PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با گرافیکی حیرت انگیز ا ( Rally Master Pro 3D ( Satio , Vivaz ا

M @ j i d
20-04-2010, 14:52
Fishlabs Present

Rally Master Pro 3D

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به جرات میگم که گرافیکی ترین بازی Racing سیمبین در تمام عمرم بود! (فقط از روی عکسهاش)

It is available for free download racing game in 3D, Rally Master Pro for sony Ericsson owners. Following the agreement signed with the German developer Fishlabs, finally you can distrutar of this game, thanks to the screen resolution of 640 × 360 pixels, Satio and Lively, where it comes preinstalled, offers detailed landscapes and a multitude of weather conditions.
At the same time, the 27 tracks provide a highly realistic driving. Rally Master Pro includes a variety of cars, various shots of television cameras and individual sequences. It also offers an adrenaline, where the car must reach the finish line unscathed as possible. The game features an overview of the state of the car, repair options and settings for the next test.

Satio , Vivaz

17MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Omnia HD

Unsigned

دوستان 97 دار هم تست کنند

به خدا چشام پای سیستم در اومد یه تشکر بکن بفهمم به درد خورده...: دی

dell2004
20-04-2010, 15:32
متاسفانه روی Omnia HD جواب نداد یعنی نصب شد ولی همون اول پیغام داد که فقط روی اریکسون جواب میده:41::41:

M @ j i d
20-04-2010, 17:16
الان روی 97 تستش کردم.........اجرا شد.........ولی میگه که فقط ماله ساتیو هستش.......پس اجرا شدنش که اجرا میشه.........فقط یه نفر از هکر های عزیز باید بیاد یه ریپک خوشکل ازش دربیاره.......

mehdi30nema
20-04-2010, 20:55
روی 5530 کسی تست کرده ؟

starn
20-04-2010, 21:11
فعلا هیچ راهی نیست و بازی فقط و فقط روی ساتیو و ویواز اجرا می شه
مگه این که هکرا بازی رو دست کار کنن پس دوستانی که غیر از این 2 مدل دارن بازی رو دانلود نکنن

feryshad
20-04-2010, 22:18
بازی دانلود و نصب و اجرا شد :دی

زیاد بازی نکردم. ولی گرافیکش بهترین گرافیکیه که تو بازی های سیمبین وجود داره ...
تمام جزییات درون ماشین به خوبی معلومه ... بازی که معلومه رالیه :دی ولی خیلی دیگه طبیعیه :دی چون نقشه خون هم داره :دی یارو تو ماشین هی right و left میکنه :دی ولی من راه خودمو میرفتم :دی پریووی بعد مسابقه هم خیلی باحاله ... میشه دوربین ها رو هم عوض کرد ...

حجمش 17 مگه و موقع نصب 44 مگ میگیره و نسبت به فراری اوولوشن که حجمش خیلی بیشتره ، گرافیک و گیم پلی خیلی بهتری داره

در کل چیز خیلی خوبیه ... یه مدت سرگرم میشیم :دی

M @ j i d
20-04-2010, 22:30
بسه بابا.........دلمون آب شد.......تورو خدا دیگه تعریف نکن :دی......

نکته جالب هم اینه که نسخه آیفون این بازی با این نسخه سیمبین تفاوت زیادی نداره.....یعنی خوش به حالمونه....(حالتونه: دی)

NaKhoda BiBaK
21-04-2010, 11:42
N97 چی شد ؟
اجرا میشه یا نه روی ان97؟

Hadi King
21-04-2010, 11:58
تو سايت هاي ديگه گفته شده كه فقط روي همين دو نوع گوشي جواب ميده بقيــه مدل ها :41:
موفق باشيد!:40:

golmohammadi
21-04-2010, 12:54
ولی هر چی هست گرافیک خیلی خوبی داره

starn
21-04-2010, 13:15
اینجور که یکی 2 تا از کاربران موبایلستان دانلود کردن بازی رو رو ویواز نصب کردن اجرا نشده و گفته بازی فقط مخصوص ساتیو !!1 خیلی جالبه
با این که این بازی به صورت خود کار رو ویواز نصب ولی دلیل نمشه شاید یکی پاک کرده
=========
حالا دوستانی که ویواز دارن یه تست بزنن ببینن این حرف صحت داره یا نه

feryshad
21-04-2010, 21:00
فکر کنم این بازی رو مموری کارت همراه ویواز باشه ... آدم عاقل ازش بک آپ میگیره که اگه پاک شد مشکلی نداشته باشه :دی

خب امروز یه چند ساعتی باهاش بازی کردم :دی
گرافیک در حد تیم ملی برزیل. گیم پلی در حد عالی نیست ولی خوبه . میتونست خیلی بهتر بشه. سختی آماتورش راحته ولی بعدیا خیلی سختند :دی مخصوصا اگه بارون بیاد :دی ماشین همش سر پیچ میچرخه میخوره به دیوار درب و داغون میشه. بعد هر دوتا بازی ماشین رو میشه تعمیر کرد. که تعمیر کردنش هم باحاله. یه قسمت داره که اتومات خودش تنظیم میکنه ولی نه تا آخر یه قسمت هم داره که خودمون باید تعمیر کنیم و خیلی باحاله ... چند جور میشه تعمیر کرد. یه قیمت باید باد لاستیک ها رو تنظیم کرد :دی یه قسمت هم باید پیچ های چرخ رو محکم کرد و ...

یه کم اپشن های ماشین رو بیشتر میکرد و مثلا تقویت هم میذاشت دیگه خیلی توپ میشد :دی

خلاصه بازی برای ساتیو داران بدجور توصیه میشه و نصب نکردنش حکم محاربه با فروم رو داره :دی

M @ j i d
21-04-2010, 21:57
صدای محیط چطوره؟.........صدای بارون و رعد و برق میاد؟............لامصب بدجوری گذاشتتمون تو کف.........

feryshad
22-04-2010, 11:59
صدای محیط چطوره؟.........صدای بارون و رعد و برق میاد؟............لامصب بدجوری گذاشتتمون تو کف.........
نه صدا نمیاد . چون:

The much awaited game has finally been released about a month late! This game features amazing graphics which really show of the Satio's processing power. It however unfortunately, shows how bad Symbian^1 is as a gaming platform. Without mentioning the obvious lack of multitouch, Symbian^1 can only play back one stream of audio at a time, this means that background music, effects and notifications cannot be layered on top of another, this audio degradation severely damages the gaming experience when compared to the iPhone version.

M @ j i d
22-04-2010, 14:26
جالب بود...........ولی یه سئوالی برام پیش اومد.........مگه صدای ماشین تویه بازی نمیاد..........پس چطور گفتی که اون یارو نقشه خونه صدا می کنه؟.........یعنی فقط همین دو تا صدا تویه بازی میاد؟

Armin 7
22-04-2010, 22:56
عجب بازییه پسر !
یعنی میشه یه روزی رو 5800 هم نصبید .
به هر حال از هکرهای محترم بازی خواهشمندم که اگه صدای ما رو میشنون یه حالی به ما بدن.
من ساتیو ندارم ولی ساتیو داران رو دوست دارم.

M @ j i d
22-04-2010, 23:56
عجب بازییه پسر !
یعنی میشه یه روزی رو 5800 هم نصبید .
به هر حال از هکرهای محترم بازی خواهشمندم که اگه صدای ما رو میشنون یه حالی به ما بدن.
من ساتیو ندارم ولی ساتیو داران رو دوست دارم.

ای کاش از خدا یه چیز دیگه میخواستی...

Fishlabs Present

Rally Master Pro 3D
Unsigned Patched Version by wl

Working on I8910HD

مثل اینکه هکر ها صدامون رو شنیدن!

به پست اول اضافه شد........تشکر یادتون نره............بابا خیلی بی معرفتین:دی

M @ j i d
23-04-2010, 10:48
سلام

ورژن -- شده رو روی 97 تست کردم.........اجرا شد.......تو بازی هم رفت ولی بسی کند است.........غیر قابل بازی کردنه..........همچنان اندر کف دوستان امنیا دار و ساتیو باز!

ali8510
24-04-2010, 07:47
رو 8910 نصب کردم فوق العادس،
جناب مجید آقا دمت جیز

shahab_f
29-04-2010, 11:23
آقا توی Career این قسمت Expert اش رو کسی تاحالا تونسته اول بشه ؟؟ سر کاریه مثه اینکه ، یه زمانی زده که عمرا نمیشه رکوردش رو زد

hahooye
30-04-2010, 23:08
aziz man shakhsan azat mamnunam.jeddan khaste nabashi.mersi.

hahooye
30-04-2010, 23:10
aga vagean dastet dard nakone.khaste nabashi.tashakorrrrr.

Ashkan#90
26-07-2010, 00:01
ای کاش از خدا یه چیز دیگه میخواستی...

Fishlabs Present

Rally Master Pro 3D
Unsigned Patched Version by wl

Working on I8910HD

مثل اینکه هکر ها صدامون رو شنیدن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه پست اول اضافه شد........تشکر یادتون نره............بابا خیلی بی معرفتین:دی

واسه من خیلی عجیبه... من رو گوشی ویواز این بازی و اجرا کردم... نسخه اصلی اجرا میشه ولی میگه فقط مخصوص ساتیوه... این نسخه ه ک شده ام بعد از پریپیرینگ ارور میده و نصب نمیشه... چاره چیه؟ ساین باید بکنم یا گوشی باید ه ک شه یا چی؟ کسی رو ویواز اینو بازی کرده که کمکم کنه؟

ارورش اینه: contact application supplier. certificate error.

حوصلم سر رفت از بس بازی های جاوای 5800 رو اجرا کردم!!

Majid-6120
27-07-2010, 14:11
سلام

شما هم میتونی ساین کنی هم میتونی هـــک کنی...! فرقی نمی کنه!

خوش باشی

Ashkan#90
27-07-2010, 21:04
سلام

شما هم میتونی ساین کنی هم میتونی هـــک کنی...! فرقی نمی کنه!

خوش باشی

پس باید ساین شه... هنوز فایل های Cer , key م آماده نیست واسه دانلود... 2-3 روز دیگه که اومد و ساین کردم اگه اجرا شد میگم... ممنون

kurosh08
28-07-2010, 11:30
آخر نفهمیدیم که چرا ماشیناش صدا ندارن؟ چرا آهنگ نداره؟
ولی بازی کردن روی ساتیو خیلی فاز میده :31:

shamlou
30-03-2011, 21:43
سلام به همه دوستان

آقا بالاخره چی شد
من که الان دارم دانلود میکنم که روی ویواز نصب کنم و بازی کنم
البته بازی need for spedd shift هم خیلی عالیه. فقط یه ایراد کوچیک داره که بعد چند دیقه صفحه سیاه میشه
حجمشم حدود 83 مگ هستش.

من که دارم اینو دانلود میکنم انشاا... که نصب بشه و بتونیم بازی کنیم

ممنون

SHADEL
01-04-2011, 02:55
سلام به همه دوستان

آقا بالاخره چی شد
من که الان دارم دانلود میکنم که روی ویواز نصب کنم و بازی کنم
البته بازی need for spedd shift هم خیلی عالیه. فقط یه ایراد کوچیک داره که بعد چند دیقه صفحه سیاه میشه
حجمشم حدود 83 مگ هستش.

من که دارم اینو دانلود میکنم انشاا... که نصب بشه و بتونیم بازی کنیم

ممنون
یه پچی هست واسه need for speed شما اونو بریز مشکلت حل میشه.

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

دوستان من بازی رو روی ویواز ریختم همون اولش گفت بازی فقط واسه ساتیو هستش.
در ضمن ویواز رو وقتی بخری به طور پیش فرظ این بازی رو داره.

sirvan_krd
25-04-2011, 21:21
ابن بازی روی ویواز هم اجرا نشد.تو نصبش مشکلی نداره اما موقع اجرا پیغام میده که این بازی مخصوص ساتیو است.

vahid0801
26-04-2011, 15:39
ابن بازی روی ویواز هم اجرا نشد.تو نصبش مشکلی نداره اما موقع اجرا پیغام میده که این بازی مخصوص ساتیو است.

مشکل من هم همینه.
با ساین کردن درست میشه؟

SHADEL
28-04-2011, 07:23
مشکل من هم همینه.
با ساین کردن درست میشه؟

نه دوست عزیز ساین کردن فقط واسه اینه که بازی واسه گوشی شما اختصاصی بشه.این بازی فقط واسه ساتیو هست.
البته من میگم خود ویواز این بازی رو داره.
یه سر به سایت سونی اریکسون بزنید ببینید سایت این بازی رو داره واسه ویواز

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:20 AM ----------

دوستان این لینک رو پیدا کردم مثل اینکه این لینک فقط روی ویواز کار میکنه.
لطفا تستش کنید.
احتیاج به ساین داره

Hadi King
28-04-2011, 10:46
دوستان این لینک رو پیدا کردم مثل اینکه این لینک فقط روی ویواز کار میکنه.
لطفا تستش کنید.
احتیاج به ساین داره

لینــک مستقیــــم :

موفق باشید!:40: