PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قبض تلفن

online_amin
18-04-2010, 17:34
سلام,

امروز قبض تلفن ما اومده 41 هزارتومان.

در حالیکه تا قبل ماکسیموم 10 هزار تومان بود. این دیگه نهایتش بود.

تلفن خارجه نداشتیم. همش رو زده بین شهری و شهر و موبایل. با عقل هیچ کس جور نیومد.

و یه نکته جالب: از این 41 هزار 16 تومان کم کردن به خاطر آبونمان مخابرات که داشتن از مردم دزدی میکردن. این 16 تومان رو کم کردن.

حالا قضیه چیه؟ آیا قبض ما اشتباه شده یا واقعا هزینه تلفن افزایش پیدا کرده؟ اینکه انرژی نیست که بخواد یارانه اش حذف بشه؟ قضیه چیه؟

yas_6969
18-04-2010, 17:50
برای مه هم سری قبل 5600 اومده بود این سری 26000 هزار تومن اومد
دارن یه کارایی میکنن باز.

roteal2007
18-04-2010, 18:01
برای مه هم سری قبل 5600 اومده بود این سری 26000 هزار تومن اومد
دارن یه کارایی میکنن باز.
واسه ما هم همینطوریه البته بیشتر اینترنت میاد که رفتیم و adsl اسوندیمو خیال خودمو و خانوادم رو راحت کردم!!!!

ferdfe
18-04-2010, 18:16
اره خیلی جالب از ما هم زیاد اومده
45 هزار تومان بدون بدهی !!

hamed malekpour
18-04-2010, 21:24
برای adslهم باید پول پرداخت کنیم...........................؟:18: یعنی قبض ما هم این جوری میاد من تازه adslخریدم؟

MrGee
18-04-2010, 21:31
خیلی گرون شده

golmohammadi
19-04-2010, 00:54
قبض تلفن من و دوستام غیر عادی نیومده
احتمالا شما مکالمه ای چیزی داشتین
و یا دایلاپی ان میشین
تلفن کلا یارانه نداره که حذف بشه (تا اونجایی که من میدونم)

KING_DESIGNER
19-04-2010, 02:59
داش امین اگه DSL از مخابرات داری به اون کادرش هم توجه کن
وگرنه در وصرت امکان حتما برو یه پرینت مکالمات رو بگیر ببین با کی حرف زدی اینقدر زیاد شده :31:

online_amin
19-04-2010, 07:29
سلام,

اینترنت من از شاتل هست.

اصلا مودم دایالاپ نداریم که بخوایم با دایالاپ بیایم.

برای adslهم باید پول پرداخت کنیم...........................؟ یعنی قبض ما هم این جوری میاد من تازه adslخریدم؟

آره دیگه, هر دوماه 6 هزار تومان روی قبض به صورت آبنومان میاد که الان این بار دوم هست که برای هیچ کس روی قبضش نمیاد. چون میخوان پولهایی که خوردن رو پس بدن.

ولی اینبار کلا 16 هزار تومان از ما به خاطر همون بدهی ADSL که اونا با ما داشتن, از اون 41 هزارتومان کم کردن.

اگر گرون شده باشه, باید بگم خیلی خیلی گرون شده. یعنی اگر تلفن رو برداری بذاری سر جاش, 10 تا تک تومنی روی شاخشه :دی

DrXoX
19-04-2010, 11:49
برای adslهم باید پول پرداخت کنیم...........................؟:18: یعنی قبض ما هم این جوری میاد من تازه adslخریدم؟

نه برای adsl پولی رو قبض تلفن نمیاد:46:
برای ما نرمال اومده ، فقط تو دوره های قبل یه کادر برای DSL هم داشت این دفعه حذف شده

prance_of_pirsia
19-04-2010, 12:30
اين دفعه براي من هم زياد اومد ، هميشه 10-11 ماکزيمم 13 ، اين سري شده بود 21

ARASH66
19-04-2010, 13:05
کلا هزینه تلفن که بالاست، ولی برای تلفن یارانه ای پرداخت نمی شود.
در ضمن اگر از اینترنت هوشمند استفاده کنید، حتما قسمت هوشمند شهری رو توجه کنید که چقدر هزینه اضافه شده.

---------- Post added at 09:35 AM ---------- Previous post was at 09:35 AM ----------

کلا هزینه تلفن که بالاست، ولی برای تلفن یارانه ای پرداخت نمی شود.
در ضمن اگر از اینترنت هوشمند استفاده کنید، حتما قسمت هوشمند شهری رو توجه کنید که چقدر هزینه اضافه شده.

cell_phone
19-04-2010, 18:29
سلام,

اینترنت من از شاتل هست.

اصلا مودم دایالاپ نداریم که بخوایم با دایالاپ بیایم.

آره دیگه, هر دوماه 6 هزار تومان روی قبض به صورت آبنومان میاد که الان این بار دوم هست که برای هیچ کس روی قبضش نمیاد. چون میخوان پولهایی که خوردن رو پس بدن.

ولی اینبار کلا 16 هزار تومان از ما به خاطر همون بدهی ADSL که اونا با ما داشتن, از اون 41 هزارتومان کم کردن.

اگر گرون شده باشه, باید بگم خیلی خیلی گرون شده. یعنی اگر تلفن رو برداری بذاری سر جاش, 10 تا تک تومنی روی شاخشه :دی

یعنی 16 هزار تومن به شما برگردوندن بخاطر آبونمان ADSL که دوره های قبلی از شما گرفتن ؟ مطمئنی ؟!!!:18:

mmiladd
19-04-2010, 18:32
اگه براتون خیلی عجیبه.. برین دفتر خدماتی و ریز پرینتو بگرین... بعضی موقع ها ممکنه اشتباه بشه..

pooria.rio
19-04-2010, 20:54
واسه ما هم همیشه میومد 20 تومن
این سری شده 34 !!!!

mmiladd
19-04-2010, 21:30
ما که یه زمانی دفتر خدماتی بودیم ؛ یکی اومد گفت چرا پول تلفنمون اومدره این همه..!

به هر حال با کلی بدبختی فهمید یکی دیگه داره از خظش کش میره...!

اگه ماه بعد همین مشکل پیش اومد شما می تونی به این مورد خاص فکر کنین..!

KING_DESIGNER
19-04-2010, 21:39
امین جان پرینت گرفتی داداش ؟ مشکل حل نشد ؟

Silver WereWOlf
19-04-2010, 21:49
من تو اتاق خودم که با اون به اینترنت وصل میشدم نزدیک 80 اومد که همیشه 20 میومد (این فرق میکنه)که به حمدالله رفتمADSL گرفتم ولی خط خونه که همیشه 12 -11 تومن میومد 25 تومن اومده
بالایی رو بیخیال چون حرفم زدم ولی پایین رو چی مطمعانا گرون شده

parinaz571
19-04-2010, 22:09
حالا من زیاد نگران قبض تلفن نیستم من نگران قبض برقم چون برقو خود دولت گفته گرون میشه خدا به خیر کنه!

راستی من اخر سر نفهمیدم اگه adsl داشته باشیم بازم پول تلفن مییاد یا نه؟ اخه من تازه adsl خریدم

KING_DESIGNER
19-04-2010, 22:17
حالا من زیاد نگران قبض تلفن نیستم من نگران قبض برقم چون برقو خود دولت گفته گرون میشه خدا به خیر کنه!
آخی چه ادمهای بدی:13:

راستی من اخر سر نفهمیدم اگه adsl داشته باشیم بازم پول تلفن مییاد یا نه؟ اخه من تازه adsl خریدم
نه ADSL پول تلفن نداره. چون تازه خریدین طبیعیه که حساس باشین.

parinaz571
19-04-2010, 22:34
آخی چه ادمهای بدی:13:

نه ADSL پول تلفن نداره. چون تازه خریدین طبیعیه که حساس باشین.

نمی دونم چرا حس کردم شما دارین با کنایه با من صحبت میکنین.
امیدوارم اینطور نبوده باشه.

KING_DESIGNER
19-04-2010, 22:52
اخی
نه اینجوری نبوده است! :5: من که شما رو نمیشناسم.
لطفا پیرامون موضوع تاپیک صحبت کنید.

!As@d
19-04-2010, 22:56
شنيدم قبض هاي موبايل همراه اول هم براي برخي در اين دوره افزايش داشته....

ghahremanimehdi
19-04-2010, 23:10
اگر فکس داری زنگ بزن 1818 ، پرینت مکالماتت رو فکس کنه .

shahedi
19-04-2010, 23:10
خیر واسه من که اینطور نبوده

Sajad perspolis
19-04-2010, 23:23

اینو نگو
ماله من خونه پرش شده بود 20

این ماه هزار58 تومن :18::18::18::18:

KING_DESIGNER
20-04-2010, 00:09
برای همراه اول یه کد هست که میشه با زدن اون قبض این ماه رو نگاه کنین
لطفا پیرامون موضوع تاپیک بحث کنید.
اگر موردی هم در قبض تلفن شما هم هست بفرمایید .

شـیـفــو
20-04-2010, 00:20
بالاخره بايد كمبودها از يه جا جبران بشه ديگه ،
كي گردن نازك تر از مردم هيچ كاره !

online_amin
20-04-2010, 05:58
یعنی 16 هزار تومن به شما برگردوندن بخاطر آبونمان ADSL که دوره های قبلی از شما گرفتن ؟ مطمئنی ؟!!!:18:

آره, روش درشت نوشتن: مشترک گرامی, 16 هزار تومان به خاطر آبونمان ADSL که .... شده... برگردوندیدم. تو قسمت بستانکاری هم 16 تومان هست.

اگر فکس داری زنگ بزن 1818 ، پرینت مکالماتت رو فکس کنه .

آها, پس این 1818 و 2525 کارش اینه.

دیروز خونه نشسته بودیم یه دفعه یکی تلفن زد گفت برای دریافت پرینت خود به شماره 2525 زنگ بزنید. صدای ضبط شده بود.

farzad02
20-04-2010, 10:46
من احساس میکنم شاید قیمت رو بر اساس مصرف بیشتر کردن.یعنی هر چقدر مصرف بیشتر قیمت بیشتر

چون الان قبض تلفن خودمون رو دیدم و تعجب کردم.از همیشه کمتر اومده ... البته استفادمون هم کمتر بوده . مسافرت بودیم و ...

ardalan_zapata
20-04-2010, 11:15
واسه ما هم خیلی زیاد اومده
بیشترش هم بین شهری بوده
قبلنا 12-15 میمود الان سه سری هست داره 35-50 میاد !!!!
خدا به داد برسه.

MrGee
20-04-2010, 11:28
مال ما فامیل ما که اصلا از اینترنت استفاده نمی کردن
اومده 200 هزار تومن.

mmiladd
20-04-2010, 11:29
واسه ما اومده زده 5 هزار تومان خدمات اینترنتی ...!

در حالی که Adsl وصله....!

چه میشه کرد دیگه..!

toadstool
20-04-2010, 11:30
جالبه من تا جایی که یادم میاد قبض زیر 10 تومن نداشتم و بالاترینش هم حدود 45 بوده
ولی این دوره اومده 4 تومن

ali_ab
20-04-2010, 11:37
با سلام به دوستان عزیز

این سری در قبض تلفن 3600 تومن زده خدمات اینترنتی ولی من adsl دارم . به نظر دوستان علت این موضوع چیه ؟ البته مبلغش بالا نیست ولی به هر حال پول زور دادن که بعدش هم چوب و چماق بشه تو سرمون خیلی ستمه .

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

mmiladd
20-04-2010, 11:38
با سلام به دوستان عزیز

این سری در قبض تلفن 3600 تومن زده خدمات اینترنتی ولی من adsl دارم . به نظر دوستان علت این موضوع چیه ؟ البته مبلغش بالا نیست ولی به هر حال پول زور دادن که بعدش هم چوب و چماق بشه تو سرمون خیلی ستمه .

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

بهتره بی خیال شی.. چون باید چند برابر همینو خرج کنی تا بفهمی واسه چی این مشکل پیش اومده...

dsa dsa
20-04-2010, 11:45
اقا این شماره های هوشمند کلاه بردای نیست ؟ یکی مکانیزم کار این شماره ها رو توضیح بده !!

خیلی میزنه بالا قبض تلفن !

mmiladd
20-04-2010, 11:49
اقا این شماره های هوشمند کلاه بردای نیست ؟ یکی مکانیزم کار این شماره ها رو توضیح بده !!

خیلی میزنه بالا قبض تلفن !

چند سال پیش که استفاده می کردم این طوری بود که دقیقه ای 5 تومن و ساعتی 500 تومن میشد..!

و بعد رو فیش تلفن میومد..!

در کل اگه فکر کنین از خریدن کارت بهتره ؛ ولی کارت تموم میشه ولی این میشه ادامه بدی وصل بودن به نتو

و دی سی نمیشی.. در کل یه فکر هوشمندانه بود واسه این که جیب کاربرا خالی شه...!

dsa dsa
20-04-2010, 11:59
من زمانی که از این استفاده می کردم پول تلفن 100 هزار تومن یا 80 تومنه می اومد .
اما الان که wireless گرفتم پول تلفن 10 تومن هم به زور میاد !

به نظر من یک کلاه برداری حرفه ای هست !
اگر با کارت بری واقعا ازرونتر ! شما 100 ساعت با یه کارت بری شاید بشه 5000 تومان اما 100 ساعت با هوشمند سر به فلک می زنه !!

هر چند که دیگه dial-up تقریبا رایگان هست + شما هم مقداری پول کارت می دید !

Sajad perspolis
20-04-2010, 13:49
برای همراه اول یه کد هست که میشه با زدن اون قبض این ماه رو نگاه کنین
لطفا پیرامون موضوع تاپیک بحث کنید.
اگر موردی هم در قبض تلفن شما هم هست بفرمایید .

تو سایتش میتونی میان دوره هم ببینی

برو تو خدمات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ARASH66
20-04-2010, 15:40

دوست عزیز تنها نرخ اضافه شده برای سرویس ADSL، مالیات می باشد که هر دفعه روی قبض شما اضافه خواهد شد.

ali_ab
20-04-2010, 18:12
دوست عزیز تنها نرخ اضافه شده برای سرویس ADSL، مالیات می باشد که هر دفعه روی قبض شما اضافه خواهد شد.

دوست خوبم از مقدار این مالیات خبر دارید ؟ تا چند وقت دیگه قبض مصرف اکسیژن + مالیات بر ارزش افزودشو .... هم میاد

پاینده و کامیاب باشید

cell_phone
20-04-2010, 23:43
ولی من که هنوز قبض تلفن نیومده ولی موبایلم که پیامک زده در حد معقول هست .
ولی اگه قبض تلفن زیاد بیاد من که 100 در سگ آمارشو در میارم . من اصلن از کنار این مسائل بسادگی رد نمی شم .
البته اگه اشتباهی شده باشه ولی اگه خود مخابرات دزد گرون کرده باشه که فکر نمی کنم. دیگه نمی شه کاری کرد .

جا داره اینجا از parinaz571 هم تشکر کنم . که به همه ی پست ها تنکس داده .

B.J.U
21-04-2010, 19:30
مال ما که رکورد زده!!!
85 هزار تومن!!!!!

KING_DESIGNER
22-04-2010, 03:22
رفیق بدبخت منم 60 تومن

online_amin
22-04-2010, 23:03
مشکل پی گیری شد.

زیادی به موبایل زنگ زدیم :دی

پرینتش اومد. خودمون زیاد زنگ زدیم.

farzad02
23-04-2010, 18:36
تعرفه هاي مخابراتي فعلاً تغيير نمي‌كند

در پي انتشار برخي اخبار مبني بر افزايش تعرفه هاي تلفن ثابت و همراه، رئيس سازمان تنظيم مقررات تاكيد كرد: فعلاً هيچ برنامه اي براي تغيير نرخ هاي مخابراتي وجود ندارد.

محمد كرم پور در گفت‌وگو با فارس با تاكيد بر اينكه وظيفه رگولاتوري در تمام دنيا ، بررسي و مطالعه در مورد نرخ قيمت ها و نظام قيمت گذاري است ، اظهار داشت: اين مطالعات به صورت مستمر در جريان است اما اين به آن معني نيست كه برنامه اي براي تغيير قيمت خدمات مخابراتي داشته باشيم.

وي ادامه داد: چنانچه پيشنهادي در مورد تغيير تعرفه ها از سوي اپراتورها ارائه شود، تبديل به برنامه مطالعاتي خواهد شد و در مورد آن بررسي صورت مي گيرد.

كرم پور با بيان اينكه تعرفه هاي مخابراتي در مسير مطالعه قرار دارد، ادامه داد: با وجودي كه شركت مخابرات ايران خصوصي شده است ، پيشنهاد تغيير تعرفه از سوي اين اپراتور بايد توسط سازمان تنظيم مقررات مورد بررسي قرار گيرد.

به گزارش فارس چندي پيش در جلسه اي كه با حضور نمايندگان سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و شوراي رقابت برگزار شد، موضوع تعرفه هاي تلفن ثابت و همراه مورد بررسي قرار گرفت.

طبق اخبار اعلام شده ، در اين جلسه مقرر گرديد سازمان تنظيم مقررات ، تعرفه ها را مورد بررسي قرارداده و راي خود را به شوراي رقابت اعلام كند و شوراي رقابت نيز توسط هيات بررسي ، نظر خود را به صورت جداگانه در مورد تعرفه ها اعلام كند تا با درنظرگرفتن تعرفه هاي پيشنهادي رگولاتوري، تعرفه نهايي اعلام شود.

cell_phone
23-04-2010, 18:40
من هم امروز قبض اومد بررسی کردم . از لحاظ افزایش تعرفه که خبری نبود . در حد همون دوره های قبل بود .
و در مورد باز پرداخت آبونمان adsl هم حق با دوستان بود . قبض 0 شده بود و هنوز هم برای دوره ی بعد بستانکار هستم .
در مورد افزایش قیمت تعرفه مخابرات هم یک مقاله خوندم . نوشته بود هنوز تصمیم گرفته نشده که بخواد اعمال بشه .
اما نوشته بود باید هزینه ها کارشناسی بشه تا هزینه ی تمام شده از مشترکان کسب بشه .
در حال که همین الان از هزینه ی تمام شده بیشتر دریافت میشه . و مخابرات پر سودترین شرکت دولتی بود , که حالا شده ماله برادرا ...خخ
خدایش باحال نیست ؟ به این میگن خصوصی سازی . فهمیدی !

mmiladd
23-04-2010, 18:43
تعرفه هاي مخابراتي فعلاً تغيير نمي‌كند

در پي انتشار برخي اخبار مبني بر افزايش تعرفه هاي تلفن ثابت و همراه، رئيس سازمان تنظيم مقررات تاكيد كرد: فعلاً هيچ برنامه اي براي تغيير نرخ هاي مخابراتي وجود ندارد.

محمد كرم پور در گفت‌وگو با فارس با تاكيد بر اينكه وظيفه رگولاتوري در تمام دنيا ، بررسي و مطالعه در مورد نرخ قيمت ها و نظام قيمت گذاري است ، اظهار داشت: اين مطالعات به صورت مستمر در جريان است اما اين به آن معني نيست كه برنامه اي براي تغيير قيمت خدمات مخابراتي داشته باشيم.

وي ادامه داد: چنانچه پيشنهادي در مورد تغيير تعرفه ها از سوي اپراتورها ارائه شود، تبديل به برنامه مطالعاتي خواهد شد و در مورد آن بررسي صورت مي گيرد.

كرم پور با بيان اينكه تعرفه هاي مخابراتي در مسير مطالعه قرار دارد، ادامه داد: با وجودي كه شركت مخابرات ايران خصوصي شده است ، پيشنهاد تغيير تعرفه از سوي اين اپراتور بايد توسط سازمان تنظيم مقررات مورد بررسي قرار گيرد.

به گزارش فارس چندي پيش در جلسه اي كه با حضور نمايندگان سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و شوراي رقابت برگزار شد، موضوع تعرفه هاي تلفن ثابت و همراه مورد بررسي قرار گرفت.

طبق اخبار اعلام شده ، در اين جلسه مقرر گرديد سازمان تنظيم مقررات ، تعرفه ها را مورد بررسي قرارداده و راي خود را به شوراي رقابت اعلام كند و شوراي رقابت نيز توسط هيات بررسي ، نظر خود را به صورت جداگانه در مورد تعرفه ها اعلام كند تا با درنظرگرفتن تعرفه هاي پيشنهادي رگولاتوري، تعرفه نهايي اعلام شود.

ولی فیش های تلفونمون یه چیزه دیگه میگه که...!

S A M S U N G
24-04-2010, 21:19
سلام .

قبض منم امروز اومد .

من زیاد با این خط صحبت نمیکنم ! 95 هزار تومن !!!

دلمون خوشه ADSL داریم !

mmiladd
24-04-2010, 21:20
سلام .

قبض منم امروز اومد .

من زیاد با این خط صحبت نمیکنم ! 95 هزار تومن !!!

دلمون خوشه ADSL داریم !

یعنی براتون جالب نیست که شمایی که زیاد استفاده نمی کنین چه جوری 95 اومد..؟

Vahid67
24-04-2010, 21:54
من همین الان با 1818 قبضم رو گرفتم جالبه بدونید که به خطم اصلاً گوشی تلفن وصل نیست!!! ولی 19000 واسم قبض اومده حالا فردا برم برای پیگیری!!!!!!!!

S A M S U N G
24-04-2010, 22:17
یعنی براتون جالب نیست که شمایی که زیاد استفاده نمی کنین چه جوری 95 اومد..؟
خب چیکار کنم ؟ :دی

برم مخابرات که کسی جواب نمیده !

مخلصیم

mmiladd
24-04-2010, 22:22
خب چیکار کنم ؟ :دی

برم مخابرات که کسی جواب نمیده !

مخلصیم

حالا اونجا یکیم سخته.. یه دفتر خدماتی برین بد نیست..!

KING_DESIGNER
24-04-2010, 22:28
با عرض تاسف مطلبی رو باید عرض کنم که چندان بی ربط نیست
دوماه پیش برای همسایه روبرویی ما 26 تومن پول آب میومد این ماه 86 تومن اومده

نتیجه گیری :
میخوان این طرح کوفتی هدفمند کردن رو زودتر اجرا کنند ولی یواش یواش میرن که مردم شوکه نشن
فکر کن همین قبض تلفنت اگه یهو 300 تومن بیاد چکار میکنی با این منطق !!! ( خیلی یییییی :13:) میخوان یواش یواش مردم رو با نرخ دولتی جدید آشنا کنند.
با تشکر

cell_phone
25-04-2010, 18:10
با عرض تاسف مطلبی رو باید عرض کنم که چندان بی ربط نیست
دوماه پیش برای همسایه روبرویی ما 26 تومن پول آب میومد این ماه 86 تومن اومده

نتیجه گیری :
میخوان این طرح کوفتی هدفمند کردن رو زودتر اجرا کنند ولی یواش یواش میرن که مردم شوکه نشن
فکر کن همین قبض تلفنت اگه یهو 300 تومن بیاد چکار میکنی با این منطق !!! ( خیلی یییییی :13:) میخوان یواش یواش مردم رو با نرخ دولتی جدید آشنا کنند.
با تشکر

من از همسایه ی شما خبر ندارم . ولی بصورت رندوم که نمیشه قبض صادر کنند .
چطور قبض ما مشکلی نداره . در ضمن این هدفمند کردن یارانه ها شامل مخابرات نمی شه . چون مخابرات که یارانه بهش تعلق نمی گیره .
شما فکر کردی پول تلفن رو کی میده 100 درصد خودت میدی و دولت هیچ نقشی نداره و حتی 1 قرون هم نمی ده.
حالا می خواد بیاید چی رو گرون کنه ؟ مگه بیاد مالیات روش بگیره البته الانم میگیره ولی بیشتر .
در ضمن مخابرات هم دیگه دولتی نیست بهتره بگی بسیجی شده .......خخخخخخخ از فردا دروغ بگی پشت تلفون برادرا میان خفتت می کنن ....خخخخخخخخخخخخ:8:

KING_DESIGNER
25-04-2010, 18:54
سلفون جان اینجا ایران است:31: . هرچیزی که بگی اتفاق میفته :)) هرچیزی که فکر شو بکنی :31:
من از سال گذشته دیگه بیخیال کشور و کارها و اقداماتشون شدم چون میدونم دیگه از روال طبیعی خودش خارج شده و اصلا هیچ اهمیتی نمیدم .:5:
حتی اگه فردا هم بگویند فلان کار غیرممکن امکانپذیر شده است اصلا هیچ تعجبی نمیکنم.:31:

s_paliz
27-04-2010, 02:20
درسته قبض مخابرات که یارانه نمیگیره.

کل هزینه‌ای که مخابرات واسه خطوط، شبکه و ... کرده، میشه آبونمان و از همه به یک میزان دریافت میشه.... حالا هرچقدر از خط استفاده کنید هزینه اش سود مخابرات میشه. جالبه، نه؟:5:

KING_DESIGNER
27-04-2010, 02:40
تو اصلا حساب کن
برای تامین برق از انرژی آب و توربین و غیره استفاده میشه و خوب مسلتزم پرداخت هزینه است.
برای تامین آب و رفع سموم و پالایش آب و تصفیه کردن اون هم خوب موادی مصرف میشه و خوب اب هم پمپاژ میشه و هزینه نگهداری خیلی زیادی رو داره.
ولی من موندم تلفن چه مصرف و اصطهلاکی داره ؟
دوتا رشته سیم 12 ولتی اومده توی خونه همه مردم
هزینه نگهداریش خیلی بالاست مگه برق 3 فاز دادند که اینقدر پول میگریند
قبول ندارین؟
هزینه تلفن رو برید با یه کارگاه جوشکاری که برق 3 فاز داره مطابقت بدید ببنیید کی راست میگه.
والا

یه سری دستگاهست که صبح تا شب روشنه و یه نفرهم ماموره که اینها خربا نشن ( که اگه خودش انگولکش نکنه چیزیش نمیشه . ناسلامتی سیستمه ها )
ولی متاسفانه بابت خراب کردن این دستگاهها پول میگیره
اگر خرباش نمیکرد که این همه ارورهای عجق وجق اینترنت مخابرات رو دنداشتیم .
والا بازم بگو کنیگ دروغ میگه.

ID M
27-04-2010, 23:59
توی این کشور ...وز به شقیقه ربط داره وقتی بخوان پول زور بگیرن ، میگیرن و هیچ حرفی هم توش نیست
بعد از هدفمند کردن یارانه ها و پول اون وقتی قبض تلفن 1000000000 اومد تعجب نکن
اگه بری بپرسی چرا گرون شده میگن این پول 12 ولت برقی که توی خط تلفن شماست و اعانه به بیت ... و...:2:

V i r u s e r
30-04-2010, 12:51
دوستان ین اینترنت هوشمند کلاه برداری محضه!
قبض دوستم اومد 250 هزارتومن!!!!!
همیشه می اومد 15 تومن
می گفت این ماه از اینترنت هوشمند استفاده کردم اینجوری شده
خوش بحال ما که ADSL داریم

jamy_khoshtip
30-04-2010, 13:12
سلام . کجایی عزیز من . من با هوشمند به مدت 30 ساعت وصل شدم به اینترنت قبض من اومد 86 تومن . موندم . البته 1سال و نیم پیش بود .

KING_DESIGNER
30-04-2010, 20:58
هشتاد تومن چیه
من بدبخت به خاطر خط PCM صابخونه نفهممون مجبور شدم 400 تومن پول بی زبون رو نثار این دل دزدهای دولتی بکنم
روز اول اسمش اینترنت هوشمند بود چیزی هم در ظاهر نیست یه کنتور روی کارت تلفن شما توی مرکز نصب کردند که هرچقدر استفاده کنی 1 تومن مخابرات میخوره 4 تومن خصوصی .
دلشون هم خوشه که بازار کار درست کردند فقط مفت خور مفتخوری
لعنت بر پدر هرچی قابلمه به سر شیکم گنده دزده که شیکمشو با پول مردم بزرگ کرده . لعنت !

joe_satriani
30-04-2010, 21:22
دوستان ین اینترنت هوشمند کلاه برداری محضه!
قبض دوستم اومد 250 هزارتومن!!!!!
همیشه می اومد 15 تومن
می گفت این ماه از اینترنت هوشمند استفاده کردم اینجوری شده
خوش بحال ما که ADSL داریم

بله متاسفانه!!
منم چند وقت پيش از هوشمند استفاده ميكردم و همينطوري بود البته نه 250 تومن ديگه :31:
اي دي اس ال هم كه گرفتم، تا چند دوره هي روي قبض 4-5 هزار تومن مياورد نامرد بدون هيچ استفاده اي
مخابرات هم جوابگو نبود :13: :2::2::2::2:

mmiladd
30-04-2010, 21:25
بله متاسفانه!!
منم چند وقت پيش از هوشمند استفاده ميكردم و همينطوري بود البته نه 250 تومن ديگه :31:
اي دي اس ال هم كه گرفتم، تا چند دوره هي روي قبض 4-5 هزار تومن مياورد نامرد بدون هيچ استفاده اي
مخابرات هم جوابگو نبود :13: :2::2::2::2:

واسه ما هم داره 9هر ماه 5-6 تومنی واسه هزینه اینترنت رو فیش میاد..!

دیگه عادی شده ؛ اگه نیاد یه چیزه جالب برامون اتقاق افتاده..!

vista7
13-05-2010, 21:42
اصلا اینترنت هوشمند مزخرفه
گرون تر از کارتی میفته
98 هزار تومن!