PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Folder Guard Professional / تمامي ورژنها در اين تاپيك

Ali.crack
24-04-2005, 07:48
سلام
اين برنامه رو از اينجا دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كرك:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم لينك بچه پرروي soda

جواب ميده :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------------
اينم Folder Guard7.5 Pro

كركش هم از دوست خوبمونsoda

mohammad hamed
24-04-2005, 18:33
دوست عزيز
با تشكر از معرفي اين برنامه
لطفا كرك اين برنامه را بدهيد ( اين برنامه را بايد با كپي كردن فايل كرك كپي كرد و نمي توان با اين سريال ها برنامه را كرك كرد )
با تشكر

Mehdi_Best
24-04-2005, 19:29
محمد حامد جان سلام
شما از اين شماره سريال استفاده كن مشكلت حل مي شه:
user name: mohammad hamed
number of copies: 50
serial number: A4897521

Ali.crack
27-04-2005, 00:41
سلامmohammad hamed,
حق باشما هستش
اين برنامه با سريال كار نمي كند
تاريخ ورژن برنامه 2005/03/04 است
و هنوز كركي برايش ساخته نشده است.

Ali.crack
27-04-2005, 00:48
سلامmehdi_best,
سريالي كه معرفي كردي كار نكرد
آيا سريال ديگه اي داري؟

mohammad hamed
27-04-2005, 07:39
اين برنامه به اين را حتيها كرك نمي شه براي نسخه هاي قبل هم كركي نبود به جز نسخه ي 6.0

Mehdi_Best
27-04-2005, 08:24
اين رو هم امتحان كنيد لطفا:
name: soda120
number: 750
code: A7197579

hyriand
27-04-2005, 13:51
Ali.crack,
لطفا از گذاشتن لينك فعال خودداري كنيد
من درستش ميكنم
ممنون از معرفي

Ali.crack
28-04-2005, 00:33
اين برنامه به اين را حتيها كرك نمي شه براي نسخه هاي قبل
هم كركي نبود به جز نسخه ي 6.0
سلام
دوست عزيز من كرك ورژن 7.0 اين برنامه رو دارم وباهاش دارم كار مي كنم

Ali.crack
28-04-2005, 00:43
اين رو هم امتحان كنيد لطفا:
name: soda120
number: 750
code: A7197579
سلامmehdi_best,
دوست عزيز برنامه سريال شما رو قبول كرد :lol:
ولي بعد گذشت حدود يك ساعت حال گيري كرد :twisted:
وبا يك پيغام ساده حفاظت رو برداشت :cry:

Ali.crack
28-04-2005, 00:52
سلامhyriand,
از لطف تون ممنونم
ديگه تكرار نميشه

Soda
28-04-2005, 12:43
الان خودم كركش مي كنم اين برنامه پررو رو و واستون ميفرستم
ديگه زيادي پررو شده

اينم لينكش

Ali.crack
01-05-2005, 00:12
سلام soda,
بابا همچين زدي كه از سر جاش بلند نميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم خيلي عالي بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda
01-05-2005, 09:15
قربونت قابلي نداشت

hamed davoodi
07-05-2005, 08:54
سلام اين فيل از اين لينك برداشته شده اگه ميشه يه بار ديگه بذارين ممنونم
حامد

Mehdi_Best
07-05-2005, 09:55
حامد جان اينجا آپلود كردم برات:

Ali.crack
08-05-2005, 00:28
سلام mehdi_best,
دوست عزيز لطف كردي خيلي ممنونم :oops:

Mehdi_Best
08-05-2005, 08:39
علي جان سلام. خواهش مي كنم.

hamed davoodi
14-05-2005, 09:02
سلام دمت گرم دارم ميدانلودم اما چرا اسمشو گذاشتي پرو ؟؟!!
ممنون حامد

Mehdi_Best
14-05-2005, 11:15
حامد جان اينو يكي از دوستانم كه از بچه هاي همين انجمن هست كرك كردن. جريان اينكه اسمشو گذاشت پررو هم اين بود كه اين برنامه كرك و سريال داره اما بعد از چند ساعت كه شماره سريال رو مي دي از رجيستر در مي آد. خلاصه اين دوستمون وقتي ديد اين برنامه به قول خودش پر رو شده كركش كرد و اسمشو گذاشت پررو!!

Ali.crack
15-05-2005, 00:59
سلام
مهدي جان همه جا منو شرمنده كردي :oops: :oops:
دستت دردنكنه سوال آقا حامد رو جواب دادي
:oops: ممنونم :oops:

Mehdi_Best
15-05-2005, 08:22
علي جان خواهش مي كنم. اين چه حرفيه. هر كاري مي كنيم فقط وظيفه است در مقابل دوستان خوبي مثل شما.

Ali.crack
17-05-2005, 00:08
سلام
مهدي جان خوبي از خودتونه
خيلي آقايي

Ali_k
17-05-2005, 06:31
مهدي جان من تازه به اين تاپيك سر زدم اگه ميشه يه بار ديگه كرك را آپلود كنيد و اگه ميتونيد يه جا آپلود كنيد كه بعد يه مدت از بين نره.
به هر حال من منتظرم
مرسي

Mehdi_Best
17-05-2005, 08:03
علي جان سلام. اينجا آپلود كردم. اينجا فكر مي كنم بيشتر بمونه!

Ali_k
17-05-2005, 11:20
مهدي جان دستت درد نكنه.
موفق باشي

Soda
20-05-2005, 23:32
اينم لينك كرك اين برنامه كم رو توسط يه پسره تو همين انجمن
البنه نسخه 7.5 pro

Mehdi_Best
21-05-2005, 11:09
اينجا هم آپلود كردم كه اگه از لينك سودا نتونستيد دانلود كنيد از اينجا بگيريد:

Ali.crack
23-05-2005, 00:40
سلام
soda, mehdi_best,
دوستان از هر دو شما خيلي ممنونم
واقعا لطف كردين.

Soda
07-06-2005, 20:22
نرم افزاري قوي براي مخفي كردن اطلاعات شخصي و ...
Setup رو خودم كركش كردم پس نيازي به دانلود از سايتش نيست اينجا واستون آپلود ميكنم

pedramonline
07-08-2005, 03:26

Folder Guard Professional® 7.6 Final
Release date: JUNE 20, 2005
Computer Security Software
Folder Guard for Windows® XP/2000/Me/98

اینم از یه برنامهء حرفه ای کامل برای اونایی که خودشون رو حرفه ای میدونند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif
با این برنامه هر کاری و هر بلایی که دلتون میخواد میتونید رو کلهء مبارک هر فایل و پوشه و حتی هر درایوی که تمایل دارید بیاورید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/tomato2.gif

فکر کنم تنها برنامه ای باشه که بتونه اعم از فایلها ، پوشه ها و درایوها رو هم قفل کنه...

خلاصه سیستم و اطلاعات شخصی رو از دید کسانی که ناخواسته به پشت کامپیوترت میان و کمی هم عجولند نجات میده

چند تا نمونه از کاراش :

1- رمزی کردن و گذاشتن قفل دلخواه برای هر فایل و یا پوشه و درایو به صورت کاملا" مستقل و جداگانه
2 - کاملا" خالی نشان دادن دلخواه برای هر فایل و یا پوشه و ...
3 - کاملا مخفی کردن دلخواه برای هر فایل و یا پوشه و ...
4 - No Access کردن و غیر فعال کردن هر فایل و یا پوشه و ...
5 - مخفی ماندن برنامه بر روی ستارت آپ
6 - مخفی ماندن برنامه بر روی Task Bar
7 - مخفی ماندن برنامه بر روی سرویس CPU
8 - بدون اشغال اضافی رم
9 - تعریف کردن کلیدهای میانبر برای آوردن برنامه
10 - گذاشتن قفل یا رمز دلخواه برای ورود به برنامه
11 - بدون آسیب دیدن فایلها و پوشه ها و اطلاعات موجود.
12 - بدون اینکه کسی بتواند فایل یا پوشهء مورد نظر را پاک کند.
13 - مشخص کردن زمان چک کردن مجدد Password از طرف برنامه ، بعد از باز کردن فایل یا پوشه توسط شما
14- ...

توجه :

Search - A ویندوز نمیتونه مواردی که قفل کردید رو سرچ کنه و این مورد برای کسانی که میخواهند برنامه هاشون همیشه محفوظ باشه ، خیلی مهمه.

B - با قفل یا مخفی کردن و یا No Access کردن ، کلیهء Shorcut ها ومسیر های میانبر برنامه های داخل درایو یا پوشه یا فایل مربوطه قفل شده و از دسترس های غیر مجاز خارج می شوند .

C - در صورتی که بخواهید برنامه را بر روی ستارت آپ فعال کنید باید بر روی Safe Mode رفته و در آنجا برنامه را لود کرده و درTab تنظیمات گزینهء مربوطه را فعال کنید. در غیر این صورت برنامه فقط هنگامی فعال خواهد شد که شما به صورت دستی بازو بسته کنید و موارد قفل یا مخفی شده ، رمزی یا مخفی نمیشوند و فقط درایوها را از دسترسی دور نگه میدارد همانند سیستم ویندوز. مثال : Access Is Denied

یعنی اگر روی پوشه ای قفل گذاشته باشید. در صورتی که مر حله بالا را انجام نداده باشید ، پس از رستارت ، قفل از روی پوشه برداشته میشود ولی با لود برنامه و بستن آن قفل محفوظ است.
ولی اگر همین پوشه را از دسترسی خارج کرده باشید ( No Access )، اگر خود برنامه هم لود نشود و روی Start Up هم قرار نگیرد ، باز هم پوشه مث مثال بالا دور از دسترس خواهد بود و هنگام باز کردن پوشه کاربر خطای Access Is Denied را مشاهده میکند و این برای کسانی مناسب است که نمیخواهند برنامه با هر بار لود ویندوز ، لود شود.

حجم : 1.27 MB

ُSerial : كرك سريال در داخل برنامه قرار داره

يه عيبي داره كه هر روز پيغام ميده و ميگه كه برنامه رو كپي كردي و بايد رجيسترش كني كه شما بايد كلوزش كنيد تا بره پي كارش. البته پدرام بايد كرك درستش رو پيدا كنه

لينک دانلود :

چند عکس نمونه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@Yahoo.com/folder_guard_pro®_v7_6_0_final/l_folder_guard_8552_1.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@Yahoo.com/folder_guard_pro®_v7_6_0_final/l_password_8550_1.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@Yahoo.com/folder_guard_pro®_v7_6_0_final/l_no_access_8551_1.jpg

Cracki
07-08-2005, 12:52
پدرام جان دستت درد نکنه.

من قبلا یک نسخه از این برنامه رو داشتم و یک ضعفی داشت می خوام ببینم الانم همون ضعف رو داره یا نه...

مثلا شما یک فولدر رو قفل کنید و برنامه Folder Guard هم اجرا شده باشه یعنی همه چی تکمیل باشه و نتونید فولدر مورد نظر رو بدون پاسورد باز کنید. ولی آیا اگر یک کلیک راست ساده بر روی فولدر بکنید و گزینه Delete رو بزنید فولدی که رمز گذاشته بودید پاک میشود....

یک ضعف دیگه هم که داره آیا در Safe Mode هم میتونه از فولدر ها محافظت کنه....

و اما ضعف آخری که فعلا بهش اشاره میکنم ..... فرض کنید شما 2 تا درایو دارید C و X و سیستم و تمام برنامه های کاربردی شما بر روی C نصب شده و از درایو X فقط به عنوان یک انباری استفاده میکنید . یعنی موزیک و فایل های اینستال و فیلم و یا عکسهای خانوادگی و شخصی رو در اون درایو گذاشتید که در صورت خراب شدن و ویروسی شدن درایو C شما از انباری بتونید فایلهاتون رو دوباره بریزید سر جاش. پس تا اینجا کاملا مشخص شد که درایو C یعنی تمامی ویندوز و برنامه های نصب شده از جمله Folder Guard و درایو X بطور ساده یعنی یک انباری با کلی فایل و ....

اگر شما با برنامه Folder Guard که که بر روی درایو C نصب شده بخواهید فولدر و یا فایلی را قفل کنید میتونید.... خب مسلمه که میتونید و کلا این برنامه کارش قفل گذاشتن هستش ولی سوال اینجاست که اگر روزی درایو C بلایی بر سرش بیاد و شما بخواهید که Format کنید و ویندوز رو از اول نصب کنید آیا فایل هایی که در درایو X قبلا قفل کرده بودید همچنان قفل شده باقی خواهند ماند .... که اینجا جواب منفی هستش.

Arashi
07-08-2005, 15:42
ايول پدرام جان :D :D خيلي كارت درسته :wink:

farhad resalati
07-08-2005, 15:51
cracki جان این برنامه ها چون تحت ویندوز هستند بعد از فرمت درایو یا ویندوز قابلیتشون رو از دست میدن اما در دو ایراد اولی که گفتی برنامه pc security 6 به بالا رو توصیه میکنم که تو سایت هم معرفی شده و واقعا خدای امنیت هستش

Cracki
07-08-2005, 18:48
فرهاد جان ممنون بابت معرفی برنامه اما من هر چی گشتم این برنامه ای رو که معرفی کردی نتونستم پیدا کنم.

اما در مورد اینکه این نوع برنامه ها تحت ویندوز هستند و بعد از فرمت کردن قابلیت شون رو از دست میدن درسته . اما برنامه ای هست به اسم Folder Access 2.1 که با این برنامه میشه فولدرها و پوشه ها رو قفل کرد که حتی اگر فرمت هم بکنیم بازم قفل از روی این پوشه برداشته نمیشه . من بارها فرمت کردم و اینو خودم تجربه کردم. فقط برای باز کردن اون فولدر قفل شده بعد از فرمت باید دوباره برنامه اصلی اینستال بشه و بعد قفل فولدر رو باز کنی.

من خودم قوی تر از این برنامه تا حالا ندیدم و هر کاری هم بشه نمیشه قفل اون فولدر رو باز کرد حتی در Safe Mode ... فقط یک مشکلی که اینجا هست من کرک نسخه جدیدش رو که به نسخه پـــــرو تبدیل میکنه نتونستم گیر بیارم و اصلا نیستش. ولی کرک نسخه 2 رو دارم ولی فایل اینستالش رو اشتباهی پاک کردم و الان ندارم. :(

البته با نسخه مجانیش میشه 5 فولدر رو باهاش قفل کرد که اگر خواستید امتحان بکنید به این سایت زیر برای دانلود کردنش مراجعه کنید.

چند دقیقه بعد...
برنامه ذکر شده بالا رو پیدا کردم از سایت خودش. ممنون.

pedramonline
08-08-2005, 01:20
یک سری توضیح دیگه

اگر احتمالا" کسي تونست برنامه رو پيدا کنه ، اگر رمز ورود ( کلمهء شب ) براش گذاشته باشي ، ازش ميپرسه و اگر درست جواب نده وارد نميشه.

در ضمن همونطور که در بالا اشاره کردم رمز ورود و رمز هر فايل يا پوشه رو ميتونيد به صورت مستقل بذاريد . يعني براي هر يک رمزي جداگانه. البته قبلا يه نسخهء پشتيبان از بدون رمز هاش برميداره و در مسير خودش ذخيره ميکنه براي روز مبادا که شما بهتره خود پوشه اي رو که برنامه در آن قرار داره را رمزي کنيد تا کسي واردش نشه.

در جايي خوندم که سازمانهاي نظامي و اداره جات و شرکتهاي اکثر کشورها براي حفظ اطلاعاتشون از همين برنامه استفاده ميکنند.

اگر هم حوصلهء اين همه رمز و ... رو نداريد پس به نظر من :

بذاريد برنامه روي ستارت آپ ( به صورت مخفي ) قرار نگيره يعني غير فعال باشه و روي خود برنامه يه رمز دلخواه و به ياد ماندني بذاريد.

سپس با ورود به برنامه و عبور از پاسورد برنامه هر فايل و پوشه يا کل درايوي که تمايل داريد رو از حالت دسترسي خارج کنيد ( No Access ) مانند مثال بالا در عکس برنامه که پوشهء Image رو انتخواب کرده ام.

حالا با هيچ روشي درايو يا پوشهء مربوطه باز نميشود غير از آنکه وارد خود برنامه شده و از آنجا از اين حالت خارجش کني. در ضمن پيغام برنامهء کپي و غير مجاز رو هرگز مشاهده نميکنيد. چون خود برنامه در اصل غير فعال است.

pedramonline
10-08-2005, 01:50
مثلا شما یک فولدر رو قفل کنید و برنامه Folder Guard هم اجرا شده باشه یعنی همه چی تکمیل باشه و نتونید فولدر مورد نظر رو بدون پاسورد باز کنید. ولی آیا اگر یک کلیک راست ساده بر روی فولدر بکنید و گزینه Delete رو بزنید فولدی که رمز گذاشته بودید پاک میشود....

نه پاک نميشود.

اگر بعد از عبور از رمز وارد پوشه شديد فقط خودتان ميتوانيد اطلاعات داخل پوشه يا درايوي که قفل کرده ايد رو پاک کنيد يا اضافه کنيد. چون خودتان از رمز عبور کرده ايد. و کس ديگه اي نميتواند پوشه رو پاک کنه.

یک ضعف دیگه هم که داره آیا در Safe Mode هم میتونه از فولدر ها محافظت کنه....

بعد از ورود به برنامه برو به :
File/Settings/Protection
در آنجا گزينهء آخري رو تيک بذار تا روي Safe Mode هم از سيستم محافظت کنه.

و اما ضعف آخری که فعلا بهش اشاره میکنم ..... فرض کنید شما 2 تا درایو دارید C و X و سیستم و تمام برنامه های کاربردی شما بر روی C نصب شده و از درایو X فقط به عنوان یک انباری استفاده میکنید .

یعنی موزیک و فایل های ...

در اين مورد امتحانش نکرده ام. هر چند که فکر کنم براي اين منظور راههاي ديگه اي وجود داشته باشه که نذاره ويندوز فرمت بشه.

========================

البته من رو درايو C فقط ويندوز و ويروس کش و سرويس پک دو و درايورهاي سخت افزار رو نصب ميکنم. و درايو بعدي ( D ) رو براي پروگرام گذاشته ام به عنوان درايو کمکي ويندوز. چون خيلي از برنامه ها بعد از نصب ويندوز ، نصب مجدد نميخواهند و اگر روي آيکونشون کليک کني اجرا ميشوند.براي مثال بيشتر از 98% بازيها هم همين حالتو دارند.

البته بايد بهتر بدونيد که هر کسي در هر نقطهء دنيا هم که باشه به موسيقي علاقه داره و فضايي رو رو هارد به موزيک اختصاص ميده.
شخص خودم 24.5 گيگ موزيک رو هاردم دارم و حجم درايو آخريم که موزيکها و آرشيومو توش ريختم حدود 42.8 گيگا بايت هستش و براي بقيهء درايو ها حدود 28 گيگ رو اختصاص داده ام.

ميخوام بگم که اگر ميخواهيد از سرعت برنامه ها و ويندوز کاسته نشه هميشه آخرين درايو رو به موزيک و آرشيو اختصاص بديد.

=========================

حالا بريم رو اصل مطلب. اگر همين برنامهء Folder Guard Professional رو در درايو آخري نصب کنيد. چون اون دريو رو هرگز فرمت نميکنيد. پس شايد بعد از نصب ويندوز هم به همون حالت قفلي باقي بمونه.( امتحانش نکرده ام. )

داود
11-08-2005, 00:10
سلام پدرام جان
اگه امكانش هست اين فايل فشرده اي كه آدرسش رو گذاشتي، يه جاي ديگه مثل megauplod يا persiangig آپلود كن. چون rapidshare توسط isp من ----- شده!
ممنون :mrgreen: .

Ali.crack
11-08-2005, 00:23
سلام
pedramonline, جان ممنون از معرفي نسخه جديد برنامه

حالا بريم رو اصل مطلب. اگر همين برنامهء Folder Guard Professional رو در درايو آخري نصب کنيد. چون اون دريو رو هرگز فرمت نميکنيد. پس شايد بعد از نصب ويندوز هم به همون حالت قفلي باقي بمونه.( امتحانش نکرده ام. )
من با اين برنامه آشنايي كامل دارم و امتحان هاي زيادي كردم
واقعا برنامه اي عالي ونمره يكي هستش فقط چند نقطه ضعف كوچيك داره :
اول اينكه اگر دوتا ويندوز داشته باشي فقط در يكي كار مي كنه ودر ويندوز دومي هيچ اثري نداره.
دوم اگر ويندوز رو عوض كني غير فعال ميشه وتا برنامه رو اجرا نكني كار نمي كنه.
سوم اگر هاردت رو در كنار يك هاردي قرار بدي وبا عون هارد بياي داخل ويدوز بازم ازكار مي افته.
به غير از اينها هيچ مشكل ديگه اي نداره.

Soda
11-08-2005, 07:19
اينم لينك نسخه 7.6 pro كه كرك شده هم هست و ديگه بعد از حدود 1 ساعت پيغام نميده

Soda
11-08-2005, 11:59
اما در مورد اینکه این نوع برنامه ها تحت ویندوز هستند و بعد از فرمت کردن قابلیت شون رو از دست میدن درسته . اما برنامه ای هست به اسم Folder Access 2.1 که با این برنامه میشه فولدرها و پوشه ها رو قفل کرد که حتی اگر فرمت هم بکنیم بازم قفل از روی این پوشه برداشته نمیشه . من بارها فرمت کردم و اینو خودم تجربه کردم. فقط برای باز کردن اون فولدر قفل شده بعد از فرمت باید دوباره برنامه اصلی اینستال بشه و بعد قفل فولدر رو باز کنی.

من خودم قوی تر از این برنامه تا حالا ندیدم و هر کاری هم بشه نمیشه قفل اون فولدر رو باز کرد حتی در Safe Mode ... فقط یک مشکلی که اینجا هست من کرک نسخه جدیدش رو که به نسخه پـــــرو تبدیل میکنه نتونستم گیر بیارم و اصلا نیستش. ولی کرک نسخه 2 رو دارم ولی فایل اینستالش رو اشتباهی پاک کردم و الان ندارم. :(

البته با نسخه مجانیش میشه 5 فولدر رو باهاش قفل کرد که اگر خواستید امتحان بکنید به این سایت زیر برای دانلود کردنش مراجعه کنید.
...

اين برنامه جالب رو كه كركي جان معرفي كردن كركش كردم
خيلي باحاله شما هم حتما استفاده كنين
اميدوارم كه كركش كار كنه
اينم لينكش
در ضمن اگه كركش مشكلي داشت اينجا بگين شايد بشه كاري كرد

Cracki
11-08-2005, 12:56
واقعا که دستت درد نکنه سودا جان.

زحمت کشیدی . من امتحانش میکنم ببینم چطور میشه.:)

سودا جان واقعا که گل کاشتی دوست عزیز. دستت درد نکنه.

اسم کرکش هم خیلی خوشحالم کرد که این زحمت رو کشیدی

موفق باشی همیشه...

Ali.crack
12-08-2005, 02:03
سلام
sodaجان ممنون بازم دخله اين بچه پرو رو اوردي :mrgreen:
دستت درست كرك ها كار مي كنه.

Soda
12-08-2005, 08:28
خواهش ميكنم دوستان .كركي جان و علي جان
اين كه اصلا قابلي نداشت
تازه اين كه بچه پررو نيست
اين بچه خوبيه :wink:

Ali.crack
13-08-2005, 01:19
سلام
Crackiجان برنامه اي رو كه شما معرفي كردين رو گرفتم برنامه جالبي هست ولي نقطه ضعف داره
اول اينكه شكل فلدري رو كه با هاش قفل مي كني عوض مي كنه
دوم به راحتي فلدري رو كه باهاش قفل كردي پاك ميشه.
منم يك برنامه دارم كه مثل مال شما پس از عوض كردن ويندوز بازم كار مي كنه
فقط تفاوتش با مال شما اينكه اين برنامه فلدر هارو هيدن ميكنه وبه هيچ عنوان ديده نميشن

اين برنامه هم دو تا ايراد داره يكي اينكه حتما بايد يك درایو NTFS داشته باشی
دوم فقط با ویندوز XP كار مي كنه.
كرك در كنارش هست.

*عیسی*
13-08-2005, 01:27
سلام
Crackiجان برنامه اي رو كه شما معرفي كردين رو گرفتم برنامه جالبي هست ولي نقطه ضعف داره
اول اينكه شكل فلدري رو كه با هاش قفل مي كني عوض مي كنه
دوم به راحتي فلدري رو كه باهاش قفل كردي پاك ميشه.
منم يك برنامه دارم كه مثل مال شما پس از عوض كردن ويندوز بازم كار مي كنه
فقط تفاوتش با مال شما اينكه اين برنامه فلدر هارو هيدن ميكنه وبه هيچ عنوان ديده نميشن

اين برنامه هم دو تا ايراد داره يكي اينكه حتما بايد يك درایو NTFS داشته باشی
دوم فقط با ویندوز XP كار مي كنه.
كرك در كنارش هست.
واقعا ممنون من يه مدت بود دنبال يه همچين برنامه بودم اما اگه اون ntfs نبود خيلي بهتر مي شد

Ali.crack
13-08-2005, 15:29
سلام
*عیسی*جان قابلي نداشت.

اين يك برنامه ديگه از همون شركت بانام Secrets Protector Pro 2005 وبا امكانات بيشتر
لينك مستقيم

سريال:

valas
31-08-2005, 18:55
با سلام

عرض كنم كه من مدتيه با Folder guard كار مي كنم.

كرك اونو هم با توجه به اين تاپيك پيدا و اجرا كردم.

الان زمان دار نيست و دائمي شده.

اما هر از چند گاهي اين پيغام اعصاب خورد كن رو ميده و باعث ميشه هر كسي بدون داشتن پسورد بتونه قفل رو برداره.

اون كادر هم اينه:

دوستان خواهشا هر كي چيزي ميدونه كمك كنه، چون واقعا مي خوام فايلام امنيت داشته باشن.

Soda
31-08-2005, 19:21
اشتباه شما همين بوده ديگه
يه كرك يكي از بچه ها ساخته كه كار ميكنه
و همين مشكل رو رفع ميكنه
اين فايل رو كه دانلود كردي يه فايل rar هست بعد بازش كن داخلش يه فايل FGuard32.dll هست
كه بايد ببري جاي فايل اصلي خود برنامه تو پوشه program files كپي كني
البته بگم كه بايد بري تو داس اينكارو بكني
تازه اين كرك ورژن 7.6 pro هستش

Mehdi_Best
31-08-2005, 22:40
و همين مشكل رو رفع ميكنه

سلام
اون كه يكي از بچه ها بوده و اين كرك رو ساخته خود سودا بوده! به خاطر شكسته نفسي اينطور مي گه. :wink:

valas
01-09-2005, 11:56
اشتباه شما همين بوده ديگه
و همين مشكل رو رفع ميكنه
اين فايل رو كه دانلود كردي يه فايل rar هست بعد بازش كن داخلش يه فايل FGuard32.dll هست
كه بايد ببري جاي فايل اصلي خود برنامه تو پوشه program files كپي كني
البته بگم كه بايد بري تو داس اينكارو بكني
تازه اين كرك ورژن 7.6 pro هستش

يعني چي كه از تو داس بايد اين كارو بكنم؟

Soda
01-09-2005, 12:08
چون اين فايل در حال استفاده هست نميشه تو ويندوز اين كارو بكني
البته يه راه داره كه بايد درايور برنامه رو آنلود كني كه يادم نمي آد كجاي برنامه بود
در كل با يه سي دي بوت ميري به داس و اين فايل رو كه دادم و شما از داخل فايل كرك شده رو بيرون آوردي به جاي فايل اصلي برنامه كپي ميكني

valizadeh
01-09-2005, 14:45
با سلام
دوست عزيز كه اين برنامه رو معرفي كرديد آيا مي شه با استفاده از اون يك فايل تصويري را رمزي كرده و در يك فولدر قرار داده يا بهتر بگم فولدر را رمزي كند و هم اين فولدر و هم اين برنامه رو بزارم تو سي دي يعني رايتش كنم
منظورم اينه كه آيا مي شه يه فولدر را رمزي كرد و اون رو رايت كرد

با تشكر

mohammad hamed
01-09-2005, 16:39
اين كار رو مي توني با نرم افزار Steganos Security Suite انجام بدي .
براي كرك كردن هم اگه يه ويندوز دارين مي تونين با اون انجام بدين

valizadeh
01-09-2005, 17:28
سلام دوست عزيز واقعا ممنون

ولي لينكش كو و آموزش هم اگر زحمتي نيست بديد

فعلا باي

valas
11-09-2005, 10:28
اصولا این برنامه چیز مزخرفیه.

به خاطر کرکای مسخرش میگم.

و الا اگه درست کار کنه که عالیه.

آقا یه ورژن پایین ترشم باشه ما خریداریم(!)

به شرط اینکه مشکل کرک رو نداشته باشه.

mohammad hamed
12-09-2005, 08:24
این لینک نسخه ی 7.6 هست و 100% هم تست شده به همراه کرک و بدون محدودیت

Soda
12-09-2005, 13:17
اصولا این برنامه چیز مزخرفیه.

به خاطر کرکای مسخرش میگم.

و الا اگه درست کار کنه که عالیه.

آقا یه ورژن پایین ترشم باشه ما خریداریم(!)

به شرط اینکه مشکل کرک رو نداشته باشه.
آقا من یه کرک دادم که مشکلی نداره چرا ازش استفاده نمیکنی؟

taraneh00
12-09-2005, 18:15
دوستان خواهش ميکنم اگه ممکنه دوباره کرک رو بزاريد چون همه در site که قرار داديد اexpire شده ممنون

Soda
12-09-2005, 23:18
اینم لینک کرک

valas
13-09-2005, 10:02
همونی که محمد لینکشو داده عالیه.
کار می کنه.

Soda
13-09-2005, 12:51
همونی که محمد لینکشو داده عالیه.
کار می کنه.
دوست عزیز اون لینک همونی هست که من قبلا دادم
و حدود 1 mb هست و setup کاملش هست
ولی این یکی خیلی کمتره و فقط فایل کرک هستش
حالا خود دانید

valas
21-09-2005, 09:39
والا من که گرفتم کامل بود.

نصبش کردم و الان هم مدتهاست که مثل سگ داره کار می کنه.

فعلا.

radepa
10-04-2006, 23:19
Folder Guard Professional 7.8

Folder Guard نرم افزار امنيتی قدرتمندی است که توسط آن ميتوان از دسترسی افراد غير مجاز به فايلها ، پوشه ها و يا ساير منابع ويندوز جلوگيری کرد . اين منابع ميتونه شامل کنترل پانل ، منوی استارت ، دسک تاپ ، نوار وظيفه و ... باشه . با Folder Guard ميتوان برای کل فايلها و پوشه ها و يا هريک از آنها به تنهائی ، يک رمز عبور تعيين کرد . از ديگر امکانات آن ، مخفی کردن پوشه های محرمانه است . اينگونه پوشه ها از ديد و دسترس پنهان مانده تا آنکه رمز عبور صحيح وارد شود . ويژگی ديگر آن ، محافظت از فايلهای حساس و مهم سيستمی است تا کسی قادر نباشه آنها را دستکاری کرده و تغيير بده و يا احيانا آنها را ازبين ببره . ضمنا ميتوان برای دسترسی به پوشه های محافظت شده کاربرانی را معرفی نمود تا فقط افراد خاصی بتوانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشن . از ديگر ويژگيهای اين نرم افزار، به اين موارد ميتوان اشاره نمود :
حذف دستورات Run and Search از منوی استارت ؛ مخفی کردن درايوها ؛ غير قابل دسترسی کردن درايوهای floppy, CD-ROM ؛ قفل کردن تنظيمات کاوشگر ويندوز ؛ امکان مخفی کردن خود نرم افزار Folder Guard با تمام فايلها و شورت کات ها ش، تا کسی از وجود اين برنامه در کامپيوترتون با خبر نشه ؛ پشتيبانی محافظت از فرمت های NTFS and FAT/FAT32 ؛ اطلاعات مخفی و محافظت شده تحت هيچ شرايطی حتی با برنامه های Windows Explorer, Office, MS-DOS programs, etc قابل دسترسی نيستند و ... محيط کاربری زيبا و دوستانه و بکارگيری آسان از ديگر مزايای آن بشمار می آد . به ادعاي شرکت سازنده اش ، بسياری از سازمانها و ادارات بزرگ از جمله سازمانهای نظامی از اين برنامه جهت حفظ اطلاعات محرمانه شان استفاده ميکنن . سازگار با تمامی ويندوزها

download
size 2.3 mb

crack

Folder Guard® is a powerful computer security software that you can use to control access to files, folders, and other Windows resources, such as Control Panel, Start Menu, and so on. You can use Folder Guard to lock your personal files and folders with passwords, to stop other users from peeking into your records. You can even completely hide your private folders from virtually all applications, and such folders would remain invisible until you enter a valid password. You can also protect sensitive system files from modification or destruction, disable access to the removable drives, restrict access to Control Panel, and more.

Why should you choose Folder Guard:
- Folder Guard lets you password protect your files and folders.
You can protect with password virtually any folder or file, allowing only the authorized users to open the protected files or folders. You can protect an unlimited number of files and folders, each with its own password, or you can use the Master Password of Folder Guard to unprotect them all at once.
- Folder Guard can hide your personal folders from other users.
You can set up Folder Guard to hide your private folders (or make them appear empty). The folder would be hidden from virtually any program, including Windows Explorer, Office, MS-DOS programs, etc.
- Folder Guard can restrict access to Control Panel, Start Menu, Desktop, etc.
You can set up Folder Guard to allow only certain users to change the computer settings with Control Panel, while denying that to other users. You can control access to various settings of Start Menu, Desktop, Taskbar, and other Windows resources. You can remove the Run and Search commands on the Start menu, hide specific drives, lock the Internet settings, and more.
- Folder Guard can protect access to the floppy, CD-ROM and other removable drives
You can configure Folder Guard to allow or deny access to the removable drives, restricting the user's ability to run or install unauthorized programs on your computer

30yavash
11-04-2006, 00:08
Folder Guard یکی از کاملترین نرم افزارهای امنیتیه که تاحالا استفاده کردم.

safety
11-04-2006, 11:50
سلام
يكي از مشكلاتي كه در اين رابطه است، استفاده از دو ويندوز بر روي كامپيوتر است. كه اگر با يكي فايلها محافظت بشود با ديگري مي توان به آن دسترسي داشت. آيا اين نرم افزار چنين ضعفي دارد يانه؟

galaxy_110
11-05-2006, 21:12
آقا لينك كرك كار نمي كنه

zendegi
11-05-2006, 21:30
من از ورژنهاي قبليش استفاده كردم و عالي بوده ولي سرعتش در فايلهايي مثل عكسها كه حجمش كمه خوبه ولي براي فيلمها سرعتش كمه .........به هر حال ممنون...

galaxy_110
11-05-2006, 22:19
ردپا جون ميشه اين لينك كركو چك كني. كار نميكنه

mahtabesfahan
11-05-2006, 22:36
سلام
ببين اينها كار ميكنه
Name: FIENDISH_MB
S/N: User Name:
FIENDISH_MB
-------------------------------------
Name: FuckYou!
S/N: Copies: 900
S/N: A749817543618343

galaxy_110
11-05-2006, 23:05
نه !!!!!!!!!!!!!

ولي تو يه پست ديگه پيدا كردمش

user name: mohammad hamed
number of copies: 50
serial number: A4897521

Arash_K7
25-06-2007, 16:38
Folder Guard Professional 7.91
Folder Guard نرم افزاری قدرتمند است که امنیت سیستم شما را تضمین میکند. شما میتوانید با این نرم افزار کنترل کاملی روی دسترسی فایلها، فولدرها و دیگر مسیرهای موجود روی ویندوز داشته باشید مانند پانل کنترل، منوی شروع و...
شما میتوانید از این نرم افزار برای قفل کردن فایلها و پوشه های شخصی خود با استفاده از پسورد، برای جلوگیری از ورود و دسترسی دیگر کاربران کامپیوتر استفاده کنید. شما همچنین به راحتی و خیلی قدرتمند میتوانید فایلهای شخصی خود و نرم افزارهای مورد نظر خود را مخفی کنید تا دیگران نتوانند آنها را مشاهده کنند؛ این کار همچنین میتواند با گذاشتن پسورد روی آنها انجام گیرد تا کاربر دیگر فقط بتواند با وارد کردن پسورد آن پوشه یا نرم افزار را استفاده کند.
با این نرم افزار میتوانید از فایلهای حساس ویندوز محافظت کنید و از تغییرات و یا حذف آنها جلوگیری کنید، با این نرم افزار نیز میتوانید مدیریتی روی درایو های مجازی داشته باشید، اجازه به استفاده از Removable Drive ها را به کاربران فعال و غیر فعال کنید و همچنین دسترسی به پانل کنترل را محدود کنید.

برخی ویژگیهای این نرم افزار:
* محافظت از پوشه ها با استفاده از رمز عبور
* مخفی کردن فایلها و پوشه ها بدون به رمز در آوردن آنها
* قفل کردن فایلها و پوشه ها برای دیگر کاربران
* کنترل دسترسی به برنامه های نصب شده روی سیستم
* محدود کردن دسترسی به پانل کنترل و دیگر بخشها
* جلوگیری از کاربران برای نصب برنامه های متفرقه
* غیر فعال کردن دکمه Cancel در ویندوز 98 یا ME هنگام وارد شدن به سیستم
حجم:2.8 مگابایت
دانلود:

شاد باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
25-06-2007, 17:00
برنامه پست بالایی رو واستون آپیدم ...:27:

لینک مستقیم :

2.7MB

;)

*Batman*
25-06-2007, 18:31
هوس کردیم دانلودش کنیم.دست همتون درد نکنه.
فقط هنگام چک دیسک و دفراگمت کمی مشکل سازن این برنامه ها.

meisam317
28-06-2007, 18:39
یه مشکل بزرگ این برنامه اینه که بعضی وقتها از حالت کرک خارج میشه

Soda
28-06-2007, 19:13
با این پچ که واسه تمام نسخه های 7 باید کار کنه از حالت کرک خارج نمیشه

پچ کاری از AlphaPatcher از تیم کرک آنریل

Soda
04-10-2007, 20:48
پچ قبلی اصلاح شده :

پچ کاری از AlphaPatcher از تیم کرک آنریل

Soda
06-10-2007, 06:06
پچ آپدیت 3 برای تمام نسخه های 7.xx

روی تمام نسخه های 7 به بالا کار میکنه

کرکر : AlphaPatcher از تیم UnREal RCE

WooKMaN
09-10-2007, 20:51

لينك مستقيم دانلود :

Luxe
23-01-2008, 19:47
Folder Guard Professional v7.92

2.43 Mb

Download:

or

or

or

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

majid20
18-02-2008, 17:32
سلام دوستان
Folder Guard در قسمت Settings یه گزینه داره بنام Enable protection even if windows is restarted in safe mode که از اطلاعات محرمانه در محیط Safe Mode ویندوز همم حمایت میکنه .
اگه این گزینه فعال نباشه به راحتى میشه با Safe Mode تمام اطلاعات پنهان شده رو دید
اما مشکلى که هست نمیشه این گزینه رو فعال کرد. Help برنامه رو خوندم که میگفت براى حفاظت اطلاعات در safe mode ابتدا برنامه رو خریدارى کنید و بعد با ما تماس گرفته تا نحوه انجام تنظیمات رو بگیم!!!
دوستان کسى اطلاعى در این زمینه نداره
ممنون :11:

W9
05-03-2008, 20:41
دوستان عنايت بفرمائيد در مورد منوهاي اين نرم افزار توضيح مختصري بديد ...
مثلا ابزار Quick Start Wizard

R_M_1002
28-09-2008, 15:25

پچ شما حاوی تروجان است :2:

Alastoor
06-02-2009, 17:43
Folder Guard 8.0 Professional Edition

Changes in Version 8.0 - January 31, 2009
* The separate editions have been combined into one installation package.
* New images from icons-icons.com have been added.
* The size of the toolbar buttons can now be selected by the user.
* A new permission has been added: Allow Task Manager.
* Several minor improvements and corrections have been made.

Folder Guard Professional Edition v8.0 + KeyGen by SND | 3.22 MB

Unforgiven
06-02-2009, 22:34

babialex
10-02-2009, 22:22
این برنامه به چه درد هایی میخوره دقیقا ؟

AK1
10-02-2009, 22:33
این برنامه به چه درد هایی میخوره دقیقا ؟
با سلام
با يكم جستجو در صفحات قبل مي فهميدي
پست زير

موفق باشي:10:

x_2007
04-03-2009, 23:42
Patch for version 8.0 Pro By UnREaL RCE - AlphaPatcher

Mirror

Unforgiven
26-03-2009, 01:31
Folder.Guard.Professional.Edition.v8.1-SND | 3.22 MB

x_2007
26-03-2009, 19:20
Folder Guard 8.1

Version 8.1 March 25, 2009

-A problem has been corrected that prevented entering upper-case characters in the passwords.
-A problem has been corrected that prevented the option "Show password" from working when the option "Protect password prompts from the Password stealers" was disabled.
-Several other minor improvements and corrections have been made.

Folder Guard 8.1-SND

working

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x_2007
27-03-2009, 17:11
New patch + lic by Cater / AHCU

Mirror

x_2007
27-03-2009, 21:41
Folder Guard 8.xx Patch By UnREaL RCE - AlphaPatcher

hamed s
27-09-2009, 17:38
Folder Guard 8.2

Dreamland
29-09-2009, 23:29
Changes in Version 8.2 (September 25, 2009):
* A problem has been corrected that prevented the password prompts for the locked folders to appear after double-clicking on them in Windows 7.
* Several other improvements have been made to make Folder Guard fully compatible with Windows 7.
* The Export/Import Working Set commands have been replaced with the Administrator's Kit.

apoosh
24-10-2009, 17:01
من ورژن 7.9 را گرفتم. درست هم نصب شده اما جالب اینجاست که هربار کامپیوتر را ریست میکنم پسوردی که روی درایو گذاشته بودم میپیره! فقط هم وقتی کار میکنه که به یار خود برنامه را باز کنم و ببندم. خب اینکه فایده نداره! من ورژن قدیمیا را که داشتم اینطوری نبود. هرچی هم تو تنظیمات رفتم اما دزست نمیشه! یکی کمک کنه چه کنم؟؟؟

sia0368
03-08-2010, 20:44
کسی این نسخه معرفی شده اینجا همراه پچ تست شده رو داره؟

Dreamland
03-11-2010, 21:49
Folder Guard Pro 8.3.1

Dreamland
05-11-2010, 12:46
Folder Guard Pro 8.3.2

ehsan_
13-12-2010, 22:37
سلام
اگه ما باهاش روی یک فابلی پسورد بزاریم بعد به هر دلیلی ویندوز رو عوض کنیم سرنوشت فایل پسورد گزاری شده چی میشه ؟

ali1234
09-02-2011, 11:42
مثل اول ميشه :31:

Shahrooz_00
25-02-2011, 13:52
سلام
دوستان عزیز کسی کرک یا سریال درست و حسابی از این برنامه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من Folder Guard Pro 8.3.1 دارم اما همش به سریالی که ریجستر شده گیر میده و الن trial سی روزه شده
لطفا اگه کسی داره بگه
مرسی از همه

Farjameh
25-02-2011, 17:57
من خیلی گشتم. یا کرک روی ویندوز 64 بیتی کار نمی کنه یا سریالش بلوک میشه.

فقط این نسخه هست که کیجن داره و درست کار می کنه.

-» Folder Guard Professional 8.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

worldm
23-03-2011, 12:01
لطفا کرک اخرین نسخشو جدا بذارید

Saleh
26-03-2011, 08:31
Folder Guard v8.4.0.1401 3.24 MB

Masоud
26-03-2011, 11:39
Folder Guard 8.4.0.1401 | 3.2 MB

msm43njn
29-03-2011, 22:52
Folder Guard 8.4.0.1401 | 3.2 MB

کرکشون کار نکرد. اما من این رو گرفتم و خوب رو Windows 7 64 bit کار میکرد. یادتون باشه که در حین نصب اونجا که کلید Enter license داره سریال رو وارد کنید.

Dreamland
19-04-2011, 14:52
Folder Guard 8.4.0.1401

worldm
19-04-2011, 16:51
این ورژن کرکش بعد از چند رو ز از کار نمی افته که؟

Dreamland
22-06-2011, 20:48
Folder Guard Pro 8.4.0 | 3.43 MB

msm43njn
07-09-2011, 13:02
لینک سالم folder guard 8.0

jafarian
05-07-2012, 06:40
Folder Guard PRO v8.4 FULL