PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3 بازيكن تيم ملي فرانسه در معرض رسوايي جنسي

osifa
19-04-2010, 15:20
سايت گل ـ مهمترين خبر امروز كشورفرانسه جمله‌اي بود كه در مجله اكيپ به چاپ رسيد. اكيپ در گزارشي به رسوايي جنسي احتمالي سه بازيكن تيم ملي اين كشور پرداخت است و در خبري كه با نشانه‌ها و بدون ذكر نام نوشته شده اعلام كرده به زودي بايد منتظر اخبار شوك‌آوري باشيم.

به نوشته اكيپ سه بازيكن تيم ملي فرانسه شامل دو لژيونر و يك بازيكن كه در يك تيم جنوبي فرانسه بازي مي‌كند به دليل آنچه كه جرم جنسي خوانده شده تحت پيگرد قرار خواهند گرفت.

يكي از اين سه جرم سنگين‌تري دارد چرا كه اتهام او ارتیاط با دختري است كه زير سن قانوني قرار دارد.

فدراسيون فوتبال فرانسه هنوز در اين زمينه واكنش خاصي نداشته جز اينكه اعلام كرده موضوع فوق به بررسي‌هاي بيشتر احتياج دارد. اكيپ قصد دارد اين خبر را با جزييات بيشتري منتشر كند.

nw_nk
20-04-2010, 01:49
يکی از کاراگاهان پليس فرانسه در پاريس که مشغول بررسی اين پرونده است از ريبری خواسته است که به عنوان شاهد در آن کلوپ اظهارنامه اي را در اختيار پليس فرانسه قرار دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران و به نقل از بيلد،ستاره فرانسوی باشگاه بايرن مونيخ،فرانک ريبری امروز به يکی از بخشهای پليس فرانسه در پاريس اظهارنامه داد.

قضيه بر اين قرار بود که چندی پيش فرانک ريبری در پاريس با 3 بازيکن تيم ملی فرانسه در کلوبی شبانه در پاريس حضور يافتند و در آنجام با دختری که سن او زير 18 سال بود آشنا ميشوند و يکی از اين بازيکنان در همان شب (...)!

خبرها حاکی از آن است که به غير از ريبری، 3 نفر از بازيکنان تيم ملی فرانسه هم در آن شب در اين کلپپ حضور داشتند که هنوز نام آنها بنا به دلايلی فاش نشده است.

يکی از کاراگاهان پليس فرانسه در پاريس که مشغول بررسی اين پرونده است از ريبری خواسته است که به عنوان شاهد در آن کلوپ اظهارنامه اي را در اختيار پليس فرانسه قرار دهد.

وکيل فرانک ريبری،خانم سوفيا باتای در صحبتهايی امروز اظهار کرده است که فرانک ريبری فقط به عنوان شاهد اين ماجرا امروز اظهارنامه اي را به پليس فرانسه داده است و هنوز هيچ اتفاقی نيفتاده است، متأسفانه مطبوعات اين قضيه را به طوری جلوه دادند که همه فکر ميکنند فرانک هم در اين مسئله دست داشته است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/19

B L A S T E R
20-04-2010, 12:42
چی کار دارن به بچه های مردم! بزارین حالشونو بکنن دیگه:دی

MORINIO
20-04-2010, 12:48
سایت گل- طبق اخبار منتشره، نام 4 بازیکن تیم ملی فرانسه که اخباری مبنی بر رسوایی جنسی آنها منتشر شده، فاش شده است.

طبق گزارشی که در سایت پوینت دات اف آر منتشر شد، این چهار بازیکن که در رسوایی جنسی نقش داشتند، عبارتند از : فرانک ریبری، سیدنی گووو، حاتم بن عرفا و کریم بنزما که جنجال آفرینی کرده و جرایم سنگینی در انتظار آنهاست.اخبار بیشتر در این رابطه به زودی منتشر می شود.

----

پ.ن : این سایت گل آخرشه! بدبخت ریبری گناهی نکرده فقط شاهد ماجرا بوده!:دی:27:

mahdishata
20-04-2010, 13:00
دیروز تلوزیون داشت خبر میگفت زوم کرده بود رو ریبری:31:

B L A S T E R
20-04-2010, 13:07
منم بنزما رو شنیدم!
امیدوارم راست نباشه!

mmiladd
20-04-2010, 13:12
ربیری...؟ بهش نمیاد..!

mehryazdan
20-04-2010, 13:13
تا اونجایی که من اصلاع دارم ریبری تازه مسلمون شده بود :31:

Persian_Gun's
20-04-2010, 13:23
حالم از همچین آدمایی که تجاوز میکنن بهم میخوره...
واقعا" که اسم حیوون برازندششونه...

mmiladd
20-04-2010, 13:25

فک نکنم زیاد این طوری درست باشه... شما که تو اون کلوپ نبودی.... پس زود قضاوت نکن دوست من..!

shahshahani
20-04-2010, 13:35
دختره رو که به زور نبردن تو کلوپ و .......
خودش هم تنش میخاریده دختره.....
یه دختر زیر 18 سال شب تو کلوپ چی کار میکنه؟ هدفش از اومدن به اونجا چی بوده؟

metallica is me
20-04-2010, 13:36
امیدوارم ریبری نباشه حالا هرکی بوده باشه باشه مهم نیست

S0R3N4
20-04-2010, 13:36
تا اونجایی که من اصلاع دارم ریبری تازه مسلمون شده بود :31:

پس بگو چرا...:31:

mmiladd
20-04-2010, 13:37
پس بگو چرا...:31:

چیه..؟ مسلمون دل نداره..؟

mehryazdan
20-04-2010, 13:46
بحث دل نیست یه چیزه دیگست :31:

mmiladd
20-04-2010, 13:49
بحث دل نیست یه چیزه دیگست :31:

همون... آدمه دیگه اشتباه می کنه... اینا چون تو دیده واسه ما عجیبه....

هر روز از کنار این ادما رد میشیم.. از این کاره ها زیاده...

I3 E L O \/ E D
20-04-2010, 13:58
این سیدنی گوو منو کشته ! : دی

pourya_bo2pmc
20-04-2010, 14:09
چی کار دارن به بچه های مردم! بزارین حالشونو بکنن دیگه:دی

عزیز اونا قبل از اینکه تو هنوز دنیا بیای قانون های کشورشون رو درباره ی آزادی و حریم شخصی افراد سالها قبلش کامل نوشته بودن و وقتی گند یه چیز اونم از نوع رسوایی جنسی کامل بالا بیاد پیگیری میکنن اونم در کشور آزادی مثل فرانسه که ببین دیگه باید چیکار کرد که اینجوری بازتاب داشته باشه

پس تو نمیخواد غصه ی ملت اونجا رو بخوری 

A.M.D.D.E.V.I.L
20-04-2010, 14:13
واي حتي فكر كردن در موردش حالمو به هم ميرنه:2:

B L A S T E R
20-04-2010, 16:44
عزیز اونا قبل از اینکه تو هنوز دنیا بیای قانون های کشورشون رو درباره ی آزادی و حریم شخصی افراد سالها قبلش کامل نوشته بودن و وقتی گند یه چیز اونم از نوع رسوایی جنسی کامل بالا بیاد پیگیری میکنن اونم در کشور آزادی مثل فرانسه که ببین دیگه باید چیکار کرد که اینجوری بازتاب داشته باشه

پس تو نمیخواد غصه ی ملت اونجا رو بخوری
بله حتما شما درست میگی!

zahedy2006
20-04-2010, 19:29
من خبرا رو دنبال نمی کردم و همین الان فهمیدم

کریم مگه مسلمون نیست
حاتم چی؟

اسم ها سیاسی نیست!؟

mmiladd
20-04-2010, 19:32
من خبرا رو دنبال نمی کردم و همین الان فهمیدم

کریم مگه مسلمون نیست
حاتم چی؟

اسم ها سیاسی نیست!؟

نه دوست من ؛ فک کردی همه جا مثل کشورته...؟

NaKhoda BiBaK
20-04-2010, 20:37

تجاوز نبوده ! ارتباط با دختری زیر سن قانونی بوده ! به زور که نبوده ! دختره خودش هم میخواسته حتما !

LeBron
20-04-2010, 21:30
اسم این کارشون تجاوز(Rape) نیست. سوء استفاده جنسی(Abuse) هست
اگر اثبات بشه که اینا نمیدونستن طرف زیر 18 سال داره و اشتباه از طرف دختره بودن دیگه کاری به کارشون ندارن.

SAMAN-JEEZY
20-04-2010, 21:49
اگر اثبات بشه که اینا نمیدونستن طرف زیر 18 سال داره و اشتباه از طرف دختره بودن دیگه کاری به کارشون ندارن.
بابا مهم اینه که یه حفراتی رو پر کردن.حالا هر اسمی میخوای بذار.در کل دوست داشتن به کسی چه ربطی داره؟:5:

LeBron
20-04-2010, 21:57
اینی که شما گفتین به کسی ارتباط نداره ولی داشتن رابطه جنسی با افراد زیر 18 سال (Abuse) اونجا جرم محسوب میشه و جریمه های سنگینی هم داره.از نظر اجتماعی هم کار خیلی نادرستیه.
معمولا آدمای معروفی که این کار رو انجام میدن تا مدتها توسط رسانه ها(چه رسانه های درست و حسابی و چه زرد) ازشون انتقاد میشه.

mmiladd
20-04-2010, 22:00
اینی که شما گفتین به کسی ارتباط نداره ولی داشتن رابطه جنسی با افراد زیر 18 سال (Abuse) اونجا جرم محسوب میشه و جریمه های سنگینی هم داره.از نظر اجتماعی هم کار خیلی نادرستیه.
معمولا آدمای معروفی که این کار رو انجام میدن تا مدتها توسط رسانه ها(چه رسانه های درست و حسابی و چه زرد) ازشون انتقاد میشه.

نمونش کوپولا....

SAMAN-JEEZY
20-04-2010, 22:05
جدی؟نمیدونستم!چه جالب.ممنون از اطلاعاتتون.

nw_nk
21-04-2010, 16:45
ستاره فرانسوی بایرن مونیخ در صحبتهایی به ارتباط نامشروعش اعتراف کرد و اعلام نمود که نمی دانسته که سن این دختر،کمتر از سن قانونی است.

سایت گل - سران باشگاه بایرن مونیخ پس از شنیدن اخباری در مورد رسوایی اخلاقی بازیکن فرانسوی شان که ممکن است محرومیتهایی را برای او در پی داشتند، با ریبری جلسه ای تشکیل دادند.

کریستین نرلینگر، مدیر ورزشی باشگاه بایرن در صحبتهایی دراین رابطه گفت: «طبیعا این موضوعی است که جای بحث دارد. و ما می بایست از جنبه ورزشی به ماجرا نگاه کنیم و فرانک هم همین طور.»

به همین دلیل هم بود که فرانک ریبری در کنفرانس خبری اش در پیش از دیدار حساس بایرن مقابل لیون در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شرکت نکرد و فلیپ لام به جای او در کنفرانس خبری حضور پیدا کرد.
این در حالی است که در صورتی که روند پیگری این پرونده ادامه یابد، این احتمال می رود که این ستاره فرانسوی به برقراری رابطه جنسی با فردی که سنی کمتر از سن قانونی دارد متهم شود.

به نقل از یکی از افراد آگاه در دادگاه پاریس که مسئول پیگیری این پرونده است، ریبری به داشتن ارتباط جنسی اعتراف کرده ولی در عین حال به این نکته اشاره کرده که نمی دانسته که فردی که با او ارتباط نامشروع دارد، هنوز به سن قانونی نرسیده است. در صورتی که اتهام رابطه نامشروع ریبری با فردی که هنوز به سن قانونی نرسیده، اثبات شود، ممکن است این بازیکن فرانسوی به سه سال حبس و پرداخت 45 هزار یورو جریمه نقدی متهم گردد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/21

osifa
21-04-2010, 17:17
یعنی رابطه جنسی با دختر زیر 18 سال حتی اگر با رضایت طرفین باشه خلاف قانونه؟

hummer_1990
21-04-2010, 17:23
ای بابا این فقط یه نمونس که لو رفته مطمئن باشید از این قضایا برای خیلی از بازیکن های دیگه وجود داره. منتها فرقش اینه که لو نرفتن. من بهتون قول میدم از هر 10 بازیکن اوروپایی 7 تاشون گندهایی از این بدتر بالا آوردن و تو هر شهرو کشوری که برای بازی رفتن یکی دوتا بچه دارن که هیچوقت ندیدنشون. بازیکن هایی مثل پائولو مالدینی که با اخلاق باشن کم پیدا میشه.

اونجا که مثل ایران ورزش قهرمانی با پهلوانی و اخلاق پاک همراه نیست که!!!( جدی نگیرید)

LeBron
21-04-2010, 17:44
جدی؟نمیدونستم!چه جالب.ممنون از اطلاعاتتون.
:10:

یعنی رابطه جنسی با دختر زیر 18 سال حتی اگر با رضایت طرفین باشه خلاف قانونه؟
اگه یکی از طرفین زیر 18 سال باشه حتی اگه رضایت هم داشته باشه از نظر قانون نابالغ محسوب میشه. پس شخص بالای 18 سال خطاکار شناخته میشه و میگن بهره کشی یا سوء استفاده انجام داده(البته مراحل قانونی پیچیده ای داره و به همین سادگی نیست)
ولی اگه هر دو زیر 18 باشن منع قانونی نداره ولی خب معمولا سعی (آموزش ها و عقاید اجتماعی اونا) بر اینه که این نوع روابط به بعد از 18 سالگی موکول بشه که هر دو طرف از نظر عقلی هم رشد کرده باشن.

Dr.FANOOS
21-04-2010, 18:08
این عزیزان بهتره تقوا پیشه کنند والا تهران زلزله میاد ما بدبخت می شیم.یکه دیگه حالشو کرده بدبختیاش ماله ما می شه.ای خدا:18:

osifa
22-04-2010, 00:56
:10:

اگه یکی از طرفین زیر 18 سال باشه حتی اگه رضایت هم داشته باشه از نظر قانون نابالغ محسوب میشه. پس شخص بالای 18 سال خطاکار شناخته میشه و میگن بهره کشی یا سوء استفاده انجام داده(البته مراحل قانونی پیچیده ای داره و به همین سادگی نیست)
ولی اگه هر دو زیر 18 باشن منع قانونی نداره ولی خب معمولا سعی (آموزش ها و عقاید اجتماعی اونا) بر اینه که این نوع روابط به بعد از 18 سالگی موکول بشه که هر دو طرف از نظر عقلی هم رشد کرده باشن.
عجب!
من شنیدم اونجا اکثر دخترا قبل از 18 سالگی رابطه جنسی دارن و از دخترونگی در میان پس لابد اکثرشون به این جرم باید برن زندان!

fery joon
22-04-2010, 02:05
این عزیزان بهتره تقوا پیشه کنند والا تهران زلزله میاد ما بدبخت می شیم.یکه دیگه حالشو کرده بدبختیاش ماله ما می شه.ای خدا:18:

اينو خوب اومدي :27:

من نميدونم اينا اينهمه گناه (( به زعم آقايون)) ميكنن چرا اونجا زلزله نمياد ولي تهران به دليله بي حجابي قراره زلزله بياد :31:
اگه اينجوري باشه كل اروپا و آمريكا و .... بايد روي ويبره باشن :27:

masud-000000
22-04-2010, 09:36
اينو خوب اومدي :27:

من نميدونم اينا اينهمه گناه (( به زعم آقايون)) ميكنن چرا اونجا زلزله نمياد ولي تهران به دليله بي حجابي قراره زلزله بياد :31:
اگه اينجوري باشه كل اروپا و آمريكا و .... بايد روي ويبره باشن :27:
اتفاقا ویبره ی اروپا و آمریکا تو راهه مگه نمیدونی 2012 قراره زمین زیر رو رو بشه :31:

Doublex
22-04-2010, 11:26
اتفاقا ویبره ی اروپا و آمریکا تو راهه مگه نمیدونی 2012 قراره زمین زیر رو رو بشه :31:

بنده خدا اون که کل دنیاست ...

s-b
22-04-2010, 11:40
اگه ایران هم قانون درست حسابی بود تا الان 99 درصد بازیکنان فوتبالمون دادگاهی شده بودند

LeBron
22-04-2010, 11:53
عجب!
من شنیدم اونجا اکثر دخترا قبل از 18 سالگی رابطه جنسی دارن و از دخترونگی در میان پس لابد اکثرشون به این جرم باید برن زندان!
عرض کردم از نظر اجتماعی ممکنه عرف نباشه
وگرنه اونجا این مسایل(نکات ایمنی : دی) رو از دبیرستان آموزش میدن و دخترای زیر 18 سال هم با همسن و سال خودشون این روابط رو دارن . نه با یه آدم 25 ساله
دوما اون آدم زیر 18 سال ازش سوء استفاده شده و آدم بالای 18 سال معمولا خطاکاره و به قول شما باید بره زندان (اگر شکایتی پیش بیاد دادگاه بررسی میکنه مثل قضیه مایکل جکسون)

Boy Ka
22-04-2010, 12:21
بابا ظاهرا اون دختره خودش یه فا..شه بوده. اینا هم میرن تو کلوپ و ....

حالا مساله اینجاست که داشتن رابطه با یه دختر زیر 18 سال ممنوعه و علاوه بر جریمه مالی تو فرانسه زندان هم داره. از اون طرف بازیکن یا بازیکنای مربوطه گفتن که نمیدونستن یارو زیر 18 ساله. کل قضیه همین بود.

البته ناگفته نمونه که ریبری زن هم داره.

جدیدا از این اتفاقات خیلی میفته. اون از تایگر وودز که با اینکه زن داشت با 30 نفر ارتباط برقرار کرده بود! اون از جان تری که به عنوان پدر نمونه انتخاب شد تو انگلیس ولی بعد مشخص شد چه خیانتی به همسر و دوستش کرده. اینم از اینا.

البته به قول یکی از دوستان چه تو ایران و چه تو اروپا فوتبالیستهای بسیاری هستن که همچین داستانهایی دارن ولی مساله اینه که لو نمیره....

s-b
22-04-2010, 14:13
بابا ظاهرا اون دختره خودش یه فا..شه بوده. اینا هم میرن تو کلوپ و ....

حالا مساله اینجاست که داشتن رابطه با یه دختر زیر 18 سال ممنوعه و علاوه بر جریمه مالی تو فرانسه زندان هم داره. از اون طرف بازیکن یا بازیکنای مربوطه گفتن که نمیدونستن یارو زیر 18 ساله. کل قضیه همین بود.

البته ناگفته نمونه که ریبری زن هم داره.

جدیدا از این اتفاقات خیلی میفته. اون از تایگر وودز که با اینکه زن داشت با 30 نفر ارتباط برقرار کرده بود! اون از جان تری که به عنوان پدر نمونه انتخاب شد تو انگلیس ولی بعد مشخص شد چه خیانتی به همسر و دوستش کرده. اینم از اینا.

البته به قول یکی از دوستان چه تو ایران و چه تو اروپا فوتبالیستهای بسیاری هستن که همچین داستانهایی دارن ولی مساله اینه که لو نمیره....
دقیقا درسته مثلا همینی که تو اواتارت هست سر دستشون هست ولی باهوش به این راحتی گیر نمیفته :21:

pourya_bo2pmc
22-04-2010, 14:31
دقیقا درسته مثلا همینی که تو اواتارت هست سر دستشون هست ولی باهوش به این راحتی گیر نمیفته :21:

این رو خوب اومدید من که هیچ وقت ازش خوشم نمیومد 

B L A S T E R
22-04-2010, 15:19
همه اینکارن نه فقط رونالدو...
حالا شاید رونالدو به خاطر ظاهرش بیشتر تو چشم باشه!

B L A S T E R
23-04-2010, 17:34
کریم بنزما مث اینکه تبرئه شده!

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2010, 18:54
بعد به کاپیتان تری من گیر میدن..........پسر به این گلی خخخخخخخ

mahdishata
24-04-2010, 12:45
کریم بنزما هم به جرم فساد اخلاقی تحت پیگرد قرار گرفت.

پس ازفرانک ریبری وسیدنی گوو ، کریم بنزما دیگر بازیکن تیم ملی فرانسه ورئال مادرید نیز به رسوایی اخلاقی وارتباط با شبکه های فساد متهم شده است.

به گزارش سایت خبری فوتبال خاورمیانه ،در پی تحقیقات بعمل آمده توسط پلیس مبارزه با قاچاق انسان فرانسه(BRP )مشخص شد ،باندی مافیایی که در محلی به نام( zaman café) و در پاریس سازماندهی وهدایت می شدند ،با سو استفاده از دختران مهاجر خارجی که بیشتر آنان را مسلمانان مهاجر عربی تشکیل داده بودند ،ضمن ورود غیر قانونی آنها ،اقدام به راه اندازی یک شبکه فساد در فرانسه بصورت زنجیره ای، نموده بودند .
پس از دستگیری اعضا باند واعترافات گرفته شده مشخص شد بازیکنان تیم ملی فرانسه با این باند ارتباط داشته واز این دختران سوء استفاده غیر اخلاقی نموده اند.
براساس اعترافات یکی از این افراد بنام( D.zahia) که اکنون 18 سال سن دارد،او از سال 2008 الی 2010 با فرانک ریبری وسیدنی گوو 2 بازیکن تیم ملی فرانسه مرتبط بوده است.
پس از اعترافات این دو بازیکن وتایید این رابطه مشخص شد،کریم بنزما بازیکن تیم ملی فرانسه وباشگاه رئال مادرید نیز با این فرد واین شبکه ارتباط داشته است.
بر اساس جدید ترین اعترافات این دختر مهاجر ، کریم بنزما بازیکن سرشناس رئال مادرید هم در این پرونده دخیل است. او در سال 2008 و زمانی که 16 سال داشته با این دختر مهاجر رابطه نامشروع برقرار کرده است.
با توجه به قانون فرانسه ،در صورت محرز بودن ارتباط این 3 بازیکن در شرایط زیر سن قانونی ،هریک به 2تا3 سال زندان وپرداخت جریمه نقدی محکوم می شوند.

khabaronline.ir

MORINIO
24-04-2010, 13:02
بعد به کاپیتان تری من گیر میدن..........پسر به این گلی خخخخخخخ

والا به خدا:31: ... حداقل کار خلاف قانون که نکرده بود!:31:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 14:09
والا به خدا:31: ... حداقل کار خلاف قانون که نکرده بود!:31:
میبینی دوست من:10:...............بابا جفت راضی بودن :27:

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31:

.................................................. .............................................
ولی از یه لحاظی هم این کار ریبری خوب شد.........یه جورایی به نفع چلسی شد تا بتونه راحت تر بخرتش:27::21:

mmiladd
24-04-2010, 17:16
میبینی دوست من:10:...............بابا جفت راضی بودن :27:

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31:

.................................................. .............................................
ولی از یه لحاظی هم این کار ریبری خوب شد.........یه جورایی به نفع چلسی شد تا بتونه راحت تر بخرتش:27::21:

فعلن که ریال نخواسته... یعنی چلسی می خواد با این همه بازیکن .... چی کار کنه..؟

MORINIO
24-04-2010, 17:37
فعلن که ریال نخواسته... یعنی چلسی می خواد با این همه بازیکن .... چی کار کنه..؟

چلسی کجا بازیکن داره آخه؟! بالاک و دکو و اینا فقط اسمن!

mmiladd
24-04-2010, 17:41

نه دوست من ؛ منظورم بازیکن هایی بود که......

تری و اینا....!

MORINIO
24-04-2010, 17:45

تری و اینا....!

آهان این جور بازیکنارو میگی!:31: اینا همش کشکه ...کیفیت فنی مهمه !:31:

L.A.M.P.A.R.D
24-04-2010, 18:14
دقیقا..........تایید میشه........ما به یه بازیکن سرعتی نیاز داریم که تیم مقابل رو به هم بریزه:27::21:

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

تری و اینا....!

نگید که نمیدونید که دیگه همه اینو میدونند..........

توی کشور های اروپایی ( البته دیگه شرقی هم داره راه میوفته ) ..........اکثرا یک زن با بیش از یک مرد رابطه بر قرار می کنه ...........حالا چون تری یک فوق ستاره بوده باهاش اینجوری رفتار کردن:5:

wantedvan
24-04-2010, 18:18
.............................

s-b
24-04-2010, 22:19
سالم بودن یا نبودن نظر شما هست اصولا رابطه ج نسی داشتن به معنای مریض بودن یا... نیست
اینا هم واقعا دیوونه بازی در اوردند اخه چرا کلوپ شبانه اینا که وضعشون خوبه خونشون را بکنند کلوپ مثل بعضی ها که در پست 41 همین تاپیک معرفی شده

malaki_mall
25-04-2010, 21:57
مگه اونجا چیز آزاد نبید؟ اگه آزاد نبید پس چرا توی فیلم هاشون نشون میدن؟

A.N.A.P
25-04-2010, 23:26
آهان این جور بازیکنارو میگی!:31: اینا همش کشکه ...کیفیت فنی مهمه !:31:
الان بحث Terry شد کیفیت فنی مهمه ؟؟؟ !!!

mmiladd
25-04-2010, 23:32
فک نمی کنین این بحث داره کش دار میشه...؟

اونام مثل هر آدم دیگه..

روزی هزاران نفر در دنیا دارن این کارو می کنن...

حالا اونا چون تو دید پاپاراتزی ها هستن مهم و جالب شده...

majid_potter7
25-04-2010, 23:43
به نظرم این رسوایی اخلاقی تو ایران اسمش رسواییه...اونجا کمتر بها داده میشه...حداقل واسه مردمش..

MMM52
26-04-2010, 00:34
چه تاپیک س...سی شد به بهانه ی فوتبال!!!!

L.A.M.P.A.R.D
26-04-2010, 13:53
lol ............حالا فروم فیلتر میشه خخخخخخخخخ

resident_evil
01-05-2010, 13:09

اين دختر رو جلوي هر كدومتون گذاشتن باهاش كاري نكردين بعد بياين به اين 3 تا گير بدين !
بنزما كه هيچي باباي بنزما هم بود ازين تيكه نميگذشت ! ماشاالله چه رُشدي !
ظاهرا با هر 3 خوابيده و شبي 2000 پوند هم پول گرفته و گفته من هديه ي خوشگل تولد ريبري بودم !

D r i v e r
01-05-2010, 13:18

اين دختر رو جلوي هر كدومتون گذاشتن باهاش كاري نكردين بعد بياين به اين 3 تا گير بدين !
بنزما كه هيچي باباي بنزما هم بود ازين تيكه نميگذشت ! ماشاالله چه رُشدي !
ظاهرا با هر 3 خوابيده و شبي 2000 پوند هم پول گرفته و گفته من هديه ي خوشگل تولد ريبري بودم !
همچین تیکه ای هم نیستا :31:

resident_evil
01-05-2010, 13:25
همچین تیکه ای هم نیستا :31:

آخه ما ازين تيكه كم از نزديك ميبينيم . طرف 16 سالشه اون 3 تام وسوسه شدن ديگه : دي
كلا نميدونم چرا اونا اينقدر رُشد دختراشون خوبه . اينم خودش تنش ميخاريده ! دختر 16 ساله اون موقع شب بايد تو تخت خوابش لالا باشه اما اين با اون 3 تا خوابيده بوده !

AhmadReza.
01-05-2010, 15:27
گناه دارن بیچاره هارو ...بذارید حالشونو بکنن
اونا هم دل دارن ... دارن

Dr.FANOOS
01-05-2010, 19:29
آخ آخ آخآخ زلزله بیخه گوششونه! سارکوزی چرا بهشون نمی گه ؟

MOHAMMAD2010
01-05-2010, 19:48
\
كلا نميدونم چرا اونا اينقدر رُشد دختراشون خوبه

اینو شدیدا قبول دارم

آخ آخ آخآخ زلزله بیخه گوششونه! سارکوزی چرا بهشون نمی گه ؟

:31:
-----------------------
من طرفدار تیم فرانسم ، اینقد به بازیکناش گیر ندین :5: ، همه اون ورا این کارن - خیلیم آزاده - تازه اینورم بعضی این کارن ولی تفاوتش اینه که آزاد نیست :46:

MoJtaBa.R
02-05-2010, 00:19

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

Retired User
02-05-2010, 07:58
عجب کادوی تولدی بنزما به رببری داده دی:

kamran987456
02-05-2010, 19:55
:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
به این میگید تیکه؟
این بازیکنا هم چقدر کم توقع بودند

ارمغان جنون
02-05-2010, 19:58

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

hot3 رو دوبار گذاشتی