PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت تدوين pro-one

mh2002ir
10-04-2006, 08:36
با سلام خدمت همه عزيزان و سروران گرامي

حدود 3 ساليه كه من كارت pro-one دارم و باهاش كارهاي ميكس انجام ميدم و البته جديدا به ندرت كار انجام ميدم و عملا جنبه دكور برام پيدا كرده !!!!!
1 ) اين كارت درايور مربوط به پريمير 6 و 6.5 رو به همراه داره و اخيرا شركت پيناكل براي اينكه همه تشويق به استفاده از برنامه هاي ساخت اون شركت رو داشته باشن ( licuid - edition ) هيچ تمايلي به ارتقا درايور اين كارت براي پريمير پرو نداشته و حتي براي edition هم path نداده .... ميخواستم بدونم دوستان راهي براي معرفي اين كارت براي پريمير پرو سراغ دارن يا خير.
2 ) برنامه encoder پريمير 6.5 بعد از چند ماه از كار مييفته و كد و سريال ميخواد كه به ناچار تاريخ سيستم رو به عقب ميكشونم آيا براي اون كيجن و ..... وجود داره يا نه ؟
3 ) آدرس فروم خوب و مناسب براي پريمير و كارتهاي تدوين .....
ممنون و سپاس

asd
10-04-2006, 10:59
من هم همين مشكل رو دارم اگه دوستان راهي سراغ دارند لطف كنن بگن

gama
27-04-2006, 08:18
منم يه مشكل ديگه كه دارم اينه كه به تازگي يه سيستم AMD اسمبل كردم تا حالا كه با اينتل كار ميكرم هي مشكلي با پريمير نداشتم اما اين سيستم جديد حالمو گرفته مشكل اينطوريه كه درايور كارت Pro One رو نصب ميكنم و سيستم هم كارت رو ميشناسه اما وقتي كه نرم افزارهاي مربوط به Pro One رو نصب ميكنم و وارد برنامه پريمير ميشم ارور ميده كه نرم افزار ديوايس مربوطه را دوباره نصب كن البته با هاليوود ها مشكلي نداره حالا كسي راه حلي براي اين مشكل ميتونه ارائه بده يا بايد به فكر تعويض سيستم باشم.ممنون ميشم كمك كنيد.

record
29-04-2006, 07:37
با سلام

در مورد كارت مذكور چون خودم با اون كار نكرده ام اطلاعات ندارم
اما در مورد انكدر شما لازم نيست ساعت سيستم را تغيير دهيد بعد از اينكه برنامه از كار مي افتد يك لينك اينترنتي در همان صفحه دارد شما پس از اتصال به اينترنت لينك داخل همان صفحه را كليك كنيد شما را مستقيما مي برد به يك صفحه كه يك كد در وسط آن نوشته شده است آن كد را يادداشت كرده و در همان صفحه پريمير وارد كنيد براي هميشه رجيستر ميشود