PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستادن خودکار پسورد جیمیل به ایمیل دیگه

pershianix
20-04-2010, 12:50
سلام.
میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره که من با تنظیم کردن جیمیلم کاری کنم که هر وقت که پسورد جیمیلم رو عوض کردم، پسورد جدید به طور خودکار به ایمیل دیگه ای که خودم مشخص کردم بره؟

ممنون.

pershianix
21-04-2010, 19:04
بالاخره راهی هست یا نه؟

mmiladd
21-04-2010, 20:08
دوست من میشه یه کم بیشتر توضیح بدین.... شما آیدی جمیل خودتونو عوض کنین و این پیغام بره واسه یه

آیدی دیگه..؟

sepid12ir
21-04-2010, 20:31
نه دوست عزیز، همچین امکانی را جیمیل در اختیار کاربران قرار نمیده (تا آنجا که من اطلاع دارم ! )

mmiladd
22-04-2010, 00:28
جی میل رو زیره رو کردم همچین چیزی ندیدم....

حالا باز شاید دوستان فرجی کردن..!

pershianix
22-04-2010, 20:53
ممنون. اما کدی؟ کاری؟ چیزی؟
به نظر من که خیلی لازم و کاریه. مثلا اگه پسوردمونو فراموش کنیم، میدونیم که توی یه ایمیل دیگه، پسوردو داریمش.

hassanshaikhi
22-04-2010, 21:37
اگه موقع ساختن جیمیلت ایمیل دوم تعریف کرده باشه اگه پسورد جیمیلت رو فراموش کردی میتونی پسورد جدید رو توی میلی که قبلا تعریف کرده بودی دریافت کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا اگه موقع ساختن جیمیلت ایمیل دوم رو ننوشته باشی میتونی از این روش اضافه کنی:
وارد میلت که شدی به قسمت settings/accounts بورو بعد پایین روی Google Account settings کلیک کن.
بعد Change password recovery options رو بزن و بعدش Add or remove email addresses حالا میتونی آدرس یه جیمیل دیگت رو بنویسی که موقعی که پسورد میلت رو فراموش کردی پسورد جدید به اون میل برات بیاد.

pershianix
23-04-2010, 12:35
اگه موقع ساختن جیمیلت ایمیل دوم تعریف کرده باشه اگه پسورد جیمیلت رو فراموش کردی میتونی پسورد جدید رو توی میلی که قبلا تعریف کرده بودی دریافت کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا اگه موقع ساختن جیمیلت ایمیل دوم رو ننوشته باشی میتونی از این روش اضافه کنی:
وارد میلت که شدی به قسمت settings/accounts بورو بعد پایین روی Google Account settings کلیک کن.
بعد Change password recovery options رو بزن و بعدش Add or remove email addresses حالا میتونی آدرس یه جیمیل دیگت رو بنویسی که موقعی که پسورد میلت رو فراموش کردی پسورد جدید به اون میل برات بیاد.
درست. اینو میدونستم اما این اون چیزی نیست که در مواقع ضروری به درد بخوره. جدا چرا سرویسهای ارائه ی ایمیل، به فکر چنین امکانی نبودن؟