PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استقلال برد و سوم شد !

NaKhoda BiBaK
19-04-2010, 18:26
استقلال با پيروزي مقابل ذوب‌آهن جاي پرسپوليس را گرفت
خبرگزاري فارس: تيم‌ فوتبال استقلال با برتري يك بر صفر برابر ذوب‌آهن به رده سوم جدول صعود كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار استقلال و ذوب آهن از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادي در حضور 25 هزار نفر آغاز شد.
دو تيم در نيمه اول بازي پاياپايي را به معرض نمايش گذاشتند كه در اين بين حملات استقلال خطرناك تر از تيم اصفهاني بود.
شاگردان ابراهيم زاده در يكي از حملات خود صاحب موقعيت خوبي شدند و دروازه استقلال را باز كردند اما داور گل حسيني را آفسايد اعلام كرد.

در ادامه بازي با خطا روي فرهاد مجيدي در محوطه جريمه استقلال صاحب ضربه پنالتي شد كه اين ضربه را در دقيقه 41 سياوش اكبرپور به گل تبديل كرد. البته اكبرپور ابتدا ضربه را به گل تبديل كرد اما داور به دليل ورود زود هنگام بازيكنان استقلال در محوطه جريمه گل را مردود اعلام كرد و در ضربه دوم اكبرپور بار ديگر اين ضربه را گل كرد.

درحالي كه تصور مي رفت بازيكنان ذوب آهن در 45 دقيقه دوم براي تغيير نتيجه تكاپو كنند چندان بازي خوبي از اين تيم ديده نشد و اين بازيكنان استقلال بودند كه در دقايقي با حملات خطرناك خود دروازه تيم اصفهاني را تهديد مي كردند.
در نهايت نيز شاگردان ابراهيم زاده در تغيير نتيجه ناكام ماندند تا استقلال برنده اين ديدار باشد.

استقلال با اين پيروزي جمع امتيازهاي خود را به 52 رساند و با يك امتياز بيشتر نسبت به پرسپوليس از جايگاه چهارمي به مكان سوم رسيد. ذوب آهن نيز با اين باخت با همان 52 امتياز در رده دوم جدول باقي ماند تا شانس قهرماني اش در ليگ تا حد زيادي كاهش يابد.

قضاوت اين مسابقه بر عهده محسن قهرماني بود. وي به اكبرپور و اميرآبادي و فرهاد مجيدي از استقلال و كاسترو از ذوب آهن كارت زرد نشان داد.

بازيكنان استقلال:
محمد محمدي، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، حنيف عمران زاده، مهدي اميرآبادي، خسرو حيدري، حسين كاظمي، فابيو جانواريو(57- كيانوش رحمتي)، فرهاد مجيدي( 89- رينالدو)، سيد مهدي سيد صالحي و سياوش اكبرپور(80 هاشم بيك زاده)
سرمربي: صمد مرفاوي

بازيكنان ذوب ‌آهن:
عباس قاسمي، سيد محمد حسيني، فرشيد طالبي،‌ مصطفي صالحي نژاد، حسن اشجاري(66- جلال اميديان)، محمد منصوري، قاسم حدادي فر، سينا عشوري، محمدرضا خلعتبري(75- اسماعيل فرهادي)،ايگور كاسترو(58- محسن مسلمان)، و محمد قاضي
سرمربي: منصور ابراهيم زاده

pourya_bo2pmc
19-04-2010, 18:33
به تمامی آبی پوشان تبریک و به امید موفقیت بیشتر در جام باشگاههای آسیا

Kurosh
19-04-2010, 18:43
اول اینکه تبریک میگم...
اما با اینکه پرسپولیسیم ، یه جورایی از این برد خوشحالم ، چون دیگه فقط به رده ی سوم فکر نمی کنیم ، حتی میشه دوم و اول رو هم از اصفهانیا پس گرفت...

الان اختلافا خیلی نزدیک شد...اقلاً با ذوب...هفته های پایانی خیلی قشنگی در پیشه...

satttanism
19-04-2010, 18:50
اول اینکه تبریک میگم...
اما با اینکه پرسپولیسیم ، یه جورایی از این برد خوشحالم ، چون دیگه فقط به رده ی سوم فکر نمی کنیم ، حتی میشه دوم و اول رو هم از اصفهانیا پس گرفت...

الان اختلافا خیلی نزدیک شد...اقلاً با ذوب...هفته های پایانی خیلی قشنگی در پیشه...
دیگه از اون حرف ها بودا
این برد رو که با کمک داور به دست آوردید نوش جونتون
ولی سپاهان تنها اگه یک امتیاز دیگه از 3 بازی آخرش بگیره قهرمانیش مسجل هست
و حتی اگه هر 3 بازی رو هم ببازه بازم سرخ آبی ها هیچ وقت بهش نمیرسن
فقط شاید بتونید رده دوم رو پس بگیرید که اونم فکر نکنم

واقعا شعار های زیبایی که استقلال در ورزشگاه میدن قابل توجه هست
..................... ما که رفتیم آسیا
و جالب تر اینکه برخی از هوادارن آبی ها با ذوق این شعار رو انتقال میدن اینجا
واقعا نمیدونم چی بگم

scali
19-04-2010, 18:57
منم به همه دوستان آبی تبریک میگم .

Kurosh
19-04-2010, 18:59
دیگه از اون حرف ها بودا

واقعا نمیدونم چی بگم
من که گفتم پرسپولیسیم عزیزم ، نوش جون هواداراش...(بازی رو هم ندیدم اصلاً)

اگه پستمو می خوندی گفتم حتی رتبه اول! احتمالش خیلی خیلی کمه...
اما من بیش تر نظرم روی دوم هست...
میشه نایب قهرمانی رو از ذوب گرفت...کار سختی نیست ، الان پرسپولیس شاید تفاضلش خیلی کم باشه نسبت به ذوب آهن و کارش سخت باشه ، اما استقلال تفاضلش 15 و ذوب 14 ـه ، پس یه مساوی از طرف ذوب آهن کافیه تا نایب قهرمانیش رو در خطر ببینه...
اما امیدوارم پرسپولیس جز 3 تیم باشه...:40:

amini_bio
19-04-2010, 19:42
حتی میشه دوم و اول رو هم از اصفهانیا پس گرفت...
آخی این اصفهانیا چقدر سرخابی ها را اذیت کردند که باید از برد همدیگه خوشحال بشند.

رتبه اول!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

ذوب فقط یه حالی به استقلال داد تا لنگیا سوم نشد.
وگرنه نایب قهرمانی هم مال اصفهانه.

امير موسر
19-04-2010, 20:17

بازی امروز رو میگی ؟!!!؟؟!؟ چه مشکلی داشت !؟!

MORINIO
19-04-2010, 20:20
حتی میشه دوم و اول رو هم از اصفهانیا پس گرفت...

اول کدومه ؟ سپاهان اول شد رفت!

واقعا نمیدونم چی بگم

تازه این شعارا مال زمان خوشحالیشون هست! وای به حال اینکه یه گل هم عقب بیفتن!:27:

جالبیش اینجا بود که صدای تماشاگرا رو موقع دادن این شعار زیاد میکردن!

ذوب فقط یه حالی به استقلال داد تا لنگیا سوم نشد.

شما اولا درست حرف بزن ثانیا خیالت راحت ذوب با این وضع سوم هم نمیشه!

satttanism
19-04-2010, 20:27
بازی امروز رو میگی ؟!!!؟؟!؟ چه مشکلی داشت !؟!
ترجیح میدم توی 90 ببینم درست میگم یا اشتباه

Hamid Reza
19-04-2010, 20:32
دیگه از اون حرف ها بودا

واقعا نمیدونم چی بگم

واقعا از شما که همکاری بعیده اینقدر متعصبانه صحبت کنید

به فرض حرف شما درست

مگه اولین بازی تو ایران یا جهان هست که اشتباهات داوری توش هست

شعارهای زیبام ما همه جا میشنویم

شما یکم واقع بین باش

کلا میگن آدم متعصب نباید تو بحثها شرکت کنه

NaKhoda BiBaK
19-04-2010, 20:49
اما خدایی آخر شعار بود هاااااا !!! :31:

اونجای لنگیا ! ما که رفتیم آسیا :31:

aluminum
19-04-2010, 20:56
اخ 96 رو خوب اومدی

تو استادیوم شعارهای دیگه ای دادن که مربوط به ...(حیف که نمیشه گفت)

ما خودمون برای استقلالی ها داریم
نمونه اش امضای من

satttanism
19-04-2010, 21:21
بله دقیقه 96 داور براتون گل گرفت و مقامات قهرمانتون کردن
گذشت
جوابشم این بود که نذاشتیم بیاین آسیا
فعلا قهرمانی این فصل و 2 تیم از 3 تیم صدر جدول رو در اختیار داشتن و همچنین در آسیا بودن خیلی ها رو داغ کرده که هر طور دلشون بخواد حرف میزنن و از الفاظی مثل تیم شهرستانی و زردک و این چیزا استفاده میکنن
نمیدونم واسه پایتختی بودن چی دادن به بعضی ها که انقدر متکبر هستند

واقعا از شما که همکاری بعیده اینقدر متعصبانه صحبت کنید

به فرض حرف شما درست

مگه اولین بازی تو ایران یا جهان هست که اشتباهات داوری توش هست

شعارهای زیبام ما همه جا میشنویم

شما یکم واقع بین باش

کلا میگن آدم متعصب نباید تو بحثها شرکت کنه تعصب داشتن ربطی به همکار و مدیر بودن نداره

در ضمن هرکی طرفدار هر تیمی هست تعصب داره پس اصلا نباید بحثی باشه با این حساب

اینم من قبول دارم اشتباه داوری همه جا هست ولی نمیدونم چرا وقتی این اشتباه ها در بازی های تیم های اصفهانی باشه دیگه اشتباه به حساب نمیاد

راستی رده بندی فیفا هم که 2 تیم اصفهانی رو بالاتر از دو تیم پایتختی گذاشته
دیگه اونا که بی طرفن!

aluminum
19-04-2010, 21:55
والله تا چند وقت پیش پرسپولیس رو اول معرفی کرده بودن همه میومدن میگ فتن این رده بندی ها چرته
حالا که شما رفتید بالا اونها شدن بی طرف
!!!!!!

دیگه شما از داوری نگید که اگه بهتون حال نداده بودن الان جاتون اونجا نبود
البته منظورم سپاهان هست
و گرنه من ذوب رو خیلی قبول دارم

بعد میگم شما (مظورم ساکت هست) مافیا راه انداخته میگید نه !!!!!!

نذاشتیم بیاین آسیا

و این حرفها را دوستان شما شروع کردن نه ما ها

نادر1368
19-04-2010, 22:18
منم زیاد از سپاهان خوشم نمیاد!زیادی بریز بپاشی میکنه و همیشه بازیهاش بودار بوده:31:ذوب اهن خوب بود استقلال هم مثل همیشه عالیست!پرسپولیس هم تیم چهارم ماست:46:.(کاملا بی طرفانه بی غرضانه)

HUB
19-04-2010, 22:43
چقدر خوشحالن بازی فقط بازی فوتبال نیست بازی کادر فنی و رشوه اینجور چیزاست

mahdishata
19-04-2010, 22:44
والله تا چند وقت پیش پرسپولیس رو اول معرفی کرده بودن همه میومدن میگ فتن این رده بندی ها چرته

منم زیاد از سپاهان خوشم نمیاد!زیادی بریز بپاشی میکنه و همیشه بازیهاش بودار بوده

با پول نمیشه شخصیت خرید.هم سپاهان هم استیل اذین:27:

HUB
19-04-2010, 22:47
با پول نمیشه شخصیت خرید.هم سپاهان هم استیل اذین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تائید میشه
به نر من تمام تیم ها حقشون خورده شده یکی کمی بیشتر یکی کمی کمتر ولی این پایتختی و سپاهان
فقط با پول امدن بالا
با شهرستانی ها و اینها درست و با مساوات برخورد بشه تیم های شهرستانی تو صدر میشن

satttanism
20-04-2010, 00:59
!!!!!!

دیگه شما از داوری نگید که اگه بهتون حال نداده بودن الان جاتون اونجا نبود
البته منظورم سپاهان هست
و گرنه من ذوب رو خیلی قبول دارم

بعد میگم شما (مظورم ساکت هست) مافیا راه انداخته میگید نه !!!!!!

و این حرفها را دوستان شما شروع کردن نه ما ها

والله من جزو اون همه نبودم و رایش هم درست بود به نظر به دلیل سعود پرسپولیس در دور قبل لیگ آسیا
بله دیگه حالا واسه هر کس هرچی خوش نباشه چرت میشه حتی آمار فیفا!!!!

مشکل داوری هم در همه بازی ها هست و در مورد سپاهان به دلیل حساسیت و بزرگنمایی هایی که انجام شده کلا پیش زمینه غلطی شده در افکار برخی

در ضمن من هوادار سپاهان هستم و نه ساکت
و باز هم در ضمن تر ساکت بهتر از کاشانی و واعظ نباشه بدتر هم نیست دیگه هم از شکا کاشانی مشخص هست و هم از حرف هایی که واعظ در برنامه 90 زد مشخص هست که اوضاع کدوم بدتره

چه حرفی رو دوستان من شروع کردن؟
اون پست هایی که برخی زدند و باعث بحث شدن حذف شده وگرنه اگه بودن الان تاپیک 10 صفحه رفته بود جلو و قفل هم شده بود
این هم همون بی خبر حرف زدنه ها

با پول نمیشه شخصیت خرید.هم سپاهان هم استیل اذین:27:

تائید میشه
به نر من تمام تیم ها حقشون خورده شده یکی کمی بیشتر یکی کمی کمتر ولی این پایتختی و سپاهان
فقط با پول امدن بالا
با شهرستانی ها و اینها درست و با مساوات برخورد بشه تیم های شهرستانی تو صدر میشن

البته تیم های پایتختی با پول بیت المال بالا اومدن ولی سپاهان و ذوب آهن با پول خودشون
شما ظاهر قضیه رو میبینید ولی خبر ندارید سپاهان اول این فصل چه مشکلاتی با فولاد مبارکه در ضمینه پول داشت
تا به حالم رییس جمهور نیمده همینطوری به سپاهان بگه بیا این چند میلیارد مال شما همینطوری الکی

کلا میگم که دوستان فقط از روی تبلیغات منفی که در مورد سپاهان انجام شده صحبت میکنید

بهتره این بحث رو هم ادامه ندیم چون کلا انگار کسی حرف کسی رو قبول نداره و باز هم الان یکی میاد میگه شما دوسال اومدید زردکای شهرستانی و ازین حرفها و بحث هم زیاد به حاشیه رفته و خودم دوست ندارم به خودمم تذکر بدم!!!!!!!

amini_bio
20-04-2010, 01:08
بزرگنمایی رو داوری سپاهان همینه که امروز حدود 10 آفساید برای سپاهان اتفاق افتاد که تمومش موقعیت های ناب گل زنی بود.
ولی یکیش تو برنامه 90 نشون داده نشد.

reza2pars
20-04-2010, 08:55
قهرمانی که دیگه پرید البته جای دوری هم نرفت ولی ایشالا نایب قهرمان میشیم

Hamid-kakero
20-04-2010, 09:57
اما خدایی آخر شعار بود هاااااا !!! :31:

اونجای لنگیا ! ما که رفتیم آسیا :31:
آره . درسته هیچ ربطی نداشت ولی خیلی حال کردیم!!!!!!!!

HUB
20-04-2010, 14:12
بهتره این بحث رو هم ادامه ندیم چون کلا انگار کسی حرف کسی رو قبول نداره و باز هم الان یکی میاد میگه شما دوسال اومدید زردکای شهرستانی و ازین حرفها و بحث هم زیاد به حاشیه رفته و خودم دوست ندارم به خودمم تذکر بدم!!!!!!!
نه من بیشتر منظورم تیم های پایتختی بود

fery joon
20-04-2010, 14:33
فقط اس اس :40:

منم اين برد 6 امتيازي رو تبريك ميگم.اين سپاهاني ها هم زياد خوشحال نباشن.اگه كمك هاي داوران در طول فصل نبود سپاهان خيلي هنر ميكرد سوم ميشد.آخرين پنالتي نادرستش هم توي همين بازي با راه آهن بود

پنالتي ما هم طبق گفته ي كارشناس 90 درست بود.تازه اگرم به فرض درست نبود اونقده در اين بازي خوب بازي كرديم و موقعيت داشتيم كه شايسته پيروزي در اين بازي بوديم

amini_bio
20-04-2010, 14:59
پنالتي ما هم طبق گفته ي كارشناس 90 درست بود.تازه اگرم به فرض درست نبود اونقده در اين بازي خوب بازي كرديم و موقعيت داشتيم كه شايسته پيروزي در اين بازي بوديم
شما چون خوب بازی کردید شایسته برد بودید با وجود پنالتی ناصحیح
اونوقت سپاهان که همه بازی دستش بود و راه آهن اصلا حال حمله کردن و توان نزدیک شدن به دروازه سپاهان را نداشت شایسته باخت هست؟؟؟؟؟

یکم متعصبانه و کورکورانه داری به قضایا نگاه می کنی.

satttanism
20-04-2010, 15:14
البته پنالتی شمام رو هم معلوم نشد آخر درست بود یا نبود
اول میگه پنالتی نبوده و بعد حرفش رو عوض میکنه میگه هست حالا آخر هست یا نیست؟
از نظر من که توپ رو زد و حتی خود مجیدی هم باور نمیشد که پنالتی بشه هم از خوشحالی بعد از پنالتیش مشخص بود و هم از حرف زدنش بعد بازی
اون گل ذوب رو هم که درست نشون نداد اونوقت 2 موقعیت تابلو آفساید استقلال رو نشون داد!!!

بعد هنوز برنامه شروع نشده فردوسی پور میگه بازهم سپاهان با پنالتی برد!
حالا خوب یه گل دیگم زده بود وگرنه چی میشد و تازه کاری با اینم نداریم که راه آهن رو هم رفته 2 تا موقعیت بیشتر نداشت و توپ و بازی در اختیار سپاهان بود

خدا رو شکر که دیگه بازی پرسپولیس زیاد برای سپاهان اهمیت نخواهد داشت و داورم خیالش راحت هست از اینکه بخواد بیاد یه 10 دقیقه وقت اضافه بگیره

راستی دقت کردید استقلال بعد از باخت دربی 3 برد پشت سر هم داشته (چیزی که فردوسی پور اشاره کرد) چون یادمه قبل از بازی دربی اعلام شد که این دربی پیروز داره و به بازنده قول داده شده که 3 بازی بعدش رو پیروز خواهد شد!!!
البته اینا کاملا اتفاقی هستند

fery joon
20-04-2010, 16:17
شما چون خوب بازی کردید شایسته برد بودید با وجود پنالتی ناصحیح
اونوقت سپاهان که همه بازی دستش بود و راه آهن اصلا حال حمله کردن و توان نزدیک شدن به دروازه سپاهان را نداشت شایسته باخت هست؟؟؟؟؟

یکم متعصبانه و کورکورانه داری به قضایا نگاه می کنی.

من گفتم به فرض كه پنالتيمون صحيح نبوده باشه.پنالتي ما درست بود و كارشناس 90 هم تاييدش كرد.
بازم به فرض پنالتي ما درست نبود.شما منصفانه قضاوت كن كه در اين فصل چقده داوري ها به نفع سپاهان بود و چقده به ضرر استقلال
نيم فصل اول كه كلا هيچ پنالتي براي استقلال نگرفتن.در نيم فصل دوم هم تا اينجا 3 يا 4 پنالتي براي ما گرفته شده!

البته پنالتی شمام رو هم معلوم نشد آخر درست بود یا نبود
اول میگه پنالتی نبوده و بعد حرفش رو عوض میکنه میگه هست حالا آخر هست یا نیست؟
از نظر من که توپ رو زد و حتی خود مجیدی هم باور نمیشد که پنالتی بشه هم از خوشحالی بعد از پنالتیش مشخص بود و هم از حرف زدنش بعد بازی
اون گل ذوب رو هم که درست نشون نداد اونوقت 2 موقعیت تابلو آفساید استقلال رو نشون داد!!!

بعد هنوز برنامه شروع نشده فردوسی پور میگه بازهم سپاهان با پنالتی برد!
حالا خوب یه گل دیگم زده بود وگرنه چی میشد و تازه کاری با اینم نداریم که راه آهن رو هم رفته 2 تا موقعیت بیشتر نداشت و توپ و بازی در اختیار سپاهان بود

خدا رو شکر که دیگه بازی پرسپولیس زیاد برای سپاهان اهمیت نخواهد داشت و داورم خیالش راحت هست از اینکه بخواد بیاد یه 10 دقیقه وقت اضافه بگیره

راستی دقت کردید استقلال بعد از باخت دربی 3 برد پشت سر هم داشته (چیزی که فردوسی پور اشاره کرد) چون یادمه قبل از بازی دربی اعلام شد که این دربی پیروز داره و به بازنده قول داده شده که 3 بازی بعدش رو پیروز خواهد شد!!!
البته اینا کاملا اتفاقی هستند

پنالتي مارو كارشناس 90 تاييد كرد.من بازي رو كامل ديدم.هم گل ذوب آهن آفسايد بود هم گل استقلال
حالا نود نشون نداده دليل نميشه بگيم آفسايد نبوده

satttanism
20-04-2010, 17:24
من گفتم به فرض كه پنالتيمون صحيح نبوده باشه.پنالتي ما درست بود و كارشناس 90 هم تاييدش كرد.
بازم به فرض پنالتي ما درست نبود.شما منصفانه قضاوت كن كه در اين فصل چقده داوري ها به نفع سپاهان بود و چقده به ضرر استقلال
نيم فصل اول كه كلا هيچ پنالتي براي استقلال نگرفتن.در نيم فصل دوم هم تا اينجا 3 يا 4 پنالتي براي ما گرفته شده!

پنالتي مارو كارشناس 90 تاييد كرد.من بازي رو كامل ديدم.هم گل ذوب آهن آفسايد بود هم گل استقلال
حالا نود نشون نداده دليل نميشه بگيم آفسايد نبوده
کارشناس 90 اول گفت نیست و فردوسی پور هم تایید کرد ولی بعد 2 دقیقه گفت هست
ولی هرکی دید برنامه دیروز رو کاملا مشخص بود توپ رو میزنه

amini_bio
20-04-2010, 22:14
اولا داوری به ضرر سپاهان هم کم نبوده.
بازی با استیل پرسپولیس استقلال اهواز صباباطری و ...
ولی یه فرقی بین سپاهان و شما هست.
ما قوی هستیم و بازی هایی که داوری به ضررمون باشه را هم از توش امتیاز در میاریم.

حالا تو تمریناتون چندتا پنالتی بزنید که دیگه حسرت پنالتی نداشته باشید.
آخه این چه حرفیه شما میزنید.
بعدشم فقط تو ایرانه که تیما میاند و میشینند حساب می کنند که تاحالا 42 تا پنالتی علیه ما گرفته شده و 24 تا هم گرفته نشده.
کی دیدی تو لیگ های معتبر دنیا مربیا بیاند و از اول فصل بشینند و داوری ها را بشمارند؟
در اینکه داوری در کشور ما ضعیفه شکی نیست.
ولی یک سری مربیا و مدیر عاملا هستند که برای اینکه بار را از رو دوش خودشون بردارند فقط داوری ها را می برند زیر سوال
نمونش همین انصاری فرد مدیر عامل راه آهن و تار تار مربیشون.
دیروز برای نمونه راه آهن یه حمله درست و حسابی رو دروازه سپاهان نکرد.
اون وقت میاد و از داوری ایراد میگیره.
برو تیمتو درست کن که اگه داور اشتباه کرد لااقل بگی بازی دست ما بود و داور حقمونو خورد.
ولی الان اگه نصف آفساید های دیروز علیه سپاهان را داور نگرفته بود الان نتیجه 6 0 بود به جا 2 0

Rjoun
22-04-2010, 00:28
ولی یه فرقی بین سپاهان و شما هست.
ما قوی هستیم و بازی هایی که داوری به ضررمون باشه را هم از توش امتیاز در میاریم.

داداش بی زحمت به توفیقاتتون هزینه بیت المال،بازیکن میلیاردی، ملی پوشان بی شمار(به واسطه مورد اول و دوم)،حمایت فدراسیون و ... رو هم اضافه کنید تا دیگه فرق و تفاوتمون برای همه نمایان بشه.

حالا تو تمریناتون چندتا پنالتی بزنید که دیگه حسرت پنالتی نداشته باشید.
خواستم جواب بدم دیدم جنجال به پا میشه بی خیال...
با این مباحث به جز دعوا چیزی عاید کسی نمیشه.قهرمانی مبارکتون باشه
انشالله تیم متفاوتتون توی آسیا هم متفاوت از ما و سایرین نتیجه بگیره.
آمین

mmiladd
22-04-2010, 00:34
داداش بی زحمت به توفیقاتتون هزینه بیت المال،بازیکن میلیاردی، ملی پوشان بی شمار(به واسطه مورد اول و دوم)،حمایت فدراسیون و ... رو هم اضافه کنید تا دیگه فرق و تفاوتمون برای همه نمایان بشه.

آمین

دوستان لطف کنن پستهای پایین رو بالا نیارن..

amini_bio
23-04-2010, 01:08

آمین

عزیزم هزینه بیت المال کجا بود؟
پول خود فولاد مبارکست که صرف ورزشش میشه.
اون هزینه بیت المال هزینه های میلیاردی استقلال و پرسپولیس از کیسه سازمان تربیت بدنیه (بخونید از بودجه بقیه ورزش ها و رشته های دیگه کشور)
ببینید یه پرسپولیس که این فصل از نظر مهره شاید خیلی ضعیف تر از استقلال و سپاهان باشه، بیش از 8 میلیارد تومن خرج کرده.
بازیکنایی که با هزینه گزاف خرید و گذاشت رو نیمکت و حتی رو سکوها.
مربی که اینقدر پول بهش دادند و وسط فصل انداختندش بیرون.
به اینا میگند هدر دادن هزینه بیت المال

حمایت فدراسیون را هم دیگه نگو که مرغ پخته خندش میگیره.
عالم و آدم می دونند که فدراسیون از روز ازل تاحالا پشت دو تیم سرخابی پایتخت بوده و هست و خواهد بود.
هر تیم شهرستانی هم که بخواد وارد رقابت با اونا بشه باید از هفت خان رستم رد بشه.
علاوه بر حمایت فدراسیون حمایت کمیته انضباطی صدا سیما و مطبوعات و حمایت سازمان تربیت بدنی هم همه و همه از آن سرخابی هاست.
تو این شرایط ارزش کار یه تیم وقتی 3 هفته به پایان رقابت ها دست سرخابی ها را از جام کوتاه می کنه، بیشتر معلوم میشه.

fery joon
23-04-2010, 01:33
واي خدا گريم گرفت به حال مظلوميت سپاهان

اين باشگاهه بي پول و بي پارتي :31:

றД ĵ ĭ Đ
23-04-2010, 03:06
واي خدا گريم گرفت به حال مظلوميت سپاهان

اين باشگاهه بي پول و بي پارتي :31:

میتونه ، قدرتشو داره ، پولشو داره ، پارتیشم داره حرفیه ؟ :27::27:

Rjoun
23-04-2010, 23:21
عزیزم هزینه بیت المال کجا بود؟
پول خود فولاد مبارکست که صرف ورزشش میشه.

یه تاریخچه بی زحمت از شرکت فولاد مبارکه برای من و سایر دوستان بزار ببینم این شرکت مربوط به کدوم ارگان یا شخص هستش تا ببینیم این شرکت خصوصیه یا دولتی.
واقعا من اطلاعی ندارم و نمی تونم بی خود یه نظری بدم..
پس منتظرم رفیق

اون هزینه بیت المال هزینه های میلیاردی استقلال و پرسپولیس از کیسه سازمان تربیت بدنیه (بخونید از بودجه بقیه ورزش ها و رشته های دیگه کشور)

به نظرت بودجه دیگه ای میشه برای این دو تیم در نظر گرفت؟

بازیکنایی که با هزینه گزاف خرید و گذاشت رو نیمکت و حتی رو سکوها.
مربی که اینقدر پول بهش دادند و وسط فصل انداختندش بیرون.
به اینا میگند هدر دادن هزینه بیت المال

من کاری به باشگاه پرسپولیس ندارم و طرف بحثم سپاهانه...

حمایت فدراسیون را هم دیگه نگو که مرغ پخته خندش میگیره.
عالم و آدم می دونند که فدراسیون از روز ازل تاحالا پشت دو تیم سرخابی پایتخت بوده و هست و خواهد بود.
هر تیم شهرستانی هم که بخواد وارد رقابت با اونا بشه باید از هفت خان رستم رد بشه.
علاوه بر حمایت فدراسیون حمایت کمیته انضباطی صدا سیما و مطبوعات و حمایت سازمان تربیت بدنی هم همه و همه از آن سرخابی هاست.
تو این شرایط ارزش کار یه تیم وقتی 3 هفته به پایان رقابت ها دست سرخابی ها را از جام کوتاه می کنه، بیشتر معلوم میشه.

ببین دوست من موضوع از بحث مرغ پخته و گوشت چرخ شده و تخم مرغ عسلی گذشته...
سپاهان اسما شهرستانیه وگرنه کدوم تیم شهرستانی اینهمه ملی پوش و مهره گرون قیمت داره؟
کدوم تیم شهرستانی بالای 13 میلیارد هزینه یک فصل رو براحتی تقبل میکنه.

حالا اگه یه طرفدار ملوان،ابومسلم یا تیم شهرستانی دیگه این حرفا رو میزد میشد حق رو بهشون داد اما سپاهان چی؟
ببین رفیق اینها همش تعارفه ما شهرستانی هستیم تلویزیون و مطبوعات زمین و زمان با سرخابی ها هستن و...
ارزش کار سپاهان زمانی مشخص میشه که با سرمایه های بومی و نیروی خودی به این مقام ها دست پیدا کنه نه با یک تیم از تدارکات تا مدیر گرفته تا بازیکنان و مربی همه و همه میلیاردی.سپاهان از تیم ملی مون هم پر مهره تره پس باید هم براحتی قهرمان بشه اونم چند هفته جلوتر.

amini_bio
24-04-2010, 09:08
یه تاریخچه بی زحمت از شرکت فولاد مبارکه برای من و سایر دوستان بزار ببینم این شرکت مربوط به کدوم ارگان یا شخص هستش تا ببینیم این شرکت خصوصیه یا دولتی.
واقعا من اطلاعی ندارم و نمی تونم بی خود یه نظری بدم..
پس منتظرم رفیق

بازم خوبه شما مثل بعضیا نیستید و یه حرفی که اطلاع ندارید را خودتون میگید.
عرضم به حضورتون که شرکت فولاد مبارکه جدیدا خصوصی شده و رو همین اصل تونست مجتمع بی نظیر فردوس پلی اکریل را از این شرکت بخره.
البته خیلی وقت پیش خریده بود ولی چون ارگان دولتی بود این انتقال تا زمان خصوصی شدن فولاد مبارکه انجامک نگرفت.
و علاوه بر مساله خصوصی لازم به ذکره که هر شرکتی باید سالیانه مبلغ زیادی را بابت مالیات پرداخت کنه که اگرم خواست می تونه قسمتی از اون مالیات را خرج ورزش کنه.
خیلی از شرکتا هم همین کار را می کنند.
چون تو این زمینه خیلی می تونند سر دولت کلاه بذارند و مثلا بابت 1 میلیارد مالیات 500 میلیون خرج ورزش کنند و 1 میلیارد نشونش بدند.
فولاد مبارکه هم تو این اصل مستثنی نیست.

به نظرت بودجه دیگه ای میشه برای این دو تیم در نظر گرفت؟
بله
می تونند این دو تیم را به مالکان خصوصی مثل شرکت های خاص یا هدایتی های خاص واگذار کنند.
یا مگه نمی گید این تیم طرفدارای میلیونی داره؟
هر نفر سالی 1000 تومن هم به باشگاهش کمک کنه میشه سالی بالغ بر 10 میلیارد!!!
خود باشگاه هم که ماشاالله درآمد زایی نداره!!

من کاری به باشگاه پرسپولیس ندارم و طرف بحثم سپاهانه...
نمیشه که
وقتی داریم سر یه موضوع بحث می کنیم باید وقع نگربود و همه را به یک چشم دید.

ببین دوست من موضوع از بحث مرغ پخته و گوشت چرخ شده و تخم مرغ عسلی گذشته...
سپاهان اسما شهرستانیه وگرنه کدوم تیم شهرستانی اینهمه ملی پوش و مهره گرون قیمت داره؟
کدوم تیم شهرستانی بالای 13 میلیارد هزینه یک فصل رو براحتی تقبل میکنه.

حالا اگه یه طرفدار ملوان،ابومسلم یا تیم شهرستانی دیگه این حرفا رو میزد میشد حق رو بهشون داد اما سپاهان چی؟
ببین رفیق اینها همش تعارفه ما شهرستانی هستیم تلویزیون و مطبوعات زمین و زمان با سرخابی ها هستن و...
ارزش کار سپاهان زمانی مشخص میشه که با سرمایه های بومی و نیروی خودی به این مقام ها دست پیدا کنه نه با یک تیم از تدارکات تا مدیر گرفته تا بازیکنان و مربی همه و همه میلیاردی.سپاهان از تیم ملی مون هم پر مهره تره پس باید هم براحتی قهرمان بشه اونم چند هفته جلوتر.

این بحث شما را من متوجه نشدم.
من حرفم این بود که تو ایران عدالت اجرا نمیشه و همه پشت سر سرخابی های تهرانند.
ولی شما میای و میگی سپاهان زیاد خرج می کنه.

خب چه ربطی داره؟
مگه رئال هم می تونه بومی باشه و کم خرج کنه؟
خب هر تیمی هر چقدر بخواد خرج می کنه دیگه.
ولی از پول خودش.
نه از بودجه ورزش یک مملکت!
درضمن این باشگاه خودش هم خیلی درآمد زایی داره.
نمونش سپاهان نوین که از دسته سه شروع کرد و اومد دسته برتر و 6 میلیارد برا باشگاه درآمد ایجاد کرد.