PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

صفحه ها : [1] 2

samira_googleOne
20-04-2010, 14:14
سلام دوستان . ميخوام مشخصات اين DVBT رو بگم و علت اينكه قيمت هم گفتم اينه كه گرون نخريد. لطفا مديران عوض نكنند تاپيك رو. از قصد قيمت رو گفتم. در ضمن من هيچ نمايندگي فروشي رو نميشناسم و براي فروش اينجا نيستم. ميخوام معرفي كنم:

پخش دیجیتال برنامه های تلویزیونی در تهران و شیوه دریافت آن

[/"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

اگر ميخواهيد هيچ كدام از صحنه هاي جام جهاني را ازدست ندهيد و برنامه هاي فوتبال را با كيفيت DVD تماشا كنيد
اگر خانواده شما تمايل به ديدن فوتبال مورد علاقه شما ندارند و شما هم مجبوريد به راي آنها احترام بگذاريد، ولي نمي خواهيد فوتبال رو از دست بدهيد
اگر به مهماني دعوت شده ايد و دائما به فكر برنامه مورد نظر خود هستيد و اينكه چطوري در حاليكه كسي خونه نيست ضبطش كنيد؟؟؟؟
و ....
مطالب زير رو بخونيد. به شما كمك ميكنه

حتما بايد يه راه حلي براي ضبط برنامه ها در حالي كه شما به يك كانال ديگه نگاه ميكنيد وجود داشته باشه؟؟

--- یا ارسال دیجیتال تصاویر ویدیویی، یکی از استاندارد های بین المللی تلویزیون دیجیتال است که برای ارسال برنامه شبکه های تلویزیونی به صورت دیجیتال و با فرمت MPEG مورد استفاده قرار می گیرد‫.‬ این فناوری به صورت های مختلفی از جمله تلویزیون کابلی، برنامه های ماهواره ای و امواج مایکروویو به کار می رود‫.‬

صدا و سیمای ایران هم چندی است که به این سیستم تهیه و پخش برنامه های تلویزیونی روی آورده است. احتمالا طی ۳ تا ۴ سال گذشته اخبار مربوط به تعویض سیستم ضبط برنامه شبکه های مختلف سراسری و استانی را از آنالوگ به دیجیتال شنیده باشید. صدا و سیما از ابتدای آبان ماه ۸۸ هم پخش برنامه های تلویزیونی دیجیتال را در شهر تهران شروع کرده است و قرار است در فازهای بعدی تمامی نقاط کشور تحت پوشش این استاندارد قرار گیرند.

با شروع پخش برنامه های تلویزیونی دیجیتال دستگاه های گیرنده مختلفی وارد بازار شدند، اما به نظر می رسد هم اکنون تنها دستگاهی که از طرف این سازمان برای استفاده از تلویزیون دیجیتال در تهران مورد تایید قرار گرفته گیرنده دیجیتال تلویزیون X.VISION با نام تجاری XDVB-111 است. این دستگاه ‬پس از انجام تست های لازم در شرکت تحقیق و توسعه وسایل الکترونیک (تکتا) که یکی از شرکت های تابعه صدا و سیما است، سازگار با سیستم ارسال ویدیوی دیجیتال ایران شناخته شده است.

از قابلیت های XDVB‪-‬111 می توان به امکان ضبط زمان بندی شده برنامه های تلویزیونی بر روی کول دیسک و هارد اکسترنال، پخش عکس از روی کول دیسک، ذخیره بیش از ۲۰۰۰ کانال، قفل کانال ها و منوهای خاص، تله تکست، امکان نمایش زیرنویس در صورت ارسال توسط شبکه تلویزیونی و قابلیت به روز رسانی نرم افزاری خودکار از طریق فرستنده اشاره کرد. این دستگاه هم اکنون با قیمت ۷۹ هزار تومان، با گارانتی در فروشگاه های صوتی و تصویری عرضه می گردد.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

از ديگر قابليت هاي اين دستگاه ضبط برنامه ها روي فلش مموري
دادن برنامه به دستگاه براي روشن و خاموش شدن و ضبط برنامه مورد علاقه
Update دستگاه از طريق امواج صدا و سيما
قابليت پخش MP3 و عكس با فلش مموري

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

دستگاه گيرنده ديجيتال xvision دارنده تاييديه از طرف تكتا ميباشد

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fully MPEG-4/H.264/MPEG-2DVB-T Compliant
Software update & PVR by USB2.0
Fast Channel Filtering by first letter of channel name
رائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
نمايشگر شماره کانال يا ساعت
نمايش تصوير با قابليت زوم در محدوده انتخابي تصوير
ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
تله تکست به صورتOSD يا VBI
پشتيباني از چند تراک صدا و زير نويس چند زبانه
آپشن اسکن خودکار و دستي کانال ها
نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
نصب آسان و سريع و منوهاي با کارکرد ساده
راهنماي الکترونيکي EPG
پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

ساير مشخصات فني

Guts
20-04-2010, 14:16
این تاپیکم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samira_googleOne
20-04-2010, 14:24
این تاپیکم هست:

تو اون تاپيكي كه گفتي اسم xvision ببري دوستان فروشنده پروويژن نصفت ميكنن

ProGamer
20-04-2010, 14:33
مناطقي كه ميتونن با استفاده از گيرنده ديجيتال برنامه ها رو ببينند

تهران - کرج - پاکدشت - قرچک - ورامین - بومهن - رودهن - اصفهان - مازندران - سمنان - شاهرود - قزوین - گرگان - قم - یزد - کرمانشاه

samira_googleOne
20-04-2010, 15:35
من و بچه هايي كه اينجا هستن تا يه حدي ميتونيم بهتون اطلاعات بديم. ولي اطلاعات خيلي تخصصي رو از maadiran.mihanblog.com بگيريد. حتما پاسخگو هست. من خودم ازش سئوال كردم جواب داده هميشه

a_fazlollahii
20-04-2010, 18:27
تو اون تاپيكي كه گفتي اسم xvision ببري دوستان فروشنده پروويژن نصفت ميكنن
سلام
نه خیر اینطور نیست. مثلاً من فروشنده پروویژن نیستم . فقط این دستگاه را حدود چهار ماه است دارم . به نظر من نقاط ضعف و قوت دستگاهها را باید گفت. نقطه قوت پروویژن در مقابل ایکس ویژن، HD بودن آن است. مدیا پلیر قوی هم دارد. مثل ایکس ویژن هم داغ نمی کند. نقاط ضعف : ضبط برنامه ریزی شده ندارد. (البته گفته اند که با آپ دیت نرم افزار این موضوع را حل می کنند.) از ایکس ویژن هم حدود 30 هزار تومان گرانتر است.

samira_googleOne
21-04-2010, 13:23
سلام
نه خیر اینطور نیست. مثلاً من فروشنده پروویژن نیستم . فقط این دستگاه را حدود چهار ماه است دارم . به نظر من نقاط ضعف و قوت دستگاهها را باید گفت. نقطه قوت پروویژن در مقابل ایکس ویژن، HD بودن آن است. مدیا پلیر قوی هم دارد. مثل ایکس ویژن هم داغ نمی کند. نقاط ضعف : ضبط برنامه ریزی شده ندارد. (البته گفته اند که با آپ دیت نرم افزار این موضوع را حل می کنند.) از ایکس ویژن هم حدود 30 هزار تومان گرانتر است.

يكي از مهمترين ويژگي هاي xvision كه هيچ دستگاهي با آپديت نرم افزاري نميتونه اون رو اضافه كنه: قابليت ضبط برنامه هست. اين قابليت به شما اين امكان رو ميده كه به دستگاه برنامه بديد كه راس ساعت X روشن شه و A ساعت ضبط كنه و بعد خاموش بشه.
اين دستگاه 7 برنامه مي گيرد. يعني در 7 ساعت مختلف ميتونه برنامه ها رو ضبط كنه.
در واقع xvision داراي سخت افزاري هست كه اين قابليت رو بهش ميده و دستگاهي مثل پروويژن با هيچ آپديتي نميتونه به اين قابليت برسه. چون يه قابليت سخت افزاريه نه نرم افزراي
در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟
منظورن از مديا پلير قوي چيه؟ دستگاه گيرنده ديجيتال اولين كارش ضبط و پخش برنامه هاي تلوزيون هست كه provision اين كار رو نميتونه كامل انجام بده چون ضبط نميكنه. در وعده دوم كاربردي مثل مديا پلير بودن مهم ميشه. مثل اينكه شما تلوزيون بخري ولي فقط از توش صدا در بياد . نتونه كارش رو كامل انجام بده.

a_fazlollahii
21-04-2010, 13:52
...در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟

سلام
اشتباه مي كنيد . من نه بخش قروش ونه خريد هيچ شركتي و مغازه اي و موسسه اي و ... نيستم . تا به حال هم به كسي PM نداده ام، مگر به كسي كه سوالي پرسيده باشد كه خوشبختانه در مورد پروويژن نبوده است.

symbian-freak
21-04-2010, 14:07
اخه کانالهای چرند داخلی چی داره که ملت تماشا می کنند؟ دریغ از کمی احترام به شعور انسان.

alidj66
21-04-2010, 16:14
اخه کانالهای چرند داخلی چی داره که ملت تماشا می کنند؟ دریغ از کمی احترام به شعور انسان.
تایید :10:

hashemi_ali_reza
22-04-2010, 13:45
به نظر من هم ، ارزش نداره برای چند تا کانال داخلی آدم 80 تومن خرج کنه!!! که چی بشه؟
الان اکثرا ----- دارند می شه با همون ----- کانال های داخلی رو هم با کیفیت خیلی بالا دید.

smoedrib
22-04-2010, 17:33
يكي از مهمترين ويژگي هاي xvision كه هيچ دستگاهي با آپديت نرم افزاري نميتونه اون رو اضافه كنه: قابليت ضبط برنامه هست. اين قابليت به شما اين امكان رو ميده كه به دستگاه برنامه بديد كه راس ساعت X روشن شه و A ساعت ضبط كنه و بعد خاموش بشه.
اين دستگاه 7 برنامه مي گيرد. يعني در 7 ساعت مختلف ميتونه برنامه ها رو ضبط كنه.
در واقع xvision داراي سخت افزاري هست كه اين قابليت رو بهش ميده و دستگاهي مثل پروويژن با هيچ آپديتي نميتونه به اين قابليت برسه. چون يه قابليت سخت افزاريه نه نرم افزراي
در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟
منظورن از مديا پلير قوي چيه؟ دستگاه گيرنده ديجيتال اولين كارش ضبط و پخش برنامه هاي تلوزيون هست كه provision اين كار رو نميتونه كامل انجام بده چون ضبط نميكنه. در وعده دوم كاربردي مثل مديا پلير بودن مهم ميشه. مثل اينكه شما تلوزيون بخري ولي فقط از توش صدا در بياد . نتونه كارش رو كامل انجام بده.
یکی از فامیل ها اینو گرفته

مالی نیست تازه من فریم ورشو براش آپدیت کردم کنترولش یه خورده بهتر شده قبلش باید زوم میکردی روش تا بگیره

کانال هم که عوض میکنی صفحه فیریز میشه اولش

دیگه ایرادی که داره خروجی های کم و نداشتن HDMI

قیمت 25000 تومان بدن بد نیست

در کل به درد نمیخوره اون امکان ضبط کانال ها رو هم که همه ----- های 70000 تومانی دارن که خوب چند هزار کانال هم میگیرن

داغ کردن رو نمیدونم

من کلا 15 دقیقه هم باهاش کار نکردم حالا شاید 100 تا ایراد دیگه هم داشته باشه

به نظرم بهترین گزینه ماهواره هست کسایی که نمیتونن دیش بزارن باید این رو بگیرن که اونم با این قیمت خیلی نامردیه

alilosting
24-04-2010, 08:17
یکی از فامیل ها اینو گرفته

مالی نیست تازه من فریم ورشو براش آپدیت کردم کنترولش یه خورده بهتر شده قبلش باید زوم میکردی روش تا بگیره

کانال هم که عوض میکنی صفحه فیریز میشه اولش

دیگه ایرادی که داره خروجی های کم و نداشتن HDMI

قیمت 25000 تومان بدن بد نیست

در کل به درد نمیخوره اون امکان ضبط کانال ها رو هم که همه ----- های 70000 تومانی دارن که خوب چند هزار کانال هم میگیرن

داغ کردن رو نمیدونم

من کلا 15 دقیقه هم باهاش کار نکردم حالا شاید 100 تا ایراد دیگه هم داشته باشه

به نظرم بهترین گزینه ماهواره هست کسایی که نمیتونن دیش بزارن باید این رو بگیرن که اونم با این قیمت خیلی نامردیه

دوست عزيزم
من و كل خونوادم از اين دستگاه خريداري كرديم و از كيفيتش خيلي راضيم
باطري نو بنداز توي كنترلش هسچ مشكلي نداره
كيفيت عاليه
قيمتش بالاست ولي نسبت به پروويژن چيني كه 110 تومنه باز بهتره
آقايوني كه ميگن به شعور آدما توهين ميشه و ميتونن اين كانال هاي تلويزيون رو با ماهواره ببينن:
1- اين دستگاه قابليت ضبط داره و ميوني برنامه ها رو باهاش ضبط كني كه فكر نميكنم ماهوارت اين قابليت رو داشته باشه
2- مسابقات جام جهاني توسط ماهواره ايران پخش نميشه. اينو كه ميدونيد حتما؟؟؟
3- اگر ميخوايد جام جهاني رو با كيفيت ببينيد ، اين تنها دستگاه با قيمت تقريبا مناسبه كه هم برنامه ها رو با كيفيت پخش ميكنه هم فريز نميشه

در كل به نظر من هم دستگاه ها بايد ارزونتر باشن . ولي اين ارزون ترين و با كيفيت ترين دستگاه در قيمت خودش هست

kaveh_d
24-04-2010, 11:35
دوست عزيزم
كيفيت عاليه
آقايوني كه ميگن به شعور آدما توهين ميشه و ميتونن اين كانال هاي تلويزيون رو با ماهواره ببينن:
1- اين دستگاه قابليت ضبط داره و ميوني برنامه ها رو باهاش ضبط كني كه فكر نميكنم ماهوارت اين قابليت رو داشته باشه
3- اگر ميخوايد جام جهاني رو با كيفيت ببينيد ، اين تنها دستگاه با قيمت تقريبا مناسبه كه هم برنامه ها رو با كيفيت پخش ميكنه هم فريز نميشه

در كل به نظر من هم دستگاه ها بايد ارزونتر باشن . ولي اين ارزون ترين و با كيفيت ترين دستگاه در قيمت خودش هست

به نظر من تنها مزیت این دستگاه نسبت به ماهواره داشتن اون کانال مستنده و بس. بجز اون از طریق ماهواره همه کانالای شهرستانو میشه گرفت که با این دستگاه در حال حاضر امکان پذیر نیست.
الان اکثر ریسورهای رایج مثل آی کلاس قابلیت ضبط کردن رو دارن و با یه کد دستی هم شبکه سه رو راحت میشه باز کرد. حداقل تا الان که اینطور بوده.
من فقط بخاطر اون کانال مستند رفتم یه مدل USB رو واسه کامپیوتر گرفتم 32 تومن :31:.

hashemi_ali_reza
24-04-2010, 12:55
به نظر من تنها مزیت این دستگاه نسبت به ماهواره داشتن اون کانال مستنده و بس. بجز اون از طریق ماهواره همه کانالای شهرستانو میشه گرفت که با این دستگاه در حال حاضر امکان پذیر نیست.
الان اکثر ریسورهای رایج مثل آی کلاس قابلیت ضبط کردن رو دارن و با یه کد دستی هم شبکه سه رو راحت میشه باز کرد. حداقل تا الان که اینطور بوده.
من فقط بخاطر اون کانال مستند رفتم یه مدل USB رو واسه کامپیوتر گرفتم 32 تومن :31:.

100000000 درصد موافقم!

:10:

symbian-freak
24-04-2010, 13:32
دوست عزيزم
كيفيت عاليه

1- درسته من گفتم به شعور ادمها توهین میشه. حالا این ربطش به قابلیت ضبط دستگاه چیه؟ :)
2- با این وضعیتی که اینا میخوان فوتبال پخش کنند من باز هم نگاه نمی کنم . سال 2006 بازیها رو از کانال سوییس نگاه کردم.شاید امسال هم کانالی پیدا بشه .درغیر اینصورت عطای دیدن به اصطلاح پخش مستقیم رو به لقاش می بخشم.

aghili2003
24-04-2010, 17:45
سلام
من امروز ایکس ویژن رو گرفتم با گارانتی مادایران و میخواستم بگم که دستگاه بسیار خوب و جمع و جوریه هیچ مشکلی هم نداره.

alilosting
25-04-2010, 08:46
ممون از همه
دوستان لطفا در مورد اينكه دستگاه به درد ميخوره يا نه اظهار نظر نفرماييد. فقط تجربياتتون رو بگيد

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

سلام
من امروز ایکس ویژن رو گرفتم با گارانتی مادایران و میخواستم بگم که دستگاه بسیار خوب و جمع و جوریه هیچ مشکلی هم نداره.

مباركتون باشه
لطفا بعد از استفادهاشكالات و مزاياش رو بفرماييد خوشحال ميشيم

best
25-04-2010, 09:41
در LCD ، LED ویا Plasma
برای کانال های صدا و سیما اگه تصویر صاف و بدون برفک و سایه می خواهید باید از ----T استفاده کنید و انتخاب یکی از گزینه های زیر:

• SetopBox HD و استفاده از قابلیت Upscaling و دیدن تصاویر روی 720P یا 1080P (که در بهبود کیفیت تصاویر SD موثر است)

• استفاده از ----- HD با قابلیت ----T مثل: Strong 4910

• استفاده از HD MediaPlayer با قابلیت ----T مثل: NTR82, NTR83, Eaget M890

• استفاده از ----- HD مثل CubeRevo250 همراه با یک دیش و LNB جهت دریافت ماهواره ایران ( و یا به صورت دوفیته روی دیش ترک)

• و در نهایت خرید LCD یا LED با تیونر دیجیتال ----T

ناگفته نماند که رسیورها و اچ دی پلیرها علاوه بر قابلیت TimeShift قابلیت رکورد (PVR) ، نیز دارند. و برنامه ها را به فرمت TS و MPEG ضبط می کنند که در کامپیوتر و وسایل مشابه.. ، به راحتی قابل دیدن است. بعضی از LCD و پلاسما ها نیز قابلیت رکورد دارند.

aghili2003
25-04-2010, 18:47
با سلام مجدد
الان 2 روزه دستگاه X-Vision رو دارم استفاده میکنم و همه چیز درسته و میشه برای 8 نوبت به اون برنامه داد تا سر یک ساعت معین روشن بشه و یا برای یک مدت مشخص از یک کانال ضبط کنه و تو این مدت فقط یه اشکال بنظر میرسه وجود داره که البته بنظر میرسه اشکال این دستگاه نیست و یه نقصه که تو دستگاههای دیگه که قیمتهای بالاتری دارند شاید نباشه و اونم اینه که موقع ضبط برنامه فقط میشه همون کانالی رو که در حال ضبط هستش نگاه کرد و اگه خواسته باشید از یه کانال ضبط کنه و همزمان کانال دیگه ای رو تماشا کنید امکانش نیست. در مجموع با توجه به قیمت و گارانتی مطمئنش بنظرم انتخاب مناسبی هستش .

ProGamer
26-04-2010, 09:00
با سلام مجدد
الان 2 روزه دستگاه X-Vision رو دارم استفاده میکنم و همه چیز درسته و میشه برای 8 نوبت به اون برنامه داد تا سر یک ساعت معین روشن بشه و یا برای یک مدت مشخص از یک کانال ضبط کنه و تو این مدت فقط یه اشکال بنظر میرسه وجود داره که البته بنظر میرسه اشکال این دستگاه نیست و یه نقصه که تو دستگاههای دیگه که قیمتهای بالاتری دارند شاید نباشه و اونم اینه که موقع ضبط برنامه فقط میشه همون کانالی رو که در حال ضبط هستش نگاه کرد و اگه خواسته باشید از یه کانال ضبط کنه و همزمان کانال دیگه ای رو تماشا کنید امکانش نیست. در مجموع با توجه به قیمت و گارانتی مطمئنش بنظرم انتخاب مناسبی هستش .

درسته.
شايد در ورژن هاي بعدي كه update ميشه اين نكته هم مورد توجه قرار بگيره

a_fazlollahii
26-04-2010, 10:08
درسته.
شايد در ورژن هاي بعدي كه update ميشه اين نكته هم مورد توجه قرار بگيره

سلام
اين مسئله ( تماشاي يك كانال هنگام ضبط كانال ديگر ) راه حل نرم افزاري ندارد . چون دستگاه داراي يك تيونر است.

ProGamer
26-04-2010, 11:39
ممكنه چاره اي نرم افزاري براي سهولت كار انديشيده بشه. معلوم نيست. منم گفتم اميدوارم همچين اتفاقي بيافته

kaveh_d
26-04-2010, 13:06
سلام
اين مسئله ( تماشاي يك كانال هنگام ضبط كانال ديگر ) راه حل نرم افزاري ندارد . چون دستگاه داراي يك تيونر است.

اتفاقا راه حل نرم افزاری باید داشته باشه. به شرطی که پردازنده قدرت کافی واسه اینکار داشته باشه. کانالایی که رو یه فرکانس هستند رو میشه همزمان دید. مثل همه ریسیورهای تک تیونره که تصویر در تصویر دارن.

ProGamer
26-04-2010, 14:03
اتفاقا راه حل نرم افزاری باید داشته باشه. به شرطی که پردازنده قدرت کافی واسه اینکار داشته باشه. کانالایی که رو یه فرکانس هستند رو میشه همزمان دید. مثل همه ریسیورهای تک تیونره که تصویر در تصویر دارن.

من اين مشكل رو تو وبلاگ ماديران هم گفتم و بهم ايميل زد كه جواب ميدن و بررسي ميكنن

aghili2003
26-04-2010, 14:39

من هم با این نظر موافقم چون دستگاههایی رو دیدم که با یک تیونر میتونند امکان ضبط از یک کانال و تماشا کانالهای دیگه رو داشته باشند. بنظر میرسه با آپگرید نرم افزاری بشه در آینده این امکان رو ایجاد کرد.

a_fazlollahii
26-04-2010, 19:17

سلام
در حالت تصویر در تصویر دو تا صدا که وجود ندارد. احتمالاً این نوع رسیورها فقط پخش دارند. رسیورهایی که چنین قابلیتی (ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر) دارند به دو تا تیونر مجهزند. شما رسیوری تک تیونره دیده اید که چنین قابلیتی داشته باشد؟

DVB-S-XBOX360
26-04-2010, 22:25
بله دوست عزیز

رسیورهای Dreambox DM500 HD PVR و Dreambox DM800 HD PVR به راحتی می توانند همزمان هر چند کانال که در یک فرکانس باشد مثلا 30 تا فول HD را همزمان روی حافظه هارد دیسک یا کول دیسک با فرمت استاندارد HD TS ضبط کنند و همزمان می توان همه ی آن کانالهای در حال ضبط و یا خارج از ضبط را تماشا کرد.

رسیورهای DM8000 HD دریم باکس این کارها را می تواند روی دو فرکانس مختلف انجام دهد.

کلاً محصولات فوق العاده عالی دریم باکس با داشتن سیستم عامل لینوکس واقعاً دنیا را متحول کرده اند.
ممکنه رسیورهای دیگری هم چنین قابلیت هایی را داشته باشند اما من فقط با این چند نوع امتحان کرده ام.

ProGamer
28-04-2010, 14:38
بله دوست عزیز

رسیورهای Dreambox DM500 HD PVR و Dreambox DM800 HD PVR به راحتی می توانند همزمان هر چند کانال که در یک فرکانس باشد مثلا 30 تا فول HD را همزمان روی حافظه هارد دیسک یا کول دیسک با فرمت استاندارد HD TS ضبط کنند و همزمان می توان همه ی آن کانالهای در حال ضبط و یا خارج از ضبط را تماشا کرد.

رسیورهای DM8000 HD دریم باکس این کارها را می تواند روی دو فرکانس مختلف انجام دهد.

کلاً محصولات فوق العاده عالی دریم باکس با داشتن سیستم عامل لینوکس واقعاً دنیا را متحول کرده اند.
ممکنه رسیورهای دیگری هم چنین قابلیت هایی را داشته باشند اما من فقط با این چند نوع امتحان کرده ام.

من خيلي تعريف dream box رو شنيدم. فكركنم اگه قيمتش مناسب بود .
ولي به علت قيمت 79 توماني xvision و فيچر هاي خوب دريم باكس، اينا اصلا قابل مقايسه نيستن

kaveh_d
28-04-2010, 14:49
سلام
در حالت تصویر در تصویر دو تا صدا که وجود ندارد. احتمالاً این نوع رسیورها فقط پخش دارند. رسیورهایی که چنین قابلیتی (ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر) دارند به دو تا تیونر مجهزند. شما رسیوری تک تیونره دیده اید که چنین قابلیتی داشته باشد؟

نفهمیدم مشکل صدا چیه. شما دلتون میخاد دوتا صدا رو همزمان بشنوید؟
از نظر فنی که نباید مشکلی داشته باشه.:46:

در ضمن ریسیور آی کلاس 75 تومنی خودمم میتونه همزمان یه کانالو ضبط کنه و ما بریم یه کانل دیگه تو همون فرکانسو نگاه کنیم.

m2fard
30-04-2010, 12:29
آقا یکی بیاد بگه این دریم باکس چه مدلهایی داره و چه قیمتاییه و از کجا میشه گیر آورد؟ من یه b690 دارم اما متاسفانه سامسونگ ایران تیونر دیجیتالشو برداشته چون به گفته ی خودشون فقط توی دو سه تا شهر ایران کانالایی مثل کانال 3 دیجیتالی پخش میشن بنابراین تیونر دیجیتالشو نصب نکردن.

a_fazlollahii
30-04-2010, 14:00
چون به گفته ی خودشون فقط توی دو سه تا شهر ایران کانالایی مثل کانال 3 دیجیتالی پخش میشن بنابراین تیونر دیجیتالشو نصب نکردن.

سلام
نه خیر . الان در تهران 14 کانال دیجیتال تلویزیونی و 10 کانال رادیویی قابل دریافت است. برای تلویزیون شما باید ست تاپ باکس بخرید تا بتوانید کانالهای دیجیتال زمینی را بگیرید. دریم باکس مربوط به کانالهای پخش ماهواره ای است. اگر تلویزیون شما اروپایی بود (LE40b650 مثلاً)، شبکه های دیجیتال را می گرفت ونیاز به ست تاپ باکس نبود.

m2fard
30-04-2010, 16:22
آره، میدونم، درسته، من کانال 3 رو فقط مثال زدم.
اگه میدونستم سامسونگ توی ایران همچین حرکتی رو انجام داده، از اینجا نمیخریدم، سفارش میدادم از بانه اروپاییشو میاوردن..
اینطور که خودم حدس میزنم و مشخصات دریم باکس رو در صفحات پیش دیدم، باید گرون باشه لعنتی. من که هنوز دارم از یه s t a r s * t S R X 1 5 0 D P l u s زغالی استفاده میکنم..!

alirezazare
01-05-2010, 13:50
سلام

دوستانی که گیرنده دیجیتال خریدند لطف کنند بگن سطح گیرندگی چطوره ؟؟؟ یعنی آیا به راحتی میشه با یه آنتن کانال ها رو گرفت یا احتیاج به تیون و تنظیم آنتن هم هست. یا وقتی سیگنال ضعیف باشه چه اتفاقی می افته

ممنون

kaveh_d
01-05-2010, 14:00
بستگی به محل داره. یکی از آشناها طرفای میدون انقلاب با یه آنتن رو میزی راحت میگیره و اما سمت افسریه باید حتما آنتن هوایی گذاشت و ...
اگه آنتن ضعیف باشه یا هیچی نمیگیره یا رو تصویر دائما فریز داری.

a_fazlollahii
01-05-2010, 15:29
سلام

دوستانی که گیرنده دیجیتال خریدند لطف کنند بگن سطح گیرندگی چطوره ؟؟؟ یعنی آیا به راحتی میشه با یه آنتن کانال ها رو گرفت یا احتیاج به تیون و تنظیم آنتن هم هست. یا وقتی سیگنال ضعیف باشه چه اتفاقی می افته

ممنون

سلام
من با آنتن معمولي هوايي 85 الي 90 درصد سيگنال و با آنتن معمولي روميزي درحد 68 درصد سيگنال دارم كيفيت تصاوير هم در هر دو مورد بسيار خوب است. نياز به تنظيم خاصي براي آنتن نيست. درتهران رو به جماران تنظيم كنيد كه شبكه هاي ديجيتال از اون فرستنده پخش مي شوند.
وقتي سيگنال زير 50 درصد باشه تصوير فريز و يا چهارخونه اي مي شود و در حالت سيگنال كم پيام No signal يا سيگنال دريافت نمي شود بر روي تلويزيون مي آيد.

RealDesigner
02-05-2010, 08:30
آره، میدونم، درسته، من کانال 3 رو فقط مثال زدم.
اگه میدونستم سامسونگ توی ایران همچین حرکتی رو انجام داده، از اینجا نمیخریدم، سفارش میدادم از بانه اروپاییشو میاوردن..
اینطور که خودم حدس میزنم و مشخصات دریم باکس رو در صفحات پیش دیدم، باید گرون باشه لعنتی. من که هنوز دارم از یه s t a r s * t S R X 1 5 0 D P l u s زغالی استفاده میکنم..!

هزينه دريم باكس زياده. براي ديدن كانال هاي ايراني در حال حاضر xvision بهترين گزينس.
و براي خريد رسيور هم dream box . ولي چون هزينش زياده ميشه يه reciever معمولي بگيرين با يه دانگل كه اونم مثل رسيوره و كانال ها رو باز ميكنه. البته يه اكانت يك ساله به قيمت 10 تومن هم لازم دارين ها

amahdavi2004
02-05-2010, 10:27
مناطقي كه ميتونن با استفاده از گيرنده ديجيتال برنامه ها رو ببينند

تهران - کرج - پاکدشت - قرچک - ورامین - بومهن - رودهن - اصفهان - مازندران - سمنان - شاهرود - قزوین - گرگان - قم - یزد - کرمانشاه

من براي يكي از نزديكان كه در يكي از شهرستانهايي كه نام برديد زندگي مي كند مي خواهم از اين دستگاهها بگيرم فقط پرسشي دارم:
1 - آيا مطمئنيد در اين شهرها پخش ديجيتال وجود دارد چون فقط براي تهران اطلاع رساني شده است.
2 - آيا مدلي وجود دارد كه هم تيونر آنالوگ داشته باشد و هم ديجيتال؛ كه اگر احياناً هنوز در منطقه مورد نظر پخش ديجيتال راه اندازي نشده باشد از آنالوگ استفاده شود تا زماني كه ديجيتال راه اندازي شد از تيونر ديجيتال استفاده شود؟
3 - ضمناً اين دستگاهها به مانيتورهاي fullHD مثل Samsung XL2370 هم خروجي مي دهند؟

ProGamer
02-05-2010, 11:14
من براي يكي از نزديكان كه در يكي از شهرستانهايي كه نام برديد زندگي مي كند مي خواهم از اين دستگاهها بگيرم فقط پرسشي دارم:
1 - آيا مطمئنيد در اين شهرها پخش ديجيتال وجود دارد چون فقط براي تهران اطلاع رساني شده است.
2 - آيا مدلي وجود دارد كه هم تيونر آنالوگ داشته باشد و هم ديجيتال؛ كه اگر احياناً هنوز در منطقه مورد نظر پخش ديجيتال راه اندازي نشده باشد از آنالوگ استفاده شود تا زماني كه ديجيتال راه اندازي شد از تيونر ديجيتال استفاده شود؟
3 - ضمناً اين دستگاهها به مانيتورهاي fullHD مثل Samsung XL2370 هم خروجي مي دهند؟

1- بله در شهرستان هاي نام برده شده وجود داره. باز اگر ميخواي 200% مطمئن بشي ميتوني يه پيغام بدي و از وبلاگ ماديران بپرسي:

يا زنگ بزني به تكتا:

88055080 - 021

2- ببين شما يه انتن بايد داشته باشي كه ميشه همون تيونر آنالوگ ديگه. ديگه تيونر روي --- لازم نيست داشته باشه. اگر از آنتن بگيري ميشه آنالوگ اگر از دستگاه بگيري ميشه ديجيتال

3- فقط monitor-TV ها هستن كه ميتوني اين --- رو بهشون وصل كني. در واقع: ماينتور هايي كه يا خروج يAV دارند يا componnet به اين --- وصل ميشن

---------- Post added at 01:14 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

مشخصات فني دستگاه ---

amahdavi2004
02-05-2010, 16:17
Samsung XL2370 ورودي HDMI , DVI و خروجي Optical , Audio دارد، كداميك با اين مانيتور سازگار است؟ پروويژن يا ايكس ويژن؟

EhsanEricsson
02-05-2010, 22:59
بچه ها این چطوره ؟

گیرنده تلویزیونی دیجیتال جم
مدل:SiMA- DP02

مشخصات

کیفیت بسیار بالای تصاویر(بدون سایه، بدون نویز و ... )
کیفیت بسیار بالای صدا
قابلیت ضبط برنامه ها بصورت فوری / با تائیدیه صدا و سیما

قيمت: 1,030,000 ريال

قابلیت ضبط برنامه ها طبق برنامه زمانبندی داده شده
قابلیت پخش MP3
قابلیت نمایش JPEG
دارای بازیهای متنوع
دارای تقویم هجری شمسی
قابلیت بزرگنمایی تصاویر
تله تکست فارسی
دارای درگاه USB
به روز رسانی خودکار توسط تولیدکننده از طریق امواج تلویزیونی
طراحی: کشور کره
به سفارش شرکت جام جم بازرگان پیشرو (وابسته به صندوق بازنشستگی صدا وسیما(

EhsanEricsson
02-05-2010, 23:06
یه سوال : واقعا نداشتن خروجی HDMI در ست تاپ باکس ایکس ویژن تاثیری رو کیفیت تصویر دریافتی نداره؟
هرچند که میگن تصاویر ارسالی ایران full hd نیست .

ولی مثلا وقتی قراره یه السیدی فول اچ دی بهش وصل کنیم بهتر نیست از پروویژن استفاده کنیم که خروجی HDMI داره؟ احتمالا با اینکه تصویر ارسالی فول اچ دی نیست استفاده ار خروجی HDMI باز یکم تصویر رو بهتر نمیکنه؟

EhsanEricsson
03-05-2010, 00:16
در LCD ، LED ویا Plasma
برای کانال های صدا و سیما اگه تصویر صاف و بدون برفک و سایه می خواهید باید از ----T استفاده کنید و انتخاب یکی از گزینه های زیر:

• SetopBox HD و استفاده از قابلیت Upscaling و دیدن تصاویر روی 720P یا 1080P (که در بهبود کیفیت تصاویر SD موثر است)

قابلیت upscaling در ست تاپ باکس xvision که خروجی HDMI نداره هم هست؟

ProGamer
03-05-2010, 08:55
بچه ها این چطوره ؟

گیرنده تلویزیونی دیجیتال جم
مدل:SiMA- DP02

مشخصات

کیفیت بسیار بالای تصاویر(بدون سایه، بدون نویز و ... )
کیفیت بسیار بالای صدا
قابلیت ضبط برنامه ها بصورت فوری / با تائیدیه صدا و سیما

قيمت: 1,030,000 ريال

دوست عزيزم.
جم تاييديه صدا و سيما رو نداره. فقط Provision و xvision دارند.
اينم سايتش:

در ضمن اين دستگاهي كه شما فرمودين دقيقا قابليت هاي طvision رو داره. تازه xvision خيلي ابعاد كوچكتري داره و خيلي ظريفتره. چرا بايد 20 تومن اضافه بدي به خاطرش؟؟؟؟

یه سوال : واقعا نداشتن خروجی HDMI در ست تاپ باکس ایکس ویژن تاثیری رو کیفیت تصویر دریافتی نداره؟
هرچند که میگن تصاویر ارسالی ایران full hd نیست .

ولی مثلا وقتی قراره یه السیدی فول اچ دی بهش وصل کنیم بهتر نیست از پروویژن استفاده کنیم که خروجی HDMI داره؟ احتمالا با اینکه تصویر ارسالی فول اچ دی نیست استفاده ار خروجی HDMI باز یکم تصویر رو بهتر نمیکنه؟

خير. پورت HDMI مياد صدا و تصوير رو همزمان منتقل ميكنه و براي player هايي كه رزولوشن 1080 رو پخش ميكنن خيلي تاثير داره. به شرطي كه باهاشون bluray ببيني. ولي اگر توي دستگاهت dvd بذاري هيچ فرقي نداره كه با چه كابلي پخشش كني. چه HDMi چه DVI و چه AV
كانال اهي تلوزيون كيفيتشون از DVD بيشتر نميشه دوست عزيز.
حالا شما super HDMI هم بخوره TV تون بازم فرقي نداره

قابلیت upscaling در ست تاپ باکس xvision که خروجی HDMI نداره هم هست؟

نقل از alucadr عزيز:
وقتی دستگاهی که Upscaling انجام میده به TV وصل بشه عمل Upscaling در TV دور زده میشه و خود به خود از کار میوفته.
اين يعني چي:
يعني مهم نيست دستگاه شما upscaling داشته باشه يا نه. خود TV عمل بزرگنمايي رو براي شما انجام ميده.
اصلا اين فيچري نيست كه مربوط به دستگاه باشه. مربوط به TV.
من نميدونم كي اين حرفاي بي معني رو به عنوان تبليغات ميگه!!!

EhsanEricsson
03-05-2010, 09:56
خير. پورت HDMI مياد صدا و تصوير رو همزمان منتقل ميكنه و براي player هايي كه رزولوشن 1080 رو پخش ميكنن خيلي تاثير داره. به شرطي كه باهاشون bluray ببيني. ولي اگر توي دستگاهت dvd بذاري هيچ فرقي نداره كه با چه كابلي پخشش كني. چه HDMi چه DVI و چه AV
كانال اهي تلوزيون كيفيتشون از DVD بيشتر نميشه دوست عزيز.
حالا شما super HDMI هم بخوره TV تون بازم فرقي نداره

نقل از alucadr عزيز:
وقتی دستگاهی که Upscaling انجام میده به TV وصل بشه عمل Upscaling در TV دور زده میشه و خود به خود از کار میوفته.
اين يعني چي:
يعني مهم نيست دستگاه شما upscaling داشته باشه يا نه. خود TV عمل بزرگنمايي رو براي شما انجام ميده.
اصلا اين فيچري نيست كه مربوط به دستگاه باشه. مربوط به TV.
من نميدونم كي اين حرفاي بي معني رو به عنوان تبليغات ميگه!!!

آخه یکی هم میگفت xvision به درد ما که السیدی داریم نمیخوره

تو تاپیک السیدی lh500 هم میگفتن اگه تصاویر تلوزیون رو با کابل HDMI خوب ببینید مشکل تیک زدن تصویر و بلور شدن و نویز و عمق رنگ مشکی هم بهبود پیدا میکنه

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

راستی ما آخر نفهمیدیم این پروویژن تصاویر رو ضبط میکنه یا نمیکنه . تو مشخصاتش که نوشته ضبط میکنه اما بعضیا میگن نمیکنه

ProGamer
03-05-2010, 10:12
آخه یکی هم میگفت xvision به درد ما که السیدی داریم نمیخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو تاپیک السیدی lh500 هم میگفتن اگه تصاویر تلوزیون رو با کابل HDMI خوب ببینید مشکل تیک زدن تصویر و بلور شدن و نویز و عمق رنگ مشکی هم بهبود پیدا میکنه

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

راستی ما آخر نفهمیدیم این پروویژن تصاویر رو ضبط میکنه یا نمیکنه . تو مشخصاتش که نوشته ضبط میکنه اما بعضیا میگن نمیکنه

در مورد سئوال اولت:
من به شما فني توضيح دادم. دوستاني كه اين حرف رو ميزنن اطلاعات فني نميدن. از خودشون ميگن.
عمق رنگ مشكي به BackLight و كيفيت پنل ربط داره.
اين حرفي كه شما در مورد عمق رنگ مشكي ميزني : انگار داري ميگي با --- كنتراست تلوزيون ميره بالا. كه اين اصلا امكان پذير نيست

مشكل فريز شدن و تيك زدن تصوير مربوط به امواج فرستنده هست. اگر تو سايت صدا و سيما نگاه كنيد خودش نوشته كه اگر گاهي تصوير فريز ميشه به خاطر سيگنال ضعيف هست.

(متاسفانه اين شيوه اي كه بعضي رقبا براي رقابت انتخاب ميكنن صحيح نيست. مثلا همين نكته كه پورت HDMI فلان كار رو ميكنه و بقيه نميكنن. اين ميشه سوء استفاده از اطلاعات پايين مردم و ... واقعا جاي تاسف داره)

در مورد پروويژن: ظاهرا جديدا اين خاصيت ضبط رو اضافه كرده به دستگاهش.دقيق نميدونم. ولي xvision رو ميدونم كه داره

Nikonian
03-05-2010, 11:59
در مورد سئوال اولت:
من به شما فني توضيح دادم. دوستاني كه اين حرف رو ميزنن اطلاعات فني نميدن. از خودشون ميگن.
عمق رنگ مشكي به BackLight و كيفيت پنل ربط داره.
اين حرفي كه شما در مورد عمق رنگ مشكي ميزني : انگار داري ميگي با --- كنتراست تلوزيون ميره بالا. كه اين اصلا امكان پذير نيست

مشكل فريز شدن و تيك زدن تصوير مربوط به امواج فرستنده هست. اگر تو سايت صدا و سيما نگاه كنيد خودش نوشته كه اگر گاهي تصوير فريز ميشه به خاطر سيگنال ضعيف هست.

(متاسفانه اين شيوه اي كه بعضي رقبا براي رقابت انتخاب ميكنن صحيح نيست. مثلا همين نكته كه پورت HDMI فلان كار رو ميكنه و بقيه نميكنن. اين ميشه سوء استفاده از اطلاعات پايين مردم و ... واقعا جاي تاسف داره)

در مورد پروويژن: ظاهرا جديدا اين خاصيت ضبط رو اضافه كرده به دستگاهش.دقيق نميدونم. ولي xvision رو ميدونم كه داره

به فرمایشات دوست عزیزمون لازمه که این نکات هم اضافه بشه :

با استفاده از کابل HDMI جزئیات تصویر بیشتر نمایان خواهند شد و این در انتقال تصویر سورس های بی کیفیت مثل کانالهای تلویزیون باعث آزار خواهد شد تا لذت بیشتر چون تصویر دیجیتال سیما با کیفیت و سایز پایین ارسال میشه و شماهنگام استفاده از کابل HDMI در حقیقت به افزایش شارپنس تصاویر بی کیفیت کمک کردید .

راه حل این مسئله هم استفاده از کابل Component هستش که تصویر رو با شارپی کمتر و نرمتر پخش میکنه ، و شما یه راه ساده هم دارید برای اینکه دقیقا متوجه منظور بنده بشوید ، دستگاههای DVD-PLAYER که پورت خروجی HDMI دارند رو با یک فیلم و تلویزیون ثابت بوسیله هر دو کابل Component و HDMI تست کنید و با نمایش فیلم DVD ببینید که کیفیت خروجی کدوم بهتره ( باز هم تاکید میکنم که برای سورس های با سایز تصویر پایین و بیت ریت پایین این قضیه صدق میکنه )
کیفیت و بیت ریت تصویر کانالهای سیما از فیلمهای DVD بالاتر که نیست بلکه بسیار پایین تره ، پس با تست بالا متوجه میشید که تصویر Settopbox با خروجی HDMI چه خواهد بود . ( نهایتا کابل Component مفیدتر خواهد بود)

riquelme
03-05-2010, 12:58
انواع گیرنده دیجیتال کانال های ایران ----T set top box با کیفیت بسیار بالا بدون نیاز به دیش و با آنتن معمولی UHF
دریافت شبکه ها در حد کیفیت تصویر ماهواره و دریافت شبکه اختصاصی مستند

پرویژن Provision T-7 HD ------------------ قیمت: 110 هزار تومان (یک سال گارانتی تعویض)

اکس ویژن X.Vision XDVB-111 ---------------------- قیمت: 79 هزار تومان (یک سال گارانتی)

نتا IRANETA --- 7000HD ----------------------- قیمت: 100 هزار تومان (یک سال گارانتی)

تکنوست TechnoSat 8000 ---------------------------- قیمت: 140 هزار تومان (فروش سفارشی)

نوواترون Novatron NTR 82 -------------------------- قیمت: 380 هزار تومان (فروش سفارشی)
و ...

به گزارش ایسنا شاهرخی - مدیر امور ارزیابی فنی و استانداردهای سازمان صدا و سیما با بیان این مطلب اظهار کرد: از میان گیرنده های تلویزیون دیجیتال (set top box) که توسط لابراتور این امور مورد ارزیابی قرار گرفته تاکنون فقط سه مدل از s.t.bها تأیید لازم را کسب کرده اند.
وی افزود: این گیرنده های تلویزیون دیجیتال عبارتند از tech no sat، irtech و neta که برای استفاده توسط مردم مناسب تشخیص داده شده اند.
شاهرخی درباره نحوه تامین این گیرنده ها توسط مردم گفت: مردم تهران نباید برای خرید این گیرنده ها عجله کنند و پس از مطالعه و اخذ گاراتنی و مجوزهای لازم و امتحان گیرنده، نسبت به خرید آن اقدام کنند.
پیش از این در تفاهمی میان سازمان صدا و سیما و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی، لابراتورهای ارزیابی فنی و استانداردها و اداره کل گسترش تلویزیونی صدا و سیما و شرکت تکتا به عنوان مرجع و همکار سازمان استاندارد در تایید کیفیت فنی گیرنده های تلویزیون دیجیتال (set top box) شناخته شده اند.

EhsanEricsson
03-05-2010, 13:06
از میان گیرنده های تلویزیون دیجیتال (set top box) که توسط لابراتور این امور مورد ارزیابی قرار گرفته تاکنون فقط سه مدل از s.t.bها تأیید لازم را کسب کرده اند.
وی افزود: این گیرنده های تلویزیون دیجیتال عبارتند از tech no sat، irtech و neta که برای استفاده توسط مردم مناسب تشخیص داده شده اند.

والا تا اونجایی که ما میدونیم فقط پروویژن و ایکس ویژن تاییدیه دارن . درست نمیگم بچه ها؟

saeedraz
03-05-2010, 13:45
والا تا اونجایی که ما میدونیم فقط پروویژن و ایکس ویژن تاییدیه دارن . درست نمیگم بچه ها؟

اولش خود صدا و سیما این تاییدیه هارو میداد و این سه تا رو خودش تایید کرده بود اما بعدا که قرار شد تکتا این تاییدیه هارو بده فعلا همین دو مدل رو تایید کرده

RealDesigner
03-05-2010, 14:06

دقيقا همينطوره
الان هم شما معيار رو بايد رو تكتا بذاريد كه تاييد كنه
كه دو مدل داره:
xvision و provision

alilosting
03-05-2010, 14:24
آره بابا
من يكي از دوستام جمهوريه. ميگه الان همه دنبال xvision هستن.
ميگه از همه بهتره. پرسيدم يعني خرابي نداره؟
گفت دستگاه الكترونيكي كه نيشه خراب نباشه ولي خرابيش نسبت بقيه كمتره

EhsanEricsson
03-05-2010, 14:30
من يكي از دوستام جمهوريه. ميگه الان همه دنبال xvision هستن.

شاید چون ارزون تره . ولی واسه السیدی میگن پروویژن بهتره . اما بعضیا هم میگن فرقی نداره تصویرشون
من که گ.. گیجه گرفتم

saeedraz
03-05-2010, 14:39
شاید چون ارزون تره . ولی واسه السیدی میگن پروویژن بهتره . اما بعضیا هم میگن فرقی نداره تصویرشون
من که گ.. گیجه گرفتم

اگر میخواهید زیاد گیج نشوید یکی از این دو مدلی که تکتا تایید کرده را بنا به مشخصاتش و نیاز خودتون و تا اندازه ای تجربه دیگران انتخاب کنید و موقعی که انتخاب خودتون رو کردید دیگه به حرف هیچ کس گوش ندهید

ایجوری اگر هم مشکلی داشت فقط خودتون مقصر هستید:27::27::27: بابت شوخی

EhsanEricsson
03-05-2010, 14:59
اگر میخواهید زیاد گیج نشوید یکی از این دو مدلی که تکتا تایید کرده را بنا به مشخصاتش و نیاز خودتون و تا اندازه ای تجربه دیگران انتخاب کنید و موقعی که انتخاب خودتون رو کردید دیگه به حرف هیچ کس گوش ندهید

ایجوری اگر هم مشکلی داشت فقط خودتون مقصر هستید:27::27::27: بابت شوخی
آخه هرکی هرچی میگه یه نفر دیگه میاد مخالفش رو میگه
آخر نفهمیدیم واسه یه السیدی 37 اینچ فول اچ دی چه کوفتی نصب کنیم که بهترین تصویر رو بده ما 4تا فوتبال و رازه بقا و آتاشغال ببینیم ، حالا بقیه امکاناتش بخوره تو سر من

ساسان مهاجم
03-05-2010, 16:02
آخر نفهمیدیم واسه یه السیدی 37 اینچ فول اچ دی چه کوفتی نصب کنیم که بهترین تصویر رو بده ما 4تا فوتبال و رازه بقا و آتاشغال ببینیم ، حالا بقیه امکاناتش بخوره تو سر من

اولا كه خدا نكنه

ثانيا دقيقا درست ميگي. متاسفانه يك سري از دوستان براي تبليغ كاراشون حرفاي بي مورد و بي اساس ميزنن.
مثلا يه مودت ميگفتن xvision داغ ميكنه. بعد همه اونا كه خريده بودن يا فروشنده ها اومدن گفتن: نه بابا چرا خالي ميبندين و اين حرفا.
به طور كلي كيفيت هاشون فرق نداره . ولي چون ماديران شركت قدري هست و يه جورايي دولتي هم هست و به اصطلاح خودمون كلفته، زورش ميرسه كه قيمت ها رو تا حد زيادي بياره پايين (احتمالا هم از تعرفه كمتري بهش ميخوره يا ماليات كمتري ميده يا ...). براي همين از نظر قيمتي كسي نميتونه باهاش رقابت كنه. و شروع ميكنن به حرف هاي چرت و پرت گفتن كه داغ ميكنه ، كنترلش بده و ....
قبلا همه ميگفتن كنترل xvision خوب نيست، الان يه سري خريدن ميزنن تو سرشون ميگن كنترل provision داغونه.

saeedraz
03-05-2010, 16:54

مشکل شما اینه که آیا ایکس ویژن با ال سی دی کار میکنه یا نه

ما تو خونمون الان برای یک ال سی دی 40 اینچ با کنتراست 1:30000 و FULL HD (1080p( داریم از همین گیرنده ایکس ویژن استفاده میکنیم و خیلی هم راضی هستیم

ProGamer
04-05-2010, 07:25
مشکل شما اینه که آیا ایکس ویژن با ال سی دی کار میکنه یا نه

ما تو خونمون الان برای یک ال سی دی 40 اینچ با کنتراست 1:30000 و FULL HD (1080p( داریم از همین گیرنده ایکس ویژن استفاده میکنیم و خیلی هم راضی هستیم

فروشنده هايي كه رقيب هستن ، انقدر واسه هم خالي ميبندن كه ديگه همه باور ميكنن.

farhad.ucla
06-05-2010, 15:35
سلام
میشه بگید چطوری میشه نرم افزار x-vision رو اپدیت کرد؟
فایل اپدیت رو از کجا میشه پیدا کرد؟

aliugd
09-05-2010, 11:04
سلام
سلام.
در سایت مادیران میتونید آخرین ورژن نرم افزار دستگاه رو پیدا کنید

alilosting
10-05-2010, 09:44
سلام

سلام دوست عزيزم
تو اين صفحه برو:

بغل سمت چپ هم ميتوني تو قسمت نرم افزار، اونچه لازم هست رو بگيري و هم در بخش راهنماي نصب همه رو توضيح داده

samira_googleOne
11-05-2010, 08:17
خبر قديمي در مورد --- ماديران وقتي تازه داشت وارد ميشه
.
.
.

.
.

همكاري‌ماديران‌با‌صدا و سيمابراي پخش‌ديجيتال‌برنامه‌ها

باشگاه خبرنگاران - ماديران با توليد SET-TOP BOX با نام DVBT سيگنالهاى فشرده و يا کد شده ديجيتالى فرستاده شده از سوي صدا وسيما را پس از دريافت و كد گشايي،به سيگنالهاى آنالوگ قابل نمايش روى صفحه تلويزيون تبديل مى كند.
مسعود اميري،مديرعامل صنايع ماشين هاي اداري ايران با بيان اين مطلب گفت: با توجه به اينكه در آينده اي نزديک تمام کشور توسط صدا و سيما تحت پوشش پخش برنامه ها به طور ديجيتال با کيفيت مطلوب و هزينه كم قرار مي گيرد،توليد اين SET-TOP BOX به گونه اي است كه تاييديه صدا و سيما را كسب مي كند و داراي شناسنامه است در نتيجه اگر كالايي به صورت قاچاق وارد كشور شود با تغيير فركانس پخش برنامه ها،ديگر آن دستگاه كارايي نخواهد داشت.
وي افزود:اين دستگاه بزودي با گارانتي ماديران در داخل كشور توليد مي شود.

kaveh_d
11-05-2010, 09:07
زیاد رو اطلاعات فنی این آقایون حساب باز نکنید. تغییر فرکانس یعنی چی؟ یعنی میخان خارج از باند VHF یا UHF پخش کنن و استاندارد جدیدی واسه خودشون راه بندازن؟ این منو یاد اون خبر وزیر ارتباطات میندازه که میگفت کپی کردن سیم کارتای موبایل امکان نداره. درحالی که از دو سال قبلش اینکارو تو علاالدین انجام میدادن :31:

samira_googleOne
11-05-2010, 09:27
زیاد رو اطلاعات فنی این آقایون حساب باز نکنید. تغییر فرکانس یعنی چی؟ یعنی میخان خارج از باند VHF یا UHF پخش کنن و استاندارد جدیدی واسه خودشون راه بندازن؟ این منو یاد اون خبر وزیر ارتباطات میندازه که میگفت کپی کردن سیم کارتای موبایل امکان نداره. درحالی که از دو سال قبلش اینکارو تو علاالدین انجام میدادن :31:

متاسفانه يا خوشبختانه اين خبر صحت داره و وجو تاييديه تكتا هم واسه همين هست. يعني دستگاه هايي كه تاييديه بگيرن با هر تغييري كه پيش بياد سازگار هستن و تضمين شده هستن

در واقع من دقيقا اين رو شنيدم كه بعد از يه مدت صدا و سيما ديكد هاش رو عوض ميكنه و فقط دستگاه هايي كه تاييدسه دارن كار خواهند كرد. شك نكنيد كه بايد تاييديه تكتا رو داشت تا راحت باشيد

amahdavi2004
11-05-2010, 09:38
متاسفانه يا خوشبختانه اين خبر صحت داره و وجو تاييديه تكتا هم واسه همين هست. يعني دستگاه هايي كه تاييديه بگيرن با هر تغييري كه پيش بياد سازگار هستن و تضمين شده هستن

در واقع من دقيقا اين رو شنيدم كه بعد از يه مدت صدا و سيما ديكد هاش رو عوض ميكنه و فقط دستگاه هايي كه تاييدسه دارن كار خواهند كرد. شك نكنيد كه بايد تاييديه تكتا رو داشت تا راحت باشيد

اگر اين طور باشد خريدن تلويزيون ----T دار اشتباه است!

Mahast Arya
11-05-2010, 10:53
من نفهمیدم بگیریم یا نگیریم؟؟؟؟؟؟:41:

samira_googleOne
11-05-2010, 11:08

1- اينكه تلوزيون شما --- داشته باشه كه بد نيست. ولي اگر چند ماه ديگه ديديد كه ديگه كار نميكنه فكر نكنين TV خرابه
2- هيچ تلوزيوني نيست كه فقط مزيت --- داشته باشه. مثلا سامسونگ سري8 كلي مزايا داره و --- هم يكيشه

من نفهمیدم بگیریم یا نگیریم؟؟؟؟؟؟:41:

بگيريد. ولي نهايتا مجبوريد --- رو جدا بگيريد در كنار TV

kaveh_d
11-05-2010, 12:36
کلا سه نوع استاندارد واسه ----T وجود داره که تقریبا بیشتر قاره آسیا (بجز چین و چندتا کشور کوچیک) و اروپا از همین استانداردیکه ماالان استفاده میکنیم استفاده میکنن. اگه بخان از استاندارد دیگه ای استفاده کنن باید حتما تغییرات سخت افزاری انجام بشه و با نرم افزار قابل حل نیست. پس خیالتون راحت باشه اگه صدا سیما روش کدینگ رو عوض کنه (مثل همون اولش که از MPEG2 به H264 تغییر کرد) همه باید دستگاهشونو عوض کنن و تایید شده و نشده نداره :46:.

kaveh_d
11-05-2010, 12:46

اگه ----T تلوزیون شما الان کار میکنه، خیالتون راحت باشه که حالا حالا کار میکنه. کلا عوض کردن استاندارد به این راحتیا نیست. سیستم رنگ تلوزیون ایران اولش سکام بود. فقط وقتی سیستم رنگشو به پال تغییر داد که تقریبا همه تلوزیونا تو بازار میتونستن چندتا سیستمو باهم بگیرن.

اگه تو یه کشور درست و حسابی بودیم با اطمینان صد در صد بهتون میگفتم که امکان نداره بعد از خرید کلی دستگاه تو بازار استاندارد عوض بشه. اما تو این کشور هیچی بعید نیست. حالا جواب اون کسایی رو که دستگاه جم خریدن که راه به راه تو تلوزیون تبلیغ میشه، در عین حالا تائیدیه رو هم نداره کی میخاد بده از خودشون بپرسید:21:

Mahast Arya
11-05-2010, 14:35
1- اينكه تلوزيون شما --- داشته باشه كه بد نيست. ولي اگر چند ماه ديگه ديديد كه ديگه كار نميكنه فكر نكنين TV خرابه
2- هيچ تلوزيوني نيست كه فقط مزيت --- داشته باشه. مثلا سامسونگ سري8 كلي مزايا داره و --- هم يكيشه

بگيريد. ولي نهايتا مجبوريد --- رو جدا بگيريد در كنار TV

tvمن x visioneگفتم شاید هماهنگی دستگاهها با هم بتونه جواب خوبی در ارائه امکانات خوب باشه.
منظور از dvbرو نفهمیدم..کارش چیه؟
ممنون

kaveh_d
11-05-2010, 14:56
tvمن x visioneگفتم شاید هماهنگی دستگاهها با هم بتونه جواب خوبی در ارائه امکانات خوب باشه.
ممنون

تا اونجائیکه میدونم هیچکدوم از تلوزیونای ایکس ویژن ----T یا همون تیونر دیجیتال رو ندارن و شما باید یه ست آپ باکس جداگونه مثل همین ایکس ویژن براش بخرید :20:.

samsung021
11-05-2010, 15:17
ممنون

ببين --- يه دستگاه شبيه رسيور هست كه كانال هاي ايران رو ميگيره فقط . با كيفيت dvd وميتوني يه فلش بهش وصل كني و روي فلش برنامه ها رو ضبط كني

اين هم آدرس سايتي كه داره و ميتوني بيشتر در موردش اطلاعات داشته باشي:

قيمت 79.000 تومان

ارائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG
داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

Mahast Arya
12-05-2010, 13:10
ببين --- يه دستگاه شبيه رسيور هست كه كانال هاي ايران رو ميگيره فقط . با كيفيت dvd وميتوني يه فلش بهش وصل كني و روي فلش برنامه ها رو ضبط كني

اين هم آدرس سايتي كه داره و ميتوني بيشتر در موردش اطلاعات داشته باشي:

قيمت 79.000 تومان

ارائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG

واقعاً ممنونتم اطلاعات کاملی بهم دادی...سپاسگزارم

hadi357
13-05-2010, 22:36
من ستاپ باکس ایکس ویژن دارم و ایران اتا هم دارم هر کدوم یه مشکلی دارن
مشکل ایکس ویژن اینه که کنترلش ضعیفه و ضبط کردنش هم تو کامپیوتر که میذاری صدا نداره.
مشکل ایران اتا اینه که ضبط نمیکنه و کلا کانال 1 تا 5 رو بعضی وقتا میگیره

کلا ایکس ویژن بهتره ولی کنترل ایران اتا قوی تره.

EhsanEricsson
14-05-2010, 00:08
مشکل ایکس ویژن اینه که کنترلش ضعیفه و ضبط کردنش هم تو کامپیوتر که میذاری صدا نداره.

کاش یه آدم بیطرف که همه ی ستاپ باکس ها رو امتحان کرده میومد به طور کامل خوبی و بدی همشون رو در مقایسه با هم یکجا میگفت تا هرکی وارد تاپیک میشه مجبور نباشه 2000 صفحه رو بخونه آخرم چیز گیجه بگیره بره سیگار بکشه :31:

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

البته منظورم از 2000 صفحه مجموع صفحات این تاپیک با تاپیک تلوزیون دیجیتال و چگونگی دریافت آن هستش

مهبانگ
14-05-2010, 09:21
سلام به همه دوستان
من سه شنبه یک x.vision خریدم 79 با گارانتی و بقیه چیزا
قبلا هم برای کامپیوترم یک provision usb خریده بودم که هنوز هم استفاده میکنم

اما x.vision تنظیمات ساده ای داره - امکان به روزرسانی فریمور داره - کنترلش مشکلی نداره
روز اول مشکل زیادی داشتم که در آخر متوجه شدم بخاطر آنتن بوستر دارم هست که مجبور شدم
با یک آنت شاخه ای 4000 تومنی عوض کنم که حل شد اما الان با دوتا مشکل خیلی بزرگ روبرو هستم

1- وقتی همسایه کوچه بغلی!! دستگاه دریلشو روشن میکنه روی دستگاه ما پارازیت میندازه !؟
2- که از همه مهمتره فریز بسیار زیاد اوائل که دستگاه روشن میشه این مشکل رو ندارم ولی 10 - 15 دقیقه ژ
که بگذره هر کانالی که باشد تصویر فریز میشه وقتی به کانالهای دیگه میرم هم سیاه هست تا یکبار دستگاه رو
روشن خاموش کنم.

در کل اگر provosion مثل همین usb که برای کامپیوتر دارم باشه خیلی بهتر از x.vision هست البته اون usb برق
از کامپیوتر میگیره ولی این x.vision نه مستقیم
لطفا راهنمایی کنید

ProGamer
15-05-2010, 09:24

1 - ايكس ويژن كنترلش كيفيتش اصلا بد نيست. اتفاقا provision خيلي ايراد داره كنترلش
2- با نرم افزار VLC كه برنامه ها رو در PC اجرا كني هم صدا داره هم تصوير

hadi357
15-05-2010, 10:10
کنترل ایکس ویژن مشکل نداره فقط ضعیفه باید حتما دقیق روبروش بگیری تا عمل کنه.

SandBanJo0nam
15-05-2010, 10:36
سلام به همه دوستان
من سه شنبه یک x.vision خریدم 79 با گارانتی و بقیه چیزا
قبلا هم برای کامپیوترم یک provision usb خریده بودم که هنوز هم استفاده میکنم

اما x.vision تنظیمات ساده ای داره - امکان به روزرسانی فریمور داره - کنترلش مشکلی نداره
روز اول مشکل زیادی داشتم که در آخر متوجه شدم بخاطر آنتن بوستر دارم هست که مجبور شدم
با یک آنت شاخه ای 4000 تومنی عوض کنم که حل شد اما الان با دوتا مشکل خیلی بزرگ روبرو هستم

1- وقتی همسایه کوچه بغلی!! دستگاه دریلشو روشن میکنه روی دستگاه ما پارازیت میندازه !؟
2- که از همه مهمتره فریز بسیار زیاد اوائل که دستگاه روشن میشه این مشکل رو ندارم ولی 10 - 15 دقیقه ژ
که بگذره هر کانالی که باشد تصویر فریز میشه وقتی به کانالهای دیگه میرم هم سیاه هست تا یکبار دستگاه رو
روشن خاموش کنم.

در کل اگر provosion مثل همین usb که برای کامپیوتر دارم باشه خیلی بهتر از x.vision هست البته اون usb برق
از کامپیوتر میگیره ولی این x.vision نه مستقیم
لطفا راهنمایی کنید

من xvision دارم . تو خونه هم دريل ميزنم بازم پارازيت نمي افته
فكر ميكنم اين كه شما گفتي پارازيت نيست. اين موضوع موبوط به نوسان برق شما هست. شايد با يك محافظ وارد كار بشيد شايد درست بشه

كنترلش اگر باتري خوب بندازي مشكل نداره. من كه ok هستم. البته زياويه 180 درجه باهاش داسته باشي شايد نگيره هااا

hadi357
15-05-2010, 20:26
در مورد کنترل من هم احتمال دادم باتریش خوب نباشه آخه فابریک روش از این باتری های آشغال چینی هست.
حالا میرم باتری رو عوض کنم ببینم چی میشه.

hadi357
16-05-2010, 08:08
من این نرم افزار VLC رو نصب کردم حالا فایل هایی که از ایکس ویژن ضبط میکنم رو پخش میکنه ولی من میخوام به فرمتای دیگه کانورت کنم که دستگاه های دیگه هم بخونه.

mahmood43
16-05-2010, 23:29
من یک هفته است که یک دستگاه xvision خریدم کیفیت تصویر وضبط آن روی فلش عالیه ولی فقط چند بار هنگ کرد که با reset کردن برطرف شد

hadi357
17-05-2010, 21:36
من این نرم افزار VLC رو نصب کردم حالا فایل هایی که از ایکس ویژن ضبط میکنم رو پخش میکنه ولی من میخوام به فرمتای دیگه کانورت کنم که دستگاه های دیگه هم بخونه.

آقا کسی پیدا نشد جواب ما رو بده من این فایل TRP ضبط شده با ایکس ویژن رو میخوام به MP4 تبدیل کنم تا بتونم تو یه دستگاه دیگه ببینم ولی وقتی کانورت میکنم خراب میشه. دوستان نرم افزار خاصی رو سراغ ندارند؟

ProGamer
18-05-2010, 14:19

با Total Convertor امتحان كن
شايد بشه
اگر نشد من ميگم بهت چون خودم هم لازم دارم با يه كانورتور تبديلش كنم

من یک هفته است که یک دستگاه xvision خریدم کیفیت تصویر وضبط آن روی فلش عالیه ولی فقط چند بار هنگ کرد که با reset کردن برطرف شد

اگر باز هم هنگ كرد زنگ بزن خدمات ماديران
3 سوت حل ميكنن

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

شماره خدمات اينه
88601636

ahmaad313
18-05-2010, 16:08
من به تازگی حدود 10 روز پیش یه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم

حالا نیازی بهش ندارم میخوام بفروشم

قیمت نوش 79 تومن هست

من حدود 10 روزه خریدم و کلا 3 بار ازش استفاده کردم

گارانتی تا 31.1.90
فاکتورش هم موجوده

کارت قرعه کشی کلوب مادیران هم روشه
قیمت پایه 69 هزار تومن

10 تومن زیر بازار
هزینه پست /پیک با من

5 شبکه تهران
العالم /پرس/جام جم یک
شبکه استانی اردبیل/مستند

10 تا شبکه رادیویی

آپدیت اتوماتیک

ضبط برنامه ها از طریق یو اس بی

منو فارسی

مورد تایید سازمان صداوسیما

درصورت تمایل پیام خصوصی بدین

EhsanEricsson
18-05-2010, 16:51
من به تازگی حدود 10 روز پیش یه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم

حالا نیازی بهش ندارم میخوام بفروشم

قیمت نوش 79 تومن هست

من حدود 10 روزه خریدم و کلا 3 بار ازش استفاده کردم

گارانتی تا 31.1.90
فاکتورش هم موجوده

کارت قرعه کشی کلوب مادیران هم روشه
قیمت پایه 69 هزار تومن

10 تومن زیر بازار
هزینه پست /پیک با من

5 شبکه تهران
العالم /پرس/جام جم یک
شبکه استانی اردبیل/مستند

10 تا شبکه رادیویی

آپدیت اتوماتیک

ضبط برنامه ها از طریق یو اس بی

منو فارسی

مورد تایید سازمان صداوسیما

درصورت تمایل پیام خصوصی بدین

چرا میخوای بفروشی؟ پشیمون شدی میخوای پروویژن بخری؟ :31:

hadi357
18-05-2010, 20:26
با Total Convertor امتحان كن
شايد بشه
اگر نشد من ميگم بهت چون خودم هم لازم دارم با يه كانورتور تبديلش كنم

آقا من با totalconvertor هم امتحان کردم با خیلی نرم افزار های دیگه هم امتحان کردم فایل خراب میشه این اکس ویژن هم فرمت قحطی ورداشته گذاشته فقط دستگاه خودش میخونه نمیشه کانورت کرد.

samsung021
19-05-2010, 13:47
آقا من با totalconvertor هم امتحان کردم با خیلی نرم افزار های دیگه هم امتحان کردم فایل خراب میشه این اکس ویژن هم فرمت قحطی ورداشته گذاشته فقط دستگاه خودش میخونه نمیشه کانورت کرد.

nدوست عزيزم
اينا convertor هاي TPR به MP4 هستن. با يه سرچ ساده هم ميتونستيد پيداشون كنيد
اگر نميتونيد كانورت كنيد يا سيستمتون مشكل داره يا كانورتور و به دستگاه xvision ربطي نداره

از اين دو تا برنامه ها رو بگيريد

hadi357
19-05-2010, 21:06
nدوست عزيزم
اينا convertor هاي TPR به MP4 هستن. با يه سرچ ساده هم ميتونستيد پيداشون كنيد
اگر نميتونيد كانورت كنيد يا سيستمتون مشكل داره يا كانورتور و به دستگاه xvision ربطي نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اين دو تا برنامه ها رو بگيريد

من نرم افزار ها رو امتحان میکنم ولی فکر نکنم سیستم مشکل داشته باشه غیر از من کسای دیگه هم این مشکل رو دارن

hadi357
19-05-2010, 21:58
دوست عزیز جناب samsung021 من هر دو برنامه شما رو دانلود کردم و هیچ کدوم فایل ضبط شده ایکس ویژن رو قبول نکردند در ضمن من سرچ کردم و تا حالا هم با حدود 10 نرم افزار تست کردم که نشد.

من فکر میکنم دقیقا مشکل فایل ضبط شده توسط ایکس ویژن هست شاید بهتر باشه من فایل رو آپ کنم بذارم اینجا خودتون امتحان کنید و با نرم افزاری مانند VLC media player فایل رو باز کنید که هم صدا و هم تصویرش بدون مشکل هست ولی کانورت نمیشه کرد.

فایل ضبط شده با ایکس ویژن :

zoltrix60
20-05-2010, 20:37
رلدیو فردا رو میکیره ؟

kaveh_d
21-05-2010, 02:36
رلدیو فردا رو میکیره ؟

نه عزیزجان. فقط شبکه های داخلی:46:

mortezaon
21-05-2010, 04:11
اين تكنولوژي حدودا 10 سال پيش تو ژاپن فراگير شده بود
الان براي ما شده نوش دارو پس از مرگ سهراب

saeedraz
21-05-2010, 09:04
دوستانی که تهران هستن و پرس تی وی رو میگیرن و دستگاه Xvision دارن میتونن بگن که با صدای این شبکه مشکل دارن یا نه منظورم لرزش در صدا هست (امروز جمعه)

واقعا ازشون متشکر میشم اگر جواب بدن

EhsanEricsson
21-05-2010, 23:11
بچه ها پروویژن 15 هزار تومن ارزونتر شده ! یعنی از 110000 شده 95000

LeiliBaManAst
22-05-2010, 07:48
من نرم افزار ها رو امتحان میکنم ولی فکر نکنم سیستم مشکل داشته باشه غیر از من کسای دیگه هم این مشکل رو دارن

دوست عزیز جناب samsung021 من هر دو برنامه شما رو دانلود کردم و هیچ کدوم فایل ضبط شده ایکس ویژن رو قبول نکردند در ضمن من سرچ کردم و تا حالا هم با حدود 10 نرم افزار تست کردم که نشد.

من فکر میکنم دقیقا مشکل فایل ضبط شده توسط ایکس ویژن هست شاید بهتر باشه من فایل رو آپ کنم بذارم اینجا خودتون امتحان کنید و با نرم افزاری مانند VLC media player فایل رو باز کنید که هم صدا و هم تصویرش بدون مشکل هست ولی کانورت نمیشه کرد.

فایل ضبط شده با ایکس ویژن :

من فايل هاي ضبط شده با xvision رو با VLC ميبينم. كيفيتش هم خوبه. مشكلي هم نداره اصلا
در مورد كانورتور: شما بايد كانورتور مناسب رو پيدا كنيد. چه ربطي به اشكال فايل trp داره؟؟؟!؟!!!!!!!

LeiliBaManAst
22-05-2010, 07:53
علاوه بر اون من برنامه ضبط شده توسط xvision رو با nero9 كه ميبينم كيفيتش perfect هست. مانيتور هم 20 اينچ

hadi357
22-05-2010, 10:05
علاوه بر اون من برنامه ضبط شده توسط xvision رو با nero9 كه ميبينم كيفيتش perfect هست. مانيتور هم 20 اينچ

بله من هم نگفتم پخش فایل مشکل داره. وقتی با نرم افزار های کانورتر بخواین تبدیل کنید میبینید که از فایل ایراد میگیره یا فایل خروجی مشکل داره.
در ضمن شما فقط پخش کردین و تا حالا نخواستین که تبدیل کنین.

alilosting
22-05-2010, 10:07
آقا کسی پیدا نشد جواب ما رو بده من این فایل TRP ضبط شده با ایکس ویژن رو میخوام به MP4 تبدیل کنم تا بتونم تو یه دستگاه دیگه ببینم ولی وقتی کانورت میکنم خراب میشه. دوستان نرم افزار خاصی رو سراغ ندارند؟

اي بابا . اين يكي از فايل ها با فرمت avi.
البته من وقت نداشتم كه تنظيم كنم كيفيتش خوب شه. شما خودت اين كارو بكن

اين هم با فرمت MKV

اين هم با فرمت MP4

اين هم با فرمت WMV

همه اين ها رو با برنامه joboShare انجاكك دادم. شما سيستمت مشكل داره يا اينكه Codec هاي لازم رو نداري:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم باز نتونستيد ببينيد مشكل شماست عزيز. يه K-Lit codec نصب كن

hadi357
22-05-2010, 21:06
اي بابا . اين يكي از فايل ها با فرمت avi.
البته من وقت نداشتم كه تنظيم كنم كيفيتش خوب شه. شما خودت اين كارو بكن

اين هم با فرمت MKV

اين هم با فرمت MP4

اين هم با فرمت WMV

همه اين ها رو با برنامه joboShare انجاكك دادم. شما سيستمت مشكل داره يا اينكه Codec هاي لازم رو نداري:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم باز نتونستيد ببينيد مشكل شماست عزيز. يه K-Lit codec نصب كن

یعنی الان این فایلی که شما mp4 کردی تو کامپیوترت با صدا پخش میشه؟ من فایل اصلی رو با صدا و بدون مشکل با نرم افزار VLC میبینم ولی فایلی که شما گذاشتی با همون نرم افزار صدا نداره و به مدت 5 ثانیه پخش میشه ولی فایل اصلی به مدت 15 ثانیه بود اگه کامپیوتر من مشکل داره چرا فایل اصلی رو پخش میکنه ولی فایل تبدیل شده رو بی صدا می پخشه؟؟

بعد این codec که گفتی یعنی چی؟

Alireza_PCNet
24-05-2010, 10:30
یعنی الان این فایلی که شما mp4 کردی تو کامپیوترت با صدا پخش میشه؟ من فایل اصلی رو با صدا و بدون مشکل با نرم افزار VLC میبینم ولی فایلی که شما گذاشتی با همون نرم افزار صدا نداره و به مدت 5 ثانیه پخش میشه ولی فایل اصلی به مدت 15 ثانیه بود اگه کامپیوتر من مشکل داره چرا فایل اصلی رو پخش میکنه ولی فایل تبدیل شده رو بی صدا می پخشه؟؟

راست ميگي صدا نداره
ببين يه سئوال فني
اگر شما به من بگي واسه چي ميخواي كانورتكني من راهنماييت ميكنم
در ضمن برو تو سايت 4shared.com و بنويس: k-lit codec
يه فايل exe مياد كه ميتوني اون رو dl كني و نصب كني. اينجوري سيستمت قادره انواع بيشتري از فرمت ها رو خيلي راحت بدون نياز به برنامه خاصي پخش كنه

از alilos هم ممنون بابت اطلاعات خوب

alilosting
24-05-2010, 11:17

آقا
با اون برنامه ها كه گذاشتم صدا نداشت. اين كارو بكن:
با همون برنامه VLC برو تو منو و بعد كانورت
ميتوني به چندين فرمت تبديل كني و صدا هم داره

hadi357
24-05-2010, 23:22
خوشحال شدم که درکم کردین :10:

EhsanEricsson
24-05-2010, 23:37
این ستاپ باکس سینام آپدیت از طریق OTA داره ؟؟!

تو دفترچش نوشته که داره اما وقتی تو منوهاش میرم اونی که تو دفترچش نوشته اصلا وجود نداره !! مدلش 8847 هستش

samsung021
25-05-2010, 08:17
خوشحال شدم که درکم کردین :10:

آقا با VLC من هم كانورت كردم درست شد. شما كه نتيجه گرفتي؟؟؟؟ شما بايد بري تو گزينه منو بعد هم كانورت و بعد هم مثل شكل هاي زير

hadi357
26-05-2010, 10:55
من نتیجه گرفتم تقریبا میتونم بگم کانورت شد ولی کیفیت درست و درمونی نداره در کل فکر کنم به درد کانورت نمیخوره فقط خودش کیفیتش خوبه من یه دستگاه ایران اتا هم دارم که تلویزون دیجیتال هست جالبه بدونید این دستگاه با اینکه خودش ضبط نمیکنه ولی خیلی از فرمت ها رو از یو اس بی میخونه و این تی آر پی هم همین جوری میذاری توش آینه میخونه.

راستش برای پدرم یه دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل 3350 خریدم میخواستم فایل های ضبط شده اکس ویژن رو از اون دستگاه پخش کنم.

Heidari1388
26-05-2010, 11:17
سلام

من دستگاه ایکس ویژن دارم و درکل خوبه و فقط مشکل اساسی که داره فرمت های فیلمی مثل Divx رو پخش نمیکنه و فقط فرمت ضبط شده خودشو پخش میکنه

میخواستم بدونم مدل های دیگر که قابلیت پخش فرمت فیلم های بیشتر هم داشته باشه چیه؟

راستی چرا وقتی مثلا کانال 1 ررو برای ضبط میزاریم کانال های 8 به بعد از کار میفتن؟ وقتی هم مثلا کانال مستند رو برای ضبظ میزاریم کانال های 1 تا 8 از کار میفتن؟! تا وقتی که ضبظ برنامه رو قطع کنیم تا درست بشه؟!:13:
ممنون

ali_bah
26-05-2010, 16:19
سلام

من دستگاه ایکس ویژن دارم و درکل خوبه و فقط مشکل اساسی که داره فرمت های فیلمی مثل Divx رو پخش نمیکنه و فقط فرمت ضبط شده خودشو پخش میکنه

میخواستم بدونم مدل های دیگر که قابلیت پخش فرمت فیلم های بیشتر هم داشته باشه چیه؟

راستی چرا وقتی مثلا کانال 1 ررو برای ضبط میزاریم کانال های 8 به بعد از کار میفتن؟ وقتی هم مثلا کانال مستند رو برای ضبظ میزاریم کانال های 1 تا 8 از کار میفتن؟! تا وقتی که ضبظ برنامه رو قطع کنیم تا درست بشه؟!:13:
ممنون
سلام
آقا یه لطفی کن ایراد های x.vision رو بگو.
کنترلش چجوریه؟
چقدر طول می کشه تا کانالو باهاش عوض کرد؟
داغ می کنه؟ ( من که می گم نه ، ولی یه سری می گن )

در مورد سوال آخرت :
چون این دستگاه یک تیونر داره ، و وقتی اون تیونر فلک زده در حال ضبط یک فرکانس خاص باشه ، بد بخت نمی تونه هم کانال مورد نظر شما رو پخش کنه ، هم اینکه یه کانال دیگه رو ضبط کنه.:40:

----------------------
عجب روزگاری شده ،
الان حدود 2 ساعتی میشه آخرین قسمت لاستو دیدم ، حالم نافرم بده.
ولی حال کردم با قسمت آخر.
آخـــــــــــــــــــــــ ـه چرا تموم شد :(

Heidari1388
26-05-2010, 19:29
سلام دوست عزیز
ممنون از جوابت

درمورد سوال شما
حقیقتش تا حالا من ایرادی توش ندیدم جز همین عدم پخش فرمت های مختلف
کنترلش هم مثل تلویزیون حتی هم بهتر میگیره
وقتی کانال مثلا کانال 1 روی میزنی حدود 2 ثانیه میشه تا کانال عوض بشه که خوب طبیعیه ، البته من همیشه از دکمه های جهت نما یا دکمه لیست کانال استفاده میکنم که خیلی راحترم
دستگاه هم داغ میکنه نه اونقدر که فکرشو بکنی و نگران باشی
من دستگاه رو گذاشتم تو میز تلویزیون درش و هم بستم یعنی هوا توش نمیره ولی بازم حرارتش زیاد نمیشه ، آخه چیز خاصی تو دستگاه نیست که بخواد داغ کنه یه کیته دیگه ، اگه هم میخواست خیلی داغ کنه حتمن براش فن میزاشتن.
اونی که شما میگید تیونر داره یعنی کانال های 1 تا 8 یه تیونر داره و کانال های 8 تا 14 هم یه تیونر؟!:13:
راستی دوست عزیز یه سوال بی ربط به تاپیک دارم
سریال لاست قشنگه؟!
یعنی به سریال فرار از زندان و 24 میرسه ، من با این سریال ها حال کردم:31:

ali_bah
26-05-2010, 22:54
سلام دوست عزیز
ممنون از جوابت

درمورد سوال شما
حقیقتش تا حالا من ایرادی توش ندیدم جز همین عدم پخش فرمت های مختلف
کنترلش هم مثل تلویزیون حتی هم بهتر میگیره
وقتی کانال مثلا کانال 1 روی میزنی حدود 2 ثانیه میشه تا کانال عوض بشه که خوب طبیعیه ، البته من همیشه از دکمه های جهت نما یا دکمه لیست کانال استفاده میکنم که خیلی راحترم
دستگاه هم داغ میکنه نه اونقدر که فکرشو بکنی و نگران باشی
من دستگاه رو گذاشتم تو میز تلویزیون درش و هم بستم یعنی هوا توش نمیره ولی بازم حرارتش زیاد نمیشه ، آخه چیز خاصی تو دستگاه نیست که بخواد داغ کنه یه کیته دیگه ، اگه هم میخواست خیلی داغ کنه حتمن براش فن میزاشتن.
اونی که شما میگید تیونر داره یعنی کانال های 1 تا 8 یه تیونر داره و کانال های 8 تا 14 هم یه تیونر؟!:13:
راستی دوست عزیز یه سوال بی ربط به تاپیک دارم
سریال لاست قشنگه؟!
یعنی به سریال فرار از زندان و 24 میرسه ، من با این سریال ها حال کردم:31:

در اون مورد نظری ندارم.
پس برد کنترل خوبه!!؟؟

-------------
در مورد لاست
بهترین سریال بود
اصلا یه چیز متفاوتیه
پریزن و من دیدم ، فرینجو دیدم ، هیروز و دیدم ، لاست یه چی دیگست
حتما ببین
من کم مونده بود گریه کنم.

Heidari1388
26-05-2010, 23:21
اوکی

من منظورتو از برد کنترل رو نمیفهمم:13:
مگه یه کنترل باید چکار کنه؟! خوب مثل تمام کنترل های تلویزیون و ویدیو خیلی خوب و راحت میگیره و هیچ مشکلی هم نداره
خیالت راحت

Heidari1388
26-05-2010, 23:30
آقا با VLC من هم كانورت كردم درست شد. شما كه نتيجه گرفتي؟؟؟؟ شما بايد بري تو گزينه منو بعد هم كانورت و بعد هم مثل شكل هاي زير

وقتی میخوام تبدیل کنم این پیغامو میده و تبدیل نمیشه:

Streaming / Transcoding failed: VLC could not open the encoder.
Streaming / Transcoding failed:
VLC could not open the encoder.

ali_bah
26-05-2010, 23:34
اوکی

من منظورتو از برد کنترل رو نمیفهمم:13:
مگه یه کنترل باید چکار کنه؟! خوب مثل تمام کنترل های تلویزیون و ویدیو خیلی خوب و راحت میگیره و هیچ مشکلی هم نداره
خیالت راحت
:8:
منظورم از برد ، یعنی از چند متری کنترلش کار می کنه؟!
من شنیدم بردش کمه.

EhsanEricsson
26-05-2010, 23:37
:8:
منظورم از برد ، یعنی از چند متری کنترلش کار می کنه؟!
من شنیدم بردش کمه.
اگه تلوزیونت السیدی فول اچ دی هست سینام بگیر چون هم hdmi هست هم 1080 (البته تصویر ارسالی ایران کوچیکتره اما باز دستگاهت 1080 باشه انگار بهتره تا نباشه ). من گرفتم تا الان که راضیم ، کنترلشم از 8 تا کوچه اونورترم بزنی میگیره ، ولی هنوز همه ی قسمت های این ستاپ باکس رو کامل امتحان نکردم ، اما خوب و استاندارد به نظر میاد

ali_bah
27-05-2010, 00:02
اگه تلوزیونت السیدی فول اچ دی هست سینام بگیر چون هم hdmi هست هم 1080 (البته تصویر ارسالی ایران کوچیکتره اما باز دستگاهت 1080 باشه انگار بهتره تا نباشه ). من گرفتم تا الان که راضیم ، کنترلشم از 8 تا کوچه اونورترم بزنی میگیره ، ولی هنوز همه ی قسمت های این ستاپ باکس رو کامل امتحان نکردم ، اما خوب و استاندارد به نظر میاد
یه لینک از سایتش بهم میدی لطفا
چه قیمت گرفتید؟

EhsanEricsson
27-05-2010, 10:38
یه لینک از سایتش بهم میدی لطفا
چه قیمت گرفتید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایتش به روز و درست حسابی نیست ، اما اگه صفحات 139 به بعد این تاپیک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو ببینی بچه ها یه توضیحاتی راجبش دادن . من 85000 تومن گرفتم از پاساژ فتوت تو میدون امام ( توپ خونه )

اینم آدرس شرکتش : خیبان جمهوری ، ساختمان آلومینیوم ، طبقه 4 ، واحد 421 . تلفن : 66737114 - 66737122

EhsanEricsson
27-05-2010, 10:57
راستی سینام تلتکست فارسی نداره ها

Heidari1388
27-05-2010, 12:12
به نظر من این مارک از پروویژن رو بگیر ، چون همه ی فرمت های تصویر رو هم پخش میکنه :31:

راستی کسی جوابمو نداد :
وقتی میخوام با vlc تبدیل کنم این پیغامو میده و تبدیل نمیشه::41:

ali_bah
27-05-2010, 12:50
به نظر من این مارک از پروویژن رو بگیر ، چون همه ی فرمت های تصویر رو هم پخش میکنه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی کسی جوابمو نداد :
وقتی میخوام با vlc تبدیل کنم این پیغامو میده و تبدیل نمیشه::41:

سلام
مگه اشکال های اینو نخوندی؟؟؟ کنترلش که از 4 سانتی کار می کنه ، فیرمورش که مورد داره و ...
حداقل گارانتی x vision معملومه چیه.
اگه به فکر مدیا پلیر بودم با 120-170 تومن یه مدیا پلیر وسترن دیجیتال می گرفتم.
ولی کاش اون مدیا پلیر نواترن ارزون بود ، ----T هم که روش داره.
وای چی می شد!!!!!!

a_fazlollahii
27-05-2010, 13:00
سلام
مگه اشکال های اینو نخوندی؟؟؟ کنترلش که از 4 سانتی کار می کنه ، فیرمورش که مورد داره و ...
وای چی می شد!!!!!!

سلام
مشكل خاصي ندارد
من 5 ماه است كه اين دستگاه( پروويژن تي 7) را دارم و كنترلر آن از فاصله چهار متري كار مي كند.
با خريد اين دستگاه شما دستگاه مديا پلير + تلويزيون ديجيتال رابه قيمت 95 هزار تومان در اختيار داريد.

Heidari1388
27-05-2010, 13:00
سلام
وای چی می شد!!!!!!

4 سانتی متری ؟! :18:
یعنی کنترلش مشکل داره؟
مشکل فرمویرش چیه؟!
این که هر هفته داره آپدیت میده

این مدلی که گفتی یه مشخصات ازش میذاری ممنون میشم یا لینکشو بده
گارانتی ایکس ویژن فکر کنم دوسال باشه ، کنترلشم هم از فاصله 4 متری براحتی میگیره:27:

ali_bah
27-05-2010, 13:12
یعنی کنترلش مشکل داره؟
مشکل فرمویرش چیه؟!

گارانتی ایکس ویژن فکر کنم دوسال باشه ، کنترلشم هم از فاصله 4 متری براحتی میگیره:27:
البته من شنیدم که اگه باتری آلکالاین بندازی از 1 الی دومتری جواب میده. :18: :27:

برو پس تاپیکو از اول بخون
با هر آپدیت یه مشکل حل میشه ، یه مشکل دیگه میزنه بیرون :41:

ali_bah
27-05-2010, 13:29
مدلشو این بود فک کنم
Novatron Imm N82
یه چیزی تو این مایه ها
کره ای
قیمتش هم 300+ گرونه
ولی ویژیگی هاش اینه
همه چی می خونه
روخوش یه ال سی دی کوچیک داره
به اینترنت وصل میشه
از اینترنت استریم می کنه
از طریق شبکه می تونه به کامپیوترت وصل کنی ....
کلا یه چیز خوفیه

a_fazlollahii
27-05-2010, 14:13
یعنی کنترلش مشکل داره؟
مشکل فرمویرش چیه؟!

سلام
به نظر من كه مشكلي ندارد.

136209
27-05-2010, 14:24

حالا همین کانالهای چرند رو هم با کیفیت بالا نگاه کنند که که میرزه مثلا همین فوتبال شبکه سه رو

بعدشم چرا این دولتمردان هر چی تکنولوزی جدیده رو اول از همه تو تهران راه اندازی میکنند مگه خونشون رنگینتره یا بقیه کشور رو ...
نگین که چون پایتخته که ....

ali_bah
27-05-2010, 14:28
اینجوری نگو
خیلی چیز ها بصورت پایلوت یا آزمایشی تو شهر های دیگه شروع میشه.
الان مثلا تو چند تا شهر دارن فیبر نوری تا دم در خونه می برن ( مازندران و .... ) ولی تو تهران خبری نیست.

نگران نباش تا چند وقت دیگه کل ایران رو میدن.

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

سلام
به نظر من كه مشكلي ندارد.
یعنی برد کنترلش خوبه؟:20:
خدایی راستشو بگو من الان یه 3 ، 4 ماهی هست می خام یدونه از این ----T ها بخرم ولی خدایی گرونن.:41:
عیب های این T7 رو بگو بدونیم.:40:

a_fazlollahii
27-05-2010, 20:26
اینجوری نگو
الان مثلا تو چند تا شهر دارن فیبر نوری تا دم در خونه می برن ( مازندران و .... ) ولی تو تهران خبری نیست.

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

خدایی راستشو بگو من الان یه 3 ، 4 ماهی هست می خام یدونه از این ----T ها بخرم ولی خدایی گرونن.:41:

سلام
من مشکل خاصی با آن ندارم. فروشنده هم نیستم که بخواهم تبلیغش را بکنم.

ali_bah
27-05-2010, 22:50
سلام
من مشکل خاصی با آن ندارم. فروشنده هم نیستم که بخواهم تبلیغش را بکنم.
می دونم فروشنده نیستی دادا
دارم ازت می پرسم
گفتم که قصد خرید دارم ، دارم تحقیق می کنم.
ممنون می شم معیبو بگی

EhsanEricsson
27-05-2010, 22:58
من احتمالا این سینام رو میفروشم به یکی از آشناهام خودم یه پروویژن میگیرم ، بعد میبینم که کدومش بهتر بوده .
اگه پروویژن بهتر بود که هیچی ، اما اگه سینام بهتر بود پس میگیرم پروویژن رو میکنم تو پاچه ی آشنامون:31:
بعد به همین ترتیب ایکس ویژن و غیره رو به وسیله ی پاچه ی آشناهای دیگه تست میکنم ، و در آخر نتیجه رو کامل اینجا اعلام میکنم که همه راحت بشین فقط یکم طول میکشه :31:

ali_bah
27-05-2010, 23:41
من احتمالا این سینام رو میفروشم به یکی از آشناهام خودم یه پروویژن میگیرم ، بعد میبینم که کدومش بهتر بوده .
اگه پروویژن بهتر بود که هیچی ، اما اگه سینام بهتر بود پس میگیرم پروویژن رو میکنم تو پاچه ی آشنامون:31:
بعد به همین ترتیب ایکس ویژن و غیره رو به وسیله ی پاچه ی آشناهای دیگه تست میکنم ، و در آخر نتیجه رو کامل اینجا اعلام میکنم که همه راحت بشین فقط یکم طول میکشه :31:

دمت گرم
می گم چقد این پاچه ها ... شده. :31::21:

EhsanEricsson
27-05-2010, 23:47
دوستان ، شما هم اگه براتون استفاده از این روش پاچه ای مقدوره تو این زمینه فعالیت کنید .. ممنون
در ضمن انواع مارک های دیگه هم تو بازار هست که میتونید با پاچه های مختلف مچ کنید . مثل دنا ، سیماران و ...

ali_bah
28-05-2010, 00:13
دوستان ، شما هم اگه براتون استفاده از این روش پاچه ای مقدوره تو این زمینه فعالیت کنید .. ممنون
در ضمن انواع مارک های دیگه هم تو بازار هست که میتونید با پاچه های مختلف مچ کنید . مثل دنا ، سیماران و ...
ما که توانشو ندرایم :41:

EhsanEricsson
28-05-2010, 00:16
ما که توانشو ندرایم :41:
اونایی که دارن ،
بعدم تو بالاخره مگه نمیخوای یه ستاپ باکس بخری؟ خوب یدونه بخر بعد بفروشش با همون قیمت به آشنا با پولش یه مدل دیگه بخر امتحان کن بعد همینجوری برو جلو... این که توان نمی خواد . تازه اگه زرنگ باشی روشون سودم میکنی :27:

ali_bah
28-05-2010, 00:22
اونایی که دارن ،
بعدم تو بالاخره مگه نمیخوای یه ستاپ باکس بخری؟ خوب یدونه بخر بعد بفروشش با همون قیمت به آشنا با پولش یه مدل دیگه بخر امتحان کن بعد همینجوری برو جلو... این که توان نمی خواد . تازه اگه زرنگ باشی روشون سودم میکنی :27:
خوب اون سودی که شما می گی می شه حروم خوری.:41:
حالا می گم که حسش نیست و گرنه تا حالا یا یه اکس ویژن داشتم یا یه پروویژن :8: :10:

EhsanEricsson
28-05-2010, 00:29
خوب اون سودی که شما می گی می شه حروم خوری.:41:
حالا می گم که حسش نیست و گرنه تا حالا یا یه اکس ویژن داشتم یا یه پروویژن :8: :10:
حروم خوری؟! تو وقتی بری کرایه بدی بری یه وسیله که تو بازار هم کم هست بخری مثلا 85000 تومن یه روزم تستش کنی بعد به دوستت بگی من اینو 85000 خریدم و 88000 بهت میفروشم کجاش حرومه ؟:20: البته سود که نمیخواد بگیری ولی من حاضرم دستگاهمو 4-5 تومن زیر قیمت هم بدم ولی عوضش مدل دیگه هم تست میکنم

Heidari1388
28-05-2010, 10:53
ای بابا آشناهای ما همه اینکاره هستن
نمیشه سرشون کلاه گذاشت
میخوام دستگاه ایکس ویژنم و بکنم تو پاچشون مگه قبول میکنن
میگن حتمن دستگات مشکل داره که میخوای بفروشیش:41:
ولی نمیدونن انگیزه من فقط برای رضای خدا و خودشونه:21:
حالا دوستان شما این دستگاه رو نمیخواهید؟ پاچتون چقدر جا داره؟!:46:

EhsanEricsson
28-05-2010, 12:05
ای بابا آشناهای ما همه اینکاره هستن
نمیشه سرشون کلاه گذاشت
میخوام دستگاه ایکس ویژنم و بکنم تو پاچشون مگه قبول میکنن
میگن حتمن دستگات مشکل داره که میخوای بفروشیش:41:
ولی نمیدونن انگیزه من فقط برای رضای خدا و خودشونه:21:
حالا دوستان شما این دستگاه رو نمیخواهید؟ پاچتون چقدر جا داره؟!:46:
استعداد بازاریابیه فروشت خیلی ضعییفه ، ولی در کل پروویژن بگیر

Heidari1388
28-05-2010, 16:38
رشته من مدیریت بازرگانیه ولی بازاریابیم خیلی ضعیفه:41:
البته من ایکس ویژن دارم و خیلی راضیم ، حقیقتش تاحالا هیچ مشکلی که دوستان برخوردن من برنخوردم
فقط من میخوام مدیاپلیر هم باشه مثل پروویژن
میخوام بدونم سایت تکتا پروویژن رو تایید کرده؟!
من که از سایتش سردرنیاوردم:13:

EhsanEricsson
28-05-2010, 17:06
رشته من مدیریت بازرگانیه ولی بازاریابیم خیلی ضعیفه:41:
البته من ایکس ویژن دارم و خیلی راضیم ، حقیقتش تاحالا هیچ مشکلی که دوستان برخوردن من برنخوردم
فقط من میخوام مدیاپلیر هم باشه مثل پروویژن
میخوام بدونم سایت تکتا پروویژن رو تایید کرده؟!
من که از سایتش سردرنیاوردم:13:
آره تایید کرده . پروویژن و ایکس ویژن تایید شده هستن

persiantoolsbaz
29-05-2010, 12:40
سلام
آقا یه لطفی کن ایراد های x.vision رو بگو.
کنترلش چجوریه؟
چقدر طول می کشه تا کانالو باهاش عوض کرد؟
داغ می کنه؟ ( من که می گم نه ، ولی یه سری می گن )

در مورد سوال آخرت :
چون این دستگاه یک تیونر داره ، و وقتی اون تیونر فلک زده در حال ضبط یک فرکانس خاص باشه ، بد بخت نمی تونه هم کانال مورد نظر شما رو پخش کنه ، هم اینکه یه کانال دیگه رو ضبط کنه.:40:

----------------------
عجب روزگاری شده ،
الان حدود 2 ساعتی میشه آخرین قسمت لاستو دیدم ، حالم نافرم بده.
ولی حال کردم با قسمت آخر.
آخـــــــــــــــــــــــ ـه چرا تموم شد :(

ايراد نداره xviion
در مورد داغ كردن xvision: متاسفانه يه سري از دوستان كه پروويژن ميفروشن به تبليغ منفي ساير برند ها ميپردازن كه اصلا صحيح نيست

وقتی میخوام تبدیل کنم این پیغامو میده و تبدیل نمیشه:

VLC رو آپديت كردي؟؟
من مشكلي ندارم با تبديلش . ايراد از سيستم كامپيوترتونه

سلام
وای چی می شد!!!!!!

دقيقا موافقم

اینجوری نگو

كنترلش فعلا ايرادشه

اين كار اصولا عملي نيست. مگر اينكه آشناي شما گلابي باشه.
اين دستگاه ها كيفيت هاشون فرقي با هم نداره و خريد هر كس بر اساس نيازشه
كسي كه ميخواد پلير هم باشه 20 تومن بيشتر ميده و پروويژن ميگيره ولي بايد بدونه كه دستگاش گارانتي خوبي داره و ممكنه سالم نباشه و كنترلش...
كسي كه xvisionميگيره ميدونه يه دستگاه خوب با يه گارانتي خوب داره ولي پليري در كار نيست
بقيه هم كه OUT

ali_bah
29-05-2010, 14:06
persiantoolsbaz نا فرم با شما موافقم.

--------------
صدا سیما که حالا حالا ها نمیاد HD درست کنه.
اول باید کل ایران رو دیجیتال کنه بعد مگه پول علفه خرسه که بره تجهیزات HD بخره.
ولی خدایی زور داره با تلویزیون 37'' LCD بریم با کیفیت SD نگاه کنیم.
حداقل نسب تصویرش هم 16:9 نیست یزید 4:3 یعنی عملا 35% السیدی بی کاره صفحه سیاه نشون میده :21: اگر هم بزاریم 16:9 تصویر کش میاد که اونم حال نمیده.
ولی آدم فیلم با کیفیت HD می بنیه روحش شاد میشه.
مستند Time Warp اون روز داشتم با کیفیت HD می دیدم برق از سرم پردید انقد کیفیت داشت.

EhsanEricsson
29-05-2010, 14:19
اين كار اصولا عملي نيست. مگر اينكه آشناي شما گلابي باشه.
اين دستگاه ها كيفيت هاشون فرقي با هم نداره و خريد هر كس بر اساس نيازشه
كسي كه ميخواد پلير هم باشه 20 تومن بيشتر ميده و پروويژن ميگيره ولي بايد بدونه كه دستگاش گارانتي خوبي داره و ممكنه سالم نباشه و كنترلش...
كسي كه xvisionميگيره ميدونه يه دستگاه خوب با يه گارانتي خوب داره ولي پليري در كار نيست
بقيه هم كه OUT
ما اصولا آشنای گلابی زیاد داریم ، راجب بقیه ی دستگاه ها هم که میگی OUT ، باید بگم که همین سینام همچینم بد نیست ! پلیرش در حد متوسطه ، کنترلش در حد بنز ، بقیه ی امکانات پروویژن هم داره ، فقط مثل پروویژن سایت پویایی واسه آپدیت نداره . در کل ترکیبی از ایکس ویژن و پروویژن هست

EhsanEricsson
29-05-2010, 14:28
persiantoolsbaz نا فرم با شما موافقم.

--------------
صدا سیما که حالا حالا ها نمیاد HD درست کنه.
اول باید کل ایران رو دیجیتال کنه بعد مگه پول علفه خرسه که بره تجهیزات HD بخره.
ولی خدایی زور داره با تلویزیون 37'' LCD بریم با کیفیت SD نگاه کنیم.
حداقل نسب تصویرش هم 16:9 نیست یزید 4:3 یعنی عملا 35% السیدی بی کاره صفحه سیاه نشون میده :21: اگر هم بزاریم 16:9 تصویر کش میاد که اونم حال نمیده.
ولی آدم فیلم با کیفیت HD می بنیه روحش شاد میشه.
مستند Time Warp اون روز داشتم با کیفیت HD می دیدم برق از سرم پردید انقد کیفیت داشت.
همیشه همه جا تکنولوژیشون رو در حد ساپورت تلوزیون ها تا 10 سال آینده می سازن ، اما اینا در حد ساپورت 30 سال پیش :13:

ali_bah
29-05-2010, 15:53
همیشه همه جا تکنولوژیشون رو در حد ساپورت تلوزیون ها تا 10 سال آینده می سازن ، اما اینا در حد ساپورت 30 سال پیش :13:
تکنولوژی چیه!!؟؟!؟!؟! فن آوری یا فناوری آخرش نفهمیدیم هر جوری نوشتیم غلط املایی گرفتن.

مهبانگ
31-05-2010, 21:18
سلام
یک مشکلی پیدا کردم میخوام ببینم شما هم این مشکل رو دارید
ای کاش آقای مادایران این مطالب رو بخونه و در آپدیت بعدی لحاظ کنه

بیشترین فریز شدن رو من در شبکه پنج دارم و بعد جمعه ها دقیقا وقتی سریال در چشم باد رو میبینیم :31:
طوری که مجبور میشیم آنتن قدیمی رو سرپا کنیم
آیا هر برنامه با فرمت خاصی ارسال میشه آیا تو این سیستم چیزی مثل ترافیک هم داریم ؟

EhsanEricsson
01-06-2010, 10:46
سلام

بیشترین فریز شدن رو من در شبکه پنج دارم و بعد جمعه ها دقیقا وقتی سریال در چشم باد رو میبینیم :31:
آیا هر برنامه با فرمت خاصی ارسال میشه آیا تو این سیستم چیزی مثل ترافیک هم داریم ؟

کیفیت و مقدار سیگنال دریافتیت چند درصده؟
اگه سیگنال پایینه آنتن رو یکم جابه جا کن یا سیمها رو چک کن سالم باشن یا فیش ها خوب بسته شده باشن

ali_bah
01-06-2010, 12:07
سلام

سلام دوست عزیز
یه لطفی کن برو به وبلاگ مادیران اونجا بگو ، 100% جواب میده.

samira_googleOne
02-06-2010, 14:13
ما كه همچين مشكلي نداريم. مشكل رو بايد ببيني از كجاست؟ آنتن ايراد داره يا ...
سيگنالت چند درصده؟؟؟؟ بايد بالاي 50 باشه
زنگ بزن خدمات ماديران خوب
88601636
يا وبلاگشون بزن مشكلتو

samsung021
08-06-2010, 12:45
سلام

قدرت دريافت سيگنال چنده؟بايد بالاي 50 درصد باشه تا خوب بگيره همه جا رو
ورژن جديد رو نصب كن
اگر خوب نشد با نصب ورژن جديد ، زنگ بزن خدمات ماديران : اين شماره: 88601636 خودشون ميان درست ميكنن تنظيمات رو

EhsanEricsson
08-06-2010, 13:13
سيگنالت چند درصده؟؟؟؟ بايد بالاي 50 باشه
زنگ بزن خدمات ماديران خوب
88601636
يا وبلاگشون بزن مشكلتو

ورژن جديد رو نصب كن
اگر خوب نشد با نصب ورژن جديد ، زنگ بزن خدمات ماديران : اين شماره: 88601636 خودشون ميان درست ميكنن تنظيمات رو
چقدر جواب شما دوتا با هم فرق داشت واقعا !! :31:

erfan_abedi_CB
09-06-2010, 14:58
چقدر جواب شما دوتا با هم فرق داشت واقعا !! :31:
هه
راست ميگه. جفتتون يه جواب دادين. ولي چرا زنگ نميزني خدمات ماديران؟؟؟؟
شمارشو ميخواي بدم يا داري؟؟؟

:31::31::31::31::31::31::31::31:

EhsanEricsson
09-06-2010, 20:26
سلام

ورژن جديد رو نصب كن
اگر خوب نشد با نصب ورژن جديد ، زنگ بزن خدمات ماديران : اين شماره: 88601636 خودشون ميان درست ميكنن تنظيمات رو:31:

ali_bah
09-06-2010, 23:18
ورژن جديد رو نصب كن
اگر خوب نشد با نصب ورژن جديد ، زنگ بزن خدمات ماديران : اين شماره: 88601636 خودشون ميان درست ميكنن تنظيمات رو:31:

این دوستمون درست میکه ، یا برو وبلاگ مادیران یا با این شماره تماس بگیر 88601636

راستی احسان جون یه وقت کپی نکنیا :31:

EhsanEricsson
10-06-2010, 12:37
این دوستمون درست میکه ، یا برو وبلاگ مادیران یا با این شماره تماس بگیر 88601636

راستی احسان جون یه وقت کپی نکنیا :31:
نه من اهل کپی نیستم ، از خودم مایه گذاشتم ، من با یه لحن دیگه گفتم :31:
راستی بچه ها راجب قدرت کنترل ستاپ باکس سینام من به نکته ی جالبی رسیدم !
دیشب در حالی که داداشم وسط اتاق جلوی ستاپ باکس وایساده بود من راحت میتونستم شبکه هارو عوض کنم !
امواج از بدنش رد می شد! :31:

darachitan
10-06-2010, 15:15
دوستان سلام
يك سوال
پريروز پشت ويترين مغازه x-vision مدل XBVDt 121 ديدم با اون قبلي 111 فرقي داره؟
كسي ميدونه؟
تو سايت و وبلاگ ماديران چيزي نزده بود‌؟؟؟؟

saba_879
11-06-2010, 15:12
سلام
آقا مادربزرگ عزیزم به من گیر داده که مادر یه دونه از این دستگاهی که باعث میشه تصویر خوب بگیره (ولی مادر ماهواره نمیخوام:20:)و همسایه فلانی گرفته و .... برام بپرس:biggrin:
حالا قراره من براش تحقیقات انجام بدم به سمعشون برسونم تا یکی رو انتخاب کنن:31:
این x.vision تو تهران چه کانالایی رو میگیره ؟چه قدر تاخیر داره؟کلا چه طوره؟

amin GT
11-06-2010, 23:14
دوستان سلام
يك سوال
كسي ميدونه؟

کسی از دوستان اطلاع نداره ؟؟؟

EhsanEricsson
12-06-2010, 00:35
سلام
آقا مادربزرگ عزیزم به من گیر داده که مادر یه دونه از این دستگاهی که باعث میشه تصویر خوب بگیره (ولی مادر ماهواره نمیخوام:20:)و همسایه فلانی گرفته و .... برام بپرس:biggrin:
تو تهران 13 شبکه تلوزیونی میگیره ، تاخیرش متوسطه ، کلا واسه مامان بزرگا که امکانات زیادی به جز تصویر نمیخوان خوبه

_ermia
12-06-2010, 12:47
سلام دوستان
من یدونه گیرنده دیجیتال x-vision اما هرچی سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنه،تو سعادت آباد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

SONY-SHOP
12-06-2010, 13:57
سايت زير رو مي تونيد ببينيد ، مدل هاي خوبي داره

bahman26
13-06-2010, 10:11
مگه 14 شبکه نیست که این داره 13 تا شو نشون میده
یعنی اگه مثلا 20 شبکه بشه بازم 13 تا نشون میده؟
ممنون

persiantoolsbaz
13-06-2010, 10:15
دوستان سلام
يك سوال
كسي ميدونه؟

سلام عزيز
يك فرق عمده داره
USB از عقب اومده جلو :31::31::31:

جدي ولي . فقط ظاهرش فرق داره همين. به هيچ عنوان فرق ديگه اي نداره
البته ممكنه فريمورش فرق داشته باشه. بايد از خود وبلاگيه بپرسي
از نظر فني من كاتالوگش رو ديدم كوچكترين تغييري نداشت ولي شايد بردش عوض شده باشه كه نميدونم
ضمنا مدل 121 ورژن 1.47 داره نه 1.37 ... يعني آپديت شده

persiantoolsbaz
13-06-2010, 10:25
سلام

قيمتش 79 تومنه
1-8 رو ميگيره و الكوثر و العالم و قران و يه چند تا كانال مسخره مثل اين و كانال مستند كه خيلي كانال خوبيه
كلا خيلي خوبه كيفيتش
با آنتن معمولي ميگيره

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

سلام دوستان
من یدونه گیرنده دیجیتال x-vision اما هرچی سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنه،تو سعادت آباد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

زنگ بزن خدمات دستگاه و بپرس ازشون

EhsanEricsson
13-06-2010, 10:26
مگه 14 شبکه نیست که این داره 13 تا شو نشون میده
یعنی اگه مثلا 20 شبکه بشه بازم 13 تا نشون میده؟
ممنون
همین حدوداست دیگه ، اگه 100 تا هم بشه میگیره

saba_879
13-06-2010, 22:54
سلام
اینکه بعضی از این ----t ها 75000 بعضی 99000 مگه چه فرقی دارند تمام خصوصیاتشونم که یکی!؟
مثلا این دو مدل
1-CONCORD ----T
FMA MILAD-2

alilosting
14-06-2010, 15:20
سلام
اینکه بعضی از این ----t ها 75000 بعضی 99000 مگه چه فرقی دارند تمام خصوصیاتشونم که یکی!؟
مثلا این دو مدل
1-CONCORD ----T
FMA MILAD-2

79 تومن xvision و يه ويژگي داره كه هيچ كدوم ندارن: قابليت برنامه گرفتن براي ضبط كردن
اونايي كه گرونن: media player هستن مثلا usb ميخوررن و چند تا فرمت رو پخش ميكنن يا hd هستن كه بدرد نميخوره چون تلوزوين ايران hd پخش نميكنه كه گيرنده hd لارزم باشه
به طور كلي پول اضافه دادنه

monipa
15-06-2010, 10:57
سلام دوستان
یه بنده خدایی می گفت سریال تلویزیون های که با kdl شروع میشه مثل :
Sony Bravia KDL-46EX700

دیجیتال هستند و قابلیت دریافت کانالهای دیجیتا رو دارند
حالا من بدون ست اپ باکس می تونم تلویزیونهای دیجیتال ایران رو بگیرم راهنمایی کنید.

behrouz2
15-06-2010, 19:48
دوستان عزیز وگرامی اینقدر دلتونو به این دستگاها خوش نکنید به دلایل زیر:
اولا به گفته یکی از مسئولان صداوسیما در حوضه توسعه وفناوری گفته است که قرار نیست که شبکهای استانی را از طریق گیرندهای دیجیتال زمینی پخش گردد وفقط این گیرندها مخصوص شبکهای سراسری هستند.رجوع شود به سایت صداوسیما ویا باتلفن 162 تماس بگیرید.
دوم اینکه به دلیل پهنای باند کم در انتظار شبکهای بیشتری نباشید.
سوم اینکه برد وتوام هرفرستنده بیشتر از 100 کیلومتر نیست وبهتر این بود صدا وسیما به فکر فناوری جدیدتری وهمگانی برای تمام ایران باشد مانند استفاده از ماهواره که حتی در روستاههای دور افتاده ام که شبکهای آنالوگ هم نمیگیرند با استفاده از ماهواره تمام شبکها را دریافت نمود با همان کیفیت وبا فرمت جدید mpeg 4 hd وچون بیم اختصاصی برای ایران است میتوان حتی با یا دیش 30 سانتی هم شبکها رو دریافت کرد و...

hsp25
26-06-2010, 13:54
من یه ایکس ویژن گرفتم
اولا فقط 8 شبکه میگیره 1-2-3-4- تهران خبر قرآن آموزش حتی شبکه استانی خودمون قزوین رو هم نمیگیره!!
دوم اینکه تصویر هی قطع و وصل میشه!؟ یا اصلا نمیاد
روز اول که گرفتم مشکلی نداشت ولی فقط روز اول
الان قدرت و کیفیت انتن بین 40 تا 50 است
کسی میتونه کمکم کنه؟

EhsanEricsson
26-06-2010, 14:19
من یه ایکس ویژن گرفتم
اولا فقط 8 شبکه میگیره 1-2-3-4- تهران خبر قرآن آموزش حتی شبکه استانی خودمون قزوین رو هم نمیگیره!!
دوم اینکه تصویر هی قطع و وصل میشه!؟ یا اصلا نمیاد
روز اول که گرفتم مشکلی نداشت ولی فقط روز اول
الان قدرت و کیفیت انتن بین 40 تا 50 است
کسی میتونه کمکم کنه؟
فعلا تو قزوین و یک سری شهر های دیگه همین 8تا رو میگیره .
احتمالا تو قزوین آزمایشی فعاله که قطع و وصل میشه .
ولی باز سیم آنتنتو چک کن یا جای آنتنتو تغییر بده

samsung021
27-06-2010, 10:05
سلام به همه
ميخواستم بگم كه USB---- هاي xvision هم اومده هاااا.. قيمتش هم 30 تومنه انگار
اين هم تبليغش .. البته تو وبلاكش زده خودش:

alilosting
28-06-2010, 08:02
ممنون آقا....

ali_bah
28-06-2010, 15:24
خوب با تشکر از مدیر محترم بدلیل پاکسازی این تاپیک

دوستان یک سوالی که برام مطرحه اینه که چرا شما Digital TV USB برای کامپیوتر خونتون می گیرید؟
به نظر من این USB ها بیشتر برای لپ تاپ ها کاربرد داره.

ضمنا قیمت X.Vision USB TV با آنتن 29 هزار و 800 تومنه.

ساسان مهاجم
05-07-2010, 10:56
علي جان
يعني چي براي كامپيوتر ميكيريد؟ خوب كسي كه تو اتاقش همم ميخواد تلوزيون داشته باشه چي كار كنه؟

farzadirany
29-07-2010, 08:29
سلام به همه
ميخواستم بگم كه USB---- هاي xvision هم اومده هاااا.. قيمتش هم 30 تومنه انگار
اين هم تبليغش .. البته تو وبلاكش زده خودش:

من اينو از ميدان امام خميني (توپ خانه يا پشت شهرداري) خريدم 28 هزار تومان و تو تهران 18 تا شبكه تصويري مي گيره ( شبكه هاي : يك دو سه چهار تهران خبر آموزش قرآن پرس العالم الكوثر جام جم1 مستند و استاني )
اين شبكه استاني خيلي با حاله يه دفعه نگاه مي كنم زير هست يه دفعه قرآن الان كرمان هست فكر كنم هر شبكه اي كه برنامش قشنگ تر باشه براي تهران مي فرستند (كسي در اين باره اطلاعاتي داره بگه ....)
و 10 تا شبكه راديويي مي گيره .....

__________________________________________________ __________________________________
مي خواستم بدونم زده قابليت دريافت و پخش تصاوير HD واقعا كار مي كنه يا فقط نوشته يعني خارج از كشور مي شود با اين تصاوير HD را گرفت ؟؟

naghebeh
30-07-2010, 10:35
- در هنگام ضبط میتوان کانالها را عوض کرد(البته کانالهای هم فرکانس را)بدون اینکه در ضبط خللی ایجاد شود.
-برنامه ریزی تایمر بنظر من که مشکلی ندارد .میتوان انرا تنظیم ودستگاه رااستندبای کرد بعد سر موقع دستگاه روشن و بنابر مدت تنظیم شده ضبط وبعد دوباره خاموش می شود.
-پلیر قوی برای فرمتهای مختلف ندارد.
-فقط خروجی AVدارد.
-خرید89|5|7
قیمت74000تومان
مدل121
شماره نرم افزار1.47
سطح گیرندگی با انتن هوای در منطقه نارمک
کانال1تا8
قدرت%73
کیفیت%87
وکانال9تا14
قدرت%76
کیفیت%90
با تشکر از نظرات همه دوستان

OSEN
30-07-2010, 10:55
سلام.
بالاخره این ایکس ویژن چه شبکه هایی رو میگیره ؟! من جام جم و مستند هم برام مهم هستن . این شبکه ها رو هم میتونه با کیفیت خوب بگیره .؟ و اینکه بالاخره موقع ضبط کردن ، میشه کانال دیگه ای رو دید یا نه ؟!
کسی از محدوده ی بهارستان دستگاه رو گرفته ؟ کیفیت دریافت شبکه ها چقده ؟!

naghebeh
30-07-2010, 13:34
‏ ‏ دوست عزیز
بروی دو فرکانس کانالهای زیر دریافت می شود:
1,2,3,4,تهران,خبر,آموزش,قران
و دیگری:
پرسTV,العالم,الکوثر,جام جم1,مستند و به نوبت یکی از شبکه های استانی.
هنگام ضبظ فقط میتوانی هم فرکانسی آن کانال تماشا کنی,مثلا هنگام ضبط از شبکه مستند نمی توانی کانال تهران را ببینی.
حداکثر کیفیتی که صداوسیما پخش میکند,شما تماشا میکنید.
قاعدتا بهارستان هم مانند سایر مناطق باشد

OSEN
30-07-2010, 18:02
سلام .
ممنون از توضیحاتت عزیز:10: . فقط :

‏ ‏
حداکثر کیفیتی که صداوسیما پخش میکند,شما تماشا میکنید.
قاعدتا بهارستان هم مانند سایر مناطق باشد
منظورم از کیفیت دریافت این نبود . چنجایی خوندم که بچه ها میگفتم مثلا من فلان منطقم 70 تائم یوشش دارم ولی مثلا تصویر فریز میشه و ... . منظورم از کیفیت ازین لحاظ بود .

ضمنا آیا تعویض کانال زمانبر هست یا بلافاصله (مثل تلویزیون)؟ مشکل جانبی دیگه چی ؟ مثل همین فریزشدن که قبلا اشاره کرده بودن بچه ها ؟!

و اینکه تلویزیون من فلترون lg هست . از کجا باید ببینم که --- رو سایورت میکنه ؟ منتظورم از روی خود تلویزیون هست (به کاتالوگ و .. دسترسی ندارم )

ممنون .

naghebeh
31-07-2010, 14:45
سلام دوست عزیز
تصاویر دریافتی من در این چند روز یکبار هم فریز نشد(البته به جهت انتن هوایی مربوط است)
-در مورد کنترل بلی تاخیر دارد .این ایراد را در دستگاههای مشابه دیده شده.
-فرقی در مدل TVندارد.مانند سایر دستگاهها مانند +ویدیو +VCD+ DVD +ریسیور ووووو شما میتوانید بااستفاده از امکانات ورودی وخروجی به هر تلویزیونی انرا وصل کنید.

Mohammad_Asus
02-08-2010, 19:00
برای ما تصویرش اول یه خورده فریز میشه.

اما چند روز پیش هی فریز میشد ، چون جمعه بود پیگیری نکردم ولی مثل اینکه مشکل رفع شده.کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ما منطقه 1 هستیم و نزدیک فرستنده جماران.نباید به قدرت دریافت سیگنال ربط داشته باشه.معمولا بالای 75 تا 80 هست.

samsung021
03-08-2010, 08:57
سلام.
بالاخره این ایکس ویژن چه شبکه هایی رو میگیره ؟! من جام جم و مستند هم برام مهم هستن . این شبکه ها رو هم میتونه با کیفیت خوب بگیره .؟ و اینکه بالاخره موقع ضبط کردن ، میشه کانال دیگه ای رو دید یا نه ؟!
کسی از محدوده ی بهارستان دستگاه رو گرفته ؟ کیفیت دریافت شبکه ها چقده ؟!

ربطي به دستگات نداره دوست عزيز
اين xvisoin همه كانال ها رو ميگيره ولي نميتوني همزمان دو تا كانال رو ضبط كني
كيفيت دريافت شبكه ها اگر آنتن شما در حد معقولي باشه خيلي خوبه

---------- Post added at 08:57 AM ---------- Previous post was at 08:55 AM ----------

برای ما تصویرش اول یه خورده فریز میشه.

اما چند روز پیش هی فریز میشد ، چون جمعه بود پیگیری نکردم ولی مثل اینکه مشکل رفع شده.کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ما منطقه 1 هستیم و نزدیک فرستنده جماران.نباید به قدرت دریافت سیگنال ربط داشته باشه.معمولا بالای 75 تا 80 هست.

ايراد از فرستنده بوده don worry
مواقعي كه گيرنده براي يك روز يا چند ساعت فريز ميشه و بعد درست ميشه ايراد شما نيست دوست عزيز

RealDesigner
03-08-2010, 10:02
قيمت گيرنده ديجيتال xvision شده 74 تومن. گرون نخريد. به همه بگيد گرون نخرن از نماينده ها

ramet
08-08-2010, 12:56
من دو روزه كه x.visinخريدم provision ديگه نميارن مغازه داراي جمهوري ميگن اكثرشون مشكل دارن.74000 تومن شده.در حد بخاري داغ ميكنه.زنگ زدم گارانتي ،گفتش طبيعيه.من براش فن لپ تاپ خريدم كريستاليه سه فنه با led آبي 8000 تومن پياده شدم ولي هم ويترين تلويزيونم با نور آبي قشنگ شد هم ديگه داغ نمي كنه همزمان فلش هم به usb وصل كردم هيچ مشكلي پيش نيمد.از خدمات پس از فروش هم پرسيدم گفت اشكالي نداره.بچه ها هر مشكلي يه راه حل داره فقط بايد از مغزمون خوب استفاده كنيم.

RealDesigner
09-08-2010, 08:31
من دو روزه كه x.visinخريدم provision ديگه نميارن مغازه داراي جمهوري ميگن اكثرشون مشكل دارن.74000 تومن شده.در حد بخاري داغ ميكنه.زنگ زدم گارانتي ،گفتش طبيعيه.من براش فن لپ تاپ خريدم كريستاليه سه فنه با led آبي 8000 تومن پياده شدم ولي هم ويترين تلويزيونم با نور آبي قشنگ شد هم ديگه داغ نمي كنه همزمان فلش هم به usb وصل كردم هيچ مشكلي پيش نيمد.از خدمات پس از فروش هم پرسيدم گفت اشكالي نداره.بچه ها هر مشكلي يه راه حل داره فقط بايد از مغزمون خوب استفاده كنيم.

آره پروويژن خيلي نميشه روش حسابكرد
همه اينا كه چيني هستن ولي پروويژن ديگه درجه 4 هست (حتي درجه 3 هم نيست!!!)
نميدونم چرا بعضي ها ميكن داغ ميكنه. زياد اينو شنيدم ولي براي من داغ نميكنه! عجيبه
آقا usb هم بهش وصل نميكني داغ ميكنه؟ مال شما مدل 121 يا 111؟

aminstedio
13-08-2010, 21:35
سلام دوستان یه دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون میخام بگیرم کدومشون بهتره ؟
راستی از کجا بفهمم که شاهین شهر ساپورت میشه یا نه؟
میخوام از اونای باشه که با usb فیلم divx پخش میکنه
متشکرم

persiantoolsbaz
14-08-2010, 15:01
متشکرم

xvision كيفيتش بهتره ولي متاسفانه امكاناتش كمه:41:
پروويژن بد نيست . كيفيتش عالي نيست ولي امكاناتش خوبه

مدل هاي ديگه رو هم زياد جدي نگير

aminstedio
15-08-2010, 02:02
جناب persiantoolsbaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دستت درد نکنه که جواب دادی
ولی همچنین میخواستم بدونم
شرمنده دکمه تشکر ندیدم که تشکر کنم

persiantoolsbaz
15-08-2010, 10:24
جناب persiantoolsbaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دستت درد نکنه که جواب دادی
ولی همچنین میخواستم بدونم
شرمنده دکمه تشکر ندیدم که تشکر کنم

شما بايد تماس بگيري با صدا و سيماي شهرتون و بپرسي امواج ديجيتال ارسال ميشه كه --- بخرين
پس همون provision رو بگير كه divx هم پخش كنه

dooste.man83
16-08-2010, 19:33
سلام دوستان چند تا سوال داشتم ...
1-می خواستم ببینم گیرنده دیجتال با پرت HDMI چیز خوب چی تو بازاره چون ۲ تا خروجی نیاز دارم ( مثل ایکس ویژن که دوستان تعریف میکنن فقط با (HDMI ) وکیفیت بالا...)
2-من آنتنم از این سیماران جدیداس که تقویت کننده داره و جهتش با فشار دکمه عوض میشه من باید چه کارایی انجام بدم رو آنتنه بعد وصل کنم به گیرنده دیجیتال ؟
3- بعضی از دوستان بدون جدا کردن تقویت کننده اونو به گیرنده دیجیتال وصل کردن و گفتن با تقویت کننده درصد دریافت تصویر بالاتر بوده حالا سوالم اینه که گیرنده دیجیتال این دوستان آسیب میبینه؟
4- اگه فقط تقویت کننده ای که در پایین قرار داره رو جدا کنم کافیه یا باید کیت تقویت کننده داخل خود آنتنم جدا کنم؟
5- اگه این رو جدا کنم با اون آنتنی که چیزیش نمونده میگیره؟
6- جهت دریافت آنتن رو چجوری باید تنظیم کنم؟دوستان رو کدوم شبکه تنظیم دقیق کنم بعد آنتن رو جدا کنم و بعد به گیرنده دیجیتال وصل کنم؟
خونمون تهرانپارس هستش... یکی از اساتید به این سوالات که سولات خیلی از دوستان دیگه هم ممکنه باشه جواب کامل بده...
یک دنیا ممنون

persiantoolsbaz
17-08-2010, 12:25
سلام دوستان چند تا سوال داشتم ...
1-می خواستم ببینم گیرنده دیجتال با پرت HDMI چیز خوب چی تو بازاره چون ۲ تا خروجی نیاز دارم ( مثل ایکس ویژن که دوستان تعریف میکنن فقط با (HDMI ) وکیفیت بالا...)
2-من آنتنم از این سیماران جدیداس که تقویت کننده داره و جهتش با فشار دکمه عوض میشه من باید چه کارایی انجام بدم رو آنتنه بعد وصل کنم به گیرنده دیجیتال ؟
3- بعضی از دوستان بدون جدا کردن تقویت کننده اونو به گیرنده دیجیتال وصل کردن و گفتن با تقویت کننده درصد دریافت تصویر بالاتر بوده حالا سوالم اینه که گیرنده دیجیتال این دوستان آسیب میبینه؟
4- اگه فقط تقویت کننده ای که در پایین قرار داره رو جدا کنم کافیه یا باید کیت تقویت کننده داخل خود آنتنم جدا کنم؟
5- اگه این رو جدا کنم با اون آنتنی که چیزیش نمونده میگیره؟
6- جهت دریافت آنتن رو چجوری باید تنظیم کنم؟دوستان رو کدوم شبکه تنظیم دقیق کنم بعد آنتن رو جدا کنم و بعد به گیرنده دیجیتال وصل کنم؟
خونمون تهرانپارس هستش... یکی از اساتید به این سوالات که سولات خیلی از دوستان دیگه هم ممکنه باشه جواب کامل بده...
یک دنیا ممنون

سلام

1- سئوال اولت رو جواب دادم : نه . يعني پروويژن هست كه كيفيت درست حسابي نداره
ضمنا اگر lcd تون را با hdmi به گيرنده وصل كنيد تصوير يكم شارپ ميشه و كيفيتش خيلي خوب نميشه

2- نه لازم نيست چيزي رو از دستگاه جدا كنيد دوست عزيزم. شما كافيه توي منو دستگاه قسمت "قدرت آنتن" بريد و آن را فعال كنيد. البته اين منو در گيرنده هاي xvioision وجود داره. ساير دستگاه ها رو نميدونم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم همين جواب رو داده بود به كاربرش

mr_rayan
19-08-2010, 23:40
با سلام.
به نظر دوستانی که گیرنده های مختلف رو تست کردند یه گیرنده دیجیتال می خوام برای یه پیرزن پیرمرد که فقط می خوان شبکه هارو صاف ببینند و یه تلویزیون لامپی معمولی هم دارند که فقط ورودی AV داره این گیرنده مناسبه یا چیزی مناسب تر از این هم هست؟
من فقط می خوام که بهترین سیگنال رو داشته باشه.
دوستان لطف کنند و یه کمکی بکنند.

masoud.hasni1097
21-08-2010, 10:29
با سلام.
به نظر دوستانی که گیرنده های مختلف رو تست کردند یه گیرنده دیجیتال می خوام برای یه پیرزن پیرمرد که فقط می خوان شبکه هارو صاف ببینند و یه تلویزیون لامپی معمولی هم دارند که فقط ورودی AV داره این گیرنده مناسبه یا چیزی مناسب تر از این هم هست؟
من فقط می خوام که بهترین سیگنال رو داشته باشه.
دوستان لطف کنند و یه کمکی بکنند.

همون xvision خيلي خوبه
فقط بايد جهت آنتن رو طوري تنظيم كني كه قدرت گيرندگي بالاي 70 و 75 باشه
اينجوري دردسر هم نداري ديگه

masoud.hasni1097
21-08-2010, 11:19
راستي اگر خواستي xvision بگيري حتما مدل 121 بگير
از مدل 111 قوي تره

sht1987
29-08-2010, 05:07
بنده یک گیرنده دیجیتال X-Vision مدل XDVB-111 را دو ماه پیش به قیمت 95 هزار تومان خریداری کردم،ولی بعدا به دلیل اینکه می خواستم دستگاهی باشد که هم گیرنده دیجیتال باشد و هم توانایی پخش فرمتهای مختلف را داشته باشد دستگاه بلوسنس را گرفتم.حالا می خواستم که این دستگاه X-Vision را بفروشم.هر کس تمایل داشت اطلاع دهد.

jomong666
06-09-2010, 17:13
این دستگاه جدید که خریدی ......به ماهواره هم وصل می شه
تا کانال های hd را باز کنه
پورت hdmi دلره یا نه

mm2m
08-09-2010, 15:15
متشکرم
منم شاهین شهرم یه x.vision گرفتم.
تو شاهین شهر فقط شبکه اصفهان و رادیوش هستن البته فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DVB-S-XBOX360
08-09-2010, 20:18
جدی می گی؟ یعنی الان تو شاهین شهر اصفهان وقتی کانالهای دیجیتال سرچ می شن فقط سیمای استانی اصفهان و رادیو اصفهان دریافت می شه و بس؟ رو چه فرکانس و کانالی هست الان؟

raahi
09-09-2010, 14:31
سلام
من یه کارت TV دیجیتال به نام kworld خریدم.
از برنامه هایی که همراه خودش بود خوشم نیومد . یه چند وقت DVBViewer استفاده می کردم که خوب بود و می شد چند تا کانالو همزمان دید یا ضبط کرد. امکانات برنامه ریزی برای ضبطش هم خیلی خوب بود. اما یه بار که به اینترنت وصل شدم پیغام داد که سریال نامبرش درست نیست و باید رجیستر کنی یا بخری. بعدش هم دیگه رفت تو بازی و درست کار نکرد. بعدش برنامه progdvb رو که خیلی تعریفشو شنیده بودم نصب کردم .
اسکن هم کرد و تمام کانالهای دیجیتال شبکه های داخلی را پیدا کرد .
ولی موقع اجرا این پیغام خطا رو می ده:
please check up setting >option>video and Audio .probably one of necessary codecs is not chosen or not installed on your computer.

رفتم کلی هم به کدک هاش ور رفتم و تنظیماتشو تغییر دادم ، نشد که نشد.
کسی هست راهنمایی کنه؟
کسی به این مشکل برخورد کرده؟

raahi
14-09-2010, 21:01
کسی نبود راهنمایی کنه؟
کسی به این مشکل برنخورده یا اطلاع نداره؟

amirpers
14-09-2010, 23:04
دوستان من یه گیرنده دیجیتال X-Vision البته از نوع USB اون که برای کامپیوتره گرفتم اما متاسفانه نرم افزار پخشش با مدیا پلیر ویندوز 7 مشکل داره و باعث میشه فایلهای mpg رئ پخش نکنه .
نمیدونم چکار کنم ؟؟؟

RealDesigner
15-09-2010, 08:33
دوستان من یه گیرنده دیجیتال X-Vision البته از نوع USB اون که برای کامپیوتره گرفتم اما متاسفانه نرم افزار پخشش با مدیا پلیر ویندوز 7 مشکل داره و باعث میشه فایلهای mpg رئ پخش نکنه .
نمیدونم چکار کنم ؟؟؟
يعني چي دوست عزيز؟
مطمئني؟ اشكال از برنامشه يعني؟ من تو 7 و ويستا run كردم مشكل نداشتم. شما يه كاري بكن. اول برنامه رو remove كم ببين مديا پليرت درست ميشه. اگر درست شد برنامه ها به هم نميخورن. ولي اگر درست نشد ايراد از يه برنامه ديگست

حالا مشكل چجوريه؟ اونم توضيح بده

raahi
15-09-2010, 19:34
سلام
از برنامه هایی که همراه خودش بود خوشم نیومد . یه چند وقت DVBViewer استفاده می کردم که خوب بود و می شد چند تا کانالو همزمان دید یا ضبط کرد. امکانات برنامه ریزی برای ضبطش هم خیلی خوب بود. اما یه بار که به اینترنت وصل شدم پیغام داد که سریال نامبرش درست نیست و باید رجیستر کنی یا بخری. بعدش هم دیگه رفت تو بازی و درست کار نکرد. بعدش برنامه progdvb رو که خیلی تعریفشو شنیده بودم نصب کردم .
please check up setting >option>video and Audio .probably one of necessary codecs is not chosen or not installed on your computer.

کسی هست راهنمایی کنه؟

کسی از این برنامه استفاده نکرده؟

amirpers
15-09-2010, 22:19
يعني چي دوست عزيز؟
مطمئني؟ اشكال از برنامشه يعني؟ من تو 7 و ويستا run كردم مشكل نداشتم. شما يه كاري بكن. اول برنامه رو remove كم ببين مديا پليرت درست ميشه. اگر درست شد برنامه ها به هم نميخورن. ولي اگر درست نشد ايراد از يه برنامه ديگست

حالا مشكل چجوريه؟ اونم توضيح بده
بله برنامه اش رو هم چند بار Uninstall کردم و دیدم که مدیا پلیر درست شد و وقتی دوباره نصب کردم دیدم باز هم فایلهای Mpg رو پخش نمی کنه.
رو دو تا سیستم هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.

BraveKnight
16-09-2010, 09:33
سلام

کسی هست راهنمایی کنه؟

دوست عزیز شما K-Lite رو هم اگه نصب نکردید نصب کنید انشاءالله مشکل برطرف میشه. :46:
یه لینک واستون میذارم:

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

نمیدونم چکار کنم ؟؟؟
شما هم K-Lite رو نصب کنید.

RealDesigner
18-09-2010, 10:15
بله برنامه اش رو هم چند بار Uninstall کردم و دیدم که مدیا پلیر درست شد و وقتی دوباره نصب کردم دیدم باز هم فایلهای Mpg رو پخش نمی کنه.
رو دو تا سیستم هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.

آره راستي K-litر و نصب كن شايد درست شه

amirpers
19-09-2010, 07:08
ممنون اين لينك K-Lite :ه دوستمون گذاشتن كار نميكنه كه.
آپديته و ميگه نسخه K-Lite نصب نيست تا آپديتش كنه.

raahi
20-09-2010, 12:52
دوست عزیز شما K-Lite رو هم اگه نصب نکردید نصب کنید انشاءالله مشکل برطرف میشه. :46:
یه لینک واستون میذارم:

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

شما هم K-Lite رو نصب کنید.

سلام
ممنون از راهنماییتون
ولی من K-lite رو هم از قبل نصب کرده بودم و با این وجود هنوز مشکل داره
البته لازم به ذکره که نرم افزار DVBViewer به راحتی و بدون مشکل کار می کنه.

fabio montari
06-10-2010, 21:11
دوستان الان بهترین مدل این xvision ها چیه چنده کجا داره

mr_rayan
06-10-2010, 23:30
ظاهرا از مدل 121 جدیدتر نیومده و قیمتش در حال حاضر 64 تومن هست و باید از نمایندگی های مادیران تهیه کنید.

fabio montari
07-10-2010, 02:00
حتما باید نمایندگیه مادیران باشه تو تهران کجاست جای دیگه نداره مثلا توپخونه

fabio montari
07-10-2010, 02:01

mr_rayan
07-10-2010, 20:56

بله توپخونه هم داره.نیازی نیست که حتما از نمایندگی مادیران تهیه کنید.

fabio montari
07-10-2010, 23:19
خب امروز گرفتم 64 تومن کلا اشغال بود نیه اوله بازیو دیدم تو نیمه دوم هنگ کرد :13: و دستگاه رو خاموش کردم بعد روشن کردم کلا دیگه ارور داد که چی رو مدار زیاده و از این حرفا کلا جنس ایرانی اشغالی بیش نیست شنبه هم میرم مادریران حالشون رو میگیرم و چیز دیگه کنترلش خیلی اشغاله باید نشونه گیری کنی تا کار کنه و کلا کیفیتش م من حال نکردم و وقتی دانگل زدم به usb ایش هیچ چیزو رو پخش نکرد :2:
کلا نگیرید xvision 121
من اینو پرت میکنم دور یه چیز دیگه میگیرم :27:

navids
07-10-2010, 23:29
خب امروز گرفتم 64 تومن کلا اشغال بود نیه اوله بازیو دیدم تو نیمه دوم هنگ کرد :13: و دستگاه رو خاموش کردم بعد روشن کردم کلا دیگه ارور داد که چی رو مدار زیاده و از این حرفا کلا جنس ایرانی اشغالی بیش نیست شنبه هم میرم مادریران حالشون رو میگیرم و چیز دیگه کنترلش خیلی اشغاله باید نشونه گیری کنی تا کار کنه و کلا کیفیتش م من حال نکردم و وقتی دانگل زدم به usb ایش هیچ چیزو رو پخش نکرد :2:
کلا نگیرید xvision 121

احتمالا آنتن شما بوستر دار بوده و باید بوستر رو غیر فعال میکردید :46:

fabio montari
08-10-2010, 12:45
بوستر چیه؟ برای خوده انتن دیجیتاله یا انتنه معمولی

rb97
08-10-2010, 19:11
آقا یه سوال
اینا رو وقتی نصب می کنی میاد رو AV
میشه یه خروجی از loop out به آنتن دادکه کانال ها بیاد رو همون تلویزیون و با کنترل تلویزیون بتونی کانالا رو عوض کنی؟

mr_rayan
08-10-2010, 22:42
آقا یه سوال
اینا رو وقتی نصب می کنی میاد رو AV
میشه یه خروجی از loop out به آنتن دادکه کانال ها بیاد رو همون تلویزیون و با کنترل تلویزیون بتونی کانالا رو عوض کنی؟

نه همچین امکانی نیست.

naghebeh
09-10-2010, 13:10
دوستان عزیز
بنده دو عدد مدل121 برای نزدیکان ام به فاصله 6ماه خریداری کردم.هر دو دستگاه دارای ایراد و مشکلات جداگانه است.
بامزه تر ویامسخره تر این است که وقتی با شرکت تماس میگیرم و ایراد را می گوییم اول مرا متهم به نااگاهی از استفاده درست دستگاه میکنند و بعد که توضیح میدهم میگویند این اولین بار است که به این ایراد بر خورده اند و شما حضوری مراجعه کنید .
رفتن از این سر تهران به ان سر تهران و مراجعه حضوری و شرف یابی به حضور این شرکت هم داستان دیگری دارد.
همشهریان محترم فریب خدمات پس از فروش بعضی از این شرکتها را نخورید زیرا تا انجا که میتوانند سعی میکنند از زیر بار خدمات فرار کنند.

samira_googleOne
09-10-2010, 13:27

دوست عزيزم
اگر دنبال نماينگي مايدران مي گيردي برو تو وبلاگش و بپرس
سريع جواب ميده

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

کلا نگیرید xvision 121

دوست عزيز
ما كه نفهميديم اشكال شما چيست ولي چيزي كه ميدونم اينه كه --- هاي ايكس ويژن تو بازار از همه بهترن فعلا و مارك بهتري نيست. ضمنا كاري كه --- انجام ميده سادست و با 1 ساعت كار كردن خراب نميشه.
ممكنه دستگاه شما خراب بوده و به شما تحويل دادن كه اگر بري گارانتيش بدون دردسر براتون عوض مي كنن.
ايراد داشتن دستگاه هم چيز عاديه. اگر عوض نكنن غير عاديه كه خداروشكر ماديران گارانتيش پاسخگوئه

samira_googleOne
09-10-2010, 14:37

همونطور كه آقاي رايان فرمودن 121 آخرين مدلشه
ولي يه مدل جدي كه از usb بتونه hd پخش كنه هم داره مياد. اگر خيلي جديد ميخواي يكم واستا
توي وبلاگ ماديران گفته بود اينو:

mr_rayan
09-10-2010, 23:55
مشکلاتی که دوستان در مورد این دستگاه عنوان می کنند جالبه.یعنی یه دستگاه فسقلی می تونه انقدر ایراد داشته باشه؟بهرحال از نظر من چه این دستگاه و چه دستگاه برندهای دیگه هیچکدوم نمی تونه حرفی برای گفتن داشته باشه.چون واقعا بی کیفیت ساخته میشند و هدف فقط پر کردن جیب هست.
من تجربه کار کردن با همه برندهای این دستگاه رو نداشتم،فقط با جم و ایکس ویژن کار کردم که به نظرم جفتشون بی کیفیت بودند.
خدا آخر عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه.

alisk5321
10-10-2010, 15:17
من هم با نظر آخری که گفته برای جیب پرکردن هست موافقم در کشور ما که ضد تبلیغ علیه ماهواره و ریسیور وعدم استفاده از آن کم هم نیست این دستگاه های سر کاری باید 5 هزار یا 10 هزار تومان باشد تا مردم دنبال ماهواره و ریسیور نروند

fabio montari
11-10-2010, 00:56
منم اضافه کنم که این دستگاه ساخت ایران هستش که من گرفتم باورتون نمیشه جنس اینقدر بده که حدو حساب نداره اگه تو یکی از روستا های چین تولید میشد باور کنید کیفیتش از این اشغالی که ساختن بهتره واقعا برای صنعت ایران متاسفام هیچ وقت با این وضع پیشرفت نمیکنه

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

دوست عزيزم
اگر دنبال نماينگي مايدران مي گيردي برو تو وبلاگش و بپرس
سريع جواب ميده

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

دوست عزيز
ما كه نفهميديم اشكال شما چيست ولي چيزي كه ميدونم اينه كه --- هاي ايكس ويژن تو بازار از همه بهترن فعلا و مارك بهتري نيست. ضمنا كاري كه --- انجام ميده سادست و با 1 ساعت كار كردن خراب نميشه.
ممكنه دستگاه شما خراب بوده و به شما تحويل دادن كه اگر بري گارانتيش بدون دردسر براتون عوض مي كنن.
ايراد داشتن دستگاه هم چيز عاديه. اگر عوض نكنن غير عاديه كه خداروشكر ماديران گارانتيش پاسخگوئه
شما چیو میخوای ثابت کنی مثلا این جا این همه اومدن گفتن اشغاله این دستگاه پس مطمئن باش اشغاله
دیگه هم بحثی نیست

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

من هم با نظر آخری که گفته برای جیب پرکردن هست موافقم در کشور ما که ضد تبلیغ علیه ماهواره و ریسیور وعدم استفاده از آن کم هم نیست این دستگاه های سر کاری باید 5 هزار یا 10 هزار تومان باشد تا مردم دنبال ماهواره و ریسیور نروند
من فکر کنم کلا قیمت ساختش 5 هزار تومنم نشه

kami665
27-10-2010, 17:08
آقا من میخام فلش ایکس ویژن بخرم

reza41
29-10-2010, 18:59
سلام
بابا ما هر چی خوندیم گیج تر شدیم چه این تاپیک رو و چه تاپیک پرو ویژن. خداییش یکی بیاد رک و راست درد و مشکلات و مزیت های هر کدوم رو بگه و نظر آخرش رو هم بگه. هر چی خوندیم یکی به نعل زدن یکی به میخ

aghili2003
30-10-2010, 19:13
سلام
بابا ما هر چی خوندیم گیج تر شدیم چه این تاپیک رو و چه تاپیک پرو ویژن. خداییش یکی بیاد رک و راست درد و مشکلات و مزیت های هر کدوم رو بگه و نظر آخرش رو هم بگه. هر چی خوندیم یکی به نعل زدن یکی به میخ

دوست عزیز بعضیها حتی بدون اینکه جنسی رو خودشون دیده باشند و با اون کار کرده باشند خیلی راحت اظهار نظر میکنند که بنظر من اصلا کار صحیحی نیست. در مورد دستگاه مورد نظر شما (پرو ویژن) من اطلاعی ندارم و باهاش کار نکردم ولی با ایکس ویژن که ساخت مادیران هستش کار کردم و الان هم 3 تاشو تو خونمون داریم و ازشون داریم استفاده میکنیم باور کنید بسیار بسیار عالی و خوب و بدون مشکل هستند و هر چی از یه چنین دستگاهی انتظار دارید برآورده میکنند ضمن اینکه گارانتی یه شرکت معتبر رو هم دارند. فقط HD نیستند که اونهم بنظرم اهمیتی نداره چون سیستم پخش شبکه های ایران اصلا HD نیستند که نیازی به چنین امکانی داشته باشیم.با خیال راحت برید و همین دستگاهو بخرید.

bagher1
30-10-2010, 19:29
سلام....

من توی قم هستم و رفتم USB_X-VISION برای کامپیوترم خریدم.... ولی هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه... به نظر شما مشکل چیه ؟؟؟ نیازی به آنتن هوایی داره یا همین که با خودش هست کافیه ؟؟؟

matin_vv
30-10-2010, 19:49
آقا ما که خریدیم بد هم نیست. همه کانالها رو مثل آینه میگیره. چیز دیگه ای هم نمیخوام ازش.
شما هم اگه در همین حد کارایی میخوای، دستگاه دستگاه خوبیه.

samira_googleOne
01-11-2010, 08:37
منم اضافه کنم که این دستگاه ساخت ایران هستش که من گرفتم باورتون نمیشه جنس اینقدر بده که حدو حساب نداره اگه تو یکی از روستا های چین تولید میشد باور کنید کیفیتش از این اشغالی که ساختن بهتره واقعا برای صنعت ایران متاسفام هیچ وقت با این وضع پیشرفت نمیکنه

شما چیو میخوای ثابت کنی مثلا این جا این همه اومدن گفتن اشغاله این دستگاه پس مطمئن باش اشغاله
دیگه هم بحثی نیست
من فکر کنم کلا قیمت ساختش 5 هزار تومنم نشه

اشتباه مي كني دوست عزيز
اين محصول الان خيلي فروش بالايي داره. برادر من نمايندگي يه برند سخت افزاري داره. از اين ايكس ويژن ها هم داره
ميگه فروششون از همه گيرنده اهيي كه داره بيشتره و اشكالاتش كمتر. ميگه خيلي ها ميان و مشكل دارن ولي در برابر فروش زياد اين مدل، زياد نيست. من به مدل هاي ديگه كاري ندارم كه آشغاله يا نه. ولي اين مدل هم بد نيست.
اين هم مشكل شماست كه فكر مي كني جنس هاي دهاتاي چين بهتر ازز ايرانه. فكرت اشتباهه عزيز
نميگم ايران كارش درسته. ولي بعضي محصولاتش از چين بهتره.
حداقل انقدر خوب بوده كه يك سال گارانتي براش گذاشتن

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:35 AM ----------

سلام....

من توی قم هستم و رفتم USB_X-VISION برای کامپیوترم خریدم.... ولی هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه... به نظر شما مشکل چیه ؟؟؟ نیازی به آنتن هوایی داره یا همین که با خودش هست کافیه ؟؟؟

دوست عزيز
شما آنتن هوايي بهش ومصل كن ببين مي گيره
شما منطقت كجاست؟ اگر تو منطقه اي باشي كه فرستنده هاي ديجيتال سيگنال ارسال مي كنن ، با آنتن هوايي مي گيره

sadrabaktash
02-11-2010, 19:01
آقا من از این مدل 121 دوتا خریدم...هفته اول مدام هنگ می کرد...به خصوص وختی «در کوچه باد (نسیمی ملایم) می آمد»...درس مثه موقعی که سی دی خش دار می بینی...زنگ زدم نمایندگی خوش برخورد بودن ولی هیچ کمکی نکردن...زنگ زدیم نصاب آنتن مرکزی اومد آنتن مرکزی ساختمونو دس زد...این لامصب مثه چی درس شد...دیشب توی رعد و برق داشتیم مثه آینه تصویر می گرفتیم...مادیران...هر روز بهتر از پریروز

mehdi30nema
27-11-2010, 09:53
دوستان کدوم یکی از این مدل ها قابلیت پخش فرمت mkv , divx , avi و .... را داره ؟

reza41
27-11-2010, 13:20
سلام دوستان. مدل 131 هم اومده که مثل پروویژن پلیر هم داره. فکر کنم حدود 79 هزار تومن باشه.

samira_googleOne
28-11-2010, 14:17
دوستان کدوم یکی از این مدل ها قابلیت پخش فرمت mkv , divx , avi و .... را داره ؟

مدل 131 ايكس ويژن همه رو پخش ميكنه

hamidsed
13-12-2010, 21:21
دوستان برای استفاده توی ماشین کدوم مدل به درد من میخوره که برای تحرک و حرکت مشکلی نداشته باشه .

mehdi30nema
02-02-2011, 16:47
بچه ها مدل 131 آیا فیلم های با فرمت DVD ( منظورم DVD VIEDO FILE هست ) را ساپورت میکنه ؟

moslem-visual
03-02-2011, 01:01
بچه ها مدل 131 آیا فیلم های با فرمت DVD ( منظورم DVD VIEDO FILE هست ) را ساپورت میکنه ؟

توی لیستش که vob داره یعنی باید پخش کنه اما منوی dvd رو دیگه گمون نکنم! باید دوستان امتحان کنن.

mehdi30nema
03-02-2011, 11:12
دوستان کلا به نظرتون میشه از این گیرنده فقط به عنوان پلیر استفاده کرد ؟
چون من تو دریافت کانال های تلوزیون مشکلی ندارم و فقط میخام به عنوان پلیر استفاده کنم .
یه هارد اکسترنال با آداپتور هم دارم ADATA که USB3 هست ( البته کابل USB2 هم دارم ) منتها نمیدونم ساپورت میکنه یا نه ؟ کسی میدونه ؟

mehdi30nema
04-02-2011, 10:39
چون من تو دریافت کانال های تلوزیون مشکلی ندارم و فقط میخام به عنوان پلیر استفاده کنم .
یه هارد اکسترنال با آداپتور هم دارم ADATA که USB3 هست ( البته کابل USB2 هم دارم ) منتها نمیدونم ساپورت میکنه یا نه ؟ کسی میدونه ؟

کسی در این رابطه نظری نداره ؟

iman_s
10-02-2011, 15:27
دو دستگاه گیرنده دیجیتال جدید با نام های 333 و 101 هم تولید شدند.
دستگاه 333 از نظر فنی با دستگاه 131 هیچ تفاوتی ندارد. ولی از نظر ظاهر متفاوت است و همراه این دستگاه كابل HDMI هم ارائه می گردد.

X.Vision 333

* كيفيت تصوير HD
* داراي خروجي و كابل HDMI
* داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
* پشتيباني از فرمت عكس:BMP,JPG,PNG
* پشتيباني از فرمت صدا:MP3,AAC,WMA
* پشتيباني از فرمت تصوير:mp,mkv,divx, avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob
* نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
* نمايشگر شماره کانال يا ساعت
* قابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاه
* نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير
* ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
* نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
* خروجي صداي ديجيتال SPDIF
* فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
* تله تکست به صورتOSD يا VBI
* پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه
* گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها
* نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
* دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
* نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده
* راهنماي الکترونيکي EPG
* پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
* نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
* داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

قيمت : 830,000 ريال

X.Vision 101

دستگاه 101 تنها قادر به پخش فرمت های عكس و صوتی است و فایل های ویدئویی را پخش نمی كند.

* كيفيت تصوير HD
* داراي خروجي HDMI
* داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
* پشتيباني از فرمت عكس:BMP,JPG,PNG
* پشتيباني از فرمت صدا:MP3,AAC,WMA
* نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
* نمايشگر شماره کانال يا ساعت
* نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير
* ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
* نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
* خروجي صداي ديجيتال SPDIF
* فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
* تله تکست به صورتOSD يا VBI
* پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه
* گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها
* نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
* دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
* نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده
* راهنماي الکترونيکي EPG
* پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
* نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
* داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

قيمت : 690,000 ريال

isfahaneshop
27-02-2011, 21:19

میشه این استفاده را کرد!
کاملترین دستگاه با قیمت زیر 100 هزار تومان و (با داشتن تاییدیه صداوسیما برای آپدیت نرمافزارش از طریق آنتن فرستنده صدا و سیما)، توی مدیا پلیر بودن بلوسنس T14 و T14+ و T16 است
من خودم با هارد ADATA که UBS3 است و حجمش 500گیگ است و یک هارد سی گیت با یو اس بی2 ، 500 گیگ تستش کردم و خوب جواب داده "طبق گفته وارد کننده اش" T14+ تا 1.5 ترابایت ساپورت میکنه
1080p هم هست (من چون خودم فروشنده ام :18::31: بقیه دستگاه ها را هم تست کردم فیلم 1080p را کم میارن ولی با این دیدم) و 3D هم جواب میده (خودم تست کردم جواب داد)
در کل اگه 1080p بودن برات مهمه T14+ و مهم نیست T16 (خیلی کوچک و جمع و جور است،اندازه کف دست)

تفاوت اسکن تصویر 1080p Progressive و Interlaced 1080i
در رزولیشن 1080*1920، تعداد 1080 خط پیکسل افقی وجود دارد. وقتی یک فریم عوض می شود (با هر فرکانسی) خط های افقی جدید جایگزین خط های قبلی می شوند. اینکه چطور این خط ها جایگزین خط های قبلی ها شوند نوع Scan تصویر را مشخص می کند.
- 1080i- در یک فریم خطوط فرد جایگزین خطوط فرد قبلی و در فریم بعد خطوط زوج جایگزین خطوط زوج قبلی می شوند و این عمل به طور مداوم تکرار می شود تا تصویر کامل گردد. به همین دلیل به این تکنیک interlacedscan می گویند. یعنی اسکن در هم پیچیده شده. حرف i نیز از همین کلمه گرفته شده است.
- 1080p- همه خطوط فرد و زوج به طور یکجا به ترتیب جایگزین خطوط فرد و زوج قبلی می شوند. به همین دلیل دستگاه هایی که از اسکن تصویر progressive استفاده می کنند نسبت به دستگاه هایی که از سیستم اسکن تصویر interlaced استفاده می کنند دارای سرعت بالاتر در حرکت و نمایش پیکسل ها ،عدم به وجود آمدن خطوط افقی در تصویر و کیفیت بسیار بالای تصویر هستند که این موضوع موجب افزایش قیمت این نوع دستگاه ها می شود.

ali_nnn13
12-03-2011, 20:14
سلام به همگی دوستان...

دوستان دستگاه X.VISION رو نمیشه به آنتن مرکزی آپارتمان وصل کرد ؟ برادر من یکی خریده و به آنتن مرکزی وصل کرده ولی اصلا" هیچ سیگنالی نداره ! به نمایندگی زنگ زده ، گفتن که با آنتن مرکزی نمیشه ! آخه چرا اینجوریه ؟ با این آنتن های کوچیک هم جواب نمیده ! بنده خدا یه پول الکی داده پای این دستگاه مسخره :41:

موفق باشید...:11:

isfahaneshop
13-03-2011, 15:12
سلام به همگی دوستان...

دوستان دستگاه X.VISION رو نمیشه به آنتن مرکزی آپارتمان وصل کرد ؟ برادر من یکی خریده و به آنتن مرکزی وصل کرده ولی اصلا" هیچ سیگنالی نداره ! به نمایندگی زنگ زده ، گفتن که با آنتن مرکزی نمیشه ! آخه چرا اینجوریه ؟ با این آنتن های کوچیک هم جواب نمیده ! بنده خدا یه پول الکی داده پای این دستگاه مسخره :41:

موفق باشید...:11:

با آنتن UHF جواب میده
راه حل شما این است که یک آنتن کوچیک برای داخل خانه بگیری و کنار پنجره بذاری به سمت صدا و سیمای شهرتون که فرستنده دیجیتال داره
با دوبار فشردن دکمه info روی کنترل گیرنده دیجیتال درصد سیگنال دریافتی روی اون کانال را می بینی و با چرخاندن آنتن جایی که بیشترین سیگنال با مقدار ثابت (خیلی مهمه که سیگنال روی یک عدد بالای 60 درصد ثابت بمونه، اگه دائم کم و زیاد بشه شما تصویر را مثل سی دی خش دار می بینی و یا تصویر فریز میشه) را می گیری بهترین جا است.
به فروشنده بگو برای چه کاری می خوای و بگو اگه جواب نگرفتی پس میاری
با این آنتن لوله ای معمولی ها هم جواب میده ولی کلا بستگی به موقعیت خانه شما داره که کجا هستی؟ ساختمان خیلی بلند جلوی شما هست یا نه؟ و ...

shab_2008
13-03-2011, 15:17
سلام

دوستان گیرنده Provision T7 بهتره یا X vision 131 ؟

ممنون

ali_nnn13
13-03-2011, 17:01
با آنتن UHF جواب میده
راه حل شما این است که یک آنتن کوچیک برای داخل خانه بگیری و کنار پنجره بذاری به سمت صدا و سیمای شهرتون که فرستنده دیجیتال داره
با دوبار فشردن دکمه info روی کنترل گیرنده دیجیتال درصد سیگنال دریافتی روی اون کانال را می بینی و با چرخاندن آنتن جایی که بیشترین سیگنال با مقدار ثابت (خیلی مهمه که سیگنال روی یک عدد بالای 60 درصد ثابت بمونه، اگه دائم کم و زیاد بشه شما تصویر را مثل سی دی خش دار می بینی و یا تصویر فریز میشه) را می گیری بهترین جا است.
به فروشنده بگو برای چه کاری می خوای و بگو اگه جواب نگرفتی پس میاری
با این آنتن لوله ای معمولی ها هم جواب میده ولی کلا بستگی به موقعیت خانه شما داره که کجا هستی؟ ساختمان خیلی بلند جلوی شما هست یا نه؟ و ...

سلام دوست عزیز...

بابت راهنمایی و توضیحات خیلی خیلی ممنونم..

راستش موقعیت آپارتمان تقریبا" وسطهای کوچست و تمام کوچه آپارتمان های 4 تا 10 طبقه هستش ! خونه طبقه اوله ! خیابون جردن هم هست... سطح کوچه هم حدودا"1.5 متری با سطح خیابون فاصله داره و پایینتره ! کلا" ایرانسل هم توی خونشون خوب آنتن نمیده ! ولی طبقه های بالاتر اصلا" مشکلی ندارن ! ولی نمیدونم طبقه های بالا از گیرنده دیجیتال استفاده میکنن یا نه !

پس با آنتن مرکزی هیچ جوری نمیشه راش انداخت ؟

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

isfahaneshop
14-03-2011, 00:30
سلام دوست عزیز...

بابت راهنمایی و توضیحات خیلی خیلی ممنونم..

راستش موقعیت آپارتمان تقریبا" وسطهای کوچست و تمام کوچه آپارتمان های 4 تا 10 طبقه هستش ! خونه طبقه اوله ! خیابون جردن هم هست... سطح کوچه هم حدودا"1.5 متری با سطح خیابون فاصله داره و پایینتره ! کلا" ایرانسل هم توی خونشون خوب آنتن نمیده ! ولی طبقه های بالاتر اصلا" مشکلی ندارن ! ولی نمیدونم طبقه های بالا از گیرنده دیجیتال استفاده میکنن یا نه !

پس با آنتن مرکزی هیچ جوری نمیشه راش انداخت ؟

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:
منظورت از آنتن مرکزی همون سیستم آنالوگ است که با یک آنتن و تقویت کننده به تمامی خانه ها یک سیم آنتن رفته؟
من توی یک آپارتمان 10 واحدی وصلش کردم به دستگاه لومکسی خیلی خوب گرفت
امتحانش راحته! سیم آنتن را وصل کن به دستگاه و جستجو کن ببین جایی را پیدا می کنه!
یا برو توی جستجوی دستی و ببین درصد دریافت سیگنال دستگاه چند است.

isfahaneshop
14-03-2011, 00:45
سلام

دوستان گیرنده Provision T7 بهتره یا X vision 131 ؟

ممنون

حداقل برایت یا تکویژن یا لومکسی بگیر که از هر دوتاش بهتره

starpars
20-03-2011, 18:52
دوستان من xvision 333 گرفتم با hdmi به lcd وصل كردم ولي اسپيكر سمت چپ lcd صدا نداره فقط سمت راست صدا داره تنظيمات و اينا هم رفتم نشد مشكل چيه؟
سوال ديگه اينكه آخرين ورژن فريمورش چنده؟خودش v1.06 بود آپديت كردم بازم همين ورژنه

mr.pejiman
20-03-2011, 21:32
دوستان کسی میدونه اگه x-vision رو به دیش وصل کرد, شبکه های ماهواره ای رو میگیره یا نه؟

isfahaneshop
23-03-2011, 16:01
دوستان کسی میدونه اگه x-vision رو به دیش وصل کرد, شبکه های ماهواره ای رو میگیره یا نه؟
این ---_T است و ماهواره ---_S
یکمی ! با هم تفاوت داره
نه نمیشه