PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 33 لالیگای اسپانیا / اسپانیول به کهکشانی ها امید داد

nw_nk
16-04-2010, 19:28
هفته 33 لالیگای اسپانیا:

Sevilla - Sporting de Gijon --- 4/17/10 18:00 GMT
Espanyol - Barcelona --- 4/17/10 20:00 GMT
Villarreal - Atletico Madrid --- 4/17/10 22:00 GMT

Malaga - Valladolid --- 4/18/10 17:00 GMT
Tenerife - Getafe --- 4/18/10 17:00 GMT
Xerez - Racing --- 4/18/10 17:00 GMT
Deportivo - Almeria --- 4/18/10 17:00 GMT
Athletic Bilbao - Zaragoza --- 4/18/10 19:00 GMT
Real Madrid - Valencia --- 4/18/10 21:00 GMT

Mallorca - Osasuna --- 4/19/10 21:00 GMT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
16-04-2010, 19:31
این طور به نظر می رسد که روند بهبود زلاتان و آبیدال به نحوی است که این دو بازیکن شانس حضور در دیدار تیمشان مقابل اسپانیول را خواهند داشت.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم سوئدی باشگاه بارسلونا و اریک آبیدال روز جمعه با سایر هم تیمی هایشان به تمرین پرداختند و به موقع از بند مصدومیتها رها شده و شانس حضور در داربی منطقه کاتالونیا را خواهند داشت.

در جلسه تمرینی روز جمعه بارسلونا که توسط پپ گواردیولا برگزار شد، اکثر تمرینات بازیکنان بر روی تاکتیکهای تیم متمرکز بود و تنها غایب این جلسه تمرینی، آندرس اینیستا بود که به دلیل مصدومیت برای یک ماه از میادین ورزشی به دور است.

نکته عجیب این جلسه تمرینی این بود که گواردیولا از هیچ یک از بازیکنان تیم پایه ای بارسا دعوت به عمل نیاورده بود تا همراه با تیم اصلی بارسا به تمرین بپردازد.

این طور به نظر می رسد که پپ گواردیولا تصمیم دارد تا در دیدار مقابل اسپانیول لیونل مسی را بر روی نیمکت ذخیره های تیمش قرار دهد تا ستاره آرژانتینی تیمش اندکی به استراحت بپردازد.

2010/4/16

nw_nk
16-04-2010, 19:33
زنده از شبکه 3

شنبه 28/01/1389 ساعت 23:00
ليگ اسپانيا
اسپانيول - بارسلونا

B L A S T E R
16-04-2010, 20:03
Real Madrid Official Website : Albiol can play against Valencia
The Appeals Committee turns over yellow card the player received against Almeria

کارت زرد البیول بخشیده شد و محرومیتش از بازی منتفی!
اینا واقعا نمیخوان بازی رئال و پخش کنن؟:18:

Dr.FANOOS
16-04-2010, 20:30
عجب هفته ای این هفته

masud-000000
16-04-2010, 21:12
این هفته دربید بید:31:
چه شود...:8:

Ezel
17-04-2010, 07:49
شوستر : بگذارید پیگرینی کارش را بکند ، مورینیو به درد رئال نمیخورد.

سایت گل- برند شوستر مربی آلمانی دنیای فوتبال که چند سال پیش مربی گری کهکشانی ها را عهده دار بود، در صحبتهایی از مسئولان تیم مادریدی خواست تا اجازه دهند که مانوئل پیگرینی مربی شیلیایی رئال برروی رختکن این تیم بماند، چرا که معتقد است که مهمترین نکته این است که مربی شیلیایی بتواند در بازار نقل و انتقالات، بازیکنان موردنیازش را به رختکن تیمش بیاورد.

شوستر در صحبتهایی در برنامه ال تیراچیناس گفت:« فکر می کنم که پیگرینی به خوبی از پس امور بر آمده است، چرا که شناختش تدریجا از تیم بیشتر و بیشتر می شود. چرا تیم مادریدی می خواهد مربی جدیدی را به خدمت بگیرد؟ آیا می خواهند همه چیز را از نو و از صفر آغاز کنند؟ تنها کاری که تیم مادریدی باید انجام دهد این است که به این مربی اجازه دهند که با دست باز، برنامه هایی که در ذهن دارد را پیاده کند، چرا که او اکنون یک سال با این تیم کار کرده است.»

شوستر درادامه صحبتهایش در مورد مربیانی که نام آنها به عنوان گزینه های جانشینی پیگرینی مطرح می شود، به اظهار نظر پرداخت و در مورد مورینیو گفت:« مورینیو فلسفه ای مطابق خواسته های سران باشگاه مادریدی ندارد و پیگرینی این فلسفه را در ذهنش دارد و استیلی که در ذهنش حکمفرماست را تغییری نداده.»

مربی آلمانی معتقد است که رقابت برسر قهرمانی در رقابتهای لالیگا همچنان ادامه دارد و در این رابطه گفت:« اصلا کار آسانی نیست ولی بارسلونا برنامه جدولی سختی را مقابل خود می بیند، هر چند که آنها می توانند از پس آن بر بیایند.در دیدار ال کلاسیکو، تفاوت زیادی بین دو تیم دیدیم. بارسلونایی ها تنها با ارائه 50% بازی شان به پیروزی رسیدند و تیم مادریدی حرفی برای پیروزی در این دیدار نداشتند. کریس رونالدو تنهای تنها بود.»

شوستر در بخش پایانی اش در مورد شرایط ویکتور والدس گفت:« والدس شایستگی حضور در ترکیب تیم ملی کشورش را دارد، هر چند که رقابت بسیار حساسی میان او و ایکر وجود دارد. ایکر دروازه بان شماره یک اسپانیاست و کاملا واضح است که اگر والدس بخواهد به تیم ملی برود نیز می خواهد دروازه بان شماره یک باشد.فکر نمی کنم که رویای او این باشد که به تیم ملی کشورش راه یافته و دروازه بان دوم یا سوم تیمش باشد. باید اعتراف کرد که در اسپانیا، دروازه بانان بزرگ زیادی هستند: کاسیاس، والدس، رینا و آلمونیا»

nw_nk
17-04-2010, 13:20
هافبک هلندی رئال امیدوار است که اسپانیول موفق به متوقف کردن بارسلونا شود.

سایت گل - رافائل فان در فارت، هافبک رئال مادرید، که در دیدار این هفته تیمش مقابل آلمریا گلزنی کرده بود، اظهار امیدواری کرد که اسپانیول بتواند در بازی امشب در مقابل بارسلونا، این تیم را متوقف کند و رئال نیز بتواند فردا شب والنسیا را از پیش رو بردارد.

او در مصاحبه با مارکا گفت: "ما در خانه بسیار قدرتمند هستیم و تقریبا همه بازی های خانگی مان را با پیروزی پشت سر گذاشته ایم. ما تنها در مقابل بارسا شکست خوردیم. ما از هیچ تیمی نمی ترسیم به ویژه زمانی که در برنابئو بازی می کنیم. بازی دشواری خواهد بود اما ما به پیروزی نیاز داریم و معتقدم که می توانیم بازی خوبی ارائه دهیم."

این هافبک هلندی همچنین به هم بازی هایش در مورد چند بازیکن هجومی خوبی که تیم حریف دارد، هشدار داد و اظهار امیدواری کرد که در دربی بارسلونا، اسپانیول به پیروزی برسد. "برای ما پیروزی اسپانیول بسیار مهم است. این یک دربی است و مانند همیشه یک بازی ویژه است. در بازی امروز من طرفدار اسپانیول خواهم بود. در بازی مقابل بارسلونا ما سه یا چهار موقعیت گلزنی داشتیم و منطقی است که وقتی موفق به گلزنی نمی شویم، پیروزی هم نخواهیم شد. بارسلونا همیشه موقعیت های زیادی خلق می کند و آنها را از دست نمی دهند."

2010/4/17

Majid393
17-04-2010, 23:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
17-04-2010, 23:32
خوب 0-0 شد ما یکم امیدوار شدیم!
حالا فردا شب جا بازی والنسیا رئال باید بشینیم رو لاتزیو ببینیم !!!!!!!!!

mmiladd
17-04-2010, 23:37
شد مثل انگلیس...

nw_nk
18-04-2010, 00:14
اسپانیول 0- بارسا 0؛ اسپانیول به کهکشانی ها امید داد

شب اول هفته سی و سوم رقابتهای لالیگا با تساوی بدون گل تیم صدرنشین مقابل میزبانش اسپانیول به پایان رسید.

سایت گل - بارسلونا، صدرنشین رقابتهای لالیگا شنبه شب و در داربی کاتالونیا به تساوی بدون گل مقابل اسپانیول رضایت داد و دو امتیاز ارزشمند را مقابل تیم همشهری از دست داد تا شور و هیجان در رقابتهای لالیگا به اوج برسد.

بدین ترتیب در صورتی که رئال مادرید در دیدار یکشنبه شب مقابل والنسیا به پیروزی برسد، فاصله اش با بارسای صدرنشین به یک امتیاز کاهش خواهد یافت.

شاگردان گواردیولا از دقیقه 61 بازی و پس از آنکه دانی آلوس دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمزی را مقابل چهره اش دید، ده نفره کار را دنبال کردند ولی در نهایت داربی ورزشگاه کورنیا هیچ گلی را در بر نداشت و اسپانیول توانست با کسب یک امتیاز این دیدار خود را به رده دوازدهم جدول برساند.

بارسا در مسیر قهرمانی لغزید و اسپانیول توانست به دهمین بازی بدون شکست در خانه دست یابد.

بازی شنبه شب دو تیم، بازی فشرده ای بود ولی اثری از فوتبال زیبا در زمین مسابقه نبود. پوچتینو، مربی اسپانیول هم ثابت کرد که به خوبی می داند که چطور می بایست تیمش را مقابل بارسای صدرنشین سازماندهی کند و یک امتیاز از قهرمان اروپا گرفت.

در دیگر دیدار شنبه شب نیز سویا موفق شد تا با نتیجه 0-3 از سد میهمانش اسپورتینگ خیخون عبور کند. گلهای سویا در این دیدار را فردریک کانوته (8)، لوئیس فابیانو (53) و کالا (80) به ثمر رساندند.

دیدار دو تیم ویارئال و اتلتیکو مادرید هم که دقایقی است آغاز شده، با تساوی بدون گل دنبال می شود.

در حال حاضر بارسلونا با 84 امتیاز در صدر جدول است . رئال و والنسیا با یک بازی کمتر و 80 و 59 امتیاز در رده های دوم وسوم هستند و تیم سویا با 54 امتیاز فعلا رده چهارم جدول را به خود اختصاص داده ولی در صورتی که مایورکا بتواند در دیدار این هفته خود به برتری دست یابد، رده چهارم را از سویا خواهد ربود.

2010/4/18

Ezel
18-04-2010, 15:56
سران باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی تمایل خود را برای جذب کارلوس تبس ابراز کرده اند.

سایت گل- کارلوس تبس، ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال تابستان سال گذشته رختکن یونایتد را به مقصد حریف هم شهری یعنی منچسترسیتی ترک کرد ولی شنیده می شود که این ستاره از قرارداد کنونی اش با سیتی رضایت چندانی ندارد و درخواست افزایش دستمزدش به مبلغ 160.000 پوند در هفته را دارد.

در این میان سران باشگاه مادریدی که سختی های زیادی را برای کسب جام متحمل شده اند، به فکر خرید ستاره های جدیدی هستند و نام وین رونی را در صدر لیست خریدشان قرار داده اند ولی بسیاربعید به نظر می رسد که رونی رختکن یونایتد را ترک کند، از همین رو سران باشگاه مادریدی توجه خود را برروی کارلوس تبس متمرکز کرده اند، بازیکنی که ژوزه مورینیو نیز به جذب او می اندیشد.

کارلوس تبس در رقابتهای این فصل 28 گل برای سیتی به ثمر رسانده که شش گل اخیر او در 4 دیدار اخیر سیتی وارد دروازه حریفان شده است و به لطف درخشش تبس و گلهای تماشایی او ، سیتی در حال حاضر در رده پنجم جدول رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و امیدهای فراوانی برای رسیدن به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا دارد.

Ezel
18-04-2010, 22:33
بازی به این مهمی رو دادن سرهنگ استاد علیفر گزارش کنه(رئال-والنسیا) ، آخرین فوتبال زنده ای که گزارش کرده کی بوده ؟
:دی

B L A S T E R
18-04-2010, 23:18
از خیابانی و مزدک بهتره!
ولی میگه البیول محرومه و بازی نمیکنه در حالی که کارت زردش بخشیده شده!

kasra_khan2003
19-04-2010, 06:25
بازی به این مهمی رو دادن سرهنگ استاد علیفر گزارش کنه(رئال-والنسیا) ، آخرین فوتبال زنده ای که گزارش کرده کی بوده ؟
:دی

نکته جالب میدونین چی بود؟:دی یه تیکه مارسلو تک به تک شد، برگشت گفت فرصت برای بارسلونا! :27::27:

من که مردم از خنده. رئال هم که 2-0 برد و اختلاف شد یک امتیاز!!!

Alireza_SA
19-04-2010, 08:58
چه خوب شد.
حالا یه مساوی دیگه از بارسا کافیه تا قهرمان شیم!

shahshahani
19-04-2010, 09:14
خیلی موقعیت از دست دادیم
این بنزما چرا اینقدر بیخیال بازی میکنه؟
البته از حق نگذریم والنسیا هم موقعیت های خوبی داشت. مخصوصا اون شوت سیلوا که به تیرک خورد...:18:
کاسیاس فوق العاده بود.
کلا شرایط روحی تیم بعد از الکلاسیکو خوب سر و سامون داده شده بود.

B L A S T E R
19-04-2010, 10:45
بنزما بیخیال نیس ...یکم بی انگیزست ... دیدید که تو اون صحنه قشنگ توپ رو پاش بود واسه شوت پاس داد به گوتی حالا اگه هیگواین یا رونالدو بودن میخواستن خودشون بزنن... در کل این دو تا خیلی مغرور بازی میکنن!
گوتی هم واقعا نعمتی هست... خدا کنه رئال رو ترک نکنه!
نکته جالب دیگه تعصب و دوندگی زیاده وندروارته! هر بازی داغون میشه انقد میدوئه و روش خطا میکنن...

pcforlife
19-04-2010, 12:16
خداوکیلی نیمه اول به جای یه گل باید سه چهار تا میزد... نیمه دوم هم که موقعیت کم نداشت! واقعا عجیبه که چرا رئالی که میتونه اینقدر تو برنابئو خوب بازی کنه، تو ال کلاسیکو چه بلایی سرش اومده بود...
البته والنسیا هم یه موقعیت عالی تو نیمه اول داشت که کاسیاس دو بار پیاپی دو ضربه بازیکن والنسیا رو دفع کرد و یکی هم دیرک سیلوا تو نیمه دوم...
این کمک داور های اسپانیا یا باید برن چشم پزشکی یا باید بیان نود کارشناسی کنن!!!! بابا صدر احمد به انگلیس...!!!

از خیابانی و مزدک بهتره!
موافقم!!! البته مزدک گاهی وقتا غیر قابل تحمل میشه!

نکته جالب میدونین چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif یه تیکه مارسلو تک به تک شد، برگشت گفت فرصت برای بارسلونا! :27::27:
:16::16:
کلا عاشق این تیکه‏ی " پشت محوطه شانزده و نیم متر" اش هستم!!!:27:

Ezel
19-04-2010, 12:27
مربی تیم مادریدی معتقد است که تیمش به شدت بارسلونای صدرنشین را تحت فشار قرار داده.

سایت گل- مانوئل پیگرینی، سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی 0-2 این تیم مقابل والنسیا در صحبتهایی روحیه تیمی شاگردانش را ستود.

گونسالو ایگواین گل اول بازی را به ثمر رساندو کریس رونالدو موفق شد تا برای دومین بار برای رئال میزبان به گل برسد.

در پایان این دیدار پیگرینی در کنفرانسی خبری گفت:« تیم ما در طول رقابتهای فصل، سطح ثابتی را حفظ کرد. ما در برنابئو 16 بازی برگزار کرده ایم و در 15 تای آنها به پیروزی رسیده ایم. ما پس از لحظات سخت و دشوار توانستیم بار دیگر عملکردمان را بهبود بخشیم. پس از شکست خوردن در لیگ قهرمانان و پس از شکست در ال کلاسیکو، ما روحیه مان را ثابت کردیم و من به تلاشهای گروهی و توانایی های فردی بازیکنانم واقعا افتخار می کنم.»

مربی شیلیایی رئال ادامه داد:« برای مهم نیست که بارسلونا چه می کند. ما بازی رودررویمان را انجام داده ایم.این بار نوبت والنسیا بود. من زمانی برای تماشای بازی بارسلونا را ندارم.تنها چیزی که برایم مهم است این است که تیمم پس از شکست مقابل بارسلونا دوباره مغلوب تیم دیگری نشود ولی ما روحیه بسیار بالایی نشان دادیم، چه در دیدار مقابل آلمریا و چه در مقابل والنسیا.»

این مربی باتجربه در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« رئال مادرید همیشه مجبورو به امید پیروزی است. این انتظار از اولین دیدار فصل تا پایان رقابتها وجود دارد.تیم ما همیشه این رادر نظر داشته و ما توانایی هایمان و سطح بازی مان را به نحوی تنظیم کرده ایم که موقعیتهای فراوانی را خلق کنیم.»

Ezel
19-04-2010, 12:32
کهکشانی ها با بهره گیری از تساوی شنبه شب بارسا مقابل اسپانیول خود را به یک امتیازی تیم صدرنشین بارسا رساندند.

سایت گل- گوتی، ستاره باتجربه باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرد که کاتالونیایی ها پس از پیروزی یکشنبه شب تیم مادریدی مقابل والنسیا که اختلاف دو تیم رئال و بارسا در صدر جدول را به یک امتیاز رساند، می بایست فشار را حس کنند.

گوتی 33 ساله در ادامه صحبتهایش ابراز امیدواری کرد که بارسا در دیدار این هفته اش در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر، مغلوب حریف ایتالیایی شود.

گوتی گفت:« ما می دانستیم که بعد از ال کلاسیکو بازی مهمی را پیش رو داریم و از لغزش شنبه شب بارسلونا نهایت بهره را بردیم و اکنون تنها یک امتیاز با بارسای صدرنشین فاصله داریم. قرارگرفتن در رده دوم جدول با 83 امتیاز بسیار خوب است. کاتالونیایی ها می بایست این فشار را حس کرده و ببینند که ما به آنها به شدت نزدیک شده ایم.»

گوتی در ادامه در مورد دیدار دیشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو گفت:« هر دو تیم جزو بهترین تیمها هستند. ما کنترل بازی را در دست گرفتیم و فرصتهای زیادی داشتیم ولی تا آخرین لحظه بازی همیشه نگران هستی.من شخصا امیدوارم که بتوانیم در لیگ به قهرمانی برسیم.»

ستاره خط میانی رئال در بخش پایانی صحبتهایش در مورد دیدار دو تیم بارسلونا و اینتر در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گفت:« من همیشه گفته ام که دوست دارم بارسلونا ببازد و همچنین در اینتر دو دوست بسیار صمیمی دارم.»

B L A S T E R
19-04-2010, 12:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
19-04-2010, 12:38
میگم کسی رقص رونالدو با مارسلو بعد از گل دوم رئال (که رونالدو زد) رو نداره؟؟؟:20:
خیلی باحال بود!!!!:31::27:

B L A S T E R
19-04-2010, 12:44
اره باحال بود :دی
همه اینا کار مارسلوئه :دی دلقکیه واسه خودش ! دیشبم عالی بازی کرد!
این گل رونالدو هست که رقصشم نشون میده اگه خواستی دانلود کن :)

pcforlife
19-04-2010, 12:55
این گل رونالدو هست که رقصشم نشون میده اگه خواستی دانلود کن :)
مرسی! رفتیم واسه دانلود....:20::11:

masud-000000
19-04-2010, 13:20
ولی خداییش بازی هایی که بارسا پیش رو داره سخت تر از بازی های رئاله ... حالا سختیش به کنار فواصل بین بازی هاش هم کمتره...
ولی به هر حال امید ما واسه قهرمانی بیشتر از رئاله. :27:
حالا قهرمان هم نشدیم عیبی نداره...
مهم اینه که ال کلاسیکو رفت و برگشت رئال رو گذاشتیم تو قوطی کبریت...:27:

B L A S T E R
19-04-2010, 13:24
ولی خداییش بازی هایی که بارسا پیش رو داره سخت تر از رئاله و فواصل بین بازی هاش هم کمتره...
ولی به هر حال امید ما واسه قهرمانی بیشتر از رئاله. :27:
حالا قهرمان هم نشدیم عیبی نداره...
مهم اینه که ال کلاسیکو رفت و برگشت رئال رو گذاشتیم تو قوطی کبریت...:27:
این ناشی از یه تفکر مسخرست!
چند سال دیگه کسی نمیگه که بارسا رئال رو دبل کرد ولی رئال قهرمان شد که! عنوانها میمونه! مثال بود البته ! اگه بارسا سویا و ویا رئال رو ببره باید قهرمانیش رو مسجل بدونیم!:20:

masud-000000
19-04-2010, 13:27
این ناشی از یه تفکر مسخرست!
چند سال دیگه کسی نمیگه که بارسا رئال رو دبل کرد ولی رئال قهرمان شد که! عنوانها میمونه! مثال بود البته ! اگه بارسا سویا و ویا رئال رو ببره باید قهرمانیش رو مسجل بدونیم!:20:
بلستر عزیز این رو گفتم یکم روحیه بگیری و لااقل کمی با هیجان بیشتری بازی ها رو دنبال کنی وگر نه بردن رئال که واسه ما امری عادی شده ...:27:
حالا خودت می خوای همین جوری ناامید بازیها رو دنبال کنی حرفی نیست :31:

B L A S T E R
19-04-2010, 20:47
بلستر عزیز این رو گفتم یکم روحیه بگیری و لااقل کمی با هیجان بیشتری بازی ها رو دنبال کنی وگر نه بردن رئال که واسه ما امری عادی شده ...:27:
من بازیای رئال رو به عشقش نگاه میکنم حتی اگه قهرمانی بارسا هم مسجل باشه!
رو لحن صحبت کردنتم کم کار کن!:)

Alireza_SA
19-04-2010, 21:54
Madrid For Ever

kasra_khan2003
19-04-2010, 23:32

جدی میگی؟ خیلی عادی؟ یه نواخت هم شده؟:27: فعلا که آمار بازی های رودر روی رئال و بارسا عکس این رو نشون میده:21:

من نمیدونم این طرفدارای بارسا، اون موقع که مثلا 4تا از ما خوردن، اصلا خبری ازشون نبود! تا ال کلاسکوی بعدی رو بردن، کم کم ظاهر شدن!

خدا رو شکر طرفدارای رئال، چه تو باخت، چه تو برد اینجان!:40:

B L A S T E R
19-04-2010, 23:49
کم کم ظاهر شدن!
کم کم طرفدار شدن :دی:دی

masud-000000
20-04-2010, 11:23
من فکر نمیکنم لحن من مشکلی داشته باشه فکر کنم این شمایید که باید روی گفتارتون کمی کار کنید:20:
مثل این:

کم کم طرفدار شدن :دی:دی
برادر من یعنی شما مادرزاد رئالی بودی؟؟؟
جز ابراز تاسف نمیتونم کاری براتون بکنم...البته این افکار برای التیام دردهاتون فکر کنم دوای مناسبی باشه(اگه اینجوره که من حرفی ندارم)...
و اینکه از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد؛دروغ نگفتن...حتما شما هم تازگیا طرفدار رئال شدی که این حرف رو میزنی؟
و
کسرای عزیز طرفدارای بارسا اینقدر بیکار نیستن که وقتشون رو الکی با بحث های بیهوده با شما تلف کنن.:27:
اصولا کارای مهمتری هم تو زندگی هست واین رو یاد بگیر که فوتبال بخشی از زندگی آدم رو تحت شعاع قرار میده نه کل اون رو.
:11:

B L A S T E R
20-04-2010, 13:03
من فکر نمیکنم لحن من مشکلی داشته باشه فکر کنم این شمایید که باید روی گفتارتون کمی کار کنید:20:
مثل این:

جز ابراز تاسف نمیتونم کاری براتون بکنم...البته این افکار برای التیام دردهاتون فکر کنم دوای مناسبی باشه(اگه اینجوره که من حرفی ندارم)...
و اینکه از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد؛دروغ نگفتن...حتما شما هم تازگیا طرفدار رئال شدی که این حرف رو میزنی؟
و
کسرای عزیز طرفدارای بارسا اینقدر بیکار نیستن که وقتشون رو الکی با بحث های بیهوده با شما تلف کنن.:27:
اصولا کارای مهمتری هم تو زندگی هست واین رو یاد بگیر که فوتبال بخشی از زندگی آدم رو تحت شعاع قرار میده نه کل اون رو.
نه من مادرزاد طرفدار مادرید نبودم!
ولی شما ببین هر جا تو هر فرومی بین طرفدارای رئال رو بارسا بحث میشه اکثر طرفدارای بارسا میان میگن ما که از برد رئال خسته شدیم دقیقا مثل جمله خودت!
حالا حرف من اینه ! تنها کسی که از برد رئال خسته شده کسیه که 2 سال طرفدار بارسا شده چون قبل اون بارسا اکثراً تو قوطی بوده!

کسرای عزیز طرفدارای بارسا اینقدر بیکار نیستن که وقتشون رو الکی با بحث های بیهوده با شما تلف کنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمئناً توجیه قابل قبولی نیس!

nw_nk
20-04-2010, 15:25
نه من مادرزاد طرفدار مادرید نبودم!
ولی شما ببین هر جا تو هر فرومی بین طرفدارای رئال رو بارسا بحث میشه اکثر طرفدارای بارسا میان میگن ما که از برد رئال خسته شدیم دقیقا مثل جمله خودت!
حالا حرف من اینه ! تنها کسی که از برد رئال خسته شده کسیه که 2 سال طرفدار بارسا شده چون قبل اون بارسا اکثراً تو قوطی بوده!

مطمئناً توجیه قابل قبولی نیس!

شاید ادعای خسته شدن بعضی هواداران بارسلونا از برد رو شما کل و به قصد تحقیر بدونید. اما واقعا خود منم دیگه بعد از این ال کلاسیکوی آخر حس آنچنانی نداشتم. بجای خسته می تونیم بگیم, با وضع فعلی, برد بارسا برابر حریفان دیگر لذت بیشتری برامون داره.

اما ادعای شما در مورد طرفدار 2 ساله بودن بخاطر 4 پیروزی اخیر بارسلونا و توی قوطی بودن بارسا قبل از اون:

الکلاسیکوی 16 سال اخیر - 16 بار پیروزی FC Barcelona با 41 گل زده - 9 بار پیروزی Real Madrid با 25 گل زده

kasra_khan2003
20-04-2010, 15:34
شاید ادعای خسته شدن بعضی هواداران بارسلونا از برد رو شما کل و به قصد تحقیر بدونید. اما واقعا خود منم دیگه بعد از این ال کلاسیکوی آخر حس آنچنانی نداشتم. بجای خسته می تونیم بگیم, با وضع فعلی, برد بارسا برابر حریفان دیگر لذت بیشتری برامون داره.

اما ادعای شما در مورد طرفدار 2 ساله بودن بخاطر 4 پیروزی اخیر بارسلونا و توی قوطی بودن بارسا قبل از اون:

الکلاسیکوی 16 سال اخیر - 16 بار پیروزی FC Barcelona با 41 گل زده - 9 بار پیروزی Real Madrid با 25 گل زده

شما لطف کن آمارت رو دقیق تر بگو! اگه این 4 بازی آخر رو کنار بزاریم، از سال 200 به اینور، رئال 7 بار برده، بارسا 4 بار!!! اختلاف رو داشتی؟! بقیه بازیاش هم مساوی بوده. پس میبینی همچین که شما میگین نیست...

مثل این:

و

مادرزادی؟:27: نه، ولی از روزی که یادم میاد، طرفدار رئال بودم! طوری که یادم نمیاد اصلا از کی بود!!!

اما نکته حرف من این نبود دوست عزیز! هرچند یه بعدش این بود که جدیدا خیلیا طرفدار بارسا شدن، اما، حتی خیلی از اون طرفدارای به اصطلاح قدیمی هم، اون روزایی که بارسا میباخت، سرشون رو کرده بودن تو برف ( یا به قول شما، به کارای مهمتر زندگیشون میرسیدن :31::31::31: )

اما نمیدونم چرا از وقتی بارسا میبره، این کارای زندگیشون کمتر شده، بیشتر برا بارسا وقت میزارن!!!

nw_nk
20-04-2010, 16:07
شما لطف کن آمارت رو دقیق تر بگو! اگه این 4 بازی آخر رو کنار بزاریم، از سال 200 به اینور، رئال 7 بار برده، بارسا 4 بار!!! اختلاف رو داشتی؟! بقیه بازیاش هم مساوی بوده. پس میبینی همچین که شما میگین نیست...
...

دقیقتر از اون؟

انتخاب بازه شما مخصوصا از سر و ته زدن دیگه جای حرفی نمیزاره. حداقل آمار کلی رو مطرح می کردید.

16 سال اخیری که من مثال زدم رو اگر ادامه هم میدادم آمار بیشتر از اون به نفع بارسلونا میشد.

kasra_khan2003
20-04-2010, 21:24
دقیقتر از اون؟

انتخاب بازه شما مخصوصا از سر و ته زدن دیگه جای حرفی نمیزاره. حداقل آمار کلی رو مطرح می کردید.

16 سال اخیری که من مثال زدم رو اگر ادامه هم میدادم آمار بیشتر از اون به نفع بارسلونا میشد.

تا جایی که من خبر دارم، اگه آمار کلیه بازی های این دو تیم رو نگاه کنیم، با اختلاف ناچیزی دست رئال هست. بعد اینکه شما میشه بگین چرا 16 سال رو انتخاب کردین؟! من حداقل از شروع سال 2000 گفتم که یه وزنی داشته باشه.

اگه هم تهش رو زدم، چون بحث ما سر همونه! من بدون دلیل سر و تهش رو نزدم دوست عزیز! دارم میگم 4 بازی اخیر بارسا جلوی رئال موفق بوده، حالا خیلی ها اومدن ادای این طرفدارای دو آتیشه رو در میارن!!! والا برین آرشیو رو نگاه کنین، رئال 6 تا خورد من اینجا بودم، تبریک گفتم، 4 تا هم زد بودم و تسلیت گفتم!