PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 32 لالیگای اسپانیا

nw_nk
14-04-2010, 22:33
Spain
La Liga
Results/Standings

4/13/2010

21:00
Sporting de Gijon 0-2 Tenerife
Valladolid 2-1 Sevilla
23:00
Getafe 0-0 Villarreal

4/14/2010

Racing 0-1 Espanyol
Zaragoza 1-1 Mallorca
Atletico Madrid 1-1 Xerez
Osasuna 1-1 Malaga
Barcelona - Deportivo

4/15/2010

Almeria - Real Madrid
Valencia - Athletic Bilbao

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
14-04-2010, 22:38
در این لحظه:

1- بارسلونا با 80 امتیاز از 31 بازی
2- رئال مادرید با 77 امتیاز از 31 بازی
3- والنسیا با 56 امتیاز از 31 بازی
4- مایورکا با 51 امتیاز از 31 بازی
5- سویا با 51 امتیاز از 32 بازی
...

nw_nk
14-04-2010, 22:40
سرمربي شيليايي رئال هنوز به قهرماني اميدوار است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - به گزارش روزنامه ماركا، مانوئل پيگريني، سرمربي تيم رئال مادريد، در كنفرانس مطبوعاتي امروزش اعلام كرد كه هيچ نگراني اي در مورد شايعات اخيري كه در مورد آينده اش در تيم رئال شنيده مي شود، ندارد. در روزهاي اخير بعضي از روزنامه هاي اسپانيايي از احتمال اخراج اين مربي شيليايي از تيم رئال در پايان فصل خبرداده اند.

او گفت: "اينكه چه اتفاقي خواهد من را نگران نمي كند. ما مي توانيم در زمان مناسبي بنشينيم و در مورد بازي صحبت كنيم. من نه قصد عذرخواهي دارم و نه مي خواهم شايستگي هايم را اثبات كنم. من هنوز يك سال ديگر با رئال قرارداد دارم و اميدوارم كه به آن پايبند باشم و هنوز مسئولان باشگاه به من نگفته اند كه نمي توانم تا پايان قراردادم در باشگاه بمانم. من مي دانم كه دقيقا بايد چه كاري انجام دهم."

پيگريني در پايان صحبت هايش اظهار اميدواري كرد كه با پيروزي در مقابل آلمريا، شكست در برابر بارسلونا در ال كلاسيكو را پشت سر بگذارند.

"آينده ام مسئله اي است كه كمترين نگراني را براي من ايجاد مي كند. ما قصد داريم در 7 بازي باقي مانده به پيروزي برسيم. هر بازي مي تواند براي ما بسيار مهم و تاثير گذار باشد. هنوز نمي توانيم فكر كنيم كه همه چيز از دست رفته است. بايد ببينيم بارسا چطور نتيجه مي گيرد."

2010/4/14

nw_nk
14-04-2010, 22:54
سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: اينيستا در طول تمرينات مصدوم شد اما ما از او حمايت خواهيم کرد و اميداوريم هر چه سريعتر بهبود يابد.

گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا، گفت: این واقعا موجب تاسف است؛ زیرا او بتازگی از مصدومیت قبلی اش در زمانی کوتاه مداوا شده بود. این مصدومیت دوباره غیرمنتظره بود. اما ما از او حمایت خواهیم کرد و امیداوریم هر چه سریعتر بهبود یابد.

گفتنی است: آندرس اینیستا، فوتبالیست باشگاه بارسلونا اسپانیا، دوباره از ناحیه عضله زانو مصدوم شد و به مدت یک ماه از حضور در میدانهای بازی محروم خواهد ماند.

به این ترتیب اینیستا از حضور در برابر اینتر میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و پنج دیدار لالیگا محروم خواهد ماند.

احتمال دارد بارسلونا مجبور شود از خدمات زلاتان ابراهیموویچ نیز در مصاف با اینتر میلان محروم شود؛ زیرا او نیز مصدوم شده است.

چهارشنبه 25/01/1389

nw_nk
14-04-2010, 23:55
گل اول برای بارسلونا مقابل دیپورتیو لاکرونیا در دقیقه 16 توسط بویان به ثمر رسید.

nw_nk
15-04-2010, 12:26
هفته سی و دوم رقابتهای لالیگاچهارشنبه شب با برگزاری5 دیدار دنبال می شود.

سایت گل - در حالی که شنبه و یکشنبه شاهد برگزاری دیدارهای هفته سی و یکم رقابتهای لالیگا بودیم، هفته سی و دوم این رقابتها سه شنبه شب از سر گرفته شد و چهارشنبه شب نیز 5 دیدار دیگر برگزار گردید. پنجشنبه هم سایر دیدارهای باقی مانده برگزار خواهد شد.

در دیدارهای چهارشنبه شب، تیمهای خه رس و راسینگ سانتاندر مقابل حریفانشان به برتری دست یافتند و دو دیدار نیز با تساوی به پایان رسید.

در پایان هفته سی و یکم رقابتهای لالیگا، بارسلونا با 80 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. رئال مادرید با 77 امتیاز در رده دوم است و والنسیا با 56 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.

در دیدارهای چهارشنبه شب، نتایج زیر به دست آمد:

* اتلتیکو مادرید 1- خه رس 2
گلها: فورلان (12) برای اتلتیکو مادرید و برمخو (9) و آرمنتروس (72) برای خه رس

* اوساسونا 2- مالاگا 2
گلها: پاندینی (11و 48) برای اوساسونا و کایسدو (32) و بها (75) برای مالاگا

* راسینگ سانتاندر 3- اسپانیول 1
گلها: چیته (36 و 50، هر دو از روی نقطه پنالتی) و آرانا (90) برای راسینگ و آلونسو (32) برای اسپانیول

* ساراگوسا 1- مایورکا 1
گلها: سواسو (21) برای ساراگوسا و روچا (13) برای مایورکا

پنجشنبه شب نیز سایر دیدارها برگزار خواهد شد که برنامه این دیدارها عبارتند از:

* آلمریا- رئال مادرید
* والنسیا- اتلیتک بیلبائو

سه شنبه شب نیز این نتایج به دست آمده بود:

* اسپورتینگ خیخون 0- تنریفه 2
* وایادولید 2- سویا 1
* ختافه 3- ویارئال 0

2010/4/15

nw_nk
15-04-2010, 12:29
تیم کاتالان موفق شد تا در دیداری خانگی به سه امتیاز ارزشمند دست بیابد و اکنون با 6 امتیاز فاصله در صدر جدول قرار دارد.

سایت گل - بارسلونا در آخرین دیدار چهارشنبه شب رقابتهای لالیگا موفق شد تا با نتیجه 0-3 از سد دپورتیوو لاکرونیا عبور کند.

با این پیروزی و در حالی که رئال هنوز دیدار این هفته خود را انجام نداده، بارسا با فاصله ای 6 امتیازی نسبت به کهکشانی ها صدر جدول را از آن خود کرده است.

کاتالونیایی ها در جریان این دیدار و تقریبا در طول تمام دقایق بازی مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند و در نیمه دوم به مراتب زیباتر و بهتری بازی کردند.

بویان کرکیچ در دقیقه 16 بازی گل اول تیمش را به ثمر رساند و در نیمه دوم نیز پدرو در دقایقی که تیمش اندکی افت کرده بود، گل دوم تیمش را وارد دروازه تیم میهمان نمود.

با به ثمر رسیدن گل دوم بارسا، کاتالونیایی ها با خیالی راحت تر بازی را دنبال کردند و یایا توره در دقیقه 72 با به ثمر رساندن سومین گل بارسا، تعداد گلهای تیمش را افزایش داد.

بدین ترتیب بارسا با 83 امتیاز از 32 بازی در صدر جدول است. رئال با 77 امتیاز و یک بازی کمتر در رده دوم است و والنسیا 56 امتیاز را از سی و یک دیدار کسب کرده. تیمهای مایورکا و سویا که بازی سی و دوم خود را انجام داده اند با 52 و 51 در رده های بعدی هستند.

2010/4/15

nw_nk
15-04-2010, 12:39
مربی بارسلونا از شاگردانش می خواهد که از فرصتی تاریخی که در اختیارشان قرار گرفته نهایت بهره را ببرند.

سایت گل - پپ گواردیولا، مربی بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که شاگردانش می بایست عطش خود برای قهرمانی در رقابتهای این فصل را نشان دهند.

بارسلونا دیشب و در ورزشگاه نوکمپ با نتیجه 0-3 مقابل دپور به پیروزی رسید. بویان گل اول تیمش را به ثمر رساند و گلهای پدرو و یایا توره، پیروزی را به رختکن تیم کاتالان به ارمغان آوردند.

گواردیولا در صحبتهایی در کنفرانس خبری پایان این بازی گفت: «ما به مراتب بهتر از پایان فصل گذشته هستیم و این نشانه بسیار خوبی است. تیم ما قدرت ذهنی خود را نشان داد و کاملا روشن است که رئال مادرید نیز با تمام وجود ما را تحت فشار خواهد گذاشت.»

مربی جوان بارسا ادامه داد: «هیچ خستگی ای در کار نیست و فقط هیجان و اشتیاق در رختکن تیم ما موج می زند. راه زیادی تا پایان این فصل نمانده و این انگیزه و اشتیاق است که ما را به جایی که باید برسیم، می رساند. ما فرصتهایی تاریخی را پشت سر گذاشتیم که شاید هیچگاه تکرار نشوند. ما می بایست در طول 24 ساعت شبانه روز این گونه فکر کنیم. در حالت عادی، تیمی که 80 امتیاز کسب می کند، قهرمان می شود ولی امسال شرایط کاملا متفاوت است. البته ریتم و انگیزه بازیکنان تیم مرا خوشبین نگاه می دارد.»

مربی بارسا در بخش پایانی صحبتهایش گفت: «اگر ما رقابتهای این فصل با قهرمانی به پایان نبریم، همه این صحبتها بی فایده خواهد بود. من پیش از این نگران بودم، چرا که می ترسیدم که بازیکنان با پیروزی در برنابئو حس کنند که همه چیز تمام شده ولی از عکس العمل شاگردانم در دیدار دیشب واقعا راضی بودم.»

2010/4/15

Dr.FANOOS
15-04-2010, 15:51
آقا عجب گلی زد پدرو........
اگه یادتون باشه پارسال رئال از ال کلاسیکو رفت تا ال کلاسیکو برگشت باخت نداشت.بعد از شکست در ال کلاسیکو برگشت کاخ پوشالی رئال سقوط کرد و بازی های بعد رو هم از دست داد.البته بارسا هم امتیاز از دست داد اما بارسا به خاطر جام باشگاه ها مجبور بود به تیمش استراحت بده از تیم دومش استفاده می کرد فقط اتوئو برای بدست اوردن آقای گلی ثابت تو بود.البته باز هم نشد!

Majid393
15-04-2010, 23:29
Almeria [1 - 2 ] Real Madrid
14' [1 - 0] A. Crusat
27' [1 - 1] C. Ronaldo
69' [1 - 2] R.v.d. Vaart

B L A S T E R
15-04-2010, 23:30
رئال 2-1 برد!
با گلهای رونالدو و وندروارت 26" و 68"
واقعا چه دروازه بانی داره المریا!!

mmiladd
16-04-2010, 00:02
خوب شد که برد.. هنوز رقابت پا به پا پیش میره....

nw_nk
16-04-2010, 11:11
رئال مادرید پنجشنبه شب با نتیجه 2-1 مقابل میزبانش آلمریابه پیروزی رسید.

سایت گل - پس از پیروزی رئال مادرید مقابل میزبانش آلمریا، مانوئل پیگرینی در گفتگوی کوتاهی از شرایط تیمش گفت.

* احساس شما در پایان دیدار مقابل آلمریا چه بود؟

- ما از هر لحاظ بازی خوبی را ارائه دادیم. تیم ما از نظر روانی بازیابی شد و به ویژه پس از شکست دردناک روز شنبه، با پیروزی مقابل آلمریا روحیه خود را باز یافتیم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. شش یا هفت بخت گلزنی را از دست دادیم. هر چند که دروازه بان حریف هم بسیار خوب بود. من از عملکرد شاگردانم راضی هستم. البته می توانستیم گلهای بیشتری را به ثمر برسانیم.

* فکر نمی کنید که تیمتان بیش از حد فرصتهای گلزنی را از دست داد؟

- ما به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم که با نتیجه 2-1 به آن دست یافتیم. در طول نود دقیقه می توانستیم گلهای بیشتری را به ثمر برسانیم. ولی در دقایق پایانی به این فکر می کردیم که نباید گل دیگری را دریافت کنیم.

* بین دو نیمه دیارا را به جای گاگو روانه میدان کردید. دلیل این تعویض چه بود؟

- دیارا به جای گاگو وارد زمین شد، چون گاگو کارت داشت و با حضور او در مرکز زمین، شرایط برای تیممان اندکی پیچیده می شد.

* هنوز شانس قهرمانی برای تیمتان قائل هستید؟

- سه امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم بود. ما می بایست همچنان به تحت فشار قرار دادن بارسا ادامه دهیم. هر دوی ما حریفهای بسیارسرسختی را پیش رو داریم، مثل آلمریا که ما مقابل این تیم به برتری رسیدیم. رئال و بارسا هر هفته برای کسب امتیازهای حساسی تلاش می کند و ما می بایست برای کسب حداکثر امتیازات ممکن بجنگیم تا بتوانیم بارسا را تحت فشار بگذاریم. اکنون نوبت والنسیاست و پیروزی در این دیدار بسیار سخت است. در مورد آینده ام هم باید تاکید کنم که این موضوع اصلا مرا نگران نمی کند.

2010/4/16

nw_nk
16-04-2010, 11:13
مربی والنسیا خواهان آن است که تیمش در دیدارهای خارج از خانه نمایش به مراتب بهتری را به نمایش بگذارد.

سایت گل - اونای امری، مربی والنسیا در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش می بایست به تلاش سخت خود در هر یک از دیدارهای باقی مانده ادامه دهد.

والنسیا دیشب با پیروزی 0-2 در ورزشگاه مستایا توانست اختلاف خود با تیم رده چهارمی جدول را به 7 امتیاز برساند.

گلهای داوید سیلوا در جریان این دیدار پیروزی را از آن والنسیا کرد تا بازیکنان این تیم، امیدوار به کسب سهمیه ای در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به تلاش خود ادامه دهند ولی امری مربی والنسیا معتقد است که ماموریت به انتها نرسیده.

او گفت: «باید متوجه باشیم که تیم ما در مستایا قوی است. ما در اوج آمادگی هستیم ولی در خارج از خانه اوضاع برای ما به نحو دیگری است که باید این روند بهبود یابد.»

او در ادامه با تشریح دیدار تیمش مقابل بیلبائو گفت: «ما خوشحالیم، چون بازی فوق العاده ای بود و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اکنون می بایست به دیدار یکشنبه شبمان فکر کنیم.»

2010/4/16

nw_nk
16-04-2010, 11:42
جدول لالیگا در پایان هفته 32:

Team Pts GP
Barcelona 83 32
Real Madrid 80 32
Valencia 59 32
Mallorca 52 32
Sevilla 51 32
Athletic Bilbao 48 32
Getafe 47 32
Villarreal 46 32
Deportivo 43 32
Atletico Madrid 40 32
Osasuna 38 32
Almeria 37 32
Sporting de Gijon 37 32
Espanyol 37 32
Racing 35 32
Zaragoza 33 32
Malaga 32 32
Tenerife 29 32
Valladolid 28 32
Xerez 26 32

Ezel
16-04-2010, 11:47
حسرت به دل من مونده یکبار رئال گل اول رو بزنه ، همیشه داره گل اول رو میخوره که یحتمل به علت تفکرات مبتنی بر فضا دادن به حریف و استفاده سریع از ضد حملات مهندس پیگرینیه .

shahshahani
16-04-2010, 12:52
حسرت به دل من مونده یکبار رئال گل اول رو بزنه ، همیشه داره گل اول رو میخوره که یحتمل به علت تفکرات مبتنی بر فضا دادن به حریف و استفاده سریع از ضد حملات مهندس پیگرینیه .
زمان کاپلو هم همینطور بود.

B L A S T E R
16-04-2010, 12:57
رئال مدافع درست حسابی نداره...
دیشب فقط راموس یه تنه دفاع میکرد ..واقعا با تعصب بازی میکنه... توپ رد شه بازیکن رد نمیشه :دی
حیف مصدومیت په په همه چیزو بهم ریخت!