PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Sony ic Recorder icd-SX67

farvehar_1989
26-04-2010, 17:04
سلام دوستان .1 سوال: من 2 سال پیش 1 ضبط خبرنگاری خریدم .مدلش sony ic redorder icd_sx67 هست .چند وقته که 1 مشکل باش پیدا کردم....تقریبا 1 ماه پیش باتری اریجینالش تموم شد.......من هر چی دنبال نمونه ی مشابهش گشتم ننتونستم اریجینالشو پیدا کنم....بهم گفتن باید برم از نمایندگیش بگیرم ...منم هنوز وقت نکردم برم نمایندگیش ...یک جفت باتری RECHARCHABLE NI -MH و با مشخصات زیر انداختم توش ولی وقتی 2 ساعت باش ضبط میکنم همش باتری خالی میکنه:41: :

بالاش کوچولو نوشته : SONY

cyber-shot
RECHARGABALE
STAMINA
size AAA HR03 MICRO

...

میخواستم راهنماییم کنید از کجا میتونم باتری اریجینالشو پیدا کنم........و حدودا قیمتش چنده؟
خیلی ممنون:20:

seymour
26-04-2010, 21:41
سلام دوستان .1 سوال: من 2 سال پیش 1 ضبط خبرنگاری خریدم .مدلش sony ic redorder icd_sx67 هست .چند وقته که 1 مشکل باش پیدا کردم....تقریبا 1 ماه پیش باتری اریجینالش تموم شد.......من هر چی دنبال نمونه ی مشابهش گشتم ننتونستم اریجینالشو پیدا کنم....بهم گفتن باید برم از نمایندگیش بگیرم ...منم هنوز وقت نکردم برم نمایندگیش ...یک جفت باتری RECHARCHABLE NI -MH و با مشخصات زیر انداختم توش ولی وقتی 2 ساعت باش ضبط میکنم همش باتری خالی میکنه:41: :

cyber-shot
RECHARGABALE
STAMINA
size AAA HR03 MICRO

...

میخواستم راهنماییم کنید از کجا میتونم باتری اریجینالشو پیدا کنم........و حدودا قیمتش چنده؟
باتری هایی که گرفتی رو از نمایندگی نخریدی؟ ... چند خریدی؟ ... سونی واقعی هستند؟ .. شارژرت چطوره؟ ..

باید از نمایندگی می گرفتی از اون اول و الان هم برو سراغ نمایندگی اش .. قیمتی هم ندارم ولی نباید بیشتر از 5-6 تومن باشه ..ها؟

farvehar_1989
29-04-2010, 16:47
سلام آقای سیمور عزیز.......

نه از نمایندگیش نخریدم.... ۴۵۰۰ خریدم اصولا فقط با کامپیوتر شارژ میشه ....راستی ۱ سوال : شارژری تو بازار هست که بتونم ریکردرمو بدون کامپیوتر باهاش شارژ کنم؟

با سپاس

sastwhc
01-05-2010, 00:48

cyber-shot
RECHARGABALE
STAMINA
size AAA HR03 MICRO

...

1-احتمالا باتری ها مرغوب نیستند

2-اگر ظرفیت باتری خیلی بالا باشه گاهی ممکنه با شارژر داخلی بعضی دستگاه ها درست شارژ نشه با یه شارژر معتبر امتحان کن

3-حتما روش ظرفیتش رو نوشته اونو هم نگاه کن

seymour
05-05-2010, 15:52
در ادامه این بحث من شارژر مارک energizer این (باتری AAA) رو دیدم ... 8500 تومن...