PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال هندزفری سونی اریکسون به رایانه

OQyanoOoOS
19-04-2010, 22:25
سلام دوستان خوبم

من دنبال یک تبدیل میگردم که بشه هندزفری سونی اریکسون رو به کامپیوتر وصل کرد و به اصوات موجود در PC گوش داد! :31: هرچی گشتم نتونستم همچین چیزی پیدا کنم!
اصلا چنین تبدیلی وجود داره یا نه؟ از کجا میشه گیرش آورد؟

golmohammadi
25-04-2010, 00:02
فکر نکنم چنین چیزی موجود باشه
و بهتره سیمش را ببری و لحیمش کنی به یک سوکت 3.5 نر
بعد وصل کنی به کامپیوتر
تنها راهش اینه

یه راه دیگه هم هست که تقریبا متفاوت
یک فرستنده اف ام به کامپیوتر وصل کنی
بعد با رادیو گوشی و هندز فری گوشی کنی ...

OQyanoOoOS
06-05-2010, 05:05
دستت درد نکنه ... ولی اگه سیمش رو لحیم کنم که باید برای گوشیم یک هندزفری دیگه بخرم! :D

mohsen_rkh
06-05-2010, 07:34
خب مگه هندزفریت دو تکه نیست؟ تکه بالایی رو جدا کن و به کامپیوتر وصل کن. هندزفریت چه مدلیه؟ (یا برای کدوم مدل گوشی هست؟)

OQyanoOoOS
21-05-2010, 16:12
خب مگه هندزفریت دو تکه نیست؟ تکه بالایی رو جدا کن و به کامپیوتر وصل کن. هندزفریت چه مدلیه؟ (یا برای کدوم مدل گوشی هست؟)
نه! دو تیکه نیست! گوشیم P1i هست.
کلا هدفم اینه که یک هندزفری داشته باشم که هم بتونم بزنم به لپتاپ هم به گوشی! آخه هدفون لپتاپ رو که نمیشه دنبال خودت اینطرف اونطرف ببری! :31:
اگر یک هندزفری دو تیکه با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیدا بشه شاید بتونم براش هزینه کنم ....

majid_sd2009
21-05-2010, 18:00
اگر یک هندزفری دو تیکه با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیدا بشه شاید بتونم براش هزینه کنم ....
خوب شما یک هندزفری سونی با کیفیت بالا ،تو گوشی، جک 3.5 بگیر قیمتشم حدود 6 تومن سیمشم بلنده.
کیفیتشم عالی هست.

golmohammadi
30-05-2010, 14:58
اگر پیدا نکردی یه کار بکن
یه تبدیل هست که مال اکثر گوشیها هست
یه طرف وصل میشه به گوشی
طرف دیگه سوکت 3.5 داره
که میتونی هر هدفونی را وصل کنی
یه دونه از اونا بگیر
و مال خودتو به یک سوکت 3.5 لحیمش کن
بعد تموم
اگر خواستی از این تبدیلها بگیری دقت کن از نوعی بگیری که مایکروفون هم داشته باشه
اگه خواستی عکس بزارم

love_liberte2008
04-10-2010, 23:03
گوشیه من w700 نمی دونم هندزفریشو دیدین یا نه ولی گوشیو میکروفنش از سوکتش جدا میشه میتونم از یه سوکت که 2سرشم نر هستش استفاده کنم! یه سرش یه سیستم یه سرشم به همون سمت میکروفن هندز فری بزنم!

safa125
28-11-2010, 23:11
گوشیه من w700 نمی دونم هندزفریشو دیدین یا نه ولی گوشیو میکروفنش از سوکتش جدا میشه میتونم از یه سوکت که 2سرشم نر هستش استفاده کنم! یه سرش یه سیستم یه سرشم به همون سمت میکروفن هندز فری بزنم!

من که نفهمیدم چی شد
ولب میتونی یه کابل بگیری که سوکت 3.5 باسه ویک سرش مارگی ویک سرش نریگی و بعد هم هندزفریت وبه سیستم وصل کنی وحالشو ببری
فقط با صدای زیاد آهنگ گوش نده

2 سر نرو که میگی اصلا واسه چی میخوای اینکارو بکنی؟ نکنه انتطار داری اسپیکر کامپیوترت با کابل گوشیت از درون گوشیت پخش کنی؟ نمییییییییییه

اگه انتطار بالا رو داری یه بلوتوث 5 تومنی واسش بگیر ودرایورشم نصب کن که اونوقت هم میتونی pc رو کنترل کنی وهم فایل ها تو جابجب کنی وهم آهنگای گوشیت و pc بخونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vqRj3FApAQDjQwLgFp1oQ

وای چی گفتم
فهمیدی اگه نه پیغام خصوصی بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
06-12-2010, 01:08
به نظر میرسه خریط یک هندزفری 2 تیکه ساده ترین راه باشه
به هر حال انتخاب با خودتون