PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین قیمت دوربین های دیجتال کانن و نیکون را ایجا سوال کنید

صفحه ها : [1] 2

mm45
26-04-2010, 10:39
سلام به همه

این تاپیک برای اطلاع از آخرین قیمت دوربین های دیجیتال کانن و نیکون زده شده.

شروع کار چنین تاپیکی به این خاطر که دوستان از قیمت روز بازار اطلاع داشته باشند بسیار مفید است.
لازم بذکر است در این تاپیک اسم هیچ شرکتی بازرگانی، فروشگاه و ... آورده نخواهد شد . :11::11::11:

behjooei
27-04-2010, 09:14
راستشو بخواي من خيلي هم حرفه‌اي نيستم. پس در يك جمعبندي كلي ميرم سراغ SX120 و همونو انتخاب ميكنم.
اما نكته اي كه در آخر باقي ميمونه محل خريد هست.
الان تو اينترنت كه قيمت ميگيرم هر سايتي يه قيمتي داده و معمولا" 10- 20 تومني اختلاف هست. ضمن اينكه من واقعا" نميدونم از كجا بايد بخرم تا سرم كلاه نره و تقلبي و .. نباشه و از وسايل داخل پكش ندزديه باشن و ...
ضمنا" آيا گارانتي و بيمه و ... مهمه يا فقط منبع درآمده؟
اگه دوستان بفرمايند از كجا بايد اين دوربين دوست داشتني رو تهيه كنم(آيا نمايندگي Canon داريم؟) و كلا" راهنمايي لازم موقع خريد رو هم بفرمايند كه ديگه همين امروز و فردا ميرم و ميخرمش(اگه مقدور نبود اينجا آدرس بديد لطفا" پ .خ كنيد)
سوال آخر: لوازم جانبي در همين بدو امر چه چيزهايي ميتونه باشه كه واجبه؟
باتري قلمي شارژي اضافه و شارژر رو كه دارم. سه پايه فعلا" نمي خوام. كيف دوربين به نظرم واجبه. بقيه هم اگر هست شما بفرمائيد.
يك دنيا ممنون از لطف همه عزيزان كه با نظرات خودشون منو راهنمائي كردند.

mm45
27-04-2010, 11:48
راستشو بخواي من خيلي هم حرفه‌اي نيستم. پس در يك جمعبندي كلي ميرم سراغ SX120 و همونو انتخاب ميكنم.
اما نكته اي كه در آخر باقي ميمونه محل خريد هست.
الان تو اينترنت كه قيمت ميگيرم هر سايتي يه قيمتي داده و معمولا" 10- 20 تومني اختلاف هست. ضمن اينكه من واقعا" نميدونم از كجا بايد بخرم تا سرم كلاه نره و تقلبي و .. نباشه و از وسايل داخل پكش ندزديه باشن و ...
ضمنا" آيا گارانتي و بيمه و ... مهمه يا فقط منبع درآمده؟
اگه دوستان بفرمايند از كجا بايد اين دوربين دوست داشتني رو تهيه كنم(آيا نمايندگي Canon داريم؟) و كلا" راهنمايي لازم موقع خريد رو هم بفرمايند كه ديگه همين امروز و فردا ميرم و ميخرمش(اگه مقدور نبود اينجا آدرس بديد لطفا" پ .خ كنيد)
سوال آخر: لوازم جانبي در همين بدو امر چه چيزهايي ميتونه باشه كه واجبه؟
باتري قلمي شارژي اضافه و شارژر رو كه دارم. سه پايه فعلا" نمي خوام. كيف دوربين به نظرم واجبه. بقيه هم اگر هست شما بفرمائيد.
يك دنيا ممنون از لطف همه عزيزان كه با نظرات خودشون منو راهنمائي كردند.

sx120 :
قطعات ژاپنی است اما مونتاژ چین . ( جایی دیگه این دوربین تولید نمیشه !)

24 ماه گارانتی + 15 ماه بیمه نامه بدنه ایران ( بیمه نامه برای دوربین ضروری است و بدون بیمه خرید را توصیه نمی کنم . بیمه نامه شرایط دارد اینکه کارت بیمه دستنویس نباشه و مهر کد نمایندگی بیمه را باید داشته باشه )

داخل جعبه اش : کابل usb - کابل اتصال به تلویزیون - یک جفت باطری غیر شارژی با کیفیت پاناسونیک - رم 128 مگ

قیمت با بیمه نامه 220-225 هزار تومان در بازار پیدا میکنی

در ایران به دلیل تحریم هیچ نمایندگی رسمی وجود ندارد ... همه شرکتها فقط بازرگانی محسوب میشند من جمله آفومار

دوربین هم از هر جا ارزون تر میده از همون جا تهیه کن !!:27:

فقط باطری شارژی را پیشنهاد من پک شارژر هانل است یا هر چیز دیگه که خود اطمینان داری !

برچسب محافظ ال سی دی فقط هزار تومان باید فاکتور کنه ! دیده میشه خیلی جا ها تا 10 هزار تومان فاکتور میکنند .

کیف هم تا 5000 تومان کیف هارد بگیر خوبه .

رم هم کلاس 6 بگیر و 8 گیگ باشه نداشت کلاس 6 گیر نباش همون 4 را بگیر !

سوالی بود ما در خدمتیم :11:

behjooei
27-04-2010, 13:38
سلام و ممنون از پاسخ سريعتون.
اينكه مي گي بازار يعني كجا؟
آيا جايي مثل خ ناصر خسرو و باب همايون كه 10 - 20 تا دوربين فروشي كنار هم هستند؟
يا مثلا" تك مغازه‌اي در خ سنايي و يكي ديگه تو ميرزاي شيرازي كه از در و ديوار و تابلو مغازشون و ... آرم و لوگوي Canon مي باره؟
نمايندگي آفومار كجاست؟
قيمت رم 8 گيگ چنده؟ 4 گيگ چنده؟
كلاس 6 يعني چه؟ مگه چند جور كلاس داريم؟
ببخشيد سوالاتم طولاني شد ولي اگر لطف كنيد و وقت بذاريد و جواب بديد، هستند دختر و پسرهايي مثل من كه به اين سايت و اين قسمت سر مي‌زنند و ميتونند جواب سوالاتشون رو بگيرند و كلي مطلب ياد بگيرند.
ممنون و موفق باشيد.

mm45
27-04-2010, 15:28
[QUOTE]سلام و ممنون از پاسخ سريعتون.

خواهش میکنم . خوشحال میشم اگه بتونم کمکی به کسی بکنم :11:

اينكه مي گي بازار يعني كجا؟
آيا جايي مثل خ ناصر خسرو و باب همايون كه 10 - 20 تا دوربين فروشي كنار هم هستند؟
يا مثلا" تك مغازه‌اي در خ سنايي و يكي ديگه تو ميرزاي شيرازي كه از در و ديوار و تابلو مغازشون و ... آرم و لوگوي Canon مي باره؟

کلمه بازار را به عنوان شوخی گفتم :46: فرقی نداره اما فکر کنم ناصرخسرو بهتر بتونی بخری و مناسب تر

نمايندگي آفومار كجاست؟

توصیه اکید دوستانه از آفومار خرید نکن ! قیمت بالا و برخورد خیلی نامناسب ...

قيمت رم 8 گيگ چنده؟ 4 گيگ چنده؟
كلاس 6 يعني چه؟ مگه چند جور كلاس داريم؟

رم 8 گیگ بسته به مارک آن قیمت متفاوتی داره . مثلا رم ترنسند 8 گیگ کلاس 4 حدود 22 تومان باید باشه

کلاس بندی رم های Sd به میزان انتقال اطلاعاتشون است در ثانیه یعنی رم کلاس 6 ، 6 مگا بایت در ثانیه انتقال میده و کلاس 2 ، 2 مگا بایت درثانیه
تفاوت قیمتی زیادی ندارند از لحاظ کلاس بندی

ببخشيد سوالاتم طولاني شد ولي اگر لطف كنيد و وقت بذاريد و جواب بديد، هستند دختر و پسرهايي مثل من كه به اين سايت و اين قسمت سر مي‌زنند و ميتونند جواب سوالاتشون رو بگيرند و كلي مطلب ياد بگيرند.
ممنون و موفق باشيد.

خواهش می کنم دوست عزیز . دوربین خوبیه ،امیدوارم لحظات خوشی را باهاش ثبت کنی :11::10:

Elis
27-04-2010, 18:58
دوست عزیز اگه میشه قیمت SX210 و FZ35 رو لطف کنید .
آیا پاناسونیک LX3 الآن تو بازار موجود هست یا خیر ؟

ممنون

mm45
28-04-2010, 09:46
دوست عزیز اگه میشه قیمت SX210 و FZ35 رو لطف کنید .
آیا پاناسونیک LX3 الآن تو بازار موجود هست یا خیر ؟

ممنون

سلام دوست عزیز

sx210 قیمت 395 به بالا میفروشند !اما قمیتش همون 395 است البته ظرف یک هفته 40 هزارتومان افت قیمت داشته تا الان شده این قیمت . و به نظرم هم بازم جای کاهش داره ...

به شخصه توصیه می کنم تو رنج 400 هزار تومان دوربین Sx20 خرید کنید قیمت 420 هزار تومان .

و در مورد دوربین fz35 من اطلاعی ندارم چون پاناسونیک کار نمی کنم !

سوالی بود ما درخدمتیم :11::10:

t_tanhayam
08-05-2010, 23:36
دوستان قيمت روز canon 550d و nikon d90 با گارانتي چنده؟

ar2006
09-05-2010, 02:09
سلام دوست عزیز همشهری.
من قصد خرید sx20 را دارم ایا انتخاب خوبیه؟ وایا عکس های خوبی در شب زیر نور چراغ در اتاق داره؟
و در اصفهان این دوربین را از کجا بخرم؟وبا چه گارانتی؟وچه تجهیزاتی همراه اون با چه مارکی از جمله مموری و شارژر وباطری بگیرم؟

mm45
09-05-2010, 09:47
سلام دوست عزیز همشهری.
من قصد خرید sx20 را دارم ایا انتخاب خوبیه؟ وایا عکس های خوبی در شب زیر نور چراغ در اتاق داره؟
و در اصفهان این دوربین را از کجا بخرم؟وبا چه گارانتی؟وچه تجهیزاتی همراه اون با چه مارکی از جمله مموری و شارژر وباطری بگیرم؟

سلام ، ما مخلص هر چی همشهری ست هستیم دادا

sx20
یه دوربین فوق العاده با نویز بسیار پایین برای عکاسی است .
به نظرم تنها عیبی که میشه بهش گرفت نداشتن باطری لیتیوم یون است که خیلی ضد حال است . قیمتش تو بازار اصفهان باید حدود 425 با گارانتی و بیمه نامه باشه

اما میتونی تو این رنج به HX1 سونی هم فکر کنی البته بستگی به خودت داره .
چون HX1 یه دوربین با کیفیت فیلم برداری فول اچ دی داره و قابلیت پانارومای فوق العاده و باطری لیتیوم یون باکیفیتی داره .

خوب سلیقه ای حساب میشه قیمتش را تو بازار اصفهان از 460 تا 480 با گارانتی وبیمه نامه بدنه میدند .

تجهیزات و لوازم SX20 را توصیه من :
پک شارژ هنل که قیمتی حدود 15 تا 20 هزار تومان فروش میکنند . و مموری هم scandisk کلاس 6 ژاپن بگیری بهتره مموری سرعت بالا و قیمت مناسب 4 گیگ حدود قیمت 15-16 تومان است .

این اختلاف قیمت حدودی بخاطر فروشنده هاست و انصاف اونها و نه اینکه قیمت دقیق و ارزش را ندونم

امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم . سوالی داشتی ما در خدمتیم . :11::11:

mm45
09-05-2010, 09:53
دوستان قيمت روز canon 550d و nikon d90 با گارانتي چنده؟

D90 دوربین فوق العاده ایست که از سال 2008 تا به حال قیمت نسبتا با ثباتی داشته بخاطر استقبال زیاد از این دوربین و هنوز هم فروش خوبی داره .
قیمت روزش از 1135 تا 1180 فروش میکنند با گارانتی و بیمه بدنه بسته به انصاف فروشنده قیمت متفاوت است

550D کانن هم دوربین خوبیه که تازه وارد شده قیمت kissX4 آن الان با کیت 18-55 باید 940 تا 960 بفروشند البته این قیمت مال هفته قبل است قیمت امروزش اگه تغییر کرده نمی دونم

:11::11:

t_tanhayam
09-05-2010, 12:04
D90 دوربین فوق العاده ایست که از سال 2008 تا به حال قیمت نسبتا با ثباتی داشته بخاطر استقبال زیاد از این دوربین و هنوز هم فروش خوبی داره .
قیمت روزش از 1135 تا 1180 فروش میکنند با گارانتی و بیمه بدنه بسته به انصاف فروشنده قیمت متفاوت است

550D کانن هم دوربین خوبیه که تازه وارد شده قیمت kissX4 آن الان با کیت 18-55 باید 940 تا 960 بفروشند البته این قیمت مال هفته قبل است قیمت امروزش اگه تغییر کرده نمی دونم

ممنون دوست عزيز شما مطمئن هستين 550d اين قيمت رسيده؟
چون من 1050 قيمت داشتم البته يك ماه قبل
در مورد نيكون d90 شكي نيست بدنه وكيت دوست داشتني داره:10:

mm45
09-05-2010, 12:19
ممنون دوست عزيز شما مطمئن هستين 550d اين قيمت رسيده؟
چون من 1050 قيمت داشتم البته يك ماه قبل
در مورد نيكون d90 شكي نيست بدنه وكيت دوست داشتني داره:10:

بله

تازه ممکنه از این هم پایین تر شده باشه چون قیمت 550d که گفتم مال 10 روزه پیش است :11:

mm45
09-05-2010, 15:23

sx20
به نظرم تنها عیبی که میشه بهش گرفت نداشتن باطری لیتیوم یون است که خیلی ضد حال است . قیمتش تو بازار اصفهان باید حدود 425 با گارانتی و بیمه نامه باشه

چون HX1 یه دوربین با کیفیت فیلم برداری فول اچ دی داره و قابلیت پانارومای فوق العاده و باطری لیتیوم یون باکیفیتی داره .

خوب سلیقه ای حساب میشه قیمتش را تو بازار اصفهان از 460 تا 480 با گارانتی وبیمه نامه بدنه میدند .

پک شارژ هنل که قیمتی حدود 15 تا 20 هزار تومان فروش میکنند . و مموری هم scandisk کلاس 6 ژاپن بگیری بهتره مموری سرعت بالا و قیمت مناسب 4 گیگ حدود قیمت 15-16 تومان است .

این اختلاف قیمت حدودی بخاطر فروشنده هاست و انصاف اونها و نه اینکه قیمت دقیق و ارزش را ندونم

امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم . سوالی داشتی ما در خدمتیم . :11::11:

میشه اینها را هم در نظر بگیری و بعد تصمیم بگیری :

اگه برای شما فیلم برداری و عکاسی در یه درجه اهمیت باشه خوب باید روی hx1 فکر کنی

راستی قیمت دقیق Sx20 =420 000 که بیشتر هم فروش می کنند .البته همراه با 24 ماه گارانتی و 15 ماه بیمه ایران این قیمت است که اگه بیمه نامه نداشته باشه کمتر میشه قیمتش . راستی واست پیام خصوصی گذاشتم و

t_tanhayam
10-05-2010, 13:52
بله

تازه ممکنه از این هم پایین تر شده باشه چون قیمت 550d که گفتم مال 10 روزه پیش است :11:

ممنون دوست عزيز در مورد كاهش قيمتش علت خاصي داره؟رويو معتبري ا بچه هاي فروم عكاسي اومده كه بشه بهش استناد كرد؟
خيلي سريع افت قيمت داشته واقعا

mm45
10-05-2010, 18:25
ممنون دوست عزيز در مورد كاهش قيمتش علت خاصي داره؟رويو معتبري ا بچه هاي فروم عكاسي اومده كه بشه بهش استناد كرد؟
خيلي سريع افت قيمت داشته واقعا

علت کاهش را میشه اینطور دونست که ابتدای ورودی بطوری مجازی قیمت داشته . و به نظرم هم خیلی زود کمتر میشه . مثلا sx210 هم روز اول 445 بود و یک ماه بعد شد 400 و الان هم 390 شده !
در مورد ریویو هم اینجا را ببین :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AliSub
30-05-2010, 20:53
سلام
قیمت باتری های سونی مدل NP-FG1 رو دارید بهم بدید.؟

mm45
31-05-2010, 10:12
سلام
قیمت باتری های سونی مدل NP-FG1 رو دارید بهم بدید.؟

سلام دوست عزیز :10:

لینک زیر را نگاه کن

قیمت را زده 8 هزار تومان !:11::11::11:

از امضات خوشم اومد:10::10:

h1bit
02-06-2010, 22:48
سلام،
بنده هم فیلم برداری فول.اچ.دی و هم عکاسی برام مهمه. ولی در تعجبم چرا کسی از Chromatic aberration دوربین های canon نقد نمیکنه! اصلا قابل قیاس نیستند و نیکون D90 خیلی با کیقیت تر از 50D است چه برسه به 550D !
لطفاً راهنماییم کنید. من پاک گیج شدم. خروجی تصاویر ابدا با 550D قابل قیاس نیست. به آدرس زیر توجه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کنن افتضاحه! حتی در مقابل سونی. تازه این مدل 50D رو مقایسه کرده.
لطفا راهنماییم کنید: h1bit@yahoo.com

mm45
03-06-2010, 10:59
سلام،
بنده هم فیلم برداری فول.اچ.دی و هم عکاسی برام مهمه. ولی در تعجبم چرا کسی از Chromatic aberration دوربین های canon نقد نمیکنه! اصلا قابل قیاس نیستند و نیکون D90 خیلی با کیقیت تر از 50D است چه برسه به 550D !
لطفاً راهنماییم کنید. من پاک گیج شدم. خروجی تصاویر ابدا با 550D قابل قیاس نیست. به آدرس زیر توجه کنید:

سلام دوست من به پی سی ورلد خوش آمدید

هنوز سایت معرفی شده توسط شما را مطالعه کامل نکردم اما شاید این نکته جالب باشه که جانب داری برخی سایت ها از شرکتهای خاص امکان داره مثلا سایت معروف
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از المپیوس حمایت میکنه و ریتینگ محصولات المپیوس را حتی بیشتر از کانن معرفی می کنه در حالی که من با هر دو کار می کنم و فروش میکنم و به جرات میتونم بگم اصلا قابل قیاس نیستند کانن و المپیوس ..
البته من اطلاعات حرفه ایی زیادی از دوربین ندارم و خودم را هم در این حد نمی بینم که بتونم اظهار نظری کنم اما شاید جالب باشه بدونی اولین دوربین فول فریم حرفه ای سونی سال 2008 بود وارد بازار شد در حالی که کانن 20 سال قبل این کار را کرده بود . (منبع را یادم نیست ، دوستان نظرشون را بدند)
به نظرم سونی در مقابل شرکت های بزرگی مثل کانن - نیکون - پاناسونیک - فوجی ، کم میارد .
شما را توصیه میکنم لینک های زیر را یه مروری داشته باشید :
canon 50D

Nikon D90

sony A550

امیدوارم مفید بوده باشه از دوستان می خوام که دوستمون را راهنمایی کنند :11::11::10:

tirdad_60
03-06-2010, 13:26
سلام،

سلام

دوست عزیز Chromatic aberration مختص به لنز است و در مورد تغییر تصویر ثبت شده با لنز نسبت به تصویر اصلی میباشد
مسلما لنز55-18 کنون که کیفیت چندانی ندارد دارای aberration زیادی هست
و البته این مشکل در حال حاظر با نرم افزارهایی مانند photoshop و pictur window قابل حل هست

در مورد خروجی 550D و D90 درسته میزان نویز در D90 پایین تر هست
بزرگترین علت اون هم تفاوت مگاپیکسل این دو دوربین : CANON 550D که 18 مگاپیکسل هست در مقابل NIKON D90 که 12 مگاپیکسل هست در حالیکه اندازه سنسور این دو دوربین یکسان هست
پس لاجرم میزان نویز بالاتر میرود

در مورد انتخاب بین CANON 50D و NIKON D90 و CANON 550D
بستگی دارد به نیازهای شما و دیدی که از آینده عکاسی در نظرتان هست

من اگر قرار نبود در آینده هزینه زیادی برای عکاسی کنار بگذارم و عکسهایی در ابعاد بالا چاپ کنم و برای علاقه و با هزینه کم عکاسی رو مد نظر داشتم D90 رو انتخاب میکردم چون در رنج لنزهای ارزان نیکون گزینه های بیشتری در دسترس داره و بهتره
اما در صورتی که خواهان هزینه کمی بیشتر با همین بدنه داشتم
550D یا 50D رو انتخاب میکردم که بتونم لنزهای بهتر باقیمت کمتر تهیه کنم

البته ارگونومی بدنه هم مساله مهمی هست که باید این دو دوربین رو دستتون بگیرید تا ببینید با کدامیک راحتترید

:11:

sastwhc
03-06-2010, 21:30
سلام،
این نقد اتفاقا نقدخ خیلی معروفیه()
کنون
نیکون
سونی

The lens suffers from chromatic aberration
CA هیچ ربطی به بدنه نداره و جزء خصایص لنز محسوب مبگردد.
سونی اصلا در کلاس نیکون یا کنون نیست چون هنوز لنز هم نمیتونه تولید کنه و یه شرکت عینک سازی براش این کارو میکنه(لازم بدونی زایس در زمینه ی عینک معتبره و نه عکاسی )

سلام

دوست عزیز Chromatic aberration مختص به لنز است و در مورد تغییر تصویر ثبت شده با لنز نسبت به تصویر اصلی میباشد
مسلما لنز55-18 کنون که کیفیت چندانی ندارد دارای aberration زیادی هست
و البته این مشکل در حال حاظر با نرم افزارهایی مانند photoshop و pictur window قابل حل هست

در مورد خروجی 550D و D90 درسته میزان نویز در D90 پایین تر هست
بزرگترین علت اون هم تفاوت مگاپیکسل این دو دوربین : CANON 550D که 18 مگاپیکسل هست در مقابل NIKON D90 که 12 مگاپیکسل هست در حالیکه اندازه سنسور این دو دوربین یکسان هست
پس لاجرم میزان نویز بالاتر میرود

در مورد انتخاب بین CANON 50D و NIKON D90 و CANON 550D
بستگی دارد به نیازهای شما و دیدی که از آینده عکاسی در نظرتان هست

من اگر قرار نبود در آینده هزینه زیادی برای عکاسی کنار بگذارم و عکسهایی در ابعاد بالا چاپ کنم و برای علاقه و با هزینه کم عکاسی رو مد نظر داشتم D90 رو انتخاب میکردم چون در رنج لنزهای ارزان نیکون گزینه های بیشتری در دسترس داره و بهتره
اما در صورتی که خواهان هزینه کمی بیشتر با همین بدنه داشتم
550D یا 50D رو انتخاب میکردم که بتونم لنزهای بهتر باقیمت کمتر تهیه کنم

البته ارگونومی بدنه هم مساله مهمی هست که باید این دو دوربین رو دستتون بگیرید تا ببینید با کدامیک راحتترید

تایید میشه
فقط یه توضیح بدم که البته میدونید.مقایسه سری xxxD با xxD زیاد نیاز نیست خوده کنون دو رقمی ها با کیفیت تر و گرانتر تولید میکنه

jetext
06-06-2010, 20:40
سلام

قیمت canon 500d رو لطفاً بگید، فقط سریع تر که من فردا میخوام برم برای خرید.

tirdad_60
06-06-2010, 20:55
سلام
پاسخ شما رو اینجا گفتم

در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند

حدود 750 تومن هست البته با بیمه و گارانتی

mm45
07-06-2010, 09:01
سلام
پاسخ شما رو اینجا گفتم

در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند

حدود 750 تومن هست البته با بیمه و گارانتی

سلام
تایید میشه

jetext
07-06-2010, 11:48
سلام
دوستان من اینجا تو شهرستان قیمت بهم دادن 830 تومن. به نظرتون از دیجی کالا بگیرم اطمینانی بهش هست که سالم، صفر کیلومتر و با لنز و باطری ژاپنی باشه یا اینکه یک کاره بلند شم بیام تهران؟
اگه فروشگاه اینترنتی معتبر میشناسید معرفی کنید لطفاً.
ممنون

mm45
07-06-2010, 18:24
سلام
دوستان من اینجا تو شهرستان قیمت بهم دادن 830 تومن. به نظرتون از دیجی کالا بگیرم اطمینانی بهش هست که سالم، صفر کیلومتر و با لنز و باطری ژاپنی باشه یا اینکه یک کاره بلند شم بیام تهران؟
اگه فروشگاه اینترنتی معتبر میشناسید معرفی کنید لطفاً.
ممنون

سلام دوست من
500d مو جود در بازار دو مدل است !
kissx3 یا سفارش آسیا فکر کنم . که همون ژاپن میزنه
و خود 500d که اونم ژاپن میزنه .
این دو هیچ فرقی با هم نمی کنند اما حدود 20 هزار تومان اختلاف قیمت دارند !

اگه دیجی کالا قیمتش خوبه بگیر . چون به شخصه اطمینان دارم خرید از دیجی کالا را .

mm45
07-06-2010, 18:44
re salam
دیجی کالا که این دوربین را 759 زده با بیمه بدنه ایران
ببین دوست من گارانتی برای یه دوربین هیچ ارزشی نداره اگه شهرستان که شما قیمت گرفتید با بیمه بدنه که مهر نمایندگی خورده باشه به شما 730 میده فوق العاده خوب میده ( البته نه به خوبی من :31:) و حتما بخر .
البته یه توصیه دوستانه رمت را از خود فروشگاه نگیر و جداگانه از مغازه ایی که کارش رم فروشی است تهیه کن . .
و به نظرم اصلا برای خرید همچین چیزی نیازی به امدن به تهران نیست . اونجا بهت میندازند سفتی !:18:
و همون شهرستان خودتون اگه 20 تومان هم گرانتر بخری بهتر از اینه که بیای تهران خرید کنی . نظر شخصی بود . :10::11::11:

jetext
08-06-2010, 08:19
سلام
مسئله اینه که اینجا میگن 830 تومن نه 730. فکر کنم از همون دیجیکالا بگیرم بهتر باشه.
باز هم ممنون.

re salam
دیجی کالا که این دوربین را 759 زده با بیمه بدنه ایران
ببین دوست من گارانتی برای یه دوربین هیچ ارزشی نداره اگه شهرستان که شما قیمت گرفتید با بیمه بدنه که مهر نمایندگی خورده باشه به شما 730 میده فوق العاده خوب میده ( البته نه به خوبی من :31:) و حتما بخر .
البته یه توصیه دوستانه رمت را از خود فروشگاه نگیر و جداگانه از مغازه ایی که کارش رم فروشی است تهیه کن . .
و به نظرم اصلا برای خرید همچین چیزی نیازی به امدن به تهران نیست . اونجا بهت میندازند سفتی !:18:
و همون شهرستان خودتون اگه 20 تومان هم گرانتر بخری بهتر از اینه که بیای تهران خرید کنی . نظر شخصی بود . :10::11::11:

jetext
08-06-2010, 11:53
سلام مجدد
من از صبح میخوام تلفن دیجی کالا رو بگیرم ولی گویا همه دسته جمعی رفتن تعطیلات. موندم اگه پول رو میریختم به حساب میخواستم باهاشون هماهنگ کنم چی میشد. (دیروز گفتن مبلغ رو بریز به حساب تماس بگیر:13:)

اگه امکان داره یک فروشگاه معتبر تو تهران معرفی کنید احتمالات:31: خودم بیام برای خرید.:11:

با تشکر

karami1981
09-06-2010, 17:16
canon ixus 200 is قیمتش رو لطف میکنین بدین به من گفتن 250
fujifilm finepix s2000hd به من گفتن 290
هر دو با بهترین گارانتی یکساله موجود در ایران

Javadnet
09-06-2010, 20:20
سلام من میخوام یه دوربین فیلمبداری بخرم با کیفیت فول اچ دی فقط میخوام عکس برداری هم داشته باشه در حد 8 تا 12 ممنون میشم اگه راهنمایی کنین راستی فلاش و لرزشگیر دست و چهره و لبخد هم داشته باشه

ممنون

mm45
09-06-2010, 20:51
canon ixus 200 is قیمتش رو لطف میکنین بدین به من گفتن 250
fujifilm finepix s2000hd به من گفتن 290
هر دو با بهترین گارانتی یکساله موجود در ایران

سلام دوست من:10:
ixsus 200 :
اونی که به شما گفتند 250 باید ixy930 کانن باشه نه ixsus200 ! سری ixy معادل سری ایکسوز است کلا در چین این مدل را ایکسوز صدا می کنند و اگه ژاپنی باشه بهش میگند ixy . جالبست بدونید سری ایکسوز گرونتر از سری ixy است !

گارانتی در ایران ارزشی نداره . توصیه میکنم دوربین را با حتما با بیمه نامه تهیه کنی . 3 درصد به قیمت اضافه میشه بیمه نامه .

متاسفانه فوجی را دوست من قیمت ندارم . :11::10:
راستی sx120 قیمتش 220 هزار با بیمه نامه است +24 ماه گارانتی .:11:

mm45
09-06-2010, 20:57
:11::11::11::11:
سلام من میخوام یه دوربین فیلمبداری بخرم با کیفیت فول اچ دی فقط میخوام عکس برداری هم داشته باشه در حد 8 تا 12 ممنون میشم اگه راهنمایی کنین راستی فلاش و لرزشگیر دست و چهره و لبخد هم داشته باشه

ممنون

سلام دوست من جوابتون را دادم در تاپیکی که خودتون افتتاح کردید .
انتظارتون یکم بالاست سری cx150 سونی دوربین خوبیه که قیمتش باید حدود 900 هزار باشه . 7.1 مگا پیکسل است اما کیفیت فیلم برداری فول اچ دی است . :11::11:

tatu_lover1366
01-08-2010, 20:15
سلام دوستان
میخواستم بدونم قیمت روز canon EOS 500d چنده؟
با تشکر

tirdad_60
01-08-2010, 22:19
سلام دوستان
میخواستم بدونم قیمت روز canon EOS 500d چنده؟
با تشکر

با لنز کیت و گارانتی ایده آل 750 تومن

Enemy Killer
01-08-2010, 22:28
سلام دوستان من یک دوربین nikon s510 خریدم دقیقا 250 هزار تومن می خواستم بدونم خوب خریدم یا نه بعدش اینکه این دوربین تا چند گیگابایت رم پشتیبانی می کنه یا این که می شه از لنز ها استفاده کرد

mm45
02-08-2010, 09:03
با لنز کیت و گارانتی ایده آل 750 تومن

سلام دوست من

500D را به با 18-55 با گارانتی و بیمه 720 هم میشه تهیه کرد .

اما یه شرایط استثنایی هم وجود داره
میشه 500d را با کیت 18-55 +++کیت 18-200
به قمیت 1130 تهیه کرد با گارانتی و بیمه

دوستان حتما اطلاع دارند که لنز 18-200 به طور جداگانه قیمت 650 هزار تومان داره .

فقط و فقط یکجا دیدم اینطوری عرضه میشه و بسیاری از شرکتهای وارده کننده با این شرایط موجود ندارند :11::10:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

سلام دوستان من یک دوربین nikon s510 خریدم دقیقا 250 هزار تومن می خواستم بدونم خوب خریدم یا نه بعدش اینکه این دوربین تا چند گیگابایت رم پشتیبانی می کنه یا این که می شه از لنز ها استفاده کرد

سلام دوست من
متاسفانه قیمت این دوربین را ندارم .
حالا خریدیه که انجام دادی مهم نیست که خوب خریدی یا بد ... هر کاری می خوای انجام بدی قبل از خرید انجام بده .

این دوربین به احتمال زیاد تا 32 گیگا بایت حافظه ساپورت میکنه . قابلیت تعویض لنزنداره . .:11:

PaRkOr
02-08-2010, 12:47
سلام
بی زحمت قیمت canon XL2 رو میخواستم
با و بدون گارانتی
ممنون :11:
یا هووووووووووووووو

tirdad_60
02-08-2010, 13:16
معمولا دوربینها با یک لنز کیت عرضه میشوند
دوربین با این دو لنز در واقع 18-55 بدون استفاده میشود

البته 20 یا 30 تومن بالا پایین رو من اطلاع ندارم چون قیمتها در طول هفته از جمهوری یا ناصرخسرو
به اطلاعم میرسه

500d رو با 18-55 بخرید بهتر هست به دلایل مختلف

mm45
02-08-2010, 17:03
معمولا دوربینها با یک لنز کیت عرضه میشوند
دوربین با این دو لنز در واقع 18-55 بدون استفاده میشود

البته 20 یا 30 تومن بالا پایین رو من اطلاع ندارم چون قیمتها در طول هفته از جمهوری یا ناصرخسرو
به اطلاعم میرسه

500d رو با 18-55 بخرید بهتر هست به دلایل مختلف

سلام

همینطور که گفتید برای من هم جالب بود که چطور این دوربین با دو کیت عرضه شده! اما خوب بسته بندی است که شرکت کانن کرده . تا اینجایی هم که اطلاع دارم کیت 18-55 کیفیت پایینی داره نسبت به هم رده خودش در برندهای دیگه . و وجود 18-200 برای زوم اپتیکال بیشتر و همچنین قیمت مناسب تر که حدود 200 تومان مناسبتر از خرید جداگانه اون است
برام جالب شد بدونم به چه دلیل خرید دو کیت رانی که توصیه نمیکنید مخصوصا زمانی که بیش 200 هزار تومان صرفه خرید داره ؟:11::11:

tirdad_60
02-08-2010, 22:28
احتمالا 18-55 یا 18-200 روی دستشون مونده با این ترفند میخوان ردشون کنند

به نظر من کیفیتی که 18-200 داره 650 تومن نمی ارزه

یکی از دلایلی که 18-55 بهتره اینه که فرد با داشتن این لنز و عکاسی در طول زمان نیازهاش رو بهتر متوجه میشه
و میتونه هزینه ای که برای 18-200 کرده برای لنز دیگری مثله 10-22 یا 70-200 f4 بدون is یا 15-85 یا.....
استفاده کنه

PaRkOr
05-08-2010, 05:30
آقا کسی جواب ما رو نمیده؟ :41:

mm45
05-08-2010, 17:31
سلام
بی زحمت قیمت canon XL2 رو میخواستم
با و بدون گارانتی
ممنون :11:
یا هووووووووووووووو

سلام دوست من
شرمنده که دیر پاسخ سوال شما را میدم
تصور میکنم دوربین فیلم برداری کانن است :11:
با دوربین های فیلم برداری کانن آشنایی ندارم // امیدوارم دوستان بتونند بهتر کمکتون کنند.

tatu_lover1366
05-08-2010, 21:07
سلام دوست من

500D را به با 18-55 با گارانتی و بیمه 720 هم میشه تهیه کرد .

اما یه شرایط استثنایی هم وجود داره
میشه 500d را با کیت 18-55 +++کیت 18-200
به قمیت 1130 تهیه کرد با گارانتی و بیمه

میشه قضیه این کیتها رو توضیح بدید آخه میخوام بخرمش و هنوز در جریان این چیزاش نیستم
با تشکر:11:

mm45
06-08-2010, 09:34
میشه قضیه این کیتها رو توضیح بدید آخه میخوام بخرمش و هنوز در جریان این چیزاش نیستم
با تشکر:11:

سلام دوست من

ببین دوربین 500D را چند جور میشه خرید کرد :

Body : فقط بدنه و هیچ لنزی با اون عرضه نشه . در نتیجه باید جداگانه لنز تهیه کنید . البته قیمت حدود 640 است .

500D + 18-55 : بدنه را با لنز 18+55 همراه باشه . این لنز قیمت ناچیزی داره حدود 70 هزار . اما خوب شنیدم نسبت به رقبای خودش مثل نیکون و حتی سونی کیفیت کمی داره :

در کل اگر لنزی را شرکت روی دوربین بگذاره خریدش خیلی به صرفه تراست تا اینکه بخواهید جداگانه تهیه کنید .
مثلا همین لنز 18-200 قیمتش در بازار 650 هزار تومان است و قیمت 500D +18-55 هست 720 هزار که مجموع این قیمت ها میشه 1370 هزار تومان .
در حالی که الان شرکت کانن این دو لنز را با هم عرضه کرده . قیمتش هم شده 1130 هزار تومان . یعنی حدود 240 هزار تومان به نفع خریدار است .

salma21
06-08-2010, 09:43
سلام بچه ها چرا اينقدر بين قيمت هاي به روز شده ي سايت هاي دوربين ديجيتال و قيمت موجود در مغازه ها اين قدر تفاوت هست ؟ من يه مدل رو پرسيدم نزديک 70 تومن از سايت گرونتر بود.

salma21
06-08-2010, 09:44
الان کانن ايکسوز 210 چنده تو بازار؟

tirdad_60
06-08-2010, 19:04
سلام بچه ها چرا اينقدر بين قيمت هاي به روز شده ي سايت هاي دوربين ديجيتال و قيمت موجود در مغازه ها اين قدر تفاوت هست ؟ من يه مدل رو پرسيدم نزديک 70 تومن از سايت گرونتر بود.

به خاطر اینکه فردی مسئول سایت ندارند و چند وقت یکبار سر میزنند
میخواهند با تماس تلفنی با مشتری ارتباط داشته باشند!!!!!!!

mm45
07-08-2010, 08:25
الان کانن ايکسوز 210 چنده تو بازار؟

سلام دوست من :11:

معادل این دوربین یعنی Ixy10 را قیمت قبل دارم حدود 320 هزار تومان به همراه بیمه نامه بدنه .

خوب قیمت سایت همیشه باید پایین تر از مغازه ها باشه . یک فروشگاه مجازی که اجاره مغازه نداره . مالیات و عوارض و شهرداری و پول آب و برق و تلفن نداره . همچنین فضای رقابتی تری هست . باید پایین تر بدند ...:11:

ebi_dar
08-08-2010, 00:05
سلام
میخواستم قیمت D90 رو بدونم(تهران) و اینکه آیا لنزی به صورت دیفالت با دوربین عرضه میشه؟! اگه پاسخ مثبت هستش مشخصات لنز چیه؟
پیشاپیش ممنون

mm45
08-08-2010, 10:07
سلام
میخواستم قیمت D90 رو بدونم(تهران) و اینکه آیا لنزی به صورت دیفالت با دوربین عرضه میشه؟! اگه پاسخ مثبت هستش مشخصات لنز چیه؟
پیشاپیش ممنون

سلام دوست من
:10:
این دوربین با کیت 18-105 عرضه میشه اما می تونید بدنه را هم جداگانه تهیه کنید بدون کیت .

صرفه اقتصادی با خرید هم زمان بدنه با کیت است . حدود 100 هزار تومان به نفع شماست .
این دوربین با 15 ماه بیمه بدنه ایران 1120 به راحتی پیدا میشه و با بیمه هایی مثل اطمینان و ... شاید بشه حدود 1100 پیدا کرد .

:11::11::11:

ELSIN
08-08-2010, 19:03
نه جیگر پایین تره :46:
من 900 خورده ای هم امار دارم

ebi_dar
09-08-2010, 07:03
بعد یه سوال دیگه:
نمایندگی معتبر نیکون تو ایران همون نیکو نگرش هستش؟!

mm45
09-08-2010, 09:45
نه جیگر پایین تره :46:
من 900 خورده ای هم امار دارم

سلام دوست من

احتمالا با کیتی غیر از 18-105 شما قیمت گرفته اید . چنین چیزی امکان نداره و یا ممکنه به شما قیمت بدنه را داده باشند که مصلما 100 تومان گرون قیمت دارید :31:

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

بعد یه سوال دیگه:
نمایندگی معتبر نیکون تو ایران همون نیکو نگرش هستش؟!

نمایندگی رسمی نیکون در ایران شرکت نیکو نگرش است .

اما اصلا توصیه نمی کنیم از این شرکت خرید کنید . خیلی گرون میدند. شما دوربین ر ا با بیمه نامه تهیه کن و خیالت راحت باشه از نظر خدمات پس از فروش . :10::11:

ebi_dar
09-08-2010, 11:05
سلام دوست من

احتمالا با کیتی غیر از 18-105 شما قیمت گرفته اید . چنین چیزی امکان نداره و یا ممکنه به شما قیمت بدنه را داده باشند که مصلما 100 تومان گرون قیمت دارید :31:

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

نمایندگی رسمی نیکون در ایران شرکت نیکو نگرش است .

اما اصلا توصیه نمی کنیم از این شرکت خرید کنید . خیلی گرون میدند. شما دوربین ر ا با بیمه نامه تهیه کن و خیالت راحت باشه از نظر خدمات پس از فروش . :10::11:

ممنون
شما جا یا فروشگاه خاصی رو پیشنهاد می کنین؟(توی تهران)

mm45
09-08-2010, 17:00
ممنون
شما جا یا فروشگاه خاصی رو پیشنهاد می کنین؟(توی تهران)

سلام دوست من :10:

خوب فروشگاه و یا شرکت خاصی را پیشنهاد نمیتونم بدم چون تبلیغات ممنوع است اما از هر جا خرید میکنید به این موارد توجه کنید :
1- حتما بیمه نامه همراه دوربین تهیه کنید . بیمه نامه 3 درصد قیمت دوربین است.
2- بیمه نامه را سعی کنید دست نویس تهیه نکنید . اغلب بیمه نامه های دست نویس از آن شرکت ایده آل است که خدمات پس از فروش خوبه نداره .( تجربه شخصی )
3- از فروشنده درباره میزان خسارتی که بیمه میدهد را سوال کنید . بهترین بیمه نامه ، بیمه است که حدود 90 درصد خسارت بده و مدت زیادی اعتبار داشته باشه مثلا الان تا 15 ماه بیمه بدنه است .

سوالی بود ما درخدمتیم :11:

hamed malekpour
18-08-2010, 13:53
آخرین قیمت دوربین Canon_SX200_IS؟

mm45
18-08-2010, 16:24
:19:
آخرین قیمت دوربین Canon_SX200_IS؟

سلام دوست من

الان قیمت های دوربین دیجیتال رشد صعودی به خودش گرفتست .
همین sx200 که شما پرسیدی به این دلیل که خیلی کم شده در بازار قیمتش افزایش پیدا کرده . چند روز پیش که قصد خرید از شرکت های بازرگانی را داشتم . اکثرا موجود نداشتند و اونهایی هم که داشتند 20 هزار تومان بالاتر از قیمیتی که قبلا خرید میکردم قیمت میداند .
اما قیمت واقعی این دوربین با بیمه بدنه 315 هزار تومان است که خیلی جاها 300 هزار تومان هم فروش میکنند ! :19:

hamed malekpour
18-08-2010, 16:42
خیلی ببخشید قیمتCanon_SX210_IS؟

tirdad_60
18-08-2010, 16:56
پایین ترین قیمت LX3 رو کسی داره؟

abmaram
18-08-2010, 22:29
سلام
من علاقه به عکاسی دارم اما غیر حرفه ای هستم ولی سعی میکنم با یادگیری نکات عکاسی، عکسهای خوبی بگیرم
حالا میخوام یک دوربین در حدود 250 تومان بخرم
نظرتون در مورد این دوربین چیه؟
Canon PowerShot SX120 IS
میتونین مشخصاتش رو اینجا ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ct%3DDigitalCamera-Canon-SX120IS)
منتظر راهنماییتون هستم
ممنون

AliSub
18-08-2010, 22:39
سلام
من علاقه به عکاسی دارم اما غیر حرفه ای هستم ولی سعی میکنم با یادگیری نکات عکاسی، عکسهای خوبی بگیرم
حالا میخوام یک دوربین در حدود 250 تومان بخرم
نظرتون در مورد این دوربین چیه؟
Canon PowerShot SX120 IS
میتونین مشخصاتش رو اینجا ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ct%3DDigitalCamera-Canon-SX120IS)
منتظر راهنماییتون هستم
ممنون

سلام
در این قیمت دوربینی که فرد بخاد بیشتر رو عکسهاش مانور بده و کمی حرفه ای تر کار کنه SX120 به نظرم بهترین هست در این رنج قیمت!
تظیمات دستی خیلی خوبی هم داره!

mm45
19-08-2010, 09:19
خیلی ببخشید قیمتCanon_SX210_IS؟

sx210
مثل تمام دوربین های کانن گرون شده
اما میتونید از 345 تا 365 همراه با بیمه نامه بدنه خرید کنید
اکثر فروشگاههای اینترنتی این دوربین را به قیمت 350 فروش میکنند :11:

hamed malekpour
19-08-2010, 11:42
یه سوال من الان رفتم دوربین را بخرم گفت 340هزار تومان همراه بیمه وضمانت دوساله مدل sx200آیا بخرم و مموری هم نداشت؟

tirdad_60
19-08-2010, 13:24
بهتره که دوربین رو بدون هیچ وسیله اضافی خریداری کنید
چون سیستم کاری این فروشنده ها اینه که دوربین رو 10 تومن ارزونتر میدن در عوض با مموری و کیف و محافظ ال سی دی جبران میکنند

hamed malekpour
19-08-2010, 14:36
یه سوال می خواستم بدونم داخل جعبه ی sx200چه چیز هایی وجود داره ؟

melisa_zand
20-08-2010, 14:31
قیمت Canon SD4000 ؟
اگه Canon SD4500 هم اومده قیمتشو می خواستم ؟

panther99
20-08-2010, 15:17
یه سوال من الان رفتم دوربین را بخرم گفت 340هزار تومان همراه بیمه وضمانت دوساله مدل sx200آیا بخرم و مموری هم نداشت؟

بینید من هفته پیش از تهران و از یه فروشگاهی که نمایندگی آفومار بود با همین گارانتی خریدم 315 تومن البته با کمی چک و چونه . بله sx200 بدون مموری هست و باید جدا بگیری. تو جومهوری زیر 325 که کف قیمتش بود پیدا نمیشد تا این مغازه رو یافتیم !!! :46:
حالا شما با توجه به اینکه در تبریز هستی بتونی 335 هم با این گارانتی بگیری خوب گرفتی . چون اکثرا تو تهران به قیمت 330 تومن میدن .
یادت باشه گارانتی آفومار این قیمته و 2 برگ گارانتی داره که مهر برجسته داره . حتما تو گارانتی آفومار بهش توجه کن و از فروشنده بخواه که برگه های گارانتی رو با مهر برجسته شرکت بده . سریال رو ضمانتنامه با سریال پشت جعبه هم حتما بخونه .
گارانتی ایده ال تو تهران تا 290 تومن هم میدن .

mojtaba0007
01-09-2010, 18:57
قيمت اين 5 تا دوربين رو اگر بگين ممنون ميشم:
sony hx5
casio fh100
samsung hz35w
nikon s8000
panasonic zs7

aminalex
01-09-2010, 19:55
بچه ها کسی آمار قیمت کانون g11 رو داره؟

shs_micro2
01-09-2010, 23:02
قیمت canon sx210 رو میخواستم
و درضمن این دوربین رو با گارانتی بهتره بگیرم یا بدون گارانتی (بیمه بدنه و سرقت چطور؟)
ممنون

Samin_System
01-09-2010, 23:51
قیمت canon sx210 رو میخواستم
و درضمن این دوربین رو با گارانتی بهتره بگیرم یا بدون گارانتی (بیمه بدنه و سرقت چطور؟)
ممنون

در حال حاضر حدود 350.000 تومان قیمت داره . گارانتی هم بستگی داره برای کدوم شرکت باشه . بیمه نامه بد نیست داشته باشه .

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

بچه ها کسی آمار قیمت کانون g11 رو داره؟

با توجه به نوع گارانتی حدود 530.000 تومان قیمت داره .

tabrevent
01-09-2010, 23:59
دوستان به نظرتون کدوم دوربین واسه قیمت 300 تومان خوبه؟

Samin_System
02-09-2010, 09:05
دوستان به نظرتون کدوم دوربین واسه قیمت 300 تومان خوبه؟

دوست عزيز در اين تاپيك شما بايد مدل دوربين رو بگي و قيمت رو بگيري . سوال شما مربوط ميشه به بخش مشاوره و خريد . اونجا درباره دوربينهاي تو محدوده 300 تومان خيلي بحث شده . يه سري بزن حتما نتيجه مي گيري .

pedram325
03-09-2010, 00:06
لطفا اگر پایین ترین قیمت sony hx5 رو اطلاع دارید بگید
و سوال دیگه اینکه فکر می کنید این مدل در آینده نزدیک احتمال افت قیمت داره یا نه؟

Samin_System
04-09-2010, 17:07
لطفا اگر پایین ترین قیمت sony hx5 رو اطلاع دارید بگید
و سوال دیگه اینکه فکر می کنید این مدل در آینده نزدیک احتمال افت قیمت داره یا نه؟

390.000 تومان با گارانتي متفرقه و 420.000 تومان گارانتي اصلي . مطمئن باشيد زماني كه يه دوربين داره افت قيمت پيدا مي كنه به خاطر اينه كه مدلهاي جديد تر داره مياد . البته هميشه موقعي كه يه مدل جديد مياد تو بازار قيمتش بالاست و بعد از 2 يا 3 ماه به قيمت متعادل خودش ميرسه اما افت قيمت بعد از اون به خاطر همون مورديه كه گفتم .

raul-javad
12-09-2010, 14:47
قيمت اينا رو اگه لطف كنيد ممنون ميشم
samsung hz10w
samsung hz15w
samsung hz30w
samsung hz35w

sumakhpalan
16-09-2010, 10:12
:31:

sx20

امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم . سوالی داشتی ما در خدمتیم . :11::11:اينا رو بيخيال.كسي ميدونه قيمت سامسونگ hz35w چنده؟اصلا تو ايران هست؟

priam122
03-10-2010, 23:29
سلام
قیمت sony nex-5 چنده؟
اصیا تو ایران هست؟!!!!

AliSub
12-01-2011, 19:45
آخرین پست این تاپیک مربوط به 101 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!
خاکشو بتکونم بیاد بالا!!!! :دی

----------------------------------------------------

550D + لنز 18-200 + لنز ماکرو حدودا چند در میاد؟
لنز ماکرو چنده؟

ELSIN
12-01-2011, 20:02
سلام علی جون
من امروز پرسیدم میگفت 890 Kiss X4 اما جای گرونی بود و بورس دوربین نبود
باید 850 هم پبدا بشه البته Kiss X4
چه محدوده ای چه مارکی اما باید گرون باشه
میگم دوربین جدید مبارک کی ازش عکس آپ میکنی

AliSub
12-01-2011, 20:09
سلام علی جون
من امروز پرسیدم میگفت 890 Kiss X4 اما جای گرونی بود و بورس دوربین نبود
باید 850 هم پبدا بشه البته Kiss X4
چه محدوده ای چه مارکی اما باید گرون باشه
میگم دوربین جدید مبارک کی ازش عکس آپ میکنی

منم شنیدم لنز ماکرو خیلی گرونه!!!!! :19:
والا پولی در جیب خود نداریم! :19:
ولی دلم میخاد دست به دوربین حرفه ای بشم. این H20 دیگه کارایی که میخام بکنم انجام نمیتونه بده!
10,000 تا باهاش عکس گرفتم داره میترکه بدبخت :27:

ELSIN
12-01-2011, 20:19
منم شنیدم لنز ماکرو خیلی گرونه!!!!! :19:
والا پولی در جیب خود نداریم! :19:
ولی دلم میخاد دست به دوربین حرفه ای بشم. این H20 دیگه کارایی که میخام بکنم انجام نمیتونه بده!
10,000 تا باهاش عکس گرفتم داره میترکه بدبخت :27:

جون من برای خودت می خواهی
این سایت بدی نیست اما قیمت هاش فکر کنم کمی بالا باشه

دیجی هم فکر کنم داشته باشه

ELSIN
12-01-2011, 20:26
این جا هم داره

ELSIN
12-01-2011, 20:39
کلا سایت بسیار عالیه برای خرید و قیمت گرفتن

AliSub
12-01-2011, 20:47
این سایت بدی نیست اما قیمت هاش فکر کنم کمی بالا باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیجی هم فکر کنم داشته باشه

این جا هم داره

کلا سایت بسیار عالیه برای خرید و قیمت گرفتن

اره این سایتها دیدم.

نه جیگر. پولم کجا بود.
ولی شدیدا علاقه دارم یکی بگیرم.:19:

ELSIN
12-01-2011, 21:28
منم میخواهم بعد سربازی با پولای سربازی یه 7D بخرم با چند تا لنز :31:
نظرت چیه ؟؟؟

khozestaniam
12-01-2011, 22:02
احسان تا بری سربازی و بیای زنت میدن یادت میرن اینا حالا کی باید بری؟ البته من 4 سال پیش تمام شد

tirdad_60
12-01-2011, 22:06
حالا واجب نیست نو بخری یه دست دو بگیر دستت راه بیفته بعد سر فرصت یه خوبشو بخر

ELSIN
12-01-2011, 22:36
احسان تا بری سربازی و بیای زنت میدن یادت میرن اینا حالا کی باید بری؟ البته من 4 سال پیش تمام شد

نه فعلا قصد ازدواج ندارم :31:
من الان سربازم (اما عجب چیزه بدرد نخوریه ها:2:)

AliSub
13-01-2011, 00:03
حالا واجب نیست نو بخری یه دست دو بگیر دستت راه بیفته بعد سر فرصت یه خوبشو بخر

همین 500D , 550D با یه لنز 18-200 دست دو چند وای میسته؟
حدودا میخام فقط بدونم.

tirdad_60
13-01-2011, 15:13
به نظرم حدود 800 تومنی بشه
البته وقتی تصمیم گرفتی باید لنز یا بدنه با قیمت مناسب گیر آوردی رو بگیری و بعد تکمیلشون کنی

ELSIN
13-01-2011, 18:19
فکر نکنم 800 بشه
اخه دست دوم مگه چقدر پایین میاد ؟؟؟

FARSHAD_DIGITAL
15-01-2011, 11:14
salam
bache ha afe man bekham doorbin ba gheimati hodoode 250 hezar tooman begiram behtarin entekhabam kodoom mitoone bashe
age moshakhasate doorbin va mazayasham behem begin mamnoon misham

mamnoon

vvc
15-01-2011, 12:07
salam
bache ha afe man bekham doorbin ba gheimati hodoode 250 hezar tooman begiram behtarin entekhabam kodoom mitoone bashe
age moshakhasate doorbin va mazayasham behem begin mamnoon misham

mamnoon

دوست عزیز لطفآ فازسی تایپ کنید
و سئولتونم درجای خودش بپرسید ( مشاوره خرید دوربین)
:5:

tirdad_60
15-01-2011, 18:32
500Dحدود 500-550
200-18 حدود 400
یکم بیشتر میشه

amir7189
17-01-2011, 21:34
سلام
من زیاد وارد نیستم تو امر دوربین.اما قصد خرید دوربین 14مگا پیکسلی کانن رو دارم .میخواستم بدونم قیمتش درحال حاضر تو بازار چنده؟آیا دوربینه خوبی به نسبت قیمتش هست یا نه؟واین که تو این رنج قیمت دوربینی بهتر از این وجود داره یا نه؟کیفیتش رو هم بگید که کانن 14 مگا پیکسلی چه جوری عکس میگیره؟کیفیت فیلم برداریش تو چه حدیه ؟ کلا اگه بشه به زبون ساده اطلاعاتشو بگید ممنونتون میشم.مرسی از لطفتون.

ELSIN
18-01-2011, 18:17
مدل دوربین مد نظر چیه ؟؟چقدر بودجه دارید ؟؟؟
بهتره ادامه رو تو تاپیک مربوطه ادامه بدید

:40:

amir7189
18-01-2011, 22:50
مدل دوربین مد نظر چیه ؟؟چقدر بودجه دارید ؟؟؟
بهتره ادامه رو تو تاپیک مربوطه ادامه بدید

:40:

درحال حاضر کانن.اگه مدل بهتری هم هست لطفا بگو.بودجه هم بین 100تا300.چندمدل خوبو توی این رنج مطرح کن با ذکر قیمت هر کدوم تا من ببینم کدومش مناسبتره.در ضمن 14مگا پیکسلی باشه .
اگه لطف کنیو منو با اصطلاحات مربوط به دوربین آشنا کنی ممنون ازت میشم.
:11::11::11::11::11:

mm45
19-01-2011, 09:33
درحال حاضر کانن.اگه مدل بهتری هم هست لطفا بگو.بودجه هم بین 100تا300.چندمدل خوبو توی این رنج مطرح کن با ذکر قیمت هر کدوم تا من ببینم کدومش مناسبتره.در ضمن 14مگا پیکسلی باشه .
اگه لطف کنیو منو با اصطلاحات مربوط به دوربین آشنا کنی ممنون ازت میشم.
:11::11::11::11::11:

سلام دوست عزیز

اینجا تاپیک قیمت ست . نه مشاوره خرید .

اما ixy 10 دوربین خوبیه که میتونید اونا از 225 تومان تا 250 تومان خرید کنید . :11:

deluge28
21-01-2011, 14:54
با سلام..

قيمت كانن s95 رو ميخواستم.

با تشكر

vvc
21-01-2011, 16:31
با سلام..

قيمت كانن s95 رو ميخواستم.

با تشكر

حدود 450 تا 490 تومنه :5:

golli
21-01-2011, 20:02
قیمت
نیکون d90
نیکون d5000
کانن d500
کانن d550
لطفا چقدره؟ با ضمانت نامه اصلی؟:46:
چقدر زیاد پرسیدم.ببخشید.

ELSIN
21-01-2011, 20:23
قیمت
نیکون d90
نیکون d5000
کانن d500
کانن d550
لطفا چقدره؟ با ضمانت نامه اصلی؟:46:
چقدر زیاد پرسیدم.ببخشید.

چند تا دوربین میخواهی بخری جیگر :31:
d90=از 900 تا 110
d5000 = از 650 تا 750
d500=از 640 تا 800
d550 = از 850 تا 950

ضمانت نامه اصلی یا همون کارانتی اصلی نداریم (کنن و نیکون)
با کارانتی مختلف و نام های مختلف و با لنز و بدون لنز

behzad_zn
21-01-2011, 23:16
سلام
Nikon D3100 بدون گارانتی چنده؟

D_felfelak
11-07-2011, 20:38
چند تا دوربین میخواهی بخری جیگر :31:
d90=از 900 تا 110
d5000 = از 650 تا 750
d500=از 640 تا 800
d550 = از 850 تا 950

ضمانت نامه اصلی یا همون کارانتی اصلی نداریم (کنن و نیکون)
با کارانتی مختلف و نام های مختلف و با لنز و بدون لنز
کانن d500 or d550 با لنز و بی لنز چند هست؟

abera
12-07-2011, 00:36
کانن d500 or d550 با لنز و بی لنز چند هست؟
سلام
دوتاشون کیت 18-55 دارن که اگه جدا بخرین 100 تومنه اما اگه دوربینو بدون لنز بخواین نهایتا 80تومن از قیمتش کم میکنن.
به ترتیب به قیمت 950 و 850 همراه با لنز.

alishadabmehr
12-07-2011, 07:36
آقا قيمت اين دو تا دوربين رو ميخواستم olympus e-pl1 و panasonic gf1 هر دو هم با لنز 42-14 . قيمت تهران جمهوري رو بدين خيلي بهتره ولي خوب تو شهرستان هم بود بگين اشكال نداره .

m2d1
20-07-2011, 12:34
سلام
در حال حاضر قیمت sx30 چنده؟

kalout_75
26-07-2011, 09:21
سلام بر دوستان عزيز
حقيقتش ما گفتيم اين دوربين Canon A520 رو تبديل به احسن كنيم... مدل G12 رو توي مدل هاي موجود پسنديديم و راسيتش از G7 دنبال اين مدل بوديم... الان كه ميخوايي اقدام كنيم ميبينيم توي بازار مكاره جمهوري با گارانتي هاي قلابي قيمتش حدود 630 و با گارانتي حاج آقا آفومار 715-730 كه خيلي بالاست واقعا... ميگن هم كه اين گارانتي هاي متفرقه فروشنده هاي محترم زحمت تعويض باطري و شارژرش رو با متناظر بي كيفيت كشيدند ...!!
حالا مونديم اين قيمت واقعيش چنده ... توي سايتهاي خارجي كه تا 450 دلار پايين اومده و قربونش برم توي ايران برعكسه ...
دوستان راهنمايي بفرمان ممنونيم ...

vvc
26-07-2011, 11:31
گارانتی زیاد مهم نیست ولی سعی کنید از یه فروشگاه معتبر خریداری کنید

Memories777
05-08-2011, 14:18
دوستان کسی قیمت اینارو داره؟ با گارانتی
قیمت 60D
لنز ۵۵-۱۸
۱۸-۱۳۵
۱۵-۸۵
۱۷-۸۵

Memories777
06-08-2011, 11:28
##########

vvc
06-08-2011, 21:11
##########

majid67110
08-08-2011, 08:27
سلام
دوربین g12 با گارانتی آفومار و گارانتی ایده آل چه قیمتی است ؟
با تشکر

vvc
08-08-2011, 13:25
سلام
دوربین g12 با گارانتی آفومار و گارانتی ایده آل چه قیمتی است ؟
با تشکر
آفومارو نمیدونم ولی ایده ال حدود600 تومنه

pourya_bo2pmc
09-08-2011, 19:35
سلام

canon powershot sx130 is

؟؟

8613187
10-08-2011, 12:20
قیمت

Canon LEGRIA HF M36
Canon LEGRIA HF M31
Canon LEGRIA HF M32
canon vixia hf m40
canon vixia m41
Canon LEGRIA HF s200
Canon LEGRIA HF s20

vvc
10-08-2011, 20:05
سلام

canon powershot sx130 is

؟؟
بین 250 تا 270 تومن

cuteetuc
11-08-2011, 10:49
سلان قيمت بازار اين دوربينها رو ميخواستم.منظورم فروشگاه در جمهوري يا جاي ديگه هستش.لطفا در صورت لزوم آدرس رو هم لطف كنيد(چون قيمت آنلاين سايتها رو ميشه پيدا كرد ولي معمولا بيشتر از بازار هستش)
canon sx 230
nikon coopix s9100
sony hx7
ممنون

Rzah
11-08-2011, 16:24
دوستان سلام. من يك دوربين كانن g9 دارم وهيچ مشكلى هم باآن ندارم ولى به فكرخريديك دوربين جديدترافتادم وچون زيادوارد نيستم ازشما خوبان خواهش
مى كنم من را دراين موردراهنمائى كنيد بابت لطفى كه مى كنيدتشكرمى كنم دنبال يك دوربين به روز وازهم جهت كامل مى باشم البته ازقيمتها باخبر نيست
تا بتوان دقيقآ حدودقيمتى رابگم ولى مى توانم تا يك ميليون بپردازم حالا كمى بالاترهم مشكلى نيست

vvc
11-08-2011, 17:48
دوستان سلام. من يك دوربين كانن g9 دارم وهيچ مشكلى هم باآن ندارم ولى به فكرخريديك دوربين جديدترافتادم وچون زيادوارد نيستم ازشما خوبان خواهش
مى كنم من را دراين موردراهنمائى كنيد بابت لطفى كه مى كنيدتشكرمى كنم دنبال يك دوربين به روز وازهم جهت كامل مى باشم البته ازقيمتها باخبر نيست
تا بتوان دقيقآ حدودقيمتى رابگم ولى مى توانم تا يك ميليون بپردازم حالا كمى بالاترهم مشكلى نيست
D5100 نیکون و 600D کانن

Rzah
11-08-2011, 22:37
D5100 نیکون و 600D کانن

سلام خدمت همه دوستان. دوست عزيزتشكرمى كنم بابت لطفى كه به من كرديد:11:دوست عزيز چون مى خواهم اگردوربين g9خودم را
عوض مى كنم دوربينى بگيرم كه توسرى قيمت متوسطها كاملترين دوربين باشدچه از نظر عكس بردارى وچه ازنظرفيلم بردارى كاملآ
حرفه اى باشد وبقولى بهترين ليست امكانات راداشته باشدالبته شرمندم كه وقت شمارامى گيرم ولى به نظرشمااين دومدل ازهم جهت
خوب است يا مدلهاى ديگرى هم هست --- شرمنده هستم

vvc
12-08-2011, 12:04
سلام خدمت همه دوستان. دوست عزيزتشكرمى كنم بابت لطفى كه به من كرديد:11:دوست عزيز چون مى خواهم اگردوربين g9خودم را
عوض مى كنم دوربينى بگيرم كه توسرى قيمت متوسطها كاملترين دوربين باشدچه از نظر عكس بردارى وچه ازنظرفيلم بردارى كاملآ
حرفه اى باشد وبقولى بهترين ليست امكانات راداشته باشدالبته شرمندم كه وقت شمارامى گيرم ولى به نظرشمااين دومدل ازهم جهت
خوب است يا مدلهاى ديگرى هم هست --- شرمنده هستم
در رنج قیمت 1 تومن این دو مدل بهترینن با کارایی و کیفیت خوب فیلم و عکس
البته مدلهایی مثل سونی NX5 و یکی دو مدل پانا سونیک و المپیوس هم هستند
ولی این دومدلی که گفتم کاملترند

Rzah
13-08-2011, 19:36
سلام. دوست عزيزازاين كه باسوالات خودم وقت شمارامى گيرم واقعآ شرمنده هست خواستم نظرشمارا بپرسم كه اگرمبلغ هزينه را كمى بيشتر كنم تا يك ونيم به نظرشماانتخاب بهترى مى توانم داشته باشم به من معرفى كنيدواگرنه كه يكى ازدومدلى كه قبلآ فرمودين يكى را بخرم از لطف شماممنونم 

vvc
14-08-2011, 11:00
سلام. دوست عزيزازاين كه باسوالات خودم وقت شمارامى گيرم واقعآ شرمنده هست خواستم نظرشمارا بپرسم كه اگرمبلغ هزينه را كمى بيشتر كنم تا يك ونيم به نظرشماانتخاب بهترى مى توانم داشته باشم به من معرفى كنيدواگرنه كه يكى ازدومدلى كه قبلآ فرمودين يكى را بخرم از لطف شماممنونم
بنظر من همون دو مدل برای شما خوبه و بهتره مابقی هزینه رو برای لنز و دیگر متعلقات بذارید

a.g g.a
14-08-2011, 13:06
سلام
ببخشید دوستان من یک تایپیک برای مشاوره برای خرید دوربین درست کردم ولی کسی جوابمو نداد فکر می کنم بهتر بود این جا سوال می کردم.
من قصد خرید یک دوربین حرفه ای دارم با بودجه حدود 800 هزار تومن،انتظاراتم ازش مشابه انتظارات آقایRZAHهست.
ممنون میشم راهمایی کنید.

a.g g.a
14-08-2011, 13:07
سلام
ببخشید دوستان من یک تایپیک برای مشاوره برای خرید دوربین درست کردم ولی کسی جوابمو نداد فکر می کنم بهتر بود این جا سوال می کردم.
من قصد خرید یک دوربین حرفه ای دارم با بودجه حدود 800 هزار تومن،انتظاراتم ازش مشابه انتظارات آقایRZAHهست.
ممنون میشم راهمایی کنید.

a.g g.a
14-08-2011, 13:12
سلام
ممنون میشم راهمایی کنید.

راستی یک سوال قیمت دوربینCANON EOS 500D چه قدر شده؟

vvc
14-08-2011, 14:03
ما تایپیک مشاوره داریم بهتره اونجا مطرح کنید تا بهتر جواب بگیرید

a.g g.a
14-08-2011, 18:52
ببخشید میشه قیمت کانون500دی رو بگین.
ببخشید که توی صفحه ی قبل سه پست پشت سر هم گذاشتم نمی دونم چرا این طوری شد من یه پست بیشتر نفرستادم.
با تشکر

a.g g.a
15-08-2011, 12:35
سلام
ممنون میشم قیمت دوربینD3100رو بگین.
با تشکر

ELSIN
15-08-2011, 14:44
سلام
ممنون میشم قیمت دوربینD3100رو بگین.
با تشکر

حدود 720 تومنه

majidgooly
16-08-2011, 22:28
سلان قيمت بازار اين دوربينها رو ميخواستم.منظورم فروشگاه در جمهوري يا جاي ديگه هستش.لطفا در صورت لزوم آدرس رو هم لطف كنيد(چون قيمت آنلاين سايتها رو ميشه پيدا كرد ولي معمولا بيشتر از بازار هستش)
canon sx 230
nikon coopix s9100
sony hx7
ممنون

canon sx 230 قيمتش 380 تومنه توي بازار.

roya khalili
20-08-2011, 14:12
سلام .من میخوام یه canon Ixus 300 hs بگیرم :46:قیمتش الان دقیقا چنده؟ترجیحا بدون گارانتی.بعدش من می تونم کارت حافظه در حد 10000تومن پیدا کنم.سرعتشم اصلا واسم مهم نیس.ممنون

mm45
20-08-2011, 16:52
سلام .من میخوام یه canon Ixus 300 hs بگیرم :46:قیمتش الان دقیقا چنده؟ترجیحا بدون گارانتی.بعدش من می تونم کارت حافظه در حد 10000تومن پیدا کنم.سرعتشم اصلا واسم مهم نیس.ممنون

سلام
ixus 300 الان توی بازار خیلی کم است اما معادل اش یعنی ixy 30s هست و قیمت اش 260 تا 275 است .
, و تفاوت این دو یعنی ایکسوز 300 و آی ایکس وای 30 بیشتر توی منوی فارسی دار بودن شون است .
اما تصور کنم ایکسوز فقط فناوری اچ اس کانن را داره .

با 10 تومان هم sd 4 ' کلاس 4 می تونید بخرید و یا حتی کلاس 6 ...

mm45
20-08-2011, 17:00
ببخشید میشه قیمت کانون500دی رو بگین.
ببخشید که توی صفحه ی قبل سه پست پشت سر هم گذاشتم نمی دونم چرا این طوری شد من یه پست بیشتر نفرستادم.
با تشکر

سلام
قیمت کانن 500دی :

اولا لازم است قبلش بدونید که این مدل را تا سال قبل یعنی 2010 فقط لیبل ژاپن داشت و بعد حادثه ژاپن این دوربین با لیبل ساخت تایوان عرضه شد .
500D with kit 18-55 قیمت :910 هزار تومان
معادل این دوربین
kiss X3 kit 18-55 : قیمت 860 هزار حدودا چون این دورببین یکم کمیاب شده . تفاوت قیمت زیادی با دوربین مدل بعد آن یعنی 550 دی نداره حدود 30 الی 40 تومان بیشتره
که صرفه با خرید 550D ,و یا معادل اش kiss X4 با همون کیت است . حدود 890 هزار تومان
راستی مدل 550 دی ساخت ژاپن است . :11:

majidgooly
20-08-2011, 18:47
سلام
ixus 300 الان توی بازار خیلی کم است اما معادل اش یعنی ixy 30s هست و قیمت اش 260 تا 275 است .
, و تفاوت این دو یعنی ایکسوز 300 و آی ایکس وای 30 بیشتر توی منوی فارسی دار بودن شون است .
اما تصور کنم ایکسوز فقط فناوری اچ اس کانن را داره .

با 10 تومان هم sd 4 ' کلاس 4 می تونید بخرید و یا حتی کلاس 6 ...

راهنمايي خيلي مهم براي اين دوربين ايكسوز 300. بعضي فروشنده ها تا بهشون ميگي ايكسوز 300 ميخواي، به جاي اين دوربين يه دوربين مشابه يعني ixy 30s جلوت ميگذارن.
ixy 30 از لحاظ ظاهري مو نميزنه با ايكسوز 300 ولي تفاوت هايي داره. اولا نميشه مطمئن بود اصلا ژاپنه و احتمالا بازار مشترك اروپاست يعني از اون جنس هايي كه به سفارش آسياي جنوب شرقي فرستادن. و 3 تا فرق ديگه دارند:
1- روي بدنه اونها مارك canon ixus 300 HS هك نشده
2- منوي فارسي ندارند
3- از لحاظ قيمتي مشابه ايكسوز 300 هستند ولي ممكنه براي رقابت، فروشنده 15 هزار تومن هم گرونتر قيمت بده.
ولي از لحاظ كارايي فرق آن چناني با هم ندارند و حتي خرت و پرت هاي توش مثل باطري و شارژر و ... مشابه هم هستند.
روي همه دوربين هاي كانن نوشته ساخت ژاپن ولي فقط خود خدا مي تونه مطمئن باشه كي راست ميگه :46:

farhad moradi
21-08-2011, 19:58
حدود 720 تومنه

قیمت نیکو نگرش 880 تومنه

هرچی میخوای بگیری با گارانتی اصلی بگیر

B3hn@z_A8
22-08-2011, 23:21
راهنمايي خيلي مهم براي اين دوربين ايكسوز 300. بعضي فروشنده ها تا بهشون ميگي ايكسوز 300 ميخواي، به جاي اين دوربين يه دوربين مشابه يعني ixy 30s جلوت ميگذارن.
ixy 30 از لحاظ ظاهري مو نميزنه با ايكسوز 300 ولي تفاوت هايي داره. اولا نميشه مطمئن بود اصلا ژاپنه و احتمالا بازار مشترك اروپاست يعني از اون جنس هايي كه به سفارش آسياي جنوب شرقي فرستادن. و 3 تا فرق ديگه دارند:
2- منوي فارسي ندارند
3- از لحاظ قيمتي مشابه ايكسوز 300 هستند ولي ممكنه براي رقابت، فروشنده 15 هزار تومن هم گرونتر قيمت بده.
ولي از لحاظ كارايي فرق آن چناني با هم ندارند و حتي خرت و پرت هاي توش مثل باطري و شارژر و ... مشابه هم هستند.
روي همه دوربين هاي كانن نوشته ساخت ژاپن ولي فقط خود خدا مي تونه مطمئن باشه كي راست ميگه :46:

منم احتمالا بخوام ایکسوز 300 بخرم.حالا میخوام بدونم از نظر امکانات چه فرقی با ixy 30s داره؟آخه آقای mm45 گفته فقط ایکسوز hs داره.اگه اینطوریه چرا هم قیمتن؟:41:

mm45
24-08-2011, 18:02
2- منوي فارسي ندارند

سلام دوست من :

ببینید دوستان بعضی مدل های دوربین چند تا اسم دارند . این هم به این دلیل است که مثلا تو یه کشوری بهش اسم دیگه ای گفته میشه و در امکانات با هم تفاوتی نمیارند . مثلا همین ایکسوز 300 :
ایکسوز 300 تو اروپا به این اسم صداش میکنند . اگه همین دروبین را بری ژاپن و بخوای بخری باید بگی : ixy 30 میخوای . کلا سری ایکسوز وقتی برای مصرف ژاپن زده میشه اسم اش میشه ixy و چون اونجا ها یا ژاپنی صحبت میکنند و یا انگلیسی نیازی نیست بر روی این دوربین منوهای زبان های مختلف نصب بشه مثل فارسی و ...

پس اینکه شما میگید این دوربین نمیشه مطمئن بود ژاپنیه یا غیره به نظرم بی معنی میزنه . شما همین قدر می تونی مطمئن باشی ایکسوز ژاپنی است که ixy را مطمئنی !:31: یعنی فرقی نمیاره ...
ixy به سفارش ژآپن فقط تولید میشه و نه هیچ کشور دیگه ایی . و شارژر های سری ایکسوز با ixy تفاوت جزئی داره . سری ایکسوز با کابل سیمی به برق متصل میشه که در جعبه است . اما سری ixy نیاز به یک مبدل داره تا به برق بخوره و داخل جعبه هم نیست .
3- از لحاظ قیمتی این دو با هم تفاوت دارند به خاطر اینکه کم هستند . اما وقتی به اندازه کافی از هر دو وجود داشته باشه قیمت شون به هم نزدیک میشه . و ایکسوز را به خاطر منو فارسی دار بودن شرکت ها گرون تر میفروشند و این تفاوت برای این مدل تا 30 هزار تومان است . و برای مدل بالاتر ش یعنی ixus 310 or ixy 31s به 70 هزار تومان میرسه ! البته میگم بستگی به بازار داره و شرایط بازار و میزان عرضه مدل ها ...

tvihng
26-08-2011, 13:53
Canon PowerShot SX230 HS با مدل بدون gps اش (Canon PowerShot SX220 HS چقدر اختلاف قيمت دارن ؟

Hamed DC
03-12-2011, 18:30
Canon PowerShot SX230 HS با مدل بدون gps اش (Canon PowerShot SX220 HS چقدر اختلاف قيمت دارن ؟
Canon PowerShot SX230 HS...378.000
Canon PowerShot SX220 HS...353.000

rex-sa
18-12-2011, 01:19
salam sony alpha a77 chande asatid.mamnoonam

hamid1436
19-12-2011, 09:32
من يه دوربين فيلم برداري فول اچ دي از ژاپن با خودم اوردم .
دوربین کانن HF M43 فول اچ دی
64 گیگا بایت حافظه داخلی
10 اپتیکال زوم
200 اپتیکال دیجیتال
فول اچ دی 1920*1080
ژاپنی اصل

اگر كسي خواست در خدمتم .

proton20
19-12-2011, 14:01
ببخشید دوربین دیجیتال کانن بهتره یا سونی

Hamed DC
19-12-2011, 18:49
ببخشید دوربین دیجیتال کانن بهتره یا سونی
دوست عزیز اینجا صرفا برای تعیین قیمت هست.
اگر مشاوره ای مخواین در بخش زیر تاپیک مشاوره بزنید:

aron110
24-12-2011, 16:25
لطفا قيمت
canon 40D
canon 50D
canon 60D
canon 800D
و
nikon D90
ممنون ميشم البته فقط بدنه
بدون لنز

sh.ab
24-12-2011, 19:26
سلام سلام خوبین
میشه یه لطفی بکنی قیمت نیکون دی90 بهم بگی ممنون میشم

mm45
25-12-2011, 19:00
سلام سلام خوبین
میشه یه لطفی بکنی قیمت نیکون دی90 بهم بگی ممنون میشم

سلام دوست من

نیکون دی 90 : چند وقتی است توقف تولید شده ... آخرین قیمتی که داشتم مال قبل از انقلاب دلار است یعنی 7 روز پیش قیمت 1500 با گارانتی نیکو نگرش

الان اگه 1800 هم دیدی روی هوا بزن چون قیمت جهانی اش را 3 روز پیش چک میکردم بود روی 2 میلیون تومان

دوربین های نیکون بعد از حادثه سیل تایلند کم یاب شده اند و با قیمت های نجومی عرضه میشند .

و یه سوال چرا دی 90 را انتخاب کرده اید ... به شخصه معتقدم دوربین است که الان ارزش خرید نداره ...

اگه دی 5100 نیاز داشتی موجود دارم به یه قیمت استثنایی ...

TIG3R
31-12-2011, 12:32
قیمت دوربین (Canon EOS 550D (Kiss X4 میخواستم لطفا به روز بگید ممنون

ELSIN
31-12-2011, 23:29
قیمت دوربین (Canon EOS 550D (Kiss X4 میخواستم لطفا به روز بگید ممنون

باید بدنه خالی حدود 850 باشه

TIG3R
01-01-2012, 19:13
باید بدنه خالی حدود 850 باشه
یعنی لنز های که روی خودش هست متفاوته ؟

ELSIN
01-01-2012, 22:09
نه کیتش 55-18 هست

mm45
02-01-2012, 20:05
نه کیتش 55-18 هست

kiss x4 با دلار دیروز که بود 1520 تومان قیمت اش بود 990 تومان با بیمه .
الان را خداد میدونه

آخه وقتی دلار 10 درصد گران فکر میکنید چه بلایی سر قیمت میاد :):11:
موفق باشید

ELSIN
02-01-2012, 22:35
1520 کو من میخرم
جیگر امروز تا 1800 هم رفت

toolhelp
03-01-2012, 18:32
1520 کو من میخرم
جیگر امروز تا 1800 هم رفت

من احتمالا به زودي 600D + 18-55 + 15-85 + Grip رو به دليل نياز مالي ميفروشم

mm45
11-01-2012, 18:37
سلام به همه دوستان :)

چرا از این تاپیک برای راهنمایی و دادن قیمت روز مدل های کانن و نیکون زیاد استفاده نمیشه ...

فکر کنم تاپیک خوبی بشه . اینکه اگر کسی خواست دوربینی را بخره قبلش قیمت روز اون دوربین را با گارانتی های مختلف داشته باشه ...

مثلا الان دوربین SX230 با گارانتی های مختلف :

sx230 :

آفومار : 427
نورنگار : 400
دیدافراز:400
ایده آل : 480
آهونگار : 480

و بقیه را اگه کسی میدونه بگه :11::11::11:

pedram_ashena
19-01-2012, 13:26
قيمت sx230 hs canon بدون گارانتي چنده؟
فكر ميكنيد حداقل قيمتي كه تو بازار پيدا بشه چند باشه؟

SA3EDLORD
19-01-2012, 13:47
دوستان قیمت روز nikon d7000 و canon d7.......ممنون

Abedi72
04-03-2012, 19:42
سلام دوستان

رنج قیمت canon 550d و دوربین های هم قیمت تو این بازه رو میخواستم.

mm45
04-03-2012, 19:58
سلام دوستان

رنج قیمت canon 550d و دوربین های هم قیمت تو این بازه رو میخواستم.

سلام

معادل این مدل یعنی kissX4 هست به قیمت :1200
و خود 550d کانن هست به قیمت 1300
موفق باشید :11:

mojtaba_1362
07-03-2012, 12:26
دوستان لطف کنند قیمت روز sx 220 , sx 230 رو بفرمایند با گارانتی ها ی مختلف؟
کدوم گارانتی رو پیشنهاد می کنید؟
اصلا بدون گارانتی پیدا میشه؟

mm45
07-03-2012, 21:15
دوستان لطف کنند قیمت روز sx 220 , sx 230 رو بفرمایند با گارانتی ها ی مختلف؟
کدوم گارانتی رو پیشنهاد می کنید؟
اصلا بدون گارانتی پیدا میشه؟

Sx230
از520 هزار تومان تا 570 تومان قیمت میدند با گارانتی های مختلف
شما دوربین تون را حتما با بیمه تهیه کنید .

گارنتی پروشات 535000
آهونگار این دوربین را نداره
دید افراز 545000
نورنگار نداره
دیجی کالا 540000
ایده آل 520 الی 540
آفومار قیمت ندارم :):10::11:

saeed pana
17-03-2012, 22:35
باسلام دوستان فرق kissX4 با550dکانن چیه

hamidcrazy2
21-03-2012, 10:39
دوستان یه دوربین می خوام بهتر از hs20 .تا حداکثر هم 1 ملیون (با لوازمش)
الان hs20 دارم یه کاستی هایی داره که اذیت میکنه.

mojtabaah
21-03-2012, 11:29
سلام.خسته نباشید و ممنون از راهنماییاتون.

میخواستم بپرسم دوربین کانن 1000D که 2سال و چند ماه کارکرده الان چقدر میارزه ضمنا مال خودم نیست نمیدونم چندتا شات خورده.حدودی هم بگین ممنون میشم

a.g g.a
21-03-2012, 21:49
سلام

دوستان قیمت این دوربین ها رو اگه امکانش هست بگید

nikon d300 ، canon 550d و canon 600d

ممنون

mostafa_360
22-03-2012, 11:54
دوستان لطفآ قیمت دوربین های زیر را بگویید:
از کنون:
sx260 Hs
G1X
EOS 600D

از نیکون:
Coolpix S9300
P510

با تشکر

mm45
22-03-2012, 18:36
سلام.خسته نباشید و ممنون از راهنماییاتون.

میخواستم بپرسم دوربین کانن 1000D که 2سال و چند ماه کارکرده الان چقدر میارزه ضمنا مال خودم نیست نمیدونم چندتا شات خورده.حدودی هم بگین ممنون میشم

سلام دوست من

اگه این سوال را 3 ماه پیش ازم میپرسیدی میگفتم حدود 400 الی 500 بسته به تمیز بودن دوربین !

اما الان را خدایش سخته قیمت گذاشتن

حدود 200 الی 300 بیشتر شده

موفق باشید /

mm45
22-03-2012, 18:41
سلام

دوستان قیمت این دوربین ها رو اگه امکانش هست بگید

nikon d300 ، canon 550d و canon 600d

ممنون

سلام

کانن kiss x4 حدود 1220 اما خود 550 دی شاید تا 100 تومان گرونتر بگند!

و کانن kiss x5 از 1300 هست داخل بازار تا 1420 و خود 600 دی هم 100 گرونتر ست و همچنین شنیدم 600 دی را دیگه تایوان میزنه برای کانن اما هنوز kiss x5 را ژاپن تولید میکنه .

و اون مدل نیکون را قیمت ندارم
موفق باشید .

6

Saeed7Star
23-03-2012, 10:43
قیمت Canon PowerShot G11 چنده ؟

mm45
24-03-2012, 09:56
قیمت Canon PowerShot G11 چنده ؟

سلام دوست من

این مدل خیلی کم گیر میاد چون مال تولید 2 سال قبل است . اما g12 قیمت اش هست 870 تومان به بالا...

موفق باشید ...

x_enrique_1818
24-03-2012, 14:29
دوستان یه دوربین می خوام بهتر از hs20 .تا حداکثر هم 1 ملیون (با لوازمش)
الان hs20 دارم یه کاستی هایی داره که اذیت میکنه.

Canon SX40 hs گزینه ی خوبیه . قیمتشم حدود920 یا 930 تومن با گارانتیه

payaaaaam
26-03-2012, 15:17
سلام.قیمت sx130 رو میخواستم.
اگه ایرادی نداره قیمت باتری قابل شارژ و شارژر مناسب این دوربینو لطف کنید.

ELSIN
26-03-2012, 20:04
باید حدود 300 باشه
باطری خوب 9 و شارژر خوب حدود 15 تومن میشه

a.g g.a
27-03-2012, 20:16
سلام

کانن kiss x4 حدود 1220 اما خود 550 دی شاید تا 100 تومان گرونتر بگند!

و کانن kiss x5 از 1300 هست داخل بازار تا 1420 و خود 600 دی هم 100 گرونتر ست و همچنین شنیدم 600 دی را دیگه تایوان میزنه برای کانن اما هنوز kiss x5 را ژاپن تولید میکنه .

و اون مدل نیکون را قیمت ندارم
موفق باشید .

6
woooooooooow.......:18::18::18::41:

چی بود چی شد...

قیمتا دوباره میاد پایین؟

این طوری که به نظر میاد فعلا باید کلا از فکر خرید دوربین بیرون اومد

قیمت d300 رو کسی نداره؟

1clik
03-04-2012, 19:25
سلام
قیمت canon sx30isچنده؟ تو بازار میشه پیداش کرد و کلا تو این رنج دیگه چه گزینه ای واسه خرید پیشنهاد میکنین؟

memit
03-04-2012, 20:44
سلام
قیمت canon sx30isچنده؟ تو بازار میشه پیداش کرد و کلا تو این رنج دیگه چه گزینه ای واسه خرید پیشنهاد میکنین؟

sx40 حدود 850 تومنه.
sx30 کم هستش قیمتش هم حدود 700 باید باشه

nova6
04-04-2012, 01:13
سلام.........

قیمت Cannon 60D رو میخواستم و یه سوال دیگه این دوربین اندازه قیمتش ارزش داره یا نه؟

mm45
04-04-2012, 10:38
سلام.........

قیمت Cannon 60D رو میخواستم و یه سوال دیگه این دوربین اندازه قیمتش ارزش داره یا نه؟

سلام دوست من

60 دی با کیت 18-55
با گارانتی نور نگار 1900
با گارانتی آهونگار 1990

لازم به ذکر است که شرکت نورنگار خرید قبل داره . :)

قسمت دوم سوال تون تخصص بنده نیست اما شما بگید با این پول دیگه چی میتونید بخرید تا باهاش مقایسه کنیم ؟

موفق باشید ...

amtist7
05-04-2012, 01:23
سلام دوستان من hx100 رو کمتر از یک سال خریدم الان میخام بفروشم به نظرتون چند تومن مخرن؟

ELSIN
05-04-2012, 22:33
سلام دوستان من hx100 رو کمتر از یک سال خریدم الان میخام بفروشم به نظرتون چند تومن مخرن؟

من بدم نمیاد بخرم
ادامه رو این جا بحث کنیم

x_enrique_1818
15-04-2012, 19:25
سلام

قیمت Canon 7D

و

Nikon P510 چنده؟

نیکون ارزش خرید داره؟

amir.7
22-04-2012, 23:36
سلام

ببخشید میخواستم بدونم قیمت روز دوربین نیکون مدل L110 چنده ؟

ardalan13
29-04-2012, 16:39
canon A2200
canon A1200
ba gheymate 200 toman behtarin dorbini ke mitonam bekharam chiee lotfan?!

mm45
29-04-2012, 17:28
canon A2200
canon A1200
ba gheymate 200 toman behtarin dorbini ke mitonam bekharam chiee lotfan?!

سلام دوست عزیز

با 200 تومان بهترین همین a2200 است :):11:

trusted
06-05-2012, 22:34
سلام.........

توی سایت DigiKala می تونی ببینی ولی قیمتش با قیمت هایی که تو بازاره مثل جمهوری 10-20 تومن متفاوته ولی در کل قیمت کلی دستت میاد

venlo
06-05-2012, 22:39
کانن A2200 رو گفتین 200 تومن اما آیا به درد بخور هست ؟؟

ardalan13
06-05-2012, 23:07
سلام. من میخام از کیش a3300 canon بگیرم. امروز تو بازار تهران 240 تومن بود. ایا کیش ارزونتره؟

mm45
09-05-2012, 17:37
سلام. من میخام از کیش a3300 canon بگیرم. امروز تو بازار تهران 240 تومن بود. ایا کیش ارزونتره؟

سلام دوست عزیز
ژ
قیمت این دوربین به خرید عمده 245 هزار تومانه !
قیمت فروش حدود 255 هست .
اگر کسی به شما این قیمت را داده بدونید که :
1- اولا ممکنه روی لوازم جانبی دوربین حسابی سود بکشه و به قول معروف دولا پهنا حساب کنه .
2- یا ممکنه دوربین جنس اصل نباشه که اصطلاحا میگند رفرش است
3- ممکنه دوربین دست دوم است

به نظرم از این قیمت صرف نظر کنید

حالا قسمت دوم سوالتون که از کیش ارزونتر ست یا نه . باید بگم کیش از هر جای ایران گرونترست :)
بجز اینکه گارانتی و خدمات پس از فروش اصلا نداره

:11::11::11:

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

کانن A2200 رو گفتین 200 تومن اما آیا به درد بخور هست ؟؟

سلام
ببخشید دیر جواب میدم

الان این مدل قیمت حدود 190 تومان داره
که تو رنج قیمت خودش بهترین است . موفق باشید

salar_2oo5
10-05-2012, 14:21
Canon PowerShot SX260 HS
Canon PowerShot SX240 HS

سلام
دوستان عزیز قیمت این 2 تا دوربین چند شده تو تهران؟؟؟
با پایین اومدن قیمت دلار فکر کنم قیمت دوربین هم باید کمنر بشه
به نظر شما الان وقت مناسبی هست برای خرید یکی از این مدل ها
یا کمی صبر کنم بازم ارزونتر میشه؟؟؟

و بهترین سایت برای خرید اینترنتی؟؟؟
دیجی کالا رو میدونم ولی الان موجود نداره
و کمی هم گرون میده نسبت به قیمتهایی که تو فروشگاه های تهران هستش
ممنون

mpirayesh
16-05-2012, 11:41
سوال در مورد قیمت دوربین های فوجی رو تو کدوم تاپیک میشه پرسید

nani59
16-05-2012, 12:43
قیمت 550d با لنز 18 135 چنده...؟

روياي شب
17-05-2012, 10:12
..سلاااااااااااام.....قيمت g12...چنده تو بازاررر.

روياي شب
18-05-2012, 11:55
چقد تحويللللللللللللل ميگرين.... عجب!!!!

mm45
22-05-2012, 16:49
سلام

جی 12 الان حدود قیمت 825 تومان است . موفق باشید
برای چه کاری نیاز دارید ؟

1clik
25-05-2012, 11:18
سلام قیمت p510 , p500 چنده؟

senaps
25-05-2012, 22:41
رفقا این کنن ۵۰۰ دی الان چند تومنه؟!

haniballecter1
29-05-2012, 15:48
با سلام
دیجی کالا زده 799 الی 808 تومن

haniballecter1
29-05-2012, 15:51
..سلاااااااااااام.....قيمت g12...چنده تو بازاررر.

با سلام
دیجی کالا زده 799 الی 808 تومن

jamshimi
29-05-2012, 16:09
230 sx الان چنده؟

mm45
30-05-2012, 19:13
230 sx الان چنده؟
شرکت های مختلف
نورنگار : 510
امیدان رهجو: 515
ایده آل : 510
دیجی کالا 525
البته قیمت های بالا در تهران است و شهرستان ها همه 10 تومان گرونتر میتونید تهیه کنید بخاطر فروش کم تر - کرایه بار اضافه و ...

venus_irn
07-06-2012, 16:26
sx230 490 زده كسي از اين سايت خريد كرده؟ از همه سايتا گرونتر همون ديجي كالاس

a.g g.a
30-06-2012, 10:05
سلام

قیمت لنزو همین جا باید پرسید دیگه ؟

قیمت لنز Tamron SP AF90mm F/2.8 Di Macro Lens 1:1 چنده ؟

a.g g.a
07-07-2012, 13:43
سلام اگه میشه قیمت نیکون 4D رو بگید 800Dهنوز نیومده? اگه بیاد قیمتش چه قدر میشه?قیمت کنون 5D mark II الآن چنده?قیمت دوربینای سری 1Dکنون چنده? با تشکر

sinaxex
07-07-2012, 14:00
سلام اگه میشه قیمت نیکون 4D رو بگید 800Dهنوز نیومده? اگه بیاد قیمتش چه قدر میشه?قیمت کنون 5D mark II الآن چنده?قیمت دوربینای سری 1Dکنون چنده? با تشکر

هم 800 دی اومده و هم مارک 3
800 دی بادی تنها 7650 میلیون تومان به تعداد خیلی خیلی محدود وارد شده( چون کلا تو غیر ایران هم به سختی گیر میاد و خیلی محدود تولید شده)
مارک 3 هم بادی تنها 6700 به همراه لنز کیت 24-105 به قیمت 8100
مارک 2 هم بادی تنها 3850
7 دی بادی تنها 2750
دی 7000 با لنز کیت 18-105 : 2750
نیکون دی 4 بادی تنها : 14 میلیون 800
نیکون دی 3 ایکس 15 میلیون
نیکون دی 3 اس 9 میلیون
نیکون دی 700 هم 4 میلیون 600

قیمت به صورت وحشتناکی بالاتر از این خواهد رفت تو چند روز آینده( به طوری که 7 دی تو چند روز 300 هزار تومان افزایش قیمت داشته)

pessotto
08-07-2012, 09:19
آقا سلام

آقا G12 رو با چه گارانتی بگیرم؟
بیمه هم لازمه؟

ممنون

Ehsan_2012
08-07-2012, 09:35
آقا سلام

آقا G12 رو با چه گارانتی بگیرم؟
بیمه هم لازمه؟

ممنون

سلام.
به نظر من گارانتی در ایران خیلی اهمیت نداره. من اگه باشم جایی که بدون گارانتی بده میرم از همون جا میخرم حداقل 50 60 هزار تومان پایین تر خواهد بود.
اگر طهران هستید ارزان ترین جاهایی که میتونید خرید کنید، به شرط اینکه روی دوربین و بازار شناخت داشته باشید - به ترتیب:
ناصرخسرو
پاساژ حافظ روبروی علاالدین

در دو مکان فوق اگر وارد نباشید به راحتی سرتون کلاه میگذارند... حداقل از لحاظ قیمت.

* گاها دیدم بازار ناصرخسرو حتی 50 هزار تومان یک جنس ارزان تر از پاساژ حافظ بود.

من از لحاظ خرید اینترنتی زیاد به دیجی کالا اعتماد ندارم. کافیه جریان های متعدد خرید کاربران رو در گوگل سرچ کنید.

در ضمن الان قیمت های دوربین واقعا در حالت توهم به سر میبره....!!

یک توصیه برادرانه: به هیچ عنوان کارت حافظه رو از فروشگاه های عکاسی خرید نکنید. من بارها دیدم که حداقل 50% گرون تر میدن. واسه خرید کارت حافظه تشریف ببرید علاالدین طبقه 1- خرید کنید و یا اینکه از طبقات 4 یا 5.
کارت حافظه Silicon Power 8GB Class 10 که قیمت اصلیش حدودا 16 هزار تومان هست، یک فروشگاه معتبر عکاسی به یکی از دوستان داده 27 هزار تومان!

pessotto
08-07-2012, 19:23
آقا من بالاخره امروز G12 خریدم با گارانتی آفومار
870 تومان
واقعا خر تو خر تر از بازار ایران من ندیدم

Ehsan_2012
08-07-2012, 20:25
آقا من بالاخره امروز G12 خریدم با گارانتی آفومار
870 تومان
واقعا خر تو خر تر از بازار ایران من ندیدم

مبارک باشه
واقعا دوربین خوبی رو خریدین

از کجا گرفتید؟

pessotto
08-07-2012, 21:19
مبارک باشه
واقعا دوربین خوبی رو خریدین

از کجا گرفتید؟

ممنون، واقعا تو کفش بودم :8:
جمهوری

a.g g.a
07-08-2012, 23:49
سلام دوستان نتایج امشب المپیک رو تبریک میگم قیمت کنون G1X چنده?

siamak5561
08-08-2012, 00:50
قیمت SX240 و SX260 رو میخوام
ممنون.

max2009
09-08-2012, 08:19
سلام من میخواستم یک دوربین برای آتلیه بگیرم نیم حرفه ای هستم وبین d90 و d7000 نیکون گیر کردم و همچنین لنز 200-18 و 105-18 کدامشون بهتره جواب میده و برای فروش بزارمش برای آینده کدام زودتر فروش میره مچکر میشم راهنمایی کنید برای مجالس عروسی فضای سبز سالن عروسی و در آتلیهخیلی ها نیکون نسبت کنون بخاطر نویز کمتر پیشنهاد کردن قیمت تهران هم بگید مچکر میشم خیلی عجله دارم لنز سیگما یا نیکون

a.g g.a
09-08-2012, 16:50
سلام من میخواستم یک دوربین برای آتلیه بگیرم نیم حرفه ای هستم وبین d90 و d7000 نیکون گیر کردم و همچنین لنز 200-18 و 105-18 کدامشون بهتره جواب میده و برای فروش بزارمش برای آینده کدام زودتر فروش میره مچکر میشم راهنمایی کنید برای مجالس عروسی فضای سبز سالن عروسی و در آتلیه خیلی ها نیکون نسبت کنون بخاطر نویز کمتر پیشنهاد کردن قیمت تهران هم بگید مچکر میشم خیلی عجله دارم لنز سیگما یا نیکون

سلام دوست عزیز سوالتون رو در قسمت مشاوره برای خرید بپرسید فکر کنم D7000 بهتر از D90 باشه

Masoud-Studio
14-09-2012, 04:06
قیمت Canon 1100D و SX40 و Nikon 3100 رو میخواستم
به نظرتون کدوم مدل بهتر هست ؟؟

Danitondar
14-09-2012, 11:16
قیمت Canon 1100D و SX40 و Nikon 3100 رو میخواستم
به نظرتون کدوم مدل بهتر هست ؟؟
درود
قیمت ها هرجا متاسفانه یه چیز هست!
SX40 رو که اگه بتونید بزارید کنار خیلی بهتر است!
1100D طراحی ساخت خوبی اصلا ندارد و بنده توصیه نمیکنم!
پیشنهاد بنده Nikon D3100 هست که البته حدود 1200 باید با لنز قیمت داشته باشد!

دنیای پی سی ها
27-10-2012, 11:37
سلام
میخواستم اخرین قیمت دوربین های کانن g12 و sx40 رو بدونم خواهش میکنم زود جواب بدید حیاتیه؟

toolhelp
27-10-2012, 12:17
سلام
میخواستم اخرین قیمت دوربین های کانن g12 و sx40 رو بدونم خواهش میکنم زود جواب بدید حیاتیه؟

قيمتها حدوديه البته در تاريخ 6/8/91

G12 1,300
SX40 1,150

بدون گارانتي

نكته جالب اينكه G12 پارسال همين موقع 570 تومن بود !

دنیای پی سی ها
27-10-2012, 12:26
قيمتها حدوديه البته در تاريخ 6/8/91

G12 1,300
SX40 1,150

بدون گارانتي

نكته جالب اينكه G12 پارسال همين موقع 570 تومن بود !

وای خداااااا ما داریم به کجا کشیده می شیم
قیمتا ساعتی داره میره بالا
پس باید قید دوربین رو بزنم با این حساب

دنیای پی سی ها
27-10-2012, 17:47
یکی بهم گفته که فعلا دوربین نخرم دست نگه دارم دلار میاد پایین به نظرتون الان بخرم یا نه ؟

دنیای پی سی ها
28-10-2012, 16:08
دوربین دست دوم تو جمهوری کجا می تونم پیدا کنم

FGi
28-10-2012, 21:51
سلام

دیگه خواستم تایپیک جدا باز نکنم

تا 600 تومان دوربین دیجیتال چه مدلی بهتره ؟

ممنون

دنیای پی سی ها
29-10-2012, 20:16
g11| قیمتش چقده

__nikolas__
08-11-2012, 23:25
دوستان من تازه عضو شدم و راهنمایی می خوام
می خواهم دوربینی نیمه حرفه ای بگیرم و برم توی کار عکاسی شخصی-هنری ، چه دوربینی رو معرفی می کنید؟ یه دوربین nikon D-5100 دست دوم یک سال کار کرده در حد آک هستش به نشرتون چقدر بگیرمش خوبه؟ آیا گزینه خوبیه؟ لنز 18-55

ELSIN
12-11-2012, 22:03
سلام
خوش اومدید
لطفا این جا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند

مشاوره خرید دوربین عکاسی و لوازم جانبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payma
13-11-2012, 00:19
دوستان من تازه عضو شدم و راهنمایی می خوام
می خواهم دوربینی نیمه حرفه ای بگیرم و برم توی کار عکاسی شخصی-هنری ، چه دوربینی رو معرفی می کنید؟ یه دوربین nikon D-5100 دست دوم یک سال کار کرده در حد آک هستش به نشرتون چقدر بگیرمش خوبه؟ آیا گزینه خوبیه؟ لنز 18-55
اگه سالمه و زیر 10000 شات زده 20 درصد زیر قیمت هم ارزش خرید داره

naim697
15-11-2012, 23:43
d3200 قیمت امروز 2.100

Переклад не
16-11-2012, 09:08
جدید ترین قیمت ها از شرکت نیکان بهجوی پارسیان:

canon 5d mk III kit =11.800.000
canon 5d mk II kit = 8.150.000
canon 5d mk II(body)=5.250.000
canon 7d(18-135)=4.530.000
canon 7d(15-85)=5.320.000
canon 7d (body)=3.590.000
canon 60d(18-135)=3.630.000
canon 60(18-55)=2.740.000
canon 600d(18-135)=2.650.000
canon 550d(18-55)=1.970.000
canon kiss x4(18-55)=1.870.000
canon Flash 320 EX=600.000
nikon d800 (body) =9.600.000
nikon d600 (body)=7.200.000
nikon d700 (body) =6.100.000
nikon d7000(18-105)3.590.000
nikon d7000 (body)=2.670.000
nikon d90 (18-105)=2,570.000
nikon d5100(18-55)=1.980.000
nikon d3200(18-55)=1.980.000
nikon d3100(18-55)=1.630.000
----------------------------------
canon sx 40=1.100.000
canon sx500=900.000
canon sx220=570.000
canon sx230=595.000
canon ixus 115=470.000
canon ixus 125=600.000
canon ixus 240=620.000
canon ixus 500=650.000
canon A4000=420.000
canon A3400=350.000
canon A810=200.000

sah4ri
26-11-2012, 21:41
به نظر شما قیمت ها میار پایین تر تا یک ماه دیگه ؟؟؟

ELSIN
26-11-2012, 22:11
این جا ایرانه هیچی معلوم نیست اما روند اینجور نشون میده

Переклад не
10-12-2012, 22:56
قیمت های دیروز همون شرکت:

Nikon D4(Body)= 18.000.000
Nikon d800 (Body)=8.900.000
Nikon d600 (Body)=6.500.000
Nikon d600(24-85 VR)=8.400.000
Nikon d7000 (body)=2.580.000
Nikon d5100(18-55)=1.950.000
Nikon d3200(18-55)=1.980.000
Nikon d3100(18-55)=1.550.000

Canon 5d mkIII kit=11.600.000
Canon 5d mkIII (Body)=8.800.000
Canon 5d mkII (Body)=5.180.000
Canon 6D (24-105)=9.500.000
Canon 6D (Body)= 6.700.000
Canon 7d(15-85)=5.170.000
Canon 7d(18-135)=4.400.000
Canon 7d (Body)=3.520.000
Canon 60d(18-135)= 3.470.000
Canon 650d(18-55)=2.420.000
Canon 600d(18-55)=1.990.000
canon T3(1100D)Kit(18-55)=1.490.000
-----------------------
Lense:
Nikkor 300 f2.8 VRII=16.500.000
Nikkor 70-200 f2.8 vrII =7.800.000
Nikkor 24-70 f2.8=5.400.000
Nikkor 24-120 f4 =4.100.000
Nikkor 16-35 f4 =3.800.000
Nikkor 10-24= 3.100.000
Nikkor 85 f 1.4G= 5.300.000
Nikkor 50 f 1.4 G=1.400.000

Canon 70-200 f2.8 isII=7.550.000
Canon 24-70 f2.8 II=7.600.000
Canon 24-70 f2.8 I=6.500.000
Canon 16-35 II =5.000.000
Canon 50 f1.8 II=390.000

shourangiz
01-01-2013, 01:04
دوستان قیمت روز دوربین ها , لنزهای زیر را می خواستم.
Nikon D90
Nikon D5100
lens 18-105
ممنونم

payma
01-01-2013, 10:44
دوستان قیمت روز دوربین ها , لنزهای زیر را می خواستم.
Nikon D90
Nikon D5100
lens 18-105
ممنونم

D90 کیت 2700
D5100 کیت 1900
105-18 حدود 900
پائین تر از این هم در بازار پیدا میشه

shourangiz
01-01-2013, 11:09
ممنونم از راهنمایی شما.
به نظرتون بهترین جا برای خرید کجاست؟

shourangiz
01-01-2013, 11:11
دوستان عزیز می شه لطفا لیست قیمت دوربین های نیکون و کنن رو به روز کنید.
خیلی ممنون

payma
02-01-2013, 00:34
دوستان عزیز می شه لطفا لیست قیمت دوربین های نیکون و کنن رو به روز کنید.
خیلی ممنون
قیمت ها الان سر ساعت عوض میشن فروشنده هم بهتون قیمت نمیده بهترین راه برای خرید مراجعه حضوری به بازار هست

saasn
26-01-2013, 00:15
سلام
دوستان قیمت Canon IXUS 310 HS رو میخاستم

Amateِur
03-02-2013, 12:14
Canon EOS 5D Mark III Body
10,400

Canon EOS 60D Kit
4,220

Canon EOS 600D Kit EF 18-135
3,160

Canon EOS 60D Body
2,820

Canon EOS 650D Kit
2,550

Canon EOS 600D kit
2,450

Canon Powershot SX50 HS
1,760

Canon EOS 1100D kit
1,640

Canon EOS 1100D body
1,450

Canon PowerShot SX260 HS
940

قيمت هاي ديروز مربوط به فروشگاه هاي خيابان ناصر خسرو تهران

mahyar1333
24-02-2013, 18:24
canon 650 d
canon 1100d

jinn's king
23-03-2013, 19:02
650d قیمت 2650
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

mm45
28-05-2013, 20:36
سلام

چرا این تاپیک اینقدر مظلوم واقع شده :

قیمت چند مدل پرفروش :
A2300 : 310000
A3400 : 365000
SX230 HS : 720000
SX 260 HS : 865000
SX 50 HS :1520000
EOS 650D + KIT 18-55: 2480000

دوربین سونی :
WX50 : 440000
WX100 : 550000
CX 190 Handycam : 850

mm45
13-06-2013, 18:00
سلام
قیمت چند مدل پر فروش دیگه کانن
A2300 : 325000
ixus 125 : 580000
sx 240 : 835000
sx50 : 1480000
kiss x5 : 1970000
:n16::n16::n16::n16:

mm45
13-06-2013, 18:05
راستی یه خبر فوری
بعضی از مدل های کانن در چند روز آینده خیلی گرون میشند .
مثلا : Sx230 , sx240 , sx260 . a3400 هر چند الان هم گرون تر شدند ولی مطمئنا در چند روز آینده خیلی بیشتر افزایش قیمت پیدا میکنند .

البته بعضی از مدل های دیگه هم قراره خیلی ارزون بشند.
مثلا : ixus 132 , a2500 ,
البته به شرط اینکه دلار را ثابت در نظر بگیری .
برای این اطلاع میدم که هر کس قصد خرید داره مخصوصا سری اس ایکس که نام بردم عجله کنه . :n16:

Saeed7Star
17-06-2013, 09:44
دلیل این اتفاق چیه ؟

Amateِur
19-07-2013, 13:55
سلام
لطفا اين تاپيك رو stick كنيد!

افت شديد قيمت ها طي يك ماه اخير

قيمت هاي حال حاظر بازار:

Canon EOS 5D Mark III
9,550,000 تومن

Canon EOS 6D