PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصیبت دوباره با یوتوب

yahyqazmis
18-04-2010, 01:57
با سلام خدمت دوستان گل:11:

دوستان من با این آی پی برای رفتن به یوتوب مشکل دارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر کنم از کار افتاده:41:

کسی آی پی جدیدی داره در اختیار بزاره .ممنونش میشم

regularuser
18-04-2010, 08:53
حذف شود .................................

DrXoX
18-04-2010, 10:37
سلام. من از این روش استفاده می کنم.یه کمک دنگ و فنگ داره ولی کاچی بهتر از هیچیه:31:. به قسمت ویدیوی گوگل برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کادر domain تایپ کنید youtube.com و در کادر اولی هم که میتونید اسم ویدیو را تایپ کنید. بعد از جستجو روی عنوان ویدیو کلیک راست کنید و آدرسش را کپی کنید (روی عکسش کلیک راست نکنید). بعد به سایت زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرسی را که کپی کردید paste کنید و دکمه download را بزنید . یه صفحه میاد که 2 یا 3 لینک برای کیفیتهای مختلف داره می تونی از همین جا ویدیو را ذخیره کنی یا اگر میخوای قبل از ذخیره تماشا کنی روی یکی از لینکها کلیک راست کن و آدرسش را کپی کن . بعد به سایت زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از ثبت نام و وارد شدن به این سایت روی قسمت فایلهاتون کلیک راست کنید و fetch file from web را انتخاب کنید. آدرسی را که از سایت catchvideo کپی کردید در اینجا paste کنید و پوشه ای را که میخواهید ویدیو در اون کپی شه انتخاب کنید و next بزنید ، بعد از اینکه خط آپلود پر شد ضربدر پنجره را بزنید و صفحه را refresh کنید. حالا دیگه ویدیو را در آرشیو خود دارید می تونید با دابل کلیک تماشا کنید یا از همین جا با کلیک راست و انتخاب download اونو دانلود کنید. این سایت فایلهاتون را به مدت نامحدود نگهداری میکنه و دانلودهاش قابلیت resume داره.

این روش رو صبانت فیــلتره
یعنی بعد از زدن دکمه Search Video صفحه زیبای فـیلتـرینگ ظاهر میشه
فکر می کنم ساده ترین راه برای رفتن به یوتیوب همین برنامه های قندشکن باشه

mmiladd
18-04-2010, 11:43
دوست من شما اینم یه تست بزن...

regularuser
18-04-2010, 15:00

regularuser
18-04-2010, 15:35

aab_09
20-04-2010, 08:17
هيچ يك از لينكهاي فوق كار نمي كنن.

mmiladd
20-04-2010, 08:19
هيچ يك از لينكهاي فوق كار نمي كنن.

شما ویدوی خاصی رو می خواین....؟

دوست من ویدیو گوگل هم تست بزن ؛ جدیدا امکانات خوبی گذاشته... فی لتر هم نیست....!!!

ali reza majidi 14
21-04-2010, 10:11
[QUOTE=mmiladd;4858145]دوست من شما اینم یه تست بزن...[/QUOT

از این راحتتر اینترنت دانلود منیجر

اگه قرار باشه روی ویدیو دانلود کنیم که مشکل نداشتیم مشکل اینه که چطوری بدون ورود به سات با استفاده از لینک آدرسش اونو دانلود کنیم

به هر حال ممنون

mdmehry
22-04-2010, 22:14
ولی هیچ چی بهتر از IP نیست اگه کسی داره دریغ نکنه:19:

shahab_f
22-04-2010, 22:26
ولی هیچ چی بهتر از IP نیست اگه کسی داره دریغ نکنه:19:
و اگه یکی آموزش بده که از کجا میشه اگه یکیش فیـلتر شد ، یکی دیگه پیدا کنه که دیگه عالیه

mmiladd
23-04-2010, 10:43
دوستان به اینجا هم یه سری بزنن...