PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور کارت TV..silicon 4Me

saeidan
13-04-2010, 09:49
سلام
کارت تی وی با اسم و مشخصات silicon 4ME دارم و نیاز دارم به درایور برای ویندوز ایکس پی
ممنون میشم اگه دارین در اختیار من بذارید
ضمنا یک پخش کننده خوب هم که مناسب این مدل باشه معرفی کنید
ممنون

mjzaret
13-04-2010, 14:27
پیشنهادم اینه که از نرم افزار Driver Magician 3.49 Multilingual استفاده کنید. این نرم افزار لینک دانلود درایور مربوط به کارت تی وی تون رو می ده و شما با دانلود کردن اون فایل درایور رو در اختیار دارید.

روش کار برنامه:
شما کافی بعد از باز کردن برنامه دکمه ی آپدیت در نوار استاندارد رو بزنید. اون لیستی از درایورهایی که روی سیستم تون نصب نشده نشون میده و اگه روی هر کدوم کلیک کنید به راحتی لینک دانلود درایور رو نشون می ده.

دانلود برنامه:
این برنامه به صورت قابل حمل هست. دیتابیس اون هم آپدیت شده و مشکلی نداره.

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeidan
15-04-2010, 22:19
سلام

ممنون از راهنمایی و پاسخ شما دوست عزیز
نرم افزار خوبی بود ولی متاسفانه در زمینه این کارت تی وی کمکی به من نکرد :( و اصلا این سخت افزار رو پیدا نکرد !

head_djmusic
18-04-2010, 00:30
سلام
کارت تی وی با اسم و مشخصات silicon 4ME دارم و نیاز دارم به درایور برای ویندوز ایکس پی
ممنون
دوس عزیز silicon4me نام برند شرکت است ، لطفا مدل تی وی کارت رو بنویس برای مثال یکی از مدلهای این شرکت بدین شکل است :
company brand : silicon4me
model number : sili-mp-68
place f origin : china (main land
البته نیازی به محل ساخت نیست فقط مدل نامبر تی وی کارت رو روی باکس محصول یا خود محصول پیدا کن و بنویس تا واست ردیفش کنم

saeidan
18-04-2010, 16:28
دوس عزیز silicon4me نام برند شرکت است ، لطفا مدل تی وی کارت رو بنویس برای مثال یکی از مدلهای این شرکت بدین شکل است :
company brand : silicon4me
model number : sili-mp-68
place f origin : china (main land
البته نیازی به محل ساخت نیست فقط مدل نامبر تی وی کارت رو روی باکس محصول یا خود محصول پیدا کن و بنویس تا واست ردیفش کنم

سلام

البته باکس کارتم رو ندارم ولی همه چیزی که روی کارت میبینم برای شما می نویسیم
روی قطعه سفید رنگ بزرگی که روی کارت هست (فکرک نم بهش می گن تیونر) این رو نوشته Silicon 4ME digital devices
وروی خود کارت هم با رنگ سفید این عبارت نوشته شده PCI QS401

و چهار تا آی سی تقریبا بزرگ هم داره که روی سه تاش این عبارتها چاپ شده

HCF 4052 EZ78708

SA7130HL CC0865 T10325

LA75676

head_djmusic
19-04-2010, 09:08
دوست عزیر یک خبر بد برات دارم ونم اینکه کلیه درایور های شرکت مذکر protect هستند یعنی هیچ جا پیدا نمیشه ، ولی خوب بازم راه حل داره فقط یه کاری کن مدلهای شرکت silicon4me یناستببین کدومش ماله توئه
Sili-TV101 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Sili-TV102 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Sili-TV102F
Sili-TV104 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Sili-TV106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا به آدرس زیر برو و از روی عکس ببین کدوم ماله توئه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو تو قسمت تی وی کارتها

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidan
20-04-2010, 18:35
سلام
ممنون از راهنمایی هات

لینکهایی که درایورهای چند مدل کارت گذاشته بودین کار نکردن! یعنی همه شون لینک همین فروم بودن که فکر کنم کامل ثبت نشدن!

به سایت سیلیکون هم رفتم جالب بود نوشته بود درایور ندارد ! مگه میهش درایور نداشته باشه !

Drivers
no Driver Found for this Product

!!!

regularuser
20-04-2010, 19:30
حذف شود .................................

head_djmusic
20-04-2010, 20:42
سعید جان این آخرین کاریه که میتونم واست انجام بدم سعی کن فقط مدل کارت رو بفهمی که کدوم از اوناییه که تو سایت شرکتش هست چون با این کار از طریق پیدا کردن نوع چیپستش میش یه کاری کرد ولی چیپ گرافیک اصلی این کارت ماله شرکت فیلیپسه بعنی همونی که شمارش اینه SA7130HL CC0865 T10325 اون دوتایه دیگه مالتی پلکس و دی مالتین .
درایور زیر رو بگیر و تست کن ببین جواب میده یا نه
این هم نرم افزار ی که با این کارت کار میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خبر کارکردشو بهم بده
این لینکم واست می زارم بد نیست تست کنی ببینی موقع نصب وقتی خودت آدرس سرچ رو به ویندوز میدی قبول میکنه یا نه

regularuser
20-04-2010, 20:53
حذف شود .....................

saeidan
23-04-2010, 18:03
ممنون از شما دوستان عزیز regularuser ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و head_djmusic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که کار منو راه انداختین.کاش بیشتر از یه دکمه میشد تشکر کرد ازتون:40:

Pardiss123456789
27-05-2014, 15:58
سلام
کارت تی وی با اسم و مشخصات silicon 4ME دارم و نیاز دارم به درایور برای ویندوز سون
ممنون