PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گسترش فولاد با غلبه بر ذوب‌آهن فيناليست شد / اولین پای فینال

NaKhoda BiBaK
23-04-2010, 16:56
/نيمه نهايي جام حذفي فوتبال/

گسترش فولاد با غلبه بر ذوب‌آهن فينالست شد

تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با پيروزي 2 بر صفر برابر ذوب آهن اصفهان به فينال جام حذفي راه يافت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديدار تيم هاي گسترش فولاد و ذوب آهن از مرحله نيمه نهايي جام حذفي از ساعت 16 در ورزشگاه يادگار امام تبريز با حضور حدود 25 هزار تماشاگر آغاز شد.
بازي درحالي كه هوا باراني بود با برتري تيم دسته اولي گسترش آغاز شد. شاگردان فرهاد كاظمي با همان برتري نسبي خود موفق شدند در دقيقه 16 توسط ناصر آذركيوان به گل برسند.
در ادامه، مسابقه بيشتر در ميانه هاي ميدان در جريان بود و گاهي حملات ذوب آهن فضاي بازي را تغيير مي داد. در دقيقه 34 محمدرضا خلعتبري موقعيت بسيار خوبي را از دست داد.

در نيمه دوم شاگردان منصور ابراهيم زاده براي جبران نتيجه بازي را هجومي آغاز كردند. آنها در دقيقه 59 توسط محمدرضا خلعتبري به گل رسيدند اما كمك داور اين گل را به دليل هند مردود اعلام كرد.
اين تصميم اعتراض ذوبي‌ها را در پي داشت. در ادامه بازي حملات تيم اصفهاني نيز نتيجه اي نداشت و موقعيت ها يك به يك از دست رفت. آنها حتي ضربه اي را نيز به تيرك زدند.

در دقيقه 89 سيلاس براي گسترش گل دوم را زد.
ذوب آهني ها بلافاصله دست به حمله زدند و در دقيقه 90 براي اين تيم اصفهاني خطاي پنالتي گرفته شد كه اين ضربه را حسن اشجاري به بيرون زد.

تيم گسترش فولاد با اين پيروزي به فينال رقابت هاي جام حذفي راه پيدا كرد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده يدا... جهانبازي بود. حميدرضا ديوسالار ، ماكان و قربانپور از گسترش فولاد و علي احمدي و محمدرضا خلعتبري از ذوب آهن اخطار گرفتند.

گسترش فولاد در ديدار فينال به مصاف برنده ديدار پرسپوليس و صباي قم مي رود. اين ديدار از ساعت 19:05 در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

کارشاس داوری ; نصيرزاده: گسترش فولاد با اشتباه داوري فيناليست شد

خبرگزاري فارس: يك كارشناس مسايل داوري فوتبال گفت: تيم گسترش فولاد تبريز با اشتباه كمك داور به فينال جام حذفي رسيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هوشنگ نصيرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد قضاوت يدالله جهانبازي در ديدار نيمه نهايي جام حذفي بين دو تيم گسترش فولاد تبريز و ذوب آهن اظهار داشت: گسترش فولاد كه بر اثر اشتباه داوري در ديدار با مس رفسنجان به نيمه نهايي جام حذفي صعود كرده بود امروز نيز با يك اشتباه كمك داور فيناليست اين مسابقات شد.
وي ادامه داد: در ديدار با مس رفسنجان تيم تبريزي به اشتباه صاحب يك ضربه آزاد شد و امروز هم گل صحيح ذوب آهن به اشتباه از سوي كمك داور آفسايد گرفته شد.
وي ادامه داد: گل ذوب آهن در نيمه دوم در حالي آفسايد اعلام شد كه مهاجم ذوب به هيچ عنوان در آفسايد قرار نداشت و تصميم كمك داور دوم مسابقه كاملا اشتباه و بر اثر خطاي ديد بود. جهانبازي براي قبول تصميم كمكش مردد بود و به همين دليل با او مذاكره كرد. در صحنه ديگر نيز كمك داور در حالي مانع از حركت خلعتبري مهاجم ذوب آهن شد كه در تصاوير تلويزيوني علتي براي اين مسئله ديده نمي‌شد.
نصيرزاده با اشاره به پنالتي ذوب آهن عنوان كرد: متاسفانه كارگردان تلويزيوني نتوانست اين صحنه را به تصوير بكشد و بينندگان تلويزيوني خطاي پنالتي را نديدند. به هر حال تيم ذوب آهن كه يكي از تيم‌هاي شايسته است شايد به دليل اشتباه داوري از گردونه رقابت‌ها كنار رفت.

Ultra_Black
23-04-2010, 16:57
قهرمان پیشین جام حذفی در تبریز زانو زد!

pouyacapitan
23-04-2010, 17:01
دوستان جان هر کسی رو دوست دارین پستی ندین که تاپیک قفل بشه!

خیلی حال کردم!@!

AAKOJ
23-04-2010, 17:06
بازی قشنگی بود به ویژه دوندگی فولادی های در نیمه دوم خیلی برام جالب بود .
در ضمن ذوبی ها اصلا خوب بازی نکردند و یا اینکه فولاد گستر خیلی خوب بازی کرد !! به هر حال به همه هوادارن این تیم تبریک میگم که خودم هم جز اونا هستم .

D r i v e r
23-04-2010, 17:06
خوب دیگهپرسپولیس قهرمانه :40:

Ultra_Black
23-04-2010, 17:09
خوب دیگهپرسپولیس قهرمانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ تیمی از قبل برنده نیست!
دیدین که سر ذوب آهن چی اومد:21:

C0OPeR
23-04-2010, 17:13
خوب دیگهپرسپولیس قهرمانه :40:
منم پیشاپیش تبریک میگم :46:

.:2M:.
23-04-2010, 17:17
هیچی قابل پیش بینی نیست ! اصلا یدفعه دیدی صبا اومد فینال ! :21::27:

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2010, 17:28
داوری افتضاه بود

hamed malekpour
23-04-2010, 17:29
تبریک به تمام مردم آذربایجان.......

بی باک بی بال
23-04-2010, 17:34
فینال کجاست !!!!!!!!!!!!!!!!

mmiladd
23-04-2010, 17:40
عجیب بود.. خیلی.....!

satttanism
23-04-2010, 17:42
خوب دیگه با کمک داور ذوب رو حذف کردن که زوری زوری پیروزی رو قهرمان کنن

و اون هم از وضعیت افتضاح برنامه ریزی بازی ها که طرف میاد میگه ما پیشبینی بازی های 1/8 رو نکرده بودیم (یعنی خودشون هم باورشون نمیشد تیمی صعود کنه)

واقعا نمیدونم چی باید گفت به این وضعیت

ذوب آهن واقعا قربانی شد و حداقل امیدوارم که روی بازیشون در لیگ آسیا تاثیری نذاره

فینال کجاست !!!!!!!!!!!!!!!!
فینال رفت و برگشت هست دوست عزیز

pouyacapitan
23-04-2010, 17:54

و اون هم از وضعیت افتضاح برنامه ریزی بازی ها که طرف میاد میگه ما پیشبینی بازی های 1/8 رو نکرده بودیم (یعنی خودشون هم باورشون نمیشد تیمی صعود کنه)

واقعا نمیدونم چی باید گفت به این وضعیت

ذوب آهن واقعا قربانی شد و حداقل امیدوارم که روی بازیشون در لیگ آسیا تاثیری نذاره

فینال رفت و برگشت هست دوست عزیز

همون داوریه که تراکتور یک عالمه بهش اعتراض کرد!
در مورد گل ذوب اهن بگم که از تلویزیون معلوم نیست چون که وقتی ضربه رو می زنه نشون نمی ده که طرف کجاست!
این 1اشتباه داوری شاید بود ولی ذوب با 2 اختلاف باخت!

satttanism
23-04-2010, 18:12
دوستان لطفا با هم درست صحبت کنید

همون داوریه که تراکتور یک عالمه بهش اعتراض کرد!
در مورد گل ذوب اهن بگم که از تلویزیون معلوم نیست چون که وقتی ضربه رو می زنه نشون نمی ده که طرف کجاست!
این 1اشتباه داوری شاید بود ولی ذوب با 2 اختلاف باخت!
در صحنه آهسته دوربین درسته دیرتر میرسه ولی فاصله بین 2 بازیکن انقدر هست که کاملا مشخص میکنه قبلش هم بازیکن فولاد جلوتر بوده

و البته وقتی ذوب اون 2 گل رو زده بود دیگه فولاد گل دوم رو نمیتونست بزنه چون بازیکنان بعد از قبول نشدن گلشون عصبانی بودند و دیگه درست بازی نمیکردند

elyartab
23-04-2010, 18:14
به به.:20:
اين برد شيرين نوش جون تمام ملت عزيز تورك باد.

انصافا نميشه به دفاع جانانه فولاد آفرين نگفت.

"R E Z A"
23-04-2010, 18:15
تبریک به اذربایجانی ها ...

حیف شد که بازی رو ندیدم و وقتی شنیدم دو هیچ برده خیلی خوشحال شدم .

ولی انتظار بیشتری از هوادارا داشتم روز جمعه فقط 35 هزار تا !

به امید خلق شگفتی از گسترش فولاد

elyartab
23-04-2010, 18:17
دوستان لطفا با هم درست صحبت کنید

در صحنه آهسته دوربین درسته دیرتر میرسه ولی فاصله بین 2 بازیکن انقدر هست که کاملا مشخص میکنه قبلش هم بازیکن فولاد جلوتر بوده

و البته وقتی ذوب اون 2 گل رو زده بود دیگه فولاد گل دوم رو نمیتونست بزنه چون بازیکنان بعد از قبول نشدن گلشون عصبانی بودند و دیگه درست بازی نمیکردند

اشتباهات داوري جرئي از داوري است! :21:
بعضي از تيم ها هم مكررا شامل اين قانون شدن!

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

تبریک به اذربایجانی ها ...

حیف شد که بازی رو ندیدم و وقتی شنیدم دو هیچ برده خیلی خوشحال شدم .

ولی انتظار بیشتری از هوادارا داشتم روز جمعه فقط 35 هزار تا !

به امید خلق شگفتی از گسترش فولاد

هوا قبل بازي شديدا باراني بود.

satttanism
23-04-2010, 18:50
اشتباهات داوري جرئي از داوري است! :21:
بعضي از تيم ها هم مكررا شامل اين قانون شدن!

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

هوا قبل بازي شديدا باراني بود.
من نگفتم اشتباه داوری در این بازی عمدی بوده و جزو بازی نیست و فقط گفتم که داور چه اشتباهی کرده

البه شاید گل اول آفساید بوده باشه ولی من از شما میپرسم به نظر شما چرا گل دوم قبول نشد؟

Rastin.
23-04-2010, 18:51
ببینید اشتباه داوری مال همست...:27:
همین اتفاق اگه برای فولاد گستر میفتاد یه عده میگفتن دستهایی در کاره که تیمای آذربایجان نتیجه نگیرن(جناب شفق:2:)...
حالا برای اصفهانیا افتاده میگن برای قهرمانی پرسپولیس ذوب رو حذف کردن(مدیر محترم انجمن :rolleye: , یادمه ایشون زمانی که داوریها تابلو بنفع سپاهان بود اینجور حرفا رو کودکانه واز روی حسادت میدونستن!!)...
کمی واقع بین باشید لطفا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elyartab
23-04-2010, 18:59
من نگفتم اشتباه داوری در این بازی عمدی بوده و جزو بازی نیست و فقط گفتم که داور چه اشتباهی کرده

البه شاید گل اول آفساید بوده باشه ولی من از شما میپرسم به نظر شما چرا گل دوم قبول نشد؟

گل دوم؟!!! مگه ذوب چند تا گل زد حاجي؟! :31:

.:2M:.
23-04-2010, 19:01
حالا برای اصفهانیا افتاده میگن برای قهرمانی پرسپولیس ذوب رو حذف کردن(مدیر محترم انجمن :rolleye: , یادمه ایشون زمانی که داوریها تابلو بنفع سپاهان بود اینجور حرفا رو کودکانه واز روی حسادت میدونستن!!)...
900% تایید میشه ...

satttanism
23-04-2010, 19:10
گل دوم؟!!! مگه ذوب چند تا گل زد حاجي؟! :31:
اگه بازی رو درست دیده باشید دیدید که 2 گل زد (گل دوم 100% بود حالا قبلش داور سوت زد)

در کل به دلیل اینکه من همکار همین انجمن هستم ترجیح میدم که بحث رو ادامه ندم

elyartab
23-04-2010, 19:13
اگه بازی رو درست دیده باشید دیدید که 2 گل زد (گل دوم 100% بود حالا قبلش داور سوت زد)

در کل به دلیل اینکه من همکار همین انجمن هستم ترجیح میدم که بحث رو ادامه ندم

درود بر پيشگوي بزرگ حاج نوستر آداموس !

satttanism
23-04-2010, 19:24
درود بر پيشگوي بزرگ حاج نوستر آداموس !
شما بهتر نیست در نوع حرف زدنتون دقت کنید؟

دوستانی که دائما دنبال دلیل قفل شدن تاپیک ها هستند مقداری دقت کنند متوجه دلیل خواهند شد

free_touch
23-04-2010, 20:34
من اصفهانی نیستم اما :

سازمان لیگ دید چونکه تیم اول لیگ یه تیم اصفهانیه به همین دلیل ذوب آهن رو حذف کردن تا پرسپولیس فینال واسش زنگ تفریح بشه و قهرمان یه تیم تهرانی بشه.

BehzadKiNG
23-04-2010, 20:36
اولا" تبريك مي گم به همه كسني كه از اين برد خوشحالند !
ثانيا" هم ذوب آهن بهتر بازي كرد ولي دفاع فولاد همه توپ ها را برگشت داد ، اگه يكم با دقت بودند مي تونستند ببرند ولي بي دقتي خودشون و به نظرم اشتباه داور باختند ، در ضمن فولاد هم تو ضدحمله ها خيلي موقعيت مي ساخت !

در ضمن شهرداري صنعت نفت رو هم برد !
ساله بعد ساله تبريزه !

osifa
23-04-2010, 21:01
بازی فینال کی برگزار میشه؟

MORINIO
23-04-2010, 21:37

بی خیال بابا دیگه به این فضاحت باختن توجیه نداره دیگه !

ذوب اگه تیم بود اون پنالتی رو گل میکرد! اصلا معلوم نشد هنوز گسترشی ها داشتن خوشحالی میکردن داوره رفت روی نقطه پنالتی!

تبریک میگم به همه تبریزی ها.... فینال جالبی بین گسترش و پرسپولیس خواهد بود ...

masoudtr
23-04-2010, 22:12
خب دیگه قهرمانی پرسپولیس 100 در صدی شد:21:
البته برای استقلالی ها هم بد نشد چون اگه هم چهارم بشن بازم میرن اسیا
بیچاره گسترش که باید تو ورزشگاه ازادی تحقیر بشه:31:

osifa
23-04-2010, 22:20
بازی فینال کی و کجا برگزار میشه؟

Ultra_Black
23-04-2010, 23:04
بیچاره گسترش که باید تو ورزشگاه ازادی تحقیر بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شایدم پرسپولیس تو آزادی تحقیر بشه!:31:
ذوب آهنی ها فکرشم نمی کردن اینجوری حذف بشن:5:
فوتبال قابل پیش بینی نیست!:46:

BehzadKiNG
23-04-2010, 23:32
خب دیگه قهرمانی پرسپولیس 100 در صدی شد:21:
البته برای استقلالی ها هم بد نشد چون اگه هم چهارم بشن بازم میرن اسیا
بیچاره گسترش که باید تو ورزشگاه ازادی تحقیر بشه:31:

پرسپوليس از ذوب آهن قويتر كه نيس ، هس ؟

پس اينجوري مطمئن حرف نزن :) يه دفعه ديدي تو يادگار امام فولاد گستر جشن قهرماني گرفت :31:

pcforlife
23-04-2010, 23:34
یه سوال...
اگه فولاد گستر قهرمان بشه، میره آسیا یا تیم چهارم لیگ برتر میره؟:blink:

masud-000000
24-04-2010, 00:09
یه سوال...
اگه فولاد گستر قهرمان بشه، میره آسیا یا تیم چهارم لیگ برتر میره؟:blink:
جام حذفی ربطی به لیگ برتر نداره.
قهرمان جام حذفی حتی اگه از لیگ دسته n هم باشه میره آسیا :31:
اگه اینطور نباشه که دیگه باید درش رو گل بگیریم بره:27:

masoudtr
24-04-2010, 10:06
پرسپوليس از ذوب آهن قويتر كه نيس ، هس ؟

پس اينجوري مطمئن حرف نزن :) يه دفعه ديدي تو يادگار امام فولاد گستر جشن قهرماني گرفت :31:
انگلیسی ها یک ضرب المثلی دارن میگه
Night is young
فارسی اش هم میشه فلان نکردی :21::21:شب درازه
با یک برد اونم از یک تیم خسته و با ناداوری لازم نیست جشن قهرمانی بگیری:27::27:

BehzadKiNG
24-04-2010, 10:37
نمي گم فولاد تيم قوي هست ، پرسپوليسه كه ضعيفه :)
اگه اون بازي مقابل صبا رو در مقابل فولاد انجام بدن مطمئنا" مي تونند پيروز باشند !

+ تو نظرسنجي 90 هم درست زده بوديم گزينه رو :)

Mahdi.p30
24-04-2010, 13:14
نمي گم فولاد تيم قوي هست ، پرسپوليسه كه ضعيفه :)
اگه اون بازي مقابل صبا رو در مقابل فولاد انجام بدن مطمئنا" مي تونند پيروز باشند !

+ تو نظرسنجي 90 هم درست زده بوديم گزينه رو :)
همین تیم بقول شما ضعیف از تیم قوی:31: شهر شما ، توی شهر خودتون ، نتیجه مساوی گرفت
نتیجه میگیریم تراکتور فوق ضعیفه
ضمنا مگه توی نظرسنجی 90 هم شرکت می کنید؟؟:27:
پس عادل بی عدالت کجا رفت؟