچ" به پيروزي سه بر صفر دست يافت و با توجه به برد يک بر صفر در بازي رفت، با در مجموع با نتيجه چهار بر صفر راهي فينال شد.

اين بزرگترين برد در مرحله نيمه نهايي چمپيونزليگ بعد از پيروزي 6 بر 2 يوونتوس مقابل آژاکس به مربيگري "لوييس فان گال" در مسابقات فصل 1996/97 بود.

فان گال که اين بار به عنوان سکاندار بايرن مونيخ پا به مسابقات چمپيونزليگ گذاشته است، بعد از مسابقه گفت: اوليچ با جايگيري هاي عالي که داشت سه گل زد، اما اين سه گل به خاطر اين بود که نزديکترين بازيکن به دروازه حريف بود.

اين مربي هلندي با ابراز رضايت از عملکرد تيمش افزود: خيلي عالي بازي کرديم. در حمله و دفاع بسيار خوب ظاهر شديم. اگر تا آخر اين گونه بازي کنيم، هيچ تيمي نمي تواند ما را شکست بدهد.

اگر فان گال بتواند تيمش را به قهرماني برساند، بعد از "ارنست هاپل" و "اوتمار هيتزفلد" سومين مربي خواهد بود که دو تيم مختلف را به قهرماني اروپا رسانده است.

فان خال در اين نشست خبري درباره پيامكي كه پيش از مسابقه براي ژوزه مورينيو فرستاده بود گفت: اين چيزي بين من و اوست. فردا خواهيم ديد آيا او هم به ديدار پاياني مي‌رسد. اميدوارم اما با بارسلونا هم ارتباط دارم آنها زيباترين فوتبال را ارائه مي‌دهند بارسا درتمام فصل الگوي ما بود. همواره براي بازيكنانم شيوه بازي بارسا را ترسيم كرده‌ام.

سرمربي هلندي بايرن همچنين ادامه داد: ما به خوبي سازماندهي شده بوديم و اگر هميشه اينگونه بازي كنيم به سختي شكست مي‌خوريم . بازيكنان ما اكنون مي‌دانند كه گذراندن 10 ماه با فان خال چگونه است. آنها مي‌دانند كه كار ساده‌اي نيست و اما اكنون خوشحالند و من هم خوشحال هستم. هميشه باور دارم كه تيمم مي‌تواند به اين شكل فوتبال بازي كند. اين عملكردي رويايي از ما بود و حضورمان در فينال فوق‌العاده است.

فان خال كه پيش از اين با آژاكس قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه كرده است همچنين گفت: از بازي برابر يووه در ليگ قهرمانان همواره خوب بازي كرديم. هنوز چيزي را به دست نياورديم و تنها در ديدار پاياني حاضر هستيم. در فينال اين رقابت‌ها و جام حذفي آلمان از اين گذشته در بوندسليگا هم از موقعيت خوبي برخورداريم. فرصت خوبي داريم تا در اين فصل عنواني را بدست بياوريم. همواره باور داشتم كه اين تيم مي‌تواند به ديدار پاياني برسد. ما به خوبي دفاع كرديم و نه فقط مدافعانمان.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
پوئل: احساس نااميدي مي كنم .

لیون كه رئال مادريد بزرگ و بوردوي شگفتي‌ساز را از پيش رو برداشته بود، در مقابل بايرن كاملا تسليم به نظر رسيد. البته آنها تيم شايسته‌اي بودند اما نه شايسته فينال.

سايت گل - كلود پوئل سرمربي المپيك لیون ناخرسندي خود را از شكست مقابل بايرن پنهان نكرد اما نكته مهمتر اعتراف او به اين نكته بود كه لیون حريف بايرن نبود. او كه زودتر از فان خال به كنفرانس مطبوعاتي آمد ، دراين باره گفت : بايرن تيم قدرتمندتر بود. حيف كه ما پس از گل نخست نتوانستيم بازي را به تساوي بكشانيم. ما چند فرصت براي گلزني داشتيم.

او با تبريك اين برد به بايرن مونيخ ادامه داد: به بايرن مونيخ تبريك مي‌گويم آنها در چند حوزه ما را شكست دادند. توان بدني آنها تاثير زيادي در جريان بازي داشت. بازيكنان بايرن تا آخرين دقيقه مسابقه متمركز و قدرتمند بودند. ما بايد مي‌توانستيم به بازي برگرديم چرا كه فرصت‌هاي خوبي داشتيم با همه اين‌ها فرصت‌هايي را از سوي باستوس، بافه و همچنين دلوادو از دست داديم. در نيمه دوم هم تلاش كرديم اما اخراج كريس حساب‌هاي ما را به هم ریخت.

سرمربي لیون همچنين گفت: ما پس از شش روز استراحت با طراوت بوديم اما اين كافي نبود.از شروع مسابقه تحت تاثير بايرني‌ها بوديم از آغاز رقابت‌ها برابر هيچ تيمي بازي نكرديم كه از نظر بدني اينچنين قدرتمند باشد. آنها بازي را كنترل كردند و وادارمان كردند تا دوندگي زيادي داشته باشيم. يك گل مي‌توانست براي ما خوب باشد. اين نتيجه‌اي تلخ است آنهم زماني كه به ياد آورده شود ما چه اندازه سرمايه‌گذاري كرديم. نمي‌توان از بازيكنان انتقاد كرد تمام آنچه كه به جاي مانده است احساس نااميدي است.

mmiladd
28-04-2010, 12:28
امیدوارم اینتر بیاد بالا..

بارسا داره تکراری میشه..!

Ezel
28-04-2010, 12:33
روبن: من منتظر خوزه مورينيو و اينتر هستم، نه بارسلونا.

به عنوان يك تيم بدون ترديد اين براي ما بهتر است،‌ چون ما مقابل بارسلونا مشكلات بسياري خواهيم داشت. البته اين خواسته من دلايل ديگري هم دارد كه يكي از آنها بازي جلوي وسلي اسنايدر و خوزه مورينيو، دوستان خوب من است.

سايت گل – آرين روبن مثل هميشه خوب بود. اين بازيكن هلندي كه در بازي رفت با گل الهام‌بخش خود زمينه برتري بايرن را در بازي برگشت فراهم كرد، ‌در كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد كه دوست دارد اينترميلان و خوزه مورينيو را در فينال ملاقات كند.

روبن كه سه فصل زيرنظر خوزه مورينيو در چلسي كار كرده است، اميدوار است بازي فينال در برنابئو با حضور مربي سابقش باشد. او گفت: «من دوست دارم با اينتر بازي كنم،‌ بدون شك.»

او ادامه داد: «به عنوان يك تيم بدون ترديد اين براي ما بهتر است،‌ چون ما مقابل بارسلونا مشكلات بسياري خواهيم داشت. البته اين خواسته من دلايل ديگري هم دارد كه يكي از آنها بازي جلوي وسلي اسنايدر و خوزه مورينيو، دوستان خوب من است.»

او درباره صعود بايرن به فينال گفت: «ما به عنوان يك تيم خيلي بهتر بازي كرديم و مسابقه فوق‌العاده‌اي را پشت‌سر گذشتيم. ما هرگز عقب نكشيديم تا آنها به ما حمله كنند، تهاجمي بازي كرديم و با بازي تهاجمي اجازه نداديم كه آنها به مسابقه برگردند. من واقعا از اين بابت به خودم مي‌بالم و از اينكه با بايرن به فينال ليگ قهرمانان رسيدم، احساس غرور مي‌كنم. اين يك فصل فوق‌العاده بود.»

------------------------------------------------------------------------------------------------------
اوليچ: من در بازي منچستريونايتد بهتر بودم.

مهمترين چيز اين است كه ما مثل يك تيم بازي مي‌كنيم و بعد همه چيز ساده است – يك مهاجم آن جلو فقط بايد لذتش را ببرد.

سايت گل- اويتسا سااوليچ، مهاجم عجيب و غريبي است. او كه از هامبورگ در ابتداي فصل به بايرن آمد، در حضور ستارگاني مثل كلوزه و گومز به نظر شانسي براي موفقيت نداشت، اما با سه گلي كه ديشب وارد دروازه ---- كرد، حالا يكي از مهمترين چهره‌هاي اين فصل در كنار آرين روبن است.

حالا او به عنوان يك بازيكن فداكار و در خدمت تيم در تمام رسانه‌هاي دنيا مطرح شده است. در حالي كه سن و سال نسبتا بالايي هم دارد. او درباره بازي ديشب مي‌گويد: «من هرگز باور نمي‌كردم كه بازي را با اين نتيجه به نفع خود تمام كنيم. زدن سه گل در يك بازي فوق‌العاده است، اما ما بسيار خوب بازي كرديم و من آن جلو كار خيلي سختي نداشتم.»

جالب‌ترين حرف اوليچ در مصاحبه بعد از بازي اين است كه بازي منچستر براي او بازي بهتري بوده است: «من در بازي با منچستريونايتد بهترين بازي عمرم را انجام دادم. اما حالا در نيمه نهايي هستيم و با گل‌هاي من به فينال رسيده‌ايم. مهمترين چيز اين است كه ما مثل يك تيم بازي مي‌كنيم و بعد همه چيز ساده است – يك مهاجم آن جلو فقط بايد لذتش را ببرد!»
----------------------------------------------------------------------------------

به امید فینال بایرن - اینتر
بطور قطع رویارویی مورینیو با فان خال میتونه یکی از مهم ترین اتفاقات فوتبالی سال باشه .

B L A S T E R
28-04-2010, 12:40
تبریک به هوادارای بایرن...
ویرایش : واقعا دارم افسوس میخورم که رئال رو کی حذف کرد... افسوس...

Ezel
28-04-2010, 12:48
تنها دليلی که ميتواند من را در مونيخ نگه دارد،طرفداران باشگاه هستند...

سایت گل -به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران،فرانک ريبری ستاره فرانسوی باشگاه بايرن مونيخ ظاهراً تصميم به ماندن در بايرن مونيخ را دارد. ريبری امروز در صحبتهايی اعلام کرد: تنها دليلی که ميتواند من را در مونيخ نگه دارد،طرفداران باشگاه هستند و ميدانم که آنها به من علاقه دارند.

البته ريبری هنوز تصميم نهايی خود را نگرفته است که بنا به گزارشهای رسيده تا چند روز آينده او تصميم قطعی خود را خواهد گرفت. اين در حاليست که چند پيش فرانتس بکن بائر اعلام کرده بود که ريبری به احتمال زياد فصل آينده به رئال مادريد و يا بارسلونا خواهد رفت.

ظاهراً با توجه به رسوايی اخلاقی که برای اين ستاره فرانسوی پيش آمده است،باشگاه رئال مادريد از خريد او صرف نظر کرده است.

Peji2010
28-04-2010, 15:35
یادتونه بعد از بازی رفت گفتم اگه اولیچ تو بازی بود بایرن 3_0 میبرد؟! این سری اولیچ تو بازی بود و 3_0 بردیم و هر سه تا گل رو هم اولیچ زد!!:21:

sina1415
28-04-2010, 16:59
دیر رسیدم ولی تبریک به خودم و بایرنی ها .....

مهم نیست فینال کی باشه مهم اینه که بایرن نابودش می کنه

Ezel
28-04-2010, 17:44
يوفا ستاره فرانسوي بايرن را به دليل گرفتن كارت قرمز در بازي رفت مقابل لیون سه جلسه محروم كرد.

سايت گل- بايرن مونيخ شب گذشته موفق شد با پيروزي درخشان 3-0 مقابل ليون، به فينال ليگ قهرمانان اروپا برسد اما فرانك ريبري، ستاره فرانسوي اين تيم در فينال برنابئو حضور نخواهد داشت. او كه در بازي رفت در مقابل لیون در آليانس آره نا از بازي اخراج شده بود، امروز توسط يوفا سه جلسه از همراهي تيمش محروم شد.

او در بازي رفت در مقابل لیون با حركتي خشن ليساندرو لوپز، مهاجم تيم لیون را متوقف كرد و داور بازي با كارت قرمز مستقيم او را از زمين اخراج كرد.

رومينيگه، مدير باشگاه بايرن، اخراج و يك جلسه محروميت را براي حركت خشن ستاره فرانسوي اش كافي مي داند اما يوفا تصميم گرفت كه او براي سه جلسه ديگر از همراهي تيمش محروم كند كه اولين جلسه آن، ديدار فينال در سانتياگو برنابئو خواهد بود.

با غيبت اين بازيكن تاثير گذار و مهم، فن خال، سرمربي بايرن بايد استراتژي جديدي براي روياروي با برنده ديدار تيم هاي اينتر- بارسلونا در فينال اتخاذ كند.