PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 36 لیگ برتر انگلیس

nw_nk
23-04-2010, 21:09
برنامه بازی های هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس

تاتنهام و منچستر یونایتد حساس ترین دیدار این هفته لیگ برتر را برگزار خواهند کرد.

سایت گل- هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس فردا با دو بازی حساس آغاز خواهد شد. در الدترافورد شیاطین سرخ میزبان بهترین تیم دو هفته اخیر لیگ برتر، تاتنهام خواهند بود. شاگردان هری ردنپ می توانند با شکست یونایتدها، علاوه بر ادامه نتایج حماسی هفته های اخیر، جایگاهشان را نیز در رتبه چهارم جدول تثبیت کنند.

در دیگر دیدار مهم فردا، آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان منچستر سیتی خواهد بود. توپچی ها امید چندانی برای قهرمانی ندارند اما مطمئنا حریف دشواری برای شاگردان مانچینی خواهند بود. آبی های شهر منچستر هفته گذشته جایگاه چهارم جدول را به تاتنهام واگذار کردند و امیدوارند که به کمک تیم همشهری شان این هفته بار دیگر به رتبه چهارم بازگردند.

اعداد داخل پرانتز، رتبه تیم ها در جدول رده بندی است:

شنبه
منچستر یونایتد(2)- تاتنهام(4)
بولتون(14)- پورتسموث(20)
هال سیتی(18)- ساندرلند(13)
وستهم(17)- ویگان(15)
وولوز(16)- بلکبرن(12)
آرسنال(3)- مچستر سیتی(5)

یک شنبه
استون ویلا(6)- بیرمنگام(9)
برنلی(19)- لیورپول(7)
اورتون(8)- فولام(10)
چلسی(1)- استوک سیتی(11)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/23

vahidgame
23-04-2010, 22:41
امیدوارم تاتنهام مثل بازی با چلسی و آرسنال با منچستر هم بازی کنه.
اگه می خواد حقو ادا کنه باید یه مساوی حداقل بگیره.

pcforlife
23-04-2010, 23:43
ایشالا منچستر تاتنهام رو میزنه...:40:
.
.
.
از اون طرف خدا کنه، آرسنال، لیورپول، هال و وستهام حریفاشونو ببرن... به خصوص لیورپول (با اینکه ازش متنفرم:2:) و وستهام! (چقدر تیم شد!!):27:
یاعلی:11:

Ezel
24-04-2010, 10:07
به امید پیروزی منچستر ،
بازی فصل پیش که منچستر نیمه اول 2-0 عقب افتاد ولی نبمه دوم 5 گل زد هیچوقت یادم نمیره ، امیدوارم برباتف هم مثل اون بازی دوباره به تاتنهام گل بزنه .:46:

mmiladd
24-04-2010, 10:10
منتظر هت تریک تانتهام هستیم...

آرسنال

چلسی

منچستر

!

MORINIO
24-04-2010, 12:54
ایشالا منچستر تاتنهام رو میزنه...:40:
.
.
.
از اون طرف خدا کنه، آرسنال، لیورپول، هال و وستهام حریفاشونو ببرن... به خصوص لیورپول (با اینکه ازش متنفرم:2:) و وستهام! (چقدر تیم شد!!):27:

استون ویلا رو یادت رفت :27: .. اونا هم دو امتیاز از لیورپول بیشتر دارن!

ولی خیالت راحت این لیورپول پنجم هم نمیشه چه برسه چهارم!:46:

MORINIO
24-04-2010, 12:59
مسابقات فوتبال لیگ انگلستان- منچستریونایتد وتاتنهام
زمان پخش: شنبه 4/2/89- ساعت 16:15

مسابقات فوتبال لیگ انگلستان- آرسنال و منچستر سیتی
زمان پخش: شنبه 4/2/89- ساعت 21:00

مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا- ساراگوسا و رئال مادرید
زمان پخش: شنبه 4/2/89- ساعت 22:30

مسابقات فوتبال لیگ ایتالیا- رم و سامپدوریا
زمان پخش: یکشنبه 5/2/89- ساعت 23:15

-------------

این نامردا چرا بازی چلسی رو پخش نمیکنن؟!:2:

pcforlife
24-04-2010, 13:10
استون ویلا رو یادت رفت :27: ..
:27:

اونا هم دو امتیاز از لیورپول بیشتر دارن!

ولی خیالت راحت این لیورپول پنجم هم نمیشه چه برسه چهارم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
امکانش هست ولی سخته... از یه طرف تاتنهام و من سیتی هم با هم بازی می کنند...:20:
ولی اگه امروز منچستر، تاتنهام رو بزنه و فردا استوک تو استمفوردبریج یه مساوی از چلسی بگیره (که این دومیه واقعا بعیده!)، دیگه نتیجه گرفتن تیم های دیگه یا نتیجه نگرفتنشون مهم نیست!:biggrin:

vahidgame
24-04-2010, 13:36
این نامردا چرا بازی چلسی رو پخش نمیکنن؟!
واقعا خیلی نامردن. همه بازی های رئال و بارسلونا رو نشون میدن. ولی برای چلسی به زور یه بازی نشون میدن. تازه جالبه الان صدر جدوله. بازی های لیورپول رو حتی امسال بیشتر از چلسی نشون دادن!

ولی اگه امروز منچستر، تاتنهام رو بزنه و فردا استوک تو استمفوردبریج یه مساوی از چلسی بگیره (که این دومیه واقعا بعیده!)، دیگه نتیجه گرفتن تیم های دیگه یا نتیجه نگرفتنشون مهم نیست!
هر چیزی ممکنه. یه دفعه دیدی منچستر با تاتنهام مساوی کرد و چلسی هم استوک رو برد. در این صورت باید که جان تری برای بالا بردن جام خودشو آماده کنه:king:

Ezel
24-04-2010, 15:44
دوستان لطفا یه جوری به اطلاع پیمان یوسفی برسونید بازیکن 3 تاتنهام گرت بیل هستش (Bale) نه باله و مهاجم این تیم هم دفو هست نه دفوئه تا بیش از این اسباب خنده ما رو فراهم نکنه :دی
واقعا باید همه چیز فوتبالمون به هم بیاد ، ما میایم از بیسوادی بازیکنان و مربیان میگیم ولی یکی نیست گزارشگران رو در یابه ( البته به غیر از فردوسی پور و تا حدودی مزدک)
راه حل پیشنهادی برای دیدن بازیهایی که عادل گزارش نمیکنه : Mute صدای T.V

vahidgame
24-04-2010, 15:53
حال شما خودتو ناراحت نکن. بازم هر چی باشه از خیابانی که بهتره:31:

pcforlife
24-04-2010, 16:11
دوستان لطفا یه جوری به اطلاع پیمان یوسفی برسونید بازیکن 3 تاتنهام گرت بیل هستش (Bale) نه باله و مهاجم این تیم هم دفو هست نه دفوئه تا بیش از این اسباب خنده ما رو فراهم نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

در تائید حرفات، سوتی یوسفی در گفتن نام داور آخر خنده بود...:27:
برداشته میگه: داور این مسابقه اندره میلنر... عذر میخوام... آندره مارینر... داور 37 ساله و آینده داره انگلیسی، آندره میلنر...!!!:biggrin:

charlize
24-04-2010, 16:17
یکی نیست گزارشگران رو در یابه ( البته به غیر از فردوسی پور و تا حدودی مزدک)

عادل خودش رو میگیره...باوجود اینکه خیلی هم عقده ای تشریف داره، اما به شخصه در حال حاضر گزارش های مزدک رو به همه ترجیح میدم...
چون مزدک روی ایتالیا تعصب عجیبی داره اما در اکثرم مواقع، واقعا جانب داری نمیکنه و هر تیمی خوب باشه، ازش تریف میکنه...
اما عادل تازگیها یه حرکت ساده بازیکن تیمی که خوشش میاد رو فوق العاده میدونه و حرکت بهتر بازیکن تیم حریف رو ساده!

در مورد یوسفی هم بقول دوستمون، از جواد خیلی بهتره! مردیکه نمیدونم نمیخواد بیخیال گزارش گری شه؟! قبلا خوب بود اما بعد از عملی که انجام داد و اون مدتی که تو بیمارستان بود، غیر قابل تحمل شده!

pcforlife
24-04-2010, 17:09
:40:تبریک به همه منچستری ها!:40:
:40:ایشالا این فصل هم قهرمانیم!:40:

Mohammad
24-04-2010, 17:14
برد شیرینی بود ! شیرین !!

اما

همچنان باید منتظر نتایج چلسی بود !

vahidgame
24-04-2010, 17:15
واقعا یه نفر راست می گفت که باید اسم منچستر عوض کنن جاش شانس چستر بذارن.
یکی میتونه بگه تاکتیک منچستر چی بود؟ تاکتیکش فکر کنم استفاده بهینه از پیرمردها بود.
چیزی هنوز مشخص نشده ولی اگه منچستر قهرمان بشه آبروی لیگ انگلیس میره:31: با این بازی هایی که منچستر می کنه و از زمین و آسمون براش شانس می ریزه واقعا برای لیگ انگلیس افت داره. تاتنهام که تیم چهارمه حتی از منچستر بهتر بازی می کنه. داورا هم که مثل همیشه به منچستر لطف دارن.
به نظر من حتی تیم دوم چلسی هم از منچستر بهتر بازی می کنه.شما متکی به بازیکنان مسن هستید!
امیدوارم اینایی که گفتم به هیچ کی برنخوره ولی باید اینارو قبول کنید(کل کل کلید خورد:31:)
صدر نشینی منچستر رو برای فقط یه روز بهتون تبریک میگم. امیدوارم در آینده هر چی بیشتر شانس براتون از زمین و آسمون بریزه:20:

pcforlife
24-04-2010, 17:27
آمار بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم حرفای تکراری...:20:

MORINIO
24-04-2010, 17:28
ربط به شانس داره ولی برد منچستر شانسی نبود ... خوب بازی کردن و البته تاتنهام ری* با این بازیش!:2:

یک صدم بازیش با چلسی و آرسنال رو نتونست انجام بده! همون بهتر که من سیتی چهارم بشه !

البته همچنان سرنوشت قهرمانی دست چلسیه و اگه سرنوشت رو بده دست منچستر دیگه باید قید لیگ رو زد چون فقط 2 بازی مونده!

pcforlife
24-04-2010, 17:30
حال کردم این کراوچ (لیورپولی سابق:2:) رو هو می کردن!!!:27:

MORINIO
24-04-2010, 17:36
حال کردم این کراوچ (لیورپولی سابق:2:) رو هو می کردن!!!:27:

تعویضای ردنپ هم خیلی ضایع بود ... جرمین دفو رو نمیدونم واسه چی کشید بیرون! این گودیانسن رو آورد تو زمین .... گودیانسن الان که دیگه بازیکن نیست پنج سال پیش تو چلسی خوب بود که با همکاری داف و لمپارد تا دقیقه 20 سه تا به بارسا زدن!:20:

pcforlife
24-04-2010, 17:46
برد شیرینی بود ! شیرین !!
بدون رونی خیلی شیرینتر هم بود...:31: کاش دوستانی که ادعا می کنند منچستر = رونی، حداقل بیان یه خورده رو حرفای غیرمنطقیشون فکر کنند...:41:

تعویضای ردنپ هم خیلی ضایع بود ... جرمین دفو رو نمیدونم واسه چی کشید بیرون! این گودیانسن رو آورد تو زمین .... گودیانسن الان که دیگه بازیکن نیست پنج سال پیش تو چلسی خوب بود که با همکاری داف و لمپارد تا دقیقه 20 سه تا به بارسا زدن!:20:
آره... انصافا چلسی چند سال پیش با گودیانسن و داف تیم قوی ای بود... ولی کلا یه سری بازیکن ها تو همه تیم ها (از جمله همین منچستر) هستند که بازیکن یکی دو فصل اند و بقیه عمر فوتبالی خودشون اونقدر تاثیر گزار نیستند... دقیقا مثل داف و گودیانسن...:13:

همچنان باید منتظر نتایج چلسی بود !
دقیقا!:20:

vahidgame
24-04-2010, 17:49
بازم حرفای تکراری...
همه چی که آمار نیست. والا من دقیقه 60 به بعد بازیو دیدم همش تاتنهام داشت حمله می کرد. منچستر حمله اون چنانی نکردش. اول بازیو ندیدم شاید فرق داشتش ولی در کل صدر نشینی این هفته منچستر مدیون این چیزا هست::31:

-شانس
-تاتنهام
-داور بازی چلسی و تاتنهام
-داورهای بازیهای منچستر در کل فصل
-منچستر سیتی
-دقیقه 90 به بعد بازی ها
-بابا بزرگ های تیم

MORINIO
24-04-2010, 17:58
والا من دقیقه 60 به بعد بازیو دیدم همش تاتنهام داشت حمله می کرد.

دقیقا نکته همینجاست! تاتنهام تا اون موقع یه خطر درست و حسابی روی دروازه منچستر نداشت!اصلا بازی نمیکرد تاتنهام!

MORINIO
24-04-2010, 18:03
ظاهرا دعوا سر آقای گلی بین دروگبا و رونی هست ولی درن بنت هم اضافه شد ... تا این لحظه یه گل زده واسه ساندرلند و 24 گله شده!

رونی 26 دروگبا 25 بنت 24

Ezel
24-04-2010, 18:13
همه چی که آمار نیست. والا من دقیقه 60 به بعد بازیو دیدم همش تاتنهام داشت حمله می کرد. منچستر حمله اون چنانی نکردش. اول بازیو ندیدم شاید فرق داشتش ولی در کل صدر نشینی این هفته منچستر مدیون این چیزا هست::31:

-شانس
-تاتنهام
-منچستر سیتی
-دقیقه 90 به بعد بازی ها
-بابا بزرگ های تیم

1- درسته همه چیز آمار نیست ، اما مهم ترین چیز تابلوی نتایجه و به قول قلعه نویی خدارو شاکریم:دی که به نفع منچستر شد .

2- البته درست تر بگیم تاتنهام میخواست حمله کنه اما نمیتونست ، اینجوری هم نبود که تاتنهام بطور مثال مانند بایرن حمله کنه .

3- شانس ؟؟؟ اگر منچستر خوش شانس بود در حساس ترین برهه فصل رونی مصدوم نمیشد تا هم صدر جدول رو از دست بده هم لیگ قهرمانان رو .

4- تاتنهام خوب بازی نکرد ، البته میخواست خوب بازی کنه اما نحوه بازی منچستر این اجازه رو نمیداد.

5- به هرحال وقتهای تلف شده هم جزو زمان قانونی بازی محسوب میشه ، در همین ایران خودمون هم زمانی استقلال قلعه نویی تیم لحظات پایانی بود ، در برخی بازیها تا دقایق انتهایی عقب بود ولی در دقایق تلف شده حتی برنده بازیها میشد.

6- سر الکس فرگوسن معمولا حساب ویژه ای روی بازیکنان باتجربه تیمش در بازیهای حساس باز میکنه و در خیلی مواقع هم جواب داده ، مثل شوت عالی اسکولز که دوفصل پیش بارسا رو حذف کرد یا همین چند روز پیش و گل دقیقه 92 که با سر زد ، و البته کاش اشاره میکردی به بی تجربیگیهای بازیکن جوانی مثل رافائل که در برابر بایرن اخراج شد و در گل اول تاتنهام هم قبل از اینکه کینگ ضربه سر بزنه 3 قدم به جلو اومد و وظیفه خودش در نگه داشتن تیر 2 رو به خوبی انجام نداد ، و البته کاش به پاس گل ماچدا (ماکدا) به نانی هم اشاره میکردی.

pcforlife
24-04-2010, 18:19
همه چی که آمار نیست.
آره... قبول دارم... اما برای کسی (مثل شما) که نیم ساعت آخره بازی رو دیدید، آمار باید رو قضاوتت اولویت داشته باشه...:20:
شاید با دیدن لینک زیر قانع بشی:

حالا بیخیال!!!:46:
خدا کنه والنسیا مصدوم نشده باشه...

رونی 26 دروگبا 25 بنت 24
:31:

البته کاش به پاس گل ماچدا (ماکدا) به نانی هم اشاره میکردی.
آره واقعا!

Ezel
24-04-2010, 18:24
شیاطین سرخ موفق شدند تا در دیدار عصر امروز ورزشگاه اولدترافورد مقابل تاتنهام به برتری ارزشمندی دست یافتند.

سایت گل- منچستریونایتد امروز در حالی در ورزشگاه اولدترافورد بود که میزبانی تیمی قدرتمند را برعهده داشت. تاتنهام که در دیدارهای اخیر خود مقابل لیورپول و آرسنال به برتری دست یافته بود، امشب در حالی میهمان منچستریونایتد بود که می دانست در صورت تقبل شکست ممکن است شانسش برای پایان رقابتهای این فصل در رده چهارم با اما و اگرهایی مواجه شود.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت ولی در نیمه دوم و در دقیقه 58، پس از خطای بچه گانه ای که یکی از بازیکنان تاتنهام مرتکب شد، داور ضربه پناتی را به نفع یونایتد اعلام کرد که رایان گیگز آن را مبدل به گل نمود.در دقیقه 70 بود که کینگ توانست گل تساوی بخش را برای تاتنهام به ثمر برساند ولی گل تماشایی نانی در دقیقه 81 بازی را 1-2 نمود. در دقایق پایانی و در دقیقه 86 بار دیگر گیگز پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توانست با به ثمر رساندن سومین گل یونایتد، خیال فرگوسن و تیمش را راحت نماید.

بدین ترتیب در حال حاضر و در حالی که بازی چلسی هنوز انجام نشده است،یونایتد با 79 امتیاز خود را به صدر جدول رقابتها رساند. چلسی با یک بازی کمتر و 77 امتیاز در رده دوم است.آرسنال که هنوز دیدار امشب خود را برگزار نکرده، با 71 امتیاز در رده سوم است. تاتنهام با شکستی که مقابل یونایتد به آن تن داد، همچنان 64 امتیازی ماند و بدین ترتیب در صورتی که سیتی بتواند در دیدار امشبش مقابل آرسنال به برتری دست یابد، 65 امتیازی شده و به رده چهارم جدول صعود خواهد کرد.

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

مربی ایتالیایی خواهان قهرمانی چلسی در سال اول حضور او برروی نیمکت مربی گری این تیم است.

سایت گل- کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی چلسی معتقد است که در صورتی که تیمش نتواند قهرمان رقابتهای این فصل لیگ برتر لقب بگیرد، او در شغلش ناموفق و ناکام بوده است.

چلسی در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به یونایتد در صدر جدول رقابتهای لیگ برتر قراردارد و این در حالی است که یونایتد این هفته مقابل تاتنهام قرار می گیرد و چلسی با استوک سیتی روبرو می شود. آنچلوتی در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش تمرکز خود را برروی پیروزی در تمام دیدارهای باقی مانده قرار داده و به نتایج یونایتد توجهی نمی کند.

این مربی ایتالیایی در صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که به جای دیدن دیدار تاتنهام مقابل یونایتد، ترجیح می دهد تا به سینما برود.

آنچلوتی در صحبتهایی که در تایمز منتشر شد گفت:« مامی بایست در رقابتهای این فصل به قهرمانی برسیم تا فصل موفقی را سپری کرده باشیم. در این برهه از رقابتهای فصل ما می بایست پیروز شویم. من بسیار هیجان زده ام چون در مهمترین برهه فصل هستیم.فشار، موتور زندگی است و همیشه می بایست با فشار و استرس دست و پنجه نرم کنی.»

این مربی ایتالیایی ادامه داد:« به همین دلیل است که ترجیح می دهم تا به جای تماشای بازی شنبه ، به سینما بروم. ما می توانیم در زمان برگزاری دیدار یونایتدو تاتنهام برای تماشای فیلمی به سینما برویم. ما تمایلی به دانستن نتیجه بازی یونایتد نداریم. اکنون فیلمهای خوبی بر پرده سینماهاست: شاید کلش و شاید هم تیتانز.»

این مربی ایتالیایی در صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که بازیکنانش خود را تحت فشار حس می کنند ولی این از نظر آنچلوتی طبیعی است:« بازیکنان تیم حس می کنند که تحت فشار هستند، چرا که چلسی برای اولین بار در طول 4 سال اخیر در آستانه قهرمانی است.ولی این کاملا طبیعی است. این شرایط به مراتب بهتر از شرایطی است که ده امتیاز از حریف عقبتر باشی و کاری نتوانی انجام دهی.»

pcforlife
24-04-2010, 18:33
دوستان منچستری گل های بازی منچستر یونایتد - تاتنهام رو از لینک های زیر میتونن دانلود کنن:
گل اول گیگز از رو نقطه پنالتی:

گل تساوی تاتنهام توسط کینگ:

گل دوم یونایتد توسط نانی

گل سوم منچستر توسط گیگز از روی نقطه پنالتی

masud-000000
24-04-2010, 18:35
بازی رو ندیدم...
ولی با اینکه بازی رو ندیدم میگم منچستر شانسی برده:31:(شوخی کردم فقط نزنید!)
برد مبارکتون باشه...و امیدوارم چلسی نذاره قهرمان شید:27:

Mohammad
24-04-2010, 18:45
آمار بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم حرفای تکراری...:20:

خیلی ممنون !! منم دقیقا دنبال همین بودم ولی نمی دونستم از کجا باید پیداش کنم !

زیرش می نوشتی " بدون شرح ! "

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

دوستان منچستری گل های بازی منچستر یونایتد - تاتنهام رو از لینک های زیر میتونن دانلود کنن:
گل اول گیگز از رو نقطه پنالتی:

گل تساوی تاتنهام توسط کینگ:

گل دوم یونایتد توسط نانی

گل سوم منچستر توسط گیگز از روی نقطه پنالتی

با اجازت تویه گروه هم قرار دادم :46:

vahidgame
24-04-2010, 18:52
از گذاشتن شماره معذوریم...

3- شانس ؟؟؟ اگر منچستر خوش شانس بود در حساس ترین برهه فصل رونی مصدوم نمیشد تا هم صدر جدول رو از دست بده هم لیگ قهرمانان رو .

باز خوبه برای شما رونی مصدوم شده. برای ما که فعلا یه تیم کامل مصدومن. دروگبا-اسین-کاروالیو-بوسینگوا-ایوانوویچ-اشلی کول
یه چند تا از اینا تازه خوب شدن ولی بیشتر اونا الان مصدومن

4- تاتنهام خوب بازی نکرد ، البته میخواست خوب بازی کنه اما نحوه بازی منچستر این اجازه رو نمیداد.
دلیلش این بود که به خاطر بازی فوق العاده ای که تاتنهام با چلسی و آرسنال انجام داده بود یکمی خسته شده بود. اگه اون بازیی که مقابل چلسی و آرسنال کرد با منچستر هم انجام می داد مطمئنا نتیجه مسابقه پارسال منچستر و لیورپول توی همین ورزشگاه دوباره تکرار می شد.

5- به هرحال وقتهای تلف شده هم جزو زمان قانونی بازی محسوب میشه ، در همین ایران خودمون هم زمانی استقلال قلعه نویی تیم لحظات پایانی بود ، در برخی بازیها تا دقایق انتهایی عقب بود ولی در دقایق تلف شده حتی برنده بازیها میشد.
شما هم که همش با قلعه نوعی مقایسه می کنید. اتفاقا اون سال استقلال قهرمان نشد. تاز اون یه سال بود. شما که در این چند سال اخیر نصف امتیاز های خودتون رو مدیون دقایق 90 به بعد بازی ها هستید

البته کاش اشاره میکردی به بی تجربیگیهای بازیکن جوانی مثل رافائل که در برابر بایرن اخراج شد و در گل اول تاتنهام هم قبل از اینکه کینگ ضربه سر بزنه 3 قدم به جلو اومد و وظیفه خودش در نگه داشتن تیر 2 رو به خوبی انجام نداد ، و البته کاش به پاس گل ماچدا (ماکدا) به نانی هم اشاره میکردی
البته کاش اشاره می کردم که هنوز بازیکن 36 ساله دو تا گل تیم شما رو میزنه. البته کاش اشاره می کردم که اسکولز هم با این سنش هنوز باید بازی کنه و جور تیم شمارو بکشه. البته باید اشاره می کردم که دفاع تاتنهام سوتی می دادن البته باید اشاره می کردم که تاتنهام نصف بازی با چلسی و آرسنال رو نکرد. البته باید اشاره می کردم که اینا ربطی به تاکتیک های منچستر نداشت بلکه به خاطر شانس شما هستش. البته باید اشاره می کردم که بازی شما با منچستر سیتی دقایق 93 و 95 باعث شدن شما پیروز بشین وگرنه باید دوباره دابل می شدین. البته خیلی چیزهای دیگه هم باید اشاره می کردم......

pcforlife
24-04-2010, 19:02
البته کاش اشاره می کردم که هنوز بازیکن 36 ساله دو تا گل تیم شما رو میزنه. البته کاش اشاره می کردم که اسکولز هم با این سنش هنوز باید بازی کنه و جور تیم شمارو بکشه.
به نظر تو این یه پوئنه منفی هستش؟:18:

بازی شما با منچستر سیتی دقایق 93 و 95 باعث شدن شما پیروز بشین وگرنه باید دوباره دابل می شدین.
منظورت مساویه دیگه! نه؟:31:

البته باید اشاره می کردم که دفاع تاتنهام سوتی می دادن
بله؟؟!:18:

البته باید اشاره می کردم که اینا ربطی به تاکتیک های منچستر نداشت بلکه به خاطر شانس شما هستش
جسارت نشه...ولی عجب نتیجه گیری منطقی ای!!!:20:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 19:05
از گذاشتن شماره معذوریم...

باز خوبه برای شما رونی مصدوم شده. برای ما که فعلا یه تیم کامل مصدومن. دروگبا-اسین-کاروالیو-بوسینگوا-ایوانوویچ-اشلی کول
یه چند تا از اینا تازه خوب شدن ولی بیشتر اونا الان مصدومن

دلیلش این بود که به خاطر بازی فوق العاده ای که تاتنهام با چلسی و آرسنال انجام داده بود یکمی خسته شده بود. اگه اون بازیی که مقابل چلسی و آرسنال کرد با منچستر هم انجام می داد مطمئنا نتیجه مسابقه پارسال منچستر و لیورپول توی همین ورزشگاه دوباره تکرار می شد.

شما هم که همش با قلعه نوعی مقایسه می کنید. اتفاقا اون سال استقلال قهرمان نشد. تاز اون یه سال بود. شما که در این چند سال اخیر نصف امتیاز های خودتون رو مدیون دقایق 90 به بعد بازی ها هستید

البته کاش اشاره می کردم که هنوز بازیکن 36 ساله دو تا گل تیم شما رو میزنه. البته کاش اشاره می کردم که اسکولز هم با این سنش هنوز باید بازی کنه و جور تیم شمارو بکشه. البته باید اشاره می کردم که دفاع تاتنهام سوتی می دادن البته باید اشاره می کردم که تاتنهام نصف بازی با چلسی و آرسنال رو نکرد. البته باید اشاره می کردم که اینا ربطی به تاکتیک های منچستر نداشت بلکه به خاطر شانس شما هستش. البته باید اشاره می کردم که بازی شما با منچستر سیتی دقایق 93 و 95 باعث شدن شما پیروز بشین وگرنه باید دوباره دابل می شدین. البته خیلی چیزهای دیگه هم باید اشاره می کردم......

حرفاتو دوست داشتم :31::31::31::10::10::21::21::27::27:

حرفای منو زدی:11:

*M!L4D*
24-04-2010, 19:18
جدا از بازی این یوسفی خیلی باحاله ... یعنی من امروز یه سره داشتم می خندیدم ! اگه یکی از 2 بازی قبل تاتنهام رو می دید دیگه به بیل نمی گفت باله :لول
تازه می گفت مودریچ هم از سال 2008 تو منچستره :دی
چیپ نانی هم خیلی حرفه ای بود !:20:

vahidgame
24-04-2010, 19:24

خواهش می کنم:31:
حالا این بحث ها رو ول کنید. ولی هنوزم چیزی معلوم نشده. قهرمانی دست چلسی هستش. سه تا بازیشو ببره قهرمانه. فقط امیدوارم تیم ها مقابل چلسی یه دفعه غول نشن و مقایل منچستر مثل موش نشن. منظورم از نوع بازی هست:31:

MORINIO
24-04-2010, 19:34
خب بقیه بازیها هم تموم شد نتایج :

هال سیتی 0-1 ساندرلند
بولتون 2-2 پورتسموث
وستهم 3-2 ویگان
وولوز 1-1 بلکبرن

vahidgame
24-04-2010, 19:50
الان تا چند دقیقه دیگه بازی آرسنال و منچستر سیتی شروع میشه. جالبه آدبایور هم روی نیمکت منچستر سیتی هست. هر چیزی طرفداران آرسنال بگن حقشه. حرکتش توی بازی رفت خیلی جالب بود.

pcforlife
24-04-2010, 19:55
وستهم 3-2 ویگان
ایول!

هر چیزی طرفداران آرسنال بگن حقشه
آره واقعا!

حرکتش توی بازی رفت خیلی جالب بود.
چه حرکتی؟

vahidgame
24-04-2010, 20:11
چه حرکتی؟
همون که بعد از گل زدن کل زمینو طی کرد. طرفداران آرسنال می خواستن بیان توی زمین اونو بزنن:31:

SAMAN-JEEZY
24-04-2010, 20:12
گلو که زد کل زمینو دوید رفت جلو طرفدارای ارسنال خوشحالی میکرد مرتیکه افغانی!

pcforlife
24-04-2010, 20:40
مصاحبه تصویری فرگوسن پس از پایان بازی با تاتنهام:

VBYOFSKI
24-04-2010, 22:06
آرسنال که واقعا بد بازی کرد.

ولی عاشق اون صحنه تعویض ویرا :40: با اون مرتیکم. :2:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 22:19
امید وارم جلوی چلسی هم بد بازی کنه :دی

SAMAN-JEEZY
24-04-2010, 22:27
این چه بازی بود که ارسنال میکرد؟اولین بار بود که موقع دیدن بازی ارسنال خوابم برد!

vahidgame
24-04-2010, 22:36
امید وارم جلوی چلسی هم بد بازی کنه :دی
کی جلوی چلسی بد بازی کنه؟
جلوی چلسی همه میشن بهترین تیم دنیا. نمونش همین تاتنهام که بازی با چلسی فوق العاده بازی کرد ولی مثل اینکه این تیم ها فقط بازی با چلسی بلدن اینجوری بازی کنن...

vahidgame
24-04-2010, 23:29
(قبل از اینکه اینو بخونی باید بگم این بحث فقط کل کله پس به دل نگیر)
شما طرفدارای چلسی بسیار پر رو تشریف دارین.
واقعا طرفدار چلسی میبینم خندم میگیره ...:31:
خیلی ببخشیدا ولی وقتی یه تیم تا 5 سال پیش تو ایران حتی 1 طرفدار هم نداشته و یه دفعه با اومدن آبراموویچ یهو اینقدر پر طرفدار میشه کاملا تکلیفش معلومه .
قدمت هیچ کدومتون به بیشتر از 5 سال نمیرسه و تیریپتون اینجوریه که اگه فردا چلسی ضعیف شه و منچستر سیتی قدرت بگیره همتون میرید اونطرفی و کلا از فوتبال فقط بردنشو تعقیب میکنید نه تیمتونو . و بالغ بر 90 % تون اصلا نمیدونن فوتبال چی هست .:31:
پس انقدر الکی واسه من دور برندارید که تیممون فلانه و خفن بازی میکنه و ... .
برید 10 سال دیگه بیاید ، اون موقع اگه هنوز طرفدار چلسی بودید اونوقت با طرفدارای با تعصب و اصیل منچستر یونایتد کل کل کنید .
(این مطالبی که نوشتم در مورد یکسری از طرفدارای ندید بدید بارسلونا هم صدق میکنه که حالا 2 ساله تیمشون رو اومده میان واسه ما شاخ و شونه میکشن)
به به عجب چیزای منطقی گفتی.
اولا من یادم میاد از اون موقعی که جان فرانکو زولا توی چلسی بودش طرفدار چلسی بودم و 5 سال نیست که طرفدارش شدم. بعد شما که فوتبال خیلی می بینی باید اینو بدونی که انگلیس مثل ایران نیست که یارو شلغم می کاره بیاد باشگاه بزنه و باشگاه ها توی انگلیس اکثرا بیش از صد سال سابقه دارن و همه اونو طرفداران خاص خودشون رو دارن. این طرفداران هم همیشه طرفدارن تیمشون هستن و کاری به قهرمانی های تیم ندارن. منم به همین صورت هستم. من حدودا 12-13 سال هست که طرفدار میلان هستم. طرفدار چلسی هم تقریبا 10 سال یا یکمی بیشتر هستم. کاری بی این مسخره بازی ها ندارم.
شما خواهشا نمی خواد در مورد تیم ما اظهار نظر کنی. ما خودمون می دونیم طرفدار چه تیمی هستیم.
شما که فوتبال خیلی می بین باید بفهمی نوع بازیی که تانهام با چلسی و آرسنال کرد با بازی با منچستر خیلی فرق داشت. مطمئنا اون بازی رو می کرد الان از شما امتیاز گرفته بود.
راستی من نمی دونستم شما از زمان جورج بست طرفدار منچستر هستید. بالاخره هر کسی از یه زمانی طرفدار یه تیمی شده. اینجوری نبوده که ناف اونو با یه تیم بریدن.
توی انجمن بازی با هم کل کل نداشتیم ولی اینجا می تونیم این کارو بکنیم:31:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 23:30
شما طرفدارای چلسی بسیار پر رو تشریف دارین.
واقعا طرفدار چلسی میبینم خندم میگیره ...:31:
خیلی ببخشیدا ولی وقتی یه تیم تا 5 سال پیش تو ایران حتی 1 طرفدار هم نداشته و یه دفعه با اومدن آبراموویچ یهو اینقدر پر طرفدار میشه کاملا تکلیفش معلومه .
قدمت هیچ کدومتون به بیشتر از 5 سال نمیرسه و تیریپتون اینجوریه که اگه فردا چلسی ضعیف شه و منچستر سیتی قدرت بگیره همتون میرید اونطرفی و کلا از فوتبال فقط بردنشو تعقیب میکنید نه تیمتونو . و بالغ بر 90 % تون اصلا نمیدونن فوتبال چی هست .:31:
برید 10 سال دیگه بیاید ، اون موقع اگه هنوز طرفدار چلسی بودید اونوقت با طرفدارای با تعصب و اصیل منچستر یونایتد کل کل کنید .
(این مطالبی که نوشتم در مورد یکسری از طرفدارای ندید بدید بارسلونا هم صدق میکنه که حالا 2 ساله تیمشون رو اومده میان واسه ما شاخ و شونه میکشن)
راستشو بخوای من کلا 17 سالمه ...........و از دوران راهنمایی اصلا تیم ها رو شناختم ..........و برایاولین بار که میخواستم یه بازیه فوتبال رو ببینم ............یه بازی از چلسی بود که 4 ، 5 تا گل زد...........که اکثرش رو کرسپو زد.........من از اون موقع طرفدارش شدم.........و تا اون موقع بازی های فوتبالی رو هم بازی نمی کردم با اینکه بازی باز بودم ...........ولی بعد از اینکه اون بازی رو دیددم fifa هم بازی کردم و فقط تیم چلسی هم برداشتم تا همین امروز..........من ادمی نیستم که یه روز طرفداره این تیم باشم یه روز طرفداره اون تیم.........شاید از یه تیم دیگه هم خوشم بیاد..........ولی نه طرفدارش.........اگه جلوی چلسی باشه دشمنه چلسیه.........و الین یعنی دشمن من..........مثلا من از میلان خوشم میاد .......ولی از بارسا متنفر..........
من عاشق چلسی هستم و میمونم............

در ضمن این حرف شما برای تمام تیم ها صدق میکنه..............هر تیمی که توی یه جام میبره و خرید های بزرگی میکنه ( مثل رئال) اتوماتیک وار طرفدارش زیاد میشن..................پس این فقط مختص چلسی و من سیتی نیستش............خیلی از طرفدارای منچستر یونایتد بخواطر کریس رونالدو طرفداره رئال شدن........

pcforlife
25-04-2010, 00:15
به نظر من هم در کل صحیح نیست که بیایم بگیم من یه عمر طرفدار یه تیمم، ولی فلانی فقط چند ساله... سابقه تو طرفدار بودن چیز خوبیه... ولی همه چیز نیست...
من راجع به نحوه علاقه مندی دوستانمون درفروم به چلسی اطلاعی ندارم... ولی در بین دوستان و آشنایان خودم کسانی رو میشناسم سال هاست طرفدار چلسی بودند...
قربون همتون:11:
یاعلی

Ezel
25-04-2010, 09:41
دو گل دير هنگام پیروزی را براي شياطين سرخ رقم زد.

سايت گل- دو گل ديرهنگام براي شياطين سرخ موجب شد تا آنها در مقابل تاتنهام به پيروزي باارزش 3-1 دست پيدا كنند اما سرمربي تاتنهام اعتقاد دارد كه اين گل ها بيش از اينكه به قدرت هجومي يونايتدها ربط داشته باشد، محصول اشتباهات خط دفاعي تيم اوست.

او در مصاحبه با اسكاي اسپورت گفت:" ما امروز اين فرصت را داشتيم كه از اين بازي امتياز كسب كنيم اما در اين بازي به اندازه بازي هاي قبلي مان (مقابل آرسنال و چلسي) خوب بازي نكرديم. "

پيروزي هاي ارزشمند تاتنهام در مقابل رقباي همشهري اش آنها را به رتبه چهارم جدول رساند اما اگر امشب سيتي بتواند آرسنال را شكست دهد، جاي شاگردان ردنپ را در رتبه چهارم جدول خواهند گرفت.

" تا 10 دقيقه مانده به پايان بازي نتيجه 1-1 بود و فكر مي كرديم كه يك امتياز از اين بازي خواهيم گرفت. ما دو پنالتي مسخره به آنها داديم و روي گل ناني نيز، مدافعان او را رها كردند تا كارش را انجام بدهد. ما خوب دفاع نكرديم و اين مسئله هزينه زيادي براي ما داشت.

ما هفته بعد بايد در خانه با بولتون بازي كنيم و بعد در خانه منچستر سيتي كه اصلا بازي آساني نخواهد بود. بايد از اين بازي ها امتياز كسب كنيم. اميدوارم كه موفق به اين كار شويم."

Ezel
25-04-2010, 10:16
چند هفته ای است که وین رونی نتوانسته 90 دقیقه برای تیمش به بازی بپردازد و همین موضوع نگرانی ها را در مورد میزان آمادگی این ستاره در آستانه جام جهانی افزایش داده است.

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس در صحبتهایی نگرانی خود را در مورد شرایط وین رونی، ستاره تیمش ابراز داشته و از اینکه سران یونایتد ممکن است برای تلاش برای حضور در کورس قهرمانی این ستاره را زودتر از موعد مقرر به زمین چمن بفرستند، ابراز نگرانی نموده است.

رونی پیش از این در جریان دیدار تیمش مقابل بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و در حالی که هنوز به اوج آمادگی نرسیده بود، برای یونایتد روانه میدان شد و در نهایت زمین مسابقه را با مصدومیت مجدد قوزک پایش ترک کرد.

هفته گذشته فرگوسن بار دیگر این ستاره را پیش از رسیدن به اوج آمادگی روانه زمین مسابقه نمود و اکنون فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس به شدت نگران شرایط وین رونی و اوضاع و مشکل قوزک پای اوست.

کاپلو و دستیارانش در گفتگو با تلگراف به این نکته اشاره کردند که به دنبال پاسخی برای مصدومیت رونی، دلیل این مصدومیت و شرایط کنونی او هستند.

در صورتی که رونی نتواند در اوج آمادگی تیم ملی کشورش را در رقابتهای جام جهانی 2010 همراهی کند، این به منزله ضربه بزرگی برای سه شیرها خواهد بود.

رونی فصلی خارق العاده را سپری کرده و یکی از کلیدی ترین مهره های تیم یونایتد در رقابتهای این فصل لیگ برتر و در رقابت تنگاتنگ این تیم با چلسی برای کسب جام قهرمانی بوده است.

Alireza.M67
25-04-2010, 13:44
به به عجب چیزای منطقی گفتی.
اولا من یادم میاد از اون موقعی که جان فرانکو زولا توی چلسی بودش طرفدار چلسی بودم و 5 سال نیست که طرفدارش شدم. بعد شما که فوتبال خیلی می بینی باید اینو بدونی که انگلیس مثل ایران نیست که یارو شلغم می کاره بیاد باشگاه بزنه و باشگاه ها توی انگلیس اکثرا بیش از صد سال سابقه دارن و همه اونو طرفداران خاص خودشون رو دارن. این طرفداران هم همیشه طرفدارن تیمشون هستن و کاری به قهرمانی های تیم ندارن. منم به همین صورت هستم. من حدودا 12-13 سال هست که طرفدار میلان هستم. طرفدار چلسی هم تقریبا 10 سال یا یکمی بیشتر هستم. کاری بی این مسخره بازی ها ندارم.
شما خواهشا نمی خواد در مورد تیم ما اظهار نظر کنی. ما خودمون می دونیم طرفدار چه تیمی هستیم.
شما که فوتبال خیلی می بین باید بفهمی نوع بازیی که تانهام با چلسی و آرسنال کرد با بازی با منچستر خیلی فرق داشت. مطمئنا اون بازی رو می کرد الان از شما امتیاز گرفته بود.
راستی من نمی دونستم شما از زمان جورج بست طرفدار منچستر هستید. بالاخره هر کسی از یه زمانی طرفدار یه تیمی شده. اینجوری نبوده که ناف اونو با یه تیم بریدن.
توی انجمن بازی با هم کل کل نداشتیم ولی اینجا می تونیم این کارو بکنیم:31:

آقا قبول نیست ...:31:
پست من پاک شده ولی جوابهاش هنوز هست . این که نشد بحث ...
من نزدیک 22 سالمه و از 5 سالگی طرفدار منچستر یونایتد بودم.
قبول کن که آدم با یه نفر بحث میکنه که حداقل یه فوتبالیست یا فوتبال شناس باشه .
اگه واقعا از مان زولا طرفدار چلسی هستی که هیچ ، ولی قبول کن اکثر طرفدارای چلسی و بارسلونا از همین جنسن و هر طرف باد بیاد میرن و تو این 2 - 3 سال اخیر طرفدار شدن .
خب منم زورم میاد کسی که تازه 2 ساله فوتبال نگاه میکنه بیاد در مورد منچستر اظهار نظر کنه اونم از روی شکم ، تازه 2 سال دیگه هم یه تیم دیگه قدرت میگیره میره طرفدار اون میشه .
شما یه نگاه تو همین قسمت اخبار ورزشی بنداز . طرف اسم 11 تا بازیکن بارسلونا رو نمیتونه بگه بعد میاد واسه من میگه تیمتون خوش شانسه یا فقط به یه رونی بنده یا ... .
پارسال هم همه میگفتن به یه رونالدو بنده که همه دیدن که با رفتنش اتفاقی نیفتاد .
منچستر هم که تو 3 تا بازی آخرش که یا رونی نبود یا نمیتونست درست بازی کنه همه رو برد .
خود تو اومدی میگی جلوی تاتنهام شانس آورد .
اون بد بختها 1 حمله ی درست و حسابی نتونستن بکنن (مخصوصا نیمه دوم) اونوقت ما شانس آوردیم ؟
خلاصه اینکه جامو دودستی بگیرید که از دستتون نره چون 1 بازی تو آنفیلد دارید و اگه نتونید ببرید امسال هم ما قهرمانیم .

راستشو بخوای من کلا 17 سالمه ...........و از دوران راهنمایی اصلا تیم ها رو شناختم ..........و برایاولین بار که میخواستم یه بازیه فوتبال رو ببینم ............یه بازی از چلسی بود که 4 ، 5 تا گل زد...........که اکثرش رو کرسپو زد.........من از اون موقع طرفدارش شدم.........و تا اون موقع بازی های فوتبالی رو هم بازی نمی کردم با اینکه بازی باز بودم ...........ولی بعد از اینکه اون بازی رو دیددم fifa هم بازی کردم و فقط تیم چلسی هم برداشتم تا همین امروز..........من ادمی نیستم که یه روز طرفداره این تیم باشم یه روز طرفداره اون تیم.........شاید از یه تیم دیگه هم خوشم بیاد..........ولی نه طرفدارش.........اگه جلوی چلسی باشه دشمنه چلسیه.........و الین یعنی دشمن من..........مثلا من از میلان خوشم میاد .......ولی از بارسا متنفر..........
من عاشق چلسی هستم و میمونم............

در ضمن این حرف شما برای تمام تیم ها صدق میکنه..............هر تیمی که توی یه جام میبره و خرید های بزرگی میکنه ( مثل رئال) اتوماتیک وار طرفدارش زیاد میشن..................پس این فقط مختص چلسی و من سیتی نیستش............خیلی از طرفدارای منچستر یونایتد بخواطر کریس رونالدو طرفداره رئال شدن........

طرفدار واقعی اونه که در ضعف تیمش هم طرفدار باشه .
اون سالی که منچستر تو لیگ قهرمانان تو گروه حذف شد بین تمام دوست و آشنا ، متلک ها رو همه به من مینداختن و من تحمل میکردم .
2 سال پیش هم که قرمان اروپا شدیم کر کری هاشو من میخوندم و لذتشو میبردم .

MORINIO
25-04-2010, 14:15

به دل نمیگیرم ولی واجبه جواب بدم

واقعا طرفدار چلسی میبینم خندم میگیره ...

این مشکل خودته یه سر برو دکتر

من به شخصه از سال 2003 طرفدار چلسی هستم تازه اون سال هم چلسی قهرمان لیگ نشد ...

قدمت هیچ کدومتون به بیشتر از 5 سال نمیرسه و تیریپتون اینجوریه که اگه فردا چلسی ضعیف شه و منچستر سیتی قدرت بگیره همتون میرید اونطرفی و کلا از فوتبال فقط بردنشو تعقیب میکنید نه تیمتونو .

مگه پارسال که چلسی سوم شد تو لیگ و به فینال اروپا نرسید ما رفتیم طرفدار تیم دیگه ای شدیم؟مگه این سه سال که چلسی قهرمان پریمیر لیگ نشده رفتیم طرفدار تیم دیگه ای شدیم! پس درست نیست که این مسئله رو به همه طرفداران چلسی نسبت بدین!

اما قبول دارم یه سری از افراد اینجورین که کلا هر طرف باد بوزه همون طرفی میرن!:31: ولی این مسئله مربوط به همه تیمهاست!

و بالغ بر 90 % تون اصلا نمیدونن فوتبال چی هست .

شما که میدونی به ما هم یاد بده!

راستش گفتی طرفدارای اصیل منچستر یاد یه چیزی افتادم ... حیف که نمیشه اینجا گفت ولی به رفیقای منچستریم هر وقت این مورد رو میگم دیگه یه کلمه نمیتونن حرف بزنن! بگذریم ...:31:

طرفدار واقعی اونه که در ضعف تیمش هم طرفدار باشه .
اون سالی که منچستر تو لیگ قهرمانان تو گروه حذف شد بین تمام دوست و آشنا ، متلک ها رو همه به من مینداختن و من تحمل میکردم .
2 سال پیش هم که قرمان اروپا شدیم کر کری هاشو من میخوندم و لذتشو میبردم .

همین پارسال منچستر 3-0 چلسی رو زد نمیدونی رفیقام چیکارم کردن!:31: ولی امسال جبران شد :31:

اگه واقعا از مان زولا طرفدار چلسی هستی که هیچ ، ولی قبول کن اکثر طرفدارای چلسی و بارسلونا از همین جنسن و هر طرف باد بیاد میرن و تو این 2 - 3 سال اخیر طرفدار شدن .

خب تا حدودی قبول دارم ... من حرفم اینه که فکر نکن هر کی طرفدار چلسیه 2 ساله داره فوتبال میبینه!

خب منم زورم میاد کسی که تازه 2 ساله فوتبال نگاه میکنه بیاد در مورد منچستر اظهار نظر کنه اونم از روی شکم ، تازه 2 سال دیگه هم یه تیم دیگه قدرت میگیره میره طرفدار اون میشه .

این حرفت درسته ... من خودم از جور افراد اصلا خوشم نمیاد

Ezel
25-04-2010, 15:13
سران باشگاه یونایتد تمایل زیادی دارند تا دو تن از بازیکنان تیم تاتنهام را به خدمت بگیرند.

سایت گل- درحالی که هری ردنپ،مربی تاتنهام در صحبتهایی اعلام کرده که گرت بیل، بازیکن ولزی تیمش فروشی نیست و نقش پررنگی در برنامه های او دارد، سران باشگاه های متفاوتی برای جذب او ابراز تمایل کرده اند.

بیل فصل خارق العاده ای را پشت سرگذاشته و در دیدارتیمش مقابل آرسنال و چلسی توانسته برای تاتنهام گلزنی نماید.عملکرد فوق العاده او در رقابتهای این فصل لیگ برتر نظر سران تیمهای مختلف اروپایی از جمله یوونتوس را به خود جلب کرده و سران بینکونری آماده اند تا با پیشنهادی 14 میلیون پوندی برای خریداری بیل وارد عمل شوند.

روزنامه دیلی میل درگزارشی به این نکته اشاره کرده که ردنپ نیز تمایل فراوانی به جذب مایکل کریک، ستاره خط میانی باشگاه یونایتد دارد و چندین بار تمایلش برای خریداری این ستاره را ابراز کرده است.

مربی تاتنهام در صحبتهایی اعلام کرده که سرالکس فرگوسن اجازه جدایی کریک از رختکن یونایتد را نخواهد داد ولی در صورتی که سران یونایتد خواهان جذب بیل و مودریچ باشند، ممکن است بحث معامله دو جانبه به میان بیاید.

sina2200
25-04-2010, 15:15
:20::20::20::20::20::20:

Ezel
25-04-2010, 15:25
اين درحالي است كه اين دروازه بان اسپانيايي قراردادش را با قرمزها تا شش سال ديگر تمديد كرده است.

سايت گل- براساس گزارش نشريه ساندي اكسپرس، توپچي ها كه اين فصل با مشكلات زيادي در درون دروازه مواجه شدند، په په رينا، دروازه بان ليورپول را به عنوان بهترين گزينه براي جانشيني مانوئل آلمونيا و لوكاس فابيانسكي مي دانند.

رينا از زمان پيوستنش به ليورپول در سال 2005، خود را به عنوان يكي از بهترين دروازه بان هاي ليگ برتر معرفي كرده است و بنيتس در صورتي كه مجبور به واگذاري او شود، مطمئنا افسوس بسياري خواهد خورد.

اين دروازه بان 27 ساله با تازگي قراردادي شش ساله با قرمزها امضا كرده است اما چشم انداز عدم حضور در هيچ يك از رقابت هاي اروپايي مي تواند امتحان مناسبي براي سنجش ميزان تعهد و پايبندي باشد.

ارسن ونگر در تابستان گذشته چند دروازه بان از جمله رنه آدلر (لوركوزن) و هوگو يوريس (لوریس) (----) را نيز مد نظر داشت اما در نهايت اين فصل را نيز با همان دروازه بان قبلي آغاز كرد.

pcforlife
25-04-2010, 16:24
استون ویلا مساوی کرد تا لیورپول به عنوان چهارمی بیشتر امیدوار بشه (مشروط بر اینکه برنلی رو ببره)... اگر این اتفاق بیفته بازی لیورپول - چلسی در هفته 37 فوق العاده برای طرفین حساس میشه...!:20:

Ezel
25-04-2010, 17:05
سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي منچستر يونايتد، تاكيد كرد كه پس از پيروزي 3-1 تيمش مقابل تاتنهام، اكنون اين تيم چلسي است كه تحت فشار قرار گرفته است.

چلسي امروز براي بازگشت به صدر جدول لیگ جزیره بايد در مقابل استوك سيتي به پيروزي برسد اما فرگي اميدوار است كه پيروزي ديروز منچستر موجب افزايش استرس بازيكنان چلسي شده باشد.

او در مصاحبه با ميرر گفت:" اميدوارم چلسي تحت فشار قرار گرفته باشد. هنوز دو بازي ديگر پيش رو داريم. ما در حال حاضر در صدر قرار داريم و كاري كه بايد را انجام داده ايم. اكنون بايد ببينيم كه چلسي چه خواهد كرد."

منچستر يونايتد در دو بازي پاياني بايد در مقابل ساندرلند و استوك سيتي قرار بگيرد و در اين دو ديدار، وين روني، مهاجم گلزنش را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.

Ezel
25-04-2010, 17:17
ستاره منچستر يونايتد چند بازي انتهايي فصل را به دليل مصدوميت از دست داده است.

سايت گل- به گزارش نشريه ساندي ميرر اسپورت، مصدوميتي كه روني در ديدار ليگ قهرمانان در مقابل بايرن مونيخ به آن دچار شد، در ديدار اين تيم مقابل منچستر سيتي تشديد شد.

غيبت روني در رقابت هاي جام جهاني مي تواند يك شوك بزرگ براي فابيو كاپلو، سرمربي سه شيرها باشد، زيرا او تيمش را بر محور بازي اين ستاره ساخته است.

روني ديدار ديروز تيمش مقابل تاتنهام را از دست داد و در دو بازي باقي مانده فصل نيز نمي تواند تيمش را همراهي كند.

vahidgame
25-04-2010, 17:42
آقا قبول نیست ...
پست من پاک شده ولی جوابهاش هنوز هست . این که نشد بحث ...
من نزدیک 22 سالمه و از 5 سالگی طرفدار منچستر یونایتد بودم.
قبول کن که آدم با یه نفر بحث میکنه که حداقل یه فوتبالیست یا فوتبال شناس باشه .
شما یه نگاه تو همین قسمت اخبار ورزشی بنداز . طرف اسم 11 تا بازیکن بارسلونا رو نمیتونه بگه بعد میاد واسه من میگه تیمتون خوش شانسه یا فقط به یه رونی بنده یا ... .
پارسال هم همه میگفتن به یه رونالدو بنده که همه دیدن که با رفتنش اتفاقی نیفتاد .
منچستر هم که تو 3 تا بازی آخرش که یا رونی نبود یا نمیتونست درست بازی کنه همه رو برد .
خود تو اومدی میگی جلوی تاتنهام شانس آورد .
اون بد بختها 1 حمله ی درست و حسابی نتونستن بکنن (مخصوصا نیمه دوم) اونوقت ما شانس آوردیم ؟
خلاصه اینکه جامو دودستی بگیرید که از دستتون نره چون 1 بازی تو آنفیلد دارید و اگه نتونید ببرید امسال هم ما قهرمانیم .
جواب هایی که جناب MORINIO کامل بود من نیازی نمی بینم بیشتر توضیح بدم. ولی این واقعا حقیقت داره که یه سری ها حزب بادن و هر تیمی قویتر باشه به اون سمت میرن ولی مطمئن باش من اینجوری نیستم;)
راستی بازی چلسی و لیورپول درسته خیلی حساسه ولی لیورپول هم به خاطر اینکه توی لیگ اروپا بازی حساسی داره یکمی خسته میشه. حالا کسی برنامه بازی های لیورپول رو داره؟

Ezel
25-04-2010, 18:09
=
= حالا کسی برنامه بازی های لیورپول رو داره؟

برنلی - لیورپول ( در حال برگزاری تا دقیقه 29 دو تیم 0-0)

لیور پول - اتلتیکو مادرید 29 April

لیورپول-چلسی 2 May

هال سیتی - لیورپول 9 May

vahidgame
25-04-2010, 18:22
برنلی - لیورپول ( در حال برگزاری تا دقیقه 29 دو تیم 0-0)

لیور پول - اتلتیکو مادرید 29 April

لیورپول-چلسی 2 May

هال سیتی - لیورپول 9 May

ممنون.
پس برای چلسی خوب شد چون لیورپول در فاصله سه روز باید با اتلتیکو مادرید و چلسی بازی کنه ولی چلسی الان که با استوک بازی می کنه تا یکشنبه هفته بعد بازی نداره.
راستی تا چند دقیقه دیگه بازی چلسی و استوک شروع میشه. ترکیب چلسی به این صورت هست:

پیتر چک
ایوانویچ-الکس-فریرا-اشلی کول
بالاک-لمپارد-مالودا
آنلکا-کالو-دروگبا

نکته جالب برگشتن اشلی کول هستش. همین طور مثل اینکه مصدوم بودن دروگبا حقیقت نداشته.جان تری هم نیستش.
منبع:

pcforlife
25-04-2010, 18:49
عجیبه!
استون ویلا یک هیچ جلو هستش؟!! (تموم شده!!)
این سایت پریمیر لیگ هم شانس ما ترکیده بود... الکی خوشحال شدیم!:13:
چلسی و استوک تا دقیقه 12 بدون گل مساوین!
لینک زنده‏ی نتیجه بازی چلسی استوک:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

تا دقیقه 57 هم برنلی لیورپول با یه گل به سود لیورپول در جریانه...

pcforlife
25-04-2010, 18:55
لیورپول گل دوم رو هم زد (تا دقیقه 65)

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

چلسی 1 - 0 استوک
گل دقیقه 24 توسط کالو

pcforlife
25-04-2010, 19:07
بازی 2 - 0 شد
گل دوم رو دقیقه 31 باز هم کالو زد.

SAMAN-JEEZY
25-04-2010, 19:13
لیورپول سومی رو هم زد.رودریگز زد!

pcforlife
25-04-2010, 19:18
گل سوم چلسی توسط لمپارد از روی نقطه پنالتی در دقیقه 44 به ثمر رسید...
واقعا این بازی رو نباید پخش زنده می کردند؟!

mmiladd
25-04-2010, 19:21

متاسفم....

vahidgame
25-04-2010, 19:33
با این حساب دیگه چلسی گام اول رو برای قهرمانی برداشت:31:
بازی هفته بعد چلسی و لیورپول بازی خیلی جذابی میشه. فقط امیدوارم اون بازیو حداقل نشون بدن.

mmiladd
25-04-2010, 19:37
با این حساب دیگه چلسی گام اول رو برای قهرمانی برداشت:31:
بازی هفته بعد چلسی و لیورپول بازی خیلی جذابی میشه. فقط امیدوارم اون بازیو حداقل نشون بدن.

خونه ما تی وی وقتی فوتبال نشون میده روشن میشه..!

پس اگه دوست دارن مردم تی وی روشن کنن ؛ بهتره نشون بدن..!

pcforlife
25-04-2010, 19:46
آره واقعا!... سره اون قسمت بولد شده هم بسی خندیدیم!:31::46:

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

لیورپول هم 4-0 برد...

vahidgame
25-04-2010, 20:04
کالو گل چهارم رو زد.

pcforlife
25-04-2010, 20:06
بازی 4 - 0 شد :31:

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

حالا استوک هفته تو زمین خودش جلو منچستر شاخ نشه؟؟؟:31::46:

pcforlife
25-04-2010, 20:29
بازی تموم شد با نتیجه 7 - 0 به سود چلسی!!!:18:
تبریک به هواداراش!:31:

Alireza.M67
25-04-2010, 20:59
آقا تبریک میگم که بردید.
(ولی چه کنیم که آخرشم منچستر قهرمانه):21:

شما که میدونی به ما هم یاد بده!

حداقل تا 2 سال پیش فوتبال بلد بودم ، ولی از اون موقع تا حالا به علت یه سری مشکلات (از نوع روحی) انقدر افت کردم که هفته ی پیش که سری جدید مسابقات دانشگاه کلید خورد مقام کاپیتانی رو ازم گرفتن ، و فکر کنم این دوره دیگه جام رو نیمکت ذخیره هاست .(تازه خوبه از تیم بیرونم نکردن)
البته شما دعا کنید که فوق لیسانس هم همین دانشگاه تهران قبول بشم قول میدم که دوباره تلاش خودمو بکنم (جواب کنکور 1 ماه دیگه میاد)

vahidgame
25-04-2010, 21:14
بازی تموم شد با نتیجه 7 - 0 به سود چلسی!!!:18:
تبریک به هواداراش!:31:
داداش قهرمانی حق ما هستش:31:
فقط باید این لیورپول رو ببریم. همین ترکیب بازی امروز خوب بودش.فقط پائولو فریرا جاش ایوانووچ بذاره و جان تری هم برگرده خیلی خوب میشه.
کلا امسال تیمهای زیادی رو گل بارون کردیم:31: حال میده توی این دو هفته منچستر امتیاز از دست بده اونوقت با یه مساوی با لیورپول هم چلسی قهرمانه.

L.A.M.P.A.R.D
25-04-2010, 21:34
به جون خودم من به رفیقم گفته بودم که چلسی 6 7 تا گل میزنه ..............میبینی...........اصلا مشخص قدرت چلسی

mmiladd
25-04-2010, 21:39
تبریک به همه آبی پوشان لندنی..

MORINIO
25-04-2010, 21:48
ایول چلسی ! :27:

امسال رو 7 گیر کرده! :دی

لیورپول که هیچی بابای لیورپول هم جلوی این تیم نمیتونه کاری کنه!

خداوکیلی اطلاعات اخبارورزشی شبکه سه در حد محلاته! گفه بود دروگبا بازی نمیکنه ولی بازی کرد دو تا پاس گلم داد! فقط حیف که گل نزد!:19:

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

راستی هفته دیگه بازیها همزمانه؟

L.A.M.P.A.R.D
25-04-2010, 21:58
کیا گل ها رو زدند ؟

vahidgame
25-04-2010, 22:05
کیا گل ها رو زدند ؟
کالو 3 گل
لمپارد 2 گل
مالودا و استوریج هر کدام 1 گل

MORINIO
25-04-2010, 22:06
کالو سه گل فرانکی 2 گل استاریج و مالودا یه گل!

L.A.M.P.A.R.D
25-04-2010, 22:11
عشقست لمپارد جونم............ولی ازش گل های بیشتری میخواستم :دی

MORINIO
25-04-2010, 22:15
با
---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

[/COLOR]حالا استوک هفته تو زمین خودش جلو منچستر شاخ نشه؟؟؟:31::46:

منچستر هفته آخر با استوک تو اولدترفورد بازی داره! ( نتیجه از همین الان معلوم!)

سه تا تیم سقوط کننده هم 99 درصد مشخص شده فقط الان وستهام 1 درصد شانس سقوط داره با توجه به تفاضل!

پس ویگان هم سقوط نمیکنه و کار چلسی هفته آخر راحت:31:

میمونه هفته 37 که تکلیف قهرمان رو مشخص میکنه! یونایتد به زمین ساندرلند میره و چلسی به آنفیلد!

MORINIO
25-04-2010, 22:27
هفته دیگه هم بازیها همزمان نیست!

یکشنبه هفته دیگه چلسی بازیش قبل از بازی منچستره!

pcforlife
25-04-2010, 22:41
منچستر هفته آخر با استوک تو اولدترفورد بازی داره! ( نتیجه از همین الان معلوم!)
اوه!...راس میگی...
به نظر من هم قهرمانی تو هفته 37 برای یکی از دو تیم معلوم میشه و نهایتا اگر و اما ها یمونه واسه هفته آخر...
یه نکته که وجود داره اینه که اگه شنبه هفته بعد استون ویلا و من سیتی مساوی بشن و تاتنهام هم تو خونه خودش با بولتون مساوی کنه یا ببازه، بازی لیورپول و چلسی که یکشنبس واسه لیورپول هم فوق العاده حساس میشه، چون با برد میتونن به یک قدمی چهارمی برسن... هر چند این لیورپولی ها نمیخوان منچستر بیشتر از اونا قهرمان لیگ انگلیس بشن... تا جایی که یادمه الان یونایتد و لیورپول هر کدوم 18 بار قهرمان جزیره شدن... نه؟
خوبی بازی هفته بعد اینه که منچستر بعد از باخبر شدن از نتیجه بازی لیورپول - چلسی با ساندرلند بازی می کنه...

pcforlife
25-04-2010, 23:10
پس ویگان هم سقوط نمیکنه و کار چلسی هفته آخر راحت:31:
دقیقا!
اون بردی که جلو آرسنال گرفت و باخت امروز هال، باعث شد که بازی با چلسی = بازی تشریفاتی...:41:

L.A.M.P.A.R.D
25-04-2010, 23:14
هو ها ها ها :دی.......قهرمانی ماله ماست

vahidgame
25-04-2010, 23:15
هفته دیگه این موقع معلوم شده کی قهرمانه.
راستی مربی ساندرلند کیه؟ حالا خوبه رابی کین از ساندرلند رفت وگرنه این بازی هم تشریفاتی بود:31:

Ezel
25-04-2010, 23:26
در مهمترین دیدار یکشنبه شب لیگ برتر چلسی و لیورپول موفق شدند تا به پیروزی پر گلی مقابل حریفانشان دست یابند.

سایت گل- دیدارهای هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر با پیروزی پر گل چلسی و لیورپول مقابل حریفانش همراه بود.

در مهمترین دیدار امشب، چلسی موفق شد تا با نتیجه 0-7 از سد استوک سیتی عبور کند. نمایش خیره کننده امشب ورزشگاه استمفورد بریج با هت تریک سالمون کالو همراه بود.گلهای آبی پوشان در این دیدار حساس را سالمون کالو (24، 31 و 68)، لمپارد(44، پنالتی) و (81) و استوریج(87) و مالودا (89) به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار مهم امشب که به میزبانی برنلی برگزار شد، لیورپول توانست با 4 گل از سد میزبانش عبور کند. در این دیدار جرارد (52 و59)، ماکسی رودریگس (74) و رایان بابل (90) برای لیورپول گلزنی کردند تا این تیم پس از مدتهارنگ پیروزی مقتدرانه را به خود ببیند.

در سایر دیدارهای یکشنبه شب که از سری دیدارهای هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر برگزار شد نیز نتایج زیر به دست آمد:

* استون ویلا 1- بیرمنگام 0

گل: میلنر (83، پنالتی)

* اورتون 2- فولام 1

گلها: اسمالینگ (49، گل به خودی ) و آرتتا (90، پنالتی) برای اورتون و نولند (36) برای فولام

بدین ترتیب و با برگزاری این دیدارها، چلسی با کسب سه امتیاز دیدار امشبش توانست بار دیگر با 77 امتیاز خود را به صدر جدول برساند. یونایتد با یک امتیاز کمترو 76 امتیاز در رده دوم است و آرسنال 71 امتیازی رده سوم جدول را به خود اختصاص داده است. تیمهای تاتنهام (64)،منچسترسیتی (62) ، استون ویلا (61) و لیورپول (59) نیز در رده های چهارم تا هفتم جدول هستند.

-----------------------------------------------------------------------------------------

در مورد تعداد قهرمانی ها همون 18 درسته که اگر اشتباه نکنم 11 تاش با سر الکس فرگوسن بوده ، مطلبی خوندم راجع به اینکه تا قبل از فصل 2007-2008 که منچستر دومین قهرمانی لیگ قهرمانان رو با سر الکس بدست بیاره هواداران لیورپول شعاری داشتند که خطاب به فرگوسن میگفتند این همه سال و تنها 1 قهرمانی اروپا ؟ ( که به قهرمانی لیورپول با بنیتس در اروپا در مدت کوتاه کار این مربی اشاره داشتند ) و به جاست که پاسخ بشنوند که 19 ( یا 20) سال و هیچ قهرمانی در جزیره ؟؟؟ :دی
یکبار هم سرالکس فرگوسن در میان جنگهای لفظی با بنیتس خطاب به وی گفته بود : ((( قهرمانی جزیره کار غیرممکنی نیست ، اما کار هر کسی نیست ))) :27:

H a m e e d
25-04-2010, 23:37
فقط امیدوارم لیورپول مقابل چلسی هم از اینجور قاطعیت ها از خودش نشون بده (0-4 :دی)
راستی تکلیف سقوطی ها هم معلومه، هال حتی با کسب 6 امتیاز کامل دو بازی بعد هم نمیتونه جای وستهم رو تو رده هفدهم بگیره.
مربی ساندرلند هم استیو بروس هست که معتقدم اصلا نباید دست کمش گرفت، البته برا بازی با منچستر نمیگما، کلا با تیمهای کوچیک و خیلی ضعیف نتایج آبرومندانه ای میگیره، جدا از بیرمنگام، با ویگان فصل قبل در حد خودش عالی بود و امسال هم ساندرلند رو نذاشت فانوس به دست بشه

منچستر بعد از باخبر شدن از نتیجه بازی لیورپول - چلسی با ساندرلند بازی می کنهفقط کافیه که چلسی نبره
البته اولین بار نیست که سرنوشت قهرمانی منچستر در دستان لیورپول قرار میگیره، فصل 95-1994 هم منچستر تا پایان هفته 37، دو امتیاز از بلکبرن کم داشت و دوم بود، البته بازیهای هفته آخر همزمان بود.
منچستر بازی آخرش رو در خانه وستهم نتونست ببره و مساوی کرد، در حالی که لیورپول در خونه خودش بلکبرن رو شکست داد و اگه منچستر بازی خودش رو برده بود قهرمان میشد. (اینو گفتم که به ارائه یه فوتبال پاک از لیورپول امیدوار باشید:دی)
ولی منچستر سیتی دو بازی خونگی جلوی تاتنهام و استون ویلا داره که به احتمال زیاد اونارو شکست میده و بنظرم سهمیه اروپا رو میگیره.

Ezel
25-04-2010, 23:38
صورتي كه منچستر سيتي موفق نشود به رقابت هاي فصل بعد ليگ قهرمانان راه پيدا كند، تبس اين باشگاه را ترك خواهد كرد.

سايت گل- براساس گزارش نشريه ميل آن ساندي، كارلوس تبس، مهاجم آرژانتيني منچستر سيتي ممكن است در تابستان اين تيم را ترك كند.

اين نشريه ادعا كرده كه در صورتي كه منچستر سيتي موفق نشود به رقابت هاي فصل بعد ليگ قهرمانان راه پيدا كند، تبس اين باشگاه را ترك خواهد كرد.

اين بازيكن 26 ساله در اين فصل 28 بار براي تيمش گلزني كرده است و يكي از بازيكنان محبوب هواداران است.

در اين گزارش آمده است كه روبرتو مانچيني، سرمربي سيتي، با اين بازيكن دچار اختلافات اندكي شده و به همين دليل، كيا جورابچيان، مدير برنامه هاي تبس، به دنبال اين است كه در صورت عدم توفيق سيتي در رسيدن به رتبه چهارم جدول، با چند باشگاه بزرگ اروپايي وارد مذاكره شود.

ميل آن ساندي گزارش داده كه اينتر و رئال مادريد علاقه مند به جذب اين بازيكن آرژانتيني هستند اما براي به خدمت گرفتن او بايد با ليورپول رقابت كنند.

سيتي در حال حاضر در رقابت براي كسب عنوانن چهارمي، پس از تاتنهام و استون ويلا در رتبه ششم قرار دارد. آنها هفته آينده در ايسلند ميزبان استون ويلا خواهند بود و در دو ديدار پاياني با تاتنهام و وستهم روبرو خواهند شد.

pouya_99999
25-04-2010, 23:42
هفته دیگه این موقع معلوم شده کی قهرمانه.
راستی مربی ساندرلند کیه؟ حالا خوبه رابی کین از ساندرلند رفت وگرنه این بازی هم تشریفاتی بود:31:

البته روی کین

Ezel
26-04-2010, 00:13
ستاره پرتغالی باشگاه چلسی برنامه هایی برای آینده اش دارد.

سایت گل- دکو، بازی ساز و ستاره خط میانی باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرده که تابستان امسال رختکن استفمورد بریج را ترک کرده و به برزیل بازخواهد گشت تا در تاسیس مدرسه اش مشارکت داده باشد.

این ستاره 32 ساله که متولد برزیل نیز هست در سال 2008 از بارسلونا به چلسی پیوست و در صحبتهایی در ماه فوریه اعلام کرده بود که ممکن است در پایان رقابتهای جام جهانی 2010 از فوتبال ملی خداحافظی کند.

دکو همواره در صحبتهایش اعلام کرده بود تا دوست دارد روزی به سرزمین مادری اش بازگشته و به فقرا کمک کند ولی هرگز اعلام نکرده که در زمان بازگشت، قصد حضور در تیمی برزیلی را دارد یا خیر.

او متولد شهر سائو برناردو دو کمپو می باشد و در 19 سالگی به پرتغال نقل مکان کرد و در سال 2002 تبعه این کشور شد.

دکو در صحبتهایی که در روزنامه ساندی تایمز منتشر شد، گفت:« در دنیای فوتبال زمانی که جوان هستی می بایست تا جایی که می توانی افتخار کسب کنی و پس از آن دیگر خبری از افتخارات نیست. شاید عجیب است که من می خواهم رختکن چلسی را ترک کنم ولی در فوتبال همیشه شرایط بدین ترتیب است.»

او ادامه داد:« مایک، یکی از دوستان من که در برزیل پزشک است، به من گفته بود که من روزی " بازیکن سابق" لقب خواهم گرفت ولی او هرگز "دکتر سابق" نخواهد بود.در اکثر مشاغل، تو بازنشسته نمی شوی، تدریجا در مسیر کاری ات حرکت می کنی و بهتر و بهتر می شوی ولی در فوتبال اوضاع این چنین نیست.»

pcforlife
26-04-2010, 09:32
یکبار هم سرالکس فرگوسن در میان جنگهای لفظی با بنیتس خطاب به وی گفته بود : ((( قهرمانی جزیره کار غیرممکنی نیست ، اما کار هر کسی نیست ))) :27:

(اینو گفتم که به ارائه یه فوتبال پاک از لیورپول امیدوار باشید:دی)
امیدوارم!

ولی منچستر سیتی دو بازی خونگی جلوی تاتنهام و استون ویلا داره که به احتمال زیاد اونارو شکست میده و بنظرم سهمیه اروپا رو میگیره.
در کل دوست دارم تاتنهام یا استون ویلا 4 ام بشن...:20:

vahidgame
26-04-2010, 10:54
البته روی کین
درسته:biggrin:
ساندرلند فکر کنم بازی رفت با منچستر مساوی کرد. کلا تیم ضعیفی نیست.اگه آماده باشه برای منچستر دردسر سازه.

mmiladd
26-04-2010, 10:58
اگه چلسی بزنه لی رو دیگه هفته اخر مهم نیست.......

vahidgame
26-04-2010, 11:16
اگه چلسی بزنه لی رو دیگه هفته اخر مهم نیست.......
این که کاملا مشخصه. فقط خدا کنه اتلتیکو مادرید لیورپول رو خیلی خسته کنه:21:

Ezel
26-04-2010, 12:20
آبی پوشان پس از پیروزی مقتدرانه مقابل استوک سیتی، بار دیگر به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر بازگشتند.

سایت گل- کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که پیروزی مقابل لیورپول کلید موفقیت تیمش در رقابتهای این فصل لیگ برتر خواهد بود.

آبی پوشان یکشنبه شب موفق شدند تا در ورزشگاه استمفورد بریج با نتیجه 0-7 مقابل استوک سیتی به برتری برسد و بدین ترتیب مدعی اصلی قهرمانی در رقابتهای این فصل لیگ برتر لقب گیرد.

چلسی دیگر دیدارش را مقابل ویگان اتلتیک برگزار خواهد کرد و یک پیروزی مقابل قرمز پوشان کافی است تا تیمش به اولین قهرمانی پس از فصل 6-2005 دست یابد.

در حالی که تنها دو بازی دیگر تا پایان رقابتهای این فصل باقی است، چلسی با یک امتیاز برتری نسبت به یونایتد در صدر جدول قرار دارد و آنچلوتی به اهمیت دیدار آتی تیمش مقابل آنفیلد واقف است.

آنچلوتی در گفتگو با دیلی میل گفت:« اکنون مهمترین دیدار پیش روی ما دیدار مقابل لیورپول است.ما یک هفته فرصت داریم تا خودمان را برای این دیدار آماده کنیم و امیدوارم که بتوانیم بازی مشابهی با بازی یکشنبه شبمان را به نمایش بگذاریم. البته کار بسیار سختی خواهد بود.لیورپول تیمی فوق العاده است و همچنان برای کسب رده چهارم جدول مبارزه می کند.»

این مربی ایتالیایی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:«اینکه صدرجدول را در دستان خودمان داریم، بسیار خوب است.البته فکر می کنم که یونایتد هم می تواند در هر دو دیدار باقی مانده اش مقابل ساندرلند و استوک به پیروزی دست یابد و هدف ما هم پیروزی در دو دیدار باقی مانده مان است.اگر موفق شویم، ما قهرمان خواهیم بود.»

MORINIO
26-04-2010, 13:07
در کل دوست دارم تاتنهام یا استون ویلا 4 ام بشن...:20:

تایید میشه ... من دوست دارم سیتی چهارم بشه چون تو تابستون حسابی خرج میکنه و تو لیگ قهرمانان کم نمیاره ولی لیورپول شاید تورس و جرارد رو هم بفروشه!

nw_nk
26-04-2010, 15:25
ستاره انگلیسی بهترین فصل فوتبالی اش را سپری می کند.

سایت گل - وین رونی مهاجم باشگاه منچستریونایتد پس از نمایش خیره کننده ای که در رقابتهای این فصل در ترکیب تیمش داشت و موفق شد تا با به ثمر رساندن 34 گل تیمش را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر قرار دهد، اکنون برترین بازیکن سال 2010 انگلیس لقب گرفته است.

این مهاجم انگلیسی در حال حاضر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و طبق گزارش منتشره در تلگراف به راحتی با پیشی گرفتن از رقبایی همچون سسک فابرگاس، دیدیه دروگبا و کارلوس تبس جایزه برترین بازیکن سال 2010 فوتبال جزیره را از آن خود نمود.

این در حالی بود که کریستیانو رونالدو که دو بار این عنوان را به خود اختصاص داده بود، تابستان سال گذشته رختکن اولدترافورد را ترک کرد و در غیاب کریس، رونی نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشت و با به ثمر رساندن 34 گل برای یونایتد، به تیمش در مسیر قهرمانی در رقابتهای کارلینگ کاپ کمک فراوانی نمود. به علاوه او مدعی اصلی کسب جایزه برترین بازیکن فوتبال از نظر نویسندگان ورزشی است.

رونی جوان در طول عمر ورزشی اش، سه بار در رقابتهای لیگ برتر به قهرمانی رسید و دو قهرمانی در لیگ کاپ و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد.

ستاره 24 ساله یونایتد با کسب این عنوان باعث شد تا این عنوان برای چهارمین سال پیاپی به یکی از بازیکنان این تیم تعلق یابد. سال گذشته رایان گیگز این عنوان را به خود اختصاص داد و پیش از آن نیز رونالدو برای دو سال پیاپی این جایزه را مال خود کرد.

رونی در سالهای 2005 و 2006 برترین بازیکن جوان سال انتخاب شده بود ولی امسال این عنوان به جیمز میلنر، ستاره تیم استون ویلا تعلق یافت.

تیم برتر سال لیگ برتر بدین ترتیب است: هارت، ایوانوویچ، فرمالن، دون، اوران، فابرگاس، میلنر، فلچر، والنسیا، رونی، دروگبا

2010/4/26

VBYOFSKI
26-04-2010, 16:00
رونی که واقعا حقش بود.
ولی نمیدونم رو چه حساب اون یکی رو دادن به میلنر خدایی آمارش از فابرگاس خیلی پایین تره.

میلنر: 34 بازی 7 گل 12 پاس گل
فابرگاس: 27 بازی 15 گل 15 پاس گل

بدجور عملیات ضد بازیکن خارجی رو شروع کردن.

Ezel
27-04-2010, 12:31
روني با اين مصاحبه قصد دارد غرور ليورپولي ها را عليه چلسي به كار بيندازد.

سايت گل – وين‌روني مرد سال فوتبال انگليس كه با وجود مصدوميت از بازي استوك‌سيتي به جمع منچستري‌هاي باز خواهد گشت، در مصاحبه‌اي ابراز اميدواري كرد كه ليورپول بتواند با متوقف كردن چلسي به صدرنشيني اين تيم در ليگ برتر خاتمه دهد.

او مي‌گويد:‌ »چلسي در آنفيلد كار راحتي نخواهد داشت. من فكر نمي‌كنم كه آنها موفق بشوند ليورپول را شكست بدهند. ليورپول به دنبال كسب سهميه ليگ قهرمانان است و يك تاريخ بزرگ پشت اين باشگاه است. اين آخرين بازي خانگي ليورپول هم هست و اگر اين تيم نتيجه خوبي كسب نكند،‌ هواداران اين تيم را نخواهند بخشید.

او سپس به تمجيد از استيون جرارد مي‌پردازدكه در بازي قبلي دو گل براي ليورپول زد: «لزومي ندارد كه من از جرارد تعريف كنم، همه مي‌دانند كه او چه بازيكن فوق‌العاده‌اي است و چه انگيزه‌اي دارد. استيون حتي در مسابقات دوستانه به دنبال پيروزي است و من مطمئنم كه اين بازي را به خصوص براي برد به زمين مي‌آيد.»
روني درباره انتخابش به عنوان مرد سال فوتبال انگليس مي‌گويد: «اين احساس بزرگي است كه تو جايزه بازيكن سال را ببريد. به خصوص كه همه بازيكنان ليگ به تو راي داده باشند. اين چيز ويژه‌اي است و من به آن افتخار مي‌كنم. البته من دوست دارم كه قهرمان ليگ بشويم و اين از جوايز فردي براي من مهمتر است.»

او جملاتش را با اخطاري به چلسي تمام مي‌كند: «ما با نهايت انرژي پشت سر چلسي حركت خواهيم كرد و اميدواريم كه آنها كم بياورند و صدر جدول را به ما بدهند.»

MORINIO
27-04-2010, 13:05
او جملاتش را با اخطاري به چلسي تمام مي‌كند: «ما با نهايت انرژي پشت سر چلسي حركت خواهيم كرد و اميدواريم كه آنها كم بياورند و صدر جدول را به ما بدهند.»

حالا شما ساندرلندی که تو اولدترافورد نبردینش ببرین بعد واسه چلسی کری بخونین!

vahidgame
27-04-2010, 13:21
حالا شما ساندرلندی که تو اولدترافورد نبردینش ببرین بعد واسه چلسی کری بخونین!
آره والا
حالا خوبه منچستر و لیورپول با هم دشمن خونی هستن. حالا که به نفعشونه دارن از لیورپول تعریف می کنن!

pcforlife
27-04-2010, 13:49
حالا خوبه منچستر و لیورپول با هم دشمن خونی هستن. حالا که به نفعشونه دارن از لیورپول تعریف می کنن!
البته اینو در نظر بگیرید که رونی متولد لیورپوله... فرضا کریم باقری بیاد از ترختور تعریف و تمجید کنه اوقدر ضایع نیست که سپهر حیدری این کا رو بکنه... ولی خوب اون جمله بولد شده ات درسته...
راستی تبریک به همه منچستری ها به خاطر رونی که به عنوان نهمین منچستری و در چهارمین سال پیاپی، عنوان بازیکن سال فوتبال جزیره که رو کسب میکنه...:40:
راستی اینم تیم سال جزیره هستش که چهارتاش منچستری هستند:

Joe Hart (Birmingham)
Branislav Ivanovic (Chelsea)
Richard Dunne (Aston Villa)
Thomas Vermaelen (Arsenal)
PATRICE EVRA (UNITED)
ANTONIO VALENCIA (UNITED)
Cesc Fabregas (Arsenal)
DARREN FLETCHER (UNITED)
James Milner (Aston Villa)
WAYNE ROONEY (UNITED)
Didier Drogba (Chelsea)

اینم ویدئوی بازی های چهار بازیکن منچستر در این فصل هستش (حتما دانلود کنید:40:):

vahidgame
27-04-2010, 14:19
Joe Hart (Birmingham)
PATRICE EVRA (UNITED)
Cesc Fabregas (Arsenal)
DARREN FLETCHER (UNITED)
WAYNE ROONEY (UNITED)
Didier Drogba (Chelsea)
لیست بدی نیست ولی یکمی مشکل داره. باید فلچر جاش لمپارد می ذاشتن.این فصل لمپارد مثل همیشه خیلی خوب بازی کرد.
انتخاب 2 بازیکن از چلسی در نوع خودش جالبه! چلسی این فصل خیلی خوب بازی می کرد. فکر کنم باید باید یه چند تا تیم دیگه رو 7 تایی می کرد تا بازیکنای بیشتری انتخاب می شد! حالا خوبه این فصل چلسی منچستر و آرسنال رو دابل کرد و بازی هاش بعضی وقت ها فوق العاده بود.احتمالا اون دو تا بازیکن رو دیگه مجبور بودن.
کلا باید ببنیم نظر سایت ها چیه.مثلا سایت Eurosport سایت خوبیه که من نگاه می کردم هر بازی به بازیکنان امتیاز بده و در آخر براساس میانگین تیم منتخب رو انتخاب می کنه.

shahshahani
27-04-2010, 14:27
من موندم رو چه حسابی جو هارت به عنوان دروازه بان تیم منتخب انتخاب شده ؟ :18: یعنی پیتر چک و فان در سار بهتر از اون نیستن؟
یا مثلا ریچارد دان و فرمالن و میلنر....؟

vahidgame
27-04-2010, 14:40
من موندم رو چه حسابی جو هارت به عنوان دروازه بان تیم منتخب انتخاب شده ؟ :18: یعنی پیتر چک و فان در سار بهتر از اون نیستن؟
در مورد دروازه بان ها من نمی دونم ولی بازیکنی مثل میلنر حقش بود که توی این لیست باشه. تازه به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ هم انتخاب شدش.
ولی انتخاب 2 بازیکن از چلسی و 4 تا از منچستر خنده داره. به خاطر بازی هایی که این فصل دو تیم انجام دادن کاملا واضحه

Alireza.M67
27-04-2010, 15:05
در مورد دروازه بان ها من نمی دونم ولی بازیکنی مثل میلنر حقش بود که توی این لیست باشه. تازه به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ هم انتخاب شدش.
ولی انتخاب 2 بازیکن از چلسی و 4 تا از منچستر خنده داره. به خاطر بازی هایی که این فصل دو تیم انجام دادن کاملا واضحه

همون 2 تایی که از چلسی گذاشتن هم زیاده .
ایوانوویچ :31: ... فکر کنم قحطی دفاع راست اومده !!!

pcforlife
27-04-2010, 15:17
واقعا چرا با وجود این همه طرفداری که لیگ برتر داره، تاپیکی برای PFA زده نشده؟؟:18:

vahidgame
27-04-2010, 15:17
جدی میگی! باید چلسی چه جوری بازی می کرد که بیشتر بازیکن ازش انتخاب می شد؟ کم تیم ها رو دابل کرد و کم تیم ها رو گلبارون کرد
انتخاب فلچر و والنسیا که خنده دار تره. فقط کم مونده بازیکنانی مثل بن فاستر و اوبرتان و جان اوشی رو بذارن:31:
توی این لیست فقط رونی حقش بود از منچستر باشه. همین طور از بین فردیناند و ویدیچ هم یه نفر می تونست انتخاب بشه.
نبود بازیکنانی مثل لمپارد توی این لیست یعنی اینکه کسانی که اینو انتخاب کردن با چلسی مشکل داشتن

MORINIO
27-04-2010, 18:32
واقعا هم خنده داره! فلچر:31: و والنسیا:31:

لیست بدی نیست ولی یکمی مشکل داره. باید فلچر جاش لمپارد می ذاشتن.این فصل لمپارد مثل همیشه خیلی خوب بازی کرد.
انتخاب 2 بازیکن از چلسی در نوع خودش جالبه! چلسی این فصل خیلی خوب بازی می کرد. فکر کنم باید باید یه چند تا تیم دیگه رو 7 تایی می کرد تا بازیکنای بیشتری انتخاب می شد! حالا خوبه این فصل چلسی منچستر و آرسنال رو دابل کرد و بازی هاش بعضی وقت ها فوق العاده بود.احتمالا اون دو تا بازیکن رو دیگه مجبور بودن.
کلا باید ببنیم نظر سایت ها چیه.مثلا سایت Eurosport سایت خوبیه که من نگاه می کردم هر بازی به بازیکنان امتیاز بده و در آخر براساس میانگین تیم منتخب رو انتخاب می کنه.

تایید میشه ... چرا گلزن ترین هافبک جزیره نباید تو تیم منتخب قرار بگیره؟ لمپارد این فصل 20 گل زده تو لیگ!

معلومه ... واسه اینکه جو هارت روحیه بگیره واسه جام جهانی! چون انگلیس دروازه بان درست و حسابی نداره!

پس میخوای رافائل رو بزارن؟!:27: با اون سوپر سوتیاش!

یه سری از حرفات واقعا غیر منطقیه که دلیلش میتونه دو چیز باشه:

1- یا ناشی از تعصب الکیه!
2- یا اینکه این فصل دو تا بازی چلسی رو هم ندیدی!

جدی میگی! باید چلسی چه جوری بازی می کرد که بیشتر بازیکن ازش انتخاب می شد؟ کم تیم ها رو دابل کرد و کم تیم ها رو گلبارون کرد
انتخاب فلچر و والنسیا که خنده دار تره. فقط کم مونده بازیکنانی مثل بن فاستر و اوبرتان و جان اوشی رو بذارن:31:
توی این لیست فقط رونی حقش بود از منچستر باشه. همین طور از بین فردیناند و ویدیچ هم یه نفر می تونست انتخاب بشه.
نبود بازیکنانی مثل لمپارد توی این لیست یعنی اینکه کسانی که اینو انتخاب کردن با چلسی مشکل داشتن

واقعا هم جالبه ! مالودایی که این فصل بهترین بازیهارو واسه چلسی انجام داده رو انتخاب نمیکنن و والنسیایی که بازیش در حد معمولیه رو انتخاب کردن!

قشنگ تابلوئه که تری و اشلی کول رو فقط واسه مشکلات اخلاقیشون تو این لیست قرار ندادن!

pcforlife
27-04-2010, 19:47
آره واقعا... لمپارد حقش بود تو این لیست باشه...
البته به نظر من فلچر و والنسیا این فصل واقعا موثر بودن... والنسیا جای رونالدوی 80 میلیون پوندی رو گرفت و خداییش من تو این فصل (بیشتر اواسط و اواخر فصل) اصلا حس نکردم که سمت راست منچستر با نبود رونالدو فلج شده...
فلچر هم واقعا این فصل موثر بود و بازی های دیدنی رو به نمایش گذاشت و حتی تو بازی های مهم جای کریک هم بازی می کرد...
ولی شخصا انتظار داشتم به جای دارن فلچر نانی رو تو این لیست ببینم و البته لمپارد رو به جای فلچر...

pcforlife
27-04-2010, 20:16
ویدئوی زیر که مربوط به معرفی نامزد های بازیکن سال جزیره است که به ترتیب معرفی دروگبا، فابرگاس، رونی و توس هستش:

دوستان طرفدار یونایتد:40::
این فایل زیر که معرفی رونی به عنوان برنده جایزه PFA هستش:

دوستان فایل ها رو دانلود نکنن، از دستشون پریده!:46::5:
یاعلی

Alireza.M67
27-04-2010, 20:24

چیییییی میییگی ؟!!!:31:
والنسیا که واقعا عالی بود. اصلا فکر نمیکردم یه همچین بازیکن قدرتمندی باشه .
حالا تعویض فلچر و لمپارد رو میشه روش فکر کرد .:31:
تازه از منچستر فردیناند و ویدیچ رو نذاشتن که صدای بقیه در نیاد وگرنه همه میدونن که بهترین مدافع های لیگ برترن .

پس میخوای رافائل رو بزارن؟!:27: با اون سوپر سوتیاش!

!
سوپر سوتی !!!:18: منظورت اخراج جلوی بایرنه دیگه ؟
رافائل یکم جوون و کم تجربست و شما مطمئن باش که از نظر فنی از ایوانویچ خیلی بهتره .

یه سری از حرفات واقعا غیر منطقیه که دلیلش میتونه دو چیز باشه:

1- یا ناشی از تعصب الکیه!
2- یا اینکه این فصل دو تا بازی چلسی رو هم ندیدی!

!
واقعا از شما طرفدارای منطقی چلسی عذر می خوام .
این حرفتون دیگه واقعا لج آدمو در میاره .
اصلا میدونید فلسفه ی اومدن من به اینجا و پست دادنم چیه ؟
چون یه منچستری باتعصب ندیدم که جلوی حرفهای غیر منطقی شما طرفدارای چلسی و بارسا وایسه .
هر چی دلتون میخواد میگید و پیروزی های منچستر رو ربط میدید به شانس و اقبال و پیروزیهای تیم خودتون رو به بازی خوب .
از این به بعدم تو هر تاپیکی حرف غیر منطقی ببینم میام و از تیمم دفاع میکنم .
در ضمن :اگه می خواید بدونید که چرا فلچر و والنسیا تو این لیست هستن فیلمی رو که pcforlife صفحه ی قبل گذاشته رو ببینید .

MORINIO
27-04-2010, 21:42
اصلا منطقی نیستی بحث باهات فایده نداره!

vahidgame
27-04-2010, 22:02
چیییییی میییگی ؟!!!
والنسیا که واقعا عالی بود. اصلا فکر نمیکردم یه همچین بازیکن قدرتمندی باشه .
حالا تعویض فلچر و لمپارد رو میشه روش فکر کرد .
تازه از منچستر فردیناند و ویدیچ رو نذاشتن که صدای بقیه در نیاد وگرنه همه میدونن که بهترین مدافع های لیگ برترن .
اگه بخوای اینجوری حساب کنی اشلی کول و تری هم صد در صد باید توی این لیست باشن ولی به خاطر مسائل اخلاقی نیستن. تازه مطمئنا بازیکنانی مثل آنلکا و مالودا هم این فصل عالی بودن

واقعا از شما طرفدارای منطقی چلسی عذر می خوام .
این حرفتون دیگه واقعا لج آدمو در میاره .
اصلا میدونید فلسفه ی اومدن من به اینجا و پست دادنم چیه ؟
چون یه منچستری باتعصب ندیدم که جلوی حرفهای غیر منطقی شما طرفدارای چلسی و بارسا وایسه .
هر چی دلتون میخواد میگید و پیروزی های منچستر رو ربط میدید به شانس و اقبال و پیروزیهای تیم خودتون رو به بازی خوب .
از این به بعدم تو هر تاپیکی حرف غیر منطقی ببینم میام و از تیمم دفاع میکنم .
در ضمن :اگه می خواید بدونید که چرا فلچر و والنسیا تو این لیست هستن فیلمی رو که pcforlife صفحه ی قبل گذاشته رو ببینید .
چه جالب حرفای ما شد غیر منطقی حرفای شما منطقی!!!
وقتی با تعصب صحبت می کنی خوب معلومه که حرف درست نمی زنی.
بهترین بازیکن فصل باید بر اساس عملکرد کل فصل باشه وقنتی بازیکنی مثل وانسیا که اول فصل نیمکت نشین بود و اون چنان بازی های خوب نمی کرد چی جوری توی منتخب هست. درسته خیلی تاثیر گذار بودش ولی بازیکنان از اون بهتر توی هافبک بودن. شاید اگه دو تا تیم انتخاب می کردن والنسیا توی تیم دوم می تونست باشه.
ولی اینکه فلچر به لمپارد ترجیح داده میشه یه چیز کاملا خنده داره. لمپارد که این همه گل می زنه و تاثیر زیاد توی بازی داره حتما باید توی این لیست باشه. الان بخوان تیم منتخب جهان رو انتخاب کنن حتما لمپارد توی اون لیست هست.

این صد در صد تایید میشه. اگه می خوای غیر منطقی صحبت کنی دیگه ادامه ندیم بهتره. وقتی صحبت هات تعصبی نبود بیا با هم بحث کنیم....

L.A.M.P.A.R.D
28-04-2010, 00:21
Joe Hart (Birmingham)
PATRICE EVRA (UNITED)
Cesc Fabregas (Arsenal)
DARREN FLETCHER (UNITED)
WAYNE ROONEY (UNITED)
Didier Drogba (Chelsea)

واقعا خنده داره.............مسخرش رو در اوردن.........یه مشت نفهم:13:

VBYOFSKI
28-04-2010, 00:38
واقعا جای لمپارد تو این لیست خالیه.
ولی من نمیدونم چه جوری با وجود فابرگاس میلنر رو به عنوان بهترین جوان اتخاب کردن.

Alireza.M67
28-04-2010, 08:23

این صد در صد تایید میشه. اگه می خوای غیر منطقی صحبت کنی دیگه ادامه ندیم بهتره. وقتی صحبت هات تعصبی نبود بیا با هم بحث کنیم....
خوبه .
حال میکنم با جفتتون ، خوشم میاد از رو هم نمیرید .
یه بار این تاپیک رو از اول نگاه کنید ببینید کدومیکی از حرفهاتون منطقیه بعد بیایید واسه من دم از منطق بزنید .
البته اینجا اوج منطقتون رو براتون ردیف میکنم برید حالشو ببرید

البته باید اشاره می کردم که دفاع تاتنهام سوتی می دادن....

. البته باید اشاره می کردم که اینا ربطی به تاکتیک های منچستر نداشت بلکه به خاطر شانس شما هستش.....

-شانس
-تاتنهام
-منچستر سیتی
-دقیقه 90 به بعد بازی ها
-بابا بزرگ های تیم

20:

یکی میتونه بگه تاکتیک منچستر چی بود؟ تاکتیکش فکر کنم استفاده بهینه از پیرمردها بود.
چیزی هنوز مشخص نشده ولی اگه منچستر قهرمان بشه آبروی لیگ انگلیس میره:31: با این بازی هایی که منچستر می کنه و از زمین و آسمون براش شانس می ریزه واقعا برای لیگ انگلیس افت داره. تاتنهام که تیم چهارمه حتی از منچستر بهتر بازی می کنه. داورا هم که مثل همیشه به منچستر لطف دارن.
به نظر من حتی تیم دوم چلسی هم از منچستر بهتر بازی می کنه.شما متکی به بازیکنان مسن هستید!
امیدوارم اینایی که گفتم به هیچ کی برنخوره ولی باید اینارو قبول کنید(کل کل کلید خورد:31:)
صدر نشینی منچستر رو برای فقط یه روز بهتون تبریک میگم. امیدوارم در آینده هر چی بیشتر شانس براتون از زمین و آسمون بریزه:20:

*M!L4D*
28-04-2010, 13:06
مسلما طرفداران چلسی تو این تاپیک بی منطق بودن رو به بالاترین حد رسوندن : دی

MORINIO
28-04-2010, 13:31
یه بار این تاپیک رو از اول نگاه کنید ببینید کدومیکی از حرفهاتون منطقیه بعد بیایید واسه من دم از منطق بزنید .

میدونی از چی خوشم میاد... از این خوشم میاد که یه جمله از من تو این تاپیک پیدا نکردی که غیر منطقی باشه!

من هنوز سر حرفم هستم ... اگه 2 تا بازی چلسی تو این فصل رو میدیدی نمیگفتی ایوانوویچ الکی انتخاب شده!

همین بازی چلسی با تاتنهام رو نگاه کنی نیمه اول ایوانوویچ نبود و فریرا به جاش بازی میکرد گرت بیل از تاتنهام سمت راست چلسی رو به اتوبان تبدیل کرده بود ولی نیمه دوم ایوانوویچ که اومد کاملا سمت چپ تاتنهام رو بست ... هر چند بعدش تری اخراج شد و دیگه نمیشد دفاع رو جمع کرد!

من تو این تاپیک از طرفداران منچستر فقط حسین جان (pcforlife) رو منطقی میبینم ... بقیه هر وقت تعصبات الکی رو کنار گذاشتن میتونیم با هم بحث کنیم ...

vahidgame
28-04-2010, 14:43
خوبه .
البته یه سری از اونارو من نباید می گفتم چون بالاخره هر کسی از اینکه به تیمش توهین بشه نارحت میشه.به هر حال اگه ناراحت شدید من معذرت می خوام.
حالا اینارو ول کنید بحث ما الان سر تیم منتخب لیگ هستش. من خودم بازی ها لیگ انگلیس رو سعی می کنم هر هفته دنبال کنم. اگه بازیو نتونم ببینم حتما توی اینترنت یه سری اطلاعات در مورد بازی ها می گیرم.
توی این لیست اولا در مورد دربازه بان جو هارت دربازه بان خیلی خوبیه. درسته پیترچک و ون در سار فوق ستاره هستن ولی این فصل یه مدت مصدوم بودن و کلا اون چنان بازیشون به چشم نیومد. در مورد دفاع ها حداقل از بین تری و فردیناند و ویدیچ یه دونشون باید جزو دو تا دفاع وسط برتر باشن چون مثل همیشه این فصلم خیلی خوب بودن. حداقل نبودن تری به نظر می رسه به خاطر اون مسائل اخلاقی باشه. توی دافع راستم ایوانوویچ خوب بود. در اصل پستش دافع وسطه ولی آنجلوتی این فصل اکثر بازی ها اونو دفاع راست گذاشتش و خیلی خوب بازی کردش. در زمینه حمله شاید اون چنان خوب نباشه چون در اصل دفاع راسته ولی سانترهای خیلی خوبی می کنه در زمینه دفاع که واقعا عالیه هر کسی مقابل او باشه سخت می تونه ازش رد بشه و قدرت بدنی خیلی بالایی داره. تازه اگه نگاه کنید توی تیم ملی صربستان هم الان فیکس هست و اتفاقا در پست دفاع وسط بازی می کنه.دفاع چپم احتمالا اشلی کول به خاطر مصدوم بودن و همین طور مسائل اخلاقی توی لیست نیست. بازی با آرسنال که همه یادشونه که چه جوری بازی می کرد. کلا این چند سال اخیر حداقل جزو 3 دفاع چپ برتر دنیا بوده.ولی با توجه به مصدوم شدن زیاد اشلی کول انتخاب اورا مناسب بود.
توی پست هافبکم در مورد فابرگاس و میلنر حرفی نیست. ولی دیگه اینو اکثرا قبول دارن که باید جای فلچر باید لمپارد باشه و این دیگه یه چیز واضح هستش.در مورد والنسیا هم درسته تاثیر گذار بود خیلی بازیکن خوبی هست ولی این فصل بازیکن از اون بهتر هم بودش مثل لنون-مالودا-بلیمی و...
انتخاب ها ممکنه هر جا فرق داشته باشه.الان به این سایت برید تا تیم منتخب فصل رو زده. توی این لیست جالبه بلیمی که در اصل یه مهاجمه به عنوان یه هافبک امتیاز خیلی بالایی داره و بعد از رونی و دروگبا در مکان سوم هستش. این سایت براساس میانگین امتیاز بازیکن در کل فصل تیم منتخب رو انتخاب می کنه. تیم منتخب این سایت تا به الان رو می تونید از اینجا ببنید:

در ضمن این لینک هم مربوط به لیگ انگلیس هست و شما می تونید آمار مربوط به هر تیم مثل گلزنان و دقایق بازی و... رو ببنید:

Alireza.M67
28-04-2010, 16:39
البته یه سری از اونارو من نباید می گفتم چون بالاخره هر کسی از اینکه به تیمش توهین بشه نارحت میشه.به هر حال اگه ناراحت شدید من معذرت می خوام.
حالا اینارو ول کنید بحث ما الان سر تیم منتخب لیگ هستش. من خودم بازی ها لیگ انگلیس رو سعی می کنم هر هفته دنبال کنم. اگه بازیو نتونم ببینم حتما توی اینترنت یه سری اطلاعات در مورد بازی ها می گیرم.
توی این لیست اولا در مورد دربازه بان جو هارت دربازه بان خیلی خوبیه. درسته پیترچک و ون در سار فوق ستاره هستن ولی این فصل یه مدت مصدوم بودن و کلا اون چنان بازیشون به چشم نیومد. در مورد دفاع ها حداقل از بین تری و فردیناند و ویدیچ یه دونشون باید جزو دو تا دفاع وسط برتر باشن چون مثل همیشه این فصلم خیلی خوب بودن. حداقل نبودن تری به نظر می رسه به خاطر اون مسائل اخلاقی باشه. توی دافع راستم ایوانوویچ خوب بود. در اصل پستش دافع وسطه ولی آنجلوتی این فصل اکثر بازی ها اونو دفاع راست گذاشتش و خیلی خوب بازی کردش. در زمینه حمله شاید اون چنان خوب نباشه چون در اصل دفاع راسته ولی سانترهای خیلی خوبی می کنه در زمینه دفاع که واقعا عالیه هر کسی مقابل او باشه سخت می تونه ازش رد بشه و قدرت بدنی خیلی بالایی داره. تازه اگه نگاه کنید توی تیم ملی صربستان هم الان فیکس هست و اتفاقا در پست دفاع وسط بازی می کنه.دفاع چپم احتمالا اشلی کول به خاطر مصدوم بودن و همین طور مسائل اخلاقی توی لیست نیست. بازی با آرسنال که همه یادشونه که چه جوری بازی می کرد. کلا این چند سال اخیر حداقل جزو 3 دفاع چپ برتر دنیا بوده.ولی با توجه به مصدوم شدن زیاد اشلی کول انتخاب اورا مناسب بود.
توی پست هافبکم در مورد فابرگاس و میلنر حرفی نیست. ولی دیگه اینو اکثرا قبول دارن که باید جای فلچر باید لمپارد باشه و این دیگه یه چیز واضح هستش.در مورد والنسیا هم درسته تاثیر گذار بود خیلی بازیکن خوبی هست ولی این فصل بازیکن از اون بهتر هم بودش مثل لنون-مالودا-بلیمی و...
انتخاب ها ممکنه هر جا فرق داشته باشه.الان به این سایت برید تا تیم منتخب فصل رو زده. توی این لیست جالبه بلیمی که در اصل یه مهاجمه به عنوان یه هافبک امتیاز خیلی بالایی داره و بعد از رونی و دروگبا در مکان سوم هستش. این سایت براساس میانگین امتیاز بازیکن در کل فصل تیم منتخب رو انتخاب می کنه. تیم منتخب این سایت تا به الان رو می تونید از اینجا ببنید:

در ضمن این لینک هم مربوط به لیگ انگلیس هست و شما می تونید آمار مربوط به هر تیم مثل گلزنان و دقایق بازی و... رو ببنید:

وحید جان هم توی انجمن گیم و هم اینجا یکی از آدم حسابی های فروم هستی .
ولی این دلیل نمیشه که لیست بازیکنهای منتخبت رو تایید کنم (شوخی :31: )

Ezel
28-04-2010, 17:47
ستاره انگليسي چلسي تنها به ديدارهاي پيش روي تيمش فكر مي كند.

سايت گل- فرانك لمپارد، بازيكن تيم چلسي، به بازيكنان تيم منچستر هشدار داد كه حرف زدن در مورد قهرماني اهميتي ندارد.

هفته گذشته، الكس فرگوسن، سرمربي تيم منچستر گفته بود كه از اين مسئله متعجب است كه چطور بازيكنان چلسي فشار رقابت نزديك قهرماني ليگ برتر را تحمل مي كنند.

آبي ها در حالي به مصاف با استوك سيتي رفت كه منچستر يك روز قبل موفق شده بود تاتنهام را 3-1 شكست دهد اما شاگردان كارلتو نه تنها هيچ تزلزلي از خود نشان ندادند، بلكه موفق شدند 7-0 به پيروزي برسند و بار ديگر به صدر جدول بازگردند.

لمپارد تاكيد كرد كه تنها چيزي كه برايش اهميت دارد، اتفاقاتي است كه در زمين رخ مي دهد، نه مطالبي كه در روزنامه ها منتشر مي شود.

او در مصاحبه با ديلي استار گفت:" صحبت كردن اهميتي ندارد. تنها مسئله مهم حفظ تمركز در تمرينات و مسابقات است. ما بايد با نگرش درستي وارد بازي شويم و نتايج خوبي به دست بياوريم. اكنون اختلاف در صدر ميلي متري است و حرف زدن دردي را دوا نمي كند."

چلسي اين هفته به آنفيلد مي رود تا در مقابل ليورپول قرار بگيرد و همان روز منچستر يونايتد در ورزشگاه لايت، ميهمان ساندرلند است.

vahidgame
28-04-2010, 17:53
وحید جان هم توی انجمن گیم و هم اینجا یکی از آدم حسابی های فروم هستی .
ولی این دلیل نمیشه که لیست بازیکنهای منتخبت رو تایید کنم (شوخی :31: )
خواهش می کنم لطف داری:31:
در موردم تیم منتخب کلا یکمی سخته. درسته ما فوتبال رو زیاد دنبال می کنیم ولی همه بازی ها رو که نمی تونیم ببینیم. مثلا ما بازی هایی تیم هایی مثل بیرمنگام ندیدیم که بتونیم اظهار نظر کنیم که جو هارت حقش بوده باشه یا نه. تازه توی اون لیست که برای سایت uk.eurosport گذاشتم یه بازیکن دیگه از تیم بیرمنگام به نام جانسن هم در پست دفاع وسط بود. اصلا ما بازی های این بازیکن رو دیدم که بتونیم اظهار نظر کنیم؟
ولی به طور کلی لیگ انگلیس جوری هستش که بازیکنان خوب در اون خیلی پیدا میشه. الان مثلا تیم ملی انگلیس در پست هافبک راست یا چپ خیلی بازیکن هست که می تونه باشه و انتخاب اون خیلی سخته مثل:لنون-رایت فیلیپس-جو کول-والکات-میلنر-اشلی یانگ-داوونینگ و ....
انتخاب تیم منتخب لیگ هم مثل همین سخته.
ولی بیشتر این بحث ها به خاطر این پیش اومد که لمپارد توی این لیست نبود. اگه لمپارد رو می ذاشتن این بحث ها پیش نمی اومد:31:

pcforlife
28-04-2010, 18:03
امروز یه آمار خیره کننده از این فصل منچستریونایتد تو سایت باشگاهش دیدم که یاد حرف گزارشگر انگلیسی بعد از بازی یونایتد سیتی تو دیدار برگشت جام اتحادیه که با برتری 3 - 1 منچستر و گل دقیقه 91 رونی به پایان رسید افتادم...گزارشگره گقت:

...But Manchester United NEVER Ever EVER Give Up

این جمله واقعا صحت داره! آمار زیر رو ببینید:

15 دقیقه ابتدای بازی: 11 گل
دقیقه 15 تا 30: 9 گلی
دقیقه 30 تا 45: 19 گل
دقیقه 45 تا 60: 23 گل
دقیقه 60 تا 75: 20 گل
15 دقیقه پایانی بازی: 34 گل

27 گل از این 34 گل در 10 دقیقه پایانی زده شده.
18 گل از این 27 گل در 5 دقیقه پایانی زده شده.
10 گل از این 18 گل در دقیقه 90 و وقت های اضافه شده بازی به ثمر رسیده!

یاعلی

pcforlife
28-04-2010, 18:22
ولی به طور کلی لیگ انگلیس جوری هستش که بازیکنان خوب در اون خیلی پیدا میشه.
دقیقا!:11:

ولی بیشتر این بحث ها به خاطر این پیش اومد که لمپارد توی این لیست نبود. اگه لمپارد رو می ذاشتن این بحث ها پیش نمی اومد:31:
:38:

میگم قبول دارین نانی هم میتونست تو این لیست باشه؟ به نظر من امسال هیچ بازیکنی به اندازه نانی تو منچستر و حتی به جرات میتونم بگم لیگ برتر پیشرفت نداشت... به نظر من مقدار پیشرفتش از رونی هم بیشتر بوده... ویدئو زیر رو دانلود کنید که مربوط به نانی هستش!:31::

این فصل با اینکه فصل فوق العاده ای نبود و تو اف ای کاپ و چمپیونز لیگ حذف شدیم، ولی فصل خوبی بود از نظر بازیکن پروری تو یونایتد... اون هم فقط با رفتن رونالدو ایجاد شد... واقعا با وجود جوون هایی مثل رافائل، گیبسون، اوانز، ماچدا و شکوفایی نانی و رونی و خرید های جدید، من به یونایتد فصل بعد خیلی امیدوارم... خیلی دوست دارم مثل سال 99 یک بار دیگه سه جام رو ببریم... به خصوص اینکه شاید فصل بعد آخرین فصل فرگوسن تو یونایتد باشه و خودشو بازنشسته کنه...:20:

MORINIO
28-04-2010, 18:45
میگم قبول دارین نانی هم میتونست تو این لیست باشه؟ به نظر من امسال هیچ بازیکنی به اندازه نانی تو منچستر و حتی به جرات میتونم بگم لیگ برتر پیشرفت نداشت... به نظر من مقدار پیشرفتش از رونی هم بیشتر بوده...

تایید میشه ... نانی این فصل خیلی نسبت به فصل قبل بهتر بوده ... گلهای قشنگ هم کم نزده ! یک گل قشنگ هم به چلسی تو کامیونیتی شیلد زد ... یه جورایی مثه اولای حضور رونالدو در منچستره!

MORINIO
28-04-2010, 19:04
یه ابر ضد حال واسه طرفداران لیگ انگلیس به خصوص طرفداران چلسی :

بازی لیورپول - چلسی پخش نمیشه!:2: چرا؟ چون با دیدار حساس(!) پرسپولیس - استیل آذین و شاهین-استقلال همزمانه!:2:

خلاصه هممون سر کاریم! هفته پیش یکی از بچه ها گفت این بازی هم پخش نمیشه من باور نکردم!:دی

بالطبع از پخش بازی ساندرلند- منچستر هم خبری نیست!

pcforlife
28-04-2010, 20:40
یه ابر ضد حال واسه طرفداران لیگ انگلیس به خصوص طرفداران چلسی :

بازی لیورپول - چلسی پخش نمیشه!:2: چرا؟ چون با دیدار حساس(!) پرسپولیس - استیل آذین و شاهین-استقلال همزمانه!:2:

خلاصه هممون سر کاریم! هفته پیش یکی از بچه ها گفت این بازی هم پخش نمیشه من باور نکردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

بالطبع از پخش بازی ساندرلند- منچستر هم خبری نیست!
شاهکاری دیگر از پدیده ای به نام صدا سیما!:2:

vahidgame
28-04-2010, 21:35
شاهکاری دیگر از پدیده ای به نام صدا سیما!:2:
دوستان بیایید برای اینا دستتامون رو بالا بیاریم و براشون دعا کنیم و همین طور دهن های خودمون رو برای فحش باز کنیم:31:
می تونن بازی های لیگو شبکه 2 نشون بدن. اصلا بازی استقلال رو ندن. من خودم استقلالی هستم ولی نتیجه بازیش توی لیگ برام مهم نیست. ولی چلسی بازیش خیلی حساسه. حکم فینال لیگ رو داره.

Ezel
28-04-2010, 21:56

!
:27::27::27:
میشد بازی استیل پرسپولیس رو شبکه 5 ( که بازیهای استیل رو همیشه پخش میکنه البته بازیهای خونگیش رو ) پخش کنه ، بازی شاهین استقلال هم شبکه دو و جهانگیر خان کوثری زحمتشو میکشید ، شبکه 3 هم گزارش ورزشی و لیگ جزیره رو پوشش میداد .
ایکاش در ایران هم بازیهای حساس اینچنینی یا بازیهایی مانند ال کلاسیکو در سالنهای سینما پخش میشد ( مثل اسپانیا که ال کلاسیکو در سینما پخش میشه ) .
میگم جناب حسین خان عزیز شما که که کاربر فعال تلویزیون هستی یه حرکتی میزدی :دی

vahidgame
28-04-2010, 22:02
میشد بازی استیل پرسپولیس رو شبکه 5 ( که بازیهای استیل رو همیشه پخش میکنه البته بازیهای خونگیش رو ) پخش کنه ، بازی شاهین استقلال هم شبکه دو و جهانگیر خان کوثری زحمتشو میکشید ، شبکه 3 هم گزارش ورزشی و لیگ جزیره رو پوشش میداد .
ایکاش در ایران هم بازیهای حساس اینچنینی یا بازیهایی مانند ال کلاسیکو در سالنهای سینما پخش میشد ( مثل اسپانیا که ال کلاسیکو در سینما پخش میشه ) .

دقیقا همین جوری میشه. باور کنید حتی بازی استقلال رو ندن هیچ اتفاقی نمی افته.
ولی جدا اگه ندن خیلی ضد حاله باید بازیو از اینترنت دنبال کنیم.
من چند روز پیش بهتون گفتم که امیدوارم بازیو نشون بدن ولی شما خندیدین:31:

Alireza.M67
28-04-2010, 23:15
دقیقا!:11:

:38:

میگم قبول دارین نانی هم میتونست تو این لیست باشه؟ به نظر من امسال هیچ بازیکنی به اندازه نانی تو منچستر و حتی به جرات میتونم بگم لیگ برتر پیشرفت نداشت... به نظر من مقدار پیشرفتش از رونی هم بیشتر بوده... ویدئو زیر رو دانلود کنید که مربوط به نانی هستش!:31::

این فصل با اینکه فصل فوق العاده ای نبود و تو اف ای کاپ و چمپیونز لیگ حذف شدیم، ولی فصل خوبی بود از نظر بازیکن پروری تو یونایتد... اون هم فقط با رفتن رونالدو ایجاد شد... واقعا با وجود جوون هایی مثل رافائل، گیبسون، اوانز، ماچدا و شکوفایی نانی و رونی و خرید های جدید، من به یونایتد فصل بعد خیلی امیدوارم... خیلی دوست دارم مثل سال 99 یک بار دیگه سه جام رو ببریم... به خصوص اینکه شاید فصل بعد آخرین فصل فرگوسن تو یونایتد باشه و خودشو بازنشسته کنه...:20:

نانی و والنسیا و رونی و اورا امسال بهترینهای تیم بودن .
تازه با پتانسیلی که توی رافائل و گیبسون هست قطعا در سالهای آینده تبدیل به ستاره میشن .
گابریل ابرتان هم با اینکه کم بازی کرد ولی به نظر من استعدادشو داره که یه بازیکن بزرگ بشه .

کاشکی واقعا یکی از مسئولین صدا و سیما میومد این نظرو می خوند .
به جان خودم اینا اصلا عقلشون به کارشون نمیاد .

pcforlife
28-04-2010, 23:17
من در عجبم که تکلیف قهرمانیه لیگمون معلوم شده و پرسپولیس هم به احتمال زیاد آسیایی هستش... استقلال هم یا با سوم شدن یا با کمک پرسپولیس میره آسیا... اصلا بازی ها رو پخش نکنن به جایی بر نمیخوره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم جناب حسین خان عزیز شما که که کاربر فعال تلویزیون هستی یه حرکتی میزدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
:31:
آقا اینم حرکت از نوع فوتبالی==>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی

vahidgame
28-04-2010, 23:30
کاشکی واقعا یکی از مسئولین صدا و سیما میومد این نظرو می خوند .
به جان خودم اینا اصلا عقلشون به کارشون نمیاد .
آخه اگه عقلشون به کارشون میمود که مسئول نمی شدن:31:
یعنی واقعا این بازیو نشون ندن من کلا تلویزیون رو تحریم می کنم:31:

VBYOFSKI
29-04-2010, 00:43
من که خیلی وقته به امیدم نشون دادن بازی های مهم از این صدا سیما میلی نسیتم.
خدشونم نمیدونن دارن چه کار میکنن.
واقعا چه طوری به این نتییجه رسیدن که این بازی رو پخش نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟

D r i v e r
29-04-2010, 01:55
من که خیلی وقته به امیدم نشون دادن بازی های مهم از این صدا سیما میلی نسیتم.
خدشونم نمیدونن دارن چه کار میکنن.
واقعا چه طوری به این نتییجه رسیدن که این بازی رو پخش نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا بگین این بازی رو از کجا میشه دید؟

Ezel
29-04-2010, 19:52
سایت گل- به گزارش نشریه سان، باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد در تابستان پیش رو لوکا مودریچ، هافبک کروات تاتنهام را به خدمت بگیرد. یونایتدها پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای این بازیکن ارائه خواهند داد.

سرالکس فرگوسن یکی از تحسین کنندگان همیشگی لوکا مودریچ است و بازی او در دیدار این هفته در الدترافورد را ستود. سرمربی اسکاتلندی این بازیکن 24 ساله را به عنوان جانشین مناسبی برای پل اسکولز می داند.

با ابراز علاقه یونایتدها به مودریچ، آینده مایکل کریک در این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفت. هافبک سابق تاتنهام این فصل در ترکیب منچستر چندان پرفروغ نبود اما از آنجا که هری ردنپ علاقه زیادی به بازی او دارد، شاید به عنوان

بخشی از مبلغ قرار داد مودریچ راهی وایت هارت لین شود.

مودریچ در سال 2008 با قراردادی 6 ساله به ارزش 16.8 میلیون یورو از تیم دینامو زاگرب به تاتنهام پیوست.

pcforlife
29-04-2010, 20:01
سایت گل- به گزارش نشریه سان، باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد در تابستان پیش رو لوکا مودریچ، هافبک کروات تاتنهام را به خدمت بگیرد. یونایتدها پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای این بازیکن ارائه خواهند داد.

سرالکس فرگوسن یکی از تحسین کنندگان همیشگی لوکا مودریچ است و بازی او در دیدار این هفته در الدترافورد را ستود. سرمربی اسکاتلندی این بازیکن 24 ساله را به عنوان جانشین مناسبی برای پل اسکولز می داند.

با ابراز علاقه یونایتدها به مودریچ، آینده مایکل کریک در این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفت. هافبک سابق تاتنهام این فصل در ترکیب منچستر چندان پرفروغ نبود اما از آنجا که هری ردنپ علاقه زیادی به بازی او دارد، شاید به عنوان

بخشی از مبلغ قرار داد مودریچ راهی وایت هارت لین شود.

مودریچ در سال 2008 با قراردادی 6 ساله به ارزش 16.8 میلیون یورو از تیم دینامو زاگرب به تاتنهام پیوست.
خبرش تو سایت رسمی باشگاه منچستر هم اومده بود...:20:

vahidgame
29-04-2010, 21:14
ببخشید اشتهای شما هم خیلی بالاهه:31:
هر چی بازیکن که استعداد خیلی بالا داره می خواید بخرید. همین مودریچ در موردش مربی کرواسی چیز جالبی می گفتش. می گفت که توی هافبک های بازی ساز تنها کاکا هست که اون بهتره و بعد از اون بهترین بازیکن جهان در این پست مودریچ هستش.حالا حرفشو دقیق یادم نمیاد ولی تو همین مایه ها بودش:31:
الان بازیکنی مثل سیلوا هم چند تا باشگاه مثل چلسی و منچستر می خوانش. هر کی بتونه اونو بخره خیلی سود کرده چون خیلی بازیکن خوبی هستش. والنسیا دو تا بازیکن خیلی خوب دیگه به نام دیودید ویا و خوان ماتا داره که اونام خیلی بازیکنان خوبی هستن و باشگاه های زیادی اونارو می خوان.
فصل بعد این سه تا بازیکن احتمالش زیاده از وانسیا برن. من امیدوارم حداقل یه دونه از اینا به چلسی بیان:20:

MORINIO
29-04-2010, 22:43

میگن به احتمال زیاد lider tv پخش میکنه.. البته کانالای دیگه ای هم هستن که نمیدونم ...

ویرایش : آمارشو درآوردم :

ليورپــــــــــــول - چلســــــــــي

ساعت 17:00 از :

Alfa TV Cyprus
BHT 1
C+ Sport France
C+ Sport 1 Poland
EuroSport 2 HU/RO
Lider TV
Nova Sports 1
OSN Show Sports 1 & 2
Showtime Maghreb
SKY Calcio 8
SKY Sport 1 Germany
SKY Sport 3 Italy
SKY Sports 1 UK
Spormax Digiturk
SuperSport 1 DigitAlb
C+ Sport HD Poland
SKY Calcio 8 HD
SKY Sport HD3 Italy
Spormax HD

پ.ن : ظاهرا فقط لیدر تی وی رو میشه بدون کارت و این چیزا دید .. انگار با کد باز میشه ... من زیاد تو این چیزا وارد نیستم ... کسی میدونه چجوری میشه لیدر تی وی رو باز کرد یه ندایی به ما بده!

VBYOFSKI
29-04-2010, 23:30

من دیر رسیدم دیگه جواب دادن.

vahidgame
30-04-2010, 01:29
حالا ما که ماهواره نداریم باید چی کار کنیم؟:41:
خیلی زور داره بازی فولاد گستر و با ذوب آهن رو میدن ولی این بازی فوق العاده حساس رو نمیدن.
فکر کنم اصلا این مسئولین صدا و سیما نمی دونم چلسی و لیورپول چه تیمهایی هستن. کلا فوتبالم فکر نکنم بدونن چیه.

pcforlife
30-04-2010, 10:45
حالا ما که ماهواره نداریم باید چی کار کنیم؟:41:
خیلی زور داره بازی فولاد گستر و با ذوب آهن رو میدن ولی این بازی فوق العاده حساس رو نمیدن.
فکر کنم اصلا این مسئولین صدا و سیما نمی دونم چلسی و لیورپول چه تیمهایی هستن. کلا فوتبالم فکر نکنم بدونن چیه.

کلا تائید میشه!!!!:31:

pcforlife
30-04-2010, 12:36
باز هم خوش به حاله چلسی شد!:46:
لیورپول از یورو لیگ حذف شد تا ناامیدانه با چلسی بازی کنه...
از اینطرف به نظر میرسه که خوش به حال یونایتد هم شده...
رونی به احتمال زیاد به بازی با ساندرلند میرسه...:31:

MORINIO
30-04-2010, 12:46
لیورپول از یورو لیگ حذف شد تا ناامیدانه با چلسی بازی کنه...

تازه بازیشون هم 120 دقیقه ای شد!

فقط مونده فردا تاتنهام و من سیتی حریفاشون رو ببرن ...

vahidgame
30-04-2010, 13:24
تازه بازیشون هم 120 دقیقه ای شد!

فقط مونده فردا تاتنهام و من سیتی حریفاشون رو ببرن ...

خیلی عالی شد. بازیکنان لیورپول خسته شدن. تازه تورس هم نیست. بیشتر گلهایی که توی این چند سال اخیر چلسی از لیورپول خورده رو تورس زده.
چلسی با این شرایط می تونه لیورپول رو شکست بده:46:

pcforlife
30-04-2010, 15:36
البته به نظر میرسه بنیتس واسه اثبات خودش هم شده بیاد و به قولی دست به یه بازی انتهاری بزنه، چون میدونه با بردن چلسی، هوادارا حذف از یورو لیگ رو فراموش میکنن و فارغ از دیدار تیم های دیگه به چهارمی هم خیلی امیدوار میشن... راستی اینم مصاحبه اش با سایت باشگاه لیورپول در مورد بازی با چلسی...