PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدید ترین ورژن آنتی ویروس F-Secure v 6.0 1690 و اخرين ورژن و بسيار قدرتمند از دست ندهيد

OMID_TANHA
20-04-2010, 13:47
سلام
مژده برای همه دارندگان گوشیهای S60 v3&5 بالاخره ورژن جدید آنتی ویروس F-Secure Mobile Security عرضه شد این آنتی ویروس که به ورژن 6.0هست به قابلیت های جدیدی همچون Anti-theft یا ضد سرقت مجهز شده است و کل منو دارای تحول خاصی هست و به کلی تغییر کرده است.
اخرين تغيرر اين كه به راحتي در وبگردي كنيد وخيالتان از ويروسي شدن گوشي راحت
منوی این آنتی ویروس به هفت بخش زیر تفکیک شده است:

virus protection
Firewall
Anti-theft
Settings
Buy
Learn more
Statistics

فقط یک مشکل هست که اون هم اکتیو کردنشه که برای اون هم یک پیشنهاد دارم شما این آنتی ویروس رو دانلود و بعد نصب کنید و سپس به طور رایگان اکتیو کنید چون بدون اکتیو کردن کار نمی کنه حالا تا وقتی که subscription شما فعال هست آنتی ویروس رو آپدیت کنید بعد از پایان مدت استفاده رایگان دیگه آنتی ویروس آپدیت نمیشه ولی کار می کنه و آپدیت نشدنش به نظر من زیاد هم مهم نیست و شما می تونید از اون استفاده کنید
البته این آنتی ویروس هنگام اکتیو کردن شماره IMEI گوشینون رو میفرسته و دیگه به IMEI تکراری subscription رایگان نمیده و فقط چند ماه بعد چند روز رایگان میده که شما میتونید اون موقع آپدیتش کنید مثلا برای من بعد از پنج شش ماه که اکتیو کرده بودم و سی روز رایگان داده بود هفت روز رایگان داده
البته من همین جا از همه کاربران میخوام اگه کد اکتیو کردن دارن حتی اگه یک روز ازش مونده تو همین تایپیک قرار بدن تا دوستان چند ماه برای آپدیت منتظر نمونن و حداقل تو ماه یک بار آپدیت کنن
متذکر میشم که این آنتی ویروس چند روز هست که انتشار یافته و برای اولین بار در بین سایتهای فارسی قرار گرفته
موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود از اينجا.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک pdf برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویرایش : لینک ها توسط mojtaba n87 تغییر کرد ، با تشکر از هادی همکار موبایل

Mojtaba N87
20-04-2010, 23:07
لینک دانلود از فروم های دیگه خلافه . لینک ها رو عوض کردیم