PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کد فعال سازی برای Aone flv converter 5.3.0402

ghorban2
22-04-2010, 14:23
برنامه ی زیر یکی از بهترین کانورترهایی است که به راحتی بوسیله ی آن می توان فایل های flv را به فرمت های دیگر تبدیل کرد.
آیا کسی license name و license code نرم افزار FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod Converter 5.3.0402 را دارد؟ یا هر چیزی که بشه محدودیت این برنامه رو برداشت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

head_djmusic
25-04-2010, 11:07
دوست عزیز در برنامه های convertor رتبه اول متعلق به total video convertor و سپس xilisoft hd vc میباشد . برنامه هایی که پر استفاده نباشند معمولا پیگیری برای کرک کردنشون پایین ، از لینکه زیر برنامه توتال رو بگیر و تست کن از قابلیتهای دیگش اینه که میتونی زیر نویس رو بچسبونی به فیلم و تمام codec ها رو که حتی km player و gom player ندارن و این برنامه و پلیرش داره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Serial.rar

head_djmusic
25-04-2010, 11:16
اگه خواستی از برنامه دلخواهت هم استفاده کنی ، ورژن قبلی و با کرک میتونی بگیری چون این ورژن هنوز کرک نشده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .0.526___Serial___crack__AnOn_.rar

ghorban2
25-04-2010, 15:12
بالاخره یکی جواب داد،
آقا دستت درد نکنه ممنونم.
من بیشترین استفادم اینه که می خوام ویدیوهای با فرمت flv رو که از یوتیوب می گیرم رو به فرمت هایی مثل mp4 تبدیل کنم. آخه این flv های یوتیوب نمی دونم چطوریه که با یکی دو تا برنامه ای که داشتم نمیشد تبدیلشون کرد یعنی اصلا به عنوان ورودی نمیشد وارد برنامه کرد اما اینی که لینکش رو گذاشتم برنامه ی تر و تمیزی بود اما محدودیت داشت . حالا این دوتایی که دادید رو تست می کنم ببینم چی میشه.

head_djmusic
27-04-2010, 23:24
از نرم افزار پیشنهادی من استفاده کن مطمئن باش پشیمون نمیشی