PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا توي frontPage وقتي توي تايپ متن enter ميزينم 2 تا خط ميره پايين؟

mhentezari
10-04-2006, 01:14
سلام دوستان.
من يك مشكل دارم اونم اينكه توي frontPage وقتي enter ميزينم 2 تا خط ميره پايين.
براي اينكه بهتر متوجه بشيد به اين آدرس بريد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در سمت راست در قسمت "درباره ما" يك دو خط نوشتم. اونجا كه نوشتم "سلام دوستان"‌يك بار enter زدم اما دو خط رفت پايين. همين طور در زيرش هم ميتونيد ببينيد. مشكل چيه؟ چيكار كنم؟؟

*NashenaS*
10-04-2006, 01:35
سلام دوستان.
من يك مشكل دارم اونم اينكه توي frontPage وقتي enter ميزينم 2 تا خط ميره پايين.
براي اينكه بهتر متوجه بشيد به اين آدرس بريد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در سمت راست در قسمت "درباره ما" يك دو خط نوشتم. اونجا كه نوشتم "سلام دوستان"‌يك بار enter زدم اما دو خط رفت پايين. همين طور در زيرش هم ميتونيد ببينيد. مشكل چيه؟ چيكار كنم؟؟
اين رو امتحان كن:
در قسمت Format/paragraph/... ... Line Spacing رو Single كن ...
قسمت Style رو هم به Clear FOrmating تبديل كن..

موفق باشي. :)

mhentezari
10-04-2006, 01:54
اون كه رو single بود.

اما اوني كه در مورد style ميگي رو نفهميدم چيه. ميشه دوباره بگي؟

sa3er
10-04-2006, 23:35
+
سلام
شما مي تونيد از كليد تركيبي Shift+Enter استفاده كنيد. يعني هنگامي كه قصد داشتيد به خط بعدي رويد دكمه تركيب ذكر شده را فشار دهيد. و در صورتي كه مي خواستيد به يك پاراگراف جديد بريد اونموقع فقط Enter را فشار مي دهيد.

miladz
11-04-2006, 15:25
مرسی جناب saser
جواب کامل و عالی بود

mhentezari
11-04-2006, 21:08
ايول ساسر جان. كارت درسته. كارم راه افتاد. ولي آخه چرا بايد اينجوري باشه؟؟

arthuhzard
15-04-2006, 09:48
اين مربوط به استايلت ميشه.ولي با شيفت اينتر ميشه باهاش كنار اومد.

mhentezari
15-04-2006, 23:32
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

من فعلا كارم راه افتاده اما خوب شيفت اينتر يك مشكل داره اونم اينكه همش كلا يك پاراگراف محسوب ميشه.

Far Va Har
16-04-2006, 14:43
سلام
اين كاري كه ميگم تقريبا شبيه همون كاريه كه ساسر خان گفته ولي يه جور ديگشه بدون شيفت اينتر :biggrin:
كاري كه مي توني بكني اينه كه تو فرانت پيج كل متن هايي كه ميخواي به هم نزديك تر بشن رو مارك دار كني (سلكت) و در منوي فرمتينگ (يعني اونجايي كه فونت ها رو انتخاب مي كني) سمت چپش يه كمبو باكس هست كه توش هيدينگ اينا رو انتخاب ميكنيم
اونجا بايد آدرس رو انتخاب كني (يعني فرمتش بر اساس آدرس باشه) بعد مي بيني كه نوشته هات ايتاليك مي شن اليته به هم نزديك هم ميشن . اگه مي خواي ايتاليك نباشند در همان حالتي كه متنت سلكت هست مي توني از حالت ايتاليك درش بياري اين در حاليه كه متنت همچنان به هم نزديك مي مونه . علامت ايتاليك يه آي كج هست. موفق باشي :tongue: