PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mp4 بخرم یا گوشی تلویزیون دار؟

sorena_hi
20-04-2010, 07:54
با سلام خدمت دوستان
مدتی است مردد ماندم که کدوم یک از این وسایل بهتره و برای کار من مناسبتر؟ mp4 یا موبایل تی وی
1-میخوام فایلهای صوتی و احیانا تصویری مثل کارتون رو بشه توش دید.
2- داشتن دوربین برام مهم نیست ولی رادیو خوبه.
3- ال سی دی بزرگ تاحد 2.5 یا 3 اینچ
4- قابلیت ضبط صدا
5- قابلیت اتصال به تلویزیون و ضبط صدا و تصویر اگه بشه بهتره و الا در اولویت نیست
6- باتری شارژی باشه بهتره و رم خور باشه.
7- صفحات سیو شده با کامپیوتر از اینترنت رو بتونم توش بخونم.
8- usp داشته باشه و قابلیت اتصال راحت.
9- صداش بدون اتصال هدفون دربیاد.
10- کیفیت صداش و محکم بودنش برام مهمه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

mmiladd
20-04-2010, 08:01
موبایل تی وی

هیچ دلیلی هم براش ندارم.. بیشتر حسی دارم میگم..!!!

sorena_hi
21-04-2010, 08:06
mp4 زیر با این عنوان و این مشخصات هست نمیدونم بهتر از تی وی موبایله یا نه به نظر شما برای کار من کدوم بهتره
Z-cyber Zoltrix Zling Studio 1GB mp4 ام پي فور 1 گيگا بايت زولتريكس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داراي صفحه نمايش رنگي 3.6 اينچي (TFT 3.6” LCD)

وضوح صفحه نمايش240 ×320

پخش موسيقي باپسوندهاي MP3/WMAباكيفيت بالا بـه صورت استريـو

پخش فايل هاي تصويري با فرمت هاي ASF, AVI, VOB, DAT, WMV, MPEG

مرور و تماشاي عكس هاي ذخيره شده در حافظه از طريق صفحه نمايش دستگاه (JPEG Format)

اكولايزرها: (Flat / Rock / Pop / Jazz / Classic / Dance / Heavy / Disco / Soft / Live / Hall )

ذخيره سازي و انتقال انواع اطلاعات ( فايل هاي صوتي ، تصويري ، نرم افزار و ....)

داراي ميكروفـون داخلي قوي جهت ضبط صدا با فرمت MP3

داراي جك ورودي و خروجي صدا وتصوير

داراي هـدفـون استريـو

باتري ليتيوم قابل شارژ

رابط USB 2.0 Full Speed

شناسايي خودكار در سيستم هاي عـامـل Win ME/2000/XP

پشتيباني از كارت هاي حافظه SD و MMC تا ظرفيت 2 GB

وزن 120 گرم

داراي يكسال گارانتي مهرگان ماشين آسيا قیمتش حدود 120 تومن به نظرم

یا این یکی
MP4 JXD 900 (512 MB

قابليت پخش تصاوير ويدئويي MP4 در قالب فرمت ASF

قابليت پخش فرمتهاي صوتي MP3,WAV,WMA

صفحه نمايش TFT 3.6 اينچي

قابليت جستجو و نمايش تصاوير با فرمت JPEG

داراي تقويم روزانه .و بازي و ساعت

ضبط هم زمان صدا از طريق ميكروفون

ضبط صدا با فرمت MP3 از طريق ورودي صدا Line In

دارای رادیو FM

ورودي و خروجي تصوير و ضبط از طريق تلويزيون(AV In / AV Out)

حالت هاي مختلف اكولايزر و افكت هاي صدا

حافظه داخلی 512MB , 1GB (ساپورت کارتهای SD/MMC تا 2 GB )

باتري قابل شارژ ليتيم

قابلیت نمایش متن در قالب فرمت TXT

داراي يكسال گارانتي قیمت تومان 115000

seymour
21-04-2010, 19:42
با سلام خدمت دوستان
مدتی است مردد ماندم که کدوم یک از این وسایل بهتره و برای کار من مناسبتر؟ mp4 یا موبایل تی وی
4- قابلیت ضبط صدا
5- قابلیت اتصال به تلویزیون و ضبط صدا و تصویر اگه بشه بهتره و الا در اولویت نیست

mp4 زیر با این عنوان و این مشخصات هست نمیدونم بهتر از تی وی موبایله یا نه به نظر شما برای کار من کدوم بهتره
Z-cyber Zoltrix Zling Studio 1GB mp4 ام پي فور 1 گيگا بايت زولتريكس
استفاده ات رو ببین، نیازت رو ببین، و تصمیم بگیر... ما که نمی دونیم کار شما چیه.. اگه موبایلی میخوای که تیونر تلویزیون داشته باشه، خب برو اون رو بگیر ... اگه هم یه پلیر میخوای که صدا و تصویر رو پخش کنه، برو استودیو رو بگیر... شاید اینا با هم یه جا جمع نشه...

در نظر بگیر که شما امکانات زیادی رو می طلبی که با 100 تومن نمیشه جمعش کرد... بله - اینایی که داری میگی حدود 100 تومن تموم میشن .. اما چطور؟ .. خب طبیعتاً با کاهش کیفیت محصول ... مارک های معتبری که چنین امکاناتی رو در اختیار شما قرار میدن، بالای 300 هزار تومن هستند و بعضاً باید تا 500 تومن بری! ...

بهرحال، با هزینه 100 تومن همین استودیو گزینه خوبیه... اما اگه TV مدنظرته، برو سراغ موبایل تی.وی... و ضمناً در نظر بگیر که اینا باکیفیت ترین محصولات بازار نیستند، پس سعی کن تا میتونی دنبال گارانتی معتبر و فروشنده منصف تر باشی.... (گارانتی زولتریکس خوبه)

sorena_hi
24-04-2010, 18:07
به نظر شما اگه ازین لپ تاپهای 10 اینچی که دی وی دی پلیر نداره و به خاطر همین حدود 350 تومنه بخرم بهتر نیست؟ به جای دی ویدی پلیر که نداره چون کامپیوتر دارم میتونم با یه کابل دی ویدیهامو نصب کنم توی اون و از دیوید پلیر کامپیوتر اولی استفاده کنم؟ کلا به نظر شما بهتر نیست از موبایل و ام پی فور بیخیال شم با کارت تی وی هم یه تلویزیون دارم.

seymour
24-04-2010, 21:14
به نظر شما اگه ازین لپ تاپهای 10 اینچی که دی وی دی پلیر نداره و به خاطر همین حدود 350 تومنه بخرم بهتر نیست؟ به جای دی ویدی پلیر که نداره چون کامپیوتر دارم میتونم با یه کابل دی ویدیهامو نصب کنم توی اون و از دیوید پلیر کامپیوتر اولی استفاده کنم؟ کلا به نظر شما بهتر نیست از موبایل و ام پی فور بیخیال شم با کارت تی وی هم یه تلویزیون دارم.
ببین دوست خوب، همونطور که گفتم شما فقط میدونی و میتونی بگی که نیازهات چیه و کدوم بهتر یا بدتره ... ما فقط مشاوره میدیم... به نظر من لپ تاپ های جمع و جور خوب نیست، چون خودم لپ تاپ و پلیر دارم!! ... خب مسلمه که شما منظورت این نیست، چون باید براساس شرایط خود شما این قضیه سنجیده بشه...

من فکر می کنم مهمترین علتی که باعث میشه شما دامنه گزینه هات انقدر وسیع باشه که از موبایل تا لپ تاپ و از اونور تا پلیرها کشیده بشه، اینه که دقیق مشخص نمی کنی که از اون دستگاهی که مثلاً قراره 300 تومن هزینه اش کنی چی میخوای... خب هرکدوم از اینا یه سری چیزا رو در اختیارت میذاره .. پلیر در سایز کوچک به شما امکان صدا و تصویر باکیفیت رو میده ... لپ تاپ در سایز بزرگتر به شما برنامه های جانبی رو میده ... موبایل هم اتصال بیسیم و Tv فرضاً ... خب اینا خیلی نیازهای متفاوتی هستند... کدوم مدنظر شماست؟ .. همه؟! .. بعضی هاش؟! .. کدوم مهمتره؟ .. اولویتت چیه؟...

مشکل خیلی از دوستان همینه که یه پولی جمع کرده ان مثلاً 300 تومن، و حالا "میخوان باهاش یه چیزی بخرن" ... علت اینکه خیلی از خریدها ناموفقه و انقدر دوستان هی میخوان "اینو تازه همین ماه پیش خریدم، نوئه نوئه!! .. میخوام بفروشمش!!" همینه دقیقا.

t_tanhayam
02-05-2010, 02:05
با سلام خدمت دوستان
4- قابلیت ضبط صدا

بهترين گزينه cowon o2 ‌هست با اين مشخصات و قيمتي كه فرمودين

hoha881
02-05-2010, 23:58
لبتاب 10 اینچی به اندازه ی یک pmp یا موبایل قابل حمل نیست.ولی واسه تماشای فیلم بهتره.در کل واسه کارهای معمولی نت گردی ودانلود اینا خوبه اما انتظار اجرای برنامه های سنگین رو نداشته باش.dvd rom external فکر کنم 60 70 تومان باشن.
گوشی چینی به درد نمیخوره. تازه سرطان زا هم هست. تازه عمرشم دست خداست.میگن بعد اندک زمانی صداش کیفیتش رو از دست میده.
pmp هم خوبه واسه همراه بودن و کیفیت صدا. تماشای فیلم هم خوبه .
البته اگه قید tv رو از گوشی بزنی گوشی های خوبی هستن(از برند های پدر مادر دار) تا 180 که اکثر نیازهای شما رو برطرف میکنه.

t_tanhayam
07-05-2010, 11:54
سلام ميتونيد نيم نگاهي هم به سريهاي جديد ARCHOS ‌بزنيد كه در واقع تبلت پي سي هم هستند با سيستم عامل اندرويد 2.1 توي پايتخت هم ديده شده اگه با قيمتش مشكل نداريد سريهاي 5 و 7
با هارد 500 گيگ:46: