PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل من با دستگاه بلوتوث كه به كامپيوتر وصل مي شه

baba barghi
10-04-2006, 21:20
سلام دوستان
من يه دستگاه بلوتوث خريدم و به گوشي وصل مي شه يعني همون رمزي كه بايد بزني و تو كامپيوتر هم بايد بزني رو مي زنم و از اين كه موبايل به كامپيوتر وصل مي شه و دستگاه سالمه 100 در 100 مطمئن هستم ولي اونجايي كه ليست گالري موبايل رو مي خواد نشون بده اصلا بعد از 3 ساعت كه داره مويايل به كامپيوتر وصل بشه نمياد منظورم اينه كه از عكس گوشي من تو برنامه به دايره يه چيز قرمز رد مي شه و مي ره تا به دايره نارنجي مي رسه يعني موبايل با كامپيوتر وصل هست و داره اطلاعات گوشي رو مي خونه مگه نه؟؟؟ولي بعد از گذشت سه ساعت هيچ چيز از گالري موبايلم رو نشون نمي ده به من بگيد چه كار كنم؟؟؟

ممنون
باي

alireza20
10-04-2006, 21:38
دوست خوبم اون كدو بي خيال(مثل من!!!).شما وقتي گوشيتو پيدا كرد رو علامت(عكسش) گوشيت يه كليك بكن مي بيني كه چندا تا از از گزينه ها يه كادر زرد پيدا مي كنند.رو گزينه آخر(اگه اشتباه نكنم)كليك راست كن بعد گزينه ي send objectرو انتخاب كن ميبيني كه يه صفحه باز مي شه كه فايل ها تو نمايش ميده بعد برو تو هاردتو بگرد وهر فايلي رو خواستي انتخاب كن و اپنو بزن بعد روي گوشيت يه پيغام مياد مبني بر رسيدن پيغام از بلوتوث اونو yesكن ومنتظر باش كه فايل فرستاده شه.بعدهم كه ديگه صداي مسيجت بلند ميشه.

baba barghi
10-04-2006, 21:43
سلام علي رضا جان
يكي هست آخري اسمش send object هست اون رو مي گي يا file transfer service
؟؟؟

ممنون
باي

alireza20
10-04-2006, 21:46
نه همون send object رو مي گم.

baba barghi
10-04-2006, 21:46
سلام علي رضا جان
ممنون حل شد
ولي اون دوست من كه يادم داد از file transfer service استفاده كرد و ليست گالري دستش بود در ضمن از تو كامپيوتر مي تونست چيز هاي موبايل منو پاك كنهو رمز مي زد و يه چيزي تو همين مايه ها

ممنون
باي

alireza20
10-04-2006, 21:49
خواهش مي كنم.اگه زياد كمكت نكرد شرمنده.من تا همين حد باهاش كار كردم.ولي اگه فهميدي به ما هم بگو.
يه نگاه بندار ببين مي توني كمكم كني؟:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
10-04-2006, 21:55
سلام علي رضا جان
چرا اين جواب داد ولي اونم يه روش ديگه داشت كه گالري موبايل تو دستت بود به هر حال در مورد اون هم همون جا جواب مي دم حالا 5شنبه مي بينمش بازم ازش سوال مي كنم

ممنون
باي

alireza20
10-04-2006, 22:02
موفق باشي دوست عزيزم.مارو يادت نره.!!!

alireza20
11-04-2006, 16:21
مشكلت حل شد؟

baba barghi
11-04-2006, 18:34
سلام علي رضا جان
مشكل من نصف نيمه حل شد
يعني فقط مي شه با بلوتوث تو موبايل انداخت ولي اون قسمتي كه گالري موبايل رو مي تونستم تو همين برنامه ببينم كه گفتم رمز مي زنيم رو نتونستم بيارم
حالا 5شنبه كلاس دارم ازش سوال مي كنم

ممنون
باي

alireza20
13-04-2006, 14:41
شما تاپيك مارو نديدي؟؟؟!!!!

baba barghi
14-04-2006, 21:27
سلام علي رضا جان
نه تاپيك شما رو نديدم
اين دوستم ازش سوال كردم ولي گفت شايد چون گوشي تو نوكيا هست نمياد ولي اينم نشد دليل چون قبلا تو كلاس اين كار رو كرده بود ولي الان نمي دونست چرا اينطوري هست هر كي مي دونه كمك كنه

ممنون
باي