PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکستن دسته هدفون کریتیو

R.min
13-04-2010, 15:46
سلام
من حدود 7 ماه پیش هدفون creative aurvana dj رو خریده بودم چند روز پیش متوجه شدم که دسته هاش ترک خورده و امروز هم دستش کامل شکست , منظورم اون قسمت مشکی رنگه که مال تنظیم ارتفاع هست
حالا میخوام بدونم این قابل تعمیر هست کدوم شرکت اینکار را میتونه بکنه

mamad gonzo
13-04-2010, 18:58
مگه گارانتی شاب نداره؟
ببر گارانتی واست ریدیف کنن

R.min
13-04-2010, 20:23
مگه گارانتی شاب نداره؟
ببر گارانتی واست ریدیف کنن
اتفاقا زنگ زدم بهشون گفتن شرکت کریتیو قطعات یدکی بهمون نمیده ما هم نمیتونیم کاری بکنیم , شکستن هم جز گارانتی نیست

seymour
13-04-2010, 20:41
اتفاقا زنگ زدم بهشون گفتن شرکت کریتیو قطعات یدکی بهمون نمیده ما هم نمیتونیم کاری بکنیم , شکستن هم جز گارانتی نیست
خب از یه بابت هم راست میگه .. (نمیگم : حق با اونه – منظورم اینه که مفاد گارانتی همینه) شکستن فیزیکی که بهرحال نتیجه استفاده و فعالیت کاربر باشه (یا حداقل نشه طور دیگه ای توضیحش داد) جزو گارانتی حساب نمیشه به اونصورت .. وگرنه ورشکست میشدن که! ...

خودت نمی تونی با چسب قطره ای ترتیبش رو بدی؟ -- من شک دارم بجز روش کلاسیک "چسباندن"(!) راه دیگه ای داشته باشه در ایران.

R.min
13-04-2010, 21:20
فکر نمیکنم جالب در بیاد ممکنه
این دفعه همش دنبال یه هدفون با دسته های اهنی بودم که هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم مجبور شدم اینو بگیرم , یه جای دیگه هم یه نفر دسته هدفونش که همین مدل بود گفت شکسته زیاد کیفیت جالبی نداره این مدل
شرکت دیگه ای نیست که من بتونم باهاشون تماس بگیرم ببینم این قطعه رو دارن یا نه ؟؟
seymour
14-04-2010, 19:38
فکر نمیکنم جالب در بیاد ممکنه
این دفعه همش دنبال یه هدفون با دسته های اهنی بودم که هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم مجبور شدم اینو بگیرم , یه جای دیگه هم یه نفر دسته هدفونش که همین مدل بود گفت شکسته زیاد کیفیت جالبی نداره این مدل
شرکت دیگه ای نیست که من بتونم باهاشون تماس بگیرم ببینم این قطعه رو دارن یا نه ؟؟
البته شما از جزئیات شکستگی هدفونت بهتر خبر داری، اما با چسب قطره ای میشه تمیز کار کردها ... بهرحال هرطور نظرته.. (فوقش اینه که این آخرین راه حله -- درسته؟ -- اگه هیچ راه دیگه ای نبود اینو امتحان کن!)

بهرحال کیفیت این هدفون ها هم همینه .. بخصوص کریتیو که اغلب سعی می کنه هزینه ها رو پایین بیاره برای اینکه محصول در دسترس گروه بیشتری از کاربرها قرار بگیره... میشه همین دیگه: جنس بدنه ارزونتر. (از صداش که راضی بودی؟)

نظر من اینه که باید بلند بشی و بری بگردی: توی پاساژهای کامپیوتری و حتی بعدش جمهوری .. بری اول نمایندگی کریتیو رو چک کنی، ببینی چی میگن...

یه چیز واضحه: تعمیر هدفون، مشخصاً از نقطه نظر تعمیر یا تعویض بخش های سخت افزاری اون مرسوم نیست و کمتر صورت می گیره...