PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریم های گمشده در Action Essential 2!

ehsan_nekooee
26-04-2010, 22:43
سلام

من بسته Action essential 2 رو از فروشگاه گرفتم. خیلی از فایل ها مثلا Smoke Charges تعداد زیادی فریم گمشده دارن.

معمولا هر 10 یا 15 فریم یک یا دو فریم گمشدن! وقتی فریم به فریم چکش می کنم برای یک یا دو فریم همه چیز ناپدید می شن و دوباره بر می گردن. این باعث میشه حرکت نرم فرضا دود قطع و وصل بشه.

دلیلش چی می تونه باشه؟

من فکر می کنم یه ربطی به frame rate داشته باشه این مشکل ولی نتونستم درستش کنم.

دوستانی هم که این بسته رو خریدن از فروشکاه یه چک بزنن شاید ایراد از بسته منه.

Javad_Ed
27-04-2010, 08:06
سلام

من بسته Action essential 2 رو از فروشگاه گرفتم. خیلی از فایل ها مثلا Smoke Charges تعداد زیادی فریم گمشده دارن.

معمولا هر 10 یا 15 فریم یک یا دو فریم گمشدن! وقتی فریم به فریم چکش می کنم برای یک یا دو فریم همه چیز ناپدید می شن و دوباره بر می گردن. این باعث میشه حرکت نرم فرضا دود قطع و وصل بشه.

دلیلش چی می تونه باشه؟

من فکر می کنم یه ربطی به frame rate داشته باشه این مشکل ولی نتونستم درستش کنم.

دوستانی هم که این بسته رو خریدن از فروشکاه یه چک بزنن شاید ایراد از بسته منه.
سوالتون رو در قسمت
خدمات پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میتونید مطرح کنید
با تشکر

ehsan_nekooee
27-04-2010, 08:27
من بیشتر احتمال می دم باید تنظیمات خاضی انجام بشه تا این مشکل رو بشه حل کرد تا اینکه خود پک مشکل داشته باشه.

ممنون

ehsan_nekooee
27-04-2010, 10:05
من با نرم افزار kmplayer فریم به فریم چک کردم و ظاهرا همه فریم ها سرجاشون هستن ولی وقتی به افتر import میشن همچین اتفاقی میفته.

به نظرتون چه طوری میتونم درستش کنم؟ 

imanshirani
28-04-2010, 03:48
شما کارت گرافیکتون ضعیف و یا از open GL استفاده نمیکنید و یا کلاً ساپورت نمیشه

ehsan_nekooee
28-04-2010, 20:19
شما کارت گرافیکتون ضعیف و یا از open GL استفاده نمیکنید و یا کلاً ساپورت نمیشه

CPU: Intel Core i5-750
Ram: 8 GB
VGA: NVIDIA 9600 GT 1GB

با همچین سیستمی نباید کم بیاره !

Mr Andersson
03-05-2010, 22:46
درود;

کارت گرافیکه دوست عزیز.. آخرین آپدیت درایور رو دانلود و نصب کنید. آخرین آپدیت افتر رو هم بگیرید.. من تو پریمیر مثل این مشکل رو داشتم ( Dropped Frame )که با آپدیت حل شد.

.......

ehsan_nekooee
04-05-2010, 15:47
درود;

کارت گرافیکه دوست عزیز.. آخرین آپدیت درایور رو دانلود و نصب کنید. آخرین آپدیت افتر رو هم بگیرید.. من تو پریمیر مثل این مشکل رو داشتم ( Dropped Frame )که با آپدیت حل شد.

.......

ممنون
حتما تست می کنم