PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

صفحه ها : [1] 2

S.Y.K
14-04-2010, 14:13
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Ubi Soft Paris

ناشر : Ubi Soft

تاریخ انتشار : Q3 2010

سبک : Modern Tactical Shooter

پلتفرم (ها) : PC -Xbox 360 - Play Station 3 - Wii - PSP - DS

مود ها : Single Player - Multi Player

ESRB Rating : RP ( Rating Pending

باکس شات رسمی بازی :

قابلیت نامرئی بودن از دیرباز رویای دانشمندان دولت بوده است ، آنها مشتاق بودند که به این ترتیب دشمنان خود را تسلیم کنند.اما در دنیای Ghost Recon : The Future Soldiers این رویا به واقعیت تبدیل شده است."جنگ تغییر کرده است " این جمله طبق صحبتهای سازنده ی بازی Jean Bernard Jacon است که ادعا می کند سربازان آینده هر کدام یک f-16 در پاهای خود دارند !در نگاه اولیه ی ما به بازی روشن است که صحبتهای Jason درباره ی بازی و قابلیت های آن دور از ذهن نیست

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[RIGHT]Future Soldiers ما را به 15 سال جلوتر می برد و داستان اشباح را برای ما بیان می کند.آنها یک واحد نظامی هستند که از سربازانی خبره تشکیل شئه است و به جدید ترین تسلیحات و تکنولوژی های روز مجهز شده اند.یک جناح ملی قدرتمند دولت روسیه را سرنگون کرده و به کشور های نفت خیز شمال اروپا حمله ور شده است.و اینجاست که برای جلوگیری از جنگ جهانی و برقراری صلح ایالات متحده اشباح (GHOST) خود را برای مقابله با این جناح روانه ی میدان جنگ می کند.شما در نقش یک سرباز تازه استخدام شده با نام Kozak هستید.اگر چه شما در بیشتر جریان بازی کنترل او را در دست دارید اما شما تجربه ی جنگ را از دید کاراکتر های دیگر مانند یک بادی گارد یک مهندس و حتی یک غیر نظامی را خواهید داشت.شما می تونانید یکی از 4 کاراکتر بازی را با عنوان : Recon ، مهندس ، فرمانده یا تک تیر انداز jتجربه کنید.هر کلاس مجهز به طیف وسیعی از سلاح های با تکنولوژی بالاست که از طریق پژوهش های دولت وقت ( در بازی) به دست آمده است.UBI Soft پاریس به ما گفته است بیشتر سلاح های موجود در بازی در ایلات متحده توسط دفتر DARPA مورد آزمایش توسعه و تحقیق است و انتظار می رود از آنها در جنگ های آینده استفاده شود ! سربازان Recon مجهز به قابلیت استتار نوری هستند که در تریلر بازی دیده شد ، به وسیله ی این قابلیت قادرید نور را منحرف کنید.لباس استتار به شما این اجازه را می دهد در حالی که ایستاده اید تقریبا نامرئی شوید.
مهندسان قادرند با استفاده از پالس الکترو مغناطیسی تمام دستگاه های التریکی اطراف خود را نابود کنند.این اسلحه تمام ارتباطات یک منطقه ی کوچک را متوقف می کند و همچنین می تواند تمام موتور های الترنیکی یک ناوگان را از کار بیندازد.مهندسان همچنین می توانند هواپیما های بدون سرنشین کوچک و وسایل نقلیه ی بدون سرنشین مجهز به انواع اسلحه را کنترل کنند.هواپیما های بدون سرنشین کوچک می توانند برای ورود به مناطقی که تعداد دشمنان در آن زیاد است استفاده شوند و باعث می شوند که انسان با خیال راحت تری کار را به پایان برساند.
فرماندهان اساس کلاس های جنگی را تشکیل می دهند.سلاح اصلی آنان یک تفنگ قدرتمند است ، که می تواند در درگیری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.قسمت بالایی این تفنگ خود یک اسلحه کاملا اتوماتیک است و دارای یک سر نیزه ی مربع شکل برای در گیری های تن به تن و بریدن سیم های خار دار است.قسمت پایین اسلحه می تواند شامل طیف وسیعی از اسلحه های زیر انداز مانند Shotgun و نارنجک پرتاب کن باشد.علاوه بر اسلحه مهندسان خمپاره های دستی (قابل حمل) را برای نابود کردن تاسیسات بزرگ یا گروه بزرگی از دشمنان حمل می کنند.دیگر اعضای گروه هم می توانند دشمنان ر ابرای شما به منطقه ی مورد نظر کشانده و همچنین می توانند به طور مستقیم آنها را مورد هدف قرار دهند.این کار به خصوص زمانی که تک تیر انداز ها وارد عمل می شوند بسیار موثر است و آنها می تواند اهداف را در فاصله های معین مورد هدف قرار دهند.
شما قادر خواهید بود بازی را به صورت Single-Player یا Split-Screen و یا بازی در Xbox LIVE خواهید بود.بخش Champing بازی شامل 14 ماموریت خواهد بود که UBI Soft به ما گفته که چیزی حدود 12 - 14 ساعت ساعت به طول می انجامد.همچنین بازی در حالت Multi Player تا 16 نفر را ساپورت می کند.شما می توانید به عنوان هر یک از 4 کلاس و در هر یک از Map ها به بازی بپردازید.Map ها شامل شهری ، حومه ی شهری ، و ... می شوند.حالت ها و مود های استاندارد از جمله Deathmatch و تسخیر پرچم در بخش Multi Player موجود است هر چند که قبل از انتشار بازی تعداد بیشتری از نها معرفی خواهد شد.یک سیستم Level بندی نیز به بازی اضافه شده است که به شما پاداش هایی از جمله اسلحه های جدید ، Upgrade ها و بالا رفتن مقام در leaderboard جهانی را می دهد.برای به دست آوردن این Level ها شما باید به جمع آوری امتیاز بپردازید.که در حالت Single - Playerو Online Mode بازی گنجانده شده است.بزرگترین نوآوری Future Soldiers قابلیت Link-Up کردن سیستم و که می تواند در مود های Online و Co-op مورد استفاده قرار گیرد.این قابلیت به شما اجازه می دهد که توانایی های خود را با دیگر هی تیمی های خود که در جبهه های جنگ در کنار شما ایستاده اند به اشتراک بگذارید.Link-Up کردن سیستم تنها با فشار یک دکمه فعال می شود که به هم بازی شما به عنوان یک از اعضای تیم کنترل می دهد. کاراکتر شما به طور اتوماتیک در سرتاسر جبهه ی جنگ به همراه سردسته ی تیم می رود.در هنگام Link-Up کردن سیستم و بازی گروهی ممکن است تعدادی از گیمر ها تجربه ی کافی برای طرح بندی یک نقشه ی مناسب را نداشته باشند که با پیشروی در بازی و انجام بیشتر آن و همچنین گفتگو از طریق چت تجربه ی آنها برای طرح نقشه و ارائه ی پوشش مناسب بیشتر می شود.همچنین در حالت Link-up کردن سیستم قادر هستید توانایی های خاصی را با دیگر اعضای تیم به اشتراک بگذارید.به عنوان مثال قابلیت استتار نوری را می توانید با دیگر اعضای تیم به اشتراک بگذارید.سیستم لینک همچنین می تواند به نفع مهندسان هم باشید زیرا می توانند هواپیما های بدون سرنشین را بدون از دست دادن اعضای گروه کنترل کنند.

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[RIGHT]همانند دیگر نسخه های قبلی سری بازی های Ghost Recon بازی دارای سیستم کاور گیری نیز خواهد بود.در یکی از تریلر هایی که UBI Soft به ما نشان داد بخشی از گیم پلی به نمایش در آمده که در آن Kozak در حال کاور گیری در پشت ماشین ها و ساختمان ها بود.شما قابلیت شارژ کردن منطقه و سر خوردن از پشت کاور ها و در سرتاسر زمین را دارا هستید که تاثیر بر انیگز به نظر می رسد.در کل تغییرات ظاهری بازی نشان می دهند که بسیار پر جنب و جوش تر از گذشته شده است.Ghost Recon: Future Soldier در تاریخ Q3 2010 و برای پلتفرم های PC -Xbox 360 - Play Station 3 - Wii - PSP - DS منتشر می شود.نسخه ی Multi-Player و بتای بازی قرار است در تابستان منتشر شود

تصاویر بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20e_thumb_ign.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20ign.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباکس شات رسمی بازی

نسخه ی Xbox 360

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* باکس شات نسخه های دیگر به زودی قرار داده خواهد شد

منابع

*این پست به مرور زمان آپدیت خواهد شد

Mostafa NBA
14-04-2010, 14:39
از این سبک بازی ها خوشم میاد. مثل سری COD و خیلی بازی های اکشن دیگه, شلوغ نیست و باید با برنامه دشمن ها رو از بین برد و به جنگ واقعی نزدیک تره !

sinak3
14-04-2010, 15:23

خوب این بازی هم رفت به لیست بازی هایی که از ناتال پشتیبانی می کنند.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sam Fisher 11
15-04-2010, 21:00
یادش بخیر اولین بازی که تو 360ام گذاشتم GR AW2 بود... gearsنداش مغازه جاش اینو بردم چنان این بازی روی من تاثیر گذاشت که مطمئنم هیچوقت فراموش نمیکنم بسکه تم و جوش به واقعیت نزدیک بود... همیشه یه حس دلهره و هیجان داشتی... فوق العاده بود...یاد تابستان 86 بخیر: دی

مرسی بابت تاپیک امیدوارم مثل تاپیکش بازی خوبی از آب دربیاد...;)

Guts
16-04-2010, 00:04
این یکمی خالی بندیه دیگه این که نامرئی میشه اینا خیلی جالی نیست.

CATALONIA
16-04-2010, 09:16

اسم بازي Future Soldier هست ! 
يعني ممكنه در آينده امكان پذير بشه ... 
در كل هم دنياي گيم بر پايه ي تخيلات و نو آوري هاي نويسنده هاي بازي ها طراحي شده ! 
و ميشه هزاران چيز ديگه در بازي ها پيدا كرد كه هيچ وقت نشه در واقعيت اون ها رو ساخت يا انجام داد .

Guts
16-04-2010, 10:22
اسم بازي Future Soldier هست !
يعني ممكنه در آينده امكان پذير بشه ...
در كل هم دنياي گيم بر پايه ي تخيلات و نو آوري هاي نويسنده هاي بازي ها طراحي شده !
و ميشه هزاران چيز ديگه در بازي ها پيدا كرد كه هيچ وقت نشه در واقعيت اون ها رو ساخت يا انجام داد .
بله میدونم اسم بازی سرباز آینده هست ولی این بازی همیشه معروفیت و وجه تمایزش نسبت به بقیه بازی‌های shooter به خاطر واقعی بودن سبک و نوع بازی هست، حالا این‌که نامرئی بشه به نظر من از واقعیت دور میشه من که خوشم نمیاد وگرنه من خودم همیشه از فَن‌های این بازی بودم.

S.Y.K
16-04-2010, 12:19
بله میدونم اسم بازی سرباز آینده هست ولی این بازی همیشه معروفیت و وجه تمایزش نسبت به بقیه بازی‌های shooter به خاطر واقعی بودن سبک و نوع بازی هست، حالا این‌که نامرئی بشه به نظر من از واقعیت دور میشه من که خوشم نمیاد وگرنه من خودم همیشه از فَن‌های این بازی بودم.
کاملا می دونم چی میگی سعید جان
اما به نظر میاد Ubi خیلی به خودش مطمئنه
حتی عکس سربازی که روی Box Shot بازی هم هست اثراتی از نامرئی شدن به وضوح دیده میشه
فقط امیدوارم اون بلایی رو که سر Splinter Cell Conviction آوردن سر این نیارن
به SC c هم خیلی مطمئن بودن !

CATALONIA
16-04-2010, 22:12
Ghost Recon: Future Soldier multiplayer beta detailed

B3HZ@D
17-04-2010, 14:02

البته دوست عزیز این رو بگم که دانشمندان به یک سری تکنیک های نامرئی کردن دست پیدا کردن...
روش جدیدی که اونا پیدا کردن از این قراره توی این روش هر نوری که به وسیله تابیده میشه بوسیله روش جدید اونا منحرف میشه و به اشیائ برخرود نمیکنه...برای مشاهده هر چیزی توسط چشم باید نور تابیده شده به اون جسم برخورد کنه و تصویر اون توی چشم منعکس بشه تا قابل دیدن باشه ولی با پیشرفت علم تونستن کاری کنن که نور اجسام یا اشیاء رو دور بزنه و بدین وسیله قابل رویت نباشه...خلاصه با پیشرفت علم هر چیزی داره ممکن میشه
یک ضرب المثل هست که میگه کار نشد نداره...برای این قضیه هم صدق میکنه

راستی ممنون بابت تاپیک و توضیحات...عالی بود...من که با همه نسخه های این بازی زندگی کردم و بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستم.

در ضمن شرمنده که بحث اولم بی ربط بود...فقط خواستم یک توضیحی داده باشم

djmd
18-04-2010, 22:43
یه سوال تو این نسخه هم آیا واسه کنسول ها به حالت TPS خواهد بود و برای PC حالت FPS ؟! ... مطلبی گفته نشده هنوز ؟!

night lord
19-04-2010, 18:10
پسر چقدر حال میده اینو با ناتال بازی کنی!:31:
فیل گیمرو کسی دیده؟؟؟ عینه اون میشه حتما!

Guts
19-04-2010, 18:51
البته دوست عزیز این رو بگم که دانشمندان به یک سری تکنیک های نامرئی کردن دست پیدا کردن...
روش جدیدی که اونا پیدا کردن از این قراره توی این روش هر نوری که به وسیله تابیده میشه بوسیله روش جدید اونا منحرف میشه و به اشیائ برخرود نمیکنه...برای مشاهده هر چیزی توسط چشم باید نور تابیده شده به اون جسم برخورد کنه و تصویر اون توی چشم منعکس بشه تا قابل دیدن باشه ولی با پیشرفت علم تونستن کاری کنن که نور اجسام یا اشیاء رو دور بزنه و بدین وسیله قابل رویت نباشه...خلاصه با پیشرفت علم هر چیزی داره ممکن میشه
یک ضرب المثل هست که میگه کار نشد نداره...برای این قضیه هم صدق میکنه

راستی ممنون بابت تاپیک و توضیحات...عالی بود...من که با همه نسخه های این بازی زندگی کردم و بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستم.

در ضمن شرمنده که بحث اولم بی ربط بود...فقط خواستم یک توضیحی داده باشم
دوست عزیز خسته نباشی این همه فکر کردی، نور که به اشیاء برخورد نکنه نامرئی نمیشه اون جسم سیاه میشه. تا حالا جای بی‌نور یا کم نور نرفتی؟!

B3HZ@D
20-04-2010, 22:00
حالا خوبه که من این همه فکر کردم...شمایی که که فکر نکرده حرف میزنی
من توی پستم در مورد مکان کم نور یا بی نور صحبت کردم؟!
من میگم این تکنولوژِی جدید نور رو منحرف میکنه...یعنی دیگه بازتابی وجود نداره که بخواد تصویری منتشر بشه
تا حالا نشنیدی که میگن برای ثبت یک تصویر توی مردمک چشم باید نور به اون جسم بخوره و بازتاب اون توی چشم منعکس بشه و به مغز برسه و تصویر دیده بشه...
حالا وقتی نور به چیزی برخورد نکنه اون دیده نمیشه...

Guts
21-04-2010, 10:31
حالا خوبه که من این همه فکر کردم...شمایی که که فکر نکرده حرف میزنی
من توی پستم در مورد مکان کم نور یا بی نور صحبت کردم؟!
من میگم این تکنولوژِی جدید نور رو منحرف میکنه...یعنی دیگه بازتابی وجود نداره که بخواد تصویری منتشر بشه
تا حالا نشنیدی که میگن برای ثبت یک تصویر توی مردمک چشم باید نور به اون جسم بخوره و بازتاب اون توی چشم منعکس بشه و به مغز برسه و تصویر دیده بشه...
حالا وقتی نور به چیزی برخورد نکنه اون دیده نمیشه...
دوست عزیز بازم حرف خودت رو می‌زنی وقتی جسمی نور رو منعکس نکنه یا اصلاً نوری بهش نرسه که بخواد منعکس کنه سیاه میشه نه نامرئی، برای نامرئی شدن باید نور رو کامل از خودش عبور بده مثل شیشه، اینا دیگه در حد دبستان می‌خوای بیشتر برات توضیح بدم!!!

Turok-71
22-04-2010, 01:06
آقایون!!
ادامه ی مناظره ی علمی تون رو به یه جای دیگه منتقل کنید لطفا!!

toorajjj
22-04-2010, 17:19
دوست عزیز خسته نباشی این همه فکر کردی، نور که به اشیاء برخورد نکنه نامرئی نمیشه اون جسم سیاه میشه. تا حالا جای بی‌نور یا کم نور نرفتی؟

ببنید فقط یک سوئ تفاهم است شما هر دو درست میگید اما اگه به تریلر نگاه کنید ودر اصل نامرئی شدن 1- بیشتر برای جاهای کم نور طراحی شده و بکار خواهد رفت ( در عمل و در تخیل ) 2- این نامرئی شدن در واقع یک نوع همرنگ شدن با محیط ( استتار واقعی و پیشرفته ) خواهد بود .
با تشکر از دوستمون که تاپیک را باز کردند من خودم این بازی اولین بازی عمرم بود که تو pc بازی کردم . بی صبرانه منتظر بازی هستیم .

GHOST RECON
07-05-2010, 13:43
دوستان حالا چرا سر نامرئي شدن اينقدر بحث ميكنيد دوست داريد بازي هايي رو كه انجام ميديم مثل فيلم هاي ايراني كه اصلا تخيل نداره عشقي باشه اونم يه داستان عشقي مزخرف همه ي بازي به اينه كه امكانات پيشرفته و تخيلي در بازي وجود داشته باشه
------------
من تمام نسخه هاي اين بازي رو بازي كردم به نظر من تو نسخه هاي قبل اين بازي بهترين و طبيعي ترين بازي در نوع خودش بود و حالا هم تا اين نسخه جديد رو نبينيم و تو شرايط بازي فرار نگيريم نميتونيم راجع به اون نظر بديم كه بازي خيلي تخيلي هست يا نه

alireza2099
07-05-2010, 20:29
به نظر من بازی بسیار بزرگی رو شاهد خواهیم بود .:20:
این بحث تخیل هم دراکثر بازیها تخیل ار گونه های متفاوت به چشم میخوره ولی نامرئی شدن به هیچ وجه دوراز ذهن نیست .:27:
من که تریلر رو دیدم به نظر نمیومد که زیادی تخیلی باشه..
تمام صحنه هایی که توی تریلر بود کاملا واقع گرایانه بود.فقط همین نامرئی شدن بود وبس .:27:

Advanced Ali-001
07-05-2010, 20:43
تاریخ انتشار : Q3 2010
دوستان این بازی بازی بعدی سری تام یعنی بازی بعدی گاست ریکون دو هست؟؟؟؟؟؟
بعد این تاریخ انتشارشو نگرفتم کیه؟؟؟؟؟؟
ممنون
علی.

Advanced Ali-001
07-05-2010, 20:51
سلام دوستان ببخشید بعد از بازی گاست ریکون2این اومده؟؟؟؟؟؟؟
تاریخ انتشارش کیه؟؟؟؟؟
علی.

Mostafa NBA
08-05-2010, 09:42
سلام دوستان ببخشید بعد از بازی گاست ریکون2این اومده؟؟؟؟؟؟؟
تاریخ انتشارش کیه؟؟؟؟؟
علی.

قراره فصل سوم ماه میلادی عرضه بشه یعنی چیزی بین 2 تا 4 ماه آینده. تابستون امسال :46:

m64m64
10-05-2010, 18:03
تریلر شو گرفتم . عجب چیز خوفیه:27:

mohammad_twe
12-05-2010, 19:40
شرمنده اینجا میپرسم :دی
ghost recon 2 برای pc با کنسول ها فرق داشت ؟؟؟:دی

PS2PS2PS2
04-07-2010, 10:22
سلام من از تریلری که تو گیم اسپات دیدم چند تا عکس براتون آپلود کردم .....باید بگم که گیم پلی و گرافیکش خیلی قشنگه:
ببخشید که کیفیتشون پایینه.....اگه میخواین به ترتیب ببینین از پایین شروع کنید:

REZAt1980
08-07-2010, 14:49
عجب؟!!

متاسفانه الان در یک خماری مطلق به سر میبریم در زمینه ی بازی.

و از تابستان، حملات شدید بازی ها شروع میشه. اینها فکر نمی کنند که ما هم آدمیم. چرا بازی ها رو یه دفعه با هم میفرستن و بعد یه دفعه خماری شروع میشه.

کال آف دیوتی و کرایسیس و مافیا و گاست ریکون و ..... . چه شود.

kurosh08
30-07-2010, 11:37
خبری از این بازی نسیت؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟؟؟؟؟ :41:

B3HZ@D
30-07-2010, 13:42
سلام من از تریلری که تو گیم اسپات دیدم چند تا عکس براتون آپلود کردم .....باید بگم که گیم پلی و گرافیکش خیلی قشنگه:
ببخشید که کیفیتشون پایینه.....اگه میخواین به ترتیب ببینین از پایین شروع کنید:

جناب این لینک های که برای اسکرین شات ها گذاشتین کار نمیکنه
بی زحمت یه تست بکن

toorajjj
31-07-2010, 17:14
متاسفانه اگ اشتباه نکنم بازی تاخیر خورده تا با بازیهای همرده همزمان نشه و مشکل فروش پیش نیاد و در ضمن شاید میخوان 3D ش بکنن کی میدونه ؟

Lt.Ali
31-07-2010, 17:20
ها ظاهرا" یا باطنا" بازی توپـی میشه ... مطمئنـی تاخیـر خورد منبع داری ؟ :41:

toorajjj
01-08-2010, 14:36
ها ظاهرا" یا باطنا" بازی توپـی میشه ... مطمئنـی تاخیـر خورد منبع داری ؟ :41:
آره یادمو توی بخش اخبار کوتاه همین سایت خوندم . متاسفانه تا مدت زیادی بازی شوتر واقعی نداریم !:41:

Killzone2
17-08-2010, 13:22

شرکت یوبی‌سافت از جزییات و خبر های جدید دو بازی Tom Clancy’s Ghost Recon برای پلتفرم Wii و Tom Clancy’s Ghost Recon Predator برای PSP را رونمایی کرد. هر دو نسخه این سری نوامبر امسال به بازار عرضه می‌شوند.

جزییات نسخه مربوط به پلتفرم PSP:
داستان و رویدادهای بازی Ghost Recon Predator در جنگل‌های سریلانکا رخ می‌دهد جایی که Ghostها تنها 72 ساعت وقت دارند تا مسیر را برای حمله هوایی ایالات متحده امریکا آماده کنند. همزمان یک درگیری آشکار نیز با صنایع افغانستان در حال وقوع است. افرادی که در گروه Ghost استخدام شده‌اند وظیفه دارند تا دلیل و مدرکی را کشف کرده و بوسیله آن دشمنان خود را همچنان گمراه باقی نگه دارند. آنها هم‌اکنون بایستی مشغول بکار شوند قبل از اینکه کلاهبرداران حرفه‌ای و باهوش توسط خودخواهی ها و طمع خود آمریکا را به سمت یک جنگ پیش بینی نشده و ویرانگر بکشانند.

جزییات نسخه مربوط به پلتفرم Wii:
اما در نسخه Wii مربوط به بازی Ghost Recon سربازان دو منطقه Hibbard و Booth بعد از اینکه به مسکو اعزام شده و از تیم اصلی جدا شدند باید به عنوان یک گروه دو نفره اهداف ماموریت را پیش ببرند.
هر دوی آنها باید پیوسته با مرکز شبه نظامیان محلی در تماس باشند و در مسیر خود تا رسیدن به محل مورد نظر در شهر که توسط دشمنان احاطه شده است به نبرد و مبارزه ادامه بدهند. اگرچه تعداد و گروه‌های دشمن ممکن است تا حدی برای آن دو آزار دهنده باشد اما آنها با آموزش‌هایی که قبلا دیده‌اند قادر هستند تا از سلاح‌های پیشرفته خود استفاده کنند.

ویژگی‌های اصلی بازی در این نسخه به شرح زیر است:

یک مد و حالت تاکتیکی فوق‌العاده: در این حالت می‌توانید تصمیم بگیرید کدام تاکتیک‌ها مناسب هستند تا بتوانید با نیروی عظیم خود دشمنان مقاوم و قدرتمند پیش رو را نابود کنید یا در جنگلها بصورت پنهانی و بدون اینکه دیده شوید حرکت کرده و با سلاح‌های ویژه دشمنان را از پشت سر غافلگیر کنید و بکشید.

جنگ الکترونیکی: با استفاده از تجهیزات سطح بالا و پیشرفته همانند وسایل استراق سمع، پشتیبانی هوایی و اسلحه‌های اولیه دشمنان را شکار کنید. هرچه بر تجربه تیمی افراد گروه افزوده شود انعطاف‌پذیری و واکنش آنها نیز به همان نسبت بیشتر می‌شود و از این طریق این امکان را دارید تا آنها را نیرومند‌تر و قدرتمند تر سازید.

مد چندنفره multiplayer بصورت co-op: در این حالت می‌توانید یک دسته تفنگدار را به کمک دو تن از دوستانتان تشکیل دهید (در مجموع سه بازیکن). در ادامه با استفاده از تاکتیک‌های جناحین و گروهی برای مقابله با دشمنان مبارزه کنید.

یک تجربه درست و واقعی از سری بازی‌های Ghost Recon: وجود 12 ماموریت مختلف پیش بینی نشده که سرشار از نبردهای عمیق و سطح بالا می‌باشند. استفاده از تاکتیک‌های منحصر به فرد نفوذی در عرض چند لحظه. مسیر ماموریت‌ها از روستاهای نروژ تا خیابان‌های شهر مسکو ادامه دارد. در مورد مهارت‌های خود در بازی نباید نگران باشید زیرا این نسخه بگونه‌ای طراحی شده که مشخصا با انواع گسترده‌ای از بازیکنان سازگاری و همخوانی دارد.

ساخت بازی با بهره‌گیری از حالت co-op: دو بازیکن به دفعات در سه شخصیت و بر روی یک صفحه ایفای نقش می‌کنند و این انجام بازی را طبیعی‌تر از هر زمان جلوه می‌دهد. همچنین قابلیتی نیز بنام "Co-Op Hot Join" وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در هر نقطه بازی به حالت co-op اضافه شده و یا از آن خارج شوند.

مد Arcade: این حالت یک تجربه رقابتی را به بازیکن منتقل کرده و امکان مقایسه امتیازات با سایر کاربران در جدول جهانی بازی‌ها بصورت آنلاین فراهم است.

این بازی برای پلتفرم‌های PC، PS3 و X360 هست و زمان انتشار بازی در ماه مارس سال اینده هست.

Enterview از بازی که مربوط به 2010 E3 میشود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع خبر:

masoud93
17-10-2010, 12:13
دیدم تاپیک بازی رفته پایین گفتم یه پست بدم بکشمش بالا.

راستی تاریخ انتشار این بازی کی هست ؟

Killzone2
18-10-2010, 14:50
دیدم تاپیک بازی رفته پایین گفتم یه پست بدم بکشمش بالا.

راستی تاریخ انتشار این بازی کی هست ؟
پست بالا را میخوندید نوشته بود.

این بازی برای پلتفرم‌های PC، PS3 و X360 هست و زمان انتشار بازی در ماه مارس سال اینده هست

shahabprince
16-11-2010, 14:04
واقعا که حیف شد.
بازی خیلی تاخیر خورده حداقل 1 یا 2 ماه تاخیر میدادن تا بی بازی نباشیم تو این چند ماه.

vahidgame
15-05-2011, 03:26
یه خبر بد... بازی تاخیر خورد!
به گفته رئیس شرکت Ubisoft بازی برای Q1 2012 برنامه ریزی شده و منتشر خواهد شد

منبع:

پ.ن: بعضی از این تاپیک ها که پستای کمی توشون داده میشن و بی سر و صدا هستن اتفاقا شاهکار میشن!

SA.JJ.AD
15-05-2011, 04:06

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن: بعضی از این تاپیک ها که پستای کمی توشون داده میشن و بی سر و صدا هستن اتفاقا شاهکار میشن!

:18:
Q1 2012 ؟!!
.به شخصه شدیدا منتظر این بازی بودم:40: و متاسفانه مثه اینکه همچنان باید بمونم :13:
+
اره مثه پرتال 2 :21: البته این سبکش تو ایرانی های اکشن باز :27: هم مخاطب زیادی داره و بهش جذب میشن:27:

Alex merccer
15-05-2011, 12:02

منبع:

پ.ن: بعضی از این تاپیک ها که پستای کمی توشون داده میشن و بی سر و صدا هستن اتفاقا شاهکار میشن!

2012 که همه دنیا فرت می شه بی خیال بازی بشیم پس.

hormozan m
15-05-2011, 18:54
2012 که همه دنیا فرت می شه بی خیال بازی بشیم پس.

نگران نباش اون آخر 2012 هست این اولشه ! ولی شاید باز تاخیر خورد افتاد Q4 :27:

Sam Fisher 11
12-06-2011, 14:11
این بازی هم تریلر CG دار شد بالاخره...
به تریلرهای revelations و tombraider و hitman نمیرسه اما خیلی حرفه ای ساخته شده... حتما ببنید:

Ghost Recon Future Soldier - E3 Trailer
Ghost Recon: Future Soldier Trailer Trains Its Sights
HD-720

B.3.S.T
12-06-2011, 15:17
تریلرهاش که فوق العاده بودن هم گیم پلی هم دموی بازی...سورپرایزی بود توE3 واسه خودش

Sam Fisher 11
12-06-2011, 16:04

این شاتا مربوط به همون ماموریتی میشن که در E3 نمایش داده شد...چون از پرده بود این رنگای زیبا خیلی به چشم نمیومد...

Layken
22-06-2011, 12:49
خب گیم اسگات هم تاریخ انتشار گذاشته زده مارچ 2012 که نسخه بتای بازی هم در ژانویه 2012 هستش منتشر میشه.
خب خوبه تا دنیا متلاشی بشه میشه اینو بازی کرد.:31:

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Black Vengeance
10-09-2011, 05:17

یک ویدیو جالب از کاربرد و چگونگی استفاده از Kinect در بازی منتشر شده
حتما ببینید.خیلی جالبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

به نظر می رسه باکش شات بازی تغییر کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
05-10-2011, 06:47
شرکت یوبی سافت تاریخ عرضه عنوان Ghost Recon: Future Soldier را مشخص نموده است. بر اساس گفته های یوبیسافت, این بازی در تاریخ ششم مارچ در آمریکا و برای XBOX 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

خبری از نسخه ی PC نخواهد بود و ظاهرا یوبی سافت در حال آماده سازی یک Ghost Recon آنلاین برای PC است.:eh:

همچنین نسخه آزمایشی بخش چند نفره بازی نیز در ماه ژانویه 2012 منتشر خواهد شد.

Layken
28-01-2012, 11:36
همانطور که میدونید بازی تاخیرخورده و رفته برا 2012 may 24

.

gta6767
28-01-2012, 14:43
سلام چرا این بازی را برای PC منتشر نمیکنند؟
خیلی اهمق هستند.

hoomi_gta
28-01-2012, 14:53
اخبار اسفناکی داره میرسه!! دپرس شدم!! نه این بازی برای پی سی میاد نه gta V!
خیلی بی انصافن!

marmolak kocholo
28-01-2012, 15:05
سلام چرا این بازی را برای PC منتشر نمیکنند؟
خیلی اهمق هستند.
بازی برای PC هم منتشر خواهد شد.
یه مدت بعد از خبر کنسل شدن بازی برای PC، یوبیسافت دوباره تصمیم میگیره بازی رو برای این پلتفرم عرضه کنه...

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F13701%2Fubisoft-sets-launch-of-tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-for-may%2F)
منبع 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12%2F01%2F10%2Fghost-recon-future-soldier-pushed-into-may-ps3-and-360-multiplayer-beta-coming-in-april%2F)

اخبار اسفناکی داره میرسه!! دپرس شدم!! نه این بازی برای پی سی میاد نه gta V!
خیلی بی انصافن!
هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه GTA V برای PC عرضه نمیشه، نیومده!

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 17:54
به نظرم تغییر سبک از اول شخص به سوم شخص خیلی خوب بوده و میشه ازش به عنوان یه بازی سطح بالا نام برد
من که خیلی متنظرشم و هر روز تاخیر میخوره:41:

Abolfazl3007
30-01-2012, 14:21
تو این نسل GRAW فقط نسخه PC اول شخص بود که امتیازات پایینی نسبت به نسخه کنسولی هم گرفت . نسخه کنسولی سوم شخص بود و خیلی بازی معروفی شد ... ( غیر از شماره 1 و 2 ... که تواین نسل نیستند ... )

تریلرهای جدید این بازی رو دیدم واقعا لذت بردم ! بازی خیلی تاکتیکی تر شده ... انیمیشنهای کاراکتر ها و فیزیک بازی هم خیلی زیبا به نظر میاد ... به شدت منتظرشم ...

Killzone2
03-02-2012, 11:23
تریلر جدید از بازی منتشر شده

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

camry
11-02-2012, 00:28
ما آخر نفهمیدیم این بازی واسه pc میاد یا نه

vahidgame
11-02-2012, 04:43
ما آخر نفهمیدیم این بازی واسه pc میاد یا نه
چند وقت یوبی سافت تصمیم گرفته بود که دیگه برای پی سی بازی رو منتشر نکنه ولی از اون تصمیم منصرف شد و الان برای پی سی هم منتشر خواهد شد...

mjorh
18-02-2012, 15:34
به احتمال زیاذ برا pc هم میاد....
ببینید:

The Auditor
24-02-2012, 23:24
این بازی که از اواسط ۲۰۱۰ داره تاخیر میخوره تا ۲۰۱۲ ، آیا سطح گرافیکش واسه 2010 هست یا اصلا از 2010 به اینور گرافیک بازیها جهش آنچنانی نداشتن؟؟ :31: آخه 2 سال خیییلیه واسه بازی...

CRIS Joon CR7
25-02-2012, 00:15
این بازی که از اواسط ۲۰۱۰ داره تاخیر میخوره تا ۲۰۱۲ ، آیا سطح گرافیکش واسه 2010 هست یا اصلا از 2010 به اینور گرافیک بازیها جهش آنچنانی نداشتن؟؟ :31: آخه 2 سال خیییلیه واسه بازی...

نه
گرافیک ش امروزیه
بازی سوم شخصی شده کپی از المان های یه سری بازی های سوم شخص دیگه مثل GEARS 3 ' Vanquish ' SC Convection
شما یه تریلر دان کن میبینی:11:

Abolfazl3007
25-02-2012, 22:10
GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER خودش به نوعی صاحب سبک اکشن تاکتیکی تو این نسل هست . این بازی هم ادامه روند موفق همون سری بازیهاست با یک سری تغییرات در گیم پلی . سری GHOST RECON صاحب سبک تر و بزرگتر از این حرفهاست که از بازیهای دیگه تقلید کنه ...

Masoud King
26-02-2012, 14:16
بعد از دیدن چندین ویدئو Walkthrough از بازی باید بگم که اصلا خوشم نیومد از بازی

اصلا چیزی به اسم تاکتیکی که تو بازی های قبلی این سری دیده بودم نبود... کلا این بازی عوض پیشرفت یه پسرفت قابل توجهی داره. به قولی همه ترقی میکنن این ترقیده : دی

حیف 600 مگی که برا ویدئوهاش سوزوندم

CRIS Joon CR7
26-02-2012, 15:15
بعد از دیدن چندین ویدئو Walkthrough از بازی باید بگم که اصلا خوشم نیومد از بازی

اصلا چیزی به اسم تاکتیکی که تو بازی های قبلی این سری دیده بودم نبود... کلا این بازی عوض پیشرفت یه پسرفت قابل توجهی داره. به قولی همه ترقی میکنن این ترقیده : دی

حیف 600 مگی که برا ویدئوهاش سوزوندم
من هم دیدم شون
چیزی فراتر از یه شوتر سوم شخص خوب چیزی دیگه ندیدم
بحث تاکتیک و مسایلی که بازی رو واقعی میکرد هم اصلا دیده نشد
ولی بازم ارزش یه بار یا بیشتر بازی کردن رو داره:20:

Killzone2
01-03-2012, 23:31
Ubisoft ویدئویی جدید برای عنوان Ghost Recon: Future Soldier منتشر کرد که در اون تجهیزات و مورادی که در بازی استفاده میشه بهش اشاره میشه...

مشاهده ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjorh
02-03-2012, 09:58
تکنولوژیش بالاس بازم....
از مخفی کاریاش خوشم میاد خوب کار شده ....
آخرشم فارسی میحرفن ....خواهش می کنم !( شایدم افغانی باشن!دی!)

Zaghan_13
02-03-2012, 10:37
Ubisoft ویدئویی جدید برای عنوان Ghost Recon: Future Soldier منتشر کرد که در اون تجهیزات و مورادی که در بازی استفاده میشه بهش اشاره میشه...

مشاهده ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12%2F03%2F01%2Fghost-recon-future-soldier-inside-recon-video-details-technology%2F)

یه لینک دیگه واسه ی این ویدئو نیست که بذاری؟
آخه شیلتره

Layken
01-04-2012, 14:47
تاریخ انتشار بازی مشخص شد.....:

May 24, 2012
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Killzone2
03-04-2012, 16:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

Valiant Hammer - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 32912_140.jpg

Guerrilla Mode - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ftom-clancys-ghost-recon-future-soldier%2Fvideos%2Fguerrilla-mode-tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-trailer-6368792%2F)

تصاویر جدید منتشر شده از بازی

Killzone2
03-04-2012, 20:11

Ubisoft اعلام کرد نسخه PC عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier در June 15 منتشر میشود.دو نسخه xbox360 و PS3 هم در May 25 منتشر میشود.

سیستم مورد نیاز و جزئیات ویژه برای نسخه PC هم مشخص شد

PC high standard visuals (DX11 renderer, new Hi-Quality Assets, new Post Process Effects, multi-monitor solutions support, TriDef stereoscopic support).
DirectX11 enhanced: Tessellation (for soft 3D models), Compute Shaders-based realistic lighting (for Global Illumination), Volumetric Fog.
Online Widget: Party, Friends and Ghost Feed functionality can be accessed at any moment from any screen.
Extended party functionality: simplified and more flexible invitation system.
Party text Chat.
Uplay Friends system
Fully customizable controls for the localized keyboards

Minimum hardware requirements

Supported Operating Systems: WindowsXP (with Service Pack 3)/Windows Vista (with Service Pack 2)/ Windows 7(with Service pack 1), both 32 bit & 64 bit versions
PROCESSOR: Intel Pentium D 3.0 Ghz or AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz
RAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista or Windows 7
VIDEO CARD: 256 MB DirectX–compliant, Shader 4.0–enabled video card
DIRECT X: DirectX 9.0c
DVD-ROM DRIVE: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
SOUND CARD: DirectX 9.0c – compliant sound card
HDD space : 25 GB

Recommended Configuration

CPU: Intel Core2 Quad Q9450/ AMD Phenom II X4 940 or higher
RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7
Graphics Card: 1024 MB DirectX–compliant, Shader 4.0–enabled video card based on nVidia GeForce GTX 460 or AMD/ATi HD 5850 or better

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12%2F04%2F03%2Fghost-recon-future-soldier-releasing-on-pc-june-15%2F)

marmolak kocholo
04-04-2012, 00:37
اولین اسکرین شات از نسخه PC (برای مشاهده سایز بزرگتر، روی تصویر کلیک کنید)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2011%2F11%2FNdldf.jpg)

خصوصیات ویژه نسخه PC :

.(PC high standard visuals (DX11 renderer, new Hi-Quality Assets, new Post Process Effects, multi-monitor (solutions support, TriDef stereoscopic support
.DirectX11 enhanced: Tessellation (for soft 3D models), Compute Shaders-based realistic lighting (for Global Illumination), Volumetric Fog
.Online Widget: Party, Friends and Ghost Feed functionality can be accessed at any moment from any screen
.Extended party functionality: simplified and more flexible invitation system
.Party text Chat
Uplay Friends system
Fully customizable controls for the localized keyboards

Advanced Ali-001
04-04-2012, 12:20
تاریخ انتشار بازی مشخص شد.....:

May 24, 2012

4 خرداد 91

Killzone2
04-04-2012, 12:51
یک سری تصاویر دیگه!

Killzone2
14-04-2012, 15:02
تصاویر جدید از بخش چنده نفره Ghost Recon: Future Soldier

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FMill-0021.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FMill-003.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FPipeline-001.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FPipeline-005.jpg)

MILAD2799
14-04-2012, 17:45
دوستان توصیه میکنم این ویدیو جدید رو ببینید . هایپ شدم رفت

Abolfazl3007
14-04-2012, 23:56
یعنی این تریلر جدید فوران اکشن تاکتیکی و هوش مصنوعی بود ! :18:

غیر اون اسلحه تو تا پیچش هم میتونستی تغییر بدی !! :18:

فقط لحظه شماری میکنیم !

Zaghan_13
15-04-2012, 12:35
دوستان توصیه میکنم این ویدیو جدید رو ببینید . هایپ شدم رفت

اینم لینک مستقیمش که hamedsp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز زحمت لیچش رو کشید:

halflife g
15-04-2012, 23:47
یک مد جدید به بازی اضافه شده که guarrilla mode نام داره و برگرفته از horde mode بازی gears of war هستش......چهار نفری در یک مپ باید در برابر موج حمله دشمنها مقاومت کنید....پول کسب کنید و مهمات و رگبار و....مهیا کنید(میتونید مخفی کاری هم بازی کنید)
ویدیوی رسمی این مد در یوتیوب موجوده که قند شکن لازم داره

+

کلیت بازی هم به نظر جالب و قشنگ ولی یه ایرادی که داره اینه که از لحاظ گرافیک بازی چندان تراز اول نیست مخصوصا از لحاظ texture داغون.....حالا نمیدونم تا زمان عرضه چه تغییراتی بدن یا.......ولی به جز همین مشکل گرافیک کلا شسته رفته و زیبا به نظر میرسه بازی

.

Sam Fisher 11
16-04-2012, 03:52
Ghost Recon : Future Soldier guerrilla mods

یک مد جدید به بازی اضافه شده که guarrilla mode نام داره و برگرفته از horde mode بازی gears of war هستش
اصلا به هورد شبیه نبود: دی ;)
مرسی مد جالبیه...مطمئنن روی امتیاز بازی تاثیر مثبت میذاره.
تا الان خیلی بازیه امیدوارکننده ای بوده...

halflife g
16-04-2012, 19:41
Ghost Recon : Future Soldier guerrilla mods
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DhAfFqPyyuno)
اصلا به هورد شبیه نبود: دی ;)

تا الان خیلی بازیه امیدوارکننده ای بوده...

کلیتش عینا شبیه horde mode هستش....عین اون باید یک مپ رو دقیقا 50 wave نگهداری....عین اون هر 10 wave دشمنا سختتر میشن و البته پول می گیری bonus می گیری و امکانات واسه خودت میسازی.
فرقی که داره در گیم پلیشونه که خوب طبیعیه ...مال gears بکش برو جلو ولی مال این اول باید منطقه رو پایش کنی بعد از امکانات جاسوس استفاده کرده و بعد جنگو شروع کنی(نوع امکاناتم بالطبع فرق داره)
خودشم چون اسپلیت داره منو که خیلی خوشحال کرد :31:اسپلیت بازی کردن اینجور مدا شدیدا حال میده......

.

Masoud King
16-04-2012, 21:45
تا الان خیلی بازیه امیدوارکننده ای بوده.
برو حسین کجای این بازی امیدوار کنندس؟!

من هر وقت اینو میبینم و نسخه های قبل Ghost Recon رو یادم میاد نا خدا کلی فحش نثار سازنده گرامی میکنم
چیزی که تو این بازی هست فقط پس رفته و دیگر هیچ

ئظا
16-04-2012, 21:52
این بازی حرف نداره
بزار بیاد میبینی چه حالی میده

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

Sam Fisher 11
17-04-2012, 03:23
من هر وقت اینو میبینم و نسخه های قبل Ghost Recon رو یادم میاد نا خدا کلی فحش نثار سازنده گرامی میکنم
تو خیلی وقته گیم نزدی حس تشخیصت ضعیف شده: دی

بازی کلا عوض شده بنابراین دیگه نباید با قبلی ها مقایسش کرد. فقط باید دید مثل همین تریلرهاش یه شوتر باکلاس و تروتمیز میشه یا نه... .
انیمیشن ها که خیلی خوبن، حرکت دوربین خیلی واقع گرایانس و درگیرکننده، افکت های بصری خیلی زیادن و بازی رو جذاب کردن، اسلحه های زیاد و محیط های متنوع و شخصیت های جذاب هم که داره... من فعلا مشکلی نمیبینم: دی

Abolfazl3007
17-04-2012, 10:48
والله من تغییری آن چنانی نسبت به شماره های قبلی نمیبینم ؟؟

فقط HUD عوض شده و اینجور چیزا ... -- با کلی پیشرفت تو زمینه های دیگه

دو شماره ADVANCE WARFIGHTER هم که کلی سر و صدا به پا کردن ، دقیقا همین شکلی بودن دیگه .

Killzone2
11-05-2012, 18:26
تریلر جدید

کیفیت HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0x720_3500_h32.mp4)
کیفیت SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] x360_1200_m30.mp4)

Killzone2
11-05-2012, 21:05
Ubisoft یک فیلم از سری Ghost Recon را معرفی کرده که تصاویری هم از این فیلم منتشر شده!
Ghost Recon: Alpha فیلمی هست که توسط یوبی سافت معرفی شد...

تصاویر منتشر شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 17:19
خب اين بازي هم ليک شده و به بازار هم راه پيدا کرده...

توي يه فروم انگليسي خوندم طرف اولين پستش بعد از بازي کردن شو گفته بود و خيلي ازش تعريف کرده بود و حسابي هايپ زده ......
شده بود...

نوشته بود اينگار خودم تو ميدان جنگم

بازي تلفيقي از بازي هايي مثل...

Gears Of War , Vanquish , SP Convection , و نسخه هاي قبلي GR و

من خودم که هنوز بازيش نکردم سفارش برنر مکس دادم ولي مطمئنا بازي فوق العاده اي هستش...
...
خيلي سخته بخوام از MP3 کوچ کنم به يه بازي ديگه ولي مطمئن هستم اين بازي نا اميدم نميکنه......

mosolim
21-05-2012, 18:11
سلام

من دارم بازی میکنم بازی بسیار زیبا و جالبه و جا برا لذت بردن داره خیلی زوده که بخوام بیام در مورد بازی یه رویو بدم اما در همین حد که گرافیک معقولی داره و گیم پلی فوق العاده و به عنوان یه شوتر خیلی خوبه

با وجود اینکه هنوز تو فضای مکس پین 3 هستم اما این بازی هم لذت خودشو داره.

من بازی کردنشو به همه پیشنهاد میکنم.

یه سوالم دارم چه طوری میتونم از کینکت استفاده کنم.؟؟؟ میدونم که کینکت فقط برای تست اسلحه هاست اما خوب این تست کجاست؟؟؟؟

alipsp
21-05-2012, 18:50
منم بازی رو گرفتن یک کلام فوق العاده
گرافیک گیم پلی موزیک انیمیشن همش در حد نهایت زیباست
کاستوم کردن تفنگها با جزئیات بی نظیر آدم رو میخ کوب میکنه
دیوونه دوربین بازی شدم من
وقتی انفجاری چیزی میشه لنز دوربین رو گرد وخاک خیلی طبیعی میگیره
کارکتر بازی هم که دیگه حرف نداره.کاملا به سبک بازی میخوره
حرف اصلی هم که به رخ کشیدن پیشرفت تکنولوژی در آینده هست رو کاملا زیبا انجام میده
مطمعنا روزی میرسه که تمام این ابزار در جنگهای واقعی به کار برده میشه
کما اینکه نامرئی شدن در آینده نزدیک به نتیجه میرسه
دوستان به قدرت تاکتیکی و تکنولوژیهای آینده تو این بازی دقت کنید.تفاوت استراتژیه جنگی بین
دو کشور متفاوت کاملا تو این بازی نمایش داده میشه.کمی تعمل و واقع بینی شاید خیلی از افکار رو دگرگون کنه
واقعا چقدر هوشمندانه مبارزه میکنن این سربازهای آموزش دیده و نیروهای ویژه
چقدر حرف زدم:31:

B.3.S.T
21-05-2012, 23:06
یک کلام فوق العاده

مثل روز روشن بود ... : )

habel1
22-05-2012, 18:45
دوستان براي pc اين بازي تو بازار هست؟

soheilnouri
22-05-2012, 20:03
من دیروز بازیرو خریدم...هنوز تو بحر مکس پین هستم...پروتوتایپ و سایلنت هیل رو هنوز بازی نکردم...خیلی تو بازی کردم مداوم تنبلم....شماها فک کنم 4 ساعت پش سر هم بازی می کنید....

marmolak kocholo
22-05-2012, 20:23
نمرات بازی:

Destructoid - 9.0/10
GamerFuzion - 8.8/10
IGN - 8.5/10
GameTrailers - 8.3/10
GamesRadar - 8.0/10
Eurogamer - 8.0/10
OXM UK - 8.0/10
Edge - 8.0/10

Gamespot - 7.5/10
VideoGamer - 7.0/10
Xbox360Achievements - 7.0/10
IncGamers - 7.0/10
Strategy - Informer -7.0/10
Polygon - 7.0/10

این جزئیات نقد IGN

50145

و این هم جزئیات نقد Gamespot

The Good

Pleasing sync shot mechanic
Lengthy campaign is great in both solo play and co-op
Enjoyable competitive multiplayer modes.

The Bad

Numerous AI oddities
Unremarkable firefights.

مدال :
Plays Well With Others

mInI_ClockEr
22-05-2012, 20:34
چی شد بالاخره ؟؟؟
برای PC اومده یا نه ؟؟؟؟

aha2012
22-05-2012, 21:05
3 هفته دیگه برای pc میاد
.
.
کینکت برای تست اسلحه هاست و زمانیکه بازی شروع میشه یه سری لیست میاد برای انتخاب اسلحه ها و آپگرید کردنشون.تو همونجا کینکت کار میکنه

Leon-117
23-05-2012, 12:46
منم بازی رو گرفتم.
اگه به چشم یه بازی شوتر معمولی به بازی نگاه کنیم،یه بازی نسبتا خوب با گیم پلی سرگرم کنندس ولی اگه بخوایم با بقیه ghost recon ها مقایسش کنیم یه بازی متوسط رو به پایین هست!
یکی از مواردی که منو خیلی ناامید کرد هوش مصنوعی بازی هست،قبل از انتشار بازی با خودم فکر میکردم که بازی حتما هوش مصنوعی خیلی خوبی داره ولی اصلا اینطور نیست،یکی دیگه از نکات منفی بازی انیمیشن چهره ها هست که واقعا ضعیف کار شده.
در کل بازی ارزش یه بار تموم کردن رو داره ولی نباید انتظار GR Advanced Warfighter رو داشته باشید........

Layken
23-05-2012, 13:33
خب در اضاف به حرف های علی ..
بازی از دید گرافیک کلا حرفی برای گفتن نداره...
بخش تاکتیکال بازی تا اینجای کار تقریبا سرگردم کننده هستش ولی چیدمان دقیقی نداره ...
HUD های بازی زیاد دلچسب نیستن و سردرگم کننده هستش ...هوش مصنوعی هم که علی اشاره کرد..
با این حال گیم پلی بازی گیمر رو نگه میداره و میشه همون یک بار تمومش کرد

soheilnouri
23-05-2012, 14:14
خب در اضاف به حرف های علی ..
بازی از دید گرافیک کلا حرفی برای گفتن نداره...
بخش تاکتیکال بازی تا اینجای کار تقریبا سرگردم کننده هستش ولی چیدمان دقیقی نداره ...
HUD های بازی زیاد دلچسب نیستن و سردرگم کننده هستش ...هوش مصنوعی هم که علی اشاره کرد..
با این حال گیم پلی بازی گیمر رو نگه میداره و میشه همون یک بار تمومش کرد

HUD یعنی چی؟

CRIS Joon CR7
23-05-2012, 14:28
HUD یعنی چی؟

علامت ها و نشانه گرهای درون صفحه ی بازی که نشان دهنده ی وضعیت نوار سلامتی - مهمات و ... هستش.
البته اینا که گفتم مربوط به بازی های جنگی میشه .:46:

mehdi30nema
24-05-2012, 19:26
منم بازی رو گرفتم ، راستش خیلی حال نکردم .
چون بعضی جاها باید خیلی تاکتیکالی عمل کرد و از همه بدتر هم اینه که با دو سه تا تیر میمیریم .
گرافیک هم خیلی خوب نیست ، مخصوصا توی کات سین ها که خیلی ضعیفه .
کلا فکر میکنم چون COD اینقدر خوب عمل میکنه دیگه بازی دیگه ایی به آدم نمیچسبه .

alipsp
25-05-2012, 20:50
با این حرف که بازی مثل شماره های قبل نیست کاملا موافقم
اما به شخصه واقعا از بازی خوشم اومد.خیلی بهتر از شوترهای دیگه هست
حداقل یه کمی عنصر تاکتیک و فکر توش به کار رفته و مثل بقیه شوترها بزن برو نیست

یه فاکتور خیلی عالی توی بازی دیدم که تو هیچ بازیه دیگه ندیدم:
وقتی کارکتر شما تو کاور هست و زیره آتیش شدید دشمن قرار داره
دوربین هم با شما میشینه پشت کاور و دیگه دشمن رو نمیتونید ببینید
تا تنظیمات حمله رو انجام بدید و این واقعا خوب کار شده و حمله رو خیلی سخت تر میکنه
درستش هم همینه.شما وقتی تو کاور هستین و تیرهای دشمن به سمت شما سرازیر هست
منطقی نیست که راحت بتونید اطراف رو بررسی کنید.
(المان کاملا تخیلی توی بازی محترم مکث پین 3)!!

Leon-117
25-05-2012, 21:00
یه فاکتور خیلی عالی توی بازی دیدم که تو هیچ بازیه دیگه ندیدم:
وقتی کارکتر شما تو کاور هست و زیره آتیش شدید دشمن قرار داره
دوربین هم با شما میشینه پشت کاور و دیگه دشمن رو نمیتونید ببینید
تا تنظیمات حمله رو انجام بدید و این واقعا خوب کار شده و حمله رو خیلی سخت تر میکنه
درستش هم همینه.شما وقتی تو کاور هستین و تیرهای دشمن به سمت شما سرازیر هست
منطقی نیست که راحت بتونید اطراف رو بررسی کنید.
واقعا به نکته خوبی اشاره کردی!
کاور گرفتن توی بازی از نفاط قوت گیم پلی هست.قابلیت تعویض سریع بین کاور ها،تخریب کاورها و این موردی که دوستمون اشاره کردن به جذابیت بازی خیلی کمک میکنه...........

Killzone2
26-05-2012, 13:25
این شماره اینطوری که مشخصه بیشتر برای تاخیر ها نمراتش بالا نشد البته دوستان مشکلات بازی رو هم اشاره کردن ولی به نظرم از بازی های خوب باشه شاید تو سری گاست ریکان بهترین نباشه ولی باز هم همون شوتر تاکتیکال خوبیه که همه انتظار دارن...

به نظر بازی با کینکت زیبا تر هم باشه! تو نمایشگاه E3 بود که یکی از تیم بازیساز رو کینکت اجرا کردن باید بگم واقعا کارشون عالی بود.

میانگین نمرات بازی هم در گیم رنکینگ 79.23% هست.

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 13:40
این شماره اینطوری که مشخصه بیشتر برای تاخیر ها نمراتش بالا نشد البته دوستان مشکلات بازی رو هم اشاره کردن ولی به نظرم از بازی های خوب باشه شاید تو سری گاست ریکان بهترین نباشه ولی باز هم همون شوتر تاکتیکال خوبیه که همه انتظار دارن...

به نظر بازی با کینکت زیبا تر هم باشه! تو نمایشگاه E3 بود که یکی از تیم بازیساز رو کینکت اجرا کردن باید بگم واقعا کارشون عالی بود.

میانگین نمرات بازی هم در گیم رنکینگ 79.23% هست.

تایید:46:
بازی خوش ساختی شده و بیشتر مانور بازی روی بخش مولتی پلیر هستش.
تو فروم های خارجی میخوندم که:
ایراد هایی هم که از بازی گرفته شده تا حدودی به جا هستش و بیشتر ایراد ها در مورد هوش مصنوعی دشمنان هستش گرچه از هوش مصنوعی هم تیمی ها ستایش شده.
من تیر اندازی با کینکت شو هم تجربه کردم .
اگه خیلی اعصاب قوی ندارید سمتش نرید بهتره :دی

Leon-117
26-05-2012, 17:30
اگه خیلی اعصاب قوی ندارید سمتش نرید بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاملا تایید میشه!
باز و بسته کردن اسلحه ها و انتخاب gadget های مختلف با کینکت(مخصوصا استفاده از فرمان های صوتی) خیلی لذت بخشه،ولی بخش تیراندازی با کینکت کاملا روی اعصابه!شاید برای چند دقیقه اول جالب باشه ولی بعد از چند دقیقه تیراندازی با کینکت دیگه هیچوقت سراغش نمیرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل امتیازی بین 8 تا 8.5 برای بازی مناسبه و همونطور که توی پست قبلیم گفتم ارزش 1 بار تموم کردن رو داره،ولی اگه اهل بازی های آنلاین و چند نفره باشید ارزش بازی 2 برابر میشه.

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 17:34
کاملا تایید میشه!
باز و بسته کردن اسلحه ها و انتخاب gadget های مختلف با کینکت(مخصوصا استفاده از فرمان های صوتی) خیلی لذت بخشه،ولی بخش تیراندازی با کینکت کاملا روی اعصابه!شاید برای چند دقیقه اول جالب باشه ولی بعد از چند دقیقه تیراندازی با کینکت دیگه هیچوقت سراغش نمیرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل امتیازی بین 8 تا 8.5 برای بازی مناسبه و همونطور که توی پست قبلیم گفتم ارزش 1 بار تموم کردن رو داره،ولی اگه اهل بازی های آنلاین و چند نفره باشید ارزش بازی 2 برابر میشه.

لایک!
اولش خیلی بهم حال میداد و باز و بسته کردن اسلحه ها و متعلقات آن و تست کردنشون با کینکت خیلی لذت بخش بود.
ولی تیر اندازیش مثل کار با کامپیوتر بدون موس بود :دی
هی باید دست-ت رو مشت کنی باز کنی آخرشم و یارو شلیک نمیکرد:9:

payambar41
26-05-2012, 17:39
اقا چه طوری میشه با کینکت بازیش کرد من هر چی سعی کردم نتونستم !

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 17:46
اقا چه طوری میشه با کینکت بازیش کرد من هر چی سعی کردم نتونستم !

تو بازی که فکر نمیکنم بشه با کینکت رفت , فقط واسه بخش تمرینیه:46:

soheilnouri
27-05-2012, 01:06
گرافیکش بدک نیستا هی انتقاد میکنید از بنده خدا....

amaranth_silent
27-05-2012, 07:01
بنطر من که بازی خیلی باحاله میدونید یه چیزه خاصی داره که به شما این حسو میده که واقعا تو یه تیم چریکی هستید که همه کاراش با مخفی کاریو و غافلگیریه من که واقعا با خو اومد مخصوصا اونجاها که همه رو یه نفر لاک هستن و منتظر دستور حمله ان ولی ایرادات بازی در درجه اول گرافیک دمو ها و داستانش که یه جورایی فقط سمبل کردن بره مخصوصا چهره کارکترها که هر هرچی از زشت بودن قیافشون بگیم کم گفتیمو بنظر من بهتر بود بازی با اون استایل کماندوها یه چنتا بچه خوشگل زیر اون ماسک بودن:31:6

soheilnouri
27-05-2012, 10:20
بازی ظاهرا خیلی تاکتیکیه ...نه؟

panther99
27-05-2012, 15:54
دوستانی که این بازی رو تموم کردن بگن واقعا ارزش داره این بازی ؟؟؟؟ سوم شخص هست ؟؟؟؟ برای کنسول ایکس باکس میخوام . ممنون .

amaranth_silent
27-05-2012, 18:36
مگه میشه بد یاشه .....حرف نداره پسر خیالت راحت اگه با سبک مخفی کاری حال میکنی برو دنبالش البته اکشنشم کم نیست

CRIS Joon CR7
29-05-2012, 18:17
خیلی کارشده رو بازی
گرافیک هم نوسان داره یعنی خیلی جاها عالیه بعضی جاها افتضاح
بخش اسلحه ها ترکیب قطعاتشون و جزئیات فراوون اسلحه ها دیدنی بود
مرحله اول هم خیلی طوفانی بود و خیلی انتظارات رو از بازی بالا برد
این همه تاخیر می ارزید
:11:

Sam Fisher 11
29-05-2012, 23:39
لاکردارا چی ساختن!
ناموسه شوتر تاکتیکیه... بهترین گیمی که تو 2012 تا اینجا بازی کردم...
خیلی حال کردم.

amaranth_silent
30-05-2012, 00:14
دیگه سم فیشر بگه خوبه یعنی خوبه

sh.k_5800
30-05-2012, 16:47
سلام بچه ها. یه سوال دارم ! : این بازی ربطی به splinter cell داره یا یه بازیه مجزا هست ؟ (مثلا مثل cod و black ops که جریاناتشون فرق می کنه ! )

CRIS Joon CR7
30-05-2012, 16:53
سلام بچه ها. یه سوال دارم ! : این بازی ربطی به splinter cell داره یا یه بازیه مجزا هست ؟ (مثلا مثل cod و black ops که جریاناتشون فرق می کنه ! )

اصلا هیچ ربطی نداره:46:
فقط نویسنده هاشون یکی هست که جناب تام کلنسی هستش:40:

amaranth_silent
31-05-2012, 09:35
من بیشتر با مرحله پاکستانش حال کردم خیلی تاکتیکی بود اونجا تازه بازی دستم اومده بود لذت خاصی داشت طوری که حتی بابام پاگیر شد جلوی تلویزیون اولاش اینجوری بود:44::13:بعدش شد وقتی درونه رفت طبقه پایین فلش زد یارامون ریختن پایین بابام شد اینجوری:18::27:

amaranth_silent
31-05-2012, 09:46
اصلا کلا وقتی بابات بیاد به بازی دقت کنه یه حاله دیگه ایه میدونم که میدونید چی میگم

gta6767
01-06-2012, 00:01
سلام این بازی برای pcهم اومده؟

Sam Fisher 11
01-06-2012, 18:57
سلام این بازی برای pcهم اومده؟
تو ign زده 12 جون تو امریکا ریلیز میشه که 12 روز دیگه میشه ولی مطمئنن زودتر از اینا لینکهاشو میبینی...

+
اگر از یه سیستم صوتیه تپل استفاده کنید بیشتر درگیر بازی میشید. کیفیت صوتیه بازی معرکه است... جدا از صدای عالی و طبیعیه اسلحه ها مشخصه خیلی با دقت و وسواس روی صداهای مختلف محیطی کار کردن.

واسه بار دوم تمومش کردم اینبار رو درجه سختی آخر. اما فرق زیادی نداش غیر از اینکه با دوتیر میمیری و دیگه نمیشه یارانت ریکاوریت کنن (به غیر از فقط دو مورد که براثر موج انفجار بود پیش اومد)

بازیش فوق العاده است و جالبه که اصلا سخته نمیشی از تموم کردن چپتر هاش حتی اگر با احتیاط و وسواس و منطقی پیش بری...

tonypb
01-06-2012, 19:40
اصلا کلا وقتی بابات بیاد به بازی دقت کنه یه حاله دیگه ایه میدونم که میدونید چی میگم

من اگه سر بازی بابام بیاد تندی کنسول رو خاموش میکنم میرم.یه وقت بازی یه چیزی داشته باشه معلوم نیست که چی میشه...

دوستان به نظرتون بازی رو برای xbox 360 بگیرم یا صبر کنم برای pc بیاد بگیرم؟؟؟

CRIS Joon CR7
01-06-2012, 20:37
من اگه سر بازی بابام بیاد تندی کنسول رو خاموش میکنم میرم.یه وقت بازی یه چیزی داشته باشه معلوم نیست که چی میشه...

دوستان به نظرتون بازی رو برای xbox 360 بگیرم یا صبر کنم برای pc بیاد بگیرم؟؟؟

نه بابا اصلا صحنه نداره
در مورد سوالتم خیلی سلیقه ای هستش ولی مثلا من Mp3 رو رو 360 زدم روی PC هم میزنم
بستگی به خودت داره ولی با توجه به اسکرین شاتایی که دیدم نسخه PC گرافیک خوبی داره و مسلما بیشتر حال میده:11:

*hamedkhatar*
04-06-2012, 13:39
این بازی از تاریخ انتشار برا PC گذشته پس چرا سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه برا دانلود؟

aha2012
04-06-2012, 13:54
تازه هفته دیگه میخواد بیاد

saeedsh7j
07-06-2012, 12:26
بازی لیک نشد؟

swastika
08-06-2012, 00:29
واقعا بازیه خوبیه. درسته یه ظعفای کوچولویی داره ولی واقعا بازیی که آدمو درگبر میکته.

من موندم گیم اسپات چه طور به این بازی 7.5 داده. واقعا جای تعجب داره.

Alireza.xn
09-06-2012, 20:14
كال اف كجاش شلوغ نيست:31:خر تو خر ترين بازي كه به عمرم ديدم همين كال اف بود نه سنگر گيري نه متور قدرتمندي فقط به درد اين ميخوره كه اسلحه رو برداري و بسم الله همه رو به رگبار ببندي بدون اينكه با يك تير زخمي يا مجروح بشي:31::19:

gta6767
13-06-2012, 22:22
Ghost Recon: Future Soldier که پیش از این قرار بود 12 ژوئن برای PC منتشر بشه ، 26 ژوئن منتشر خواهد شد
:37:

MILAD2799
22-06-2012, 06:32
خوب دوستان عزیز به لطف اسکیدرو بازی نیومده کرک شد . بفرما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeedsh7j
22-06-2012, 14:43
خوب دوستان عزیز به لطف اسکیدرو بازی نیومده کرک شد . بفرما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی که لینکاش اومده-کسی دان نکرده نظر بده؟

virus2009
23-06-2012, 14:47
نسخه PC بازی منتشر شد و لینک های بازی در تاپیک زیر قرار گرفت
هر گونه سوال و مشکل در اجرای بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید

مشکلات نصب و اجرا - Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از پست دادن در مورد نصب و اجرای بازی در این تاپیک خودداری کنید چون جواب داده نمیشه

MILAD2799
23-06-2012, 17:35
بچه ها بفرمایید فیلم هندی :))

نمیدونم چرا از من زیاد cpu میکشه. ولی بازیش بد نیست

gta6767
24-06-2012, 19:14
خیلی عالیه یکی از بهترین عناوین سال 2012 هست که تا به اینجا منتشر شده.

Malware
24-06-2012, 21:44
میشه گفت یکی از بهترین بازی های سبک شوتر امسال هست.
اگه میخواین ببینین این بازی رو PC تون نصب میشه یا نه میتونین به سایت زیر برین و اسم بازی رو انتخاب و سرچ کنین. البته باید نرم افزار ActiveX و Java رو PC نصب باشه.
لینک سایت:

milad_takjoo
25-06-2012, 21:04
خیلی بازی قشنگیه...گرافیکش هم خیلی خوبه..فقط این ambiant رو من تو همه بازیها فعال میکردم...تو این فعال میکنم 10 فریم افت میکنه...

یه چیز دیگه اینکه این سیستم کاورگیری با اینکه تو نگاه کلی ساده به نظر میاد ولی تو هر بازی داره پیشرفت میکنه....
تو این بازی هم shift رو میگری تند میره کاور بعدی واقعا قشنگ کارشده..

ashk1377
26-06-2012, 00:47
من هنوز نگرفتم دوستان میشه راهنمایی کنن چه قدر جا میگیره این بازی رو هارد؟؟؟

milad_takjoo
26-06-2012, 09:32
درست 15 گیگ...

mjorh
26-06-2012, 09:42
خیلی خوب بازیش...ولی گرافیکش یه نمه تو ذوقه !

milad_takjoo
26-06-2012, 10:50
چرا؟خوبه که...:20:
مخصوصا مدلسازی شخصیت اصلیش عالی کار شده...نورپردازیش هم خیلی خوبه...

mjorh
26-06-2012, 17:17
آره درسه ...تو رزولوشن بالا بازی کردم نظرم عوض شد ...اما کرکترای بازی تو کات سینا خیلی خشک میزنن ...زیاد روشون کار نشده

H M R 0 0 7
27-06-2012, 08:07
دارم نسخه PC این بازی رو انجام میدم ، واقعا بازی قشنگیه
خیلی خوشم اومد ازش. من از اولین نسخه Ghost Recon که بازی کرده بودم دیگه این سری رو بازی نکردم
یکم طول کشید با بازی اخت بگیرم ولی بعد 1-2 مرحله خیلی روان شدم تو بازی
من در حد COD قبولش دارم و در بعضی ایتم ها خیلی بهتر از Cod کار شده
گیم پلی خیلی خوب
گرافیک خیلی خوب (متاسفانه کمی موتور گرافیکیش سنگینتر از COD هستش که مجبور شدم Ambient lighting رو غیر فعال کنم)
داستان بازی به COD نمیرسه.
سنگر گیری عالی کار شده.

نکاتی که بهتر بود به نظرم اصلاح شن:
1- ویدئو بازی خیلی بی کیفیته و خیلی بهتر بود از انجین خود بازی برای دمو ها استفاده می کردن
2-تنوع اسلحه ها و خصوصا قطعات اسلحه ها زیاده ولی متاسفانه کاربد زیاد ندارن تو بازی.مثلا اگه ماشه تفنگ رو عوض کنیم تاثیر خاصی تو بازی نداره!!
3-بازی شروع خوبی نداره و کسی که تا حالا این سری رو بازی نکرده باشه توی شروع بازی گیج میشه.(اون بلوشویی که اول بازی هست و نمیدونی چیکار کنی)

نکات جالب:
توی ماموریت پاکستان ، نیروهای پاکستانی در حد بچه تهرون فارسی و بدون لهجه صحبت میکردن!

Leon-117
27-06-2012, 11:18
.مثلا اگه ماشه تفنگ رو عوض کنیم تاثیر خاصی تو بازی نداره!!
این مورد درست نیست.تمامی قطعه ها روی کاربرد اسلحه تاثیر دارن.مثلا همین ماشه که عوض کنیم حال شلیک کردن اسحه تغییر میکنه(مثلا یه اسلحه برای تک تیر زدن هست،یکی دیگه برای 3 تیر و ...)

hosseincode2008
27-06-2012, 13:09
1- ویدئو بازی خیلی بی کیفیته و خیلی بهتر بود از انجین خود بازی برای دمو ها استفاده می کردن
من بازي رو نگرفتم ولي احيانا اگر نسخه Blackbox (با حجم 5.5 گيگ) رو داشته باشيد كيفيت فيلمهاش رو كم كردن.

mjorh
27-06-2012, 13:58
واقعا یکی از بهترینای سبک خودشه ....

گیم پلی روان ک هم میشه ب دل دشمن زد و کال آو دوتی وار رفت هم میشه خیلی آروم و بدون دیده شدن مثه Splinter Cell !

تنوح اسلحه ها و Customize کردن اونا هم خیلی جالبه ...

گرافیک هم خوبه ...اما عالی نی...

صداگزاری و موسیقی هم خیلی خوب کار شده ....

داستانشم باس صبر کرد تا پایان بازی ...!

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 14:05
من اولای بازیم خیلی وقت براش نذاشتم (ندارم)
اون قسمت پاکستان که میگید دقیقا کجاهاشه؟

Malware
27-06-2012, 20:22
من اولای بازیم خیلی وقت براش نذاشتم (ندارم)
اون قسمت پاکستان که میگید دقیقا کجاهاشه؟

فکر کنم مرحله سوم یا چهارم این بازی قسمتی هست که تو پاکستان هست.:46:
+
ولی واقعا فیلم های بازی زیاد با کیفیت نیستن و انگار زیاد روشون کار نشده.:2:

soheilnouri
27-06-2012, 20:36
این بازی رو چطور تحلیل میکنید...کسی که کال اف رو بازی کرده اینو بازی کنه لذت میره؟

Layken
27-06-2012, 20:49
بازی رو روی PC با جزییات بالا یک تستی زدم لامصب فیگور شخصیت هاش با جزییاتش با ادم حرف میزنن عین هلو ..واقعا دلچسب هستن.

این بازی رو چطور تحلیل میکنید...کسی که کال اف رو بازی کرده اینو بازی کنه لذت میره؟

با COD فرق داره و مخفیکاری و اینا توش هست و در نوع خودش خیلی شوتر باحال و به یادماندنی هستش که حتی برا دور دوم هم مجابتون میکنه که بریدش.

H M R 0 0 7
27-06-2012, 21:01
این مورد درست نیست.تمامی قطعه ها روی کاربرد اسلحه تاثیر دارن.مثلا همین ماشه که عوض کنیم حال شلیک کردن اسحه تغییر میکنه(مثلا یه اسلحه برای تک تیر زدن هست،یکی دیگه برای 3 تیر و ...)
تاثیر که بی تاثیر نیست ولی آنچنان که باید تاثیر نداره
من ویدئو تبلیغاتی بازی رو تو e3 دیده بودم. خیلی روی این مورد مانور میدادن. البته با کینکت.

H M R 0 0 7
27-06-2012, 21:03
آره ولی منظورم کیفیت تصویری نبود. کلا مدل سازی از قبل رندر شدش خوب نیست. گرافیک خود بازی خیلی بهتر از دموهاشه

milad_takjoo
27-06-2012, 21:40
من که زیاد از اسلحه استفاده نمیکنم..مارک میکنم دوستام میکشن.:31:

soheilnouri
28-06-2012, 01:36
خب من اول اولشم ...يه اسلحه هستش كه بايد جا بزنم اما واردبازي نميشه و يه چيزي هست كه اگه دكمه ي اسنارت بزنم وارد جايي ميشه كه بايد ادمك رو بزنه... جكا كنم

hoomi_gta
28-06-2012, 21:05
ایول بالاخره انتظار به سر رسید. من عاشق سری گوست ریکان هستم از همون اول. یکی از زیبا ترین بازی های تاریخ. سری قبلی بازی را فکر کنم 4 بازی تموم کردم. نسخه بلک باکسش و گرفتم هنوز وقت زیادی نذاشتم ولی از همون اول آدم و میگیره. یکم گرافیکش به نظرم ظعیفه فقط نسبت به زمان بازی.

poloton7
28-06-2012, 21:21
سلام-من اول بازی موندوم کمک کنید توی اول بازی یک نارجک پرتاب می کنی روی صفحه بازی می ایدscope:MWB این یعنی چی من تمام صفحه کلید را زدم اتفاقی نیفتاد---

marmolak kocholo
28-06-2012, 21:29
سلام-من اول بازی موندوم کمک کنید توی اول بازی یک نارجک پرتاب می کنی روی صفحه بازی می ایدscope:MWB این یعنی چی من تمام صفحه کلید را زدم اتفاقی نیفتاد---
MWB = Mouse Wheel Button
دکمه وسط موس رو بزن : )

3Dmajid
28-06-2012, 22:34
منم بازی رو گرفتم و بازی کردم. گیم پلی واقعا عالیه.
در کل بازی خیلی خوبیه.
یه سوال .. اول شخص نمیشه ؟
آخه یادمه نسخه های قبلی اول شخص بود.

Malware
28-06-2012, 22:53
منم بازی رو گرفتم و بازی کردم. گیم پلی واقعا عالیه.
در کل بازی خیلی خوبیه.
یه سوال .. اول شخص نمیشه ؟
آخه یادمه نسخه های قبلی اول شخص بود.

فکر نمی کنم بشه اول شخص کرد ولی فکر کنم میشه دوربین یا نما رو به روی شونه سمت چپ یا سمت راست تنظیم کرد.:20:

Malware
28-06-2012, 23:03
این بازی چرا اینجوریه بعضی از مرحله ها خیلی اسونند:8: و بعضی از مرحله ها خیلی سخت.:41:
+
از کار تیمی تو این بازی خوشم میاد .:20:

milad_takjoo
29-06-2012, 14:56
این مراحل برفیش واقعا چرته...تموم هم نمیشه...:13:

mjorh
29-06-2012, 15:06
این مراحل برفیش واقعا چرته...تموم هم نمیشه...:13:

چرا ...یه کم متفاوته ...کلن تنوع بازی خیلی زیاده ...من بیشتر مخفی کاریشو دوست دارم ...آدم اعتماد ب نفسش میره بالا !:31:

hoomi_gta
29-06-2012, 15:15
دقت کردید گرافیک بازی با گرافیک ویدئو های بین مراحل زمین تا آسمون فرق داره؟ ویدئو ها خیلی ضعیف کار شدن اولین بازی هست که میبینم گرافیک موتور بازی خیلی از دمو های بازی قویتره.
این یارو ریشو تپله شبیه جواد خیابانی نیست؟ :دی
اما در مورد بازی فوق العادس واقعا خیلی داره فاز میده. من سخت ترین لولش دارم میرم خیلی حس واقعی به آدم میده

mjorh
29-06-2012, 15:18
دقت کردید گرافیک بازی با گرافیک ویدئو های بین مراحل زمین تا آسمون فرق داره؟ ویدئو ها خیلی ضعیف کار شدن اولین بازی هست که میبینم گرافیک موتور بازی خیلی از دمو های بازی قویتره.
این یارو ریشو تپله شبیه جواد خیابانی نیست؟ :دی
اما در مورد بازی فوق العادس واقعا خیلی داره فاز میده. من سخت ترین لولش دارم میرم خیلی حس واقعی به آدم میده

دقیقا ! کات سینا خیلی افتضاحن ..آدم یاد بازیای 10 سال پیش میفته !

تا اون حد تپل نیس :31:

camry
29-06-2012, 15:42
اولین بازی که نیست کلا ubisoft بر خلاف کمپانی های دیگه دمو هاش ضعیفه ولی گرافیک خودش عالیه
assassins creed هم واسه من همینطوریه فیلماش افتضاحه و لی تو بازی مو نمیزنه !!!

hoomi_gta
29-06-2012, 16:15
دقیقا ! کات سینا خیلی افتضاحن ..آدم یاد بازیای 10 سال پیش میفته !

تا اون حد تپل نیس :31:
شبیهشه ولی نه؟ :دی میگم کاپیتان میچل چی شد؟ تو سری قبل بهش عادت کرده بودیم. نکنه همین یارو ریشو اس؟
این سیستم نامرئی شدنشون هم یه ذره تخیلی شده :دی
دمو های بازی فکر کنم خیلی با عجله و بدون کار ساخته شده . دقیقا مثل بازی های 10 سال پیشه. اما خود بازی مثلا اونجایی که اول بازی گروگانرو داریم اسکور میکنیم گرافیک خوفی داره

virus2009
29-06-2012, 17:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@@._ V1._SY317_.jpg

دوستان Tom.Clancys.Ghost.Recon.Alpha رو دیدید .. ؟؟؟
یک فیلم کوتاه 25 دقیقه ای ساخته شده توسط Ubisoft ـه که قبل از ریلیز بازی اومد
اگه ندید پیشنهاد میکنم حتما ببینید

CRIS Joon CR7
29-06-2012, 22:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@@._ V1._SY317_.jpg

دوستان Tom.Clancys.Ghost.Recon.Alpha رو دیدید .. ؟؟؟
یک فیلم کوتاه 25 دقیقه ای ساخته شده توسط Ubisoft ـه که قبل از ریلیز بازی اومد
اگه ندید پیشنهاد میکنم حتما ببینید

گفتی فیلم ، فیلم Act of Valor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم سبک و محیط و اتمسفرش خیلی به بعضی از مراحل بازی نزدیکه:11:

virus2009
29-06-2012, 22:58
گفتی فیلم ، فیلم Act of Valor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم سبک و محیط و اتمسفرش خیلی به بعضی از مراحل بازی نزدیکه:11:

اوه آره
من اونو که دیدم هی یاد COD میافتادم چون هنوز GR ریلیز نشده بود
بعضی صحنه هاش خیلی قشنگ بودن آدم فکر می کرد داره COD بازی می کنه ( با اون دوربین اول شخصش )

Zaghan_13
30-06-2012, 13:55
دوستان بیان از نمره های نسخه ی pc بازی بگن که چند گرفته...

گیم اسپات که به بازی 6.5 داده.

The Good

Pleasing sync shot mechanic
Lengthy campaign is great in both solo play and co-op
Enjoyable competitive multiplayer modes.

The Bad

Online play is fraught with technical problems
Numerous AI oddities
Unremarkable firefights.

mjorh
30-06-2012, 15:12
گیم اسپات شورشو دراورده ...واقعا خیلی کمه واسه این بازی 6.5!

poloton7
30-06-2012, 17:40
MWB = Mouse Wheel Button
دکمه وسط موس رو بزن : )

خیلی متشکر--چطوری می شود دشمن را مارک کرد(all mark)

milad_takjoo
30-06-2012, 18:23
با دکمه Q....البته اوایل نمیشه بعد خودش بهت میگه

بردیا
01-07-2012, 11:15
نسخه بلک باکس رو من اگه بخوام دانلود کنم که چیز خاصیو از دست نمیدم؟
تو توضیحاتش خوندم که زبانای بازی حذف شده و کیفیت ویدیوهای بازی از 1080 به 720 کاهش پیدا کرده.همینه دیگه فقط؟
مثل الدر اسکرول نباشه که صدای شخصیتا و اشخاص رو هم حذف کردن

virus2009
01-07-2012, 11:20
نسخه بلک باکس رو من اگه بخوام دانلود کنم که چیز خاصیو از دست نمیدم؟
تو توضیحاتش خوندم که زبانای بازی حذف شده و کیفیت ویدیوهای بازی از 1080 به 720 کاهش پیدا کرده.همینه دیگه فقط؟
مثل الدر اسکرول نباشه که صدای شخصیتا و اشخاص رو هم حذف کردن

نه
مشکل خاصی نداره
تاپیک مشکلات بازی رو هم یک نگاه بنداز ببین این نسخه مشکل خاصی داره یا نه

moh3en_sh
01-07-2012, 12:34
سلام میشه این بازی رو آفلاین split screen بازی کرد؟

virus2009
01-07-2012, 12:45
سلام میشه این بازی رو آفلاین split screen بازی کرد؟

نه نمیشه
ولی امکان داره کرک مولتی پلیرش بیاد ( اسکیدرو داره روش کار می کنه )

Malware
01-07-2012, 14:51
بالاخره هر 11 مرحله بازی رو تموم کردم.مرحله ی اخر خیلی سخت بود عین مور و ملخ از در و دیوار رو سر ادم میریختن.
+
کسی مسیر سیو های این بازی رو نمیدونه؟

mjorh
01-07-2012, 15:03
بالاخره هر 11 مرحله بازی رو تموم کردم.مرحله ی اخر خیلی سخت بود عین مور و ملخ از در و دیوار رو سر ادم میریختن.
+
کسی مسیر سیو های این بازی رو نمیدونه؟

C:\Users\Micheal\Documents\Ubisoft

mjorh
01-07-2012, 22:11
خیلی از اسلحه ها باز نمیشن ...میگه فلان Challenge رو باس بری ....منظورش از challenge همون مد G هسش (تو منو گزینه سوم ،یادم رفت چجوری اسپلش کنم !دی!) ؟؟؟

virus2009
01-07-2012, 23:41
خیلی از اسلحه ها باز نمیشن ...میگه فلان Challenge رو باس بری ....منظورش از challenge همون مد G هسش (تو منو گزینه سوم ،یادم رفت چجوری اسپلش کنم !دی!) ؟؟؟

فکر نمی کنم از اونجا باشه
شما قبل از هر مرحله لیست Challenge هایی که باید توی اون مرحله بگیری رو میتونی ببینی
تمام مراحل رو اگه روی درجه سختی Elite بری ، تعداد زیادی اسلحه باز میشه

mjorh
01-07-2012, 23:49
فکر نمی کنم از اونجا باشه
شما قبل از هر مرحله لیست Challenge هایی که باید توی اون مرحله بگیری رو میتونی ببینی
تمام مراحل رو اگه روی درجه سختی Elite بری ، تعداد زیادی اسلحه باز میشه

آخه اون Challenge هایی که میگه واسه Unlock کردن Atachment یا اسلحه ها ، تو Campaign نیس ... مثلا گفته Completing firefly mission یا Completing six unique ghost challenge ..

soheilnouri
02-07-2012, 12:29
اون جا زدن اسلحه ها كه اول مرحله اول هستش(من تازه شروع كردم)چه صيغه اييه؟هدفش چيه؟

soheilnouri
02-07-2012, 12:33
كلا شمايي كه تا اخر رفتي حوشت اومد؟

CRIS Joon CR7
02-07-2012, 15:26
كلا شمايي كه تا اخر رفتي حوشت اومد؟
آره خداییش بازی قشنگیه دیگه این همه سوال کردن نداره

اون جا زدن اسلحه ها كه اول مرحله اول هستش(من تازه شروع كردم)چه صيغه اييه؟هدفش چيه؟
خب واسه تست کردن اسمبلی اسلحه هاست دیگه
اگه بخوای تو بازی تست کنی که نمیشه اونجا تست میکنی هر مدلی که به نظرت بهتر بود تو بازی هم اون رو میری (گرچه من خیلی دقت نکردم و تفاوت خاصی ندیدم)

milad_takjoo
02-07-2012, 23:49
بابا آپدیت که زد نسخه منو خراب کرد...زیاد چیز مهمی هم نیست...

Malware
03-07-2012, 11:47
این اپدیت جدید چه چیزایی به بازی اضافه میکنه؟

hoomi_gta
03-07-2012, 19:28
6.5 گیم اسپات خیلی نامردی بود کلی هم از بازی تعریف کرده بیشتر بخاطر آنلاین بازی نمره کم داده. میگم کسی سیو بازی تا مرحله 5 و داره؟ من مرحله 4 و تموم کردم رفتم برای چلنج ها مرحله 1 و برم مرحله 5 پرید!! همرو هم elite رفته بودم حال ندارم 4 و دوباره elite برم. اگه سیو بازی و دارید بذارید لطفا
کسی elite تموم کرده بازیو؟
میگم راهی هست بشه سختی بازی و تو مرحله یا اولش تغییر داد؟ منظورم mission select نیستا

hoomi_gta
03-07-2012, 19:40
یه باگ ابلهانه بازی داره اینکه ریت شلیک اسلحه و نمیشه تغییر داد همون اول میشه semi auto یا auto یا سینگل انتخاب کرد در صورتی که اسلحه ها یه قسمت دارن که میشه ریت فایر و انتخاب کرد و سوئیچ کرد بینشون. یادمه دلتا فورس هم این امکان و داشت نمیدونم اینا که قابلیت اسمبل کردن اسلحه و گذاشتن چرا این اشتباه و کردن

virus2009
03-07-2012, 20:09
یه باگ ابلهانه بازی داره اینکه ریت شلیک اسلحه و نمیشه تغییر داد همون اول میشه semi auto یا auto یا سینگل انتخاب کرد در صورتی که اسلحه ها یه قسمت دارن که میشه ریت فایر و انتخاب کرد و سوئیچ کرد بینشون. یادمه دلتا فورس هم این امکان و داشت نمیدونم اینا که قابلیت اسمبل کردن اسلحه و گذاشتن چرا این اشتباه و کردن

fire rate که داره ....
توی مشخصات اسلحه زیرش نوشته ؛ مثلا 779 ....
با تغییر Gas .. ( یادم نیست دقیق کلمش چی بود ) میشه فایر ریت رو کمتر یا بیشتر کرد
دیگه از این بیشتر روش کار نشده

hoomi_gta
03-07-2012, 20:46
fire rate که داره ....
توی مشخصات اسلحه زیرش نوشته ؛ مثلا 779 ....
با تغییر Gas .. ( یادم نیست دقیق کلمش چی بود ) میشه فایر ریت رو کمتر یا بیشتر کرد
دیگه از این بیشتر روش کار نشده
خوب حین بازی نمیشه تغییرش داد. همون قبل بازی میتونی یکی را انتخاب کنی.

A/|\IR
04-07-2012, 16:44
همون اول بازی گیر کردم!
اونجایی که میره از بالا مردم رو نگاه میکنه میگه F رو بزن میزنم بعد میگه MWB بزن یا یه چیزی تو این مایه ها ! چی هست این اینجا چی کار کنم؟
------ ویرایش ------
حل شد :دی بازیش وافعا خوبه: )

hoomi_gta
04-07-2012, 22:18
عجب تنوعی داره بازی خیلی باحاله. توصیه می کنم حتما الایت بازی کنید هیجان بازی فوق العادس. این روبوته که تو تو مرحله برفی میاد عجب چیز توپیه. فقط تو فیلمش مقابل گوست ها میجنگید اینجا اومده تو تیممون :دی

aha2012
05-07-2012, 00:19
من فقط فقط با Drone حال کردم.واقعا زیبا کار شده روش

soheilnouri
05-07-2012, 00:53
بازی بشدت دیوانه کننده

capitan black
05-07-2012, 01:15
یکی از بهترین گیم های شوتر...حرف نداره

mjorh
05-07-2012, 10:54
یه نقد کوچولو !

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Standyin by ...Ready To Fire...!

داستان

انتظار خیلی زیادی از داستان بازی نمیره ، باز هم با یه داستان کلیشه ای دیگه ای طرفیم ...خیلی ایراد میشه گرفت از داستان بازی ، مثلا خیلی سخت میشه رابطه ای بین مراحل بازی

از نظر داستان پیدا کرد ، شخصیت پردازی ضعیف که با کات سینای با گرافیک افتضاح مخلوط شده و ضربه ی بزرگی به بخش داستانی بازی زده ...،جزئیات داستانشم ضیفه ...مثلا یه جا

میرن یه گروگان نجات بدن بدون اینکه چکش کنن ببین همونیه که دنیالشن ...!

5.7

گیم پلی

نکات مثبت زیاد و ایرادای خیلی کم ،باعث شده به یکی از بهترین بازیای سبک شوتر سوم شخص تبدیل شه .

بخش Campaign طولانی با 13 مرحله ، Challenge با 50 wave و Multiplayer بخش های گیم پلی بازی هستن، تو Campaign خیلی از مراحل رو میشه با دو حالت Detect شدن و

نشدن رد کرد ، کار گروهی هم واقعا خوب ازاب دراومده ، از بخش های سینمتیک بازی میشه به Rescue و Escort کردن ، اشاره کرد که نقطه ی قوت AI و همینطور کارگردانی بازی

هسش ...، Level Design هم عالی هسش ،خیلی از اتمسفرای ممکن واسه طراحی مراحل به کار برده شده که اگه یه خورده گرافیکشون بهتر میشد دیگه هیچ حرفی باقی نمیموند !

Gun Play هم با توجه به طراحی اسلحه ها و توجه به جزئیاتشون ،جای تحسین داره !

همین که تونسن فکر رو به یه بازی شوتر بیارن خودش خیلیه ! !

تنها ایراد گیم پلی : بالا پایین شدن AI (هوش مصنوعی)

9.7

موسیقی و صداگزاری

موسیقی بازی خیلی به جا زده میشه و کمک خیلی زیادی به اتمسفر مراحل مختلف بازی کرده ، صداپیشگی شخصیت هم میتونست بهتر باشه ...صداگزاری اسلحه ها هم

عالی بود ولی دیالوگای خاصی نداشت ...

8.7

گرافیک

Cut-scene افتضاحن ! ، نمیدونم واقعا چرا اینقد ضعیف بود ، آدمو یاد بازیای چن سال پیش میندازه ! Texture خیلی خوب روشون کارنشده مخصوصا وقتی میری نزدیک Object ها ...

فیزیک بازی هم در حد متوسط هسش ، در کل فقط میتونم بگم خوب بود ../انتظار بیشتری داشتم

7.7

Overall

8.3

saeed.gh
06-07-2012, 00:06
سلام
چطور میشه تنظیمات گیم پد رو تغیر داد؟

B.3.S.T
06-07-2012, 00:32
فوق العاده تاکتیکی و عالیه بازی...گرافیک بازی خیلـــــی مَــــشتــــــیه!گیم پلی کمی گیج کنندس ولی وقتی باهاش مچ میشی دیگه کسی جلودارتون نیس...کلآ از یوبی انتظار همچین شگفتی تو سبک جنگاوری نوین نداشتم!
فقط اگر نام کمپانی یوبی سافت رو این بازی نبود بیشتر از اینا از بازی تعریف می کردم ...
به هر قیمتی شده تجربش کنید.. : دی

shayan3785
06-07-2012, 00:39
من چند ساله ( از سال 2001 و بازی گوست ریکون در روسیه و قزاقستان تا کال و بتل 3 ) دارم بازیهای جنگی رو بازی میکنم . به نظر من از لحاظ دادن حس جنگی از سری cod ها به مراتب بهتره .

mjorh
06-07-2012, 16:05
فقط اگر نام کمپانی یوبی سافت رو این بازی نبود بیشتر از اینا از بازی تعریف می کردم ...

چرا ؟ بیچاره Ubisoft ...:31:

من خودم از یوبی خیلی خوشم میاد ...با این بازی هم نشون داد که میتونه تو این Genre هم موفق باشه ...

peyman_nn
06-07-2012, 20:40
سلام
خب چرا از گیمسپات نمره کمی گرفته ؟

mjorh
06-07-2012, 21:07
سلام
خب چرا از گیمسپات نمره کمی گرفته ؟

Gamespot 7.5 داده که میشه خوب....ولی میتونس بیشتر بده ....gamespot دیگه ! به نسخه pc واس خاطر باگ و اینجور چیزا کمتر داده ...

poloton7
07-07-2012, 13:38
سلام--من درقسمت پاکستان دارم بازی می کنم یک تفنگ دوربین دار داده اما داخل دوربین تفنگ نمی رود چکار کنم-- چون توی این قسمت نیابد با کسی درگیر شوی---

moh3en_sh
07-07-2012, 15:13
من اونجاییم که تو شهره چقد دیگه تمومه؟

Malware
07-07-2012, 20:13
من اونجاییم که تو شهره چقد دیگه تمومه؟

بعد از این مرحله یه مرحله ی دیگه هست بعد تموم میشه

behnamrex
07-07-2012, 21:09
من تو مرحله 13 گیر کردم هر کاری هم میکنم نمیتونم برم یکی کمک کنه . همونجایی که میگه 7 نفر رو باید بکشی . من 5 نفر رو میکشم بعد اون دو تا فرار میکنن . چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

Layken
07-07-2012, 21:28
من تو مرحله 13 گیر کردم هر کاری هم میکنم نمیتونم برم یکی کمک کنه . همونجایی که میگه 7 نفر رو باید بکشی . من 5 نفر رو میکشم بعد اون دو تا فرار میکنن . چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

همون که ابتدای اون مرحله شروع میشه واینسا بکش بکش برو جلو سعی کن حتی بدوی اسلحه هم یک Mashin Gun چیزی بردار سریع بکش برو جلو...

soltan_reza
08-07-2012, 07:50

همون که ابتدای اون مرحله شروع میشه واینسا بکش بکش برو جلو سعی کن حتی بدوی اسلحه هم یک Mashin Gun چیزی بردار سریع بکش برو جلو...

منم دقیقا همین‌جا گیر کردم
هر کاری می‌کنم نمیشه
هدف اول رو که از بین میبرم هدف دومی هر بار فرار میکنه
با بکش بکش هم که میرم جلو سریع میزنن

soheilnouri
08-07-2012, 10:12
شما همه ي اهداف مراحل رو تموم ميكنيد؟هميشه نميضه با مخفي كاري جلو رفت

poloton7
08-07-2012, 20:25
لطفا جواب من راهم بدهید پست 201----متشکر

Layken
08-07-2012, 23:00
سلام--من درقسمت پاکستان دارم بازی می کنم یک تفنگ دوربین دار داده اما داخل دوربین تفنگ نمی رود چکار کنم-- چون توی این قسمت نیابد با کسی درگیر شوی---

اگه رو کنسول بازی میکنی که با فشار دادن انالوگ RS میتونی زوم کنی...
اگه رو PC بازی میکنی که...با فشار دادن اون گردونه ماوس (مثل یک دکمه) زوم میکنه (اسمش یادم رفت : دی)

imi imi
08-07-2012, 23:00

دوست عزیز شما با pc بازی میکنی؟ احتمال زیاد باگ داره
چون من با کنسول رفتم مشکلی نداشت

poloton7
09-07-2012, 16:13
دوست عزیز شما با pc بازی میکنی؟ احتمال زیاد باگ داره
چون من با کنسول رفتم مشکلی نداشت

متشکر---به نظرم باگ داره چون دکمه وسط موس را می زنم داخل دوربین نمی رود----

hoomi_gta
11-07-2012, 22:14
بازی واقعا دیوانه کنندس . فوق العاده حال میده. اون مرحله ای که تکی با کوزاک هستیم خیلی فاز داد مخفی کاریش. پیشنهاد می کنم اون تفنگ اسنایپ خفنه رو که رنجش چسبیده به سقف و بگیرید بعد یه خشاب با گلوله هایی که قابلیت دنبال کردن هدف و دارن هم بذارید تنگش. من عاشق این اسنایپ شدم خودش روی هدف قفل می کنه و وقتی شلیک می کنی ردخور نداره. البته فکر کنم خشابه لاک باشه باید چلنج ها را برین

virus2009
11-07-2012, 23:41
LMG L'SAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاحالا توی هیچ بازی شوتری اینقدر با یک LMG حال نکرده بودم
خیلی خوشم اومد ازش ، با اون صدای خفنش ، خوشم میاد روی اسلحه ها توی بازی خوب کار شده و به واقیت نزدیکه با اینکه سوم شخصه
وقتی Bipod رو روش میزاری با Long Barrel فاصله 90 متری رو راحت میتونی با 3 تا تک تیر بزنی + خشاب 150 تایی

milad_takjoo
12-07-2012, 23:25
بچه ها آپدیت 1.3 اومد....اگه فیدبکی داشت میگم...

HOOSEIN 105
13-07-2012, 16:21
سلام.بازیش یکم گیج کننده شده.من سری قبلیش رو خیلی خیلی دوست داشتم و برای این هم خیلی منتظر موندم ولی فعلا به دلم نچسبیده.گرافیکش خیلی ضعیفه.خیلی بیشتر انتظار داشتم
الانم اینجا گیر کردم.هر دکمه ای رو میزنم کاری انجام نمیده.باید چیکار کنم اینجا؟؟

Layken
13-07-2012, 22:22
تاحالا توی هیچ بازی شوتری اینقدر با یک LMG حال نکرده بودم
خیلی خوشم اومد ازش ، با اون صدای خفنش ، خوشم میاد روی اسلحه ها توی بازی خوب کار شده و به واقیت نزدیکه با اینکه سوم شخصه
وقتی Bipod رو روش میزاری با Long Barrel فاصله 90 متری رو راحت میتونی با 3 تا تک تیر بزنی + خشاب 150 تایی

کلا از قدیم صداگذاری سری بازی های GR واقعا تک بوده همین صدا رو من در نسخه های دیمیش هم شنیدم و همیشه لذت بخش بوده و حس واقعی بودن و مخفی رو به ادم میده.

سلام.بازیش یکم گیج کننده شده.من سری قبلیش رو خیلی خیلی دوست داشتم و برای این هم خیلی منتظر موندم ولی فعلا به دلم نچسبیده.گرافیکش خیلی ضعیفه.خیلی بیشتر انتظار داشتم
الانم اینجا گیر کردم.هر دکمه ای رو میزنم کاری انجام نمیده.باید چیکار کنم اینجا؟؟

کار خاصی نداره اون دوتا رو بکش (مارک بکن یا خودت بزن9 بعد برو سوار کامیون میشی

HOOSEIN 105
13-07-2012, 22:55
کلا از قدیم صداگذاری سری بازی های GR واقعا تک بوده همین صدا رو من در نسخه های دیمیش هم شنیدم و همیشه لذت بخش بوده و حس واقعی بودن و مخفی رو به ادم میده.

کار خاصی نداره اون دوتا رو بکش (مارک بکن یا خودت بزن9 بعد برو سوار کامیون میشی

نمیدونم اخه من هر کاری میکنم نمیکشه.وقتی میرم نزدیک و سه تاشون رو هم میکشم بازم برمیگرده و ریستارت میکنه.
شرمنده دوستان ولی میشه دقیقا توضیح بدین چیکار کنم؟؟ چه جوری مارک کنم و چه جوری بکشمشون.چون اصلا در حالت عادی شلیک نمیکنه تا وقتی اینقدر نزدیک بشم که متوجه حضورم بشن.

B.3.S.T
13-07-2012, 23:23
نمیدونم اخه من هر کاری میکنم نمیکشه.وقتی میرم نزدیک و سه تاشون رو هم میکشم بازم برمیگرده و ریستارت میکنه.
شرمنده دوستان ولی میشه دقیقا توضیح بدین چیکار کنم؟؟ چه جوری مارک کنم و چه جوری بکشمشون.چون اصلا در حالت عادی شلیک نمیکنه تا وقتی اینقدر نزدیک بشم که متوجه حضورم بشن.

اگر با PC بازی رو انجام میدی با Q

milad_takjoo
13-07-2012, 23:52
یکی از دوستان که آپدیت ها رو نصب نکرده میتونه سیو کامل قرار بده..
ممنون

HOOSEIN 105
14-07-2012, 10:03
سلام
دوستان یکی توضیح میده چرا گرافیک بازی این شکلیه؟؟
اخه این وضعه؟؟ توروخدا این سنگا و گیاهان رو زمین و درختان رو ببینید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shayan3785
14-07-2012, 11:34
من با ایکس باکس بازی کردم ( سه بعدی با 42" )گرافیکش در حد عالی نیست ولی انقدرا هم بد نیست( گرافیک قابل قبوله ) مهم گیم پلی و گیرایی و هیجان بازیه که از نظر من تا اینجا خیلی جذابتر از سری شلوغ کال آف هستش .میدونید حس حضور در زون دشمن رو با مخفی کاری هاش خیلی خوب منتقل کرده محیط ها تنوع خیلی خوبی دارن.من که تا حالا خیلی باهاش حال کردم.به نظر من با اگه یه سری کاستی های جرئیش رو فاکتور بگیریم موفق بوده

Malware
14-07-2012, 15:40
یکی از دوستان که آپدیت ها رو نصب نکرده میتونه سیو کامل قرار بده..
ممنون

بفرما:
Ubisoft.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_takjoo
14-07-2012, 17:57
بفرما:
Ubisoft.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون....خیلی گشتم هیچکدوم کار نمیکردن ولی این کار کرد...:46:

reza.8
15-07-2012, 00:18
من بازی رو خریدم ولی انگار ماله ایکس باکسه!!!یعنی مثلا برای شلیک میگه باید r1 رو بزنی...بعد موس هم کار نمیکنه!!
واسه شما هم اینجوره؟

Mahdi_591
15-07-2012, 16:04
من بازی رو خریدم ولی انگار ماله ایکس باکسه!!!یعنی مثلا برای شلیک میگه باید r1 رو بزنی...بعد موس هم کار نمیکنه!!
واسه شما هم اینجوره؟

شما احتمالا به سیستمت دست باری وصل هست دسته بازیو بکش بیرن کیبورد درست کار میکنه منم اول همیجوری شده بودم

الان یک هقته ای هست بازیشو گرفتم ولی دو روز یه بار بازی میکنم از بس که دوربین تکون میخوره حالم بد میشه سر گیجه میگیرم همیشه با گیم پلی بازیهای یوبی سافت مشکل داشتم مخصوصا حرکت دوربینها ولی با تنها چیزی که حال میکنم اسمبل اسلحه های بازی خیلی جالبه

machmach32000
17-07-2012, 09:44
با سلام. دوستان من اونجایی که باید توسط اون دوربین پرنده دشمن رو با دگمه Q مارک کنی تا بقیه بهشون شلیک کنن گیر کردم.(اونجایی که چند نفر دارن فوتبال بازی می کنن) 3 یا 4 نفر رو مارک می کنم ولی هر چقدر Q می زنم کسی شلیک نمی کنه. نفرات متنوعی مارک کردم نشد. چیکار کنم؟

TAEL
17-07-2012, 13:58
با سلام. دوستان من اونجایی که باید توسط اون دوربین پرنده دشمن رو با دگمه Q مارک کنی تا بقیه بهشون شلیک کنن گیر کردم.(اونجایی که چند نفر دارن فوتبال بازی می کنن) 3 یا 4 نفر رو مارک می کنم ولی هر چقدر Q می زنم کسی شلیک نمی کنه. نفرات متنوعی مارک کردم نشد. چیکار کنم؟

Q رو نگه میداری؟

machmach32000
17-07-2012, 14:22
Q رو نگه میداری؟

آره چقدر باید نگه دارم؟ آیا نفرات بخصوصی رو باید مارک کنم؟ اونا هی می گن ما آماده ایم یا منتظریم یا با شلیک تو شلیک می کنیم ولی هیچکاری نمی کنن!

TAEL
17-07-2012, 21:04
آره چقدر باید نگه دارم؟ آیا نفرات بخصوصی رو باید مارک کنم؟ اونا هی می گن ما آماده ایم یا منتظریم یا با شلیک تو شلیک می کنیم ولی هیچکاری نمی کنن!

فرقی نداره. 4نفر رو میتونی مارک کنی، بعد Q رو نگه میداری، حدودا 2-3 ثانیه، بعدش افرادت شلیک می کنن. از حالت Drone هم در بیا.

machmach32000
18-07-2012, 08:44
فرقی نداره. 4نفر رو میتونی مارک کنی، بعد Q رو نگه میداری، حدودا 2-3 ثانیه، بعدش افرادت شلیک می کنن. از حالت Drone هم در بیا.

حل شد آقا. مرسی. یه کوچولو باید می رفتم جلو دوباره از Drone استفاده می کردم.
بعضی از قسمتاش یه دفه چقد سخت می شه!

hoomi_gta
20-07-2012, 11:31
خوب اینم تموم شد، روی elite level هم تموم کردم، از اون بازی هایی بود که تا تموم شد یه غمی بهم دست داد که دیگه مرحله بعدی در کار نیست. محشر بود بازی، گیم پلی بازی یکی از بهترین اکشن شوتینگ هایی بود که تا حالا بازی کرده بودم، ضعف هایی هم داشت مثل گرافیم کات سین ها و داستان نسبتا ضعیف بازی ولی در کل محشر بود. بیشترین مرحله ای که حال کردم مرحله ای بود که تکی با کوزاک باید میرفتیم. از اون مراحلی بود که آدرنالین و حس میکردی :دی . مرحله آخرشم اون قسمت آخرش که اون دو تا فرار می کنن سخت ترین قسمت بود. یه راهنمایی به دوستانی که سر این قسمت گیر کردن. همون اول یکی از تارگت ها را مارک کنید تا رفیقاتون دخلشو بیارن. بعد باید تا میتونید سریع برید. من کاری که میکردم این بود که خودم کمتر درگیر میشدم با drone سریع 3 تا 3 تا تارگت ها را مارک میکردم تا رفیقام سریع محوشون کنند، پیشنهاد می کنم برای این مرحله یک اسلحه نارنجک انداز داشته باشید، مثلا اونجایی که با هلیکوپتر میخواستن فرار کنن، کل هلیکوپتر و با یه نارنجک منفجر کردم عجیب فاز داد :دی
در کل نمره من به این بازی:
گیم پلی : 10 گرافیک : 8.5 صدا گذاری : 9 داستان : 7/5 در کل 9

3Dmajid
20-07-2012, 12:32
بهترین بازی گروهی که تا حالا بازی کردم :20:

farzan311
21-07-2012, 15:28
بازی گیم پلی خوبی داره و خسته کننده نیست بخش اسمبل سلاح ها هم خیلی جالبه
ولی مشکل که خیلی داره اول که خیلی پشیمونم که چرا بلک باکس رو دانلود نکردم چون به هرحال ویدیو های بازی خیلی خیلی کیفیت پایینی دارند و واقعا به این بازی نمیخورند از یوبی بعید بود:13:
بعد اپدیت به 1.3 هم Yeti Fatal Error میده به من که با پاک کردن سیو مربوط به تنظیمات گرافیک درست میشه ولی وقتی میخوای گرافیک بازی رو ببری بالا باز هم همین ارور رو میده و اینجور که فهمیدم خیلی ها این مشکل رو دارند

قبل اپدیت هم که گرافیک بازی اصلا به dx11 نمیخورد و فقط الکی فریم پایینی داشت
من که فعلا دست از بازی کشیدم تا یه اپدیت برای رفع این مشکل ها بیاد

CRIS Joon CR7
21-07-2012, 15:35
تو مرحله پاکستان (که صدای اذون شنیده میشه) ما 4 نفریم ولی باید 5 نفر رو هم زمان بکشیم چجوریه؟

virus2009
21-07-2012, 17:20
تو مرحله پاکستان (که صدای اذون شنیده میشه) ما 4 نفریم ولی باید 5 نفر رو هم زمان بکشیم چجوریه؟

دو نفر که به هم نزدیک هستند رو پیدا کن ( یا از یک ذاویه ای نگاه کن که پشت سر هم باشند )
وقتی یکیشون رو بزنی صحنه آهسته میشه و میتونی بعدی رو بدون اینکه مارک شده باشه بزنی

Saeed System
22-07-2012, 10:34
سلام دوستان چه طوری میشه با کینکت کنترل کرد بازی رو؟ من و داداشم هر چی گشتیم نتونستیم با کینکت کنترل کنیم. فقط تو قسمت extra نوشته kinnect: on فقط میشه off کرد.

ولی تریلری که دیدیم طرف اسلحه رو کانفیگ م یکرد با کینکت خیلی جالب.

ata_vi
22-07-2012, 21:09
توی مرحله زامبیا اونجا که باید اون چند نفر رابکشیم مخفیانه من همشونو باکمک یارام می کشم ولی او ن هواپیما حرکت می کنه ودوباره باید شروع کنم باید چکار کرد

Layken
22-07-2012, 23:52
توی مرحله زامبیا اونجا که باید اون چند نفر رابکشیم مخفیانه من همشونو باکمک یارام می کشم ولی او ن هواپیما حرکت می کنه ودوباره باید شروع کنم باید چکار کرد

هر چه سریع تر بهتره که به هواپیما شلیک کنی
بیشتر توجه خودتو معطوف شلیک به هواپیما کردن بکن از سلاح های قوی تر استفاده کن

soheilnouri
23-07-2012, 11:04
اونجا باید فقط مارک کنی رو طیاره و پشت هم پشت هم اونو بزنی تا بترکه...

TAEL
23-07-2012, 20:46
سلام دوستان چه طوری میشه با کینکت کنترل کرد بازی رو؟ من و داداشم هر چی گشتیم نتونستیم با کینکت کنترل کنیم. فقط تو قسمت extra نوشته kinnect: on فقط میشه off کرد.

ولی تریلری که دیدیم طرف اسلحه رو کانفیگ م یکرد با کینکت خیلی جالب.

خود بازی رو نمیشه با کینکت بازی کرد. فقط همون قسمت اسلحه ها کینکت کار می کنه.

soheilnouri
27-07-2012, 12:14
من مرحله ی 5 بازی ام...حال میده...کم کم میرم...وار هوند خیلی باحاله...او ن روباته

mafr07
27-07-2012, 17:50
دوستان آدرس تاپیک مشکلات نصب و اجرا چیه ؟

Malware
27-07-2012, 18:09
دوستان آدرس تاپیک مشکلات نصب و اجرا چیه ؟

مشکلات نصب و اجرا - Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

bayern
28-07-2012, 13:29
سلام
دوستان وقتی با Q چند نفر رو انتخاب میکنم و میخوام بزنم با چه کلیدی باید به افرادم دستور بدم که شلیک کنن؟
ممنون

TAEL
28-07-2012, 14:28
سلام
دوستان وقتی با Q چند نفر رو انتخاب میکنم و میخوام بزنم با چه کلیدی باید به افرادم دستور بدم که شلیک کنن؟
ممنون

وقتی که همشون آماده بودن، Q رو نگه دار تا شلیک کنن

masbeh
28-07-2012, 18:27
کسی میدونه چطور میشه این بازی رو گروهی یا آنلاین انجام داد؟

ata_vi
30-07-2012, 19:42
دوستان اون مرحله تو پاکستان که سوار بالگرد شده و اون بالگرد دشمن میاد هرکار ی می کنیم کشته میشه باید چکار کنیم صدبار رفتم بازم گیم اور می شیم

farzan311
31-07-2012, 19:29
ببندش به رگبار:31:
کاری نداره که به محض اینکه دوربین رفت روش تا جایی که مسلل داغ میکنه شلیک کن

ali_agha1981
01-08-2012, 20:09
منم بازی رو گرفتم..
خییییلی بازی قشنگیه...اصلا قابل مقایسه با نخسه های قبلی نیست و کلا تغییر کرده..
گرافیک اش هم به نظرم عالیه....
گیم پلی بازی هم حرف نداره...
فقط من یه سوال داشتم بجز دستور کشتن با Q... دیگه چه کارهایی تیمی میشه دستور داد که انجام بدن...همچنین ترفند های مهم و به درد بخور در بازی..

hormozan m
01-08-2012, 20:59
سلام . ولی به نظر من نسبت به نسخه های قبل آسون تر شده !!! چون توی این نسخه شما leader نیستین !

IOG
02-08-2012, 14:13
آقا من با ASUS N55SL با این مشخصات این بازی رو با چه گرافیکی میتونم بازی کنم؟
i7
GeForce GT635M 2G
8G Ram