PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AION آنلاین در ایران جواب میده ؟

Black-Ninja
14-04-2010, 21:13
ســلام دوستان

من میخوام که سرور AION را در ایران راه بندازم تمام امکانات هم آماده است حالا نظر شما چیه ؟

لطفا در نظر سنجی بالا نظر خود را اعلام کنید و اگر توضیحات اضافه ای دارید در اینجا مطرح کنید .

HoJJaT_07
14-04-2010, 21:51
من میگم نه چون زیاد تو ایران جا نیفتاده . یکم صبر کن مثل wow و shaiya جا بیفته ... آخه هنوز خیلیا نمیدونند aion چیه :دی

ÖMID
14-04-2010, 22:33
من موافقم و اعلام امادگی برای همکاری میکنم .... :31:
من شنیدم که بازی در حد wow هستش

armin_punisher6
14-04-2010, 22:42
میشه یکم دربارش بگین؟

ÖMID
14-04-2010, 23:19
میشه یکم دربارش بگین؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
صفحه یک و شش رو نگاه کن ....

Zizzigolo
14-04-2010, 23:41
من میگم نه چون زیاد تو ایران جا نیفتاده . یکم صبر کن مثل wow و shaiya جا بیفته ... آخه هنوز خیلیا نمیدونند aion چیه :دی
میشه بگین پس کی باید جا بیوفته؟ و چطور؟
wow چطور جا افتاد؟
یکی مثل همین اقا یه سرور زد به نام پیشگامان که باعث شد خیلیا به طرف wow برن

هر چی زودتر این کارو کنی بهتره
من که خیلی دوست دارم این بازی رو هم تجربه کنم

Black-Ninja
15-04-2010, 17:23
منتظر هستم isp مقدار BW مورد نظر را در اختیار من قرار بده و سرور ران بشه .

ما فعلا یک سرور wow داریم درخواست کردیم کمی bw به ما اضافه کنند تا aion را ۱ هفته تست Run کنم .

فکر می کنم ایران به بازی های جدید نیاز داره و امیدوارم که استقبال بشه .

Zizzigolo
15-04-2010, 18:14

ما فعلا یک سرور wow داریم درخواست کردیم کمی bw به ما اضافه کنند تا aion را ۱ هفته تست Run کنم .

فقط یک مشکل هست و اونم تهیه بازیه
باید بازی رو خودتون در اختیار متقاضی ها قرار بدین

ÖMID
15-04-2010, 23:24

ببخشید امکان داره بپرسم سرور رو از کجا تهیه کردید ؟

*Ali*
16-04-2010, 09:32
علی آقا کارخوبی میکنی . اومدن یه بازی جدید مثل wow میتونه تغییر خیلی خوبی باشه ولی اگه میخوای همه طرفش جذب بشن باید سروری تو مایه های پیشگامان و ... راه اندازی کنی . با تبلیغات درست حتما جواب میده ، موفق باشی

Black-Ninja
16-04-2010, 11:44
علی آقا کارخوبی میکنی . اومدن یه بازی جدید مثل wow میتونه تغییر خیلی خوبی باشه ولی اگه میخوای همه طرفش جذب بشن باید سروری تو مایه های پیشگامان و ... راه اندازی کنی . با تبلیغات درست حتما جواب میده ، موفق باشی

ممنون دوست عزیز .

T@Z
16-04-2010, 13:25
Aion
جالبه اصلا فکر نمیکردم کسی آشنایی داشته باشه و حالا می بینم حرف از زدن سروره !!
درباره این بازی باید بگم که اصلا با wow قابل قیاس نیست گرافیک کارتونی wow نداره و100% از WOW با حالتره گرافیکش جزئیات و خیلی چیزایدیگه... آزادی عمل توش خیلی زیاده مثلا میشه رنگ لباسو عوض کنی و ......
در وجه مقایسه wow همون پیکان مدل 72 هستش و AION ماکسیما:21:

ShadowHex
16-04-2010, 17:46
Aion
جالبه اصلا فکر نمیکردم کسی آشنایی داشته باشه و حالا می بینم حرف از زدن سروره !!
درباره این بازی باید بگم که اصلا با wow قابل قیاس نیست گرافیک کارتونی wow نداره و100% از WOW با حالتره گرافیکش جزئیات و خیلی چیزایدیگه... آزادی عمل توش خیلی زیاده مثلا میشه رنگ لباسو عوض کنی و ......
در وجه مقایسه wow همون پیکان مدل 72 هستش و AION ماکسیما:21:

علت اینکه کسی اشنایی زیادی با این بازی نداره اینه که سازنده ی کره ای ip ایران رو تحریم کرده

ÖMID
16-04-2010, 21:54
البته یه چیزی !
فقط زمان زیادی میخواد که افراد بشناسن بیان بازی کنن باید حداقل 700 کارکتر تو بازی باشه که باحال بشه ...
راستی سرور رو whois کردم فهمیدم !

Black-Ninja
16-04-2010, 22:57
مقدار حجم فایل هم حدود 7 گیگ هست که می توانید از سایت خود بازی Download کنید .

من Download کردم بعد از RUN سرور برای ارسال میزارم .

ShadowHex
17-04-2010, 01:00
مقدار حجم فایل هم حدود 7 گیگ هست که می توانید از سایت خود بازی Download کنید .

من Download کردم بعد از RUN سرور برای ارسال میزارم .

تا جایی که من اطلاع دارم aion بیش از 12 گیگ حجمشه!

T@Z
17-04-2010, 01:17
16 گیگ یکی از دوستام داره دان میکنه (Torrent) گمانم patch هاشم حساب باید کرد:27:

mhv_kntu
17-04-2010, 11:10
کار خوبیه اگه بشه . فقط بگم بازی در حد wow نیست حتی در حد shaiya هم نیست . حجم اصل بازی بدونه پچ 9.9 گیگ بود . و جذابیت اصلی بازی هم بازی روی سرور اصلی هست . ولی برای آشنایی خیلی خوبه .

Zizzigolo
17-04-2010, 14:42
این روزها wow و aion رو با shaiya مقایسه میکنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gomgashte_r
17-04-2010, 17:26
کار خوبیه اگه بشه . فقط بگم بازی در حد wow نیست حتی در حد shaiya هم نیست . حجم اصل بازی بدونه پچ 9.9 گیگ بود . و جذابیت اصلی بازی هم بازی روی سرور اصلی هست . ولی برای آشنایی خیلی خوبه .

با سلام خدمت همه دوستان

كفتم بد نيست منم در مورد اين بازي بدم.راستش رو بخواين من الان حدود يك ماه هست كه بازي براي يه كيم نت راه اندازي كردم و كلي هم طرفدار داره.
مي خواستم بكم كه كرافيك اين بازي فوق العاده بالاست روي كرافيك 512 به زور كار ميكنه.
واقعا بازيه اكشني هست .روي اين سروري كه من دارم لول 9 ميشه برواز كرد:5:.
كفتم اكه كسي مي خواد يه دنياي واقعي رو جلوي روي خودش ببينه مي تونه اين بازي رو دانلود كنه و حالشو ببره.
كمكي خواستين ما در خدمتيم.
در ضمن توي تابيك خودش اطلاعات لازم براي ابديتش رو دادم.من براي اين بازي حدود 4 ماه وقت كذاشتم و من از ارزش بالاي اين بازي اكاه بودمز
لطفا اظهار نظر نكنين وقتي اطلاعات دقيقي ندارين اين جيزي كه من ميبينم با جيزي كه اين رفيقم ميكه يه دنيا تفاوت هستش

mhv_kntu
17-04-2010, 17:51
با سلام خدمت همه دوستان

كفتم بد نيست منم در مورد اين بازي بدم.راستش رو بخواين من الان حدود يك ماه هست كه بازي براي يه كيم نت راه اندازي كردم و كلي هم طرفدار داره.
مي خواستم بكم كه كرافيك اين بازي فوق العاده بالاست روي كرافيك 512 به زور كار ميكنه.
واقعا بازيه اكشني هست .روي اين سروري كه من دارم لول 9 ميشه برواز كرد:5:.
كفتم اكه كسي مي خواد يه دنياي واقعي رو جلوي روي خودش ببينه مي تونه اين بازي رو دانلود كنه و حالشو ببره.
كمكي خواستين ما در خدمتيم.
در ضمن توي تابيك خودش اطلاعات لازم براي ابديتش رو دادم.من براي اين بازي حدود 4 ماه وقت كذاشتم و من از ارزش بالاي اين بازي اكاه بودمز
لطفا اظهار نظر نكنين وقتي اطلاعات دقيقي ندارين اين جيزي كه من ميبينم با جيزي كه اين رفيقم ميكه يه دنيا تفاوت هستش
lol
من نظر خودم رو گفتم . ضمنا اظهار نظر هم می کنم . شما کی هستی که می گی اظهار نظر نکنید ؟!
الان هر کی یذره بد بگه در مورد این باز شما باید بیاید فحش بدی ؟
آقایون بازی هیچ نقصی نداره ! همه برید گیم نت این آقا بازی کنین حال کنین .( حالا درست و آگاهانه نظر دادم ؟ )

ÖMID
17-04-2010, 22:53
کلا این بازی با هر بازی که بگید مقایسه شده ... که بیشتر اونا به دلیل تعصب بوده :41:
ولی درستش اینه که کسی که مقایسه میکنه باید نه shaiya باز باشه و نه aion باز (مثلا wow باز باشه بهتره):8:
ولی اگر سرور فری باشه به قول دوستمون برای اشنایی خیلی خوبه و بعدا به aion سفر کردن:7::40:

T@Z
18-04-2010, 15:18
فک نکنم بحث تعصب باشه چون خودم متعصبترین Rogue در بازی Wow هستم ولی اگه دوستمون یه 3 -4 تا دمو میدی این حرفشو پس می گرفت البته ایشون نظر خودشونو دارن و واسه همه محترم هست!
یه نگاه بندازین متوجه میشین :27: البته اگه متوجه نشدین....:21:

hadi_gamer
18-04-2010, 21:15
اولا بگم که من هیچ تعصبی روی هیچ بازی ای ندارم.قصد مقایسه هم ندارم.فقط این رو میدونم و روش پافشاری میکنم که اگه قراره بازی ای رو انجام بدم فقط و فقط روی سرور اصلی انجام میدم چون این بازیها جوری هست که آدم وقت و زمان زیادی صرفش میکنه و اگه قرار باشه یه روز آن بشی و ببینی تمام زحماتت به باد رفته من یکی که تحملش رو ندارم.این نکته اصلیش بود و نکته بعدی اینه که سرورهای فری پر از اشکال و باگ و چیت و.... هستن اکثرا هم آف هستن.من هم از این چیزها متنفرم.پس حالا که بنا به دلایلی نمیتونم WOW رو تو سرور اصلیش بازی کنم رفتم سراغ یه بازی فری مثل shaiya که حداقل از اصلی بودن سرور و اون اشکالاتی که در بالا گفتم مطمئن هستم و مطمئنم زحماتم به باد نمیره اگر هم یه روزی خواستم پول بدم از امکانات بیشتر بازی استفاده میکنم.
اون دوستی هم که با نیشخند گفتن این روزها shaiya رو با aion مقایسه میکنن دوست دارم بدونم اصلا shaiya رو یه ثانیه بازی کرده یا حداقل aion رو تو سرور اصلی بازی کرده.تو سرور اصلی هم نه تو سرور فری بازی کرده؟که میاد اینجا و بچه هایی که فری بازی میکنن رو مسخره میکنه.
در مورد aion هم من با توجه به تحقیقاتی که کردم و عکس ها و دموهایی که دیدم و ریویوهایی که تو سایتهای mmorpg خارجی خوندم این بازی رو با perfect world international مقایسه کردم یعنی گرافیک بازی- سبک مبارزات که در آسمان یا زیر آب هست- جزئیات ساختن صورت و بدن کاراکتر و خیلی خصوصیات دیگه.پس اگه به این سبک علاقه داشته باشم مطمئنا یا aion رو تو سرور اصلی بازی میکنم یا میرم perfect world رو بازی میکنم که یه بازی فری هست و تو سرور اصلیش بازی میشه و سبکش دقیقا مانند aion هست.من خودم چون perfect world هم بازی میکنم خیلی از دوستان خارجی که دارم aion رو هم امتحان کردن یعنی رفتن بازی کردن و برگشتن و گفتن که این perfect world بهتره.البته اونا هم نظر خودشون رو گفتن تازه اونا تو سرور اصلی بازی میکردن.خوب بعضی ها هم گفتن aion بهتره.
به هر حال این نظر شخصی من بود.

Zizzigolo
18-04-2010, 21:31
اولا بگم که من هیچ تعصبی روی هیچ بازی ای ندارم.قصد مقایسه هم ندارم.فقط این رو میدونم و روش پافشاری میکنم که اگه قراره بازی ای رو انجام بدم فقط و فقط روی سرور اصلی انجام میدم چون این بازیها جوری هست که آدم وقت و زمان زیادی صرفش میکنه و اگه قرار باشه یه روز آن بشی و ببینی تمام زحماتت به باد رفته من یکی که تحملش رو ندارم.این نکته اصلیش بود و نکته بعدی اینه که سرورهای فری پر از اشکال و باگ و چیت و.... هستن اکثرا هم آف هستن.من هم از این چیزها متنفرم.پس حالا که بنا به دلایلی نمیتونم WOW رو تو سرور اصلیش بازی کنم رفتم سراغ یه بازی فری مثل shaiya که حداقل از اصلی بودن سرور و اون اشکالاتی که در بالا گفتم مطمئن هستم و مطمئنم زحماتم به باد نمیره اگر هم یه روزی خواستم پول بدم از امکانات بیشتر بازی استفاده میکنم.
اون دوستی هم که با نیشخند گفتن این روزها shaiya رو با aion مقایسه میکنن دوست دارم بدونم اصلا shaiya رو یه ثانیه بازی کرده یا حداقل aion رو تو سرور اصلی بازی کرده.تو سرور اصلی هم نه تو سرور فری بازی کرده؟که میاد اینجا و بچه هایی که فری بازی میکنن رو مسخره میکنه.
در مورد aion هم من با توجه به تحقیقاتی که کردم و عکس ها و دموهایی که دیدم و ریویوهایی که تو سایتهای mmorpg خارجی خوندم این بازی رو با perfect world international مقایسه کردم یعنی گرافیک بازی- سبک مبارزات که در آسمان یا زیر آب هست- جزئیات ساختن صورت و بدن کاراکتر و خیلی خصوصیات دیگه.پس اگه به این سبک علاقه داشته باشم مطمئنا یا aion رو تو سرور اصلی بازی میکنم یا میرم perfect world رو بازی میکنم که یه بازی فری هست و تو سرور اصلیش بازی میشه و سبکش دقیقا مانند aion هست.من خودم چون perfect world هم بازی میکنم خیلی از دوستان خارجی که دارم aion رو هم امتحان کردن یعنی رفتن بازی کردن و برگشتن و گفتن که این perfect world بهتره.البته اونا هم نظر خودشون رو گفتن تازه اونا تو سرور اصلی بازی میکردن.خوب بعضی ها هم گفتن aion بهتره.
به هر حال این نظر شخصی من بود.

اره هیچ تعصبی در حرفات دیده نمیشه :31:
خدا اون روز رو نیاره من برم سراغ free mmo و خیلی مسخرست میبینم کسانی بازی های paid mmo بزرگی همچون wow رو با بازی های free مقایسه میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
18-04-2010, 21:50
تقریبا هادی همه چیزو گفت منم در تایید صحبتاش یه چیز بگم ...
اصلا قصد ندارم زحمات کسانی که سرور تو ایران راه میندازن رو زیر سوال ببرم ولی شما ببین همین wow چندتا سرور تو ایران داشت ؟ هر کدوم چند ماه یا نهایتاً یه سال کار کردن رفتن . جز اینکه وقت و پول و اعصاب بازیکن رو گرفتن کار دیگه ای کردن ؟ فقط یه سرور درست حسابی موندگار شد که اونم پیشگامان هستش . حالا از دوستانی که توی Blizz بازی میکنن بپرسین بازی توی اونجا چه فرقی با بازی توی بهترین سرور ایرانی داره ؟ اصلا یه دنیای دیگست !! به جز اینکه شما توی سروی بدون باگ-چیت-لگ-همیشه آنلاین-ساپورت 24/7 و ... بازی میکنی .

hadi_gamer
18-04-2010, 23:48
اره هیچ تعصبی در حرفات دیده نمیشه :31:
خدا اون روز رو نیاره من برم سراغ free mmo و خیلی مسخرست میبینم کسانی بازی های paid mmo بزرگی همچون wow رو با بازی های free مقایسه میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعید میدونم تا حالا اصلا بازی آنلاین کرده باشی.بهتره به جای مسخره کردن دیگران بری اطلاعات خودت رو بیشتر کنی و احترام به دیگران رو یاد بگیری.پست من رو هم متوجه نشدی چند بار دیگه بخون تا متوجه بشی چی گفتم.میدونم برات سنگینه که این جملات رو درک کنی ولی یه خورده سعی کن.اگه مثل دیگران دلیل و منطقی برای حرفات داری رو کن و بحث کن اگر هم نداری چیزی نگو و ساکت باش.

Zizzigolo
19-04-2010, 00:22
میبینم shaiya باز ها ریختن تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط موندم چرا دارین به این بازی الکی گیر میدین

mhv_kntu
19-04-2010, 12:39
خدا اون روز رو نیاره من برم سراغ free mmo و خیلی مسخرست میبینم کسانی بازی های paid mmo بزرگی همچون wow رو با بازی های free مقایسه میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lol
شما بهتره بازی mmo رو کلا ببوسی بزاری کنار با این حجم وسیع اطلاعاتی که داری .
پرفسور زیزی گولو شما بهتره یه ذره بیشتر در مورد بازی های F2P سرچ بزنی .
بازی shaiya فقط free to begin هست . هر غلطی تو این بازی بخوای بکنی باید پول خونت رو بدی . من کسایی رو می شناسم تو بازی که ساعتی 5 تا 15 دلار واسه این بازی خرج می کنن . یه ست لباس High end این بازی داره با قیمت های هزار دلاری معامله میشه . کلیه آیتم های بدرد بخور بازی پولی هست . بعد یه سری پروفسور میان میگن بازی Free هست و چون Free هست نمیشه با Paid مقایسه کرد . !!! برای زنده موندن کراکترمون برای 1 ماه ما باید یه آیتم 47.9 دلاری بخریم (فقط برای زنده موندن ) . تو این بازی رسما مفهوم هر چقدر پول بدی آش می خوری رو می فهمی .
کلا بازی های Free به دو دسته تقسیم میشن . یه سری بازی هایی که کلا Free هستن و معمولا هم ارزش بازی کردن ندارن و یه سری دیگه که فقط Free 2 Begin هستن و نیاز به شارژ ماهیانه این جور چیزا ندارن ولی اکثر آیتم های بازی پولی هست مثل Shaiya و 12ُSky و .. با این کارشون یجورایی محدودیت پرداخت پول رو برمی دارن .

میبینم shaiya باز ها ریختن تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط موندم چرا دارین به این بازی الکی گیر میدینکلا خصلت ایرانی ها همینه تا نظر محالف می بینن شروع به فحش دادن و مسخره کردن می کنن در حالی که دو زار بار خودشون نیست .

gomgashte_r
19-04-2010, 14:50
lol
من نظر خودم رو گفتم . ضمنا اظهار نظر هم می کنم . شما کی هستی که می گی اظهار نظر نکنید ؟!
الان هر کی یذره بد بگه در مورد این باز شما باید بیاید فحش بدی ؟
آقایون بازی هیچ نقصی نداره ! همه برید گیم نت این آقا بازی کنین حال کنین .( حالا درست و آگاهانه نظر دادم ؟ )

با سلام خدمت شما

منم فقط نظر شخصيه خودم رو كفتم .اكه لحنم يه خورده بد بود شرمندم:11:.
فقط مي خواستم بكم كه اين بازي به اون شكلي كه شما دربارش فكر ميكني نيست خيلي بيشتر از اينها روش كار شده.من shaiya رو بازي كردم ولي خداييش رو اكه بخواين در حد aion نيست .
درسته كه سرور اصلي aion رو نميشه بازي كرد ولي اون سرور فري كه توي تابيك خودش معرفي كردم يكي از بهترين سرور هاس كه حدود 1 سالي هست داره كار ميكنه و كلي هم عضو داره .
خلاصه اينكه اكه كسي از حرفم هاي من ناراحت شده من از صميم قلب ازش معذرت مي خوام.:11::11:
و به خدا قصد هيج كونه توهيني رو نداشتم:40:

Shahroozs2
19-04-2010, 16:17
این بازی مثل shaiya فری هست یا پولیه؟

Zizzigolo
19-04-2010, 16:38
again lol
شما بهتره بازی mmo رو کلا ببوسی بزاری کنار با این حجم وسیع اطلاعاتی که داری .
پرفسور زیزی گولو شما بهتره یه ذره بیشتر در مورد بازی های F2P سرچ بزنی .
بازی shaiya فقط free to begin هست . هر غلطی تو این بازی بخوای بکنی باید پول خونت رو بدی . من کسایی رو می شناسم تو بازی که ساعتی 5 تا 15 دلار واسه این بازی خرج می کنن . یه ست لباس High end این بازی داره با قیمت های هزار دلاری معامله میشه . کلیه آیتم های بدرد بخور بازی پولی هست . بعد یه سری پروفسور میان میگن بازی Free هست و چون Free هست نمیشه با Paid مقایسه کرد . !!! برای زنده موندن کراکترمون برای 1 ماه ما باید یه آیتم 47.9 دلاری بخریم (فقط برای زنده موندن ) . تو این بازی رسما مفهوم هر چقدر پول بدی آش می خوری رو می فهمی .
کلا بازی های Free به دو دسته تقسیم میشن . یه سری بازی هایی که کلا Free هستن و معمولا هم ارزش بازی کردن ندارن و یه سری دیگه که فقط Free 2 Begin هستن و نیاز به شارژ ماهیانه این جور چیزا ندارن ولی اکثر آیتم های بازی پولی هست مثل Shaiya و 12ُSky و .. با این کارشون یجورایی محدودیت پرداخت پول رو برمی دارن .
کلا خصلت ایرانی ها همینه تا نظر محالف می بینن شروع به فحش دادن و مسخره کردن می کنن در حالی که دو زار بار خودشون نیست .

پس با این تعاریف این بازی فقط به درد احمق ها میخوره چون با حالی که فری هست ولی سازنده فقط هدفش پول دراوردنه

Zizzigolo
19-04-2010, 16:40
این بازی مثل shaiya فری هست یا پولیه؟

پولیه دوست عزیز

ÖMID
19-04-2010, 20:24
در اضافه نظر دوستان منم فقط نظر خودمو میگم
به نظر من کسایی که از تاپیکهای دیگه ای میان نظر ندن بهتره. چون هر کی باشه حتی من میگم که از روی تعصب میان اینجا
خوب اگه بازی aion بده دیگه نیاید اینجا!
نظر من اینه که shaiya دیگه قدیمی شده از گرافیگ گرفته تا .... هر چند شاید جذاب باشه
یا کسایی که مدت طولانی بازی میکنن جذاب تر باشه
ولی aion یه بازی کامله و ربطی هم به perfect world نداره اکثرا بازی های به این سبک که جدید میان همه چی توشون پیدا میشه. مثل wow که نمیشه با perfect world مقایسه کرد حالا shaiya این موارد رو نداره هیچی .
در ادامه صحبت های mhv_kntu بگم که بازی های رایگان خرجشون از همه بیشتره وقتی که تو بازی پیشرفت کردید برای ادامه بقای خودتون باید حتما پول خرج کنید وگرنه 10 سال طول میکشه که جز نفرات اول باشید .
این بازی پولیه ماهی حدود 15 دلار فکر کنم و هر کی جدی میخواد بازی کنه فقط سرور خودش ! و برای اشنایی میشه از سرور فری همینجا استفاده کرد که احتمالا همون اولشم کلی باگ اینا خواهد داشت !

mhv_kntu
19-04-2010, 21:53
پس با این تعاریف این بازی فقط به درد احمق ها میخوره چون با حالی که فری هست ولی سازنده فقط هدفش پول دراوردنه
پرفسور همه بازی ها Online برای ساخت و ایجاد سرور و ساپورت و پشتیبانی بعد از ایجاد مخصوصا با تعداد user های بالا خرج سنگینی دارن و هر بازی خرجش رو یجوری در میاره . بعلاوه ساخت بازی یک صنعت درآمدزا هم بشمار میاد و کمپانی های سازنده قطعا به پول درآوردن هم فکر میکنن . این شکل بازی ها هم بسیار زیاد هست .
دلیل نمیشه که چون کمپانی سازنده به پول درآوردن فکر می کنه بازیکن های اون بازی رو احمق خطاب کرد . احمق کسایی هستن که دوزار از چیزی بارشون نیست و بقیه رو مسخره می کنن .

DJmoji
19-04-2010, 22:07
پرفسور همه بازی ها Online برای ساخت و ایجاد سرور و ساپورت و پشتیبانی بعد از ایجاد مخصوصا با تعداد user های بالا خرج سنگینی دارن و هر بازی خرجش رو یجوری در میاره . بعلاوه ساخت بازی یک صنعت درآمدزا هم بشمار میاد و کمپانی های سازنده قطعا به پول درآوردن هم فکر میکنن . این شکل بازی ها هم بسیار زیاد هست .
دلیل نمیشه که چون کمپانی سازنده به پول درآوردن فکر می کنه بازیکن های اون بازی رو احمق خطاب کرد . احمق کسایی هستن که دوزار از چیزی بارشون نیست و بقیه رو مسخره می کنن .
ولشون کن بزار کار خودشون رو بکنن محمد.
عیسی به دین خود موسی به دین خود
صلوات بفرست

Zizzigolo
19-04-2010, 22:25

شما چرا اینقد زود عصبی میشین؟
با توجه به چیزایی که خودتون در مورد این بازی گفتین وقت گذاشتن برای این بازی حماقت هست. چرا؟

برای اینکه زنده بمونی باید پول بدی!:18:
بعضی از ایتم ها رو میشه با پول گرفت " این چه فرقی با donor های تو سرورای مجانی داره؟ " شاید بگین اینجا باگ و ... نیست ولی اینم قابل قبول نیست که با پول دادن بهترین ایتم ها رو بخری و شاید هم این ایتم ها end game باشه
ایتم های که با پول میفروشن end game هستن؟

یعنی بالانس و برابری بین کاربرا با دادن پول از بین میره

امثال این بازی های زیادن
بازی مجانی شروع میشه ولی برای پیشرفت موانعی جلوت میزارن که مجبورت میکنه پول پرداخت کنی

پولی که خرج این بازی میکنید رو بهتر نیست خرج بازی های بزرگی مثل wow کنید؟

HoJJaT_07
22-04-2010, 22:59
بابا محمد هادی ول کنید اینو این با خودشم مشکل داره آدم با کسی که نمیفهمه چیزی رو که بحث نمیکنه .

راستی یکم shaiya رو بد توصیف کردی . بازی کاملا مجانی اما میتونی یه سری آیتمو بخری میتونی خودت تو بازی به دست بیاره . این بستگی داره که میخوای بازی کنی یا مثل یک سری **** که فقط میخوان مثل آدم های احمق پول بدند و فوی بشند مثل تمامی سرورای فری wow

Black-Ninja
24-04-2010, 22:08
به احتمال زیاد WoW Head نیز پشتیبانی اطلاعات دیتابیس AION رو به عهده بگیره !

MR.Punisher
24-04-2010, 23:42
شما چرا اینقد زود عصبی میشین؟
با توجه به چیزایی که خودتون در مورد این بازی گفتین وقت گذاشتن برای این بازی حماقت هست. چرا؟

برای اینکه زنده بمونی باید پول بدی!:18:
بعضی از ایتم ها رو میشه با پول گرفت " این چه فرقی با donor های تو سرورای مجانی داره؟ " شاید بگین اینجا باگ و ... نیست ولی اینم قابل قبول نیست که با پول دادن بهترین ایتم ها رو بخری و شاید هم این ایتم ها end game باشه
ایتم های که با پول میفروشن end game هستن؟

یعنی بالانس و برابری بین کاربرا با دادن پول از بین میره

امثال این بازی های زیادن
بازی مجانی شروع میشه ولی برای پیشرفت موانعی جلوت میزارن که مجبورت میکنه پول پرداخت کنی

پولی که خرج این بازی میکنید رو بهتر نیست خرج بازی های بزرگی مثل wow کنید؟

خیلی ها این بازی رو بازی می کنن.خود من هم بازی می کنم.اصلا هم حماقت نیست.
این بازی 3 تا mode اصلی داره.normal و hard و Ultimate.در نرمال و هارد اگه بمیری مشکلی پیش نمیاد.
در اولتیمیت هست که با مردن کاراکترت پاک میشه و باید یه آیتم بخری تا از پاک شدن کاراکترت جلوگیری کنی.
یه سری آیتم هایی هم هستن که سرعت پیشرفت رو زیاد می کنن و پولی هست.
پس می بینی که بازی کردن این بازی اونقدر هم احمقانه نیست.تازه می تونی آیتم های پولی رو داخل
بازی از افراد دیگه با gold خود بازی بخری.
خود من ultimate mode رو تا لول آخرش رفتم و پول نپرداختم.
اول راجع به بازی تحقیق کن بعدا اظهار نظر کن و بازیکن هاش رو احمق خطاب کن زیزین قلی.

ÖMID
25-04-2010, 00:07
به احتمال زیاد WoW Head نیز پشتیبانی اطلاعات دیتابیس AION رو به عهده بگیره !
خوب اگه اینطور باشه چی میشه ؟

Zizzigolo
25-04-2010, 00:21
خیلی ها این بازی رو بازی می کنن.خود من هم بازی می کنم.اصلا هم حماقت نیست.
این بازی 3 تا mode اصلی داره.normal و hard و Ultimate.در نرمال و هارد اگه بمیری مشکلی پیش نمیاد.
در اولتیمیت هست که با مردن کاراکترت پاک میشه و باید یه آیتم بخری تا از پاک شدن کاراکترت جلوگیری کنی.
یه سری آیتم هایی هم هستن که سرعت پیشرفت رو زیاد می کنن و پولی هست.
پس می بینی که بازی کردن این بازی اونقدر هم احمقانه نیست.تازه می تونی آیتم های پولی رو داخل
بازی از افراد دیگه با gold خود بازی بخری.
خود من ultimate mode رو تا لول آخرش رفتم و پول نپرداختم.
اول راجع به بازی تحقیق کن بعدا اظهار نظر کن و بازیکن هاش رو احمق خطاب کن زیزین قلی.

اینجور بازی ها برای کسانی طراحی شده که مشکل مالی دارن و نمیتونن بازی های مثل wow رو در سرور اصلی بازی کنند
به نظر من بازی کردن در هر سروری که با پول بشه خودت رو بالا بکشی وقت حروم کردن و حماقته

وقت خیلی با ارزش تر از اینه که بخوام برم در مورد امثال این بازی های فری تحقیق کنم
با بازی های فری خوش باشید

ÖMID
25-04-2010, 00:27
:27::27::27:
میاید این تاپیک و عکس العمل نشون میدید. بازیکنان شایا رو منظورم هستش :27:
شما وقتی که از یه بازی خوشتون نمیاد دیگه نمی رید تو تاپیکش مثل خودم که نمیام تاپیک شایا
ولی وقتی شما این همه عکس العمل نشون میدید عملا دارید میگید که :
aion بهتر از شایا هستش ولی ما تعصب داریم وقبول نمیکنیم که aion بهتر از شایا هستش:27:
و گرافیگ , داستان نحوه جنگ و ... همه این ها (aion) همش چرت و دروغی بیش نیستند:21:
شرکت الکی نمیاد که بده یه بازی 14 گیگی بسازه یه چنین پروژه بزرگی حتما درست کار شده .
و این باعث شده که با wow مقایسه بشه و در موارد زیادی از فروم ها امتیاز بالاتری گرفته .
و جناب هم دارن سرور ایرانی میسازن .
و همون طور که شایا هم 7 سال پیش خوب کار شده بود.

Black-Ninja
25-04-2010, 02:04
خوب اگه اینطور باشه چی میشه ؟

این یعنی اینکه این بازی انقدر محبوب شده که سایت بزرگی مثل wowhead الان استایل AION رو در Homepage خودش قرار داده !

و شایعه شده که میخواد بخش هایی از Database نظیر Zone ها Npc ها Object ها و برخی چیز های دیگر در صفحه اختصاصی در آدرس مختص به AION قرار بگیره.

Shahroozs2
25-04-2010, 10:28
حالا بلاخره سرور این بازی زده میشه یا نه؟

C0OPeR
25-04-2010, 11:35
اینجور بازی ها برای کسانی طراحی شده که مشکل مالی دارن و نمیتونن بازی های مثل wow رو در سرور اصلی بازی کنند
به نظر من بازی کردن در هر سروری که با پول بشه خودت رو بالا بکشی وقت حروم کردن و حماقته

وقت خیلی با ارزش تر از اینه که بخوام برم در مورد امثال این بازی های فری تحقیق کنم
با بازی های فری خوش باشید

lol بابا :دي
دفعه قبل خواستم جواب بدم بيخيال شدم ولي باز ديدم دوباره همه رو به جز خودت احمق فرض كردي ... (كافر همه را به كيش خويش پندارد)
شما خيلي ادعات ميشه wow خفنه ؟ چند وقته wow بازي ميكني ؟
من تا پارسال (حدود 4 سال) wow بازي ميكردم تو blizz ديگه خسته شدم رفتم سراغ بازي هايي مثل PWI و shaiya كه خدايي خيلي هم باهاشون حال كردم . shaiya خيلي كم بازي كردم ولي 7-8 ماه با چند تا از بچه هاي فروم PWI بازي ميكرديم ... نه تنها چيزي از wow كم نداره حتي خيلي زيبا و جالب و متنوع هم طراحي شده . شما بچه مايه داري دوست داري پول بدي بعد بياي اينجا بگي آره من blizz بازي ميكنم , اين ديگه به مشكلات روحي رواني خودت برميگرده .

به قول بچه ها گفتني نشستي بيرون گود ميگي لنگش كن !
حتي كوچكترين پيش زمينه در مورد همچين بازي هايي نداري خيلي راحت مياي اظهار نظر ميكني و مخالفان رو احمق ميدوني ...

Black-Ninja
25-04-2010, 15:10
به نظر من اگر به سوابق سازندگان بازی های Wow و Aion نگاه کنیم متوجه خواهیم شد .

بازی wow یک بازی است که در اروپا ساخته شده که خیلی از صنعت بازی سازی آسیا قدرتمند تر هست .

Aion فکر می کنم آغاز یک تحول عظیم در ساخت بازی های MMORPG در آسیا می باشد و برای درک بهتر این 2 بازی و قضاوت بهتر است به Movie های این بازی ها یک نگاهی بیندازید البته با کیفیت HD .

ÖMID
25-04-2010, 15:17
ChaGHaL جان بسته تروخدا. اولا شما شایا بازی نکردی دوما من شایا بازی کردم wow هم بازی کردم خود سرور wow زمین تا اسمون شایا فرق داره .

C0OPeR
25-04-2010, 16:18
بحث برتری بازی نسبت به هم نیست وگرنه معلومه wow سرتره !
ولی اینکه هر بازی به جز wow مزخرفه و هر کی بازی کنه احمقه فرق داره :دی

Zizzigolo
25-04-2010, 17:21
ادمايي كه كارو زندگي ندارن و وقتشونو با بازي فري و بي درو پيكر سپري ميكنن زياده
بزارين هر چي دلشون ميخوان بگن
فقط امار بي پول هاي فري باز خوب مياد دستم lol

Zizzigolo
25-04-2010, 17:31
بهتره با چشمان باز پستاي منو بازبيني كني
من نگفتم به جز wow همه بازي هاي ديگه بازي كردنشون حماقته
من گفتم بازي كردن بازي هاي كه درونش با پول ميشه ايتم خريد و خلاصه با پول ميشه همه كار كرد حماقته
شما كلي وقت ميزارين تا يه ايتمي بدست بيارين ولي يه بنده خداي ديگه اونو راحت با پول ميگيره
اين حماقت نيست و وقت حروم كرن نيست؟
اگه نيست شما به اين چي ميگين؟

mhv_kntu
25-04-2010, 17:46
هر کی بازی free بازی کنه خره ! xD

ÖMID
25-04-2010, 18:22
هر کی بازی free بازی کنه خره ! xD
شما وقتی به خودت توهین میکنی چطور انتظار داری ما توهین نکنیم ؟:27:
این یعنی اینکه الان هر چی شنیدین حقتون بود !!!:27:

mhv_kntu
25-04-2010, 19:12
شما حتی اطلاعاتتون در مورد کنایه ها و تیکه ها هم که صفر هست .

MR.Punisher
25-04-2010, 19:52

ببین رفیق.تو چند سالته؟
جدا درک این چیزا رو نداری.معلومه چیزی از بازی ها هم بارت نیست که اینجوری مقایسه می کنی.

دوستان کسی باهاش بحث نکنه.این بنده خدا هیچ رقمه راضی نمیشه.

ÖMID
25-04-2010, 21:14
شما حتی اطلاعاتتون در مورد کنایه ها و تیکه ها هم که صفر هست .
انتظار داری که من اونو کنایه فرض بدم ؟:27:

ببین رفیق.تو چند سالته؟
جدا درک این چیزا رو نداری.معلومه چیزی از بازی ها هم بارت نیست که اینجوری مقایسه می کنی.

دوستان کسی باهاش بحث نکنه.این بنده خدا هیچ رقمه راضی نمیشه.

با سلام و خسته نباشید :27:

سئوال اول مهم نیست چون بحث سر بازی هست نه بحث سرسن سال .(در صورتی که خیلی کنجکاو بودید میتونید به پروفایل بنده سربزنید).:27:

اما در مورد نظر دوم شما من باید جواب بدم ؟ فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه.
ومطمئن هستم که تا به حال به جز شایا چیز دیگه ای بازی نکردی (احتمالا 20 سال پیش یه بازی دو بعدی بازی کردی نه ؟)

و بنده wow و شایا رو بازی کردم و به جرات میگم که شایا و wow قابل مقایسه .حتی aion , wow از نظر سبک و ازادی قابل مقایسه نیست چه برسد که با شایا مقایسه شود !!!

سیاست های کاری شرکت های مثل شایا دیگه از ساختن بازی های free در اومده .عوضش اومدن aion روساختن که چشم حسودا بترکه:27:

من نمیدونم واقعا شما واسه چه کاری میاید این تاپیک ؟؟؟
اینجا محل بحث و گفتگو درباره بازی aion هست و نه مقایسه اون با بازی های دیگر . عنوان تاپیک رو بخون!

*Ali*
26-04-2010, 11:03
دوستان فقط و فقط نظر سنجی درباره ایجاد سرور AION . اگر بحث دیگه ای بشه مجبورم برخورد کنم .

hellbhell
08-06-2010, 11:21
سلام
به نظر من aion برای کسایی که چند ساله دارن wow بازی می کنن و حتی کسای دیگه تنوع خوبی باشه
ولی نباید انتظار اینو داشت که سرور ایرانی به سرعت با استقبال روبهرو بشه
چون یه چیز حتمی که وجود داره اینه که کسی که از خارج نمیاد اینجا بازی کنه
بعد چیزه دیگه اینه که ممکنه خیلی ها در ایران این بازی رو بشناسن ولی ایا این بازی به همون نسبتی که میشناسن, در ایران پخش شده یا نه ؟!؟
الان پر جمعت ترین سرور wow در ایران جمعیت کسایی که انلاین هستن بیشتر از 200 نفر نمی رسه تازه با چند سال تبلیغ
!!!

iran_100
20-07-2010, 18:23
سلام
سايت خارجيش كجاست

Arrowtic
20-07-2010, 18:39
من دعوا رو ترك كردم!:دي
شماهاهم دعوا نكنيد.
___
من اين بازيو دانلود و نصب كره بودم ولي اجرا نميشد.ميزدم فايلشو هيچي نميشد و بالا نميومد.چه كنم؟

Angel Of Darkness
24-02-2011, 06:35
سلام این بازی چرا اجرا نمیشه ؟