PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی اتصال به کامپیوتر(خانه) از محل دیگر(محل کار)

vazirdaftar
25-04-2010, 18:48
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام وخسته نباشید
ان شالله که در جای درستی تاپیک زده باشم؛سوال من در مورد اتصال به کامپیوتر خانه از بیرون میباشد.خودم جستجو کردم ولی از بس نظرات مختلف بوده و کامل نبوده گیج شدم.حال میخواستم سوالات خود را مطرح کرده تا ان شاالله به جواب مطلوب برسم.
برای اینکار :
1.آیا حتما باید به اینترنت متصل شد،چون در جایی هم دیدم که برنامه pc anyware معرفی شده بود که توضیحی داده نشده بود فقط گفته شده بود که با خط تلفن هم امکان داره.
2.اگر لپ تاپ داخل خانه خاموش باشد و هیچ گونه اتصال مودمی نداشته باشه(یعنی نه کابلی از مودم به لپ تاپ وصل باشه نه کلید وایرلس دستگاه در حالت روشن باشه که بعد از بالا آمدن سیستم ،به اینترنت متصل بشه)،میشه اینکار را انجام داد؟
3.اگر در صورتی که جواب به سوال دوم نه هست،آیا با روشن ماندن کلید وایرلس و یا متصل بودن کابل LAN به دستگاه،آیا باز هم با خاموش بودن لپ تاپ امکان پذیره؟
4.امنیت در چه حد خواهد بود؟
5.از بین برنامه های زیر کدام توصیه میشود،چه به لحاظ کارایی و علی الخصصوص از لحاظ امنیتی؟(خواهشا آموزش هم ذکر کنید)

windows live sync
real vnc
teamviwer
tweetmypc

6.در صورتی که خودتان نرم افزار بهتری میشناسید ذکر کنید(با دلیل)؟
7.اگر بخواهم به کامپیوتر خانه متصل شده و فایلی را از اینترنت در همان کامپیوتر(خانه) برای دانلود بگذارم و بعد کامپیوتری را که از آن به خانه متصل شدم خاموش کرده ولی دانلود در کامپیوتر خانه کماکان تا اتمام آن ادامه داشته باشد ؟
با تشکر
یا علی

MAX_Ahvazi18
26-04-2010, 13:26
دو سیستم باید روشن باشند و دارای ip باشند و به هم شبکه باشن حالا از طریق شبکه محلی یا اینترنت

undertaker_ss
26-04-2010, 23:50
توصیه من Team viewer
هم راحته هم سرعتش خوبه هم Free هست

vazirdaftar
27-04-2010, 16:25
دو سیستم باید روشن باشند و دارای ip باشند و به هم شبکه باشن حالا از طریق شبکه محلی یا اینترنت

توصیه من Team viewer
هم راحته هم سرعتش خوبه هم Free هست
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
تشکر بابت پاسخهایتان،اما آیا در مورد سوال هفتم هم میتوانید جوابی ارائه دهید؟
در مورد روشن کردن کامپیوتر خودم این را پیدا کردم،نمیدانم چه مقدار درست هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
درمورد آموزش برنامه معرفی شده(Team viewer) هم اگر میتوانید راهنمایی کنید؛و در آخر اینکه آیا شما با REAL VNC هم کار کردید یا خیر؟اگر کار کردید چه مزیتی در Team viewerهست که آنرا معرفی نمودید ولی در REAL VNC نیست؟
با تشکر
یا علی

vazirdaftar
30-04-2010, 10:44
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
تشکر بابت پاسخهایتان،اما آیا در مورد سوال هفتم هم میتوانید جوابی ارائه دهید؟
در مورد روشن کردن کامپیوتر خودم این را پیدا کردم،نمیدانم چه مقدار درست هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
درمورد آموزش برنامه معرفی شده(Team viewer) هم اگر میتوانید راهنمایی کنید؛و در آخر اینکه آیا شما با REAL VNC هم کار کردید یا خیر؟اگر کار کردید چه مزیتی در Team viewerهست که آنرا معرفی نمودید ولی در REAL VNC نیست؟
با تشکر
یا علی
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Psychic
30-04-2010, 11:46
سلام
کار بهتر و ایمن تر اینه که یه valid ip برای کامپیوتر خونتون بگیرید و از محل کار بهش remote بزنید

vazirdaftar
06-05-2010, 17:35
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام وخسته نباشید
من این سوال را از سایت تبیان هم پرسیدم ،پاسخ را ارسال کرد ولی خیلی کلی ! قسمتی از جوابها نامفهوم هست.میخواستم ببینم میتوانید توضیح بیشتری بدهید یانه؟!جوابی که برایم فرستاده به شرح زیر است(قسمتهای رنگی،لازم به توضیح هست):
اگر شما IP valid در اختیار داشته باشید می توانید توسط برنامه remote desktop control خود ویندوز به سیستم خانه وصل شوید . باید بر روی هر دو سیستم یک IP بگذارید و از طریق اینترنت و برنامه فوق که در قسمت accessories / communication می باشد استفاده نمایید .

شما می توانید از مودم نیز برای اتصال به سیستم استفاده نمایید . کافی است بر روی سیستمی که می خواهید یک کانکشن بسازید تا با مودم به آن متصل شوید . در قسمت username و passwor می بایست نام کاربری و پسورد User دستگاه را بزنید .

سپس می توانید با یکی از برنامه هایی مانند VNC با زدن اسم دستگاه و پورت مربوطه بطور کامل به دستگاه مورد نظر وصل شوید . من real vnc را پیشنهاد می کنم .

اگر کامپیوتر منزل به مودم اکسترنال وصل باشد و یا به مودم داخلی متصل باشد و در بایوس تنظیم کرده باشید وقتی مودم زنگ خورد روشن شود مشکلی ندارید ولی درباره کارت شبکه یک سیستم مخصوص می خواهد که بر روی بعضی سرور ها قرار دارد .

شما هنگامی که به سیستم دوم وصل شوید و دانلود کنید و تنظیم نمایید بعد از اتمام دانلود خاموش شود وابستگی به سیستم اول ندارید و می توانید آن را خاموش نمایید .

سلام
کار بهتر و ایمن تر اینه که یه valid ip برای کامپیوتر خونتون بگیرید و از محل کار بهش remote بزنید

اگر امکان دارد توضیح بدهید:IP VALID چی هست؟قیمت در چه حدی است؟
با تشکر
یا علی