PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بارسلونا 1 - اینتر 0 / اینتر، دیگر فینالیست قهرمانان اروپا

صفحه ها : [1] 2 3

nw_nk
22-04-2010, 23:09
ویکتور والدس: بارسلونا توجهی به اظهار نظرهای مورینیو ندارد

دروازه بان آبی و اناری ها گفت که تیمش نگران صحبت های آقای خاص نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - ویکتور والدس، دروازه بان بارسلونا، گفت که تیمش در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هر کاری انجام می دهد تا شکست 3-1 بازی رفت را جبران کند اما این هیچ ربطی به صحبت های ژوزه مورینیو ندارد و سخنان او موجب تحریک بازیکنان بارسا نمی شود.

بسیاری از بازیکنان و طرفداران تیم کاتالونیایی داور بازی، الگاریو بنکوارنچا، را مقصر شکست دانسته و او را مورد انتقاد شدید قرار دادند و همین موضوع موجب شد تا مورینیو اعلام کند بارسلونایی ها نمی دانند چطور شکست خوردند.

والدس گفت: "ما نمی خواهیم به صحبت های مورینیو فکر کنیم. تنها چیزی که به آن فکر می کنیم حضور در فینال است. ما سعی نمی کنیم که دهان کسی را ببندیم. رسیدن به فینال آسان نیست اما اعتقاد داریم که می توانیم یک شب جادویی دیگر را در نوکمپ خلق کنیم."

دو تیم اینتر و بارسلونا روز 28 آوریل در ورزشگاه نوکمپ دیدار برگشت را برگزار خواهند کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/22

s_sarvi
23-04-2010, 08:05
دقیقا درست میگه....
وقتی 4 تا تو پاچه مورینیو و تیمش کرد که گیج بزنن بعد میفهمن شانسی شانسی بردن...

MMM52
23-04-2010, 09:36
به امید خدا تو برگشت حال مورینیو رو میگیریم!!

kasra_khan2003
23-04-2010, 12:10
دقیقا درست میگه....

شانسی؟ جالبه، تا حالا حتی از دهن هوادارای بارسا هم نشنیده بودم که اینتر شانسی 3 تا گل زد!!!

C0OPeR
23-04-2010, 12:48

تـــکبـــیـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــر ...

C0OPeR
23-04-2010, 12:49

تـــکبـــیـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــر ...

Ultra_Black
23-04-2010, 14:32
Take It Easy Honey...:31:

pcforlife
23-04-2010, 15:44
من با اینکه طرفدار اینتر هستم، ولی به نظر من امکان صعود بارسا تو نیوکمپ با اینتر برابره. در کل به امید قهرمانی اینتر:40:...

masud-000000
23-04-2010, 15:45
من با اینکه طرفدار اینتر هستم، ولی به نظر من امکان صعود بارسا تو نیوکمپ با اینتر برابره. در کلبه امید قهرمانی اینتر:40:...
قربون آدم چیز فهم..:31:
صعود بارسا سخته ولی ممکنه :46:

دادا حال چرا نور پایین میایی؟قبلنا خوب نور بالا میومدی وااا :31:

s_sarvi
23-04-2010, 16:05
شانسی؟ جالبه، تا حالا حتی از دهن هوادارای بارسا هم نشنیده بودم که اینتر شانسی 3 تا گل زد!!!

خوب الان شنیدی رفیق....

kasra_khan2003
23-04-2010, 20:53
خوب الان شنیدی رفیق....

واقعا گاهی اوقات شانس چه کارا که نمیکنه! یکی و دوتا هم نه! سه تا گل شانسی...:27:

Alireza_SA
23-04-2010, 21:49
به امید خدا مورینیو تو روز بازی نشونتون میده چه خبره

ShayaN3K
23-04-2010, 22:15
واقعا گاهی اوقات شانس چه کارا که نمیکنه! یکی و دوتا هم نه! سه تا گل شانسی...:27:

شماها که حذف شدید :13:
حالا واسه چی اومدی طرف اینتر رو می گیری ؟:2:

masud-000000
23-04-2010, 23:40
شماها که حذف شدید :13:
حالا واسه چی اومدی طرف اینتر رو می گیری ؟:2:
نیست بدطوری از بارسا زهر خوردند.باید به قول خودشون به تیمای دیگه بسپارن که انتقامشون رو از بارسا بگیرن:27:

B L A S T E R
23-04-2010, 23:49
یه تاپیک باید باشه که مربوط به اخبار CL باشه نه اینکه هر بازیکنی حرفی زد واسش تاپیک بزنین! بهتر نیس؟

pcforlife
23-04-2010, 23:51
یه تاپیک باید باشه که مربوط به اخبار CL باشه نه اینکه هر بازیکنی حرفی زد واسش تاپیک بزنین! بهتر نیس؟
تائید میشه...:20:

mani_2004_2006
23-04-2010, 23:58
همچین بزنیم اینتر رو که ندونن از کجا خوردن :دی
بذارین چهارشنبه برسه

1 % هم به صعود بارسلون شک نکنین

دوستان عزیز رئالی شما چرا کری میخونید ؟ همون سنگ پای قزوینه دیگه ؟ :دی

masud-000000
24-04-2010, 00:06
دوستان عزیز رئالی شما چرا کری میخونید ؟ همون سنگ پای قزوینه دیگه ؟ :دی
دقیقاً:27:

Ezel
24-04-2010, 10:19
هوش سرشار مورينيو ما را اميدوار مي‌كند كه در بازي برگشت بازي به مراتب بهتر از اينتر و نيز شاهد تاكتيك‌هاي غافلگيركننده ديگري از او باشيم .

سایت گل -ناقوس مرگ فوتبال فوتسالي بارسا به وسيله بازي فوق مدرن اينتر به صدا درآمد؛ تاتكتيك‌هاي ساده اما موثر آقاي مورينيو پاشه آشيل اين نوع فوتبال را كه در ايران طرفداران زيادي پيدا كرده است به همگان نشان داد.

مورينيو اجازه داد بارسا تا مي‌تواند توپ در اختيار داشته باشد و به قول امروزي‌ها كنترل بازي در دست داشته باشد و حداكثر زماني كه بارسا مي‌توانست توپ را در كنترل خود داشت(68 درصد)؛ اما اين اينتر بود كه با 32 درصد زمان بازي فوتبال بازي كرد. اينتر تمام فضاهاي پشت 18 قدم تا نزديكي‌هاي مركز زمين را كاملا بسته بود در اين منطقه حتي فضا را براي بازي در فضاي كوچك به شدت تنگ كرده اما فضاهاي كناري را براي نفوذ تا آخر بازي باز گذاشته بود و در اوائل بازي با نفوذ از همين ناحيه گلي نيز دريافت كرد . اما این تیم در منطقه تحت كنترل خود بازيكنان موثر بارسا نظير ژاوي و بيشتر از آن مسي را شبيه فوتبال دهه هشتاد با يارگيري من تو من تحت فشار قرار مي‌داد و امكان بازي‌سازي را از ژاوي و تحرك را از مسي گرفت اما در عين حال بازيكنان خط مياني اينتر تا زماني كه بارسا تدارك حمله نمي‌ديد از حمله به بازيكن صاحب توپ و نبرد تن به تن خودداري مي‌كردند و اگر بارسا اقدام به حمله نمي‌كرد مي‌توانست حتي تا 85درصد زمان بازي را نيز تحت كنترل خود داشته باشد.

اين تاكتيك از طرفي به خستگي جسمي و ذهني بارسا منجر شد و از طرف ديگر سبب شد كه دفاع بارسا براي كمك به تيم از دروازه خود فاصله بگيرد. اما به محض هجوم بارسا در اين فضاي به شدت محدود شده توپ را از دست مي‌داد و تيم اينتر اغلب با دو پاس، اولي زميني در طول يا عرض زمين و پاس دوم هوايي و بلند به مقصد پشت خط دفاعي بارسا و در فضاي خالي بين دروازه و دفاع بارسا صاحب موقعیت مي‌شد كه فرارهاي ميلیتو و اشنايدر را به دنبال داشت و در كوتاه‌ترين زمان ممكن تدارك حمله مي‌ديد .البته اين كار با ضدحمله‌هاي رايج در فوتبال امروز كه مبتني بر حركت دادن سريع توپ در طول زمين و مستلزم اضافه شدن نفرات سرعتي است تفاوت ماهوي داشت و به نوعي وام گرفته شده از فوتبال انگليسي و كاملا منطبق بر پاس‌هاي طولي و قطري فوتبال آنگلوساكسون بود . همين امر سبب شد كه خط دفاع بارسا كه به جهت نوع بازي بارسا كمتر خسته مي‌شدند، تحت فشار قرار گرفته و خستگي بر آنها مستولي شود نتيجه اين خستگي دو گلي بود كه در اوائل نيمه دوم اينتر بر آنها تحميل كرد . تا اواسط نيمه دوم اين تاكتيك ادامه داشت و كم‌كم مايكون نيز در دفعات بيشتر به نفرات هجومي اضافه مي‌شد اما گوارديولا اينقدر باهوش بود كه به موقع با تعويض در خط دفاع در صدد ترميم اين ضعف برآمد تا از خوردن گل‌هاي بيشتر فرار كند و با نتيجه بدتر ميلان را ترك نكند.

كارت‌هاي زرد متعددی هم كه خط دفاع و هافبك‌هاي دفاعي بارسا گرفتند نتيجه طبيعي اين تاكتيك هوشمندانه بود و مورينيو با اين ضدتاكتيك توانست بارسا را از تاكتيك اصلي خود كه مبتني بر خسته كردن حريفان و وارد كردن ضربات پي در پي است محروم كند . اينتر تا دقايق آخر بازي سر حال و فوتبالي جاندار و زنده را ارائه كرد و مورينيو با اين كار نشان داد كه اگر چه كنترل بازي اهميت دارد اما چگونگي استفاده از زماني كه تيم صاحب توپ است اهميتي به مراتب بيشتر دارد.

هوش سرشار مورينيو ما را اميدوار مي‌كند كه در بازي برگشت بازي به مراتب بهتر از اينتر و نيز شاهد تاكتيك‌هاي غافلگيركننده ديگري از او باشيم(به ويژه كه بارسا نياز به گل دارد) تا حداقل نظاير اين حقيرکه از دست گزارشگران شيفته بازي بارسا كه براي اين نوع بازي يقه مي‌درآنند و روي اعصاب پياده روي مي‌كنند و مداوماً از تكنيك مسي مي‌گويند و تعداد پاس‌هاي بارسا را مي‌شمرند،خوشحال بشویم. این بازی اثبات کرد پاس جزيي از فوتبال است و همه آن نيست.
---------------------------------------------------------------------

به عبارتی دیگه میشه گفت اینتر در دفاع مانند چلسی هیدینک بازی کرد اما در حمله بسیار بهتر از چلسی هیدینک بازی کرد .

nw_nk
24-04-2010, 12:40
بارسلونا در این هفته دو دیدار حساس را برگزار خواهد کرد.

سایت گل- بارسلونا در رقابتهای این هفته لالیگا مقابل خه رس به میدان می رود و در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم میزبان اینتر خواهد بود. مربی تیم کاتالان معتقد است که این هفته تیمش برای کسب دو عنوان قهرمانی به میدان خواهد رفت. متن گفتگوی پپ گواردیولا با روزنامه آ.اس را با هم مطالعه می کنیم:

* در حالی که روز چهارشنبه میزبان اینتر هستید، رویارویی با خه رس، کار آسانی نیست. نه؟
- ما ماههاست که به تلاش می پردازیم. متمرکز شدن برروی بازی اینتر کار سختی است ولی می بایست این کار را انجام دهیم. این بازی، از سایر بازیهای دیگری که در نوکمپ برگزار کرده ایم، پرارزش تر است. چیزهای زیادی دیده ام که باعث می شوند که بدین ترتیب فکر کنم. برایمان بسیار ارزشمند و مهم است.

* نتیجه دیدار خه رس، تاثیری بر عملکرد تیمتان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل اینتر خواهدداشت؟
- هر دیداری پیامدها و حوادث خاص خود را در پیش و پس از برگزاری بازی دارد. ما می بایست بسیار قوی از زمین خارج شویم و بدانیم که کار سختی را پیش رو داریم. نمی توانیم تکذیب کنیم، بازی نیمه نهایی خیلی نزدیک است و بازیکنان مثل همیشه به این نکته واقفند.

* آیا از حمایت هواداران در آستانه دیدار مقابل خه رس مطمئنید؟
- بازی ساعت خوبی برگزار می شود و مطمئنم که هواداران از ما حمایت خواهند کرد. از آنها درخواست می کنم که به ما کمک کنند. ما به کمک آنها نیاز داریم.

* کمیته داوران، کارت دانی آلوس را نبخشید. در این رابطه چه نظری داری؟
- کارتهای آلبیول و کامنی مورد بخشش قرار گرفت و مال ما نه، چه می توانیم انجام دهیم؟

* آیا در آستانه دیدار حساس مقابل اینتر شاهد انجام سیستم چرخشی در ترکیب تیم خواهیم بود؟
- بازیهای زیادی را به فاصله سه روز در میان برگزار کرده ایم و در عمل می بایست در مورد شرایط تیم تصمیم گیری کرد.

* آیا ممکن است در بازی مقابل خه رس به مسی استراحت دهید تا انرژی اش را ذخیره کند؟
- من توانایی این را ندارم که پیش بینی کنم که اگر او در دیدار مقابل خه رس بازی کند یا نکند، چه تاثیری بر روند بازی خواهد داشت.

2010/4/24

pcforlife
24-04-2010, 12:51
شرایط الانه بارسا یه جورایی شبیه شرایط منچستر بعد از باخت در آلیانس آرنا شده...:20:

Mohammad_666
24-04-2010, 14:34
شرایط الانه بارسا یه جورایی شبیه شرایط منچستر بعد از باخت در آلیانس آرنا شده...:20:

منظورت همون بازی که برگشتش توی حموم عمومی بود و شما حذف شدید؟

Reza Razor
24-04-2010, 15:21
اگر توجهی ندارد پس تو داری چی میگی؟!

S0R3N4
24-04-2010, 15:31
بابا به خدا حریف مورینیو نمیشن...

pcforlife
24-04-2010, 16:05
اگر توجهی ندارد پس تو داری چی میگی؟!
:27::31::27:

Rastin.
24-04-2010, 16:55
مورینیو همیشه قبل از مسابقات بزرگ و در مقابل حریفان قوی جوسازی میکنه...دلیلشم خودنمایی بیشتر هست و همینطور بهم ریختن روحیه و تمرکز حریف...از این کارم نتیجه گرفته! طبیعتا اگه یک مربی توان شکست دادن تیمی رو در زمین داشته باشه این کارو نمیکنه مگر اینکه از روی شخصیت پایینش( :rolleye: ) باشه!
_________
الانم بازیکنای بارسلون بعد از بازی کار خاصی در مقابل داور نکردن که اونها رو متهم به بی نزاکتی و اعتراض زیاد میکنه...
یادمه اولین بار که مورینیو با چلسی در مقابل بارسلون قرار گرفت بعد از مسابقه رفت, همین فیلما رو شروع کرد و حرفای عجیبی در مورد داور و صحبتش با رایکارد در بین دو نیمه زد, در حالیکه داوری اون دیدار مشکلی نداشت.
در فاصله دو هفته ای بین بازی رفت و برگشت مورینیو دائم در حال مصاحبه و تحریک رایکارد بود, در نهایت رایکارد جوان برای ثابت کردن بعضی چیزا یه بازی کاملا تهاجمی و باز ارائه داد و فضای لازم رو به مهاجمان چلسی داد(همونطور بازی کرد که مورینیو میخواست).
امیدوارم اینبار گواردیولا تحت تاثیر صحبتای مورینیو قرار نگیره..

masud-000000
24-04-2010, 19:18
خدا نیاره اون روز رو زبونتو گاز بگیر :31:
ولی ما منچستر نیستیم که... We Are Barca:8:

s_sarvi
24-04-2010, 20:02
خدا نیاره اون روز رو زبونتو گاز بگیر :31:
ولی ما منچستر نیستیم که... We Are Barca:8:

بیخیال رفیق تو بازی برگشت بهشون میگیم دنیا دست کیه...

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 20:09
مورینیو همیشه قبل از مسابقات بزرگ و در مقابل حریفان قوی جوسازی میکنه...دلیلشم خودنمایی بیشتر هست و همینطور بهم ریختن روحیه و تمرکز حریف...از این کارم نتیجه گرفته! طبیعتا اگه یک مربی توان شکست دادن تیمی رو در زمین داشته باشه این کارو نمیکنه مگر اینکه از روی شخصیت پایینش( :rolleye: ) باشه!
_________
الانم بازیکنای بارسلون بعد از بازی کار خاصی در مقابل داور نکردن که اونها رو متهم به بی نزاکتی و اعتراض زیاد میکنه...
یادمه اولین بار که مورینیو با چلسی در مقابل بارسلون قرار گرفت بعد از مسابقه رفت, همین فیلما رو شروع کرد و حرفای عجیبی در مورد داور و صحبتش با رایکارد در بین دو نیمه زد, در حالیکه داوری اون دیدار مشکلی نداشت.
در فاصله دو هفته ای بین بازی رفت و برگشت مورینیو دائم در حال مصاحبه و تحریک رایکارد بود, در نهایت رایکارد جوان برای ثابت کردن بعضی چیزا یه بازی کاملا تهاجمی و باز ارائه داد و فضای لازم رو به مهاجمان چلسی داد(همونطور بازی کرد که مورینیو میخواست).
امیدوارم اینبار گواردیولا تحت تاثیر صحبتای مورینیو قرار نگیره..
چه اثبات مسخره ای:2:

Ezel
25-04-2010, 09:47
ممکن است ستاره هلندی باشگاه اینتر شانس حضور در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را نداشته باشد.

سایت گل- وزلی اسنایدر، ستاره خط میانی باشگاه اینتر در جریان دیدار تیمش مقابل آتالانتا دچار مصدومیتی عضلانی شد و شاید نتواند در دیدار چهارشنبه شب ورزشگاه نوکمپ که در حقیقت دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپاست،تیمش را همراهی کند.

ماهیچه فمورال پای چپ اسنایدر در جریان دیدار شنبه شب اینتر مقابل آتالانتا آسیب دید. در این دیدار اینتر با نتیجه 1-3 به برتری رسید و اسنایدر در دقیقه 46 جایش را به استبان کامبیاسو داد.

وب سایت رسمی باشگاه اینتر در گزارشی اعلام کرد:« پس از انجام آزمایشهای متعدد پزشکی، مشخص شد که اسنایدر در ناحیه عضله فمورال پای چپش دچار مصدومیت شده است. شرایط این ستاره هلندی در طول 48 ساعت آتی زیر نظر خواهد بود.»

sAeEd_kHaAn
25-04-2010, 10:49
طبیعتا اگه یک مربی توان شکست دادن تیمی رو در زمین داشته باشه این کارو نمیکنه مگر اینکه از روی شخصیت پایینش( :rolleye: ) باشه!
..

عزیز دلم پس نتیجه بازیه برگشتو نمیدونی نه ؟ تو زمین که بارسا له شد عزیزم :27:

Rastin.
25-04-2010, 18:06
عزیز دلم پس نتیجه بازیه برگشتو نمیدونی نه ؟ تو زمین که بارسا له شد عزیزم :27:
به قسمت شخصیت پایین توجه نکردی شما...صد در صد این جوسازیها تاثیر خودشو توی زمین نشون میده مخصوصا اگه طرفش یه مربی کم تجربه مثل رایکارد باشه! بارسلون در اون بازی احساسی کار کرد..

چه اثبات مسخره ای:2:

(اثبات چی؟؟!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهرحال نظر شما هم محترمه.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
25-04-2010, 23:44
هنوز ايبراهيموويچ زمان حضورم در اينتر نيستم. بايد بهتر خودم را در تاکتيک بارسلونا جا بيندازم. مي دانم که زمان نياز دارم و طبيعي است.

سایت گل -زلاتان ايبراهيموويچ مهاجم سوئدي اينتر به توانايي هاي خودش و بارسلونا ايمان دارد و از حالا خود را براي بازي اين تيم برابر اينتر در نيمه نهايي ليگ قهرمانان شارژ مي کند: ما بهترين تيم هستيم و براي قهرماني در لاليگا مدعي اول محسوب مي شويم. هنوز شش بازي تا پايان فصل ما باقي مانده است.

ايبرا محافظه کاري را کنار مي گذارد و راحت و بي پروا پيش بيني مي کند. مهاجم سوئدي در گفتگويي با نشريه اسپرت در مورد مسيري که آبي اناري ها تا انتهاي فصل پيش رو دارند، اين گونه نظر مي دهد: ما شانس بيشتري براي قهرماني درا ختيار داريم و هنوز هم مدعي هستيم. ما تيمي به مراتب بهتراز اينتر در اختيار داريم و آنها را مغلوب هم کرده ايم. خيلي خوب مي دانيم براي رسيدن به فينال برنابئو چه کاري بايد انجام دهيم. بازي در نوکمپ مقابل تماشاگران ما کاملاً متفاوت خواهد بود و مي توانيم به فينال صعود کنيم. درست مثل اين است که يک برصفر باخته باشيم و بخواهيم براي صعود دو گل بزنيم. ما در بازيهاي قبلی خانگی خود این تعداد گل را به راحتی به ثمر رسانده ایم .
بارسا در بازيهاي اخير خود در نوکمپ چهار گل به آرسنال، سه گل به دپورتيوو و قبل از آن هم چهارگل به اتلتيک بيلبائو زده بود. «متأسفانه من در بدترين زمان مصدوم شدم ولي هنوز هفت بازي پيش رو داريم.»

با اينکه ايبرا مرتب از هفت بازي حرف مي زند و به او گوشزد مي کنند که بارسلونا در لاليگا 4 بازي ديگر و يک بازي برگشت با اينتر را درپيش دارد که رويهم رفته 5مسابقه هستند. نبرد ششم احتمالاً فينال برنابئو است و زلاتان با همان اعتماد به نفس هميشگي مي گويد: از نظر من هنوز هفت بازي باقيمانده و اميدوارم که بتوانم گلزني هايم را مثل دوران قبل از مصدوميت از سر گيرم.

ايبراهيموويچ از خودش هم راحت انتقاد مي کند: نسبت به ديدار با اينتر، بايد خيلي بيشتر تلاش کنم. طبيعي است که وقتي تيم شما شکست مي خورد، هميشه همه مي گويند که مي شد بهتر نتيجه گرفت. از نظر تطبيق يافتن با محيط، اوضاع بهتر از آن چيزي که فکر مي کردم پيش رفت. ولي مي دانم که من هنوز ايبراهيموويچ زمان حضورم در اينتر نيستم. بايد بهتر خودم را در تاکتيک بارسلونا جا بيندازم. مي دانم که زمان نياز دارم و طبيعي است. در اسپانيا شما در يک بازي بين پنج تا هفت موقعيت گلزني پيدا مي کنيد. در ايتاليا چنين نيست و فقط يک موقعيت داريد که بايد از همان هم استفاده کنيد. براي همين طبيعي است که بعد از پنج سال بازي در ايتاليا بايد خودم را به اين شرايط عادت دهم. خيلي همه چيز فرق کرده است.

ايبرا به يکي از توصيه هاي گوارديولا که بي اهميت بودن به مورينيو است، خيلي خوب عمل مي کند. وقتي خبرنگار نشريه اسپورت تلاش مي کند تا او را تحريک کند، جواب مي دهد: من نمي دانم مورینیو چه حرفي زده ولي هرکس هرحرفي که بخواهد مي تواند بزند. من توجهي ندارم. مورينيو مربي اينتر است و به تيم خودش کار دارد و مسلماً حرفهاي او براي من اهميتي ندارند.

زلاتان درآستانه بازي برگشت بيش از اندازه عصباني است: من خيلي منتظر آن بازي هستم. در درونم احساس خشم مي کنم. همه ما نسبت به بازي برگشت اين احساس را داريم و بايد خودمان را کنترل کنيم. ولي بايد با تمرکز پيش برويم.

sAeEd_kHaAn
26-04-2010, 08:56
به قسمت شخصیت پایین توجه نکردی شما...صد در صد این جوسازیها تاثیر خودشو توی زمین نشون میده مخصوصا اگه طرفش یه مربی کم تجربه مثل رایکارد باشه! بارسلون در اون بازی احساسی کار کرد..

هر تیمی میبازه بالاخره باید واسه باختش یه بهونه در اورد دیگه تیم حرفه ای تو این سطح تو بازی نیمه نهایی باید احساسی بازی کنه ؟ پس بارسا اصلا نباید تیم سطح بالایی باشه به گفته شما
در ضمن مورینیو الان بهترین مربی دنیاست در مورد شخصیتش هم ... ( از حسادتتونه عزیز اگه همین الان میخواست بیاد مربی بارسا بشه که همتون از خداتوونه میشد مربی با شخصیت هالا که حالتونو گرفته بی شخصیته دیگه ؟ )

s_sarvi
26-04-2010, 11:08
هر تیمی میبازه بالاخره باید واسه باختش یه بهونه در اورد دیگه تیم حرفه ای تو این سطح تو بازی نیمه نهایی باید احساسی بازی کنه ؟ پس بارسا اصلا نباید تیم سطح بالایی باشه به گفته شما
در ضمن مورینیو الان بهترین مربی دنیاست در مورد شخصیتش هم ... ( از حسادتتونه عزیز اگه همین الان میخواست بیاد مربی بارسا بشه که همتون از خداتوونه میشد مربی با شخصیت هالا که حالتونو گرفته بی شخصیته دیگه ؟ )

از اين جفنگیات مورینیو توی چلسی توی آخرین باری که با بارسا بازی کرد میگفت ولی دیدیم چطور 4 تا تو پاچش کردن برو بچ بارسا...:27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27:

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

Rastin.
26-04-2010, 12:20

بهونه؟! اون مسابقه رو بارسلون به بی تجربگی رایکارد باخت که تحت تاثیر جوسازیها اومد یه بازی کاملا تهاجمی ارائه بده و....
پستا رو درست بخونید لطفا!

در ضمن مورینیو الان بهترین مربی دنیاست در مورد شخصیتش هم ... ( از حسادتتونه عزیز اگه همین الان میخواست بیاد مربی بارسا بشه که همتون از خداتوونه میشد مربی با شخصیت هالا که حالتونو گرفته بی شخصیته دیگه ؟ ) قبلا گفتم... هیچ مربی دیگه ای در این سطح نداریم که اینقدر کنار زمین ادا اطوار دربیاره و دائم در حال خودنمایی و نمایش برای دوربینها باشه....اگه هست معرفی کنید!
البته شما با این لحن محترمانه بایدم از ایشون دفاع کنی...وقتی جوابی وجود نداره آسون ترین کار اینه که طرف مقابل رو به حسادت و...متهم کنیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
26-04-2010, 14:34
قبلا گفتم... هیچ مربی دیگه ای در این سطح نداریم که اینقدر کنار زمین ادا اطوار دربیاره و دائم در حال خودنمایی و نمایش برای دوربینها باشه....اگه هست معرفی کنید!
فیروز کریمی!:31::46: البته تو سطح اونا نیست!:27:

nw_nk
26-04-2010, 15:08
كاپيتان آبي و اناري ها به دليل دواخطاره بودن بازي برگشت را از روي سكوها دنبال خواهد كرد.

سايت گل - بارسلونا، قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان، در بازي رفت مرحله نيمه نهايي در مقابل اينتر 3-1 شكست خورد، اما كارلوس پويول، كاپيتان آبي و اناري ها، مطمئن است كه تيمش مي تواند در ديدار برگشت اين نتيجه را جبران كند.

او در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت: "بازي برگشت مقابل اينتر، بازي دشواري است اما من مطمئنم كه مي توانيم به پيروزي برسيم. اميدوارم كه از رسيدن به فينال بازنمانيم. من هر سال كه تيم به فينال مي رسد، بازي نيمه نهايي را از دست مي دهم اما من دلم مي خواهد كه در همه بازي ها حضور داشته باشم. اما مسئله مهمتر پيروزي تيم است. تيم واقعا تشنه پيروزي است. اكنون تيم بايد پس از پيروزي در مقابل خرس، ريكاوري كند و سپس به بازي نيمه نهايي فكر خواهيم كرد. ديداري كه هواداران با شور زيادي در انتظار آن هستند. ما مي توانيم نتيجه را جبران كنيم، هنوز يك 90 دقيقه ديگر در نوكمپ باقي است اما ما هر كاري كه بتوانبم براي هواداران انجام خواهيم داد. آنها بهترين هواداران دنيا هستند."

پويول در بازي رفت يك كارت زرد دريافت كرد و مجبور است به دليل دواخطاره شدن، بازي برگشت را از روي سكوها دنبال كند.

2010/4/26

D3vil_A
26-04-2010, 17:47
سلام.
کل کل چرا؟! :دی

همه میدونند که واقعا شانس اینتر برای صعود به مرحله بعد بیشتره :دی اینقدر هم سرکله هدیگه نزنید صبر کنید تا چهارشنبه ببینید چه میشه :دی

در ضمن در حال حاضر هم یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا مورینیو هست در این شکی نیست حالا یک عده میگند با جو سازی .....نتیجه میگره ولی هرچیه نتیجه رو میگیره ! حالا به هر وسیله ای ....:46:

Kianoosh
26-04-2010, 17:55
سلام.
کل کل چرا؟!

همه میدونند که واقعا شانس اینتر برای صعود به مرحله بعد بیشتره اینقدر هم سرکله هدیگه نزنید صبر کنید تا چهارشنبه ببینید چه میشه

در ضمن در حال حاضر هم یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا مورینیو هست در این شکی نیست حالا یک عده میگند با جو سازی .....نتیجه میگره ولی هرچیه نتیجه رو میگیره ! حالا به هر وسیله ای ....

اهم :دی

تیمی که در جام قهرمانان حذف شده در ال کلاسیکو رفت و برگشت پر پر شده و لالیگا در مکان دوم به سر میبره و ...

باید هم طرفداراش نگران باشن که نکنه بارسا فینالیست بشه و جام رو در برنابئو بالای سر ببره :دی

ولی منطقی که باشیم آره شانس اینتر برای صعود بیشتره...

آواتارت هم که کلا مصدومه :27:

D3vil_A
26-04-2010, 17:59
تیمی که در جام قهرمانان حذف شده در ال کلاسیکو رفت و برگشت پر پر شده و لالیگا در مکان دوم به سر میبره و ...

باید هم طرفداراش نگران باشن که نکنه بارسا فینالیست بشه و جام رو در برنابئو بالای سر ببره

شنیدن حرف حق سخته برات؟! :دی

آواتار عهم بلاخره که بر میگرده :دی

M O B I N
26-04-2010, 18:02
اگه از دید واقع بینی ببینیم شانس صعود اینتر زیاده ولی فاکتور اساسی که میتونه این دید رو نقض کنه اینه که تیم مقابل اینتر بارسلوناست و بازی در نیو کمپ است !!

انشاالله بارسا صعود میکنه !
ولی اینتر لابد 11 نفری دفاع میکنه ! :31:

nw_nk
26-04-2010, 19:16
زانتی: جایی برای اشتباه مقابل بارسا نداریم

ستاره نرآتزوری معتقد است که تیمش می بایست خود را برای نبردی همه جانبه در نوکمپ آماده سازد.

سایت گل - خاویر زانتی، کاپیتان باشگاه اینتر در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل بارسلونا در دور برگشت رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از هم تیمی هایش خواسته تا بازی بدون نقصی را مقابل قهرمان فصل قبل این رقابتها به نمایش بگذارند.

دو تیم بارسلونا و اینتر چهارشنبه شب در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

قهرمان ایتالیا می بایست در این دیدار از برتری 1-3 خود در دیدار رفت سن سیرو دفاع کند و بدین ترتیب برای اولین بار پس از سال 1972 راه خود برای رسیدن به فینال را هموار نماید.

زانتی در صحبتهایی به روزنامه کوریره دلوسپورت گفت: «واقعا نبردی همه جانبه خواهد بود. چرا که رودرروی قوی ترین تیم دنیا قرار خواهیم گرفت.»

کاپیتان نرآتزوری ادامه داد: «ما می بایست نمایش خیره کننده ای را به اجرا بگذاریم و بازی خودمان را برای رسیدن به فینال انجام دهیم. قطعا در مقایسه با بازی رفت، بازی به مراتب سخت تری خواهد بود و نباید مرتکب هیچ اشتباهی شویم.»

صدرنشینی مجدد اینتر در رقابتهای سری آ، یکشنبه شب و پس از شکست 1-2 رم مقابل سمپدوریا، صورت گرفت ولی زانتی به رغم دو امتیاز برتری، هنوز اینتر را قهرمان نمی داند. او در بخش پایانی صحبتهایش در این رابطه گفت: «تکلیف قهرمان لیگ در روز پایانی رقابتها مشخص می شود. کورس قهرمانی تا آخرین لحظات ادامه خواهد داشت.»

2010/4/26

موراتی: بارسا داور را تحت فشار می گذارد

رئیس باشگاه ایتالیایی در صحبتهایی به شور و هیجان دیدار چهارشنبه شب افزوده است.

سایت گل - ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی سران باشگاه بارسلونا را به تنش زایی بیش از حد در آستانه دیدار برگشت دو تیم در رقابتهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا می پردازند.

در جریان دیدار رفت دو تیم در سن سیرو، بازیکنان تیم کاتالان معتقد بودند که عملکرد تیم داوری به ضرر آنها بوده و از این بابت به شدت ناراحت بوده و به اعتراض پرداختند.

در آستانه دیدار بارسا مقابل اینتر و در پایان دیدار تیم کاتالان مقابل خه رس بود که بازیکنان این تیم تی شرتهایی را برتن کردند که روی آن نوشته شده بود: «ما نهایت تلاشمان را به کارخواهیم گرفت.»

ولی موراتی معتقد است که این حرکت یک آه و ناله ساده نبوده و گفت: «این بازی بازی مرحله نیمه نهایی است ولی فکر می کنم که بازیکنان بارسا با این حرکت داور را تحت فشار قرار می دهند.»

2010/4/26

نظرسنجي سايت گل؛ فيناليست‌هاي ليگ قهرمانان اروپا را پيش‌بيني كنيد

سايت گل -‌ سه‌شنبه و چهارشنبه اين هفته دو بازي حساس و جذاب ميان بايرن و ليون، بارسلونا و اينتر برگزار خواهد شد.

در حال حاضر 4 گزينه پيش روي ماست:
بايرن - بارسلونا، اينتر - بايرن، ---- - بارسلونا، ---- - اينتر

با توجه به نتايج بازي‌هاي رفت شانس اينتر و بايرن بيشتر به نظر مي‌رسد. اما اين برتري در حدي نيست كه قابل جبران نباشد، بنابراين در پيش‌بيني كمي احتياط كنيد.

2010/4/26

nw_nk
26-04-2010, 19:40
گوارديولا خواهان تمديد قرارداد با دني آلوس و سيدو كيتا

براساس گزارش ها، سرمربي كاتان ها از سران باشگاه خواسته كه مذاكرات اوليه را براي تمديد قرارداد با ستاره هاي سابق سويا آغاز كنند.

سايت گل - در حالي كه هفته هاي پاياني لاليگا به اوج حساسيت رسيده و بارسلونا اين هفته بايد در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي در مقابل اينتر قرار بگيرد، پپ گوارديولا، سرمربي بارسلونا، بايد دغدغه هاي زيادي داشته باشد اما او به فكر آينده نيز هست و از مديران باشگاه خواسته كه قرارداد دني آلوس و سيدو كيتا را تمديد كنند.

اين دو بازيكن در سال 2008 از سويا به بارسلونا پيوستند و به تدريج به بازيكنان ثابت و تاثيرگذار تيم تبديل شدند. در حال حاضر آنها تا سال 2012 با بارسا قرارداد دارند اما به گزارش نشربه اسپورت، گوارديولا از مديران باشگاه خواسته كه در همين هفته هاي پيش رو قرارداد اين دو بازيكن را تمديد كنند.

دني آلوس 26 ساله در حال حاضر به عنوان يكي از بهترين مدافعان فعلي دنيا شناخته مي شود. اين ملي پوش برزيلي توجه تيم هاي مطرح انگليسي مانند چلسي و منچستر سيتي را به خود جلب كرده است. كيتاي 30 ساله نيز پيشنهاد هايي براي جدايي از بارسلونا دريافت كرده است.

گوارديولا تمديد قرارداد اين بازيكنان را به عنوان يكي از اهداف اصلي باشگاه معرفي كرده است زيرا نميخواهد اجازه دهد كه شايعات جدايي آنها، هماهنگي تيم را به هم بريزد.

2010/4/26

غيبت احتمالي وسلي اشنايدر در ديدار برگشت مقابل بارسلونا

پزشكان باشگاه نظر نهايي را در مورد ميزان مصدوميت ستاره هلندي اعلام كردند.

سايت گل - وسلي اشنايدر، ستاره هلندي اينتر احتمالا بازي برگشت در مقابل بارسلونا در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. اسكن هايي كه از پاي او گرفته شده نشان مي دهد كه دچار كشيدگي همسترينگ شده است.

در بيانيه اي كه در سايت باشگاه منتشر شده، آمده است: "اشنايدر پس از مصدوميتي كه در انتهاي نيمه اول بازي مقابل آتالانتا دچار شد، تحت آزمايشات پزشكي زيادي قرار گرفت. اين آزمايشات نشان داد كه او دچار مصدوميتي نسبتا شديدي از ناحيه پاي چپ شده است."

براي مشخص شدن اينكه او مي تواند در بازي چهارشنبه حضور داشته باشد يا خير، بايد تا آخرين دقايق صبر كرد اما اين نگراني وجود دارد كه او نتواند حتي براي دقايقي تيمش را همراهي كند. عدم حضور او مي تواند شوك بزرگي براي ژوزه مورينيو باشد زيرا او دژان استانكوويچ را نيز به دليل محروميت در اختيار نخواهد داشت. اما انتظار مي رود كه گوران پاندف به موقع آمادگي لازم را كسب كند و بتواند در مقابل بارسا به ميدان برود.

اينتر در صورتي كه بتواند برتري ديدار رفت را حفظ كند، پس از 38 سال به فينال ليگ قهرمانان خواهد رسيد.

2010/4/26

Ezel
27-04-2010, 00:09
اگه از دید واقع بینی ببینیم شانس صعود اینتر زیاده ولی فاکتور اساسی که میتونه این دید رو نقض کنه اینه که تیم مقابل اینتر بارسلوناست و بازی در نیو کمپ است !!

انشاالله بارسا صعود میکنه !
ولی اینتر لابد 11 نفری دفاع میکنه ! :31:
البته بارسا نتیجه 2-0 برابر اینتر رو در همین فصل در نیوکمپ در مرحله گروهی بدست آورده و تکرارش چندان غیر منتظره نیست ، اما مسئله اینجاست که اینتر بسیار آماده تر از زمان مرحله گروهی بازیهاست .
بدون شک اینتر محتاطانه بازی خواهد کرد اما در ضد حملات بارساییها باید مراقب خط حمله فوق العاده اینتریها باشند( به خصوص که کاپیتان پویول غایب بزرگ این دیداره هرچند که مارکز به نظر آماده میاد) که در بازی رفت شب کابوس واری برای بارسا و به خصوص مدافعین این تیم رقم زدند .

سلام.

در ضمن در حال حاضر هم یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا مورینیو هست در این شکی نیست حالا یک عده میگند با جو سازی .....نتیجه میگره ولی هرچیه نتیجه رو میگیره ! حالا به هر وسیله ای ....:46:
درسته که یکی از بهترینهاست اما برخی اوقات از وسایل بیش از حد جانبی هم برای نتیجه گیری استفاده میکنه ( البته دوستان باید آب بستن به زمین قبل از بازی چلسی منچستر توسط مورینیو یادشون باشه :27:)

Ezel
27-04-2010, 12:35
كرويف در قالب يك كاتالان متعصب دستور حمله به اينتر را صادركرد.

سايت گل – يوهان كرويف، اسطوره باشگاه بارسلونا در ستون هفتگي خود در نشريه ال‌پريوديكو، شيوه پيروزي مقابل اينتر را چنين تحليل كرده است: «خفه كردن اينتر در زمين و روي سكوها... طوري كه حتي يك بازيكن اينتر قادر به كنترل توپ به سادگي نباشد.»

كرويف با اين دستور از هواداران بارسلونا مي‌خواهد كه با نهايت انرژي در نوكمپ حاضر باشند. او كه با وجود شكست سه يك در مسابقه رفت به حضور تيمش در فينال اميدوار است مي‌گويد: «بازي برگشت نيمه‌نهايي هميشه به‌خصوص است. مخصوصا در بازي رفت اتفاقاتي افتاده باشد كه نبايد رخ مي‌داد.»

او كه در قالب يك نويسنده فرو رفته، عقيده دارد اين يك نبرد همه يا هيچ است. كرويف در ادامه اين يادداشت نوشته:‌ »من هميشه از داوران دفاع مي‌كنم، اما هميشه خطاهايي وجود دارد... اتفاقاتي كه در بازي رفت افتاد، غيرقابل چشم‌پوشي است.»

در نهايت كرويف از هواداران مي‌خواهد حتي اگر اين مسابقه با پيروزي و صعود بارسلونا به پايان نرسيد، تيمشان را همان‌طور دوست داشته باشند.
---------------------------------------------------------------------------------

kasra_khan2003
27-04-2010, 13:31
من فکر میکنم بارسا 2-0 میبره:دی ( الان که چند تا از دوستام بیان تو یاهو بهم فحش بدن:27: )

این اشنایدر هم که همیشه مصدومه! نبود اشنایدر واقعا برای اینتر گرون تموم میشه. بازی رفت یه گل زد، یه پاس گل داد...

Ezel
27-04-2010, 17:41
اشنايدر در بازي برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا حضور خواهد يافت.

سايت گل ـ وسلي اشنايدر ستاره هلندي تيم اينتر كه در بازي شنبه اينتر در ايتاليا مصدوم شده بود دقايقي پيش در تمرين اينتر در آپيانو جنتيله حضور پيدا كرد و به همراه ساير بازيكنان به تمرين پرداخت.

اخبار اوليه از كمپ اينتر حكايت از اين دارد كه اشنايدر در بازي برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا حضور خواهد يافت. اين بازيكن سابقه بازي در رئال مادريد را دارد و در اين فصل بهترين بازيكن اينتر بوده است. به نظر مي‌رسد ژوزه مورينيو به طور ويژه به وي نياز دارد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مهاجم سوئدی به جبران دو گل عقب افتادگی بازی رفت خوش بین است.

سایت گل- زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی بارسلونا، اعتقاد دارد که تیمش می تواند در بازی فرداشب، دو گل عقب افتادگی بازی رفت را جبران کند و به بازی فینال لیگ قهرمانان برسند.

این مهاجم سابق اینتر و یوونتوس اطمینان دارد که تیمش هر زمان که بخواهد می تواند گل های زیادی بعه ثمر برساند.

او در مصاحبه با ال موندو دپورتیوو گفت:" من مطمئنم که در بازی فینال در برنابئو حضور خواهیم داشت. من به خودم و تیمم اعتماد دارم.

ما باید به قابلیت هایمان ایمان داشته باشیم. و باید بتوانیم بر موانعی مانند این غلبه کنیم. ما برای رسیدن به هدفمان باید گل های زیادی به ثمر برسانیم. ما تیمی هستیم که می توانیم چنین کاری را انجام دهیم."
بارسلونا در بازی رفت در سن سیرو 3-1 مغلوب اینتر شد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جرارد پیکه: وقتی داور سوت را بزند، دیگر متوقف کردن ما آسان نیست .

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونا، گفت که قصد دارند که کمک هواداران در نوکمپ، اینتری ها را برای 90 دقیقه از فوتبال بیزار کنند.

او در کنفرانس مطبوعاتی در مورد دیدار فرداشب تیمش گفت:" من می خواهم نوکمپ متفاوت از همیشه باشد. نوکمپی که هیچ صندلی خالی ای در آن نباشد. به این ترتیب بازیکنان اینتر زمانی که پای به میدان بگذارند، از فوتبال متنفر خواهند شد."

پیکه همچنین تاکید کرد که زمین بزرگتر نوکمپ اجازه می دهد که تیمش نسبت به بازی سن سیرو راحتر پاس کاری کنند.

" نوکمپ بزرگتر است چمن کوتاه تر و مرطوب تر است، توپ راحت تر حرکت می کند و متوقف کردن ما دشوارتر است. زمانی که بازی آغاز شود، مورینیو دیگر نمی تواند تاثیری در بازی داشته باشد، او روی نیمکت است و ما یازده به یازده بازی خواهیم کرد.

والدینم و برادرم از من پیراهن خواستند تا آن را برای بازی به تن کنند، کاری که تا به حال انجام نداده اند. به هیمن خاطر آنها همگی با پیراهن شماره 3 برای تشویق بارسا به ورزشگاه خواهند آمد.

رویای من صعود به فینال است. این مسئله نیاز به معجزه ندارد. من آرزوهای زیادی دارم و خوشبختانه می توانم به آنها برسم." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گابریل میلیتو: در انتظار بازی در مقابل دیه گو هستم.

سایت گل- بارسلونا فردا شب در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در مقابل اینتر قرار خواهد گرفت، دیداری که برای برادران میلیتو، دیه گو و گابریل، بسیار ویژه خواهد بود.

هر دو برادر در بازی فردا شب از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهند داشت و گابریل میلیتو، مدافع بارسا، بی صبرانه در انتظار رویاروی با برادرش است.

او در مصاحبه با سایت یوفا گفت:" این مسابقه برای هر دوی ما بسیار مهم است. هر دو می خواهیم به پیروزی برسیم اما روابط ما به خاطر این مسابقه تغییر نمی کند.

من به او تنها به چشم یکی از بازیکنان حریف نگاه می کنم و با این دیدگاه، وقتی بازی آغاز شود، هیچ رابطه خانوادگی بین ما وجود نخواهد داشت. قرار گرفتن ما در مقابل هم بسیار فوق العاده است و در آینده تبدیل به یک خاطره زیبا می شود.

ما به شیوه های متفاوتی بازی می کنیم. مهمترین مسئله این است که هر کسی به شیوه خودش بازی کند. ما در بازی نیمه نهایی چنین رقابت های مهم و با پرستیِژی مقابل هم قرار می گیریم. ما می خواهیم به فینال برسیم و آنها نیز همین طور."

B L A S T E R
27-04-2010, 18:18
به نظر من بارسا صعود میکنه !
جای پویول از کی استفاده میکنه ؟ میلیتو یا مارکز ؟

Ezel
27-04-2010, 18:28
اینتر تاکتیکی و بارسای ملال آور

نیما سبک روحیه-خبرگزاری پارس فوتبال

بارسلونای گواردیولا را می توان یکی از درخشان ترین تیمهای تاریخ فوتبال دانست، بردن شش جام در یک فصل شامل لالیگا و جام قهرمانان، بردهای یک طرفه در ال کلاسیکو و ارائه سبکی از بازی که هواداران مخصوص خود را دارد از جمله موفقیتهای این تیم هستند. با این همه بازی این تیم در برابر اینتر در سن سیرو خدشه ای بزرگ بر غرور و اعتماد به نفس این تیم وارد ساخت. پیش از بازی ابهاماتی در خصوص چگونگی مهار مسی توسط تیم مورینیو وجود داشتند، اما نتیجه هواداران فوتبال به اصطلاح شناور بارسایی را شوک کرد، نراتزوری نمایشی به مراتب بهتر ارائه کرد و تیم گواردیولا در قفس تاکتیکی اینتر حبس شد. این مطلب در ادامه تحلیلی از روند تاکتیکی دو تیم در بازی رفت و یک پیش بازی برای تقابل نوکمپ ارائه خواهد داد و در پایان نگاهی بر مبنای زیبایی شناسی فوتبال بر نحوه دو بازی این تیم خواهد داشت.

بازی فصل گذشته چلسی-بارسا در استمفورد بریج، را می توان بازی ای عجیب دانست که بارسا را تا آستانه حذف پیش برد، مثلث هجومی بارسا به رهبری مسی از کار افتاده بود و البته ژاوی و اینیستا در این مسابفه خنثی و کم فروغ بودند، با این همه بارسا با اشتباهات عجیب تام هنینگ اوربو، داور نروژی به مرحله بعد صعود کرد. تحلیلهای پس از بازی، برد در نبردهای نفر به نفر، شرایط مناسب جسمانی و البته پرسینگ استاندارد را عوامل توفیق چلسی می دانستند.

بازی رفت اینتر در برابر بارسا را می توان از حیثی مشابه این مسابقه دانست، پرسینگ به شکلی منطقی انجام شد، مسی و پدرو موفق به نفوذهای موثر نشدند، ژاوی بازی ساز همیشگی نبود و خط دفاعی بارسا نیز در برابر ضدحملات آسیب پذیر نشان داد.

اینتر با اتخاذ یک شیوه منطقی اقدام به پرس در فضاهای خطرناک در پشت محوطه جریمه و پرس منطقه ای در زمین حریف کرد به طوری که پدرو و مسی برای صاحب توپ شدن مجبور به بازگشت به عقب می شدند.

خطوط پرسینگ نراتزوری را می توان در سه بخش اصلی تحلیل نمود، خط اول درون محوطه جریمه توسط ساموئل و لوسیو هدایت می شد، جایی که این زوج متوازن توپهای داخل محوطه جریمه را دفع می کردند و همچنین مسی و پدرو را که به دلیل فشار هافبکهای دفاعی و بازیکنان کناری بدون تمرکز وارد محوطه جریمه می شدند مهار می کردند. خط دوم متشکل از مایکون و کاپیتان زانتی وظیفه بستن مناطق خطرناک کناری زمین و نیز کمک به خط اول را داشتند (در نیمه دوم وظایف هجومی بیشتری برای مایکون تعریف شدند طوری که گواردیولا مجبور به آوردن اریک آبیدال برای مهارش در جناح چپ دفاعی بارسا شد).

آقای خاص، با آگاهی از اهمیت نقش ژاوی و کیتا به عنوان شریانهای تغذیه کننده مثلث هجومی بارسا، کامبیاسو و موتا را در نقش تضعیف کننده این نقطه قوت تیم کاتالان به میدان فرستاد. این خط سوم پرس که در شرایط تبدیل ضدحمله به دفاع گوران پاندف را در مقابل خود می دید، قابلیت عجیبی در تعیین مکان استقرار توپ و بازیکنان بارسا از خود نشان می داد، طوری که در شرایط دفاع استقرارهایی از میانه میدان خودی تا نزدیکی های خط دروازه خودی را تجربه کرد، طعنه دار این بود که بازیکنان بارسا علی رغم چرخش توپ قادر به بازی سازی نمی شدند (درصد مالکیت توپ 62 به 38 به نفع بارسا) و این ارزش کاری این خط پرس را بیشتر می کند.

بررسی فاز هجومی اینتر، اسنایدر را در نقشی بینهایت سیال نشان می دهد، بازیکن طراح ضد حملات نراتزوری بارها عرض و طول زمین را طی کرد و در ارسال پاس، تغییر ضرب آهنگ بازی و البته زدن ضرباتی به سوی دروازه عالی بود، همکاری موثر وی با میلیتو و اتوو را می توان یکی از دلایل توفیق اینتر دانست. میلیتو را شاید بتوان بهترین بازیکن زمین معرفی کرد، فورواردی در ژانر تمام کننده که در سایه نبوغ تاکتیکی مورینیو به یک مهاجم همه منظوره تبدیل شده است، کارهای ترکیبی، توپگیری و فضا سازی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد، دونده و موثر است و البته گل می زند. سامی اتوو، علی رغم نمایش نه چندان چشمگیرش موثر ظاهر شد و نقش مهمی در ایجاد شکاف در قلب خط دفاعی متشکل از پویول و جرارد پیکه داشت و البته انگیزه های بسیاری برای باز کردن دروازه بارسا در نوکمپ خواهد داشت.

حضور زلاتان در خط آتش تیم کاتالان را نیز می توان یکی از اشتباهات تاکتیکی منجر به باخت 3-1 گواردیولا دانست، از منظری بازی ایبرا ارزش زیادی از نظر فانتزیایی دارد، گل منحصر به فرد او در برابر بولونیا و با پیراهن اینتر که با پاشنه به ثمر رساند همچنان در یادها مانده است، ولی همچنان عدم توانایی ارائه نمایش درخشان در بازی های بزرگ پاشنه آشیلی برای این بازیکن محسوب می شود.

ارزش سازمان دهی در برابر نبوغ ذاتی! شاید این مقایسه امکانی برای ارائه تحلیلی زیبایی شناسانه از نبرد اینتر در برابر بارسا ارائه کند، شکی نیست که بخش عمده ای از قدرت اینتر در سازمان دهی تاکتیکی و توان ذهنی مورینیو خلاصه می شود و البته نمی توان وابستگی قدرت بارسا به جادوی مسی را انکار کرد. تقابل نراتزوری-کاتالان در سن سیرو به بند کشیده شدن پاهای مسی توسط ایده های مورینیو را به بهترین شکل ممکن نشان داد، جایی که توپهای خط هافبک بارسا به مهاجمین نمی رسیدند و پدرو و مسی پس از طی چندین متر با توپ و چرخیدنهای مکرر توپ را از دست می دادند. شاید بتوان شکستن دندان مایکون توسط مسی عصبی را نقطه عطف بازی دانست جایی که بارسا پس از مدتها تبدیل به تیمی ملال آور شده بود که به در بسته می کوبید.

بازی برگشت در راه است و جدال ذهن زیبای مورینیو و تکنیک جادویی مسی چالشی دیگر را رقم خواهد زد، نتیجه هر چه باشد اینتری جدید متولد شده است که بمانند اینتر مانچو یک همیشه بازنده اروپایی نیست و البته بارسا دوران جدید نیز یک تیم رویایی شکست ناپذیر نخواهد بود.

p3yman_xl
27-04-2010, 18:55
به نظر من از مارکز استفاده کنه بهتره؛ میلیتو گیج میزنه..

اینتر تاکتیکی و بارسای ملال آور

جک جالبی بود..

موفق باشید

MORINIO
27-04-2010, 19:10
[B]از اين جفنگیات مورینیو توی چلسی توی آخرین باری که با بارسا بازی کرد میگفت ولی دیدیم چطور 4 تا تو پاچش کردن برو بچ بارسا...:27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27: :27:

عزیز اینی که میگی دیدی تو خواب بوده چون شما با همچین نتیجه ای مورینیو رو نبردین !

ضمنا آخرین باری که تیمی 4 تا کرده تو پاچه اون یکی چلسی بوده نه بارسلون!

اینو گفتم تا با اطلاعات درست حرف بزنین نه همینجوری!

B L A S T E R
27-04-2010, 19:19
به نظر من از مارکز استفاده کنه بهتره؛ میلیتو گیج میزنه..

جک جالبی بود..

موفق باشید
به نظر منم مارکز بهتره !
راستی این ورزشی نویسای ایران رو ول کنید بابا همشون ....ند!

nw_nk
27-04-2010, 19:55
پرواز اینتر به بارسلونا؛ همه تشویق شدند به جز بالوتلی

سایت گل - بازیکنان اینتر برای انجام بازی برگشت شان در مقابل بارسلونا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان امروز از ورزشگاه مالپنسا میلان به بارسلونا پرواز کردند.

تعداد زیادی از هواداران اینتر در فرودگاه حضور پیدا کردند و به تشویق بازیکنان تیم پرداختند. در این بین تنها بازیکنی که با واکنش منفی طرفداران اینتر مواجه شد، ماریو بالوتلی بود. به نظر می رسد علی رغم عذر خواهی سوپر ماریو، طرفداران نرآتزوری هنوز واکنش او پس از پایان بازی رفت مقابل بارسلونا را فراموش نکردند.

از سوی دیگر اخبار منتشر شده از شهر بارسلونا حاکی از است که 4500 هوادار اینتر به این شهر سفر کرده اند تا در نوکمپ به حمایت از تیم شان بپردازند.

با این وجود جو شهر کاملا در اختیار طرفداران بارسلوناست. آنها پرچم های باشگاه را از پنجره ها آویزان کرده اند و در گروه های چند نفری به تشویق تیم محبوب خود می پردازند.

2010/4/27

لوسیو: با مورینیو بار دیگر بارسلونا را شکست می دهیم

مدافع برزیلی اینتر از صعود تیمش به فینال می گوید.

سایت گل - لوسیو، مدافع برزیلی اینتر، گفت با این اعتقاد به بارسلونا می روند که می توانند کار بارسلونا را تمام کنند و به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسند.

اینتر بازی رفت را با نتیجه 3-1 به سود خود به پایان رساند و لوسیو تاکید کرد که اینتر برای ارائه کاتاناچیو به نوکمپ نخواهد رفت.

او در مصاحبه با سایت یوفا گفت: "ما از انگیزه بالای برخورداریم. بازی رفت 1-0 عقب افتادیم اما توانستیم در نهایت به پیروزی باارزش 3-1 برسیم. بی تریدید پیروزی مهمی بود و موجب افزایش اعتماد به نفس ما شد. می دانیم که هنوز همه چیز تمام نشده است. هنوز یک بازی کامل دیگر باقی مانده و می دانیم که بسیار دشوار خواهد بود. ما با روحیه، انگیزه و خواسته ای مشترک پای به میدان خواهیم گذاشت و از شانس زیادی برای رسیدن به فینال برخورداریم. مورینیو یک عامل انگیزشی مهم برای ماست؛ عاملی که بسیار حیاتی است."

مدافع برزیلی اینتر در مورد مسی، ستاره تیم حریف نیز اظهار نظر کرد. "مسی بازیکن بسیار مهمی برای بارسلوناست، بازیکنی با کیفیت بسیار بالا. ما در بازی رفت او را به خوبی کنترل کردیم، البته نه تنها مسی، بلکه همه عناصر هجومی بارسلونا."

2010/4/27

hoha881
28-04-2010, 10:31
اگه امشب هم زانتی رو فرم باشه مسی هیچ غلطی نمی تونه بکنه.چه حالی میده اتوئو امشب گل بزنه و خوشحالی کنه.

Ezel
28-04-2010, 12:11
اینتر تاکتیکی و بارسای ملال آور ؛
اگر به جای تیتر به تحلیل درون مطلب دقت کنید متوجه میشید منظور نگارنده این نبود که بارسا همیشه ملال آور بازی میکنه ( چون اگر کسی همچین ادعایی کنه باید به سلامت عقلی اش شک کرد ) ، بلکه وقتی تیمهایی به سبک اینتر و چلسی جلوی بارسا بازی میکنند و راههای نفوذ رو میبندند و بارسا از ارائه فوتبال همیشگی خود ناتوان میشه با سابقه ذهنی که ما از بازیهای بارسا داریم میتوان لغت ملال آور رو برای بارسا بکار برد.

Ezel
28-04-2010, 12:25
قهرمانان لیگهای اسپانیا و ایتالیا مصاف جذابی را در نوکمپ به نمایش خواهند گذاشت.

سایت گل- ورزشگاه نوکمپ، ساعت 20.45به وقت اروپای مرکزی – 28 آوریل – بارسلونا ، اسپانیا

در حالی که دیدار رفت با نتیجه 1-3 به اتمام رسیده بود، کاتالونیایی ها می توانند با کسب نتیجه 0-2 راه خود برای رسیدن به فینال را هموار کنند ولی به ثمر رسیدن یک گل از سوی شاگردان مورینیو در ورزشگاه نوکمپ، کار را برای تیم کاتالان سخت تر خواهد کرد.

آخرین باری که این دو تیم در ورزشگاه نوکمپ مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود که بارسا در این دیدار با نتیجه 0-2 به برتری دست یافت. در آن دیدار بود که شاگردان گواردیولا فلسفه همیشگی فوتبال خود را به نمایش گذاشتند و اینتر پاسخی در مقابل خلاقیتها، هماهنگی و برنامه برتر بازی بارسا نداشت.

ولی از آن زمان تاکنون شرایط تغییرات زیادی داشته و در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این اینتر بود که به مراتب بهتر از تیم کاتالان بازی کرد.اینتر با ارائه دیداری هماهنگ توانست از سد قهرمان فصل قبل این رقابتها عبور کند.

بارسلونا در حالی گام به این دیدار می گذارد که در آخرین دیدار خود در رقابتهای لالیگا با نتیجه 1-3 مقابل خه رس به برتری دست یافت و همچنان با یک امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید در صدر جدول رقابتهای لالیگا قرار دارد.

بارسا در دیدارهای خانگی عملکرد بسیار خوبی دارد و چه در رقابتهای لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ بسیار خوش می درخشد. آنها در آخرین دیداری که در رقابتهای اروپایی در خانه شان برگزار کردند، با نتیجه 1-4 به برتری دست یافتند و حریف تیم کاتالان در آن دیدار، آرسنال بود.

البته مربی زیرک تیم کاتالان به خوبی می داند که اینتر به مراتب باهوش تر و قدرتمندتر از آرسنال است و ایتالیایی هااین دیدار را در حالی آغاز می کنند که مدعی صعود به فینال هستند.

این روزها فقط از بارسلونا به عنوان تیم برتر دنیا یاد نمی شود و اینتر، قهرمان فصل قبل سری آ نیز ثابت کرده که تیم قدرتمندی است. پیروزی 1-3 اینتر مقابل بارسلونا حرفهای زیادی برای گفتن داشت.

اینتر از سال 1972 تاکنون نتوانسته به فینال رقابتهای اروپایی دست یابد و نکته جالب توجه اینجاست که مورینیو که در طول سالهای 1996 تا 2000 به عنوان دستیار سر بابی رابسون و لوئیس فان خال به فعالیت می پرداخت، به رختکن تیم کاتالان بازخواهد گشت.

مورینیو در سال 2004 همراه با پورتو قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد ولی در سالهای 2005 و 2007 با چلسی تا نیمه نهایی رسید. اینتر هرگز در دیدارهای خارج از خانه در مرحله نیمه نهایی به پیروزی دست نیافته است.

ترکیب احتمالی بارسلونا: (3-3-4): والدس، آلوس، میلیتو، پیکه، ماکسول، چابی، بوسکتس، کیه تا،مسی، ایبراهیموویچ و پدرو

ترکیب احتمالی اینتر (2-1-3-4): ژولیو سسار، مایکون، لوسیو، ساموئل، چیوو، زانتی، کامبیاسو، موتا، اسنایدر، میلیتو، اتوئو

پیش بینی نتیجه بازی: بارسلونا 2- اینتر1

متن کامل خبر در :

Ezel
28-04-2010, 12:51
رويا خالص‌تر از وسواس و مسئله فكري است. شما وقتي كه رويا مي‌بينيد، به دنبال غرور هستيد. بارسلونا سال گذشته براي رسيدن به ليگ قهرمانان در رم چنين حسي داشت. اما حالا اين مسئله براي آنها تبديل به يك وظيفه شده كه ذهن آنها را مي‌آزارد.

سايت گل - حتی گوشه و کنایه‌های آبی‌واناری‌های شکست خورده در سن‌سیرو هم نتوانست‌ مانع از آن شود که ژوزه مورینیو عشق قلبی‌اش به بارسلونا را انکار کند.

چهارشنبه شب گذشته، او مرد پیروز نبرد اینتر – بارسا بود اما جملاتی عاشقانه در وصف بارسا گفت که از احساس او نسبت به نخستین نیمکت سرمربیگری‌اش در کاتالونیا نشأت می‌گرفت. مورینیو در پایان مسابقه در گفت‌وگویی اختصاصی با ESPN گفت: «بارسلونا مدرسه زیبای فوتبال است. می‌توانی با تاریخ بارسا، از تیم رویایی کرویف تا تیم لوئیس ونگال و بعد قهرمانی لیگ قهرمانان با رایکارد و پپ و حتی آنهایی که پس از پپ خواهند آمد، همراه شوی. این یک مدرسه فوتبال است و فوق‌العاده زیبا؛ مدرسه‌ای که ما هنوز همسنگ آن نیستیم اما امیدوارم که اینتر روزی همانطور شود. اینتر باشگاهی است که اغلب فرهنگ فوتبالش را همراه با مربیانش تغییر می‌دهد یا دست‌کم به این تغییرات عادت کرده است. امیدوارم اینتر بتواند در آینده ثبات لازم را پیدا کند و آنها می‌توانند به ثبات برسند اگر پیروز شوند چون پیروزی‌ها‌ اغلب ‌روی باور مردم نسبت به یک روش بازی تاثیر مهمی دارد >>.

گفته‌های مرد پرتغالی پس از پیروزی تاریخی یک - 3 نرآتزوری بر تیمی که بهترین تیم جهان شناخته می‌شود از آن رو مهم است که او عملا حساب خود را از آینده اینترمیلان جدا دانست و به نوعی برای اینتر پس از خود آرزوی موفقیت کرد. البته برخی هم اعتقاد دارند، او که استاد بازی‌های روانی است از همان نخستین ساعات پس از بازی رفت مشغول آغاز جنگ روانی علیه همتایش برای بازی برگشت است که امروز چهارشنبه (28 آوریل) در نوکمپ برگزار می‌شود، یعنی همان جایی که او 3 سال به عنوان دستیار سر بابی رابسون و لوئیس ونگال فعالیت می‌کرد و دوران سرمربیگری‌اش را با هدایت تیم بارسا «ب» آغاز کرد.

او می‌داند مثل 2 رویارویی گذشته‌ با چلسی در نوکمپ، جهنمی آتشین انتظارش را می‌کشد پس سعی می‌کند پیش از سومین ورودش به نوکمپ به عنوان دشمن، کمی جو را به سود خود تلطیف کند: «ما با تیم کوچکی طرف نیستیم، ما با بارسلونا بازی می‌کنیم؛ تیمی بزرگ با یک مربی بزرگ و هواداران بزرگ. ما به بارسلونا می‌رویم در حالی که پیش هستیم و می‌خواهیم به فینال برسیم ولی هنوز به جایی نرسیده‌ایم». به عقيده مورينيو فينال براي او و تيمش يك روياست و براي بارسا يك چالش دائم فكري.»

مورينيو در توضيح اين نظريه مي‌گويد: اين دو تفاوت بسياري دارند، رويا خالص‌تر از وسواس و مسئله فكري است. شما وقتي كه رويا مي‌بينيد، به دنبال غرور هستيد. بارسلونا سال گذشته براي رسيدن به ليگ قهرمانان در رم چنين حسي داشت. اما حالا اين مسئله براي آنها تبديل به يك وظيفه شده كه ذهن آنها را مي‌آزارد.

مورينيو در كنفرانس مطبوعاتي از حضور 90 دقيقه‌اي وسلي اسنايدر در اين مسابقه خبر داد. اوهمچنين در مورد بارسلونا گفت: «بارسلونا تيمي با مربي بزرگ و بازيكنان بزرگ است. ما زلاتان و مسي را مي‌بينيم كه در پست‌هاي مختلف بازي مي‌كنند و اين نشان‌دهنده ظرفيت بارسا است. اما ما هم روش‌هاي خود را براي بازي داريم و به موفقيت خود فكر مي‌كنيم.

nw_nk
28-04-2010, 14:36
نظرسنجی: نتیجه دیدار بارسا-اینتر را حدس بزنید

سایت گل - امشب در حالی تیم بارسلونا میزبان اینتر خواهد بود که تیم کاتالان در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 1-3 مغلوب تیم قهرمان ایتالیا شده بود.

بارسلونا در صورتی که بتواند دروازه اش را بسته نگاه دارد می تواند با به ثمر رساندن دو گل، روانه دیدار فینال شود ولی همه اینها به شرطی است که دروازه تیم کاتالان بسته بماند.

در این دیدار حساس، تیم کاتالان پویول و اینیستا را به همراه ندارد و این در حالی است که اینتر غایب خاصی ندارد و اسنایدر که صحبتهایی از مصدومیت او به گوش می رسید، اکنون به روزهای اوجش بازگشته.

از سوی دیگر سه شنبه شب نیز بایرن مونیخ توانست با ارائه دیداری تماشایی در زمین المپیک لیون، به لطف هت تریک اولیچ، اولین فینالیست رقابتهای این فصل لقب بگیرد.

نظرسنجی: اکنون نوبت شماست که نظرتان را با ما در جریان بگذارید. فکر می کنید که در فینال مادرید، اینتر حریف بایرن خواهد بود یا بارسا؟ نتیجه دیدار امشب ورزشگاه نیوکمپ را چطور پیش بینی می کنید؟

2010/4/28

malaki_mall
28-04-2010, 15:53
اینتر تاکتیکی و بارسای ملال آور ؛
اگر به جای تیتر به تحلیل درون مطلب دقت کنید متوجه میشید منظور نگارنده این نبود که بارسا همیشه ملال آور بازی میکنه ( چون اگر کسی همچین ادعایی کنه باید به سلامت عقلی اش شک کرد ) ، بلکه وقتی تیمهایی به سبک اینتر و چلسی جلوی بارسا بازی میکنند و راههای نفوذ رو میبندند و بارسا از ارائه فوتبال همیشگی خود ناتوان میشه با سابقه ذهنی که ما از بازیهای بارسا داریم میتوان لغت ملال آور رو برای بارسا بکار برد.

نگاره بلا نسبت جمع ...+ساندیس خورد.

اگه بحرین هم بیاد جلوی اینتر یا چلسی 11 نفره دفاع کنه اونوقت بازی اصلا ملال آور نمیشه.

Ezel
28-04-2010, 17:57
حمله هواداران بارسلونا به ژوزه مورينيو

در اين حمله آسيبي به مورينيو نرسيد.

سايت گل- به گزارش نشريه كوريره دلو اسپورت، شب گذشته هواداران بارسلونا به اتومبيلي كه ژوزه مورينيو در آن بود حمله كردند اما آسيبي به سرمربي پرتغالي اينتر نرسيد.

مورينيو در حال رفتن به محل كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي اش بود اما اين مسئله مانع از حضور به موقع او شد. گروهي از هواداران بارسا در مسير حركت، منتظر رسيدن مورينيو بودند تا نقشه شان را اجرا كنند.

اين طرفداران خشمگين بارسا پس از متوقف ساختن اتومبيل مورينيو، با ضربات لگد سعي كردند در و شيشه ها را بشكنند اما مورينيو تنها از داخل اتومبيل به حركات آنها نگاه كرد.

پليس محلي به سرعت دخالت كرد و جمعيت را متفرق ساخت و به مورينيو كمك كردند تا به مسيرش ادامه دهد.
اين دومين حمله به اينتري ها در بارسلونا بود. چند ساعت پيش از حمله به مورينيو، يك نفر نيز در فرودگاه به بازيكنان نرآتزوري حمله ور شده بود.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
گوارديولا: مي‌خواهيم جشن بگيريم.

در صحبت‌هايي پپ گوارديولا اثري از ترس و احتياط نيست. او معتقد است بارسلونا با يك بازي تهاجمي به فينال صعود خواهد كرد

سايت گل ـ پپ گوارديولا سرمربي جوان بارسلونا با لحني خوشبينانه به خبرنگاران حاضر در كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي امشب مقابل اينتر قول داد كه با اتخاذ شيوه تهاجمي شكست هفته گذشته مقابل اينتر را جبران مي‌كند.

گوارديولا گفت: «اينتر يك تيم غيرمعمولي است. همه درباره تيم ما صحبت كرده‌اند، اما كمتر كسي چيز خاصي درباره اينتر به زبان آورده است.» گوارديولا ادامه داد:‌ »ما در بازي رفت بازي را در كنترل داشتيم و حملات بيشتري روي دروازه حريف كرديم، اما در نهايت پيروزي با آنها بود. من از اينكه با اينتر بازي داريم خوشحالم، چون به بازيكنانم هم گفته‌ام كه بايد براي صعود به مرحله بعد استعدادهاي ويژه‌اي از خود به نمايش گذارند.

قهرماني چيزي است كه ممكن است ما دوباره به آن دست پيدا نكنيم، اما من از بازيكنانم خواسته‌ام كه از بازي‌شان لذت ببرند و من مطمئنم كه جشن بزرگي را در نوكمپ شاهد خواهيم بود.»

بارسلونا يازده بازي متوالي خود را در نوكمپ برده است اما به عقيده گوارديولا مسابقه امشب بازي متفاوتي است. او مي‌گويد:‌ »ما مي‌خواهيم به فينال برسيم و به اندازه كافي براي اين كار خوب هستيم، اما اين ماموريت هنوز انجام نشده است.» او با اشاره به بازي رفت ادامه داد در ميلان ما گل اول را زديم و مي‌توانستيم گل دوم را هم بزنيم كه مي‌توانست همه چيز را عوض كند. به هر حال ما به اينتر احترام مي‌گذاريم، اما هدف ما فقط قهرماني دوباره در ليگ قهرمانان است. اگر اين هدف ماست بايد بازي نمايش بزرگي از خود به نمايش بگذاريم.»

sAeEd_kHaAn
28-04-2010, 18:36
چه حالی کنم من امشب
بارسا تو نیوکمپ حذف شد :31: این تیتر فردای روزنامه هاست

Love inter,Love football

Ezel
28-04-2010, 18:42
نگاره بلا نسبت جمع ...+ساندیس خورد.

اگه بحرین هم بیاد جلوی اینتر یا چلسی 11 نفره دفاع کنه اونوقت بازی اصلا ملال آور نمیشه.
:41::41::41:
اگر دلیلی مبنی بر رد تحلیل های تاکتیکی نگارنده دارید ، بفرمایید تا ما هم بیاموزیم . البته هنوز 90 دقیقه دیگه باقی مونده و پس از پایان بازی امشب بهتر میشه صحبت کرد راجع به اینکه چه کسی چه چیزی خورده ( یا شاید اصلا نخورده و تحلیلش درست بوده ) . ضمن اینکه دفاع کردن اصولی در برابر بارسلونا ( مبتنی بر شروع چیدمان خط دفاعی در محوطه جریمه خودی و در حالت معمولی قرار گرفتن آخرین خط (مهاجم مرکزی) قبل از میانه میدان در زمین خودی و پرسینگ منطقه ای به جای پرس توپ و پرس بازیکن به خصوص در عرض زمین) که گاس هیدینک اجرا کرد و مورینیو هم در زمینه دفاعی همانطور عمل کرد از نظر کسانی که با فوتبال تخمه نمی خورند سورپرایز بزرگی بود که باعث شد در سه بازی پیاپی ( دو بازی با چلسی و یک بازی با اینتر) گواردیولا نتواند در آزمون تاکتیکی برابر این سبک بازی نمره قبولی بدست بیاورد هر چند که بارسلونا چلسی رو حذف کرد ، البته گواردیولا یک بازی دیگر فرصت داردتا پس از ناکامی از ارائه فوتبال همیشگی بارسا در سه بازی مهم راه حل تازهای پیدا کند. با تشکر:11:

AhmadReza.
28-04-2010, 20:33
چه حالی کنم من امشب
بارسا تو نیوکمپ حذف شد :31: این تیتر فردای روزنامه هاست

Love inter,Love football
ایول داداش .. دمت گرم
عشق است اینتر ...:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

malaki_mall
28-04-2010, 20:38
ضد فوتبال ضد فوتباله.

مورینیو هم بهتره بیاد حاشیه خلیج عربی :21: مربیگری کنه.(استقبال خیلی خوبی هم ازش میشه).:27:

به حول قوه مسی و دوستان امشب جشنواره ای از گل در نیوکمپ براه خواهد افتاد.:10:

nw_nk
28-04-2010, 20:41
لاپورتا: مورينيو دكتراي مذخرف گفتن دارد

رئيس باشگاه كاتالاني به حمله مورينيو پاسخ داد.

سايت گل - ژوزه مورينيو سرمربي تيم اينتر در كنفرانس مطبوعاتي ديروز، پيش از ديدار حساس امشب در مقابل بارسا گفت بود كه رسيدن به فينال براي آبي و اناري ها مانند يك عقده است. اين اظهار نظر موجب شد تا خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا، به شدن به سرمربي پرتغالي حمله كند. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "ما عقده اي نيستيم. ما مي خواهيم يك شب تاريخي را رقم بزنيم. با بازيكنان و يك كادر فني فوق العاده، هميشه نشان داده ايم كه توانايي انجام چه كارهايي را داريم. همه دنيا ديد متفاوتي نسبت به اين فرد نسبت به ما دارد. مورينيو دكتراي مزخرف گفتن دارد."

2010/4/28

nw_nk
28-04-2010, 20:44
ماسيمو موراتي: رسيدن به فينال ليگ قهرمانان چيزي بيش از روياست

مالك باشگاه اينتر مطمئن است كه تيمش مي تواند پس از 38 سال به فينال بزرگترين جام اروپا برسد.

سايت گل - ماسيمو موراتي، مالك باشگاه اينتر، بر اهميت بازي امشب تيمش مقابل بارسلونا در ليگ قهرمانان اروپا تاكيد كرد. اينتر آخرين بار در سال 1972 به فينال ليگ قهرمانان رسيد و با نتيجه 2-0 مغلوب آژاكس شد.

او در مصاحبه اسكاي اسپورت 24 گفت: "رسيدن به فينال براي ما چيزي بيش از تحقق يك روياست." اينتر در بازي رفت 3-1 بارسلونا را شكست داد اما بارسا تيمي است كه مي تواند در نوكمپ هر نتيجه اي را به دست بياورد. هواداران تيم اسپانيايي براي تحت تاثير قراردادن حريف به هر كاري دست زده اند. اتومبيل مورينيو مورد حمله قرار گرفت و با ايجاد سر و صدا در خارج از هتل، مانع از خوابيدن بازيكنان اينتر شدند. با اين وجود موراتي تاكيد كرد كه جو تيم آرام و سرشار از اعتماد به نفس است. "من نيز كمي سر و صدا از بيرون هتل شنيدم اما توانستم راحت و بدون نگراني بخوابم. تنش در چنين بازي هايي طبيعي است اما من مي توانستم آرامش را در تيم ببينم."

2010/4/28

B L A S T E R
28-04-2010, 20:48
ضد فوتبال ضد فوتباله.

مورینیو هم بهتره بیاد حاشیه خلیج عربی :21: مربیگری کنه.(استقبال خیلی خوبی هم ازش میشه).:27:

به حول قوه مسی و دوستان امشب جشنواره ای از گل در نیوکمپ براه خواهد افتاد.:10:
انقدر ها هم ارزش مربی رو پایین نیاریم :10:

M . Sayid
28-04-2010, 21:23
امیدوارم بارسا ببره حداقل به خاطر فوتبال زیبا و گرنه امثال یونان زیاد میشن

nw_nk
28-04-2010, 21:26
[ اخباری از Football3 ]

پپ گوارديولا: مقابل بازي فکري مورينيو کم نمي آورم

سرمربي تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا درآستانه ديدار برگشت اين تيم با اينترميلان ايتاليا در نيوکمپ، بازي فکري سرمربي حريف را بي اهميت شمرد و گفت: بازيکنان تيمش بايد روي بازي خودشان تمرکز کنند.

بارسلونا پس از شکست 3 بر 1 هفته گذشته در سن سيرو، امشب (چهارشنبه) در بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونزليگ) ميزبان اينترميلان است.

از اين رو "پپ گوارديولا" که در اولين فصل مربيگري در بارسلونا، اين تيم را به رکورد شش قهرماني در يک فصل رساند، اکنون براي دومين صعود متوالي به فينال چمپيونزليگ و جبران شکست هفته گذشته، بايد هر چه دارد رو کند تا روز اول خرداد براي بازي فينال در سنتياگو برنابئو يعني خانه رقيب ديرينه اش رئال مادريد، باشد.

بارسلونا در بازي رفت دو تيم براي اولين بار تحت مربيگري وي تن به شکست با اختلاف بيش از دو گل داد.

"خوزه مورينيو"، سرمربي پرتغالي اينترميلان، قبل از بازي امشب از عقده رواني کاتالان ها براي بازي در برنابئو سخن گفته است و اينکه به راحتي از پس اين تيم بر مي آيد اما گوارديولا که در زمان حضور آقاي خاص در بارسلونا به عنوان دستيار "بابي رابسون" و "لوييس فان گال"، بازي کرده معتقد است، بازيکنانش بايد روي بازي خودشان متمرکز شوند.

سرمربي تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا گفت: اين فقط يک بازي فوتبال است نه سحر و جادو. بايد خودمان باشيم. بايد مثل هميشه تا مي توانيم فرصت ايجاد کنيم. نمي دانم مي توانيم نتيجه بازي رفت را جبران کنيم يا نه اما، بايد نهايت تلاش خود را براي رسيدن به فينال انجام دهيم. مهم نيست اينترميلان چه تيمي با چه مربي و چه بازيکناني است، تنها چيزي که اهميت دارد اين است که خودمان باشيم.

گوارديولا که در زمان حضور مورينيو در بارسلونا، کاپيتان اين تيم بود با بيان اينکه هرگز فکر نمي کرده وي روزي به يکي از مربيان بزرگ دنيا تبديل شود و افزود: فکر نمي کردم مورينيو اينقدر با استعداد باشد. بايد بگويم اگر همان موقع چنين چيزي را متوجه شده بودم، از رييس باشگاه مي خواستم که او را نگه دارد.

مورينيو از زمان ترک اسپانيا، در هنگام مربيگري چلسي و اکنون هم اينترميلان، به دليل تحريک هوادارن بارسلونا قبل از مسابقات چمپيونزليگ، به چهره منفوري در نيوکمپ تبديل شده است.

گوارديولا در مورد احتمال مربيگري مورينيو در بارسلونا گفت: شايد در آينده او بتواند مربي بارسلونا شود.

بنابراين گزارش، گوارديولا هم همانند مورينيو تمام بازيکنان خود را براي بازي چهارشنبه شب فرا خوانده است اما "اريک آبيدال" و "آندرس اينيستا" را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.

سرمربي بارسلونا خاطر نشان کرد: نمي توانم نتيجه بازي را حدس بزنم. ما يک باشگاه نمونه هستيم. رابطه خوبي با هم داريم گرچه به هم زنگ نمي زنيم و حتي شماره تلفن هاي همديگر را هم نداريم. مورينيو بهترين است اما سعي خواهيم کرد او را شکست بدهيم.

چهارشنبه 08/02/1389

مورينيو: بارسلونا عقده فينال برنابئو را دارد

سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا در آستانه ديدار با بارسلوناي اسپانيا مدعي شد که آرزوي کاتالان ها براي رسيدن به فينال و بازي در خانه حريف ديرينه خود يعني رئال مادريد، براي آنها تبديل به يک عقده رواني شده است.

تيم بارسلونا پس از شکست 3 بر 1 در مسابقه رفت، امشب و در بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونزليگ) ميزبان اينترميلان است.

فينال رقابت هاي امسال روز اول خرداد ماه آينده در ورزشگاه سنتياگو برنابئو شهر مادريد برگزار مي شود.

"خوزه مورينيو" در اين باره گفت: قهرماني در سنتياگو برنابئو براي بارسلونا بيشتر به يک عقده رواني شبيه است تا يک آرزو براي آن ها، ماه نوامبر که در جريان مسابقات مرحله گروهي به اسپانيا رفتيم و بارسلونا 2 بر 0 پيروز شد، هوادارانش آواز مي خواندند "به مادريد مي رويم".

سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا افزود: به همين دليل مي خواهم به بازيکنانم بگويم که آرزوهايتان را دنبال کنيد و از آنها عقده نسازيد. آرزو يعني رسيدن به افتخار و بازيکنان من از رسيدن به فينال چه در مادريد باشد، چه در مسکو، چه در لندن و چه در هر جاي ديگر افتخار خواهند کرد، اما اين مساله براي بارسلونا فرق مي کند. آنها قبلا به اين آرزو رسيده اند.

او که سابقه حضور در بارسلونا به عنوان مترجم و دستيار مربي در زمان "بابي رابسون" و "لوييس فان گال" را دارد، خوب مي داند قهرماني در مادريد براي اين تيم چه معنا دارد.

آقاي خاص تصديق کرد: وقتي بارسلونا سال 1997 در فينال جام حذفي اسپانيا در برنابئو مقابل بتيس به پيروزي 3 بر 2 رسيد، به عنوان مترجم در اين تيم بودم و ديدم که به اهتزاز درآمدن پرچم کاتالان ها در اين ورزشگاه و سر دادن فرياد "بارسلونا، بارسلونا" در آنجا چه جوي را ايجاد مي کند.

اين مربي پرتغالي افزود: از زماني که بازيکنان اينترميلان به فينال چمپيونزليگ رسيده اند بيش از 40 سال مي گذرد، بنا بر اين رسيدن به اين مرحله براي آنها و هوادارانش به يک آرزو تبديل شده است.

مورينيو که قبل از شروع مصاحبه مطبوعات، با دو محافظ قوي هيکل در سالن کنفرانس ورزشگاه نيوکمپ حاضر شده بود، در پاسخ به سوالي در مورد حضور اين محافظان تصديق کرد: اين تصميم باشگاه بوده، من نيازي به آنها ندارم. با اتوبوس به ورزشگاه آمديم و وقتي به پارکينگ رفتيم همه آنهايي را که از 13 سال پيش مرا مي شناختند، ديدم. آنها مثل هميشه به من لطف داشتند. ما مي خواهيم 90 دقيقه بازي کنيم. هيچ مشکلي وجود ندارد.

وي در خاتمه خاطر نشان کرد، "لوييس فيگو" که بعد از ترک بارسلونا و رفتن به رئال مادريد، به يک چهره منفور در نيوکمپ تبديل شده، در حين بازي روي نيمکت کنار او خواهد نشست.

چهارشنبه 08/02/1389

ارزيابي آسوشيتدپرس از ديدار اينتر ميلان - بارسلونا

حضور قدرتمند بارسلونا تحت هدايت پپ گوارديولا درمعرض خطر قرار گرفته و احتمال دارد اين تيم در مقابل اينتر ميلان به زانو در آيد ،‌ مگر آنکه آبي اناري پوشان بتوانند با اختلاف دو گل اينتر را پشت سر بگذارند.

بارسلونا باید در این دیدار که برخی بازیکنان کلیدی دو طرف حضور نخواهند داشت به پیروزی برسد . این تیم باید حداقل به پیروزی دو بر صفر مقابل آبی مشکی پوشان ایتالیایی دست یابد تا بتواند به دیدار نهایی راه یابد که قرار است روز بیست و دوم ماه مه (اول خرداد) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید برگزار شود.

جرارد پیکه مدافع بارسلونا در این خصوص تصریح می کند "این بازی یکی از مهمترین دیدارها در چند وقت اخیر است."

پیکه همچنین ضمن درخواست برای حضور نود هزار نفری هواداران بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ خاطر نشان کرد "امیدوارم جو ورزشگاه به گونه ای باشد که بازیکنان اینتر برای نود دقیقه از شغل خود متنفر شوند."

بارسلونا که هم اکنون صدرنشین لیگ اسپانیاست در دیدار رفت بدترین شکست خود طی دو سال گذشته را متحمل شده و اکنون این لیونل مسی آرژانتینی است که باید با نمایشی بهتر از آنچه در دیدار رفت داشت به کمک آبی اناری پوشان بیاید.

ژاوی بازیکن خط میانی بارسلونا با اشاره به این مطلب تصریح می کند "آنها (اینتر) به بازی بسته تمایل دارند. فوتبال ایتالیا همواره این گونه است. دفاع از عقب و ایجاد شرایطی دشوار برای خلق موقعیت و یافتن فضا. مسلم است که این روش بهترین نوع بازی برای آنهاست اما با این حال بارسا باید همان بارسای سالهای اخیر باشد."

این در حالی است که گواردیولا نیز تیم خود را به سمت ایجاد فشار بر اینتر و هجوم و در نهایت گلزنی هدایت می کند.

پیکه در این خصوص تاکید می کند "نباید نگرانی باعث شود تمرکز خود را از دست دهیم. حتی اگر احتمالا آنها گل بزنند ما باید به تلاش خود ادامه دهیم. ما باید جاه طلب باشیم و تا جایی که ممکن است گل بزنیم."

بارسلونا پیشتر و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی دو بر صفر اینتر در نیوکمپ نشان داده توانایی غلبه بر این تیم ایتالیایی را دارد.

این در حالی است که آبی اناری پوشان در این دیدار کارلوس پویول را به علت محرومیت و اریک آبیدال و آندرس اینیستا را هر دو به علت مصدومیت در خدمت نخواهند داشت. در همین حال اینتری ها نیز نگران عدم حضور وسلی اشنایدر بازیساز مصدوم خود در این دیدار حساس هستند.

آسوشیتدپرس در گزارشی در خصوص دیدار امشب اینتر میلان ایتالیا و بارسلونای اسپانیا در چهارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نوشت،بارسلونا در سال گذشته و با سرمربیگری گواردیولا موفق شد در فصلی موفق، شش جام را به خانه ببرد اما این در حالی است که با شکست سه بر یک در دیدار رفت مقابل اینتر در یک قدمی حذف از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته، آن هم اینتری که هدایت آن را ژوزه مورینیو یکی از موفق ترین سرمربی های اروپا طی سالهای اخیر، ‌بر عهده دارد.

چهارشنبه 08/02/1389

nw_nk
28-04-2010, 21:28
مورينيو: فينال براي ما يك روياست و براي بارسا يك عقده فكري

سايت گل - حتی گوشه و کنایه‌های آبی‌واناری‌های شکست خورده در سن‌سیرو هم نتوانست‌ مانع از آن شود که ژوزه مورینیو عشق قلبی‌اش به بارسلونا را انکار کند.

چهارشنبه شب گذشته، او مرد پیروز نبرد اینتر-بارسا بود اما جملاتی عاشقانه در وصف بارسا گفت که از احساس او نسبت به نخستین نیمکت سرمربیگری‌اش در کاتالونیا نشأت می‌گرفت. مورینیو در پایان مسابقه در گفت‌وگویی اختصاصی با ESPN گفت: «بارسلونا مدرسه زیبای فوتبال است. می‌توانی با تاریخ بارسا، از تیم رویایی کرویف تا تیم لوئیس ونگال و بعد قهرمانی لیگ قهرمانان با رایکارد و پپ و حتی آنهایی که پس از پپ خواهند آمد، همراه شوی. این یک مدرسه فوتبال است و فوق‌العاده زیبا؛ مدرسه‌ای که ما هنوز همسنگ آن نیستیم اما امیدوارم که اینتر روزی همانطور شود. اینتر باشگاهی است که اغلب فرهنگ فوتبالش را همراه با مربیانش تغییر می‌دهد یا دست‌کم به این تغییرات عادت کرده است. امیدوارم اینتر بتواند در آینده ثبات لازم را پیدا کند و آنها می‌توانند به ثبات برسند اگر پیروز شوند چون پیروزی‌ها‌ اغلب ‌روی باور مردم نسبت به یک روش بازی تاثیر مهمی دارد».

گفته‌های مرد پرتغالی پس از پیروزی تاریخی 1-3 نرآتزوری بر تیمی که بهترین تیم جهان شناخته می‌شود از آن رو مهم است که او عملا حساب خود را از آینده اینترمیلان جدا دانست و به نوعی برای اینتر پس از خود آرزوی موفقیت کرد. البته برخی هم اعتقاد دارند، او که استاد بازی‌های روانی است از همان نخستین ساعات پس از بازی رفت مشغول آغاز جنگ روانی علیه همتایش برای بازی برگشت است که امروز چهارشنبه (28 آوریل) در نوکمپ برگزار می‌شود، یعنی همان جایی که او 3 سال به عنوان دستیار سر بابی رابسون و لوئیس ونگال فعالیت می‌کرد و دوران سرمربیگری‌اش را با هدایت تیم بارسا «ب» آغاز کرد.

او می‌داند مثل 2 رویارویی گذشته‌ با چلسی در نوکمپ، جهنمی آتشین انتظارش را می‌کشد پس سعی می‌کند پیش از سومین ورودش به نوکمپ به عنوان دشمن، کمی جو را به سود خود تلطیف کند: «ما با تیم کوچکی طرف نیستیم، ما با بارسلونا بازی می‌کنیم؛ تیمی بزرگ با یک مربی بزرگ و هواداران بزرگ. ما به بارسلونا می‌رویم در حالی که پیش هستیم و می‌خواهیم به فینال برسیم ولی هنوز به جایی نرسیده‌ایم». به عقيده مورينيو فينال براي او و تيمش يك روياست و براي بارسا يك عقده دائم فكري.»

مورينيو در توضيح اين نظريه مي‌گويد: اين دو تفاوت بسياري دارند، رويا خالص‌تر از وسواس و مسئله فكري است. شما وقتي كه رويا مي‌بينيد، به دنبال غرور هستيد. بارسلونا سال گذشته براي رسيدن به ليگ قهرمانان در رم چنين حسي داشت. اما حالا اين مسئله براي آنها تبديل به يك وظيفه شده كه ذهن آنها را مي‌آزارد.

مورينيو در كنفرانس مطبوعاتي از حضور 90 دقيقه‌اي وسلي اسنايدر در اين مسابقه خبر داد. اوهمچنين در مورد بارسلونا گفت: «بارسلونا تيمي با مربي بزرگ و بازيكنان بزرگ است. ما زلاتان و مسي را مي‌بينيم كه در پست‌هاي مختلف بازي مي‌كنند و اين نشان‌دهنده ظرفيت بارسا است. اما ما هم روش‌هاي خود را براي بازي داريم و به موفقيت خود فكر مي‌كنيم.»

2010/4/28

Jose Mourinho: The Champions League Final Is A Dream For Inter, But An Obsession For Barcelona

...

Apr 27, 2010

nw_nk
28-04-2010, 21:29
كريس رونالدو: اميدوارم اينتر بارسلونا را شكست دهد

سايت گل - بارسلونا امشب در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در نوكمپ به مصاف اينتر خواهد رفت و شاگردان پپ گوارديولا براي رسيدن به ديدار فينال بايد شكست 3-1 بازي رفت را جبران كنند.

كريس رونالدو، ستاره رئال، در مصاحبه اخيرش اظهار اميدواري كرد كه اينتر بارسا را شكت دهد تا آبي و اناري ها به فينال نرسند. او پيش از اين گفته بود پس از حذف رئال از ليگ قهرمانان ديگر اين رقابت ها را دنبال نمي كند اما به نظر مي رسد پيروزي اينتر در بازي رفت انگيزه دوباره اي براي دنبال كردن اين بازي ها به او داده است.

او در مصاحبه با ماركا گفت: "بازي بزرگي خواهد بود و البته يك ديدار دشوار براي هر دو تيم. بارسا براي جبران شكست بازي رفت بايد تنها حمله كند در حالي كه اينتر براي دفاع از پيروزي ارزشمندش كار سختي در پيش رو دارد. پيش بيني نتيجه اين ديدار بسيار دشوار است با اين وجود اميدوارم بارسلونا شكست بخورد. من در رئال مادريد بازي مي كنم و واقعا رئال را دوست دارم. شكست در اين ديدار براي بارسا يك سرافكندگي و براي ما يك عامل روحي بزرگ در رقابت قهرماني لاليگاست."

2010/4/28

رونالدو: دوست دارم بارسلونا به فينال برسد

مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: دوست دارم بارسلونا با شکست اينترميلان راهي فينال شود.

کريستيانو رونالدو تصريح کرد: به عنوان يک رئال مادريدي دوست دارم بارسلونا شکست بخورد و معلوم است که از ناکامي بارسلونا خوشحال مي‌شوم اما اگر پاسخ حرفه‌اي مرا بخواهيد بايد بگويم که دوست دارم بارسلونا به فينال برسد، خستگي بارسا از ليگ قهرمانان اروپا يکي از عوامل ناکامي اين تيم در لاليگا خواهد بود.

مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا افزود: پيش بيني من پيروزي اينترميلان و صعود اين تيم به فينال است اما براي رئال مادريد بهتر است که بارسلونا سرگرم ليگ قهرمانان نيز باشد.

چهارشنبه 08/02/1389

s_sarvi
28-04-2010, 21:36
عزیز اینی که میگی دیدی تو خواب بوده چون شما با همچین نتیجه ای مورینیو رو نبردین !

ضمنا آخرین باری که تیمی 4 تا کرده تو پاچه اون یکی چلسی بوده نه بارسلون!

اینو گفتم تا با اطلاعات درست حرف بزنین نه همینجوری!

ا یهنی تو اطلاعاتت خیلی زیاده :27: :27: :27: :27: :27:

Ezel
28-04-2010, 21:40
ضد فوتبال ضد فوتباله.

.
لغت ضد فوتبال دلیل شما برای رد تحلیل های تاکتیکیه ؟؟؟ :41:

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

كريس رونالدو: اميدوارم اينتر بارسلونا را شكست دهد

سايت گل - بارسلونا امشب در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در نوكمپ به مصاف اينتر خواهد رفت و شاگردان پپ گوارديولا براي رسيدن به ديدار فينال بايد شكست 3-1 بازي رفت را جبران كنند.

رونالدو: دوست دارم بارسلونا به فينال برسد

مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: دوست دارم بارسلونا با شکست اينترميلان راهي فينال شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچهارشنبه 08/02/1389
:27::27::27:

mehryazdan
28-04-2010, 22:02
بابا یک شبکه درست حسابی رایگان پیدا کنید واسه دیدن مسابقه این شبکه 3 کیفیت واقعا افتضاحه امتیاز بازی رو نمیخرن از شبکه های دیگه دزدی میکنند کیفیت هم که افتضاح

matarsaak
28-04-2010, 22:08
من که از بچگی طرفدار جفتشون بودم
ولی میخوام اینتر صعود کنه
آخه بارسا زیاد قهرمان شده
خلاصه هر کی بره بایرن رو شکست میده

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

inter 98

Kaptian Black
28-04-2010, 22:13
بابا یک شبکه درست حسابی رایگان پیدا کنید واسه دیدن مسابقه این شبکه 3 کیفیت واقعا افتضاحه امتیاز بازی رو نمیخرن از شبکه های دیگه دزدی میکنند کیفیت هم که افتضاح
Star TV \ Turksat :46:

Gilopa
به امید بردن بارسا .. میترکونه دادا .....

Alireza_SA
اینتر و عشقه

136209
28-04-2010, 22:16
آقا شروع به امید پیروزی اینتر

noble savior
28-04-2010, 22:47
عجب!!!!!!!!!!!
بازم داوری داره به بارسا کمک میکنه
اون پارسال مقابل چلسی اینم امسال

alex_pk
28-04-2010, 22:48
همین الان موتا اخراج شد
این یارو داوره همونی بود که سری قبل هم اینتر رو 10 نفره کرد همون ابتدای بازی ها
داور فحط بود اینو آوردن
حالا اینتر باید 60 دقیقه 10 نفره بازی کنه و بارسا 12 نفره.

حتی کارت زرد هم نباید میداد.

Dr.FANOOS
28-04-2010, 22:52
ای بابا بچه ها داور جزوو بازیه ...باید به رای داور احترام بذاریم!:31:
بازی قبل ما از پنالتی مون گذشتیم این که چیزی نبود!!!:31:

D r i v e r
28-04-2010, 22:54
لعنت به داور کمک داورش
دقیقه 20 هم حدودا پاس زانتی به اشنایدر رو آفساید گرفت
موقعیت خوبی بود

alex_pk
28-04-2010, 22:54
داور جزو بازیه نه این یارو که هر سری میخواد نتیحه رو عوض کنه.

alex_pk
28-04-2010, 23:03
نیمه اول تموم شد
نمیه دوم هم تموم میشه
اینتر به امید خدا قهرمانه

noble savior
28-04-2010, 23:04
بازی برگشت یه تک به تک اینترم داور آفساید اعلام کرد که آفساید نبود

B L A S T E R
28-04-2010, 23:05
داور خوب با بازیکنا پاسکاری میکرد :دی

D r i v e r
28-04-2010, 23:05
نیمه اول تموم شد
نمیه دوم هم تموم میشه
اینتر به امید خدا قهرمانه
انشا الله :27::31:

136209
28-04-2010, 23:08
امسال این بارسای مغرور حتی یک جامم نمی گیره میگی نه نگا کن از ما گفتن
:31:

C0OPeR
28-04-2010, 23:10
loooool درصد مالکیت توپ 80 به 20 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینتر ضد فوتبال :دی

masoudtr
28-04-2010, 23:12
من انتن را گذاشتم رو شبکه های استانی
کانال 3 را قطع کردن
کسی میدونه کدش چیه بزنم باز بشه؟
دستگاه من استار 550d است

D r i v e r
28-04-2010, 23:13
کانال 3 را قطع کردن
دستگاه من استار 550d است
از عزیزان کسی سوپر مکس 1×1 رو هم داشت لطف کنه بگه :11::31:

alireza fatemi
28-04-2010, 23:15
کانال 3 را قطع کردن
دستگاه من استار 550d است

1111113311111133

داور هم جز بازیه یعنی بازیکن بارسا هست دیگه؟

masoudtr
28-04-2010, 23:16
1111113311111133

داور هم جز بازیه یعنی بازیکن بارسا هست دیگه؟
این عدد را کجا وارد کنم
تو استار سوپر 550d چون یکی دیگه هم همین را گفت نمیدونستم کجا وارد کنم؟

Alireza.M67
28-04-2010, 23:18
انصافا چند تا نیمه نهایی دیگه رو می خوان اینا با کمک داور بیان بالا .
اینتر که خیلی خوب داره دفاع میکنه امیدوارم فقط سوتی ندن .

alex_pk
28-04-2010, 23:19
loooool درصد مالکیت توپ 80 به 20
اینتر ضد فوتبال

آره آره تو راست میگی
انتظار دارین توی نیوکمپ با 100 هزار تا تماشاچیه تیم مقابل در حالی که بازی رفت رو 3_1 برده بیاد حمله کنه!ما نیاز به گل نداریم.
ما گل هامون رو زدیم اونم سه تا

حالا بارسا باید بزنه که تو یکیش هم مونده

اههههههه

looool

malaki_mall
28-04-2010, 23:21
بارسا تا قبل از دقیقه 60 یکی میزنه:21:

اگه هم نزنه صرفا واسه اینه که منو ضایع کنه:21:

alex_pk
28-04-2010, 23:36
بارسا تا قبل از دقیقه 60 یکی میزنه:21:

اگه هم نزنه صرفا واسه اینه که منو ضایع کنه:21:
60 هم گذشت نزد
90 هم میگذره 1 دونه هم نمیزنه.

AAKOJ
28-04-2010, 23:46
اینم گزارش انلاین

nafas
28-04-2010, 23:46
90 هم میگذره 1 دونه هم نمیزنه.
اینو هستم شدید

اینقد حال میده

136209
28-04-2010, 23:51
آقا خودمونیم بازی بی خودی شده تنها شیرینیش همون صعود اینتره انشاالله

Cain
28-04-2010, 23:55
انشاا.. که اینتر صعود میکنه :D
نقل قول : تو اسپانیا انتر رو شکست میدیم صعود میکنیم .
ها ها . So Funny

Dr.FANOOS
28-04-2010, 23:59
وای پیکه عجب گلی زد!

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

اینو هستم شدید

اینقد حال میده
منم این رو هستم شدید!:31:

alex_pk
29-04-2010, 00:01
عجب آفسایدی رو گل حساب کردن .... به این داور ..... به پلاتینی

4 متر تو آفیساید بود
بدون شک بهترین بازیکن بارسا همین داوره.

D r i v e r
29-04-2010, 00:01
--------- به اون کمک داوره کور!
داور کارش از یار دوازدهم گذشته
کمک رو هم آوردن توی بازی 13 نفری بازی میکنن

Dr.FANOOS
29-04-2010, 00:04
90 دقیقه توی قوطیه یه تیمی!

alex_pk
29-04-2010, 00:05
قلبم داره میاد تو دهنم :دی

Dr.FANOOS
29-04-2010, 00:07
آقا این نخورد به شکم یحیا؟

136209
29-04-2010, 00:08
چیز میزی دارین بندازم بالا بد جئری ضربان رفته بالا

pcforlife
29-04-2010, 00:09
تبریک به همه اینتری ها!:11:

.
.
.
ولی انصافا خیلی یونانی بازی کردن...

alex_pk
wooooooooooooooooooow
تبریک
تبریک تبریک

woooooooooooooooooooooow
\

آقای خاص

D r i v e r
بای بای بارسا

136209
ووووووووووووو تمام

D r i v e r
29-04-2010, 00:10
داور هم نتونست کاری بکنه :27:

*IN*
29-04-2010, 00:11
بله بارسا 13-14 نفری هم نتونست حریف اینتر 10 نفره شه:8:

pcforlife
خداییش گل آفساید نبود... فردوسی پور فکر کنم اشتباه کرد...

D r i v e r
اگه من امشب به خاطر این بازی اخطار نگیرم خوبه :دی
مرسی اینتر :11:

Dr.FANOOS
بدبختی اینه تیمی که توی 90 دقیقه 100 تا پاس درت نداد رفت فینال
برادران اینتری و دیگر برادران زخم خورده از بارسا(آرسنالی ها و رئالی ها و.....) تبریک!

136209
29-04-2010, 00:12
تبریک به همه اینتریها و پیش به سوی قهرمانی

D r i v e r
29-04-2010, 00:12
خداییش گل آفساید نبود... فردوسی پور فکر کنم اشتباه کرد...
بود
یه نیم تنه قشنگ جلو تر بود
حالا با آفساید یا بی آفساید بارسا دیگه حذف شد
چرا اینقدر خوشحالم نمیدونم
البته میدونم
چون تیمم از طرف طرفدار های بارسا خیلی مورد هجوم قرار گرفت

pcforlife
29-04-2010, 00:13
به امید قهرمانی اینتر!

alex_pk
جاودانی میخواد گریه کنه داره خودشو نگه میداره

رفتیم برای فینال

هوهااااا
forza

*IN*
آخر بازی داشتن چمن آب میدادن؟؟؟

attractive_girl
من از خوزه خوشم مياد ولي گارديولا هم باحاله
ولي روي هم رفته به نظر من بارسا سر بود
حيفش بود تيمي كه مسي توش باشه حذف شه!
anyway تبريك به اينتري ها

mehdi_360
29-04-2010, 00:14
دم اینتر گرم که دل ما رو خنک کرد:دی

LeBron
ایول به مورینیوی یزرگ
مخیه این آدم
تبریک میگم به اینتریا

D r i v e r
برادران اینتری و دیگر برادران زخم خورده از بارسا(آرسنالی ها و رئالی ها و.....) تبریک!
نه عزیز من
تعداد پاس ها که ملاک نمیشه
معلومه پشت محوطه ای که یک بازیکن هم وجود نداشته باشه میشه پاسکاری کرد
مهم اینه اینور دفاع اجازه تکون خوردن و ایجاد موقعیت داده نشد

C0OPeR
یه مدیر بیاد تاپیکو ببنده :دی

D r i v e r
29-04-2010, 00:15
یادم رفت تبریک بگم به طرفدارای اینتر
عزیزان تبریک میگم بهتون :11:

vroom
29-04-2010, 00:16
اگه این چیزا را نگین چی بگین؟:دی راستی یادتون نره که بازی رفت تو اتوبوس خیلی خسته شده بودن بارسایی ها:دی
اینتر نشون داد که به موقع اش بلده خوب حمله کنه (بازی رفت) و به موقع هم بلده دفاع کنه(بازی برگشت)
بهترین بازیکن طول تاریخ دنیا+بهترین مربی دنیا+بهترین تیم باشگاهی دنیا را هم امشب دیدیم:دی
ضمنا تبریک به اینتری ها به خاطر سعودشون به فینال

resident_evil
از قديم گفتن هركي مغرور شه يه روزي بالاخره با مُخ ميخوره زمين ! قرار بود جشنواره ي گل بر پا شه اما ما كه چيزي نديديم !
حق اينتر بود بسيار با برنامه و با تاكتيك بازي كردن در هر 2 بازي . تبريك ميگم به همشون .

خوش باشيد .

mstf666
با گل آفساید و اخراج الکی و داوری ... هم نتونستن مثل پارسال حق خوری کنن !!!

تبریک به اینتری ها !

charlize
29-04-2010, 00:17
ولی انصافا خیلی یونانی بازی کردن...
دوست عزیز منطقی نگاه کنید به بازی..
بارسا با این قدرت خط حملش، باید اینطوری جلوش بازی کرد تا بشه مسی و ژاوی رو اینطور محو کرد...
من خواهش میکنم از هوادارا بارسا که اگه یه وقت پیداشون شد، بجای کل کل کردن، بیان تبریک بگن به هوادارا اینتر بخاطر داشتن مربی مثه مورینیو که فردوسی پور مجبور میشه اینطور ازش تعریف کنه(عملا اعتراف کرد که سطحش از گواردیولا خیلی بالاتره)...
منکه به افتخار مورینیو وایسادم و براش دست زدم...امیدوارم امسال 5 جام-ه بشه( جام حذفی برا رم!: دی )

M A X I M U M
29-04-2010, 00:18
واقعا به مورینیو و اینتر تبریک میگم
بارسلونا به زیبایی تمام محار شد

Gilopa
29-04-2010, 00:18
درسته دفاع و تاکتیک مورنیو هنر بزرگی بود برای اینتر که کار هر تیمی نیست .. و باید به اینتر تبریک گفت که انقدر حرفه ای کار کرد اما بزرگی بارسا رو داشته باشید که برای اینکه یه تیم بخواد صعود کنه 10 نفرو میندازه تو دفاع و اصلا جرات نمیکنه فکر حمله رو بکنه

D r i v e r
29-04-2010, 00:19
هترین بازیکن طول تاریخ دنیا+بهترین مربی دنیا+بهترین تیم باشگاهی دنیا را هم امشب دیدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمایلی دست زدن :11:
---------------------------------------
نمیدونم چرا از بارسا اینقدر تنفر دارم
حتی اگه منچستر هم با اینتر بازی داشت دوست داشتم منچستر ببره ولی بارسا
فقط غروره خودشه و .... . و بس

alex_pk

میخوای تیمی که تو دقیقه 25 ده نفره شده بیاد پاسکاری کنه گل بزنه اونم تو ورزشگاه 100 هزار نفری تیم مقابل
عجب آدمایی هستین شما
روتون رو برم.

SAMAN-JEEZY
این پپ کبیرتون خیلی باحاله.جفرن و کرکیچ رو میاره آانری رو نمیاره!دم مورینیو و اینتر گرم.کلی حال کردم.حق توپچی های مظلوم مارو گرفتن.تبریک به تمام اینتری ها

*IN*
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 30 (29 کاربران و 1 مهمان)

vroom
از قديم گفتن هركي مغرور شه يه روزي بالاخره با مُخ ميخوره زمين !

این جمله را باید با طلا نوشت:46:

malaki_mall
29-04-2010, 00:20
تبریک میگم 90 دقیقه تمام با 11 تا ستاره دفاع محض.

روی مالدیو رو سفید کرد این مرتیکه.

موراتی پدر که به آرزوش نرسید، پسر هم نخواهد رسید.

S0R3N4
درود بر مرد بزرگ!!!آقای خاص!!!
این پیروزی حقش بود و بهش تبریک میگم!!!به امیدو قهرمانیش...

Dr.FANOOS
دوست عزیز منطقی نگاه کنید به بازی..
بارسا با این قدرت خط حملش، باید اینطوری جلوش بازی کرد تا بشه مسی و ژاوی رو اینطور محو کرد...
من خواهش میکنم از هوادارا بارسا که اگه یه وقت پیداشون شد، بجای کل کل کردن، بیان تبریک بگن به هوادارا اینتر بخاطر داشتن مربی مثه مورینیو که فردوسی پور مجبور میشه اینطور ازش تعریف کنه(عملا اعتراف کرد که سطحش از گواردیولا خیلی بالاتره)...
منکه به افتخار مورینیو وایسادم و براش دست زدم...امیدوارم امسال 5 جام-ه بشه( جام حذفی برا رم!: دی )
آقا ما که به همه تبریک گفتیم.الان فوتبال یه جوری شده که بارسایی ها یه طرف هستن ما بقی تیم ها اونطرف.چون بارسا اکثر تیم ها رو نقره داغ کرده به اندازه کافی . توی این تاپیک هم به احتمال زیاد 10 تا اینتری هم گیر نمی یاد (قهرمانی هم نوش جونشون) خودت یه نگاه بندازی می فهمی کیا پست می زنند!

alex_pk
29-04-2010, 00:21
درسته دفاع و تاکتیک مورنیو هنر بزرگی بود برای اینتر که کار هر تیمی نیست .. و باید به اینتر تبریک گفت که انقدر حرفه ای کار کرد اما بزرگی بارسا رو داشته باشید که برای اینکه یه تیم بخواد صعود کنه 10 نفرو میندازه تو دفاع و اصلا جرات نمیکنه فکر حمله رو بکنه

پس کی تو بازی رفت سه تا زد؟
خوب مشخصه وقتای سه تا زدیم چیزی احتیاج نداریم
این بارسا که باید گل بزنه که یدونه میزنه اونم آفساید

C0OPeR
ببین بارسا چیه که به خاطر یه باخت چقدر آدم خوشحال میشن ! اینا فقط عظمت بارسا رو ثابت میکنه :40::دی

vroom
اما بزرگی بارسا رو داشته باشید که برای اینکه یه تیم بخواد صعود کنه 10 نفرو میندازه تو دفاع و اصلا جرات نمیکنه فکر حمله رو بکنه

:دی
اخه اگه 10 نفر دفاع میکردن که خیلی آبرو ریزی نبود
فقط 9 نفر دفاع میکردن

LeBron
فقط غروره خودشه و .... . و بس
دقیقا همین طوره
مورینیو درس خوبی بهشون داد.
اینتر منطقی بازی کرد و حقش بود کاملا

M A X I M U M
29-04-2010, 00:22

دلیل فکر نکردن به حمله اشتباه مسلم داوری در اخراج بی دلیل موتا بود واگرنه اینتر در همون اوایل ضد حمله های خوبی رو تدارک دیده بود در هر حال بارسلونا حذف شد
بازی فینال بین اینترمیلان ایتالیا و بایرن مونیخ آلمان در مجهزترین، زیباترین و ورزشگاه الیزه فوتبال جهان :
سانتیاگو برنابئو شهر مادرید
به امید اینکه اون بازی هم بازی خوبی بشه

Dr.FANOOS
این پپ کبیرتون خیلی باحاله.جفرن و کرکیچ رو میاره آانری رو نمیاره!دم مورینیو و اینتر گرم.کلی حال کردم.حق توپچی های مظلوم مارو گرفتن.تبریک به تمام اینتری ها
آقا چه مظلومیتی؟:31:

D r i v e r
بله 100 درصد
وقتی از دقیقه 20 یه بازیکن اخراج بشه هر تیمی باشه همین کار رو میکنه
بازم آفرین به اینتر که انسجام تیمیشون رو حفظ کردن
اگه بارسا اینقدر بزرگ بود دیگه باید میتونست در مقابل تیمی که 70 و خورده ای دقیقه 10 نفره بازی میکنه و مدت زیادی هم با 3 مهاجم توی بازی حداقل 2 گل بزنه
که البته 1 گلش رو با کمک یار دوازدهم و سیزدهم زد

SAMAN-JEEZY
ببین بارسا چیه که به خاطر یه باخت چقدر آدم خوشحال میشن ! اینا فقط عظمت بارسا رو ثابت میکنه :40::دی
بابا روتو برم.میخوام روتو برم!:31:

MoJtaBa.R
تبریک : عجب بویی میده فینال !!!!

بازی فینال خوابتون نبره یه وقت !

pcforlife
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 35 (34 کاربران و 1 مهمان) :18:
.
.
.
نیم ساعت دیگه فروم میره تو بک آپ... برید بخوابید...:46: کری باشه واسه فردا!!!:31:

alex_pk
29-04-2010, 00:23
تبریک میگم 90 دقیقه تمام با 11 تا ستاره دفاع محض.

ما که 10 نفره بودیم دفاع میکردیم
شما با 12 تا حمله یدونه میزنید اونم آفساید :دی
اونم تو زمین خودتون با 100 هزار تا تماشاچی

هووووهههههه
Fooooooooooorzaaaaaaaaaa
iiiiiiiiiiiinteeeeeeeeeer

IceLord
مرسی از همه بازکن های اینتر
مرسی آقای خاص

خداحافظ بارسا
سلام بایرن مونیخ

این بارسا هم که کاری نتونست بکنه ببینیم بایرن چند مرده حلاجه.

دم همه بجه ها گرم
کلی حال کردم با این بازی

alireza fatemi
گل که آفساید بود ولی انصفا پیکه کار جالبی کرد به قول میرزایی کلاس گلزنی برای ایرانیا بود:دی

اینتری نیستم ولی دوست داشتم بارسای مغرور بخوره:2:

به همه اینتریا و ایتالیایی ها تبریک میگم:11:

Dr.FANOOS
ایول ....
حرف دل ما رو زدی:31:

alireza fatemi
29-04-2010, 00:24
گل که آفساید بود ولی انصفا پیکه کار جالبی کرد به قول میرزایی کلاس گلزنی برای ایرانیا بود:دی

اینتری نیستم ولی دوست داشتم بارسای مغرور بخوره:2:

به همه اینتریا و ایتالیایی ها تبریک میگم:11:

mehryazdan
29-04-2010, 00:25
این مورینیو انصافا سرشار از هوشه من که تو ذکاوتش موندم

scali
منم تبریک میگم به طرفداران اینتر . ولی حق اینتر نبود صعود کنه . نود دقیقه دفاع محض .

Gilopa
پس کی تو بازی رفت سه تا زد؟
خوب مشخصه وقتای سه تا زدیم چیزی احتیاج نداریم
این بارسا که باید گل بزنه که یدونه میزنه اونم آفساید

گفتم که کارش درست بود اینتر .. اما داداش اینم قبول کن بارسلونا اگر تو بازی رفت 3 تا زده بود تو بازی برگشتم میومد هجومی بازی میکرد و نه اینکه دفاع کنه.. کلا ذات بارسا هجومیه اما اینتر ذاتا تیم هجومی نیست

البته میگم منطق حکم میکرد اینتر اینجوری بازی کنه و خیلیم حرفه ای بود .. بازم تبریک میگم

D r i v e r
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 38 (36 کاربران و 2 مهمان) D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, aliani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), alireza fatemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), arisa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), றД ĵ ĭ Đ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Cain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Дttractive ζ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Ezmir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), FANOOS_AK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), fmps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), IceLord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Javad_Ed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, karkan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), LeBron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), malaki_mall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mani_2004_2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), matarsaak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mehryazdan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Mohammad_666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mstf666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, piroooz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, saeidtmu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sam_sami_2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), scali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), The Animal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vroom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+

D3vil_A
سلام.

بازی قشنگی بود.مخصوصا دقایق آخرش........

مسی و ژاوی رو دو تا بازیکن با هم میرفتن طرفش و هیچ کاری نتونستند بکنند و بلاخره دیدید که بارسا بدون این دوتا بازیکن هیچ کاری نمیتونه بکنه......
گل بارسلونا هم که کمی تا قسمتی آفساید تشریف داشتند ......اینتر هم که 24/7 بازی داشت دفاع میکرد مخصوصا بعد از اخراج....

تبریک به اینتری ها..:دی

تسلیت به بارسایی ها...... :دی

piroooz
تاپیک در حال انفجار...
صحنه ای که گل دوم مردود شد قلبم کنده شد...
به هر حال تبریک به تفکر قوی تر هر چند که شدیدا کاتالونیم و حالم از این دفاع چند لایه بهم میخوره...

malaki_mall
29-04-2010, 00:26
برد این شکلی اینتر و این کری ها منو یاد پارسال همین وقتها میندازه :21:

anti_girl
29-04-2010, 00:26
خوب اول تسلیت میگم به طرفداران بارسا...مخصوصا خودم که......!!!
و تبریک میگم به طرفداران واقعی اینتر....!!!نه اونایی که باختن و طرفدارش اینتر شدن..!!!
به هر حال این باخت از ارزش های بارسلونا کم نمیکنه...!!

matarsaak
29-04-2010, 00:27
Forza Inter

IceLord
29-04-2010, 00:28
راستی یکی قرار بود بیاد کلاهش رو به احترام اینتری ها برداره.

کجاست؟ اومده یا نه؟

C0OPeR
ما به داور باختیم ! 3-4 تا پنالتی رو نگرفت . یه گل رو هم مردود اعلام کرد ! :دی
مگه اینکه با داوری ببرین ! کل بازی هم که وقت کشی میکردین . روی عرب ها رو سفید کردین :27:

mstf666
ببین بارسا چیه که به خاطر یه باخت چقدر آدم خوشحال میشن ! اینا فقط عظمت بارسا رو ثابت میکنه
این منفور بودن بیش از حدش رو ثابت میکنه ...

alex_pk
ببین بارسا چیه که به خاطر یه باخت چقدر آدم خوشحال میشن ! اینا فقط عظمت بارسا رو ثابت میکنه

ما تو همه برد های اینتر انقدر خوشحال میشیم
شما فینال هم بیا میبینی
آخی......راستی شما فینال نیستین :دی

عظمت چیه پسرم
دماغ مسی رو با دوتا انگشت گرفتن بارسا باخت :دی
عظمت کیلو چنده که تو زمین خودش یه گل هم نمیتونه بزنه.

این منفور بودن بیش از حدش رو ثابت میکنه ...

دقیقا

IceLord
29-04-2010, 00:29
مگه اینکه با داوری ببرین ! کل بازی هم که وقت کشی میکردین . روی عرب ها رو سفید کردین :27:
ای خدا

رو رو برم. جان ما بگو تو این بازی داور طرف کی رو گرفت؟ جون من بگو!!!

از رو نمیرن نمی دونم چی کارشون باید کرد.

vroom
29-04-2010, 00:29

بازی رفت را یادت رفت که با اتوبوس اومده بودن و خیلی خسته شدن:دی

Dr.FANOOS
29-04-2010, 00:30
سلام.

بازی قشنگی بود.مخصوصا دقایق آخرش........

مسی و ژاوی رو دو تا بازیکن با هم میرفتن طرفش و هیچ کاری نتونستند بکنند و بلاخره دیدید که بارسا بدون این دوتا بازیکن هیچ کاری نمیتونه بکنه......
گل بارسلونا هم که کمی تا قسمتی آفساید تشریف داشتند ......اینتر هم که 24/7 بازی داشت دفاع میکرد مخصوصا بعد از اخراج....

تبریک به اینتری ها..:دی

تسلیت به بارسایی ها...... :دی
تمام تیم های دنیا رو ببینی که دارن نتیجه می گیرن اگه بازیکن کلیدی شون رو بگیری همین اتفاق می افته.مثل اتفاقی که برای منچستر افتاد یا رئال که رونالدو اگه خوب نباشه رئال هم هیچه!
قبول داری دوست عزیز؟:31:

malaki_mall
29-04-2010, 00:30
این مورینیو انصافا سرشار از هوشه من که تو ذکاوتش موندم

آی گفتی.

این باهوشی مورینیو منو یاد محبوبیت بعضی ها میندازه.

بیاید یه سیاهه تهیه کنیم تا این مرتیکه چلقوز رو بکنن مربی تیم ملی.

C0OPeR
29-04-2010, 00:31
بازی رفت را یادت رفت که با اتوبوس اومده بودن و خیلی خسته شدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده اینو یادم رفته بود . دستت درد نکنه :دی

vroom
29-04-2010, 00:32
تمام تیم های دنیا رو ببینی که دارن نتیجه می گیرن اگه بازیکن کلیدی شون رو بگیری همین اتفاق می افته.مثل اتفاقی که برای منچستر افتاد یا رئال که رونالدو اگه خوب نباشه رئال هم هیچه!

من که قبول ندارم:دی حالا اون دوستمون را نمیدونم
بازی دیشب را دیدی دوست عزیز؟ روبن اون روبن همیشگی نبود , ریبری هم که محروم بود ولی این تیم بایرن بود که بازی میکرد:46:

ebi66_boukan
من دوست داشتم اینتر ببره ولی باید قبول کرد اینتر خیلی تدافعی بود و ضد فوتبال.

D r i v e r
نه!
تیمی تیمه و مربی مربیه که اگه بازیکن کلیدیش رو ازش بگیری بازم بتونه بازی خودش رو ارائه بده
نه اینه مسیلونا باشه!
بارسا با علم اینکه مسی کنترل خواهد شد وارد زمین شد ولی من به شخصه هیچ برنامه ی خاصی ندیدم

D3vil_A
29-04-2010, 00:33
درسته دوست عزیز...
ولی نه تا این حد نتونند بازی کنند.....
منظرو از نداشتن این بود که نتونند کاری بکنند....

مثلا تو بازی رئال با بارسا کاکا نبود....ولی مثل بازی امشب رئال ضعف نشون نداد ...و این ضعف بارسا رو روی این دوتا بازیکن میرسونه.....

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 46 (44 کاربران و 2 مهمان)

:11:

attractive_girl

+

LeBron
آقا از این کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند یه عکس یادگاری بگبرین : دی

Dr.FANOOS
شما فینال هم بیا میبینی
آخی......راستی شما فینال نیستین :دی

عظمت چیه پسرم
دماغ مسی رو با دوتا انگشت گرفتن بارسا باخت :دی

دقیقا
اینو هستم!
لوسیو ساموئل و چیوو مایکون اشنایدر کامبیاسو و ..... در حد دوتا انگشتن
انصافا این رو خوب اومدی!

D r i v e r
آی گفتی.

این باهوشی مورینیو منو یاد محبوبیت بعضی ها میندازه.

بیاید یه سیاهه تهیه کنیم تا این مرتیکه چلقوز رو بکنن مربی تیم ملی.
عزیز دلیل که نمیشه شما طرفداری میلانی به این بنده خدا توهین کنی
با اینکه از مورینیو خوشم نمیاد ولی انصافا خوب برنامه ای پیاده کرد

M A X I M U M
29-04-2010, 00:34
از صدا و سیما صدای آژیر آمبولانس و ماشین آتش نشانی میاد خبرها حاکی از سوختن میرزایی و جاودانی و ... است :31:
شایان ذکر است سوختگی های فوق العاده زیادی هم در نواحی مختلف ایران و دیگر نقاط جهان رخ داده است :27:

IceLord
نه!
تیمی تیمه و مربی مربیه که اگه بازیکن کلیدیش رو ازش بگیری بازم بتونه بازی خودش رو ارائه بده
نه اینه مسیلونا باشه!
بارسا با علم اینکه مسی کنترل خواهد شد وارد زمین شد ولی من به شخصه هیچ برنامه ی خاصی ندیدم

این دکمه تشکر کو؟

حالا من به عنوان یه طرفدار اینتر خیلی بیشتر از بارسا نگران بایرن هستم.
بچه ها نظرتون چیه؟

از صدا و سیما صدای آژیر آمبولانس و ماشین آتش نشانی میاد خبرها حاکی از سوختن میرزایی و جاودانی و ... است :31:
شایان ذکر است سوختگی های فوق العاده زیادی هم در نواحی مختلف ایران و دیگر نقاط جهان رخ داده است :27:

خدائیش من اوج طرفداری از یه تیم رو توی گزارش فردوسی پور دیدم.
فقط یک دفعه قبول کرد که اینتر منطقی تر از بارسا داره بازی می کنه.
20 بار گفت که والدز هم باید بیاد جلو. بیشتر از پپ گواردیولا این فردوسی پور حرص خورد.
جاودانی هم که بغض گلوشو گرفته بود نمی تونست صحبت کنه.

D r i v e r
آقا از این کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند یه عکس یادگاری بگبرین : دی
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 49 (47 کاربران و 2 مهمان) D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, 136209 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 779 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), alireza fatemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), arisa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), attractive_girl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Cain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), davy jones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Дttractive ζ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), ebi66_boukan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Erfan64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Ezmir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), FANOOS_AK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Feli ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), IceLord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), karkan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), LeBron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Majid393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, malaki_mall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), matarsaak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), MMM52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Mohammad_666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mstf666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, night lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), noble savior ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), piroooz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, RAY-MILAD-007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, ReZa DN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), saman-khaste ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sam_sami_2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), scali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sirchicco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), The Animal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vroom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, wahid2003vj ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

C0OPeR
من دوست داشتم اینتر ببره ولی باید قبول کرد اینتر خیلی تدافعی بود و ضد فوتبال.

اصلا به مورینیو ضد فوتبال معروفه . تو چلسی هم همینکارارو میکرد :دی
بعد بازی چه ذوقی کرده بود بنده خدا ... :27:

LeBron
تدافعی بود و ضد فوتبال
این دو تا اصلا ربطی به هم ندارن

piroooz
29-04-2010, 00:35
ولی قبول کنید با این دفاع چند لایه پله هم نمیتونست کاری بکنه ...
البته در فوتبال مدرن یه تاکتیک حساب میشه

Dr.FANOOS
29-04-2010, 00:35
نه!
نه اینه مسیلونا باشه!
میشه یه تیم بگی که همچین خاصیتی داشته باشه که مربی و بازیکنان کلیدی اش رو بگیرن اونوقت باز هم.....
یه چیز می گیا:31:

SAMAN-JEEZY
29-04-2010, 00:36
خیلی باحال بود.دمت گرم.کلی خندیدیم:27:

scali
29-04-2010, 00:36
اینو هستم!
لوسیو ساموئل و چیوو مایکون اشنایدر کامبیاسو و ..... در حد دوتا انگشتن
انصافا این رو خوب اومدی!

اینو خوب اومدی . کم مونده بود خود مورینیو هم بیاد تو زمین مسی رو نگه داره .

Dr.FANOOS
29-04-2010, 00:37
درسته دوست عزیز...
ولی نه تا این حد نتونند بازی کنند.....
منظرو از نداشتن این بود که نتونند کاری بکنند....

مثلا تو بازی رئال با بارسا کاکا نبود....ولی مثل بازی امشب رئال ضعف نشون نداد ...و این ضعف بارسا رو روی این دوتا بازیکن میرسونه.....

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 46 (44 کاربران و 2 مهمان)

:11:
مثلا تو ال کلاسیکو زلاتان نبود و هم خودت می دونی هم من که کاکا و زلاتان هیچ تاثیری نمی تونستند بذارند چون با اون کاکا و زلاتانی که من و تو می شناختیم فرق فوکوله! پس باز هم همون هیچه خودمون!

Ezel
راستی یکی قرار بود بیاد کلاهش رو به احترام اینتری ها برداره.

کجاست؟ اومده یا نه؟
من که بازی رفت گفتم نه تنها کلاهم رو برداشتم بلکه ایستاده به افتخار جناب خاص کف زدم :دی
البته قرار بود به احترام مورینیو نه به احترام اینتریها .
در کل عزیزان من بیایید با هم مهربان باشید و مهر بورزید ، بازی هرچی که بود و هرچی که شد تموم شد و تابلوی نتایج مشخص کرد که کی خوشحال از برد و صعود و کی ناراحت از باخت و حذف است ، خواهشمند است این تاپیک رو هم مثل بازی رفت به بسته شدن نکشونید .

اما چند نکته جالب :
1- فردوسی پور دقیقه 3 گفت ((( اعتقادی به مکسول نداره فرانک ریکارد))) . در روانشناسی به این میگن تکانه های زبانی نا هشیار ، بدین معنی که فردوسی پور علاقه داشته ریکارد مربی بارسا باشه .
2- صحنه ای که یقه پیراهن زلاتان پاره شد خیلی جالب بود :دی
3- صحنه ای که پپ داشت با زلاتان صحبت میکرد و جناب خاص ییهو از پشت سر اومد و چیزی بهش گفت هم خیلی باعث شعف گردید .

attractive_girl
چقد حرف ميزنين بابا:31: حالا هي بگين دخترا پر حرفن!:دي

يك لحظه سكوت به احترام باخت بارسا و برد اينتر :دي

malaki_mall
نه!
نه اینه مسیلونا باشه!

اینتر که سرشار از برنامه بود.

تصورش کنین گرونترین تیم اروپا 90 دقیقه توی 1/3 دفاعی فقط دفاع کنه و بزنه زیر توپ.

Gilopa
آخر بازی مورینیو به کی کلید کرده بود با دستاش ؟ من احساس کردم به طرفدارا بارسا داشت ضد حال میزد

D r i v e r
میشه یه تیم بگی که همچین خاصیتی داشته باشه که مربی و بازیکنان کلیدی اش رو بگیرن اونوقت باز هم.....
یه چیز می گیا:31:
نمیخوام مثال آرسنال رو بزنم
ولی میزنم
آرسنال تا این هفته های آخر نصف بازیکن های کلیدیش رو نداشت
مهاجماش همه مصدوم بودن
توی مقطعی از فصل هم فابرگاس نبود که کلیدی ترین بازیکن آرسناله!
ولی آرسنال بازم آرسنال بود

136209
[
بعد بازی چه ذوقی کرده بود بنده خدا ... :27:[/QUOTE]

این کارش برای بیشتر سوزوندن ..... بارساییها بود

M A X I M U M
29-04-2010, 00:38
خبرهای جدید اینطور می رسند که در ایران کاربرانی که در حال سوختن هستند در یخچال های خانه شان دنبال یخ می گردند اما پیدا نمی کنند به همین خاطر در این تاپیک از مورینیو و اینتر بد می گویند تا شاید کمی از سوختنی ... سوخته شان کم کنند اما اینکار هم باعث افروخته تر شدن این سوزش خواهد شد :31:
چی گفتم :27:

S@nti@go_s&k
29-04-2010, 00:38
این بردو به تمام ال اینتریای عربستان تبریک میگم :31:

IceLord
29-04-2010, 00:39
من که بازی رفت گفتم نه تنها کلاهم رو برداشتم بلکه ایستاده به افتخار جناب خاص کف زدم :دی
در کل عزیزان من بیایید با هم مهربان باشید و مهر بورزید ، بازی هرچی که بود و هرچی که شد تموم شد و تابلوی نتایج مشخص کرد که کی خوشحال از برد و صعود و کی ناراحت از باخت و حذف است ، خواهشمند است این تاپیک رو هم مثل بازی رفت به بسته شدن نکشونید .

اما چند نکته جالب :
1- فردوسی پور دقیقه 3 گفت ((( اعتقادی به مکسول نداره فرانک ریکارد))) . در روانشناسی به این میگن تکانه های زبانی نا هشیار ، بدین معنی که فردوسی پور علاقه داشته ریکارد مربی بارسا باشه .
3- صحنه ای که پپ داشت با زلاتان صحبت میکرد و جناب خاص ییهو از پشت سر اومد و چیزی بهش گفت هم خیلی باعث شعف گردید .

درود بر شما به عنوان یک بارسایی خالص

البته فقط خط اولش تایید میشه. بقیه اش ... :31:

alex_pk
توپ مسی داور دیگه اثر ندارد
اینتر فینالیست شده گواردیولا خبر ندارد

Dr.FANOOS
نمیخوام مثال آرسنال رو بزنم
ولی میزنم
آرسنال تا این هفته های آخر نصف بازیکن های کلیدیش رو نداشت
مهاجماش همه مصدوم بودن
توی مقطعی از فصل هم فابرگاس نبود که کلیدی ترین بازیکن آرسناله!
ولی آرسنال بازم آرسنال بود
خیلی متعصبی!
آرسنال جدا جلوی منچستر سیتی یا ویگان چی کار کرد؟:31:
یا حتی جلوی همین بارسلونا؟

Cain
29-04-2010, 00:40

من طرفدار عادلم :31: اما چون بارسایییه حقشه ! :41:
اقا دمت گرم حال دادی :20: کلی خندیدم :11:

LeBron
الان ساعت 2 میشه و موقع بکاپ گیری
جمع کنین برید خونه هاتون : دی

D r i v e r
اینتر که سرشار از برنامه بود.

تصورش کنین گرونترین تیم اروپا 90 دقیقه توی 1/3 دفاعی فقط دفاع کنه و بزنه زیر توپ.
خود این زیر توپ زدن هم برنامست!
اگه نزنن زیر توپ پس چیکارش کنن؟
شما بگو
پاس بدن به مسی یا زلاتان؟

B L A S T E R
29-04-2010, 00:41
تبریک میگم به اینتری ها...
به برنابئو خوش آمدید!

iriali
29-04-2010, 00:42
دم مورینیو گرم چه حالی کردیم

بارسای مغرور روش کم شد

به خصوص طرفدارانش که میگفت هیچ تیمی نمیتونه جلوی ما رو بگیره

D3vil_A
مثلا تو ال کلاسیکو زلاتان نبود و هم خودت می دونی هم من که کاکا و زلاتان هیچ تاثیری نمی تونستند بذارند چون با اون کاکا و زلاتانی که من و تو می شناختیم فرق فوکوله! پس باز هم همون هیچه خودمون!
ببینید منظور من اینه که یک تیم نباید به این شدت روی 2 تا بازی کن مثل ژاوی و مسی حساس باشه و کل نتیجه بازیش به بازی کردن این دو بازی کن وابسته باشه.....قبول داری؟

M A X I M U M
من طرفدار عادلم :31: اما چون بارسایییه حقشه ! :41:
اقا دمت گرم حال دادی :20: کلی خندیدم :11:
قربونت عزیز
بابا اینا حذف شدن دیگه حالا مگه قبول می کنن فقط میان از این و اون بد میگن :19:

pcforlife
29-04-2010, 00:43
گل پیکه:

ولی اگر این گل آفساید بود، واقعا میلیمتری بود!!!:20:

47 (45 کاربران و 2 مهمان)
:blink:
یاعلی:11:

scali
خود این زیر توپ زدن هم برنامست!
اگه نزنن زیر توپ پس چیکارش کنن؟
شما بگو
پاس بدن به مسی یا زلاتان؟

از کی تا حالا زیر توپ زدن برنامه شده ؟:31:

D r i v e r
خیلی متعصبی!
آرسنال جدا جلوی منچستر سیتی یا ویگان چی کار کرد؟:31:
یا حتی جلوی همین بارسلونا؟
بله روی تیم خودم تعصب دارم!
ولی به نظرت تیمی که از سومی تکون نمیخوره چه دلیلی داره که به خودش سخت بگیره؟
فصل رو با آرامش تموم میکنه تا تابستون چند تایی بازیکن اضافه کنه و برای فصل بعد!
یادت باشه تا بازی قبل از تاتنهام آرسنال با 1 - 3 امتیاز اختلاف مداوم به دنبال صدر جدول بود
منچستر رو یادم رفت بگم
خیلی ها میگفتن منچستر فقط به رونی وابستست
درسته تا حدودی وابسته بود ولی بازم منچستر نتیجه خودش رو میگرفت

SAMAN-JEEZY

اما چند نکته جالب :

کار خیلی بدی کردی!:31:

night lord
شما فینال هم بیا میبینی
آخی......راستی شما فینال نیستین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عظمت چیه پسرم
دماغ مسی رو با دوتا انگشت گرفتن بارسا باخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادمه بچه که بودیم کارتون فوتبالیستا نگا میکردیم یه ضربه ایستگاهی شد , تیم حریم کلا 11 تا بازیکنشو برد تو دروازه که توپه گل نشه.
فک کنم مورینیو زیاد فوتنالیستا نگا میکنه:27: چون 90 دقیقه با شیوه 0-0-11 بازی میکرد یکیشونم که اخراج شد کلا مهاجمارو ریخت بیرون دفا پر کرد جاش . آخر بازیم که برد فک کرد هارلی دیویدسونه با 200 تا سرعت داشت دور زمین میدویید و بالا پایین میپرید .
اونوقت میگید کو عظمت ؟!!!:18: عظمت اون 6 تا جام فصل پیشه که جم کرد . اره داداش:21:

*LionHeart*
29-04-2010, 00:44
اه اه به اين بازي

واقعا اسمشم ميزارن كه مورينيو خيلي ميفهمه

من به شخصه به اين فهمش 1050 امتياز ميدم :27::27::27:

Dr.FANOOS
ببینید منظور من اینه که یک تیم نباید به این شدت روی 2 تا بازی کن مثل ژاوی و مسی حساس باشه و کل نتیجه بازیش به بازی کردن این دو بازی کن وابسته باشه.....قبول داری؟
من هم گفتم یه تیم مثال بزن که خارج از این قانون باشه؟
من تا 3 هستم منتظر مثالت.

C0OPeR
خبرهای جدید اینطور می رسند که در ایران کاربرانی که در حال سوختن هستند در یخچال های خانه شان دنبال یخ می گردند اما پیدا نمی کنند به همین خاطر در این تاپیک از مورینیو و اینتر بد می گویند تا شاید کمی از سوختنی ... سوخته شان کم کنند اما اینکار هم باعث افروخته تر شدن این سوزش خواهد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چی گفتم
یخ تموم کردیم . داری برسون . مصرف بالاست :دی
تو این دو هفته چقدر طرفداران اینتر (طرفداران تیم های حذف شده توسط بارسا) زیاد شدن :27:

ar.behnam
واااااااااااااااااااااااا ااااای یاد م رفت ببینمش چی شد !!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

IceLord
از کی تا حالا زیر توپ زدن برنامه شده ؟:31:
از موقع زیر:

1- داور دقیقه 30 یک بازیکن رو بی دلیل اخراج کنه :41:
2- بازی تو زمین حریف باشه.:5:
3- بازی رفت 3 تا توپونده باشی. :31:

LeBron
29-04-2010, 00:45
کسی فیلم خوشحالی های بعد بازی رو نداره؟

piroooz
29-04-2010, 00:46
واااااااااااااااااااااااا ااااای یاد م رفت ببینمش چی شد !!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

D r i v e r
29-04-2010, 00:47
یادمه بچه که بودیم کارتون فوتبالیستا نگا میکردیم یه ضربه ایستگاهی شد , تیم حریم کلا 11 تا بازیکنشو برد تو دروازه که توپه گل نشه.
فک کنم مورینیو زیاد فوتنالیستا نگا میکنه:27: چون 90 دقیقه با شیوه 0-0-11 بازی میکرد یکیشونم که اخراج شد کلا مهاجمارو ریخت بیرون دفا پر کرد جاش . آخر بازیم که برد فک کرد هارلی دیویدسونه با 200 تا سرعت داشت دور زمین میدویید و بالا پایین میپرید .
اونوقت میگید کو عظمت ؟!!!:18: عظمت اون 6 تا جام فصل پیشه که جم کرد . اره داداش:21:
از کی تا حالا سیستم های فوتبال به صورت 11 نفری ارائه میشن؟ :blink:

khar2khar
هانری روی نیمکت اما جفرن ...:31:

بارسا بایه نفر بیشترو 100 هزار نفر تماشاچی نتونست اینترو ببره اینجاست که تفاوت مربی ها مشخص می شه

night lord
اااااااااااااااااااااااا عجب سرعتی داره این تاپیک . من پستی که میخواستم بدم صفحه 18 بود تا نوشتمو دادم دکمه ارسالو زدم پستم رفت صفحه 22:18::18:

Dr.FANOOS
تو این دو هفته چقدر طرفداران اینتر (طرفداران تیم های حذف شده توسط بارسا) زیاد شدن :27:
بهت قول می دم از این 40 نفر آنلاین 10 تا اینتری هم گیر نمی یاد!

scali
29-04-2010, 00:48
از موقع زیر:

1- داور دقیقه 30 یک بازیکن رو بی دلیل اخراج کنه :41:
2- بازی تو زمین حریف باشه.:5:
3- بازی رفت 3 تا توپونده باشی. :31:

خیلی جالبه اخراج بی دلیل بود یا اینکه گل مارو الکی مردود کرد ؟

بازی رفت هم کم مونده بود بازیکنان پای پیاده بیان واسه بازی .

D r i v e r
چیزی خاصی نشد
فقط آقای خاص خصا تر شد و مسی و بارسا از جام خداحافظی کردن

*LionHeart*
من هم گفتم یه تیم مثال بزن که خارج از این قانون باشه؟
من تا 3 هستم منتظر مثالت.

منم تا 5 هستم ببينم اين دوستمون چه مثالي ميخواد بزنه

Ezel
کسی فیلم خوشحالی های بعد بازی رو نداره؟
فکر کنم تا لحظاتی دیگه جناب حسین خان زحمتشو بکشه .
با سرعتی در حد مورینیو پس از بازی به سوی بسته شدن تاپیک میرویم:دی

B L A S T E R
29-04-2010, 00:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]افساید نبود/

ar.behnam
29-04-2010, 00:50
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
چیه :-s :-s

Dr.FANOOS
هانری روی نیمکت اما جفرن ...:31:

بارسا بایه نفر بیشترو 100 هزار نفر تماشاچی نتونست ایترو ببر اینجاست که تفاوت مربی ها مشخص می شه
اتفاقا برد بارسا! بله یه مربی هست که همیشه دل به دریا می زنه یه مربی هم هست که....
مورینیو تا رفت فیتال مربی شدا! خیلی جالبه! ولی قبول دارم کسی که بتونه گواردیولا رو ببره باید خیلی......

C0OPeR
بهت قول می دم از این 40 نفر آنلاین 10 تا اینتری هم گیر نمی یاد!
امیدوارم همینا بعد فینال اگه اینتر باخت بازم طرفدارش باشن :دی
ما هم یخ برسونیم :21:

M A X I M U M
باشه باشه تحمل کن اصغرجون
الان می فرستم الان با مشکل یخ برخوردیم اما من هواتو دارم
اصغرجون برو فعلان بپر تو حموم خودتو با آب سرد نگه دار تا من برسم :27:

malaki_mall
29-04-2010, 00:51
اینتر بارسا رو بیخیال شین.

می خوام یکشنبه امضام رو آپ تو دیت کنم.:21:

D r i v e r
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 48 (46 کاربران و 2 مهمان) D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, *LionHeart* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 136209 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 779 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), alireza fatemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), றД ĵ ĭ Đ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), beenHere-doneThat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Black Prince ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), black-ghost5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Cain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Дttractive ζ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Ezmir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), FANOOS_AK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), hoomaan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), IceLord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), khar2khar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), LeBron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Majid393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, malaki_mall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mehdi_360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mstf666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, m_kh111 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), night lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), noble savior ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), piroooz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, R.P.G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, RAY-MILAD-007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, resident_evil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), saman-khaste ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), scali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), The Animal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), نادر1368 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),

IceLord
اااااااااااااااااااااااا عجب سرعتی داره این تاپیک . من پستی که میخواستم بدم صفحه 18 بود تا نوشتمو دادم دکمه ارسالو زدم پستم رفت صفحه 22:18::18:

منظورت صفحه 23 و 24 هست؟؟ :31:

منظورت گل افساید بود که داور قبولش کرد؟

C0OPeR
مورینیو بعد از بازی ~~~~>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piroooz
29-04-2010, 00:52
چیه :-s :-s
هیچی عزیزم ...:31:
مگه نمیدونستی از این بازی تو آخرت سوال طرح میکنند

Dr.FANOOS
چیزی خاصی نشد
فقط آقای خاص خصا تر شد و مسی و بارسا از جام خداحافظی کردن
آقا شما خیلی خوشحالیا کشته مردیه اون مثالت هستم
آرستال بازی های اخیرش همون آرسنال بود اصلا این فصل کسی رو برد چلسی و منچستر رو می گم؟
شما تعصب خاصی دارید!شما از مورینیو خاص ترید !

M A X I M U M

بابا به خدا خیلی خیلی رو داری
اون گل بویان رو که اگه میگی همون موقع داور سوت زده بود و هند گرفت بعدش اون بویان رفت گل زد
همه اونجا ایستاده بودن سزارم که هیچ عکس العملی نشون نداد
بابا رو رو برم اینا دیگه کین

C0OPeR
29-04-2010, 00:53
باشه باشه تحمل کن اصغرجون
الان می فرستم الان با مشکل یخ برخوردیم اما من هواتو دارم
اصغرجون برو فعلان بپر تو حموم خودتو با آب سرد نگه دار تا من برسم :27:
قربونت نگه دار واسه فینال لازمت میشه :46::27:

scali
منظورت صفحه 23 و 24 هست؟؟ :31:

منظورت گل افساید بود که داور قبولش کرد؟

عزیزم گل که اصلا آفساید نبود :31:

D r i v e r
منم تا 5 هستم ببينم اين دوستمون چه مثالي ميخواد بزنه
عزیز جان
مگه من کارشناس فوتبالم؟!
من نهایتا بازی های تیم خودم و بازی های لیگ انگلیس رو دنبال کنم
نمیدونم وضعیت رم توی این فصل چطور بود و اینکه توتی توی همه بازیها حضور داشت یا نه
ولی اگه حضور نداشته میشه رم رو هم مثال زد

alex_pk
اون قسمت که خوزه رو سر پت دست کشید گفت هنوز خیلی کوچولویی گوگولی

றД ĵ ĭ Đ
تو هر دقیقه 5 صفحه میره جلو تاپیک : دی