PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید فوری

msa d820
14-04-2010, 15:11
سلام عزیزان ما یه مریض داریم که از پاهاش عکس گرفتن بعد دکتر تو مشهد بهمون گفت عکس بگیرین برام ایمیل کنید آخر ایمیلش mums.ac.irهستش می خواستم بدونم با یاهو میشه براش ایمیل فرستاد تازه عکسی می خوام بفرستم حجمش زیاده حدود 2.5مگ سایتی که اینو آپلود کنه هست بعدش آموزش فرستادنش رو هم بگین من رو فروم شما خیلی حساب کردم آخه من به عموم گفتم من میتونم خواهش می کنم هر چه زودتر منو راهنمایی کنید مرسی

.::SMS::.
14-04-2010, 15:28
بله میشه و مشکلی هم نداره
شما وارد ایمیلتون بشد و گزینه New Mail رو انتخاب کنید و بعد دکمه attach files رو بزنید و در صفحه باز شده، دکمه Browse رو بزنید تو آدرس عکستون رو پیدا کنید و روش دبل کلیک کنید. آدرس فایل در اون نوار نشون داده میشه
بعد روی دکمه Attach files بالا کلیک کنید و منتظر باشید تا عکستون آپلود بشه (مدت این زمان بستگی به سرعت اینترنت شما داره)
بعد که دوباره به صفحه نوشتن ایمیل وارد شد، در قمست to آدرس ایمیل طرف رو به طور کامل بنویس و در قسمت subject موضوع ایمیل رو و بعد send کن

farhad_vbs
14-04-2010, 15:34
سلام عزیزان ما یه مریض داریم که از پاهاش عکس گرفتن بعد دکتر تو مشهد بهمون گفت عکس بگیرین برام ایمیل کنید آخر ایمیلش mums.ac.irهستش می خواستم بدونم با یاهو میشه براش ایمیل فرستاد تازه عکسی می خوام بفرستم حجمش زیاده حدود 2.5مگ سایتی که اینو آپلود کنه هست بعدش آموزش فرستادنش رو هم بگین من رو فروم شما خیلی حساب کردم آخه من به عموم گفتم من میتونم خواهش می کنم هر چه زودتر منو راهنمایی کنید مرسی
ساز عکس رو می تونی با نرم افزار های مختلف کم کنی،2mb برا آپ مشکلی نداره.
هم می تونی فایل رو تو یه سایت آپلود کنی،لینکشو براش Email کنی و هم تو خود یاهو Attach کنی.
برو تو یاهو میل،New رو بزن،تو قسمت "To" ایمیل رو وارد کن(XXXXX@mums.ac.ir)،تو قسمت Subject موضوع رو بنویس،Attach File رو بزن فایل رو انتخاب کن،بعدشم متن رو بنویس.Send
اگه خواستی عکس رو تو یه سایت دیگه آپ کنی برو به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sadra18
19-04-2010, 20:30
دوستان من امروز که می خواستم فایلی رو پیوست کنم دایما پیغام می اومد که امکان استفاده از این سرویس وجود نداره و بعدا امتحان کن اشکال ازکجاست و من باید چکار کنم ایا راه دیگری برای ارسال ازطریق نت هست یا نه حجم فایلم حدود 3 مگا است

farhad_vbs
24-04-2010, 11:56
دوستان من امروز که می خواستم فایلی رو پیوست کنم دایما پیغام می اومد که امکان استفاده از این سرویس وجود نداره و بعدا امتحان کن اشکال ازکجاست و من باید چکار کنم ایا راه دیگری برای ارسال ازطریق نت هست یا نه حجم فایلم حدود 3 مگا است
اگه نمی تونی پیوست کنی،رو یکی از سایت ها آپلود کن.
rapidshare.com
mediafire.com
.
.
.