PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 35 لیگ برتر انگلیس / هفته پرهیجان فوتبال جزیره

nw_nk
16-04-2010, 13:55
هفته 35 لیگ برتر - هفته پرهیجان فوتبال جزیره

تیمهای صدر جدولی رقابتهای لیگ برتر هفته سختی را پیش رو می بینند.

سایت گل - شنبه شب، رقابتهای هفته سی و پنجم لیگ برتر آغاز می شود. در حساس ترین دیدارهای این هفته، منچستر یونایتد در ورزشگاه ایسلند، میهمان سیتی خواهد بود و چلسی صدرنشین نیز می بایست در دیداری نفس گیر به مصاف تاتنهامی برود که از کسب پیروزی مقابل آرسنال روحیه دوچندانی یافته است. آرسنال هم در دیدار این هفته خود میهمان ویگان اتلتیک خواهد بود.

هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر در حالی آغاز می شود که در پایان هفته سی و چهارم این رقابتها، چلسی با کسب 77 امتیاز صدر جدول را به خود اختصاص داده است. یونایتد با 73 امتیاز در رده دوم است و آرسنال با 71 امتیاز رده سوم جدول را از آن خود کرده است. تیمهای منچسترسیتی و تاتنهام (هریک با 33 بازی) و به ترتیب 62 و 61 امتیاز در رده های چهارم و پنجم هستند و لیورپول نیز با 56 امتیازی که از 34 دیدار خود کسب کرده، رده ششم را در اختیار دارد.

برنامه رقابتهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است: (در داخل پرانتز می توانید رتبه تیمها در پایان هفته سی و چهارم این رقابتها را ملاحظه کنید)

شنبه (28 فروردین، 17 آوریل):

* منچسترسیتی (4) - منچستریونایتد(2)
* بیرمنگام (9) - هال سیتی (19)
* بلکبرن (11) - اورتون (8)
* فولام (12) - وولورهمپتون (14)
* استوک سیتی (10) - بولتون (15)
* ساندرلند (13) - برنلی (18)
* تاتنهام (5) - چلسی (1)

یکشنبه (29 فروردین، 18 آوریل):

* ویگان اتلتیک (16) - آرسنال (3)
* پورتسموث (20) - استون ویلا (7)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/16

nw_nk
16-04-2010, 13:58
نام کاندیدهای دریافت جایزه برترین بازیکن این فصل فوتبال انگلیس مشخص شد.

سایت گل - این طور به نظر می رسد که وین رونی کاندیدای اصلی دریافت جایزه برترین بازیکن سال فوتبال جزیره است. روز پنجشنبه نام کاندیدهای دریافت این جایزه اعلام شد و وین رونی همراه با سسک فابرگاس، دیدیه دروگبا و کارلوس تبس بازیکنانی هستند که کاندیدای دریافت این جایزه لقب گرفته اند.

گوردون تیلور، مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال حرفه ای انگلیس معتقد است که رونی فصلی خارق العاده را پشت سر گذاشته است. او در صحبتهایی دراین رابطه گفت: «رونی بار دیگر فصلی خیره کننده را سپری می کند و در پست جدیدش به مراتب بهتر از قبل نیز درخشیده. زمانی که کریس در یونایتد بود، رونی بیشتر نقشی حمایتی داشت ولی اکنون به عنوان مهاجم اصلی تیم، او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و نه فقط در انگلیس، بلکه در دنیا جزو بهترینهاست.»

تیلور در مورد تبس گفت: «تبس مثل بسته ای از انرژی است و از آن دسته بازیکنانی است که نزد هواداران تیمی که در آن بازی می کند، به سرعت محبوب می شود. او در یونایتد نیز بازیکن محبوبی بود و اکنون نیز هواداران سیتی او را بسیار دوست دارند، نه فقط به خاطر نمایش قابل توجهش، بلکه برای گلهای کلیدی و مهمی که اکنون سیتی را در یک قدمی صعود به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا قرار داده است.»

او در ادامه با تمجید از عملکرد فابرگاس گفت: «زمانی که بازی سسک را تماشا می کنی، تنها باید تکیه دهی و محو توانایی های این بازیکن شوی. او یکی از کلیدی ترین بازیکنان آرسنال و تیم ملی اسپانیاست و تفاوتهایی که سسک در جریان بازی اعمال می کند، انکارنکردنی است.»

2010/4/16

بی باک بی بال
16-04-2010, 15:22
امیدوارم این توز منچستر گل بارون کنه

nw_nk
17-04-2010, 13:12
بازی های خوب مهاجم آرژانتینی سرمربی شیاطین سرخ را ناراحت نکرده است .

سایت گل - سرالکس فرگوسن، سرمربی تیم منچستر یونایتد گفت که علی رغم آمار گلزنی خوب این فصل کارلوس تبس، از اینکه نتوانستند قراردادی دائمی با این بازیکن امضا کنند، پشیمان نیست.

این ملی پوش آرژانتینی دو فصل موفقیت آمیز را به طور قرضی در اولدترافورد گذراند اما در تابستان گذشته به رقیب همشهری، منچستر سیتی پیوست.

در حالی که دو تیم امروز در دیداری حساس در برابر هم قرار خواهند گرفت، فرگوسن تاکید کرد که علی رغم اینکه این مهاجم در این فصل 22 گل برای تیمش به ثمر رسانده، از اینکه نتوانست او را در تیمش نگه دارد، ناراحت نیست.

او در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گفت: "من برای چیزی که به پایان رسیده، افسوس نمی خورم. هیچ پشیمانی ای ندارم. بازیکنان زیادی در این سالها اولدترافورد را ترک کرده اند. بعضی ها خوب بازی می کردند و بعضی ها نه. اما ما به راهمان ادامه می دهیم."

تبس در سال 2010، سیزده گل برای تیمش به ثمر رساند که بیش از هر بازیکن دیگری در لیگ برتر بوده است. اما فرگوسن گفت که تبس در ایسلند هیچ رقیبی ندارد در حالی که اگر در اولدترافورد باقی می ماند، همچنان برای بازی کردن باید تلاش می کرد. "من نمی توانم در مورد آمار بالای گلزنی او در این فصل بحث کنم. باید تایید کنم که کارلوس در تیم ما نیز در فصل اول بسیار خوب کار کرد اما در فصل دوم نتوانست در بازی های زیادی حضور داشته باشد."

2010/4/17

nw_nk
17-04-2010, 13:16
این هفته شاهد برگزاری دیدارهای حساسی در رقابتهای لیگهای اروپایی خواهیم بود.

سایت گل - این هفته شاهد برگزاری دیدارهای مهم و حساسی در رقابتهای لیگ های مختلف اروپایی خواهیم بود. دیدارهایی که هر یک تاحدود زیادی سرنوشت ساز هستند.

شنبه شب، داربی شهر منچستر از یکسو و مصاف سخت و نفس گیر تاتنهام و چلسی از سوی دیگر، دیدارهای جذاب رقابتهای لیگ برتر را تشکیل می دهند که نتایج این دو دیدار ممکن است سرنوشت قهرمان رقابتهای این فصل را تا حدود زیادی تعیین کند و از سوی دیگر نیز رقابتهای لالیگا و سری آ هم که با همان حساسیت همیشگی دنبال می شوند.

یکشنبه شب نیز شاهد پخش یک دیدار از لیگ برتر، یک دیدار از سری آ خواهیم بود و روز دوشنبه، مصافی از لیگ برتر ایران برروی آنتن خواهد رفت:

برنامه دیدارهای این هفته که به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد بدین ترتیب است:

شنبه 89/01/28 ساعت 16:15
لیگ برتر انگلیس
منچستر سیتی - منچستریونایتد

شنبه 89/01/28 ساعت 21:00
لیگ برتر انگلیس
تاتنهام - چلسی

شنبه 89/01/28 ساعت 23:00
لیگ اسپانیا
اسپانیول - بارسلونا

یکشنبه 89/01/29 ساعت 17:00
لیگ برتر انگلیس
ویگان - آرسنال

یکشنبه 89/01/29 ساعت 23:15
لیگ ایتالیا
لاتزیو - رم

دوشنبه 89/01/30 ساعت 17:30

لیگ برتر
استقلال تهران - ذوب آهن

2010/4/17

masud-000000
17-04-2010, 13:21
یعنی منچستر این بار هم خواهد باخت؟؟؟ :27:
بــــــــــــلــــــــــه :31:

pcforlife
17-04-2010, 17:09
"لگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللل

MORINIO
17-04-2010, 17:43
منچستریونایتد موفق شد تا به لطف تک گل اسکولز در وقتهای تلف شده بازی، سه امتیاز داربی شهر منچستررا از آن خود کند.

سایت گل- داربی شهر منچستریونایتد در ورزشگاه ایستلند برگزار شد.امیدهای شیاطین سرخ برای قهرمانی در صورت کسب نتیجه ای غیر از پیروزی، کمرنگ تر می شد و از سوی دیگر شاگردان مانچو نیز به پیروزی در این دیدار نیاز داشتند تا بتوانند جایگاه خود در رده چهارم جدول را حفظ کرده و در همین رده باقی بمانند.

این بازی با فشار فراوان تیم میزبان آغاز شد ولی در دقایق میانی به تعادل کشیده شد. وین رونی نیز از ابتدا در ترکیب شیاطین سرخ به میدان رفته بود و در دیگر سوی میدان نیز آدبایور و تبس اکثر حملات تیم میزبان را ترتیب می دادند.

نیمه اول این دیدار گلی را در بر نداشت و در نیمه دوم نیز با وجود تعویضهایی که مربیان دو تیم انجام دادند، گلی از راه نرسید.

90 دقیقه زمان قانونی بازی با تساوی بدون گل پایان یافت ولی در نهایت این اسکولز بود که در دقیقه 93 بازی با استفاده از پاس تماشایی اورا، شوتی تماشایی دروازه شی گیون را گشود تا یونایتد در ثانیه های پایانی به گل بسیار ارزشمندی دست بیابد و همچنان به تعقیب چلسی در صدر جدول ادامه دهد.

چلسی که امشب در دیدار حساس هفته سی و پنجم خود مقابل تاتنهام به میدان خواهد رفت،در پایان هفته سی و چهارم با 77 امتیاز همچنان صدرنشین است. یونایتد با 35 بازی و 76 امتیاز در رده دوم قرار دارند و آرسنال هم که هنوز دیدار این هفته خود را برگزار نکرده، با 71امتیاز در رده سوم است.سیتی با 62 امتیاز از سی و پنج بازی خود هم اکنون در رده چهارم می باشد ولی درصورتی که تاتنهام رده پنجمی که 61 امتیاز را در اختیار دارد، بتواند مقابل چلسی، امتیازی کسب کند، رده چهارم را از سیتی خواهد ربود.

Ezel
17-04-2010, 17:51
گل دقیقه 93 اسکولز امیدهای ما منچستری ها که رو به زوال میرفت رو دوباره زنده کرد ، و واضح و مبرهنه که باید به انتظار امتیاز از دست دادن چلسی بنشینیم که یا کیفیتی که از تاتنهام در بازی برابر آرسنال دیدیم چندان بعید نیست .

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

سایت گل-

90 دقیقه زمان قانونی بازی با تساوی بدون گل پایان یافت ولی در نهایت ایناسکولز بود که در دقیقه 93 بازی با استفاده از پاس تماشایی اورا، شوتی تماشایی دروازه شی گیون را گشود تا یونایتد در ثانیه های پایانی به گل بسیار ارزشمندی دست بیابد و همچنان به تعقیب چلسی در صدر جدول ادامه دهد.
.
البته اگه بتونیم ضربه سر رو جزو شوت حساب کنیم ، که به لطف برادران سایت گل ( وصد البته خواهران) این مهم هم محقق گردید .

MORINIO
17-04-2010, 17:55
گل دقیقه 93 اسکولز امیدهای ما منچستری ها که رو به زوال میرفت رو دوباره زنده کرد ، و واضح و مبرهنه که باید به انتظار امتیاز از دست دادن چلسی بنشینیم که یا کیفیتی که از تاتنهام در بازی برابر آرسنال دیدیم چندان بعید نیست .

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

البته اگه بتونیم ضربه سر رو جزو شوت حساب کنیم ، که به لطف برادران سایت گل ( وصد البته خواهران) این مهم هم محقق گردید .

تازه نوشته بود رایان گیگز گل رو زده که من اصلاحش کردم ... : دی

pcforlife
17-04-2010, 17:58
تازه نوشته بود رایان گیگز گل رو زده که من اصلاحش کردم ... : دی
واقعا؟؟؟!!!:18::31:
برای اولین بار دوست دارم لیورپول بازیش رو ببره!!! ببره تا واسه بازی برابر چلسی امیدوار به چهارمی باشه...:20:

MORINIO
17-04-2010, 22:23
داورای لیگ برتر در حد سیب زمینی!

من کاری به این ندارم که تاتنهام چند تا موقعیت تک به تک رو بیرون زد و شایسته برد بود و اینا ... ولی اگه داور اون سوتی رو نمیداد بازی با همین شرایط 1-1 مساوی میشد!

کمک داور آفساید میلیمتری مالودا رو تشخیص میده اونوقت نیمه دوم عین همونو واسه تاتنهام آفساید نمیگیره!

اشکالی نداره بازی با تاتنهام در وایت هارت لین همیشه واسه چلسی شوم بوده ! گاس هیدینک پارسال با چلسی فقط یه بازی رو باخت که اونم در برابر همین تاتنهام در همین استادیوم بود! مورینیو هم تو این استادیوم کاری از پیش نبرده! فقط یادمه یه بار چلسی زمان آورام گرانت با سوپر گل شوچنکو تاتنهامو اینجا برد ( که تازه این بازی هم توی لیگ نبود!)

منم از باخت چلسی تعجب نکردم ... تازه خوب شد تفاضل چلسی به هم نخورد که کار خراب تر میشد!

در آخر فقط امیدوارم تاتنهام حداقل 50 درصد این بازیشو هفته دیگه جلوی منچستر هم انجام بده!

vahidgame
17-04-2010, 23:02
داورای لیگ برتر در حد سیب زمینی!
واقعا ما میگیم لیگ خودمون خیلی داوری بده. توی انگلیس که فقط داورا شکمشون رو بزرگ می کنید و هیچی دیگه بلد نیستن:31:
اگه تاتنهام همین بازیو کنه مطمئنا از منچستر یه مساوی حداقل میگره و اونوقت هست که عدالت اجرا شده. در اون صورت اگه چلسی ببره به احتمال خیلی زیاد قهرمان میشه چون با یه بردم میتونه قهرمان بشه.

jb.NY
17-04-2010, 23:26
بدبختي اينجائه كه مسئولين جزيره هم كاري نميكنن. اخه داور كم دارين بياين مسعود مرادي يا تركي رو ببرين واسه بازياي حساس. نه اينكه داوراي كلفت خودتونو بندازين تو زمين الكي بدو بدو كنن٠:31:

fery joon
17-04-2010, 23:50
اي بابا باختين ديگه جرزني نكنين :27: تازه شانس اوردين تاتنهامي ها نيمه دوم توپارو گل نميكردن وگرنه 6 تا ميخوردين :31:

nw_nk
18-04-2010, 00:24
الکس فرگوسن: اگر تاتنهام چلسی را شکست دهد، ما به رقابت قهرمانی باز خواهیم گشت

مربی شیاطین سرخ امیدوار است که آبی ها در وایت هارت لین امتیاز از دست بدهند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد، پس از پیروزی تیمش مقابل منچستر سیتی گفت که تیمش همچنان می تواند قهرمان لیگ برتر شود اما تاکید کرد که این مسئله به پیروزی تاتنهام در بازی امشب مقابل چلسی بستگی دارد.

گل دقایق تلف شده پل اسکولز موجب شد تا اختلاف یونایتدها با چلسی به یک امتیاز برسد و از سوی دیگر تاتنهام برای گرفتن جای سیتی در رتبه چهارم جدول، باید امشب چلسی را شکست دهد.

سرمربی اسکاتلندی منچستر پس از بازی امروز در گفتگو با اسکای اسپورتس تایید کرد که امیدوار به نتیجه گیری مردان هری ردنپ در بازی امشب در مقابل چلسی است.

"ما امیدواریم که امشب تاتنهام به پیروزی برسد و اگر این اتفاق رخ دهد، بار دیگر امیدهای ما برای رسیدن به جام قهرمانی زنده خواهد شد. پیروزی در بازی امشب مطمئنا برای اسپرز یک بمب روحی خواهد بود. آنها می توانند امشب به رتبه چهارم دست پیدا کنند."

اگرچه منچستری ها در دقایق تلف شده به گل پیروزی رسیدند اما فرگوسن تاکید کرد که تیمش را شایست قهرمانی می داند.

"من تیمم را شایسته قهرمانی می دانم. فکر می کنم که تردیدی در این مورد وجود ندارد. در دقایق پایانی سیتی کمی بازتر بازی می کرد و به همین دلیل ما اسکولز را به جلو فرستادیم و نتیجه گرفتیم."

فرگوسن همچنین به تحسین اسکولز پرداخت و گفت که او به دلیل نمایش خوبش، شایسته گلزنی بوده است.

"من فکر می کنم که او بهترین بازیکن زمین بوده است. به نظر من او فوق العاده بود، یک بازیکن ماهر و بی نظیر."

2010/4/17

nw_nk
18-04-2010, 00:27
روبرتو مانچینی: منچستر یونایتد خوش شانس بود

سرمربی ایتالیایی همچنان به کسب رتبه چهارم امیدوار است.

سایت گل - روبرتو مانچینی، سرمربی تیم منچستر سیتی، گل دیرهنگام پل اسکولز که موجب پیروزی منچستر یونایتد در دربی شهر منچستر رشد را خوش شانسی توصیف کرد.

شاگردان مانچینی در نیمه دوم از چند موقعیت گلزنی خوب برخوردار بودند اما ضربه سر اسکولز در فاصله 17 ثانیه به انتهای بازی موجب شکست سیتی شد تا رقابت بر سر مقام چهارمی همچنان ادامه داشته باشد.

مانچینی در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت: "از نظر من، ما خوب بازی کردیم. بازی سخت و دشواری برای ما و همین طور برای یونایتد بود و گلزنی اسکولز در دقایق پایانی خوش شانسی بود. ما چند موقعیت گلزنی داشتیم و مستحق شکست نبودیم اما این فوتبال است. فوتبال شگفت انگیز است اما برای ما این بازی هیچ چیز را تغییر نداد. ما هنوز چهار بازی دیگر در پیش داریم. از این شکست بسیار ناامید شدیم اما باید به بازی های آینده فکر کنیم."

مانچینی همچنان مطمئن است که تیمش می تواند بالاتر از تاتنهام، مجوز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد و از بازی رودرروی تیمش مقابل تاتنهام در خانه، به عنوان مهمترین بازی فصل شان یاد کرد.

"این شکست هیچ چیز را تغییر نداد. هنوز چهار بازی دیگر در پیش است و باید با تاتنهام در خانه بازی کنیم. ما باید تلاش کنیم در همه بازی به پیروزی برسیم. من همیشه خوش بینم."

2010/4/17

nw_nk
18-04-2010, 00:30
تاتنهام 2- چلسی 1؛ تاتنهام برنده داربی لندن

تاتنهام موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد میهمانش چلسی عبور کند.

سایت گل - در تنها دیدار باقی مانده از رقابتهای شنبه شب لیگ برتر، تاتنهام موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد میهمانش چلسی عبور کند.

اولین گل این دیدار را جرامین دفو در دقیقه 15 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و بیل در دقیقه 44 برای دومین بار برای تاتنهام گلزنی کرد.

این دیدار که دیدار پر برخوردی نیز بود یک اخراجی هم داشت و در جریان بازی، بازیکنان دو تیم چندین بار با یکدیگر درگیر شدند. در دقیقه 67 بازی بود که جان تری، کاپیتان آبی پوشان با دریافت دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمز مجبور به ترک زمین مسابقه شد و چلسی از دقایق میانی نیمه دوم بازی را ده نفره دنبال کرد.

تلاشهای شاگردان آنچلوتی برای رسیدن به گل خیلی دیر ثمر داد و فرانک لمپارد در دقیقه 90 موفق شد تا اولین گل تیمش را به ثمر برساند. گلی که فایده چندانی برای چلسی نداشت و نتوانست امتیازی را برای این تیم به ارمغان بیاورد.

بدین ترتیب فاصله تیمهای صدرنشین فوتبال جزیره نیز کاهش یافت و نتیجه داربی لندن باعث شادمانی یونایتدی ها نیز شد، چرا که بدین ترتیب فاصله در صدر جدول به یک امتیاز رسید.

در حال حاضر چلسی با 77 امتیاز صدرنشین است. یونایتد با 76 امتیاز در رده دوم قرار دارد و تیمهای آرسنال، تاتنهام و سیتی با یک بازی کمتر، به ترتیب با 71، 64 و 62 امتیاز در رده های بعدی هستند.

شکست سیتی و پیروزی تاتنهام در دیدارهای هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر باعث شد که سیتی جایگاهش در رده چهارم جدول را به تاتنهام تقدیم کرده و به رده پنجم سقوط کند و در این هفته های پایانی مانچو و شاگردانش می بایست برای کسب سهمیه حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

2010/4/18

H a m e e d
18-04-2010, 00:43
واقعا باورم نمیشد امید قهرمانی منچستر دوباره زنده بشه، ولی مطابق معمول نمیشد تاتنهامو دست کم گرفت، با این حال فکر میکردم این دفعه دیگه مقابل چلسی تسلیم میشه.
به هرحال با وجود فراهم کردن یه همچین موقعیت خوب برای منچستر، خودش تو بازی بعدی تهدیدی برای قهرمانی منچستره، امیدوارم با پیروزی منچستر مقابل اون، مسیر قهرمانی منچستر هموار بشه، منچستر به غیر از این بازی، بازی دشوار دیگه ای نداره، ولی چلسی یکی از سه بازی آینده ش در خانه لیورپوله که میشه امیدوار بود اونجا امتیاز از دست بده.
منچستر سیتی هم تیم خیلی با کیفیتی شده، بنظرم بهتر از تاتنهام میتونه در لیگ قهرمانان سال آینده حضور داشته باشه، من فکر میکنم موفق میشه سهمیه رو کسب کنه.

پ.ن: فکر میکنم مربی دیگه ای جز مورینیو در اروپا به خوش تیپی مانچینی نباشه : دی

mmiladd
18-04-2010, 00:49
نمیشه شانس منچسترو زیاد دونست ؛ چون هم بازیهاش سخته و هم روحیش پایین اومده...

H a m e e d
18-04-2010, 00:59
در مورد بازیهاش که حتی سخت ترینش که با تاتنهامه تو اولدترافورده و بهرحال شانس برد منچستر در این بازی زیاده.
برای تیم های معمولی بازی های پشت سر هم با تیم های بزرگ آسون نیست و انرژی زیادی ازشون میگیره. اون دو تا بازی پشت سر هم که تاتنهام آرسنال و چلسی رو برد تو خونه ش بازی میکرد.
بعدش منچستر میهمان ساندرلند و بعد میزبان استوک هست که بی خطرن:دی (البته امیدوارم:46:)

در مورد روحیه شونم که فرگوسن هیچوقت اهل این ادا اصول ها نبوده که حس کنه "ای وای حالا چی میشه؟!"... مطمئنا به مجموعه تیمش هم انرژی مثبتی رو تزریق میکنه و چون همه ازش حساب میبرن احتمالا از این جهت مشکل خاصی وجود نداره.

flatrish
18-04-2010, 01:03
خیلی حال داد برد امروز!
باز خوبه بازیمون با تاتنهام تو زمین خودمونه وگرنه خیلی خطری شده:31:
نویل رسما قاطی کرده بود، چیکار کرد آخر بازی:21:

pcforlife
18-04-2010, 09:45

این دیگه از اون حرفا بود!!:18:
منچستر که مهمترین بازیش که با تاتنهامه، تو خونه هستش!
در صورتی که چلسی، با لیورپول، در خارج از خانه بازی میکنه...
هر دو تیم با استوک رده 11 جدول تو خونشون بازی می کنن و منچستر با ساندرلند رده 13 در خارج از خانه و چلسی با ویگان 16 امی در خانه باید بازی کنه...
اگر یک امتیاز چلسی رو ندید بگیریم، شانس دو تیم برابره...:20:

به نظر من الان قهرمانی منچستر بسته به لیورپول هستش! اگه لیورپول تا قبل از هفته 37 بتونه خودش رو به واسطه این دو بازی به رده پنجم برسونه، با امید برای چهارم شدن، با چلسی بازی میکنه... ضمنا نباید فراموش کرد که من سیتی و تاتنهام تو هفته آخر (فک کنم بازی عقب افتاده هستش) با هم بازی می کنن! این یعنی امیدواری برای لیورپول... یه چیزی هم الان فهمیدم... بازی هفته آخر چلسی با ویگان شاید در شرایطی باشه که ویگان بخواد تو استمفوردبریج برای فرار از سقوط امتیاز بگیره... الان ویگان با سقوط فقط 4 امتیاز فاصله داره و امروز باید با آرسنال بازی کنه!:20:

قهرمانی چلسی هم به واضح بسته به امتیاز گیری خودش از این سه بازی و البته امتیاز از دست دادن منچستر تو بازی منچستر - تاتنهام هستش... چون دو بازی دیگه منچستر که با استوک و ساندرلند هستش، در شرایطی هست که هیچ کدوم از این دوتیم نه قراره سقوط کنن و نه میتونن رده های بهتری رو به دست بیارن...:20:

درباره روحیه هم که شما میگی باید بگم که، وقتی یه تیم دربی رو دقیقه 93 تو ورزشگاه حریف می بره، روحیش پایینه؟؟!! من که بعد از این برد خیلی امیدوار شدم، ولی واقعا چلسی رو نمیشه در نظر نگرفت!!:31:
خداوکیلی لیگ برتر به قدری پیچیده و حساس و جذاب شده که من تو این سال های اخیر، این جذابیت رو به خاطر ندارم... حیف که هیچ تیم انگلیسی رو تو چمپیونز لیگ نمیبینیم...!:41:
یاعلی:11:

pcforlife
18-04-2010, 09:57
راستی فیناله اف ای کاپ، بعد از رقابت های لیگ هستش... نه؟

Ezel
18-04-2010, 12:31
بازم به قول قلعه نویی خدا رو شاکریم :دی که چلسی امتیاز از دست داد و امید های قهرمانی منچستریها هم مجددا زنده شد و البته قابل پیش بینی هم بود . فقط امیدوارم تاتنهام در بازی با منچستر نتونه این نمایشهای اخیرش مقابل آرسنال و چلسی رو تکرار کنه چون با وجود استاد نویل در دفاع احتمالا فاجعه به بار خواهد آمد .
اون بازی که منچستر نیمه اول 2-0 از تاتنهام عقب افتاد و نیمه دوم 5 گل زد مطمئنا یاد خیلیها مونده .

Ezel
18-04-2010, 15:46
طبق گزارشهای منتشره، سران باشگاه آرسنال به آرسن ونگر مربی فرانسوی شان قرارداد جدیدی را ارائه کرده اند تا بدین ترتیب از حضور مربی شان در رختکن امیریتس تا سال 2014 اطمینان حاصل کنند.

سایت گل – در حالی که تنها یک سال و نیم دیگر از اعتبار قرارداد ونگر باقی مانده است، این مربی ممکن است قرارداد خود را با توپچی ها تمدید نماید.

این در حالی است که آرسنال پنجمین فصل خود بدون کسب هیچ جامی را سپری می کند ولی شانس بسیار کمرنگی وجود دارد که آنها بتوانند در رقابتهای این فصل لیگ برتر به قهرمانی برسند.

با این وجود روند موفقیت ونگر برروی نیمکت مربی گری آرسنال به نحوی بوده که سران این باشگاه راتحت تاثیر قراردهد، چرا که آنها تصمیم دارند تا قرارداد مربی فرانسوی شان را به تمدید برسانند.

این مربی فرانسوی سه بار با آرسنال به قهرمانی لیگ برتر رسیده و چهار بار نیز این تیم را قهرمان اف ای کاپ نموده است.

سران باشگاه لندنی امیدوارند تا بتوانند این قرارداد را تا ماه اکتبر امسال نهایی کنند.

صحبت ها در مورد تمدید قرارداد ونگر در پایان رقابتهای این فصل شروع می شود و در صورتی که این قرارداد به امضا برسد، ونگر تا 65 سالگی در رختکن امیریتس باقی خواهد ماند.

Ezel
18-04-2010, 15:51
شنیده می شود که سران باشگاه یونایتد آماده اند تا پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی با تمدید قرارداد رونی ، دستمزد او را به هفته ای 150.000 پوند افزایش دهند.

سایت گل- طبق گزارش منتشره در نیوز آو د ورلد، سران منچستریونایتد تمایل زیادی دارند تا در مقابل پیشنهاد وسوسه کننده سران باشگاه مادریدی، قرارداد ستاره انگلیسی شان را تمدید نمایند.

در حالی که هنوز دو سال دیگر تا پایان قرارداد وین رونی با اولدترافورد باقی است، سران باشگاه های متعدد اروپایی از جمله رئال مادرید تمایل زیادی دارند تا با پرداخت 90 میلیون پوند این ستاره انگلیسی را به رختکن تیمشان ببرند.

در این میان سران منچستریونایتد نیز در نظر دارند تا با تمدید قرارداد ستاره انگلیسی شان پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی خیال خودشان را راحت کنند و آماده اند تا علاوه بر افزایش دستمزد رونی، بندهای دیگری را نیز به عنوان پرداخت پاداشهای جداگانه در قرارداد این ستاره انگلیسی قرار دهند.

مسئولان منچستر آماده اند تا در صورتی که رونی عنوان بهترین بازیکن سال فیفا و یا هر جایزه فردی دیگری را کسب نمود، مبالغی را به عنوان پاداش به او بپردازند.

ستاره سابق باشگاه اورتون که 24 ساله است، نمایش خیره کننده ای را در رقابتهای این فصل لیگ برتر به اجرا گذاشته و انتظار می رود که یکی از ستاره های سه شیرها در رقابتهای جام جهانی باشد.از همین روست که سران منچستر می خواهند تا پیش از آغاز این رقابتها، با تمدید قرارداد رونی، از وسوسه شدن این ستاره جوان برای پیوستن به تیمهای دیگر جلوگیری به عمل بیاورند.

pcforlife
18-04-2010, 18:46
این فابیانسکی عجب دروازبان فجعیه!!!!:18:

SAMAN-JEEZY
18-04-2010, 21:42
خااااااااااااااااک تو سرت فابیانسکی.گند زدی به ارسنال.اون از پورتو اینم ویگان.اینو از کجا اوردن خداوکیلی؟

Ezel
18-04-2010, 21:48
تیم فوتبال آرسنال با شکستی که عصر یکشنبه در زمین ویگان اتلتیک متحمل شد با قهرمانی این دوره از رقابت‌های لیگ برتر انگلستان وداع کرد.

سایت گل - یاخت مقابل ویگان...کی فکرش را می کرد؟آرسنال که می توانست با برتری مقابل میزبان خود در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در کورس قهرمانی باقی بماند، با نتیجه 3 بر 2 تن به شکست داد تا به طور کامل فکر قهرمانی را از سر بیرون کند.

توپچی‌ها که در این دیدار ابتدا با دو گل تئو والکات (41) و سیلوستره (48) از حریف خود پیش افتاده بودند در دقایق پایانی سه بار توسط واتسون (80)، برامبل (89) و ان زوگبیا (90) دروازه‌شان باز شد تا ناکام بزرگ این دیدار لقب گیرند.
هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های انگلستان امشب با برگزاری یک دیدار بین تیم‌های پورتسموث و آستون ویلا به پایان می رسد.

جدول رده بندی: 1- چلسی 77 امتیاز- 35 بازی 2- منچستریونایتد 76 امتیاز - 35 بازی 3- آرسنال 71 امتیاز - 35 بازی 4- تاتنهام 64 امتیاز - 34 بازی

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

مربی ناامید فرانسوی آرسنال برای تشریح شکست ناامید کننده تیمش لغت کم آورد.

سایت گل- آرسن ونگر،مربی آرسنال پس از تماشای شکست تیمش مقابل ویگان اتلتیک با نتیجه 2-3 واقعا ناامید بود.

ونگر در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« ما اشتباهاتی داشتیم و بازیکنان ویگان به بهترین نحو از آن بهره بردند.آنها در بخش پایانی بازی تند و تیزتر از ما بودند.خیلی سخت است ولی فوتبال ورزشی 90 دقیقه ای است.

شکست آرسنال این تیم را با 6 امتیاز فاصله نسبت به چلسی صدرنشین و عملا خارج از کورس قهرمانی قرار داد و همین سبب شد که ونگر نیز با کمبود کلمات برای تشریح احساساتش مواجه شود.ونگر گفت:« واقعا کلمه ای برای تشریح اینکه چقدرناراحتم نمی یابم.»

این مربی فرانسوی ادامه داد:« در هر صورت ما می بایست به مبارزه مان ادامه دهیم. بازی امروز، دیداری بود که نمی توانستیم شکست را متقبل شویم ولی می بایست به نبردمان ادامه بدهیم.»
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
در غیاب همکارمحترم لطفا بنده رو تحمل بفرمایید :دی:40::11:

VBYOFSKI
18-04-2010, 23:34
بدون شک آرسنال فصل بعد به یه دروازبان نیاز داره، فابیانسکی که افتضاحه، آلمونیا هم که یگیر نگیر دار و اکثرا هم رو دوره نگیرشه، فقط میمونه مانونه (دروازبان سوم) که تو چند بازی ای که تو لیگ انجام داد خیلی خوب بود.

خود ونگر هم گفته آلمونیا هدف بلند مدت براش نبوده، امیدوارم یه دروازبان بگیره.

zahedy2006
19-04-2010, 11:49
مربی ناامید فرانسوی آرسنال برای تشریح شکست ناامید کننده تیمش لغت کم آورد.

سایت گل- آرسن ونگر،مربی آرسنال پس از تماشای شکست تیمش مقابل ویگان اتلتیک با نتیجه 2-3 واقعا ناامید بود.

ونگر در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« ما اشتباهاتی داشتیم و بازیکنان ویگان به بهترین نحو از آن بهره بردند.آنها در بخش پایانی بازی تند و تیزتر از ما بودند.خیلی سخت است ولی فوتبال ورزشی 90 دقیقه ای است.

شکست آرسنال این تیم را با 6 امتیاز فاصله نسبت به چلسی صدرنشین و عملا خارج از کورس قهرمانی قرار داد و همین سبب شد که ونگر نیز با کمبود کلمات برای تشریح احساساتش مواجه شود.ونگر گفت:« واقعا کلمه ای برای تشریح اینکه چقدرناراحتم نمی یابم.»

این مربی فرانسوی ادامه داد:« در هر صورت ما می بایست به مبارزه مان ادامه دهیم. بازی امروز، دیداری بود که نمی توانستیم شکست را متقبل شویم ولی می بایست به نبردمان ادامه بدهیم.»
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

جالبه
روحیه اش بعد اون باخت از من بهتره

البته به امضام هم توجه کنید (که برای آرسنال تمومی نداره!!)

Ezel
19-04-2010, 12:30
سايت گل ـ با پيروزي حياتي منچستريونايتد مقابل منچسترسيتي و شكست چلسي، منچستريونايتد يكبار ديگر در كورس قهرماني قرار گرفته است. اين در حالي است كه به دليل حذف در ليگ قهرمانان كارنامه اين فصل يونايتدها چندان موفق ارزيابي نمي‌شود با اين حال برد روز شنبه هواداران را اميدوار كرده كه آلكس فرگوسن به تمديد قراردادش با منچستريونايتد فكر كند. فرگوسن كه از سال 1986 روي نيمكت منچستريونايتد نشسته است همواره در گفت‌وگوها از احتمال جدايي‌اش از منچستر و بازنشستگي گفته است اما در نهايت مانده و به كار ادامه داده و خيلي‌ها ژوزه مورينيو را نامزد جانشيني او مي‌دانند كسي كه در چلسي جنگ شديدي با فرگوسن داشت و در حال حاضر نيز با وجود موفقيت در ايتاليا دوست دارد به انگليس بازگردد. اما با فرگوسني كه ما مي‌شناسيم شايد مقصد آينده ژوزه همان رئال باشد، نه منچستر كه فعلاً تصور كردنش بدون مربي بزرگش غيرممكن است.

MORINIO
19-04-2010, 12:47
من نیمه اول رو دیدم بعدش خوابم برد وقتی بیدار شدم و نتیجه رو فهمیدم اصلا باورم نمیشد!

Ezel
19-04-2010, 15:58
سایت گل- آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرده که نباید لوکاس فابیانکسی دروازه بان تیمش را مقصر شکست آرسنال مقابل ویگان اتلتیک دانست.

آرسن ونگر در صحبتهایی اعلام کرد که نباید فابیانکسی را مقصر این شکست دانست و در صحبتهایی که در روزنامه سان منتشر شد گفت:« فکر نمی کنم که بتوانیم بگوئیم که ما در این دیدار به خاطر دروازه بانمان شکست خوردیم.من نمی خواهم هیچ فرد خاصی را برای این شکست سرزنش کنم.»

این مربی فرانسوی ادامه داد:« زمانی که تیم تو 0-2 پیش است و بعد تن به شکست می دهی، نمی توانی مصدومیت بازیکنان را توجیه این شکست بدانی. ما اشتباهاتی را مرتکب شدیم و آنها از این اشتباهات بهره بردند.پس از به ثمر رساندن دو گل، تیم ما نظم و انسجام نداشت و من همیشه می ترسیدم که تیم ما به خاطر همین عدم انسجام تنبیه شود. این ناامید کننده ترین شکست فصل ما بود.اکنون حتی تاتنهام و سیتی هم می توانند به ما برسند. می بایست دست کم به یک پیروزی دیگر دست بیابیم تا بتوانیم از حضورمان در جمع سه تیم برتر مطمئن باشیم.»

----------------------------------------------------
متن کامل خبر :

pcforlife
20-04-2010, 12:26
والپیپر برد یونایتد:40: در برابر سیتی

دوستان منچستری این فایل ویدئویی رو حتما دانلود کنن!

شش گل خاطره انگیز پل اسکولز بین سال های 1999 تا 2010
گل ها به ترتیب:

اینتر (1999)
تاتنهام (2003)
بلکبرن (2007)
بارسلونا (2008)
میلان (2010)
منچستر سیتی (2010)

یاعلی:11:

majid_potter7
21-04-2010, 08:58
:27::27::27::12::12::12:

*M!L4D*
23-04-2010, 21:43

آیا شما این بار هم ضایع خواهید شد ؟:27:
بــــــــــــلــــــــــه :دی

MORINIO
23-04-2010, 21:45
این تاپیکو دیگه ول کنید تاپیک جدید برای هفته 36 زده شده !