PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنکور تخصصی زبان

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

alavi71
11-08-2012, 22:21
سلام خبری درباره زیاد کردن پذیرش دخترا در بعضی رشته ها نشنیدم ولی این هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخرش زیاد شدن پذیرش شد واسه دخترا یا کم کردن ؟

رشته ها رو برای دخترا حذف کردن ؟؟؟؟؟
زیاد کردن پذیرش دخترا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

konkoorii
11-08-2012, 23:32
اخرش زیاد شدن پذیرش شد واسه دخترا یا کم کردن ؟

رشته ها رو برای دخترا حذف کردن ؟؟؟؟؟
زیاد کردن پذیرش دخترا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون لیست حذف دخترا برای بعضی رشته هاست شامل رشته های زبان نمی شه اصلا تو هیچ رشته ای از زیر گروه زبان دخترا حذف نشدن تازه علامه مترجمی انگلیسی امسال فقط دختر بر می داره ظرفیتا زیاد تغییری نکرده در کل همیشه ظرفیت رشته های زبان برای دخترا بهتره ( غیر از دانشگاه تهران)

konkoorii
11-08-2012, 23:41
می توتنم بپرسم "رتبه زیر گروه 1" ت تو منطقه و کشوری چند شده؟ ( راستی بهشتی تو ولنجکه.)

کشوری 1800 منطقه 1000

alavi71
12-08-2012, 12:35
اون لیست حذف دخترا برای بعضی رشته هاست شامل رشته های زبان نمی شه اصلا تو هیچ رشته ای از زیر گروه زبان دخترا حذف نشدن تازه علامه مترجمی انگلیسی امسال فقط دختر بر می داره ظرفیتا زیاد تغییری نکرده در کل همیشه ظرفیت رشته های زبان برای دخترا بهتره ( غیر از دانشگاه تهران)

خوب دوستمون 2 تا ح0رف متضاد زدند بالا
یکبار گفتند کم میشه یک بار گقتند زیاد میشه ...

ghazaal.
12-08-2012, 15:05

علامه که مترجمی نداره امسال! داره؟!! من که نمی بینم

sagartian
12-08-2012, 15:19
کشوری 1800 منطقه 1000

منم دور و ور خودتم، زیرگروه کشوری 1400، منطقه 785. فکر میکنی جایی قبول شیم؟!

konkoorii
12-08-2012, 16:25
خوب دوستمون 2 تا ح0رف متضاد زدند بالا
یکبار گفتند کم میشه یک بار گقتند زیاد میشه ...

من کجا حرف از کم و زیاد شدن زدم؟ من گفتم اون حذف دخترا به زبان ربطی نداره برای یه سری رشته های دیگست :18:

konkoorii
12-08-2012, 16:28
علامه که مترجمی نداره امسال! داره؟!! من که نمی بینم

اصلاحیه سنجش رو ندیدی

konkoorii
12-08-2012, 16:32
منم دور و ور خودتم، زیرگروه کشوری 1400، منطقه 785. فکر میکنی جایی قبول شیم؟!

ما علامه یا بهشتی قبول میشیم :31: از کجا بدونم از اون آقای سازمان سنجش بپرس من زبان دیگه هم زدم :42:

rz21
12-08-2012, 17:43
شما معلم شدن در اموزش پرورش رو ترجیح میدین(تربیت معلم)یا مترجمی پیام نور؟لطفا بگین!!ش

konkoorii
12-08-2012, 17:52
شما معلم شدن در اموزش پرورش رو ترجیح میدین(تربیت معلم)یا مترجمی پیام نور؟لطفا بگین!!ش

تربیت معلم:18: بهتره ( فکر کنم اینو دیگه هر کسی که زبان می خونه بدونه)
فرهنگیان که مصاحبه هم داره. کسی هم نمی گه هر کس مدرکس تربیت دبیر رجایی یا فرهنگیانه حتما باید آموزش و پرورش کار کنه ( تازه اگه بتونی همون معلم آموزش پرورش بشی خیلی عالیه)
من خودم برای کار کردن زبان یاد نمی گیرم واقعا دوست دارم اگه کسی برای کار کردن داره این رشته میره اشتباه بزرگیه یه جوری انتخاب نکنید که برین دانشگاه کارتون به انصراف بکشه مثل خیلی های دیگه:23:

rz21
12-08-2012, 17:57
تازه فرهنگیان که مصاحبه هم داره.

سختیش همین مصاحبش هم هست...

ghazaal.
12-08-2012, 17:58
اصلاحیه سنجش رو ندیدی

دیدم الان دوباره هم دیدم ولی فقط دانشگاه شهيد چمران اهواز و دانشگاه پيام نوريزد- مركزاردكان رو اصلاح کردن که! برا شما اینجوری نیست؟
پس شما کجا دیدی؟

rz21
12-08-2012, 18:10
تربیت معلم:18: بهتره ( فکر کنم اینو دیگه هر کسی که زبان می خونه بدونه)
فرهنگیان که مصاحبه هم داره. کسی هم نمی گه هر کس مدرکس تربیت دبیر رجایی یا فرهنگیانه حتما باید آموزش و پرورش کار کنه ( تازه اگه بتونی همون معلم آموزش پرورش بشی خیلی عالیه)
من خودم برای کار کردن زبان یاد نمی گیرم واقعا دوست دارم اگه کسی برای کار کردن داره این رشته میره اشتباه بزرگیه یه جوری انتخاب نکنید که برین دانشگاه کارتون به انصراف بکشه مثل خیلی های دیگه:23:
حرفاتون به هم نمیخونه!تناقض داره!از یک طرف میگید خوبه از طرف دیگه میگین کارمون به انصراف کشیده بشه!!!؟؟؟مگه چه مشکلاتی در راهه که کارمون به انصراف بکشه؟من توی رشته ی خودم که تجربی هست زیاد علاقه ندارمبیشتر زبان علاقه دارم.

konkoorii
12-08-2012, 18:33
حرفاتون به هم نمیخونه!تناقض داره!از یک طرف میگید خوبه از طرف دیگه میگین کارمون به انصراف کشیده بشه!!!؟؟؟مگه چه مشکلاتی در راهه که کارمون به انصراف بکشه؟من توی رشته ی خودم که تجربی هست زیاد علاقه ندارمبیشتر زبان علاقه دارم.

خوب من فکر کردم برای کار کردن میگی من خودم پارسال تجربی و زبان دادم زبانم 3000 شد پارسال خیلی تحقیق کردم واقعیتش زیاد تعریف زبان پیام نور رو نشنیدم آزادت رو بری به نظر من بهتره تا پیام نور بزنی ( بازم این نظر شخصی منه من نمیگم این کارو حتما بکن) این که گفتم فرهنگیان بخونی معلم بشی عالیه هم منظورم این بود که فعلا که آموزش و پرورش استخدام نداره حالا معلوم نیست کی بخواد نیرو برداره. ولی اگرم برداره از فارغ التحصیلای خودش بر میداره پس اگه کارشم برات مهمه فرهنگیان بهتر از پیام نوره از نظر امکانات دانشگاهی و اسم و رسمم بهتر از پیام نوره. (واقعا من هر چی میدونم اینجا میگم به بقیه هم کمک کنم شما هم چیزی میدونین به من بگین)

konkoorii
12-08-2012, 18:45
دیدم الان دوباره هم دیدم ولی فقط دانشگاه شهيد چمران اهواز و دانشگاه پيام نوريزد- مركزاردكان رو اصلاح کردن که! برا شما اینجوری نیست؟
پس شما کجا دیدی؟

خب علامه مترجمی نداره پارسال داشت من اصلاحیه پارسالو داشتم تو کامپیوترم قاطی شده بود:45: آخه چرا؟

konkoorii
12-08-2012, 18:49
سختیش همین مصاحبش هم هست...

فکر نکنم سخت باشه اصل نمره همون کنکوره که دادیم سنجش خودش گفته :
مصاحبه (ديدار و گفتگوي حضوري مرتبط با شغل معلمي) كه توسط افراد و
يا مراجع ذيصلاح براي ارزيا بي توانمند ي ها و تشخيص ميزان قابليت، انگيزه، علاقه مندي، سطح شناخت و انتظارات داوطلب از حرفه معلمي انجام مي شود .
امشب دیگه انتخاب رشته میکنم بیش تر طول بکشه دیگه خرابش میکنم هر چی میخواد بشه دیگه :5:

rz21
12-08-2012, 19:56
فکر نکنم سخت باشه اصل نمره همون کنکوره که دادیم سنجش خودش گفته :
مصاحبه (ديدار و گفتگوي حضوري مرتبط با شغل معلمي) كه توسط افراد و
يا مراجع ذيصلاح براي ارزيا بي توانمند ي ها و تشخيص ميزان قابليت، انگيزه، علاقه مندي، سطح شناخت و انتظارات داوطلب از حرفه معلمي انجام مي شود .
امشب دیگه انتخاب رشته میکنم بیش تر طول بکشه دیگه خرابش میکنم هر چی میخواد بشه دیگه :5:

همونجایی که شما خوندی گفته داوطلبان متعهد میشوند که به میزان 2برابر میزان تحصیل در اموزش و پرورش تدریس کنند!!!پس اینده ی شغلی هم تضمینه!من انتخاب اولم رو همین دانشگاه میزنم.به نظر شما تا چه رتبه ای میشه اورد؟

konkoorii
12-08-2012, 20:16
همونجایی که شما خوندی گفته داوطلبان متعهد میشوند که به میزان 2برابر میزان تحصیل در اموزش و پرورش تدریس کنند!!!پس اینده ی شغلی هم تضمینه!من انتخاب اولم رو همین دانشگاه میزنم.به نظر شما تا چه رتبه ای میشه اورد؟

نمی دونم چه رتبه ای زدنش که ضرر نداره اون تعهد رو هم که میدونستم تازه خودشون میگن در طول تحصیل هم سابقه حساب میشه هم حقوق و مزایای معلمی میدن ولی من باورم نمیشه آخه فعلا آموزش پرورش نیرو بر نمیداره فکر کنم یعنی برای آموزش و پرورش تو اولویت باشن اگه خواست از اینا برداره.

rz21
12-08-2012, 20:45
نمی دونم چه رتبه ای زدنش که ضرر نداره اون تعهد رو هم که میدونستم تازه خودشون میگن در طول تحصیل هم سابقه حساب میشه هم حقوق و مزایای معلمی میدن ولی من باورم نمیشه آخه فعلا آموزش پرورش نیرو بر نمیداره فکر کنم یعنی برای آموزش و پرورش تو اولویت باشن اگه خواست از اینا برداره.

یعنی توی این فروم کسی نیست رفته باشه تربیت معلم!من گشتم ندیدم!شااید اولین نفر من باشم!
راستی حقوق معلم ها چنده؟سربازی هم فکر کنم معاف میشیم.

Reza_994
12-08-2012, 20:47
معلمی هم مگه مزایا داشته و ما نمیدونستیم ؟!!

معلمی کنکور رو نمیگم ها معلمی آموزش پرورش !

hande13
13-08-2012, 10:15
رتبه زیر گروه 1: 8008
رتبه کشوری: 24121
رتبه کل سهمیه: 9654

دوستان عزیز من این شکلی انتخاب رشته کردم الان میخوام تغییر بدم

بنظرتون کدوم ترتیب بهتره
اولویت من شهر خودم تبریزه بعد شهرستانهای اطراف
همچنین در مرود رشته اول اموزش-مترجمی-ادبیات
ولی متاسفانه آموزش تو تبریز نیست واسه همین اولویت اوئل روئ مترجمی زدم

زبان و ادبیات-دانشگاه تبریز-روزانه
زبان و ادبیات-دانشگاه تبریز-شبانه
زبان و ادبیات-شهید مدنی تبریز
تربیت دبیر -پردیس علامه انینی-تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی نبی اکرم تبریز
مترجمی-پیام نور تبریز
زبان و ادبیات--پیام نور تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی دانشوران تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی ربع رشیدی تبریز
زبان و ادبیات--پیام نور خسرو شهر
مترجمی-پیام نور آذرشهر
زبان و ادبیات--پیام نور اذرشهر
مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز بناب
زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - واحد اهر
مترجمی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز شبستر
زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز شبستر
زبان و ادبیات-دانشگاه ارومیه-روزانه
زبان و ادبیات-دانشگاه ارومیه-شبانه
آموزش زبان انگلیسی دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل (روزانه
آموزش زبان انگلیسی دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل (شبانه

------------------------------------

میخوام داشنگاههای اردبیل و ارومیه رو بیارم به ترتیب بزرام بعد اولویت 7 (یعنی بعد پایم نور تبریز ) بنظرتون ترتیب اول خوبه یا این ترتیب

در مورد دانشگاه فرهنگیان من فقط کد رشته پردیس علامه تبیرز رو زدم همین کد رو بزنم یا کدی که تو یک دفترچه جدا واسه تربین معلم زده بود

alavi71
13-08-2012, 11:14
رتبه زیر گروه 1: 8008
رتبه کشوری: 24121
رتبه کل سهمیه: 9654

دوستان عزیز من این شکلی انتخاب رشته کردم الان میخوام تغییر بدم

بنظرتون کدوم ترتیب بهتره
اولویت من شهر خودم تبریزه بعد شهرستانهای اطراف
همچنین در مرود رشته اول اموزش-مترجمی-ادبیات
ولی متاسفانه آموزش تو تبریز نیست واسه همین اولویت اوئل روئ مترجمی زدم

زبان و ادبیات-دانشگاه تبریز-روزانه
زبان و ادبیات-دانشگاه تبریز-شبانه
زبان و ادبیات-شهید مدنی تبریز
تربیت دبیر -پردیس علامه انینی-تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی نبی اکرم تبریز
مترجمی-پیام نور تبریز
زبان و ادبیات--پیام نور تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی دانشوران تبریز
مترجمی-غیر انتفاعی ربع رشیدی تبریز
زبان و ادبیات--پیام نور خسرو شهر
مترجمی-پیام نور آذرشهر
زبان و ادبیات--پیام نور اذرشهر
مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز بناب
زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - واحد اهر
مترجمی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز شبستر
زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز شبستر
زبان و ادبیات-دانشگاه ارومیه-روزانه
زبان و ادبیات-دانشگاه ارومیه-شبانه
آموزش زبان انگلیسی دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل (روزانه
آموزش زبان انگلیسی دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل (شبانه

------------------------------------

میخوام داشنگاههای اردبیل و ارومیه رو بیارم به ترتیب بزرام بعد اولویت 7 (یعنی بعد پایم نور تبریز ) بنظرتون ترتیب اول خوبه یا این ترتیب

در مورد دانشگاه فرهنگیان من فقط کد رشته پردیس علامه تبیرز رو زدم همین کد رو بزنم یا کدی که تو یک دفترچه جدا واسه تربین معلم زده بود

سلام دوست من
به ترتیب شهر مورد نطپظر ادبیات یا مترجمی هر کدوم را که علاقهدارید.
و اینکه پیام نور ها را اخر بزنید.

hande13
13-08-2012, 12:13
من خودم احتمال قبولی رو فقط غیر انتفاعی و پیام نور رو میدونم بنظرتون کدوم بهتره غیر انتفاعی نبی اکرم یا پیام نور تبریز (مسئله این است )بقیه واسم مهم نیست

ballboy
13-08-2012, 19:19
من زیرگروه یک برای زبان انگلیسی مهم هست که 5600 هست.کمکم کنید!
لی مهمه چون مهمه و گروهای مختلف بر اساس این گروها طبقه بندی میشن

ballboy
13-08-2012, 19:20
من خودم احتمال قبولی رو فقط غیر انتفاعی و پیام نور رو میدونم بنظرتون کدوم بهتره غیر انتفاعی نبی اکرم یا پیام نور تبریز (مسئله این است )بقیه واسم مهم نیست
غیر انتفاعی خیلی بهتره حداقلش اینه که میری دانشگاهتون رو میبینی

ballboy
13-08-2012, 19:22
سلام دوست من
به ترتیب شهر مورد نطپظر ادبیات یا مترجمی هر کدوم را که علاقهدارید.
و اینکه پیام نور ها را اخر بزنید.
اول مترجمی بعد ادبیات اگه میخوای راحت تر کار پیدا کنی ولی اگه عشق زبانی و تا الان یکی دو تا رمان به انگلیسی خوندی بزن ادبیات

ballboy
13-08-2012, 19:26
لطفا یکی به این سوال من جواب بده خیلی حیاتیه
من قبلا یک بار روزانه (ریاضی)قبول شدم سال 85 بعد انصراف دادم رفتم خدمت (خدمت تمام شد)حالا امسال زبان دادم میخوام بدونم اگه شبانه قبول شم و لی نرم دانشگاه ثبت نام کنم بازم میتونم سال دیگه زبان شرکت کنم و اگه روزانه قبوا شم میتونم برم یا نه؟
با تشکر

ballboy
13-08-2012, 19:29
توی دفترچه شبانه شهید بهشتی 7 تا میگیره که با روزانه ها میشن حدودا 30 نفر دانشگاه تهرانم که فقط 15 تا میگیره ائنم روزانه
علامه 30 تا روزانه میگیره 30 تا شبانه که میشن شصتا.
حالا کی میدونه اگه کلاسهای شبانشو بعد از ظهر برگزار میکنه یا روزانه و شبانه ها با هم ادغام میشن؟

Pooyan Assar
13-08-2012, 19:37
توی دفترچه شبانه شهید بهشتی 7 تا میگیره که با روزانه ها میشن حدودا 30 نفر دانشگاه تهرانم که فقط 15 تا میگیره ائنم روزانه
علامه 30 تا روزانه میگیره 30 تا شبانه که میشن شصتا.
حالا کی میدونه اگه کلاسهای شبانشو بعد از ظهر برگزار میکنه یا روزانه و شبانه ها با هم ادغام میشن؟

کلاسا یکیه. در مورد محدودیت برای شرکت تو کنکور سال بعدم، اون فقط برای دوره های روزانه ست. یعنی اگه شما شبانه قبول بشی و نری، سال بعد میتونی دوباره شرکت کنی، مشکلی نداره.

A M ! N
13-08-2012, 19:48
من قبلا یک بار روزانه (ریاضی)قبول شدم سال 85 بعد انصراف دادم رفتم خدمت (خدمت تمام شد)حالا امسال زبان دادم میخوام بدونم اگه شبانه قبول شم و لی نرم دانشگاه ثبت نام کنم بازم میتونم سال دیگه زبان شرکت کنم و اگه روزانه قبوا شم میتونم برم یا نه؟
با تشکر

سلام.

اینجارو بخون :

sagartian
13-08-2012, 23:25
با تشکر

منم عین خودتم، قبلاً دانشجو بودم ول کردم رفتن خدمت (10 سال پیش). این سوال واسه منم مطرح شد، اگه جوابشو یافتی به منم بگو!

ballboy
14-08-2012, 08:22
منم عین خودتم، قبلاً دانشجو بودم ول کردم رفتن خدمت (10 سال پیش). این سوال واسه منم مطرح شد، اگه جوابشو یافتی به منم بگو!
اینجور که من فهمیدم پذیرفته شدن تو دوره شبانه مانعی نیست ولی اگه بری دانشگاه و سال دیگه هم کنکور بدی دیگه نمیتونی توی همون رشته روزانه قبول شی به عنوان مثال اگه من امسال شبانه علامه قبول شم برم دانشگاه، سال دیگه رتبه یک زبان خارجه ه بشم دیگه نمیتونم انصراف بدم برم ادبیات انگلیسی روزانه بخو.نم. ولی بازم تحقیق میکنم اگه غیر از این بود شما رو هم در جریان میزارم

ghazaal.
14-08-2012, 12:32
اینجور که من فهمیدم پذیرفته شدن تو دوره شبانه مانعی نیست ولی اگه بری دانشگاه و سال دیگه هم کنکور بدی دیگه نمیتونی توی همون رشته روزانه قبول شی به عنوان مثال اگه من امسال شبانه علامه قبول شم برم دانشگاه، سال دیگه رتبه یک زبان خارجه ه بشم دیگه نمیتونم انصراف بدم برم ادبیات انگلیسی روزانه بخو.نم. ولی بازم تحقیق میکنم اگه غیر از این بود شما رو هم در جریان میزارم

حالا اگه شبانه قبول بشم ولی نرم اصلا ثبت نام چی؟ بازم مثله انصرافیا
نمیتونم توی همون رشته هیچ وقت شرکت کنم؟

ballboy
14-08-2012, 13:17
حالا اگه شبانه قبول بشم ولی نرم اصلا ثبت نام چی؟ بازم مثله انصرافیا
نمیتونم توی همون رشته هیچ وقت شرکت کنم؟

اینجا درست همون سوالیه که فکر منو مشغول کرده و هیچ کسم نیست که بدونه سازمان سنجشم که زنگ میزنی هیچ کس بر نمیداره
معلوم نیست اگه کسی شبانه قبول شه و نره چطور جایگزینش رو پیدا میکنند

ballboy
14-08-2012, 13:40
اینم انتخاب رشته نهایی من:
ادبیات انگلیسی تهران
ادبیات انگلیسی شهید بهشتی
ادبیات انگلیسی علامه
ادبیات انگلیسی شبانه بهشتی
ادبیات انگلیسی شبانه علامه

ghazaal.
14-08-2012, 13:57
اینجا درست همون سوالیه که فکر منو مشغول کرده و هیچ کسم نیست که بدونه سازمان سنجشم که زنگ میزنی هیچ کس بر نمیداره
معلوم نیست اگه کسی شبانه قبول شه و نره چطور جایگزینش رو پیدا میکنند
شاید برای شبانه هم تکمیل ظرفیت داره مهرماه
اگه فهمیدید منم در جریان بذارید لطفا مرسی
از دفترچه معلومه که همه محدودیت ها برای دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بي ن المللي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي، دانشگاه پيا م نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي
و گفته دانشجو: كسي است كه در يك ي از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي اعم از دولتي و يا غيردولت ي پذيرپته و ثبت نام شده باشد.
پس میشه نتیجه گرفت که اگه شبانه ثبت نام نکنیم مشکلی پیش نمیاد ولی مطمئن نیستم

Reza_994
16-08-2012, 14:51
اینم مال من :

1
6178
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

2
6202
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

3
6177
مترجمي زبان الماني || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

4
6172
زبان اسپانيايي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

5
6175
زبان فرانسه/ادبي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

6
6179
زبان روسي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

7
6201
زبان الماني || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

8
6200
زبان فرانسه/ادبي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

9
6203
زبان روسي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

10
6212
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

11
6173
زبان ايتاليايي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

12
6210
زبان فرانسه/مترجمي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

13
6211
زبان روسي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

بعدش یه چند تا نرم فزار و IT بعد شبانه این زبان ها و ...

sagartian
16-08-2012, 22:30
اینم مال من :

1
6178
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

2
6202
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

3
6177
مترجمي زبان الماني || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

4
6172
زبان اسپانيايي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

5
6175
زبان فرانسه/ادبي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

6
6179
زبان روسي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

7
6201
زبان الماني || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

8
6200
زبان فرانسه/ادبي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

9
6203
زبان روسي || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

10
6212
زبان وادبيات انگليسي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

11
6173
زبان ايتاليايي || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران

12
6210
زبان فرانسه/مترجمي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

13
6211
زبان روسي || دانشگاه علامه طباطبايي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران

بعدش یه چند تا نرم فزار و IT بعد شبانه این زبان ها و ...

اگه 3تای اول رو قبول نشی، 100% اسپانیولی تهران قبولی، چون پارسال تا رتبه 9000 هم برداشته بود.

jax2
18-08-2012, 01:22
من احمق زبان کنکور 100 زدم ولی کنکور زبان شرکت نکردم :41:

sagartian
18-08-2012, 20:55

اتفاقاً شما از همه عاقل تری که این رشته کم درآمد رو انتخاب نمی کنی :-)

ballboy
18-08-2012, 22:50
راست میگه درآمدش کمه ما هم باید بریم مهندسی بخونیم و به جمع بیکارا اضافه شیم!
ببینید چقدر بدبخت شدیم که همه دنبال یه مدرکن که بشه باهاش کار پیدا کرد بدونه اینکه اصلا علاقه ای بهش داشته باشند .نتیجشم یه مشت مهندس بی سواده که دنبال یه کار پشت میزین!

Pooyan Assar
18-08-2012, 23:02
من مهندسی داشتم میخوندم دیگه خیر سرم. بدون علاقه نمیشه. همون سال 86 که من کنکور دادم، زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه اصفهان قبول شدم. فقط به خاطر حرف این و اون، کم نیاوردن و مثلاً فکر شغل بودن رفتم مهندسی عمران دانشگاه آزاد! بزرگترین خریت زندگیم همون بود. یادم نمیره بابام چقدر گفت تو استعدادت تو زبانه، بیخود زندگیتو حروم نکن. کاش به حرفش گوش میدادم. 5 سال بعد و یه مدرک کاردانی عمران که به هیچ دردی نمیخوره (حالا هزینه دانشگاه آزاد بماند)، تازه به حرفش رسیدم.
حالا من نمیخوام بگم زبان بهتر از بقیه رشته هاست و این حرفا. حرفم اینه که فقط و فقط و فقط علاقه مهمه.

faded
20-08-2012, 13:31
با رتبه 11000 پیام نور کرمان قبول میشه؟

alavi71
20-08-2012, 18:21
با رتبه 11000 پیام نور کرمان قبول میشه؟

سلام
اگر 11 هزار سهمیه هستید شک نکنید قبول هستید.
موفق باشید

xUltimatex
21-08-2012, 14:52

درود
تو کنکور زبان اگه عمومیات خوب نباشه کلات پس معرکس ینی فقط با خوب زدن زبان رتبه خوب نمیاری جای خوبم قبول نمیشی اگه عمومیاتم در این حد قوین که کار اشتباهی کردی لااقل واسه رتبش شرکت میکردی چون احتمالا 1 میشدی!!! اگه همه رو مثه همین زبانه 100 میزدی:5: ولی در کل به نظر من کار عاقلانه ای کردی

hande13
27-08-2012, 10:19
دوستان من رتبم تو زیرگروه سهمیه منطقه یک 8008 شده بنظرتون دانشگاه های تبریز و غیر انتاعی و پیاتمک نور تبریز رو میارم یا برم واسه مصاحبه تربیت دبیری زد از اون ور تو مصاحبه قبول شدیم باید حتما بریم تربیت دبیری راستی کسی اطلاعی از وضعیت استخدامی اموزش پرورش داره چهار سال بریم بخونیم آخر سر اتخدام میشیم یا نه ؟؟؟

alavi71
27-08-2012, 15:22
دوستان من رتبم تو زیرگروه سهمیه منطقه یک 8008 شده بنظرتون دانشگاه های تبریز و غیر انتاعی و پیاتمک نور تبریز رو میارم یا برم واسه مصاحبه تربیت دبیری زد از اون ور تو مصاحبه قبول شدیم باید حتما بریم تربیت دبیری راستی کسی اطلاعی از وضعیت استخدامی اموزش پرورش داره چهار سال بریم بخونیم آخر سر اتخدام میشیم یا نه ؟؟؟

سلام دوست من
با رتبه شما امکان قبولی در دانشگاه پیام نور و غ انتفاعی وجود دارد
در مورد استخدام از واحد مربوطه و دانشجویان آن سوال نمایدد.
مصاحبه تربیت دبیر نیز اگر جزو رشته های اولیه شما باشد شما میتوانید تا موقع نتایج صبر کنید و درصورت ترجیح خودتان به مصاحبه بروید ولی این نکته را فراموش نکنید که در صورت قبولی شما قبولی در رشته دیگر به صورت انصرافی بوده و باید حتما در رشته جدید تحصیل کنید.

موفق باشید

hande13
27-08-2012, 16:27
سلام دوست من
مصاحبه تربیت دبیر نیز اگر جزو رشته های اولیه شما باشد شما میتوانید تا موقع نتایج صبر کنید و درصورت ترجیح خودتان به مصاحبه بروید ولی این نکته را فراموش نکنید که در صورت قبولی شما قبولی در رشته دیگر به صورت انصرافی بوده و باید حتما در رشته جدید تحصیل کنید.

موفق باشید

--------------

دوست عزیز تاریخ مصاحبه 12 هستش در حالی که نتایج رو 15 میدن واسه همین من موندم اگه تو این مرحله مصاحبه قبول شم ولی نتونم مراحل دیگه رو قبول شم دیگه نمی تونم دانشگاه عادی رو انتخاب کنم یا گزینش فقط همین مصاحبه هست

alavi71
27-08-2012, 17:28
سلام دوست من

موفق باشید

--------------

دوست عزیز تاریخ مصاحبه 12 هستش در حالی که نتایج رو 15 میدن واسه همین من موندم اگه تو این مرحله مصاحبه قبول شم ولی نتونم مراحل دیگه رو قبول شم دیگه نمی تونم دانشگاه عادی رو انتخاب کنم یا گزینش فقط همین مصاحبه هست

ببینید شما نگفتید که این رشته رو در انتخاب چندم خودتون زدید
اگر مصاحبه چند مرحله ای باشد یعنی به طور قطع نتایج مشخص نشود در هر مرحله اگر شرکت نکنید مصاحبه شما ناقص هست...
خب این دیگه با نظر خودتونو نوع انتخاب و علاقه به رشته مورد نظر هست.
اگر این احتمال را میدهید در رشته بهتری قبول شوید در مصاحبه شرکت نکنید.چون در صورت قبولی شما باید در این رشته تحصیل کنید نه ان رشته ای که 15 شهریور ماه میاد
موفق باشید

jax2
30-08-2012, 14:43
درود

تو کنکور زبان اگه عمومیات خوب نباشه کلات پس معرکس ینی فقط با خوب زدن زبان رتبه خوب نمیاری جای خوبم قبول نمیشی اگه عمومیاتم در این حد قوین که کار اشتباهی کردی لااقل واسه رتبش شرکت میکردی چون احتمالا 1 میشدی!!! اگه همه رو مثه همین زبانه 100 میزدی:5: ولی در کل به نظر من کار عاقلانه ای کردی

راستش امسال اصلا نخوندم حتی یک روز :31:
من خودم کار دارم و فقط مشغول کار بودم و بیشتر به فکر آزاد و غیر انتفاعی بودم
دولتی هم همینجوری شرکت کردم
خدایی شب کنکور کتاب زبان دوستمو گرفتم قواعدو نگاه کردم فرداش رفتم سر جلسه :31: تمام چیزی که خوندم همین بود
پس همین بهتر شرکت نکردم

nikan345
06-09-2012, 09:46
دانشگاه آزاد هم نیم‌ ساعته نتایجو زده

ghazaal.
06-09-2012, 15:50
پس سراسری کی نتایج میاد؟!

ballboy
12-09-2012, 00:04
نتایج اعلام شد شبانه علامه ادبیات انگلیسی قبول شدم رتبه زیر گروه 1 1400

Reza_994
12-09-2012, 00:41
Spanish language ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _language&ei=H6lPUNeSH5OXhQeW2YEw&usg=AFQjCNEQFBNSscfhOGf_FYP9cUbusz7dkg)دانشگ ه تهران :19::46:

sagartian
12-09-2012, 01:46
ادبیات انگلیسی / روزانه / علامه طباطبایی

sagartian
12-09-2012, 01:50
Spanish language ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _language&ei=H6lPUNeSH5OXhQeW2YEw&usg=AFQjCNEQFBNSscfhOGf_FYP9cUbusz7dkg)

دانشگاه تهران :19::46:

مبارکه. من که پیش گویی کرده بودم اسپانیولی تهران قبولی. یادته؟!

Reza_994
12-09-2012, 04:16
آره رفیق
خودمم پیش بینی میکردم spain قبول شم دوست هم داشتم
برا همین علامه و کلا شبانه رو انداختم آخر

راستی شما رتبه زیرگروه یکتون چند بود ؟

Pooyan Assar
12-09-2012, 06:02
زبان و ادبیات انگلیسی - شهید بهشتی - روزانه.

sagartian
12-09-2012, 09:39
آره رفیق
خودمم پیش بینی میکردم spain قبول شم دوست هم داشتم
برا همین علامه و کلا شبانه رو انداختم آخر

راستی شما رتبه زیرگروه یکتون چند بود ؟

رتبه زیرگروه یکم 780 شده بود.

hande13
12-09-2012, 10:02
من از همه بچه وضعم خرابه مترجمی انگلیسی-نبی اکرم تبریززیرگروه یک 8008

دوستان یک پیشنهاد این تایپک رو سرپا نگه داریم نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟

samira001
12-09-2012, 12:40
سلام بچه ها . من آزاد تهران جنوب قبول شدم و غیر انتفاعی دماوند که تهران تشکیل میشه کلاساش . کدومو برم بهتره ؟ تهران جنوب بیخ گوشمه ولی اونیکیو نمیدونم هنوز . بگید لطفا البته با دلیل. مرسی

faded
12-09-2012, 13:29
ازاد قبول شدم پیام نور هم شدم هر دوتاش ادبیات انگلیسی کدوم بهتره؟

sagartian
12-09-2012, 22:24
سلام بچه ها . من آزاد تهران جنوب قبول شدم و غیر انتفاعی دماوند که تهران تشکیل میشه کلاساش . کدومو برم بهتره ؟ تهران جنوب بیخ گوشمه ولی اونیکیو نمیدونم هنوز . بگید لطفا البته با دلیل. مرسی

من نمی خوام اطلاعات کافی در اختیارت بگذارم، چون واقعاً اطلاعاتم ناقصه در این مورد. ولی در مورد شهریه؛ معمولاً شهریه آزاد بیشتر از غیر انتفاعیه. / اعتبار: فکر کنم اعتبار آزاد بیشتره چون دانشگاه هست University و نه موسسه آموزش عالیInstitute./ سطح علمی: اینو بی اطلاعم ولی واضحه که واحدهای برگزیده دانشگاه آزاد (که تهران جنوب هم جزئشه) خیلی سابقه بیشتری دارند تا این موسسات غیر انتفاعی. فکر می کنم استادهای بهتری هم دارند. / امکانات: آزاد بمراتب بالاتره.

sagartian
12-09-2012, 22:25
ازاد قبول شدم پیام نور هم شدم هر دوتاش ادبیات انگلیسی کدوم بهتره؟

پیام نور غیر حضوریه ولی آزاد حضوری.

ballboy
12-09-2012, 22:32

تو رشته زبان اعتبار دانشگاه ملاک نیست .هر کدوم نزدیکتره و ارزونتر بهتره

sagartian
12-09-2012, 23:16
تو رشته زبان اعتبار دانشگاه ملاک نیست .هر کدوم نزدیکتره و ارزونتر بهتره

البته نزدیکی و ارزونی خیلی خیلی مهمه ولی خوب من خودم قبلاً دانشجو بودم. اگه دانشگاهم درست حسابی بود ول نمی کردم. به نظرم خیلی دانشگاه مهمه. البته این تجربه شخصیمه.

hande13
13-09-2012, 08:05
دوستان من از خیلی ها پرسیدم گفتن رشته زبان مثل اکثر رشته ها زیاد وابسته به استاد و دانشگاه نیست
درسته دانشگاه و استاد خودش هم میتونه باعث افزایش یا کاهش انگیزه بشه

ولی بار اصلی رو دوش خود دانشجوست من شنیدم برخی استادا میان کلاس خاطره تعریف میکنن

پس مهم خود شمایید بعد 4 سال که مدرک گرفتی اول به پارتی بعد به سواد و دانشت توجه میکنن در رده های بعدی اگه جا خالی اومد اونوقت شاید برن به دانشگاه همتوجه کنن

در ضمن ما با شرایط و موقعیت الان نمیتونیم تو این مملکت بی درو پیکر واسه فردا هم برنامه ریزی کنیم چه برسه به چهار سال بعد

--------------------
پیشنهاد من به دوستان اینه که اگه تونستن اون دانشگاههای که پذیرفته شدن برن یک سر نگاه کنن و ببینن وضع چطوره
شاید معیار من و با شما در مورد خوب بد بودن دانشگاه فرق کنه پس نمیشه یک نسخه پیچید

ولی چند تا آزاد هستن که واقعا دانشگاههای خوبین که یکیش تهران جنوب هست البته اگه از پس هزینه هاش بربیایید مطمئنن از غیر انتفاعی بهتره

------------------------
من چون میخواستم شهر خودم بخونم متاسفانه رشته مترجمی / آموئزش زبان تو سرارسی نبود و آزاد هم شرکت نکردم توقعم در حد همین غیر انتفاعی نبی اکرم بود که اونم قبول شدم

n1993
13-09-2012, 14:00
سلام.دوستان كسي اطلاع داره امسال دانشگاه هاي سراسري تهران تو رشته انگليسي تا چه رتبه و ترازي قبولي داشتن؟مخصوصا رتبه زيرگروه.
ممنون

sagartian
13-09-2012, 15:29
سلام.دوستان كسي اطلاع داره امسال دانشگاه هاي سراسري تهران تو رشته انگليسي تا چه رتبه و ترازي قبولي داشتن؟مخصوصا رتبه زيرگروه.
ممنون

قلمچی یادگار ماندگار 91 رو هنوز نزده. اون کاملترین مرجعه. ماله 89 و 90 هست توی سایتشون. روزانه معمولاً با رتبه منطقه 1 زیر 500 دانشگاه تهران/ زیر 800 بهشتی و زیر 1300 علامه / زیر 3000 خوارزمی میشه قبول شد. سهمیه های دیگه و شبانه ها رو نمی دونم باید بری از اونجایی که گفتم ببینی. البته زبان خیلی متغره هر سال چون قبولیش بستگی به نحوه انتخاب رشته دیگران هم داره، که آیا علاقمندی میزنن زبان رو یا نه. بستگی زیادی به جنسیت هم داره و اینکه دانشگاهی که میزنی به شکل رقابتی یا سهمیه جنسیتی دانشجو میگیره. در حالت اول پسرها راحت تر قبول میشن، چون خیلی کمتر از دخترا شرکت کننده دارن، در حالت دوم تفاوتی نداره. ظرفیت زبان هم خیلی بالا و پایین میشه،مثلاً یه سال یه دانشگاه مترجمی هم میگذاره، سال بعد بر میداره. با تراز بالای 9000 تهران قبولی.

n1993
13-09-2012, 15:46
قلمچی یادگار ماندگار 91 رو هنوز نزده. اون کاملترین مرجعه. ماله 89 و 90 هست توی سایتشون. روزانه معمولاً با رتبه منطقه 1 زیر 500 دانشگاه تهران/ زیر 800 بهشتی و زیر 1300 علامه / زیر 3000 خوارزمی میشه قبول شد. سهمیه های دیگه و شبانه ها رو نمی دونم باید بری از اونجایی که گفتم ببینی. البته زبان خیلی متغره هر سال چون قبولیش بستگی به نحوه انتخاب رشته دیگران هم داره، که آیا علاقمندی میزنن زبان رو یا نه. بستگی زیادی به جنسیت هم داره و اینکه دانشگاهی که میزنی به شکل رقابتی یا سهمیه جنسیتی دانشجو میگیره. در حالت اول پسرها راحت تر قبول میشن، چون خیلی کمتر از دخترا شرکت کننده دارن، در حالت دوم تفاوتی نداره. ظرفیت زبان هم خیلی بالا و پایین میشه،مثلاً یه سال یه دانشگاه مترجمی هم میگذاره، سال بعد بر میداره. با تراز بالای 9000 تهران قبولی.

خيلي ممنون از پاسخ كاملتون.من خودم منطقه 2 هستم، رتبم 350 شده و زيرگروه انگليسي 200.تهران، بهشتي و علامه رو هم انتخاب هاي اول زدم ولي هيچكدوم درنيومده.خيلي برام عجيبه، يعني اشتباه شده؟ترازم هم 9600 هست.

sagartian
13-09-2012, 19:22
خيلي ممنون از پاسخ كاملتون.من خودم منطقه 2 هستم، رتبم 350 شده و زيرگروه انگليسي 200.تهران، بهشتي و علامه رو هم انتخاب هاي اول زدم ولي هيچكدوم درنيومده.خيلي برام عجيبه، يعني اشتباه شده؟ترازم هم 9600 هست.

ببینم کدوم ناحیه ای؟ چون الان روزانه 60 و شبانه 80 درصد بومی ناحیه بر میداره زبان انگلیسی.

sagartian
13-09-2012, 19:34

ببخشید. هم روزانه و هم شبانه 80 درصد بومی برمیدارن.

n1993
13-09-2012, 19:48
ببینم کدوم ناحیه ای؟ چون الان روزانه 60 و شبانه 80 درصد بومی ناحیه بر میداره زبان انگلیسی.

ناحيه 6.كرمانشاه.
دستت درد نكنه، پس با اين حساب به خاطر بومي گزيني اينجوري شده.اره؟

sagartian
13-09-2012, 20:01
ناحيه 6.كرمانشاه.
دستت درد نكنه، پس با اين حساب به خاطر بومي گزيني اينجوري شده.اره؟

ظاهراً. چون الان دوباره دفترچه رو دیدم هم روزانه و هم شبانه 80 درصد بومی ناحیه ای بر میداره زبان انگلیسی. بقیه زبانها کشوری گزینش میشه. منحصراً زبان بودی؟ جای دیگه نیاوردی؟

n1993
13-09-2012, 20:07
ظاهراً. چون الان دوباره دفترچه رو دیدم هم روزانه و هم شبانه 80 درصد بومی ناحیه ای بر میداره زبان انگلیسی. بقیه زبانها کشوری گزینش میشه. منحصراً زبان بودی؟ جای دیگه نیاوردی؟
اره خودمم الان دارم ميبينم دفترچه رو.جاي ديگه نزدم، فقط شيراز رو هم زدم بعدشم شهر خودم.
ولي اينجوري ديگه خيلي نامرديه.80 درصد خيلي زياده

samira001
14-09-2012, 00:04
البته نزدیکی و ارزونی خیلی خیلی مهمه ولی خوب من خودم قبلاً دانشجو بودم. اگه دانشگاهم درست حسابی بود ول نمی کردم. به نظرم خیلی دانشگاه مهمه. البته این تجربه شخصیمه.

من خودم هم قبلا دانشجو بودم (آزاد ) . با نظرتون موافقم ، نزدیکی برام خیلی مهمه چون قبلا سر همین رفت و آمد خیلی اذیت شدم . راستش بعضیا میگن میگن مدرک غیر انتفاعی معتبر تره ولی من خودم آزادو ترجیح میدم به چندین دلیل هرچند میدونم پول زبو ن بستمو باید بریزم تو جیب .... شهریه مترجمی چقدره با توجه به اینکه عملی نداره نباید زیاد گرون باشه !!!

sagartian
14-09-2012, 08:11
من خودم هم قبلا دانشجو بودم (آزاد ) . با نظرتون موافقم ، نزدیکی برام خیلی مهمه چون قبلا سر همین رفت و آمد خیلی اذیت شدم . راستش بعضیا میگن میگن مدرک غیر انتفاعی معتبر تره ولی من خودم آزادو ترجیح میدم به چندین دلیل هرچند میدونم پول زبو ن بستمو باید بریزم تو جیب .... شهریه مترجمی چقدره با توجه به اینکه عملی نداره نباید زیاد گرون باشه !!!

بنظر من آزاد معتبرتره. چون توی «دانشگاه» درس میخونی نه توی «موسسه». اتفاقاً زبان خیلی هم به استاد بستگی داره و امکانات کتابخونه ای دانشگاه. آزاد چون مایه داره خوب واسه این چیزا سرمایه گذاری میکنه.

Pooyan Assar
14-09-2012, 11:04

من رتبه زیرگروه یکم 116 شده. ناحیه یکم هستم ولی دانشگاه تهران قبول نشدم، شهید بهشتی شدم. کلاً دانشگاه تهران خیلی خیلی سخته قبول شدنش. فکر نکنم بالای رتبه 50 کسی قبول بشه.

sagartian
14-09-2012, 20:03
نتایج اعلام شد شبانه علامه ادبیات انگلیسی قبول شدم رتبه زیر گروه 1 1400
راستی یه سوال دارم. شبانه بهشتی رو قبلش زده بودی؟ (1 نفر پسر میخواست!)

ballboy
15-09-2012, 09:16
راستی یه سوال دارم. شبانه بهشتی رو قبلش زده بودی؟ (1 نفر پسر میخواست!)
آره شبانه بهشتی رو بالاتر زده بودم

ballboy
15-09-2012, 09:19
کسی میدونه برای کسی که شبانه ادبیات انگلیسی علامه قبول شده دروس عمومی پیش دانشگاهی به عنوان پیشنیاز لحاظ میشه یا نه؟ چون من عمومیام همش زیر 20 درصده به غیر زبان

nimamir
15-09-2012, 18:59
به نظر شما رشته مترجمی انگلیسی رود هن بهتره یا مترجمی فرانسه تهران مرکز؟

sagartian
15-09-2012, 21:09
به نظر شما رشته مترجمی انگلیسی رود هن بهتره یا مترجمی فرانسه تهران مرکز؟

به نظر خودت فرانسه بهتره یا انگلیسی؟! جواب همونه.

hande13
16-09-2012, 10:16
به نظر شما رشته مترجمی انگلیسی رود هن بهتره یا مترجمی فرانسه تهران مرکز؟بسته به علاقه خودت داره من که بعد انگلیسی زبان بعدی رو احتمالا اسپانیا یی بخونم

hande13
22-09-2012, 11:07
دوستان سلام جلسه اول reading رو تموم کردیم استاد خانوم بود خیلی هم باحال و با حوصله ببینیم گفت و شنود چی میشه شما چطوور بود؟؟؟

Reza_994
22-09-2012, 21:21
ما که سه شنبه تازه شروع میشه

hande13
24-09-2012, 12:17
دوستان دانشگاهتون اوضاعش چجوریه ماکه بیچاره شدیم استادا مون خانوم نسبت دخترا به پسرا 37-9 هستش کتاب چی بهتون معرفی کردن مال ما که اینا هستن

-top notch

study skıll

ınsıde readıng-

comunıcatıon what you mean

xUltimatex
27-09-2012, 00:08
communication what u mean کتاب گرامره ماهم واسه گرامر همینو میخوندیم خدایی کتاب توپیه حرف نداره! insode reading اگه یکش باشه واقعا مسخرس ینی سطحش خیلی خیلی پایینه به درد دبیرستان میخوره ولی 2ش بهتره اونم اونم مالی نیستا ولی باز بهتره.. ستادی سکیلزم که دیگه نمرش مفتیه ما که فقط برگه رو پر کردیم نمره گرفتیم حالا شما رو نمی دونم کلا کتاب مزخرفیه البته درسشم مزخرفه! واسه ترم اول خوبه بد نیس کتابات....

hande13
01-10-2012, 15:02
واسه فنون یادگیری و دستور نگارش یک استاد داریم در حد لالیگا داغونه

هنوز کتاب communicatie what u mean

رو باز نکردیم داره در مورد participle /process... تو ضیح میده خداییش خیلی مسخرهست

meisam317
01-10-2012, 20:10
هشت كتاب برتر يادگيري لغت

1- Verbal Advantage
در حال حاضر بهترين كتاب براي يادگيري لغت مي‌باشد. براي دانلود رايگان اين كتاب به اين لينك مراجعه كنيد

Vocabulary For The High School Student -2
به ياد داشته باشيد كه اين كتاب براي دبيرستاني‌هاي انگليسي‌زبان بوده و درنتيجه سطح بالاي دارد.

Vocabulary For The College Bound Student -3
سطح اين كتاب از كتاب قبلي نيز بالاتر بوده و لغاتي پيشرفته‌تر را به شما آموزش مي‌دهد.

Vocabulary Organizer -4
كتابي عالي كه از سطح خيلي ساده شروع كرده و لغات كاربردي فراواني را همراه با كاربرد شان در اختيار شما قرار خواهد داد.

Essential Words For TOEFL -5
اين كتاب بهترين منبع لغت براي داوطلبان آزمون تافل را در اختيارتان قرار خواهد داد

6- 504
كتاب محبوب 504 كه علاوه بر 504 لغت اصلي 125 لغت ديگر نيز در انتهاي كتاب در اختيار شما قرار خواهد داد.

7- 601
لغات دشواري كه براي شركت در آزمون‌هاي بين‌المللي انگليسي كابرد فراواني دارد.

8- 1100

hande13
03-10-2012, 07:40
من خودم دارم 4000 واژه رو کار میکنم همراه با صوتش

7 ماه طول میکشه هر روز 20 لغت

ولی لغت به تنهایی کافی نیست مهمتر از همه لیسینیگه بنظر من

sagartian
03-10-2012, 23:47
من خودم بیشتر به رمان علاقه دارم. داستان های کوتاه (Novella) هم دوست دارم. رمان و سایر کتاب ها خیلی بیشتر از این کتاب های vocabulary ، به آدم کمک میکنه، چون مخلوطی از گرامر، واژگان، اصطلاحات، شیوه نگارش، و سرگرمی در اون یکجا جمع شده. برای یادگیری جامع vocabulary ، آشنایی مقدماتی با زبان لاتین، فارسی باستان(که ریشه زبانهای منشعب از Proto Indo-European هست) و همچنین وام واژهای فرانسوی و واژه های تغیر شکل یافته آلمانی و عربی خیلی سود بخشه. البته این کتاب ها هم خیلی خوبه ولی در مورد خودم، مواردی که گفتم بیشتر جواب میده. مطالعه سایر زبانها هم (اونایی که گفتم) شدیداً به دانش زبانی کمک میکنه.

esii5230
11-10-2012, 15:36
با سلام من سال بعد کنکور دارم (92) و زیاد چشم داشتی به کنکور ریاضی و مهندسی ندارم و تمام تمرکزم روی کنکور منحصرا زبان هستش چرا که عاشق زبانم...
از شما میخوام که منو برای این کنکور راهنمایی کنید. 5 درس عمومی ادبیات و معارف و عربی و زبان عمومی و زبان تخصصی ؛ از شما میخوام که روش خواندن آن را برای من برام شرح کنید یعنی چه کتابهایی برای زبان عمومی و تخصصی بخونم و تست بزنم دروس دیگه چه مطالبی بخونم و چه کتاب تستی کارکنم تا نتیجه ای در حد عالی ( دانشگاه تهران-ادبیات انگلیسی) بدست بیارم.؟؟:question:
من الان هم دارم تمام تلاشم رو واسه یادگیری هر چه بیشتر میکنم جوری که همین الان هم میتونم زبان کنکور 92 رو در حد 80 بزنم ولی نظر خودم بازم کمه واسه کنکور زبان ، لطفا هر چی لازمه برام بگید...

آیا میشه با درصد های:
ادبیات:50
معارف اسلامی:60
عربی:30
زبان عمومی:75
زبان تخصصی:50

یه جای خوب قبول شد؟؟:question:

بتهرین کتاب ها برای افزایش گستره ی واژگان کدامهاست؟؟:question::question::question:
** با تکشر فراوان ** من هم چنان منتظر پاسخ هستم . لطفا پاسخ دهید:20:

sagartian
11-10-2012, 22:25
با سلام من سال بعد کنکور دارم (92) و زیاد چشم داشتی به کنکور ریاضی و مهندسی ندارم و تمام تمرکزم روی کنکور منحصرا زبان هستش چرا که عاشق زبانم...
از شما میخوام که منو برای این کنکور راهنمایی کنید. 5 درس عمومی ادبیات و معارف و عربی و زبان عمومی و زبان تخصصی ؛ از شما میخوام که روش خواندن آن را برای من برام شرح کنید یعنی چه کتابهایی برای زبان عمومی و تخصصی بخونم و تست بزنم دروس دیگه چه مطالبی بخونم و چه کتاب تستی کارکنم تا نتیجه ای در حد عالی ( دانشگاه تهران-ادبیات انگلیسی) بدست بیارم.؟؟:question:
من الان هم دارم تمام تلاشم رو واسه یادگیری هر چه بیشتر میکنم جوری که همین الان هم میتونم زبان کنکور 92 رو در حد 80 بزنم ولی نظر خودم بازم کمه واسه کنکور زبان ، لطفا هر چی لازمه برام بگید...

آیا میشه با درصد های:
ادبیات:50
معارف اسلامی:60
عربی:30
زبان عمومی:75
زبان تخصصی:50

یه جای خوب قبول شد؟؟:question:

بتهرین کتاب ها برای افزایش گستره ی واژگان کدامهاست؟؟:question::question::question:
** با تکشر فراوان ** من هم چنان منتظر پاسخ هستم . لطفا پاسخ دهید:20:

سلام. من روش خودم رو میگم. عربی و زبان اختصاصی خیلی مهمه، چون اکثریت پایین میزنن و هر کی بالای 60 یا 70 بزنه برد کرده.

واسه عربی من پیشنهادم کتاب «عربی به زبان ساده» ایاد فیلی هستش + فلش کارت های عربی کانون (فن ترجمه، عربی 2، عربی 3، عربی کنکور) و در نهایت و از همه مهمتر کتاب «مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون عمومی و اختصاصی درس زبان عربی»: چاپ سازمان سنجش. همه تست های عمومی (حتی انسانی) رو بزن. تست های ترجمه رشته انسانی اختصاصی رو هم بزن. بسیار بسیار مفیده و دقت و اعتماد به نفست رو تو کنکور بالا می بره. سر جلسه یکم بیشتر از زبان عمومی واسش وقت بذار.

برای زبان اختصاصی هم باید گرامرت رو در وهله اول قوی کنی. 10 تا سوال اول گرامره و چندین تست word order هم به نوعی گرامریه. تست های سالهای پیش سنجش رو بزنی حدود 70 درصد سوالات این بخش رو براحتی جواب میدی .برای واژگان هم کتابی که دوستان دیگه معرفی کردند خیلی خوبه: 504essential words in English خوبه. برای Passageها هم منبع مشخصی وجود نداره. باید درک مطلبت خوب باشه. خوندن داستان و سایر کتاب های انگلیسی مورد علاقت خیلی کمکت میکنه و در کنار درک مطلب گستره واژگانت رو خیلی بالا می بره. یه دفترچه کوچیک Vocabulary بخر و هر جا واژه تازه ای رو دیدی یا شنیدی با معنی انگلیسیش بنویس. زبان تخصصی خیلی مهمه چون ضریبش 4 هست که بخاطر تخصصی بودن در 3 ضرب میشه و عملاً در زیر گروه انگلیسی (زیرگروه شماره1)، با ضریب 12 موثره.

برای معارف هم کتاب سبز آموزش نکته به نکته قلم چی خیلی خوبه. واسه تست هم «مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون عمومی و اختصاصی درس دین و زندگی کنکور»: چاپ سازمان سنجش بهترینه.

من ادبیات رو خوب نزدم ولی اگه یکم قبل از کنکور، بیشتر تست میزدم بهتر بود. خود کتاب های درسی + کتابهای 7 کنکور قلمچی خیلی خوبه. 50 درصد ادبیات واسه کنکور زبان خیلی خوبه. جدیداً خیلی سوالات وقت گیر میدن. بويژه سوالات بخش دستور زبان فارسی و تاریخ ادبیات که من مثل road runner ازشون رد شدم! اگه سرعتت تو زبان فارسی خوب بشه همه چی حله. سعی کن یاد بگیری تستی که شک داری رو ازش رد شی (چیزی که من خودم هیچ وقت یاد نگرفتم!)

البته در نهایت همه چی به سطح سوالات داره و اینکه دیگران سر جلسه چکار کردن. کنکور مسابقست! به نظر من میتونی یه جای خیلی خوب قبول شی.

noosh-m
12-10-2012, 13:40
سلام.اگه کدوم کتابارو بخونیم قبولیمون 100 درصده؟یعنی کتابی هست که بخونیم و قبولیمون تو مترجمی زبان واسه دانشگاه سراسری صد در صدی باشه؟:sq_8:حداقل در صدی که واسه درسا باید بزنیم چنده؟
یه سوال دیگه واسه قبولی دانشگاه هرمزگان رتبمون چند باید باشه؟:sq_8:لطفا لطفا جواب بدین..

esii5230
12-10-2012, 19:17
سلام. من روش خودم رو میگم. عربی و زبان اختصاصی خیلی مهمه، چون اکثریت پایین میزنن و هر کی بالای 60 یا 70 بزنه برد کرده.

واسه عربی من پیشنهادم کتاب «عربی به زبان ساده» ایاد فیلی هستش + فلش کارت های عربی کانون (فن ترجمه، عربی 2، عربی 3، عربی کنکور) و در نهایت و از همه مهمتر کتاب «مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون عمومی و اختصاصی درس زبان عربی»: چاپ سازمان سنجش. همه تست های عمومی (حتی انسانی) رو بزن. تست های ترجمه رشته انسانی اختصاصی رو هم بزن. بسیار بسیار مفیده و دقت و اعتماد به نفست رو تو کنکور بالا می بره. سر جلسه یکم بیشتر از زبان عمومی واسش وقت بذار.

برای زبان اختصاصی هم باید گرامرت رو در وهله اول قوی کنی. 10 تا سوال اول گرامره و چندین تست word order هم به نوعی گرامریه. تست های سالهای پیش سنجش رو بزنی حدود 70 درصد سوالات این بخش رو براحتی جواب میدی .برای واژگان هم کتابی که دوستان دیگه معرفی کردند خیلی خوبه: 504essential words in English خوبه. برای Passageها هم منبع مشخصی وجود نداره. باید درک مطلبت خوب باشه. خوندن داستان و سایر کتاب های انگلیسی مورد علاقت خیلی کمکت میکنه و در کنار درک مطلب گستره واژگانت رو خیلی بالا می بره. یه دفترچه کوچیک Vocabulary بخر و هر جا واژه تازه ای رو دیدی یا شنیدی با معنی انگلیسیش بنویس. زبان تخصصی خیلی مهمه چون ضریبش 4 هست که بخاطر تخصصی بودن در 3 ضرب میشه و عملاً در زیر گروه انگلیسی (زیرگروه شماره1)، با ضریب 12 موثره.

برای معارف هم کتاب سبز آموزش نکته به نکته قلم چی خیلی خوبه. واسه تست هم «مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون عمومی و اختصاصی درس دین و زندگی کنکور»: چاپ سازمان سنجش بهترینه.

من ادبیات رو خوب نزدم ولی اگه یکم قبل از کنکور، بیشتر تست میزدم بهتر بود. خود کتاب های درسی + کتابهای 7 کنکور قلمچی خیلی خوبه. 50 درصد ادبیات واسه کنکور زبان خیلی خوبه. جدیداً خیلی سوالات وقت گیر میدن. بويژه سوالات بخش دستور زبان فارسی و تاریخ ادبیات که من مثل road runner ازشون رد شدم! اگه سرعتت تو زبان فارسی خوب بشه همه چی حله. سعی کن یاد بگیری تستی که شک داری رو ازش رد شی (چیزی که من خودم هیچ وقت یاد نگرفتم!)

البته در نهایت همه چی به سطح سوالات داره و اینکه دیگران سر جلسه چکار کردن. کنکور مسابقست! به نظر من میتونی یه جای خیلی خوب قبول شی.

:sq_8:آقا دمت گرم خیلی حال دادای.خیلی خیلی کمک کردی همین طوری که میخوندم هی شک میکردم که روشم درسته یا نه از کی هم میپرسیدم یه جواب درست حسابی نمیداد.آشفته بودم تا اینکه این سایت رو اتفاقی پیدا کردم و....
همیشه زنده باشی:12::sq_25:

hande13
13-10-2012, 10:10
دوست عزیزمون کتابها رو لطف کردن ولی واسه دین و زندگی کتاب دین و زندگی جامع همگامان --دلشاد بگیر شک نکن بهترین کتابه

من تو دوره جمع بندی فقط تونستم سال دوم رو دوره کنم درصدم شد 50
واسه زبان ت هم کتابهای اناری یا ++++504+in use بهترینه

sagartian
13-10-2012, 15:12
:sq_8:آقا دمت گرم خیلی حال دادای.خیلی خیلی کمک کردی همین طوری که میخوندم هی شک میکردم که روشم درسته یا نه از کی هم میپرسیدم یه جواب درست حسابی نمیداد.آشفته بودم تا اینکه این سایت رو اتفاقی پیدا کردم و....
همیشه زنده باشی:12::sq_25:

خواهش میکنم. البته منابع زیاد هست و روش های مختلفی پیشنهاد میشه. ولی من با همین منابع همه درسها رو (بجز ادبیات) بالای 60 -70زدم. استاندارترین تست ها تست های سازمان سنجشه (همون کتابهایی که ذکر کردم). در نهایت هم خود سازمان سنجش قراره ازت تست بگیره. پس بهتره با روش خودشون کار کنی! پاسخ های تشریحی سنجش عالیه. یه کتاب خوب دیگه هم یادم رفت بگم که هینجا اضافه میکنم. A Practical English Grammar - By: A.J Thomson چاپ آکسفورد. افستش تو انقلاب پیدا میشه. واسه Grammar/Word Order و ... زبان تخصصی خیلی خوبه.

noosh-m
13-10-2012, 20:34
یه سوال دیگه معدل نهایی تو کنکور زبان تاثیری داره؟؟؟؟؟؟:20:

sagartian
13-10-2012, 21:03
نظام قدیم: هیچی / نظام جدید: 11.5% (فقط تاثیر مثبت)

noosh-m
14-10-2012, 15:31
یکی از بچه ها نوشته بود برای اینکه تخصصی رو بالا بزنی باید تافل و اینا باشه سطحت؟اره؟یعنی حالا با سطح مدرسه هم نه یه خورده بالاتر از سطح مدرسه نمیشه تخصصی رو بالا زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من امسال سومم یعنی می افتم کنکور 93و می خوام مترجمی زبان هرمزگان بیارم .کسی میدونه رتبم چه قدر باید باشه؟من یه تست دادم سطح زبانم شد چه قدر دیگه باید تلاش کنم تا تخصصی رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟؟Upper- intermediate

هیچکی هیچ نصیحتی چیزی نداره؟؟؟؟؟

noosh-m
14-10-2012, 15:35
یکی از بچه ها نوشته بود برای اینکه تخصصی رو بالا بزنی باید تافل و اینا باشه سطحت؟اره؟یعنی حالا با سطح مدرسه هم نه یه خورده بالاتر از سطح مدرسه نمیشه تخصصی رو بالا زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من امسال سومم یعنی می افتم کنکور 93و می خوام مترجمی زبان هرمزگان بیارم .کسی میدونه رتبم چه قدر باید باشه؟من یه تست دادم سطح زبانم شد چه قدر دیگه باید تلاش کنم تا تخصصی رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟؟Upper- intermediate

Upper- intermediate2در واقع

alavi71
14-10-2012, 18:28

سلام دوست من
چون سطح کنکور زبان تخصصی تر است شما هر چه اطلاعات خارج از کتابتون بیشتر باشه موفق تر خواهید بود
حتما کنکورهای سال قبل رو کار کنید.
حتما نیازی بخ خوندن تاقل و کتاب 504 نیست
یعنی با اطلاعات کمتر هم میشود موفق شد
پس شما با تلاش و توکل به خدا تمام سعی خود را بکنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید
موفق باشید

noosh-m
14-10-2012, 21:55
سلام دوست من
چون سطح کنکور زبان تخصصی تر است شما هر چه اطلاعات خارج از کتابتون بیشتر باشه موفق تر خواهید بود
حتما کنکورهای سال قبل رو کار کنید.
حتما نیازی بخ خوندن تاقل و کتاب 504 نیست
یعنی با اطلاعات کمتر هم میشود موفق شد
پس شما با تلاش و توکل به خدا تمام سعی خود را بکنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید
موفق باشید

خیلی ممنون.
فقط یه چیز دیگه کسی هست اینجا که بیاد بگه مثلا زبانش در چه سطحی بوده که زبان تخصصی رو بالا زده؟؟:sq_8:

alavi71
15-10-2012, 12:14
خیلی ممنون.
فقط یه چیز دیگه کسی هست اینجا که بیاد بگه مثلا زبانش در چه سطحی بوده که زبان تخصصی رو بالا زده؟؟:sq_8:

سطح رو بر اسا اطلاعات عمومی میشه گفت.
اینکه قبلا کلاس رفته یا نه ؟و چقدر تسلط دارد...
گرامر زبان پیش خیلی مهم هستند.
و اینکه دروس عمومی هم در کنکور زبان اهمیت زیادی دارند.

vahid_vaezinia
31-10-2012, 13:04
سلام

من به زودی کاردانی رشته نرم افزار رو میگیرم (فنی)
پرسیدم میگن میتونی کنکور زبان شرکت کنی و نیاز به پیش دانشگاهی نداره اگه کاردانی رو بگیری !

درسته ؟
بعد تاریخ آزمون و منابع کنکور زبان چیه ؟

raha_hae1994
01-11-2012, 01:40
سلام به همگی
من یه سوال داشتم فکر کنم اگه از شما بپرسم بتونم جواب بگیرم
من دانشجوی کاردانی رشته ی حسابداری دانشگاه غیرانتفاعی هستم.حالا سوال من اینه که من میخوام امسال کنکور زبان بدم اگه من از دانشگاه سراسری روزانه قیول شم ایا میتونم همزمان هم حسابداری رو در دانشگاه غیرانتفاعی ادامه بدم وهم زبان رو هم تو دانشگاه سراسرس بخونم؟
ممنون میشم اگه بهم جواب بدین

sagartian
04-11-2012, 15:14
بله با مدرک کاردانی میتونید. برای تاریخ و اینا سایت سنجش رو چک کنید. منابع هم من قبلاً به تفصیل عرض کردم...

سلام

من به زودی کاردانی رشته نرم افزار رو میگیرم (فنی)
پرسیدم میگن میتونی کنکور زبان شرکت کنی و نیاز به پیش دانشگاهی نداره اگه کاردانی رو بگیری !

درسته ؟
بعد تاریخ آزمون و منابع کنکور زبان چیه ؟

Long_range_sniper
07-11-2012, 14:06
آقا متنی که می نویسم اصلا خط پایینی نمیره مجبور به ویرایش شدم

Reza_994
12-11-2012, 07:07
سلام دوستان
من رشته زبان اسپانیایی د تهران قبول شده بودم
حقیقتش اینه که من وقت برای یادگیری یه زبان دیگه ندارم نه این که دوست نداشته باشم
به علاوه این که میخوام کار کنم
تکمیل ظرفیت که اومده بود شبانه بهشتی + علامه و خوارزمی قبول شده بودم
میخواستم ببینم چطور میتونم تغییر رشته بدم ؟
باید یه ترم رو بگذرونم حتما؟ اگه مشروط شم چی ؟ یا اصلا نرم ؟؟
راستی شبانه بهشتی شهریش چقدره ؟

alavi71
12-11-2012, 22:14
سلام دوستان
من رشته زبان اسپانیایی د تهران قبول شده بودم
حقیقتش اینه که من وقت برای یادگیری یه زبان دیگه ندارم نه این که دوست نداشته باشم
به علاوه این که میخوام کار کنم
تکمیل ظرفیت که اومده بود شبانه بهشتی + علامه و خوارزمی قبول شده بودم
میخواستم ببینم چطور میتونم تغییر رشته بدم ؟
باید یه ترم رو بگذرونم حتما؟ اگه مشروط شم چی ؟ یا اصلا نرم ؟؟
راستی شبانه بهشتی شهریش چقدره ؟
سلام دوست من
از همین باتدا با اوجه به علایق خود پیش بروید
اگر در کارنامه نهایی قبول شدید
باید الان در این رشته زبان فرانسه حدود یک ششم دروس یعنی 24 واحد رو پاس کنید و سال دیگه منتقل شوید.
شهریه دقیقش رو نمیدونم ولی حدود 300 هزار تومان باید باشد
پیروز باشید

noosh-m
19-11-2012, 15:20
من نتونستم bridge the gap رو پیدا کنم مجبور شدم دانلودش کنم حالا نمیدونم محتوای کتاب با این که من دانلود کردم کاملا یکیه یا نه...یکی کمک کنه لطفا
یه سوال:من Bridging the gap -504-grammer in use رو بخونم کافیه؟دیگه چه کتابایی باید بخونم که ضروریه؟

Alex Fera
08-12-2012, 01:09
شما اگه رو همین 3 تا مسلط بشید مطمئن باشید خیلی سظح خودتون رو بالا بردید،تویه زبان تخصصی بیشتر سوال ها روی Reading مانور داده میشه و اگه شما دایره لغات خوبی داشته باشید میتونید به راحتی به اونا پاسخ بدید................

constant_boy23
09-12-2012, 19:45
اغا يه سوال ...
اين سوالاي زبان تخصصي چقدر تخصصيه ؟ :n02: يعني خيلي سخته ...؟ بايد خيلي مطالعه خارجي داشت؟ //
بعدش اينكه يه موقعي اگه رشته خوب قبول شدم (تو گروه ازمايشي خودم يعني تجربي ) زبانم قبول شدم نميشه هر دو رو خوند ؟ :n02:
بازار كار رشته هاي ززبان چطورياس ...؟ بگيد فردا ميخوام برم كارت اعتباري بگيرم ..دستي دستي كنكوري شديم :n02:

alavi71
09-12-2012, 21:25
اغا يه سوال ...
اين سوالاي زبان تخصصي چقدر تخصصيه ؟ :n02: يعني خيلي سخته ...؟ بايد خيلي مطالعه خارجي داشت؟ //
بعدش اينكه يه موقعي اگه رشته خوب قبول شدم (تو گروه ازمايشي خودم يعني تجربي ) زبانم قبول شدم نميشه هر دو رو خوند ؟ :n02:
بازار كار رشته هاي ززبان چطورياس ...؟ بگيد فردا ميخوام برم كارت اعتباري بگيرم ..دستي دستي كنكوري شديم :n02:

سلام
برخی سوالات در حد کتاب هست.ولی مهترین نکته در این ازمون دامنه لغات فرد هست چون شاید یک سوال اسان را با معنای یک کلمه بتوان پاسخ داد.
سوالات زبان در بخش سوالات عمومی اندکی ساده تر هستند.
ولی خود سوالات تخصصی فراتر از کتاب درسی است
ولی برای موفقیت بیشتر باید مطالعه تخصصی تر هم داشت ...و گرامر و لغات بیشتری را بلد باشید.
شما پس از انتخاب رشته تنها در یک رشته پذیرفته خواهید .
و اینطور نیست که یک رشته از گروه تجربی و یک رشته از گروه تجربی قبول شوید

پیروز باشید

ungodly
13-12-2012, 18:09
سلام دوستان.من میخوام فقط کنکور زبان بدم روزی 4 ساعت هم درس میخونم(از اول اذر) کتاتبای زبان هم briging the new gap و کتابا کانون ویخونم به نظرتون موفق میشم ؟:n01:

alavi71
14-12-2012, 15:16
سلام دوستان.من میخوام فقط کنکور زبان بدم روزی 4 ساعت هم درس میخونم(از اول اذر) کتاتبای زبان هم briging the new gap و کتابا کانون ویخونم به نظرتون موفق میشم ؟:n01:

سلام
مطمئنا با تلاش به انچه میخواهید خواهید رسید
توصیه میکنم کنکورهای سالهای قبل رو خوب کارکنید و با سبکهای اون اشنا بشوید.
دامنه لغات و سرعت در ترجمه را بالا ببرید.
کتاب مبتکران زبان و گاج هم کتابهای خوبی هستند.
موفق باشید

_Nader_
16-12-2012, 12:09
برا زبان عمومی پیش چه کتابی خوبه ؟(هم گرامر هم لغت)خط سفید چطوره؟

8-1kel
16-12-2012, 20:19
دوستان واسه تربیت معلم دولتی حداکثر چه رتبه ای باید اورد؟

jomong666
17-12-2012, 02:27
منابعش رو میگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

_Nader_
17-12-2012, 12:06
دروس عمومی و زبان تخصصی که منابع مشخصی نداره.ولی کتابهای New Briging The GAP , 504 کتابهای خوبی هستن (در کل برای زبان تخصصی بای دایره لغات خوبی داشته باشی)

Arman_awn
22-12-2012, 10:55
من عمومیا رو زیر 50 زدم اما زبان تخصصی رو 80 زدم. رتبه مم شد 320. هرچند نرفتم و رفتم مکانیک ینی رشته ی اصلیم تو ریاضی.

hande13
30-12-2012, 10:39
این کتابا رو واسه زبان پیشنهاد میکنم

504-----------واژگان و اصطلاحات زبان (مبتکران .دکتر اناری)--------------گرامر کاربردی (مبتکران.اناری) ------------------لغات تافل

یک مجموعه هست به نام 4000 لغت اظطراری که اگه تونستید اون هم خیلی کمک میکنه که دامنه لغاتتون در حد پروفشنال بالا بره

البته اضافه کنم تو کنکور زبان بیشتر باید رو لغات کار کنید چون سوالات تخصصی 70 تا هست که 10 تاش گرامره ولی اگه مشتاقید که گرامر هم عالی بشه و سطح زبانیتون در حدیه که بتونید متن انگلیسی رو متوجه بشید دو تا کتاب معرفی میکنم عالین و کامل

comunıcate what you mean
Practical-English-Usage-3rd-Edition

در مورد ریدینگ هم بگم باید تا میتونید هرچی ریدینگ دم دستتون هست بخونید این دو مزیت داره هم سرعت خوندن بالا میره هم اطلاعات عمومی تون بالا میره مثلا سال قبل ریدینگ آخر در مورد امپراطوری داریوش بود

خلاصا به یک منبع تکیه نکنید باید خیلی کار کنید من سطح زبانیم متوسطه و فقط چند ماه تونستم بخونم این شد

زبان ع :58 و تخصصی 35 که اگه ریسک نمی کردم خیلی شرایطم بهتر میشد

سطح سوالاتم upper ıntermedıate هستش

hande13
30-12-2012, 10:53
دوست عزیزی که در مورد تربیت معلم شرایط میخواست

من سال قبل از تربیت معلم قبول شدم واسه مصاحبه رفتم شرط اولش معدل کل بالای 15 سه سال نظری هستش بعد اون دیگه رتبه کنکور ملاک نیست یعنی فقط احکام و مسایل دینی رو بلد باشی اصلا ازت سوال تخصصی نمی پ=رسن مثلا من امسال رفتم سوال تخصصی زبانم این بود "خودت رو به انگلیسی معرفی کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!"

خیلی مسخره هست که دبیر زبانی استخدام میکنن که به جای دانش زبانی باید بلد باشه نماز شب چند رکعته -دعای کمیل چطور خونده میشه و الی آخر :n13:

hande13
30-12-2012, 10:54
دوستان من یک سوالی دارم من تو اولویت های بعدیم تونستم روزانه اردبیل -آموزش رو بیارم

الانم شهر خودم مترجمی غیر انتفاعی میخونم چطور می تونم انتقالی بگیرم

constant_boy23
13-01-2013, 23:25
تاریخ برگزاری کنکور زمان کی هست

Atefe_72
20-01-2013, 00:05
دوستان واسه تربیت معلم دولتی حداکثر چه رتبه ای باید اورد؟
من دبیری زبان میخونم با رتبه 1300منطقه 2البته 23 بهمن تازه ترم یکم! بستگی داره به استانتون که چقدر دبیری توش طرفدار داشته باشه مثلن من نتونسم با رتبه 2000 ریاضی دبیری ریاضی یا فیزیک قبول بشم ولی تو بوشهر رتبه 8000یا بالاتر ریاضیو آورده!!!

POROMA2008
22-01-2013, 23:47
با سلام خدمت تمام دوستان و مدیران سایت مخصوصا این تاپیک

از الان بگو لطفا قر بهم نزنید دلسردم نکنید

من الا همین هفته میخوام استارت درس خوندن برای کنکنور سراسری زبان 92 بزنم

اصفهان هستم دل میخوتد دانشگاه اصفهان دولتی قبول بشم شاغلم هستم
پنج سال از درس و کتاب دور بودم هیچ یادم نیست اما یادگیری واقعا خوبه ضمنا چون فنی حرفه ای بودم دارم پیش دانشگاهی رشته انسانی پاس میکتم بصورت داوطلب ازاد
5 درس ریاضی . زبان انگلیسی. تاریخ . معارف . علوم اجتماعی با نمرات نسبا خوب برای من تازه درس خون ولی معمولی و با روش روخونی و جزو و فیلم
اموزشی قبول شدم
5 درس زبان فارسی . ادبیات . عربی . جغرافیا ... برای خرداد باید امتحان بدم

انشااه اخر بهمن که سایت باز شد میخوام برای کنکور زبان 92 ثبت نام کنم

یک سوال بزرگ مهم دارم از کجا شروع کنم

چی بخونم
چه کتابی بخرم
عمومی بخونم یا تخصصی زبان انگلیسی یا باهم بخونم

منتظرم....
چه ساعاتی بخونم بهتره
واقعا نمی دونم چکار کنم

Alex Fera
31-01-2013, 16:59

پنج سال از درس و کتاب دور بودم هیچ یادم نیست اما یادگیری واقعا خوبه ضمنا چون فنی حرفه ای بودم دارم پیش دانشگاهی رشته انسانی پاس میکتم بصورت داوطلب ازاد
5 درس ریاضی . زبان انگلیسی. تاریخ . معارف . علوم اجتماعی با نمرات نسبا خوب برای من تازه درس خون ولی معمولی و با روش روخونی و جزو و فیلم
اموزشی قبول شدم

چی بخونم
چه کتابی بخرم

منتظرم....
چه ساعاتی بخونم بهتره
واقعا نمی دونم چکار کنم

خوب دوست من همین اول بهت بگم که کنکور زبان خیلی خیلی به سطح زبان شما بستگی داره،شما باید سعی کنید تو این مدت سطح زبانتون رو ببرید بالا،مهم ترین شاخه ها برای کنکور Reading یا همون درک مفاهیم هستش و گرامر و آخر هم دایره لغات دونستن معنی کلمات......................

منابع زبان تخصصی زیاد مشخص نیست،اما 3 کتاب Bridge in the gap,504 essential word,Grammar in use بسیار مفید هستن و همونطور که گفتم به بالا رفتن سطح زبانتون کمک میکنن...........

بین عمومی و تخصصی هم زیاد فرق نذارید،همونقدر که برای زبان تخصصی وقت میذارید حالا یه خورده کمتر برای درسهای عمومی هم باید وقت بذارید،مخصوا عربی،چون بیشتر بچه های زبان عربی رو زیاد جالب نمیزنن،دیگه برای موفقیت نسبی حداقل باید 25 درصد رو بزنید...................
برای زبان عمومی کتابای اٍند ریدینگ از انتشارات خیلی سبز و لغات منبع از گاج خیلی بهتون کمک میکنن،من معمولا اینارو معرفی میکنم به بچه ها................

برای اینکه چجوری درس بخونید 100 درصد به خودتون و توانتون بستگی داره،من برای کنکور ارشد حداقل روزی 8 ساعت درس میخوندم،از این جعبه لایتنر ها گرفته بودم،روزی 15 تا لغت میخوندم و 100 تا لغت رویو میکردم،این واقعا به خودتون بستگی داره................

در ضمن،شما نگفتید سطح زبانتون چقدره،وگرنه میشد کتابای بهتر معرفی کرد و کلا بهتر راهنمایی کرد................

امیدوارم موفق باشید،یا علی.................

mybrute
07-02-2013, 21:55
سلام ... شبتون بخیر
من دیپلم حسابداری دارم ( هنرستان ) و میخوام برای دانشگاه تحصیلاتم رو تو رشته ی زبان ادامه بدم
البته اینو بگم که دیپلمم رو 3 سال پیش گرفتم و بنا به دلایلی کنکور شرکت کردنم به تعویق افتاده ...

میتونم تو کنکور دولتی زبان شرکت کنم ؟

alavi71
08-02-2013, 17:18
سلام ... شبتون بخیر
من دیپلم حسابداری دارم ( هنرستان ) و میخوام برای دانشگاه تحصیلاتم رو تو رشته ی زبان ادامه بدم
البته اینو بگم که دیپلمم رو 3 سال پیش گرفتم و بنا به دلایلی کنکور شرکت کردنم به تعویق افتاده ...

سلام
باید مدرک پیش و یا کاردانی داشته باشید ...

mybrute
09-02-2013, 15:11
سلام
باید مدرک پیش و یا کاردانی داشته باشید ...

مرسی ...

اگه کاردانی حسابداری داشته باشم میتونم همزمان تو هر دو رشته تحصیل کنم ؟

alavi71
10-02-2013, 12:27
مرسی ...

اگه کاردانی حسابداری داشته باشم میتونم همزمان تو هر دو رشته تحصیل کنم ؟
بدون در نظر گرفتن نوع رشته شما میتونید در هر رشته کنکور ثبتنام کنید
طبق قوانین تحصیل همزمان در دو رشته غیر مجاز هست.
ولی این کار رو انجام میدهند خیلیها.
البته روش قاونونی این هست که دمیتونید یک رشته فراگیر هم تحصیل کنید .
موفق باشید

hande13
21-02-2013, 12:02

اموزشی قبول شدم

چی بخونم
چه کتابی بخرم

منتظرم....
چه ساعاتی بخونم بهتره
واقعا نمی دونم چکار کنم
الان دقیقا شرایط سال قبل من رو داری
چون منم فنی بودم و پیش رو متفرقه گرفتم

اگه سطح زبانت در حدیه که متن انگلیسی رو خوب می فهمی اصلا سراغ کتابای فرسی نرو که هم سطح زبانیت رو میاره پایین هم زود خستت می کنه و هم نمی تونی اون بازدهی رو داشته باشه

واسه عمومی وقت بزار مخصوصا عربی و ادبیات چون اکثرا عربی مشکل دارن ادب هم ضریبش 4
اگه زبان پیش و سوم رو خوب فهمیده باشی زبان عمومی رو بالای 70 میزنی ولی واسه زبان ت اصلا انتظار نداشته باش که با خوندن چند تا کتاب بتونی بالا بزنی اصلا زبان ت منبع نداره ولی اینا رو اکثرا توصیه میکننن
504- 1100 واژه -- bridge the gap - vocabulary in use
واسه گرامر هم grammer in use -- مبتکران (دکتر اناری ) -- اگه انگلیسی میخوای
communicate what u mean advance

واسه ردینگ باید متن بخونی خودت استنباط کنی این روش خیلی مفیده متن های تاریخی داستانی جنگی پزشکی و تخیلی و فان هرچی متن تونستی بخونی اونقدر موفقی

چون دو تا ردینگ میدن + کلوز تست که اگه قبلا اطلاع نداشته باشی حتی فارسیش هم بدن بازم نمی تونی برسی

درضمن یک توصیه من خودم نتونستم عربی رو بخونم وقتم نرسید واسه همین اصلا سوالای عربی رو نگاه هم نکردم توهم وقتت رو واسه درسایی که خوندی ذخیره کن سوالای دینی خیلی وقت گیرن

شرمنده زیاد شد

maryamm10
02-03-2013, 20:57
سلام دوستای عزیز پارسال کنکور زبان دادم.درصدام اینجوری بود:
(منطقه 3 استان گیلان)
41/4 زبان و ادبيات فارسي
25/4 زبان عربي
49/4 فرهنگ و معارف اسلامي
34/7 زبان خارجي
13/9 زبان تخصصي انگليسي،فرانسه،آلماني

رتبه ام شد 3590 منطقه 3
دانشگاهای روزانه فقط تهران - اصفهان گیلان رو زدم.
اما شبانه دانشگاه بوعلی سینا همدان ادبیات فرانسه قبول شدم.
امسال میخوام روزانه یه دانشگاه روزانه خوب قبول شم.بنظرتون با همین رتبه 3590 میتونم روزانه جایی قبول شم؟
یا اگه عمومی ها رو بالاتر بزنم روزانه انگلیسی قبول میشم؟
خیلی نگرانم , شما رو بخدا کمکم کنید.
پیشاپیش یه دنیا ممنون

maryamm10
04-03-2013, 14:34
کسی نیست به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

alavi71
04-03-2013, 17:15
سلام دوستای عزیز پارسال کنکور زبان دادم.درصدام اینجوری بود:
(منطقه 3 استان گیلان)
41/4 زبان و ادبيات فارسي
25/4 زبان عربي
49/4 فرهنگ و معارف اسلامي
34/7 زبان خارجي
13/9 زبان تخصصي انگليسي،فرانسه،آلماني

رتبه ام شد 3590 منطقه 3
دانشگاهای روزانه فقط تهران - اصفهان گیلان رو زدم.
اما شبانه دانشگاه بوعلی سینا همدان ادبیات فرانسه قبول شدم.
امسال میخوام روزانه یه دانشگاه روزانه خوب قبول شم.بنظرتون با همین رتبه 3590 میتونم روزانه جایی قبول شم؟
یا اگه عمومی ها رو بالاتر بزنم روزانه انگلیسی قبول میشم؟
خیلی نگرانم , شما رو بخدا کمکم کنید.
پیشاپیش یه دنیا ممنون

سلام
سعی کنید زبان تخصصیتون رو بیشتر کنید ...
یک درس عمومی رو هم بالای 50 ببرید و حتی بیشتر چون رتبه خوب میده.
موفق باشید

maryamm10
05-03-2013, 17:12
سلام
سعی کنید زبان تخصصیتون رو بیشتر کنید ...
یک درس عمومی رو هم بالای 50 ببرید و حتی بیشتر چون رتبه خوب میده.
موفق باشید
ممنونم دوست عزیز :n01:

alavi71
06-03-2013, 11:24
سلام ... شبتون بخیر

سلام
شما باید یا معادل پیش رو بگیرید و یا کاردانی داشته باشید ....

noosh-m
10-03-2013, 15:25
بچه ها من به جای اناری،زبان انگلیسی جامع خیلی سبز رو خریدم خیلی با هم فرق میکنه؟؟کار اشتباهی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((((((((:n03::n03:

walfare
12-03-2013, 15:52
بچه ها من به جای اناری،زبان انگلیسی جامع خیلی سبز رو خریدم خیلی با هم فرق میکنه؟؟کار اشتباهی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((((((((:n03::n03:
نه اتفاقا کار خیلی خوبیم کردی.تخصص اناری اصلا زبان نیست.بزشکی خونده.همون کتابی که گرفتی فوق العاده هست.موفق باشی.

voronwess
15-03-2013, 16:22
درود.

کسی کلاس زبان اختصاصی کنکور توی تهران سراغ داره؟!

ballboy
16-03-2013, 22:08
رشته مزخرفه! من میخام انصراف بدم

alavi71
16-03-2013, 22:43
رشته مزخرفه! من میخام انصراف بدم

سلبام دوست من در صورت عدم علاقه حتما انصراق بدهید و تغییر رشته بدهید.
چون رمز موفقیت علاقه هست نه اجبار و تحمیل
موفق باشید

xUltimatex
27-03-2013, 17:34
درود
با این که خودمم انصراف دادم ولی این طرز صحبت کردن اصلا درست نیس مطمئنا افرادی هستن که علاقه دارن شما که علاقه نداری خوب کاری کردی انصراف دادی... علاقه نباشه محاله موفق شی تو کارت....

_Nader_
27-03-2013, 23:55
دوستان من دینی رو %75 خوندم bridging the gap رو نصفش ادبیات 2 و پیش رو هم %50 خوندم تراز کانونم 5300 ایناس تقریبا
خیلی عقبم ؟
من ام کامپیوتر یه ترم خوندم انصراف دادم.به زبان علاقه دارم:n03:

alavi71
28-03-2013, 14:30
دوستان من دینی رو %75 خوندم bridging the gap رو نصفش ادبیات 2 و پیش رو هم %50 خوندم تراز کانونم 5300 ایناس تقریبا
خیلی عقبم ؟
من ام کامپیوتر یه ترم خوندم انصراف دادم.به زبان علاقه دارم:n03:

سلام
درصدهای عمومیتون خوب هست توی این مدت هم میتونید بیشتر بکنیدشون ...
با تلاش به هر چه میخواهید خواهید رسید.
در مورد تراز کانون زیاد به اون توجه نکنید چون اصلا معیار قبولی نیست
دقیقا با تراز شما من قبولی رتبه 143 منطقه دیدم ...

موفق باشید

ballboy
21-04-2013, 15:37
جو گرفتمون! انصراف نمیدم.....

درود
با این که خودمم انصراف دادم ولی این طرز صحبت کردن اصلا درست نیس مطمئنا افرادی هستن که علاقه دارن شما که علاقه نداری خوب کاری کردی انصراف دادی... علاقه نباشه محاله موفق شی تو کارت....

kamivh1
21-04-2013, 21:43
سلام من در حال گذروندن کاردانی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم. میخواستم ببینم میتونم به رشته زبان برای کارشناسی تغییر رشته بدم یا نه؟ لطفا اگه میدونید دریغ نکنید خیلی حیاتیه!ممنونم. ایا باید بشینم پیش دانشگاهی رو با توجه به اینکه دیپلم فنی و حرفه ای دارم بگذرونم یا احتیاجی نیست؟

ballboy
24-04-2013, 09:35
نه امکانش نیست.

alavi71
24-04-2013, 21:14
سلام من در حال گذروندن کاردانی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم. میخواستم ببینم میتونم به رشته زبان برای کارشناسی تغییر رشته بدم یا نه؟ لطفا اگه میدونید دریغ نکنید خیلی حیاتیه!ممنونم. ایا باید بشینم پیش دانشگاهی رو با توجه به اینکه دیپلم فنی و حرفه ای دارم بگذرونم یا احتیاجی نیست؟

سلام
اگر مدرک کاردانیتون رو بگیرید میتونید در کنکور بدون نیاز به پیش دانشگاهی شرکت کنید ...
موفق باشید

kamivh1
01-05-2013, 19:26
سلام
اگر مدرک کاردانیتون رو بگیرید میتونید در کنکور بدون نیاز به پیش دانشگاهی شرکت کنید ...
موفق باشید

ممنون میشم بگید که در چه کنکورهایی میتونم شرکت کنم و چه دانشگاه هایی منو با این شرایط قبول میکنند دانشگاه ازاد هم منو میپذیره؟

noosh-m
05-05-2013, 21:35
بچه ها کسی میدونه واسه قبولی تو رشته مترجمی زبان تو دانشگاه هرمزگان رتبه ات باید حداقل چند باشه؟؟؟؟لطفا لطفا یکی بگه خیلی گشتم خودم نتونستم پیدا کنم:n28: و یه سوال دیگه معدل تو کنکور زبان هم تاثیر داره؟چند درصد؟

alavi71
05-05-2013, 21:48
ممنون میشم بگید که در چه کنکورهایی میتونم شرکت کنم و چه دانشگاه هایی منو با این شرایط قبول میکنند دانشگاه ازاد هم منو میپذیره؟

با مدرک کاردانی تمام کنکورها رو میتونید شرکت کنید
یکی از سه کنکور ریاضی-تجربی و انسانی
و کنکور های علاقه مندی هم میتونید زبان و هنر یا هردو رو شرکت کنید
موفق بایشد

alavi71
05-05-2013, 21:49
بچه ها کسی میدونه واسه قبولی تو رشته مترجمی زبان تو دانشگاه هرمزگان رتبه ات باید حداقل چند باشه؟؟؟؟لطفا لطفا یکی بگه خیلی گشتم خودم نتونستم پیدا کنم:n28: و یه سوال دیگه معدل تو کنکور زبان هم تاثیر داره؟چند درصد؟

سلام
دقیق نمیدونم ولی حدود 1500 تا 2500 میشه قبول شد ...
بله تاثیر معدل داره مثل کنکورهای دیگر
تاثیر به صورت مثبت هست ...

constant_boy23
21-05-2013, 00:53
رشته ترجمه و ادبيات زبان هز كدوم فقط 4 ساله ؟ مقطع فوق ليسانس نداره آيا ؟

يخورده در مورد بازار كارش هم سخن بگين ممنون ميشم :n02:

voronwess
22-05-2013, 17:32
برای reading زبان تخصصی، به جز کتاب شهاب اناری، چه کتابی پیشنهاد میشه؟

ballboy
25-05-2013, 22:08
کتاب Toefl actual tests رو بخرید به اضافه کتاب 504 . گرامر کنکور تقریبا کپی از همین کتابه ،ریدینگهاهم در یک سطح پایینتر ولی فرمت یکسانه.
با این دو تا منبع میتونید بالای 70 80 بزنید.
موفق باشید.

ballboy
25-05-2013, 22:17
در مورد بازار کار رشته باید بگم که با مدرک لیسانس و حتی فوق در رشته ادبیات هیچ گونه بازار کاری وجود نداره مگر اینکه بخواهید دکتری بگیرید. پس اگه میخوای برای لیسانس بری دانشگاه همین الان بیخیال شو یا اگه میری باید تا تهش بری. رشته ادبیات رشته سختیه و نیازمند مطالعه زیاده. اگه میخواید مدرس زبان بشید خوب به حرف من گوش کنید. این کاریه که بدون مدرک دانشگاهی و صرفا با پاس کردن یه تافل میتونید پیدا کنید اما دو تا مشکل اینجا هست
1: میزان حقوفق دریافتی. من خودم رو میگم که یکسالیه دارم تدریس میکنم(تو اون موسسه که اسم یه جزیره هم هستش). ساعتی 2800برای ترمیک که خوب در کلاسای ویکند دوبرابر میشه.
2: هیچ گونه پیشرفتی نداره و بلعکس ادعای برخی باعث پس رفت زبان خود شما میشه. البته کار بسیار سختی هم است چون هر بار که میری سر کلاس باید پیری پریشن داشته باشی.
این رو خیلیها به من نگفتن ولی من میگم، اگه بع ادبیات علاقه داری و حاضری یه ایبوک [یدر بخری و به قول معروف مثل خر کتاب بخونی بیا تو و الا بعد از چهار سال هیچ فرقی با کسی که تو یه موسسه زبان زبان یاد گرفته نمیکنی.Q
در مورد دانشگاهام بگم که دانشگاه بهشتی بهترین هیئت علمی رو داره U
سوالا دیگه ای بود با صداقت جواب میدم
موفق باشیدOTE=constant_boy23;7648894]رشته ترجمه و ادبيات زبان هز كدوم فقط 4 ساله ؟ مقطع فوق ليسانس نداره آيا ؟

يخورده در مورد بازار كارش هم سخن بگين ممنون ميشم :n02:[/QUOTE]

noosh-m
03-06-2013, 08:43
بچه ها کسی میدونه بودجه بندی دروس عمومی تو کنکور زبان تخصصی چه جوریه؟

POROMA2008
06-06-2013, 02:25

alavi71
06-06-2013, 15:55

سلام
تعداد و زمان دروس عمومی مثل بقیق رشته ها هست یعنی 25 سوال ادبیات-25 سوال دین و زندگی-25 سوال عربی -25 سوال زبان در مدت 75 دقیق زمان برای عمومی ها ...
دفترچه اختصاصی شامل70 تست زبان و مدت زمان 105 دقیقه
موفق باشید

miladio
08-06-2013, 15:09
دوستان مترجمی سراسری یزد چه درصدایی میخواد؟ با این درصدا کجا قبول میشم؟
ادبیات 50 عربی 40 دینی 40 زبان 70
و سوال دیگه این که میشه از طریق کنکور زبان رفت تربیت معلم؟

alavi71
09-06-2013, 12:15
دوستان مترجمی سراسری یزد چه درصدایی میخواد؟ با این درصدا کجا قبول میشم؟
ادبیات 50 عربی 40 دینی 40 زبان 70
و سوال دیگه این که میشه از طریق کنکور زبان رفت تربیت معلم؟

سلام درصدهاتئون به نسبت خوب هست فقط درصد زبان تخصصیتون رو گفتید یا عمومی ؟هر دو رو بفرمایید ...

miladio
09-06-2013, 14:40
سلام درصدهاتئون به نسبت خوب هست فقط درصد زبان تخصصیتون رو گفتید یا عمومی ؟هر دو رو بفرمایید ...

من آزمون زبان ندادم تا حالا و این در صد عمومی هست. البته دارم لغات زبان اختصاصیو میخونم.
عمومیم بین 60 بدترین حالت و 80 بهترین حالت متغیر بوده اما معمولا 70 میزنم.

*M!L4D*
09-06-2013, 15:35
تاریخ برگزاریش 7 ــم هست یا 6 ـم ؟!

alavi71
09-06-2013, 22:04
من آزمون زبان ندادم تا حالا و این در صد عمومی هست. البته دارم لغات زبان اختصاصیو میخونم.
عمومیم بین 60 بدترین حالت و 80 بهترین حالت متغیر بوده اما معمولا 70 میزنم.

سلام با این درصد ها و اختصاصی 40 درصد یک شهر خوب قبول میشود ...

miladio
10-06-2013, 01:39
سلام با این درصد ها و اختصاصی 40 درصد یک شهر خوب قبول میشود ...

ممنون. میشه از طریق کنکور زبان رفت تربیت معلم؟

alavi71
10-06-2013, 10:43
ممنون. میشه از طریق کنکور زبان رفت تربیت معلم؟

بله دانشگاه فرهنگیان هم پذیرش برای رشته زبان دارد ...

kasra_051
14-06-2013, 15:13
درود
من ساکن مشهدم. میخواستم ببینم با این امار احتمال قبولیم برای دانشگاه مشهد هست یا نه؟

معارف و ادبیات 20تا 40%:n01:
زبان عمومی 80 تا 90%:n01:
زبان تخصصی 65 تا 75 %:n01:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:n26:

alavi71
15-06-2013, 13:55
درود
من ساکن مشهدم. میخواستم ببینم با این امار احتمال قبولیم برای دانشگاه مشهد هست یا نه؟

معارف و ادبیات 20تا 40%:n01:
زبان عمومی 80 تا 90%:n01:
زبان تخصصی 65 تا 75 %:n01:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:n26:
سلام
با این درصدها بله احتمال قبولیتون بالا هست ...
البته عربی و دین و زندگی رو نفرمودید ..

kasra_051
15-06-2013, 15:18
سلام
با این درصدها بله احتمال قبولیتون بالا هست ...
البته عربی و دین و زندگی رو نفرمودید ..
معارف همون دینی منظورم بودم.20 تا 40%
عربی هم نمیزنم چون هیچی یادنمیگرم ازش:n08:
ممنون از وقتی که گذاشتید:n16:

ّF-O
16-06-2013, 10:46
رشته ترجمه و ادبيات زبان هز كدوم فقط 4 ساله ؟ مقطع فوق ليسانس نداره آيا ؟

يخورده در مورد بازار كارش هم سخن بگين ممنون ميشم :n02:

رشته ادبیات و ترجمه هردو تا مقطع دکترا میتوان ادامه داد
اما فارغ از علاقه، اگر به بازار کار فکر میکنید باید گفت رشته مترجمی بازار کار خوبی داره
هم می توانید کار تدریس انجام بدهید و هم ترجمه...
من خودم دانشجوی مترجمی هستم
کار تدریس را میتوانید در دوران دانشجویی لیسانس هم شروع کنید
و همانطور که یکی از دوستان گفت صرفا با گرفتن 1 تافل میتوان در اموزشگاه تدریس کرد..
اما برای یک مترجم خوب (نه مترجم دارالترجمه) همیشه کار خوب با حقوق خوب هست
موفق باشین ..

alavi71
16-06-2013, 13:38
معارف همون دینی منظورم بودم.20 تا 40%
عربی هم نمیزنم چون هیچی یادنمیگرم ازش:n08:
ممنون از وقتی که گذاشتید:n16:

دین و زندگی و ادبیات کمی درصدتون کم هست اگر بتونید بیشتر بزنید ربته خیلی بهرتی میگیرید ...
ضمن اینکه از عربی هم با خوندن لغات اون حداقل 15 % میتونید بزنید ..
موفق باشید

ted1996
20-06-2013, 17:16
برای دانشگاه آزاد بایستی همین سراسری تخصصی زبان را بدیم دیگه درسته؟

alavi71
22-06-2013, 13:46
برای دانشگاه آزاد بایستی همین سراسری تخصصی زبان را بدیم دیگه درسته؟

سلام
بله امسال فقط یک امتحان مشترک هست ...

Apocalypse Now
28-06-2013, 19:28
سلام دوستان. من الان کنکور زبان دادم.

بنظرتون با این درصد ها میتونم تو شهر خودم (زنجان) دانشگاه دولتی قبول بشم؟

زبان عمومی بالای 90%

دین و زندگی 10%

ادبیات 15 الی 25 %

غربی 15 الی 25 %

زبان تخصصی چیزی حدود 70 الی 85 %

دانشگاه دولتی روزانه یا شبانه فرقی نداره... آیا با این درصد ها امیدی هست؟

ممنون میشم جواب بدین

Shoofaj
28-06-2013, 19:35
سلام دوستان. من الان کنکور زبان دادم.

بنظرتون با این درصد ها میتونم تو شهر خودم (زنجان) دانشگاه دولتی قبول بشم؟

زبان عمومی بالای 90%

دین و زندگی 10%

ادبیات 15 الی 25 %

غربی 15 الی 25 %

دانشگاه دولتی روزانه یا شبانه فرقی نداره... آیا با این درصد ها امیدی هست؟

ممنون میشم جواب بدین

من خودم امروز کنکور دادم .
ولی شما اصلا واسه زنجان شک نکن . زبان تخصصیت همرو میزون میکنه .

Apocalypse Now
28-06-2013, 19:52
من خودم امروز کنکور دادم .
ولی شما اصلا واسه زنجان شک نکن . زبان تخصصیت همرو میزون میکنه .

دادا دمت گرم... امیدوارم بشه!

آخه همه میگفتن واسه قبولی تو کنکور زبان، باید عمومی ها رو خوب زد... ولی من عمومی ها رو جالب نزدم!

فقط امیدوارم بتونم قبول بشم. از بدبختی و خریت، فقط هم دانشگاه دولتی رو تیک زدم. اصلا پیام نور و غیرانتفاعی رو انتخاب نکردم:n28:

شما خودت درصد هات چطور میشن تقریبا؟؟

begotten
28-06-2013, 20:09

آخه همه میگفتن واسه قبولی تو کنکور زبان، باید عمومی ها رو خوب زد... ولی من عمومی ها رو جالب نزدم!

فقط امیدوارم بتونم قبول بشم. از بدبختی و خریت، فقط هم دانشگاه دولتی رو تیک زدم. اصلا پیام نور و غیرانتفاعی رو انتخاب نکردم:n28:

شاید هنوزم بشه غیر انتفاعی پیام نور رو بزنی. یه تحقیق بکن.

begotten
28-06-2013, 20:14
دوستان با این درصد ها رتبه چند میشه؟ و کجا میشه قبول شد؟

دین و زندگی 75

ادبیات 70

غربی 80

زبان عمومی 90

زبان تخصصی 80 تا 90

Apocalypse Now
28-06-2013, 20:36

دین و زندگی 75

ادبیات 70

غربی 80

زبان عمومی 90

زبان تخصصی 80 تا 90
داداش من خودمم زیاد اطلاعات ندارما.. اما با این درصد هایی که میگی فک کنم راحت بشه دانشگاه تهران قبول شد. رتبه هم مطمئنا زیر 500 میشه با این درصد ها...

Shoofaj
28-06-2013, 20:43

آره ولی ضریب داره خوب . زبان تخصصی ضریب 4 هست . شما اونو خیلی بالا زدید .

دادا والا نمیخوام الکی یه چیزی بگم . ولی فکر میکنم دانشگاه تهران ادبیات انگلیسیشو بیارم . زبان تخصصی از 70 تا 69 زدم . :n06:

Shoofaj
28-06-2013, 20:44

دین و زندگی 75

ادبیات 70

غربی 80

زبان عمومی 90

زبان تخصصی 80 تا 90

فکر میکنم زیر 200 .

rz21
28-06-2013, 21:29
آره ولی ضریب داره خوب . زبان تخصصی ضریب 4 هست . شما اونو خیلی بالا زدید .

دادا والا نمیخوام الکی یه چیزی بگم . ولی فکر میکنم دانشگاه تهران ادبیات انگلیسیشو بیارم . زبان تخصصی از 70 تا 69 زدم . :n06:

ادبیات هم ضریب 4 داره..منم مثل دوستمون فقط 2 تا زبان رو خوب زدم!!

دین و زندگی 75

ادبیات 70

غربی 80

زبان عمومی 90

زبان تخصصی 80 تا 90

مطمئنی این درصدا رو میزنی؟؟بابا ایول داری!فکر مقام باش!!:n02:

begotten
28-06-2013, 22:02
والا این جوری زدم:

ادبیات 4 سوال نزدم
عربی 3 تا نزدم
دینی 2 تا
زبان عمومی همه رو زدم
زبان اختصاصی 1 نزده.

فکر کنم اون درصدا رو بیارم.

---

واقعا یعنی خیلی خوب میشه رتبم؟

Unholy
28-06-2013, 22:26
دوستان می گم حالشو دارین این دفترچه ی عمومی رو از سنجش دانلود کنین جوابا رو مشخص کنین ؟:دی

wild_honey
29-06-2013, 10:22
سلام
می خواستم بپرسم درس تخصصی کنکور زبان چیه ؟ مثلا اگه من بخوام فرانسه بخونم تو دانشگاه باید برای کنکور هم دروس تخصصی فرانسه رو کنکور بدم ؟

EshMoul
29-06-2013, 10:50
دوستان من فجیع خراب کردم... تورو خدا بگید زیر 5000 میشم :n28:

ادبیات 30-35
دین و زندگی 30-40
عربی 0
زبان عمومی 80
اختصاصی 70-75

منطقه 3

hande13
29-06-2013, 13:23
من سال قبل با این درصدا شئم حدود نه هزار تو سهمیه 1

ادبیات 4
دین و زندگی 54
عربی 0
زبان عمومی 58
اختصاصی 34

البته یک نکته بگم زیاد رو رتبه های زبان حساب نکنید چون اکثرا علاقمندی زدن اگه تو رشته خودشون جای خوب قبول شن قید این رشته رو میزنن پس نوسان زیاده از الان نمیشه گفت کی کجا میتونه قبول شه ولی دوستایی که درصد بالا زدن خوش بحالشون تبریک میگم

alavi71
29-06-2013, 13:56

دین و زندگی 75

ادبیات 70

غربی 80

زبان عمومی 90

زبان تخصصی 80 تا 90

با این درصد ها بدون شک دانشگاههای تاپ و تهران قبول میشوید ....

begotten
29-06-2013, 16:53
دوستان بازار کار زبان چطوره؟

اگه تهران قبول بشم بهتره اینو برم یا مثلا غیر انتفاعی تهران مهندسی کامپیوتر؟

Apocalypse Now
29-06-2013, 19:19
دوستان بازار کار زبان چطوره؟

اگه تهران قبول بشم بهتره اینو برم یا مثلا غیر انتفاعی تهران مهندسی کامپیوتر؟
داداش علاقه شخصیتو بچسب. بازار کار بنظر من زیاد مهم نیست. زرنگ که باشی تو رشته خودت کار پیدا میکنی.

من الان ورودی 89 دانشگاه آزاد هستم. رشته م کمی برام سخته که ریاضیاتش زیاده... چون از انسانی رفتم. الان مث چی گیر کردم توش.

دارم با 5 ترم خوندن، انصراف میدم که تغییر رشته بدم و اگه خدا بخواد بیام زبان انگلیسی بخونم که مورد علاقه مه.

فقط تاکید میکنم، هر رشته ای که واقعا علاقه ای داری بخون. اینو از یه زخم خورده که خودم باشم داشته باش...

موفق باشی.

rz21
29-06-2013, 19:22
داداش علاقه شخصیتو بچسب. بازار کار بنظر من زیاد مهم نیست. زرنگ که باشی تو رشته خودت کار پیدا میکنی.

من الان ورودی 89 دانشگاه آزاد هستم. رشته م کمی برام سخته که ریاضیاتش زیاده... چون از انسانی رفتم. الان مث چی گیر کردم توش.

دارم با 5 ترم خوندن، انصراف میدم که تغییر رشته بدم و اگه خدا بخواد بیام زبان انگلیسی بخونم که مورد علاقه مه.

فقط تاکید میکنم، هر رشته ای که واقعا علاقه ای داری بخون. اینو از یه زخم خورده که خودم باشم داشته باش...

موفق باشی.

منم مثل شما هستم..2 ترم دارم میرم از تجربی رفتم عمران..ولی علاقه شدید به زبان دارم ولی حیف که این درصد ها فکر نکنم بشه جایی قبول شد!
ادبیات 0
عربی0
دینی0
زبان عمومی 86
اختصاصی 60
با کلید زدم از سایت کانون!!کسی میدونه رتبم چند میشه؟

Apocalypse Now
29-06-2013, 21:15
منم مثل شما هستم..2 ترم دارم میرم از تجربی رفتم عمران..ولی علاقه شدید به زبان دارم ولی حیف که این درصد ها فکر نکنم بشه جایی قبول شد!
ادبیات 0
عربی0
دینی0
زبان عمومی 86
اختصاصی 60
با کلید زدم از سایت کانون!!کسی میدونه رتبم چند میشه؟
غصه نخور داداش. انصراف از رشته ای که نمیتونی بخونیش، بُرد ـه.

الان هم شما عمومی هیچی نزدی ولی زبان ها رو خوب زدی. فک کنم بتونی شبانه، واسه بعضی شهرستان ها مثل شهرهای شمالی مجاز بشی.

اگه هم نشد، پیام نور میتونی راحت بری. من پیام نور انتخاب نکردم که اشتباه کردم! اگه دراومدی برو...

hfj
29-06-2013, 21:38

دادا یعنی شما موقع ثبت نام مشخص کردی که دانشگاهتون دولتی باشه؟
چطور من موقع ثبت نام اینترنتی، چنین گزینه‌ای رو ندیدم. منظورم اینه که گزینه‌ای مبنی بر اینکه دانشگاه سراسری باشه یا آزاد اصلا وجود نداشت!
شما توی کدوم قسمت میگی دانشگاه دولتی رو تیک زدی؟
موقعی که نتایج کنکور بیاد، دیگه نمیشه مشخص کرد که اگه دانشگاه سراسری قبول نشیم، لااقل آزاد قبول می‌شیم یا نه؟

Apocalypse Now
29-06-2013, 22:28
دادا یعنی شما موقع ثبت نام مشخص کردی که دانشگاهتون دولتی باشه؟
چطور من موقع ثبت نام اینترنتی، چنین گزینه‌ای رو ندیدم. منظورم اینه که گزینه‌ای مبنی بر اینکه دانشگاه سراسری باشه یا آزاد اصلا وجود نداشت!
شما توی کدوم قسمت میگی دانشگاه دولتی رو تیک زدی؟
موقعی که نتایج کنکور بیاد، دیگه نمیشه مشخص کرد که اگه دانشگاه سراسری قبول نشیم، لااقل آزاد قبول می‌شیم یا نه؟
کنکور دانشگاه دولتی و آزاد و موسسات عالی دیگه یکیه. همین کنکور که دادیم. ولی برای پیام نور و غیرانتفاعی باید کارت جدا میگرفتیم تو ثبت نام که همونم کنکورش همینه. کنکور جدا نداره. فقط باید کارتشو میگرفتی ک من نگرفتم

EshMoul
30-06-2013, 10:36
دوستان من فجیع خراب کردم... تورو خدا بگید زیر 5000 میشم :n28:

ادبیات 30-35
دین و زندگی 30-40
عربی 0
زبان عمومی 80
اختصاصی 70-75

منطقه 3

دوستان یه نظر بدید :n28:

alavi71
01-07-2013, 12:32
دوستان یه نظر بدید :n28:

سلام
چون درصد اخ خوبی زدید زیر 5000 میشوید .....
حدود رتبه 3000-4000 اللببته منطقه دو ...
منطقه سه رتبه هبتری هم میشوید ...

miladio
05-07-2013, 19:09
رتبه من رو هم میگید؟
ادبیات 60
عربی 40
دینی 55
زبان عمومی 75
زبان اختصاصی 35

alavi71
05-07-2013, 21:30
رتبه من رو هم میگید؟
ادبیات 60
عربی 40
دینی 55
زبان عمومی 75
زبان اختصاصی 35
با سلام
حدود 5000-7000 رتبه شما پیش بینی میشود ..

miladio
06-07-2013, 00:05
با سلام
حدود 5000-7000 رتبه شما پیش بینی میشود ..

سراسری یزد قبول میشم با این رتبه؟

_Nader_
06-07-2013, 07:45
سلام یه لطف میکنین رتبه منو بگین
ادبیات30
عربی 0
دینی 61
زبان عمومی 60
زبان تخصصی 40
منطقه 2

alavi71
06-07-2013, 12:47

بعید هست ...
ولی شاید شبانه شهرهایی با سطح کمتر بتونید قبول بشوید ...

avator20002000
06-07-2013, 13:25
به منطقه شما هم خیلی بستگی داره.منطقه چند هستید؟

miladio
06-07-2013, 14:26
به منطقه شما هم خیلی بستگی داره.منطقه چند هستید؟

منطقه دو.....

_Nader_
07-07-2013, 17:41
سلام یه لطف میکنین رتبه منو بگین
ادبیات30
عربی 0
دینی 61
زبان عمومی 60
زبان تخصصی 40
منطقه 2
یه نفر جواب مارو هم بده لطفا

alavi71
07-07-2013, 20:59
یه نفر جواب مارو هم بده لطفا

سلام حدود

7000-9000

Apocalypse Now
07-07-2013, 23:19
من چند صفحه قبل هم نوشتم اما رتبه م رو بچه ها نگفتن...

بنظرتون با این درصد ها، رتبه م چند میشه:

زبان عمومی بالای 90%

دین و زندگی 10%

ادبیات 15 الی 25 %

غربی 15 الی 25 %

زنجان منطقه 2

یکی اینکه رتبه م حدود چند میشه...

دوم هم اینکه آیا میتونم روزانه قبول شم؟ اگه نه، شبانه چی؟

امسال چند نفر شرکت کننده وجود داشتن؟ مرسی

alavi71
08-07-2013, 12:20
من چند صفحه قبل هم نوشتم اما رتبه م رو بچه ها نگفتن...

بنظرتون با این درصد ها، رتبه م چند میشه:

زبان عمومی بالای 90%

دین و زندگی 10%

ادبیات 15 الی 25 %

غربی 15 الی 25 %

زنجان منطقه 2

یکی اینکه رتبه م حدود چند میشه...

دوم هم اینکه آیا میتونم روزانه قبول شم؟ اگه نه، شبانه چی؟

امسال چند نفر شرکت کننده وجود داشتن؟ مرسی

سلام
زیر 4000 میشوید ...
و شانس قبولی روزانه دارید ..

Apocalypse Now
08-07-2013, 13:56
من یه جستجو تو اینترنت کردم و متوجه شدم که امسال حدود 11 هزار نفر داوطلب زبان داشتیم!!!

من 3 سال قبل یعنی 1389 کنکور زبان دادم حدود 57 هزار داوطلب بودن! اون موقع رتبه م 16 هزار شد و جایی مجاز نشدم! دوستم با 19 هزار شبانه مجاز شد :|

الان با این 11 هزار نفر شرکت کننده، بنظرتون تا سقف چه رتبه ای میشه واسه دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شد؟

خداروشکر بنظرم شانس بالاس! چون شرکت کننده کمه.

نظرتون چیه دوستان؟

Apocalypse Now
08-07-2013, 21:08
up--up--up--up--up

alavi71
08-07-2013, 21:35
من یه جستجو تو اینترنت کردم و متوجه شدم که امسال حدود 11 هزار نفر داوطلب زبان داشتیم!!!

من 3 سال قبل یعنی 1389 کنکور زبان دادم حدود 57 هزار داوطلب بودن! اون موقع رتبه م 16 هزار شد و جایی مجاز نشدم! دوستم با 19 هزار شبانه مجاز شد :|

الان با این 11 هزار نفر شرکت کننده، بنظرتون تا سقف چه رتبه ای میشه واسه دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شد؟

خداروشکر بنظرم شانس بالاس! چون شرکت کننده کمه.

نظرتون چیه دوستان؟

سلام
کمتر بودن تعداد شرکت کننده ها تنها به معنی کمتر شدن نسبی رقابت هست ...
شاید سطه این 11 هزار نفر خیلی بالاتر از اون 57000 نفر باشه .و کار شختتر هم بشود.البته یکجانبه نمیشه نظر داد ...
در مجموع تفاوت رتبه ها خیلی محسوس نخواهد بود ...

hande13
09-07-2013, 17:26
دوست عزیز این یارده هزار نفر به غیر از اون تعدادی هستش که زبان رو به عنوان علاقمندی زدن

سال قبل 14 هزارو خورده ای اختصاصی زبان بود ( یکیش خودم ) + نزدیک 80 هزار نفر هم علاقمندی

MR.CART
09-07-2013, 22:46
درسته که میگن زبان تخصصی خیلی سخت میگیرن؟:n13:

hande13
10-07-2013, 18:13

از چه لحاظ؟؟؟

اگه منظورت نکوره نه اصلا من دو سه ماه خوندم حدودای 40 زدم حالا اگه بتونی خوب بخونی راحت 70 میزنی

alavi71
10-07-2013, 18:55

سلام برای سطح معمولی افراد سخت هست ..
ولی برای کسی میخواد رشته زبان رو بخونه سئوالات تخصصی تر مطرح میکنند نه سختتر ...

wooooow
10-07-2013, 20:31
دوستان من یه سوال زبان داشتم
هیج جای فروم رو نتوسنتم پیدا کنم واسه طرح سوال
گفتم همینجا بپرسم

کلمه OK مخفف چه کلمه ای هست ؟؟
شکل کامل چه کلمه هست همین ok ؟؟

Apocalypse Now
11-07-2013, 00:25
دوستان من یه سوال زبان داشتم
هیج جای فروم رو نتوسنتم پیدا کنم واسه طرح سوال
گفتم همینجا بپرسم

کلمه OK مخفف چه کلمه ای هست ؟؟
شکل کامل چه کلمه هست همین ok ؟؟
دقیق یادم نیست اما فک کنم مخفف all correct باشه. اینجا مخفف از روی حروف برداشته نشده. اگه اینطور بود میشد ac

بلکه از روی صدای واج ها برداشته شده : all correct = اُل کارکت (ک (c) باید k باشه تا آوای اصلی "ک" رو برسونه.

ریشه ش هم فک کنم برمیگرده به سال 1839. بازم خودت یه جستجو بکن.

Apocalypse Now
11-07-2013, 00:28
دوست عزیز این یارده هزار نفر به غیر از اون تعدادی هستش که زبان رو به عنوان علاقمندی زدن

سال قبل 14 هزارو خورده ای اختصاصی زبان بود ( یکیش خودم ) + نزدیک 80 هزار نفر هم علاقمندی
بله حق با شماست. یه جستجوی دقیق تر کردم دیدم 11 هزار داوطلب زبان داریم + حدود 108 هزار هم علاقمندی:n28:

خدا رحم کنه.. بتونیم قبول شیم...

smock-74
26-07-2013, 12:36
سلام، میشه بگید با این درصد ها امیدی به قبولی در دانشگاه دولتی روزانه هست
ادبیات 0
عربی 0
دینی 40
زبان عمومی 70
زبان تخصصی 70
منطقه 2
ممنون میشم بگید

alavi71
27-07-2013, 09:39
سلام، میشه بگید با این درصد ها امیدی به قبولی در دانشگاه دولتی روزانه هست
ادبیات 0
عربی 0
دینی 40
زبان عمومی 70
زبان تخصصی 70
منطقه 2
ممنون میشم بگید

سلام اگر حداقل ادبیات و عربی رو هر کدوم 10 درصد زده بودید میشد گفت احتمال قبلی بالایی دارید ...
چون تراز درس صفر با تراز درس که 10 درصد زده شده باشه بسیار متفاوت هست ...
با این همه چون درصد درس زبان اخ شما خوب هست میشه امیدوار بود ....البته اگر شهر قبولی برای شما مهم نباشد ...

Apocalypse Now
30-07-2013, 22:43
اعلام نتایج 12 مرداد هستش. یعنی 4 روز دیگه...
دوستان، تو این شبای عزیز دعا کنید دانشگاه روزانه قبول شیم...:n12:

rz21
01-08-2013, 08:49
2/7
زبان و ادبيات فارسي
1

0/0
زبان عربي
2

4/0
فرهنگ و معارف اسلامي
3

78/7
زبان خارجي
4

63/4
زبان تخصصي انگليسي،فرانسه،آلماني
5

:رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي زبانهاي خارجي

رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه):

16538

ماکزيمم نمره کل زير گروه ها
رتبه کل در سهميه
آخرين رتبه مجاز در سهميه ( دوره هاي روزانه وشبانه )

7093
7047
13220

کجا میتونم بیارم؟؟؟شیراز شبانه ؟؟:n08:
یکی راهنمایی کنه!

Apocalypse Now
01-08-2013, 09:14
سلام. دوستان با این وضعیت امیدی هست واسه روزانه شهر خودم (زنجان) قبول بشم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alavi71
01-08-2013, 11:37
سلام. دوستان با این وضعیت امیدی هست واسه روزانه شهر خودم (زنجان) قبول بشم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمال قبولی در شهر خودتون خیلی کم هست ...
در شهرهای دور تر هم با احتمال قبولی متوسط ...

ted1996
01-08-2013, 12:23
سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید کجا میتونم قبول بشم با رتبه ی 9000 (با اعمال سهمیه)
؟

begotten
01-08-2013, 12:23
سلام بر همگی!!!!!!!!

خدا رو شکر

اصلا رتبم باورم نمیشه!!

رتبه کل در سهمیه 100 و خرده ای

خدایا شکرت

Aryana_b
01-08-2013, 14:48
سلام بر همگی!!!!!!!!

خدا رو شکر

اصلا رتبم باورم نمیشه!!

رتبه کل در سهمیه 100 و خرده ای

خدایا شکرت

تبریک دوست عزیز
چه رشته ای و کجا میخواید بخونید؟

A.M.D.D.E.V.I.L
01-08-2013, 14:59
چقدر عجیبه ، ایشون به خاطر رتبه ی 3 رقمی شون خوش حال هستن منم به خاطر رتبه ی 5 رقمیم خوش حالم خیلی
خدا اخر همه رو خیر کنه ، تبریک به همه دوستان
راستی من آذر ثبت نام کردم مدرسه و از بهمن شروع کردم خوندنشو

Apocalypse Now
01-08-2013, 15:03
احتمال قبولی در شهر خودتون خیلی کم هست ...
در شهرهای دور تر هم با احتمال قبولی متوسط ...
شبانه چی؟ شبانه ی شهر خودم زنجان... اینم نمیشه؟:n28:

alavi71
01-08-2013, 16:02
شبانه چی؟ شبانه ی شهر خودم زنجان... اینم نمیشه؟:n28:

ولی نمیشه به طور قطع گفت ولی با رتبه شما کمی بعید هست قبولی ....

Apocalypse Now
01-08-2013, 16:18
ولی نمیشه به طور قطع گفت ولی با رتبه شما کمی بعید هست قبولی ....

ممنون داداش...
من تو سایت کانون دیدم واسه دانشگاه روزانه رشت با رتبه ۵۷۰۰ هم قبولی داشتن.
سنندج که تا ۶۰۰۰ هزارم بود!
شبانه ااش که اکثرا ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ بودن!
من که ۵۹۹۳ آوردم بنظرت رشت روزانه درمیام؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

alavi71
01-08-2013, 16:33
ممنون داداش...
من تو سایت کانون دیدم واسه دانشگاه روزانه رشت با رتبه ۵۷۰۰ هم قبولی داشتن.
سنندج که تا ۶۰۰۰ هزارم بود!
شبانه ااش که اکثرا ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ بودن!
من که ۵۹۹۳ آوردم بنظرت رشت روزانه درمیام؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

اصلا روی رتبه هی سایت کانون حساب نکن ....
رتبه شما در مرز قبولی و قبول نشدن هست پس نمیشه نظری داد ....

miladio
01-08-2013, 17:26
دوستان من رتبم شد 4044 منطقه 2. روزانه یزد قبول میشم؟

EshMoul
01-08-2013, 17:49
دوستان 3400 منطقه 2 به نظرتون بهترین جایی که می تونم قبول بشم کجاست ؟

اصفهان می تونم قبول بشم ؟

Unholy
01-08-2013, 23:26
اينجا كه زده رتبه در سهميه، بهد جلوش ستون هاي يك تا چهار رو داره قضيه ش چيه ؟
منظور از زيرگروه ها چيه ؟

يا فقط اونكه زده رتبه ي كل در سهميه ملاكه ؟
اينهمه پرسيدم يكي ديگه هم بپرسم، با ٧٩٠ تو سهميه ٢ شهيد بهشتي ( كه فك نكنم بشه ) يا علامه رو ميشه اورد ؟

Shoofaj
02-08-2013, 23:34
لطفا پاک شود .

Shoofaj
03-08-2013, 00:08
من شدم 68 ه منطقه 1 . همین زبانمو دانشگاه تهران میرم . ولی اصلا حقم این نبود تو زبان . درصد زبان تخصصی من 86 هست که من بعید میدونم کسی تو کل کشور درصد منو زده باشه . من چون عربی رو زدم 15 اینقدر عقب رفتم .

فقط دوستان 68 ه سهمیه و 113 کشور که هیچ مشکلی واسه دانشگاه تهران نداره درسته ؟ پارسال تا 250 منطقه تهران رفتن ...

:n16:

درضمن رتبه ی اصلی کدومه ؟ 4 تا رتبست !

miladio
03-08-2013, 00:35
من شدم 68 ه منطقه 1 . همین زبانمو دانشگاه تهران میرم . ولی اصلا حقم این نبود تو زبان . درصد زبان تخصصی من 86 هست که من بعید میدونم کسی تو کل کشور درصد منو زده باشه . من چون عربی رو زدم 15 اینقدر عقب رفتم .

فقط دوستان 68 ه سهمیه و 113 کشور که هیچ مشکلی واسه دانشگاه تهران نداره درسته ؟ پارسال تا 250 منطقه تهران رفتن ...

رتبه اصلی رتبه کل در سهمیه هست.

Shoofaj
03-08-2013, 00:37
رتبه اصلی رتبه کل در سهمیه هست.

دانشگاه تهران قبولی میده ؟

Apocalypse Now
03-08-2013, 00:49

باریک الله ... خیلی عالی آوردی. ناشکری نکن:n02:

با این رتبه همه جا قبولی...

رتبه اصلی هم رتبه کل در سهمیه س. یعنی مال شما 131 هستش. هر کی رتبه تو پرسید همین رتبه کل در سهمیه رو بگو.

Shoofaj
03-08-2013, 00:58
باریک الله ... خیلی عالی آوردی. ناشکری نکن:n02:

با این رتبه همه جا قبولی...

رتبه اصلی هم رتبه کل در سهمیه س. یعنی مال شما 131 هستش. هر کی رتبه تو پرسید همین رتبه کل در سهمیه رو بگو.

داداش گلم اولا مرسی بابت جوابت /

دوما من ناشکری نمیکنم و ناراحت نیستم ولی فکر میکنم حقم بیشتر از اینا بود . من زبان عمومیم رو که زدم 78 رو متاسفانه جا به جا زدم و باید بالای 90 میشد . ادبیات فارسی گروه ریاضیم رو 87 زدم . اینجا 60 شده . معارف هم تو تمام سنجش ها بالا 90 میزدم . واسه همین میگم حقم بهتر از اینا بود . تازه عربی هم با اینکه بدم میاد دیگه 45 اینا میزدم همیشه ...:n02:

و میشه دوباره جواب بدید ؟ دانشگاه تهران هم قبولم ؟ صد در صد ؟

:n16::n16:
بازم مرسی بابت جواب .

Apocalypse Now
03-08-2013, 01:05
داداش گلم اولا مرسی بابت جوابت /

دوما من ناشکری نمیکنم و ناراحت نیستم ولی فکر میکنم حقم بیشتر از اینا بود . من زبان عمومیم رو که زدم 78 رو متاسفانه جا به جا زدم و باید بالای 90 میشد . ادبیات فارسی گروه ریاضیم رو 87 زدم . اینجا 60 شده . معارف هم تو تمام سنجش ها بالا 90 میزدم . واسه همین میگم حقم بهتر از اینا بود . تازه عربی هم با اینکه بدم میاد دیگه 45 اینا میزدم همیشه ...:n02:

و میشه دوباره جواب بدید ؟ دانشگاه تهران هم قبولم ؟ صد در صد ؟

:n16::n16:
بازم مرسی بابت جواب .

ایشاالله و به امید خدا قبول میشی. اما تو کنکور چیز 100% نداریم! ولی رتبه ت خیلی عالیه.. غمت نباشه:n02: من که اگه رتبه م 131 بود دیگه مطمئن میشدم دانشگاه تهران قبولم. اما بازم بنظرم برو پیش مشاور. (ولی قبولی خوف نکن:n09:)

من خودم الان دانشجو مدیریت دانشگاه آزاد م... دارم انصراف میدم بیام ایشااله زبان. حالا با 5993 نمیدونم کجا درمیام:n02: شاید بشه روزانه ی رشت دراومد...

Shoofaj
03-08-2013, 01:09
ایشاالله و به امید خدا قبول میشی. اما تو کنکور چیز 100% نداریم! ولی رتبه ت خیلی عالیه.. غمت نباشه:n02: من که اگه رتبه م 131 بود دیگه مطمئن میشدم دانشگاه تهران قبولم. اما بازم بنظرم برو پیش مشاور. (ولی قبولی خوف نکن:n09:)

من خودم الان دانشجو مدیریت دانشگاه آزاد م... دارم انصراف میدم بیام ایشااله زبان. حالا با 5993 نمیدونم کجا درمیام:n02: شاید بشه روزانه ی رشت دراومد...

خدا خیرت بده مرسی بابت کمکت دوست عزیز . :n16:
برای شما هم من جدا آرزوی موفقیت میکنم .

------------------

درضمن دوستان کسی هست زبان تخصصی بیش از من زده باشه ؟

begotten
05-08-2013, 09:47
تبریک دوست عزیز چه رشته ای و کجا میخواید بخونید؟ ممنون هنوز تصمیم نگرفتم. رتبه ی ریاضیم هم 3900 شده و نمیدونم ریاضی رو برم یا زبان رو.

begotten
05-08-2013, 09:58

تبریک میگم.

کانون کارنامه ها رو که گذاشت ببینید کسی 86 زده یا نه.

ولی به نظر من باید زده باشن.

مثلا خود من کلا نه زبان یه بار خوندم نه آزمون دادم.

فقط روز قبل کنکور 2 تا تست تخصصی زدم.

درصدم هم شد این:

عمومی 89 تخصصی 81
------

در مورد رتبه هم اون رتبه ای که باید به بقیه بگین رتبه کل در سهمیه هست.

ولی اون رتبه ای که در واقع اهمیت داره رتبه در زیر گروه 1(انگلیسی) هست. (زیر گروه های دیگه سایر زبان هاست)

(در ضمن رتبه ی کشوری شما 234 هست نه 113)

برای شانس قبولی برید سایت کانون.

تا جایی که یادمه 131 منطقه 2 پارسال تهران قبول شده بود و شما 131 منطقه 1 هستید و شانس قبولیتون زیاده.

mari khatoon
06-08-2013, 00:45
نه قبول میشی حتما.خوش به حالت.حالا به نظرت من با 5300 منطقه 2 امام خمینی قزوین قبول میشم؟یا گلستان مازندران گیلان کاشان......؟؟؟؟ (فقط مترجمی انگلیسی یا ادبیات انگلیسی) قزوین امسال دختر هم میگیره آخه. راستی آقای شعارابوذری رتبه 2 کشور زبان تخصصی رو 96.2 زدن

mari khatoon
06-08-2013, 00:52
درضمن رتبه کل در سهمیه من 6984 هست ولی در زیر گروه 1 شدم 5300 :n03: