PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد هـك نوکیا 5230

armin39
20-04-2010, 14:51
سلام دوستان من میخواستم برنامه های ساین نشده رو نصب کنم...فایل cer . key رو هم گرفتم...خواهشا از اینجا به بعدش رو توضیح بدید تروخدا فقط راحت و روان توضیح بدید....همه تاپیک ها رو خوندم گیج گیج شدم...فقط زود میخوام برنامه نقشه رو نصب کنم...

Hadi King
20-04-2010, 15:01
دوســت عزيز تو اين تايپك بريد و برنامه HelloOX2.v2.03.Unsigned رو دانلود كنيد پست اول ضميمه سايـت شده :46:

نوکیا : هـک گوشی های سری 60 ویرایش 3 و 5 (Pre FP1, FP1, FP2) به روش HelloOX 2 و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اين كه دانلودش كرديد بياييد اين آموزش رو بخونيد و برنامه HelloOX2 رو با استفاده از همون Cer & Key كه گرفتي ساين كنيــد ...

آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه SignSiS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برنامه SignSiS رو هم دانلود كنـــيد لينكش تو تايپك آموزش هســت :46:

موفق باشيد!:40: