PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور مودم (symphony(sy602

leilast
26-04-2010, 23:09
سلام دوستان
من درایور usb این مودم(symphony(sy602 رو به شدت لازم دارم ولی چون یه کم قدیمی هست توی نت پیداش نکردم
کسی میتونه کمک کنه ,واقعا لطف بزرگی کردین
در ضمن ویندوزم هم XP هست

head_djmusic
27-04-2010, 22:35
دوست عزیز مودم شما جز مودمهایی است که شرکت پارس آنلاین میفروشه و ساپورت میکنه برو به آدرس زیر اگه مشکلت حل نشد بگو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leilast
28-04-2010, 21:32
ممنون دوست عزیز
ولی پسوند فایلها .sys هست که توی کامپیوتر من نا شناخته است.چه جوری میشه این فایلها رو باز کرد؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

head_djmusic
28-04-2010, 22:05
دوست عزیز اگر مودم نصب شده و بصورت unknown device است باید به device manager بروید و روی دیوایس ناشناخته راست کلیک کنید و به update driver software را انتخاب کنید در صفحه جدید تیک گزینه ایی که شما خودتان بصورت manual میخواهید درایور را پیدا کنید بزناد و next کنید سپس در قسمت بالایی browse کنید و محل فایلهای sys را انتخاب کنید و بگذارید سیستم فولدر انتخابی شما را سرچ کند و خود به خود مودم را نصب کند یا اینکه تیک گزینه ی پایینی را بزنید (let me pick from ... ) سپس روی گزینهی have disk کلیک کنید و فایلها را یکی یکی انتخاب کنید تا برای شما اطلاعات موجود نشان داده شود فراموش نکنید تیک گزینه ی show compatible hardware را بردارید .
اگه باز هم نتونستید بگید تا یک آموزش تصویری واست بسازم

mela1
01-10-2013, 14:06
بفرمایید اینم لینک دانلودش

دانلود درایور مودم Symphony Sy602 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])