PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lords of War and Money

T@Z
16-04-2010, 17:49
با سلام به همه دوستان (نمیدونم معرفی شده یا نه ! حالا من شروع می کنم)
Lords of War and Money

لینک ثبت نام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این یه بازی آنلاین و استراژیکی و مجانی و تحت وب هست محیط اصلی بازی یا Duel ها و battel Ground ها به این صورته که کمی شبیه شطرنجه و داشتن تاکتیک , خوندن فکر حریف و..... باعث جذابیت این بازی شده و علاوه برسرور اصلی هر کشور ی سرور خودشو داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی ثبت نام میکنین شما اول نژادی مورد نظرتونو انتخاب می کنین که به این شرح هستند( زن و مرد هیچ تفاوتی نسبت به هم از لحاظ امکانات ندارند)

Knight : داری کماندارن قوی و در تعداد زیاد و نیرو های با قدرت دفاع بالا
Necromancer: دارای نیروی زنده کردن مردگان و نیروهای تهاجمی
Wizard : دارای نیروی استفاده از جادو
Elf : دارای نیروی تهاجمی و سریع
Barbarians : دارای نیروی تهاجمی وقدرت مند
Dark elf : دارای نیروی تهاجمی با قدرت Attack فوف العاده بالا
Demons : دارای نیروی باز کردن دروازه و ظاهرکردن نیروهای خودی

همه از lvl 1شروع میکنن و با شرکت در Duel ها و BG ها XP لازم واسه رفتن به lvl بعدی رو بدست میارن
با افزایش لول این تغیرات و دارین:
افزایش حجم نیرو
افزایش تعداد skill Pointها
اضافه شدن به تلنت ها
اضافه شدن نیروهای جدید و قوی منجمله کماندار, شوالیه , روح و جادوگر ..... ( که باید در دژ خدتون کارگاه مورد نظر واسه تربیت نیرو رو بسازین)
و...................
ٍ
نمایی از دژ ها :
دژ Wizard :

دژ Demon

و.....

در ضمن می توان واسه نیرو ها و هیرو تجهیزات نظامی و جادوی خرید که سبب افزایش قدرت آ نها میشه
و در ضمن GOLD لازم واسه خرید از راه رفتن به شکار های تکی دسته جمعی و کار کردن در معادن و کارگاه ها بدست میآد

نمونه از شکار

خرید تجهیزات:

تنظیم تعداد و آرایش نیرو ها

اگه توضیح بیشتری خواستین در خدمتتون هستم
یا حق !!!

T@Z
22-04-2010, 22:46
شنبه 11th Survival Tournament تموم میشه ( راستی من , بهتر بگم ما (2 نفر رو یه اکانت کار میکنیم) Wizard هستیم و الانم هم لولم 5 هست)
داشتم افراد برترهSixth Survival Tournament نگاه می کردم که دیدم نفر اول Wizardها یه ایرانیه کلی حال کردیم:27:

T@Z
28-04-2010, 14:22
ای بابا تو 11th Survival نفر 9 شدیم اساسی خورد تو پرمون ولی وقتی demo نفرات برتر دیدیم چشامون 4 تا شد:18: تا دندون مسلح بودن مثل ما نبودن که با 3 تکه بپریم تو تورنومنت . راستی 12th تا تقریبا 4 روز دیگه شروع میشه تا اونموقع ایتم جمع کنین:31:
راستی یه توصیه تا وقتی که به لول 5 نرسیدن ولخرجی نکنین و حتما شکار هاتونو انجام بدین چون وقتی که به لول 5 برسین حتما باید به اندازه Ap:5 آیتم داشته باشین تا بتونین تو شکارها یا دوِول شرکت کنین از طرفی اگه 24 ساعت بدون شرکت در شکار یا دوؤل در کارگاها کار کنین دستمزدتون ضریب دار میشه اولش در 0/8 بعد 0/6 و0/4 0/1 ضرب میشه و رسما دیگه نمی تونین به بازی ادامه بدین:21:

T@Z
30-04-2010, 13:22
Faction skill table

Level Skill pts Bonus

1 20 +1 defense of troops

2 50 +1 attack of troops

3 90 +1% initiative of troops

4 160 +1 attack, +1% initiative of troops

5 280 +1 defence, +1% initiative of troops

6 500 +2% initiative of troops

7 900 +2 defence, +1% initiative of troops

8 1600 +2 attack, +1% initiative of troops

9 2900 +2 attack, +2 defense of troops

این جدول skill هر Race هست که حجم و امکاناتی رو که تو هر لول نشون میده

lord arthas
30-04-2010, 13:29
man ozv shodam esmam ham par3a hast

lord arthas
30-04-2010, 13:31
mitoni komakam koni?

lord arthas
30-04-2010, 13:44
ye amozehshe koli bede baba

vampyre
30-04-2010, 15:50
ممنون.
تحت وب هست؟!(مثل تراویان و از این شعر و برا...؟!)

lord arthas
30-04-2010, 16:52
are taghriban

T@Z
30-04-2010, 17:13
ye amozehshe koli bede baba
بروی چشم!!
هنگامی که ثبت نام میکنین اول نژادتونو ور انتخاب می کنین بعدم اطلاعت اکانتتونو میدین بعدش وارده بازی میشین
یک نفر بشما Quest میده که با روال بازی آشناتون میکنه که میتونین اونارو انجام ندین. توضیحاتو تو عکس ها می نویسم که یکم وقت میبره تا آماده شن و اپلود کنم کمی صبور باشین :10::31:

T@Z
30-04-2010, 17:22
ممنون.
تحت وب هست؟!(مثل تراویان و از این شعر و برا...؟!)
اره تحت وب ولی مثل تراوین نیست که شب بخوابی روز یه کفترم پر نزنه تو دهت :31: اصلا سبکش هم مثل تراوین نیست تا بازی نکنین نمی فهمین منظورمو:10:

T@Z
30-04-2010, 17:28

اگه هاست خوب سراغ دلرین بگیم اونجا Up کنم کلیه عکسهارو اینجا هم میزارم تا اگه نا خواناست بتونین بخونین:

T@Z
30-04-2010, 17:47
اگه هاست خوب سراغ دلرین بگیم اونجا Up کنم کلیه عکسهارو اینجا هم میزارم تا اگه نا خواناست بتونین بخونین:

T@Z
30-04-2010, 17:52

T@Z
30-04-2010, 17:59

T@Z
30-04-2010, 18:05

T@Z
02-05-2010, 00:38
بمناسبت 2ومین سال تاسیس بازی یه تورنومنت جدید گذاشتن که هنوز از چندوچونش خبر ندارم در ضمن تحت همین عنوان به تمام Playerها 1 Reward دادن که از بین 3 تا خودشون یکی رو انتخاب می کنن و از همه مهمتر در طول این EVENT که به نام سالگرد تولد امپراطور (2nd Birthday) هست تسهیلات ویژه ای واسه Player ها فراهم آوردن که هم تو لول UP و هم تو جمع آوری Gold خیلی کمک میکنه و شایان ذکر هست که مهمترین اونا اینه که durability آیتم ها در طول Event ثابت میمونه و تغییر نمیکنه :40:و نیز مدت زمانی که واسه شکارها منتظر میونین 50% کم شده :40:اینم لیست تغییرات:

T@Z
09-05-2010, 21:40
بلاخره تونستیم تو
12th Survival Tournament

مقام 2 مو از آن خودمون بکنیم ( Faction: [Wizard] LVL 5):46:

البته مقام 4 رو هم تو همین تورنمنت تو Faction: [Wizard] LVL 6 بدست آوردیم که با نفر 3 اختلاف خیلی کوچولوی داریم . کم کم لول ها داره بالا میره و بازی به اوج جذابیتش رسیده
در مورده
1st mixed tournament

باید بگم که یک BG متشکل از کلیه بازیکنان در لول های 5 تا 14 بود که همه با هم بازی می کردند در ضمن یکی از شرایط ورود این بود که باید به اندازه AP = 21 تجهیزات داشته باشیم در مورد خود BG باید بگم که سیستم بصورت تصادفی در گروه های 3 یا 2 تای که بنا به لول ها و بصورت عادلانه بازیکنان انتخاب می کرد و وارد BG می شدن مثلا در یه Bgمن که لولم 6 بود با نفر اول کل سرور که لولش 14 بود با هم هم گروه شدیم :21:و حریفهامون یک لول 13 و یک لول 9 ویک لول 5 بود ( 3Vs 2 ) و هر بازیکن 12 بار مجاز به شرکت در تورنومنت بود و جالبترین قسمت قضیه اینجاست که نفر اول از لایه اونهمه لول 14 و لیدرهای Clan ها یک لول 6 از نژاد Necromancer بود که تونسته بود از 12 Bg تمامشو ببره و شک عظیمی به سرور بده :18: و همه شکه شدن من خودم 7 امتیاز گرفتم و جالب بود نفر اول کل سرور 10 امتیاز( Bg ها بازی های گروهی هستن و استراتژی تیمی حرف اول میزنه و ممکنه شما رو از دور خارج کنن ولی تیم ببره که این خیلی مهمه و به همه افراد تیم Xp بالای میدن )

Viren
23-05-2010, 01:08
چه جالب!
اصلا فکر نمیکردم ایرانیها تو این بازی باشن!
من نزدیک 1 ساله که بازی میکنم
Atheros

سوالی داشتید در خدمتیم

T@Z
15-06-2010, 14:26
چه جالب!
اصلا فکر نمیکردم ایرانیها تو این بازی باشن!
من نزدیک 1 ساله که بازی میکنم

Atheros
سوالی داشتید در خدمتیم
خوشوقتم شمارو Add کردم
اکانت اصلی خودم
Black_Lagoon
هستش( Dark Elf) قبلا با ا کانت خواهرم بازی میکردم ولی الان دیگه مال خودمو دارم
راستی15th Survival Tournament شروع شده تلاش خودتونو دو چنداد کنین
با
2nd Minor Tournament

چه کردین؟ این wizard های لول 5 پوست مارو قلفتی کندن:13:

AMIR_TO
17-06-2010, 22:21
مش elf هستم
amir_t

AMIR_TO
18-06-2010, 22:07
خیلی بازی باحالیه من که خیلی حال کردم
لولم شده 2

AMIR_TO
20-06-2010, 08:22
بیاین ثبت نام کنید که اگه نکنید نصف عمرتون بر فناست

AMIR_TO
20-06-2010, 09:15
همین الان یک دوئل کردم خنده دار
طرف شوالیه بود من هم که elf هستم
دوئل که تمام شد من فقط یک شمشیر زن داشتم که جونش از12 تا 1 بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
کف کرده بودم:31::31:

AMIR_TO
20-06-2010, 17:50
راستی یه چیزی
اگه خواستین ثبت نام کنید حتما dark elf بردارین که خیلی قوی هست
من همه ی نژاد ها رو شکست دادم الا dark elf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم اگه اینو میدونستم dark elf می شدم

T@Z
21-06-2010, 16:15
اینطوری ها هم که شما میگین نیست همه قوین!!!
در لورل های 1تا 4 Dark elf ها خیلی شاخن و کسی که وارد باشه امکان بردن ازش 0 هستش ولی در لول 5 Wizard با Elf میترکونن مخصوصا Wizard!!! و لی اینطور نیست که همیشه wizard لول 5 ببره مثلا Babarian ها بلای جون wizard ها هستن در ضمن استراتژی حرف اولو میزنه این درسته که Demon ,knight از لول 8 به بعد بردشون تو دوول ها حتمی ولی player ها استراتژی که می چینن بازی رو بر می گردونه مخصوصا هر چه لول ها بالاتر می ره یک حرکت غلط ممکنه باعث از دور خارج شدن کل گروه بشه
مثلا:
اینو ببین یکی از بچه های ایران بازی می کنه !!! Dark Elf ایزانی هست تقریبا حرکاتش حساب شدس و مخصوصا آخر دول وقتی میره Deffence بازی بر می گرده
برای دیدن دول وقتی وقتی Loading تموم شد پیقام Combat Over میاد شما باید View entire Combat بزنین تا لودینگش 2باره 100% بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .... Dark Elf . Vs . Knightیا اینو ببین که wizard از بچه های ایرانه و اگه یک اسپلشو اشتباه به نیروهای Range می زد حتما باخته بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Wizard Vs Elf (lvl 5)یا اینو ببین!!!( Delf آیرانی هست!!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در کل همه قوین و این استراتژی بازی که حکم فرمایی میکنه!!!
در مورد فنون بازی بعدن توضیحاتی میگم اگه خدا عمری بده به ما!!
یا حق!!

AMIR_TO
21-06-2010, 22:22
اینو منم فهمیدم
تغییر نژاد دادم به dark elf و فهمیدم اون جور ها که من فکر می کردم هم نیست!!
بازی با هر نژادی بستگی به استراتژی خودت داری
جوری که من با elf بهتر از dark elf بازی می کنم
البته این جوری نیست که فکر کنی همه ی همش به خودت بستگی داره!!!!!!!
خیلیش به نژادت بستگی داره

AMIR_TO
21-06-2010, 22:45
یه سوال داشتم عزیز
اون replay سومی بود
اون چه نوع مبارزه ایه؟

T@Z
24-06-2010, 15:14
در مورد اون REPLAY گمانم مال EVERYONEFOR ONESELF باشه که بعضی موقع عا تو 1VS1 اون زمین می افته (گمانم!!)
در مورد بعضی نکات باید بگم که بعضی موقع ها دیدم که یک BARBARIAN به KNOWLADEGش POINT داده در صورتی که این RACE اصلامجیک CAST نمی کنه با توجه به همین نکته شما میفهمین بایه NOOB دارین بازی میکنین!!!
چیزهایی که حتما باید بدونیم!!!

1 با هر RACE که بازی میکنین نقاط قوتشو بدونین و POINT هاتونو درست خرج کنین (اگه اشتباهی POINTدادین یک پششن(POTIONS) تو مارکت هست که با خرید اون و استفاده کردنش POINT ها RESET می شه)

2 مفهوم POINT ها رو درست بدونین (مثلا یک ELF میخواد کماندارهش و DRUID هاش زودتر از کماندارها یا DRUID هاو MAGIهای ویزارد ها بازیرو شروع کنه ( دوؤل) باید آیتمی ببنده کهInitiative بالا ببره دونستن همین نکته باعث برد شما میشه !!

3خصوصیت RACE های دیگرو بشناسه مثلا بدونه BARBARIAN بیشترین MAGIC RESISTANCO دارن و ... و حتما ساختمون های مربوطه رو بشناسن و با آونها کار کنن (م خصوصا ویزاردها که Artifact foundry میسازند و از امکاناتش حتما استفاده کنن)
اینم خصوصیات هرRACE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4تقریبا SKILL نژادتون نزدیک به لولتون باشه و حتما SKILL های شکار و کار در کارگاه هارو بالا ببرین چون علاوه بر افزایش در آمد شما به شما POINT هم میدن مثلا لول 2 کار در کارگاه ها به شما یک +1 defense میده!!!
جدول این REWARDها اینجاست!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5 همینطور که متوجه شدین گرفتن RETAILواحدهای دشمن خیلی مهم و حیاتی هست و همین نکته باعث برد باخت خیلی از بازیکنان میشه در این راستا استفاده از کلید SHIFT صفحه کلید بشما کمک شایانی میکنه و باعث می شه مثلا ROGUE ها بجای اینکه ATTACKبدن و برگردن کنار TARGET واستن و برنگردن(پایین نگهداشتن کلید SHIFTهنگام ATTACK دادن)!! که همین کار باعث میشه که کماندار یا نیروی دورزن از کار بیفته !!! و یا استفاده از نیرو های دور زن و اسه حمله از طریق MELE نه RANGE!!!
نمونه این کاربرد و بلاک کردن حریف، یکی از بچه های ایران تو یکی از دوؤل هاشو ببینین که تقریبا یک NECROMANCER در LVL2 رو که امکان برد ازش کمتر از 10% هست برای یک DARK ELF میبره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6 با اسپل های کلاستون آشنا باشین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7 با خصوصیت نیرو ها آشنا باشین مثلا بیاین با کماندار هاتون شوالیه های KNIGHTرو بزنین که کلا یک کار بیهوده هست چون Large shield دارن که باعث می شه 50% اتک های RANGرو کمتر بخورن و...
لیست این خصوصیاتو اینجا میتونین ببینین!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم اگه نکتهای یادم بیاد مینویسم براتون

reza_kinglord
25-08-2010, 18:48
منم بازی می کنم. مثل همیشه reza_e

jamshidlaali
05-08-2013, 12:29
گرافیکش یه جوریه

jamshidlaali
05-08-2013, 12:38
گرافیکش یه جوریه