PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه 90 / عملکرد فدراسیون - تبانی در فوتبال ناپاک

sAeEd_kHaAn
13-04-2010, 09:19
سلام با برنامه دیشب 90 خیلی حال کردم خیلی از حرف ها که باید گفته میشد ، گفته شد :31:

karkan
13-04-2010, 09:21
"""""جدیدا تو ایران دروغ گویی رواج پیدا کرده"""".....با این حرف عادل خیلی حال کردم....

reza2pars
13-04-2010, 09:36
اینم تلافی برنامه شبی که دادکان اومده بود رای ها بخاطر مساله خاص:31: به گزینه 3 داده شد

sAeEd_kHaAn
13-04-2010, 09:37
کلا عادل و علی دایی کاری کردن که رئس فدراسیون تسلیم شد و نتونست جواب بده
همچین رئیس فدراسیونی که توانایی نداره باید استفا بده

Alireza_SA
13-04-2010, 10:14
ملت رو ... فرض کرده.
حقش بود این طوری ضایع شه

molaali
13-04-2010, 11:31
نميدونم اون سه چهار درصد كه گذينه ي 1 رو فرستادند چي فكر ميكردند ؟
از اين بدتر هم مگه ميشه؟

Ezel
13-04-2010, 11:50
خیلی ببخشید ولی به قولی :دی ایشون آخرش هم به سوال علی دایی ( که فکر کنم راحت 10 بار تکرارش کرد) جواب نداد ، فردوسی پور هم کلید کرده روی اخراج دایی و تناقض هایی که وجود داره و تا کار دست علی خنده رو ( منظور همون مهدس کفاشیانه ) نده ولش نمیکنه .

masud-000000
13-04-2010, 11:56
وااای که چه خوشحال شدم دیشب کفاشیان ضایع شد...:31:
بلا نسبت شما فوتبال مملکت رو داده به...........فنا:13:
دم عادل گرم....دم دایی هم گرم...بهش گفت: شما داری دروغ میگی:27:

deaddeaddead
13-04-2010, 12:50
کسی میتونه ویدیو بذاره واسه دانلود ؟؟؟ من ندیدم:41:

mmiladd
13-04-2010, 12:53
فوتبال ایران تا 200 سال دیگه همین آشه همین کاسه...

بی خیال بچسب لیگ اروپا رو....

titanium_zarin
13-04-2010, 12:56
اقا من ميگم همه به احترام دايي بايد از جامون بلند بشيم و كلاه از سر بر داريم...
خداييش زمان تيم ملي هر كاري كرد و هر چي بود تموم شد...اما يه مرد هست خوده خودشه...
من كه خيلي حال كردم...
دست عادل درد نكنه كه يه كم دله ماها رو خنك ميكنه...

pedramch
13-04-2010, 12:57
همه پست های بالا تایید میشه!

کلی حال کردم دیشب..
دم عادل و دایی گرم:دی

ممنون/:5:

titanium_zarin
13-04-2010, 12:59

اي بابا...كجا بودي اخه؟؟؟
واقعا كه اگه خوابيدي بودي عمرت رو تلف كردي كه اين برنامه رو نديدي...
دايي گفت كه علي ابادي بهش زنگ زده و گفته كه سرمربي تيم ملي انتخاب شده...يعني كفاشيان و بقيه پشم...:5:

mahdishata
13-04-2010, 13:20
lh
اي بابا...كجا بودي اخه؟؟؟
واقعا كه اگه خوابيدي بودي عمرت رو تلف كردي كه اين برنامه رو نديدي...
حالا هی دل ما رو نسوزون دیگه
اگه کسی صوتی داره بلینکه

Alireza_SA
13-04-2010, 13:28
lh
حالا هی دل ما رو نسوزون دیگه
اگه کسی صوتی داره بلینکه

زنگ بزن سروش سیما

mmiladd
13-04-2010, 13:30

باید صبر کنی تا آپلود شه رو سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fouad-pes
13-04-2010, 13:44
ای خدااااا
من چقدر بدشانسم!!!
همه برنامه های 90 رو تا الان دیدم غیر از برنامه معروف دادکان و همین برنامه دیشب!!!!!!
آخه یادم میره!

sAeEd_kHaAn
13-04-2010, 15:36
احتمالا اخر سال باز نظرسنجی میزارن همین برنامه بهترین برنامه سال مبشه :31:
زنده باد عادل فردوسی پور و مرحبا به شجاعتش :40:

AAKOJ
13-04-2010, 17:05
سلام . از ارشیو دیجیتال irib استفاده کنید :

Alireza_SA
13-04-2010, 17:30
علی دایی رو عشقه!!!!!!!!!

Facon_Archi
13-04-2010, 17:31
خدمت شما:

یا

boy iran
13-04-2010, 18:30
تا وقتی این فوتبال تو ایران هست ناپاک میمونه

چون خیلی ها توش بخور بخور دارند

mahdishata
13-04-2010, 19:27
وضع قوانین مالیاتی تو ایران بی ریخته
یکی میاد پولشو می ریزه تو فوتبال کلی معافیت مالیاتی میگیره.تا خصوصی نشه به هیچ جا نمیرسه
فدراسیون هم باید به شکل NGO در بیاد تا سیاسی ها به قصد کسب محبوبیت توش نیان

dark fear
13-04-2010, 22:19
خدمت شما:

یا

ممنون داداشی ولی لینک رپید که کار نمیکنه (میگه چون بالای 200 مگه ، باید پریمیوم باشی!
لینک مگا هم که کلا کار نمیکنه !
میشه یه لینک مستقیم بذارید ؟
حتی اگه persiangig هم باشه !!
یه لینک مستقیم :10:

karkan
13-04-2010, 22:27
این کفاشیانِ ......... فقط دروغ میگه...در مورد تریم هم که معلوم شد همش دروغ بوده...

دم دایی گرم...جلوش بهش گفت دروغگو....

manreza71
13-04-2010, 22:28
دیشب خیلی خیلی حال کردم
چون دایی با زبون خودش قدرت لابیش رو تو فوتبال ایران ثابت کرد

دایی با لابی قوی ترین قدرت ورزش ایران کربی تیم ملی شد و دیدیم تیم ملی رو بیچاره کرد چون فقط با رابطه ولابی انتخاب شده بود ، اما این یه طرف قضیس ، طرف دیگش دورویی وزرالت دایی و سیا بازی اوست ،

یادمه وقتی دایی مربی تیم ملی شده بود همش از خدمت وسربازی حرف میزد ، اما الان به راختی هر چه تمام تر داره درمورد پولی حرف میزنه که حقش نیست ، دایی از تونور میگفت من قرارداد برام مهم نیست حالا میخواد پول 2 سالی رو بگیره که مربی نبوده ، یعنی در ازای هیچ پول میخواد، دایی باید از 70 ملیون ایرانی معذرت خواهی کنه چون فرادا که جام جهانی شروع شد بازم نفرین مردم دامن این سیا باز رو میگیره

دایی واقعا یک سیاه باز تک هست که دومی نداره
برای دایی پولکی متاسفم

دایی تیم ملی رو پادگان خودش کرده بود تا بازیکنای بی ا رزش سربازش باشن و خودش فرمانده

دایی یک 100 چهره هست که اگه تو آیینه نگاه کنه آیینه از شرم میشکنه
دردنیا جز رزالت ودروغ هم حانه ای با دایی نبود
در کثافت کاریهای او هیچ بشری خبره و استاد نبود

دنیای دایی کوچکتر از اونه که دایی تصور میکنه
فقط با 10 گل به لائوس خودش رو کور میکنه

به روز ما چی اومده که دایی همه کار با ما میکنه

manreza71
13-04-2010, 22:37
دیشب خیلی خیلی حال کردم

دایی با لابی قوی ترین قدرت ورزش ایران کربی تیم ملی شد و دیدیم تیم ملی رو بیچاره کرد چون فقط با رابطه ولابی انتخاب شده بود ، اما این یه طرف قضیس ، طرف دیگش دورویی وزرالت دایی و سیا بازی اوست ،

یادمه وقتی دایی مربی تیم ملی شده بود همش از خدمت وسربازی حرف میزد ، اما الان به راختی هر چه تمام تر داره درمورد پولی حرف میزنه که حقش نیست ، دایی از تونور میگفت من قرارداد برام مهم نیست حالا میخواد پول 2 سالی رو بگیره که مربی نبوده ، یعنی در ازای هیچ پول میخواد، دایی باید از 70 ملیون ایرانی معذرت خواهی کنه چون فرادا که جام جهانی شروع شد بازم نفرین مردم دامن این سیا باز رو میگیره

برای دایی پولکی متاسفم

دایی تیم ملی رو پادگان خودش کرده بود تا بازیکنای بی ا رزش سربازش باشن و خودش فرمانده

yoosef_st
13-04-2010, 22:41
میشه یکی لطف کنه فقط این تیکه هایی که جنگ و دعوای علی دایی و کفاشیان و اینا بوده رو آپلود کنه ببینیم ما هم؟
کیفیتش هم زیاد بالا نبود ، نبود.

Ezel
13-04-2010, 22:45
دیشب خیلی خیلی حال کردم
یادمه وقتی دایی مربی تیم ملی شده بود همش ازخدمت وسربازی حرف میزد ، اما الان به راختی هر چه تمام تر داره درموردپولی حرف میزنه که حقش نیست ، دایی از تونور میگفت من قرارداد برام مهم نیست حالا میخواد پول 2 سالی رو بگیره که مربی نبوده ، یعنی در ازای هیچ پول میخواد، دایی باید از 70 ملیون ایرانی معذرت خواهی کنه چون فرادا که جام جهانی شروع شد بازم نفرین مردم دامن این سیا باز رو میگیره

من هم به شخصه از دایی بدم میاد عاممما :
در مورد اینکه پولی که حقش هست یا نیست لازم به ذکره که طبق قوانین مربوط به قراردادهای مربیان فوتبال در همه جای دنیا اگر مربی اخراج یا برکنار بشه طرفی که قرار داد رو فسخ میکنه موظف به پرداخت غرامتیه که در قرارداد ذکر شده و در واقع باید مبلغ اون مدت از قرارداد که باقی مونده رو پرداخت کنه ، بطور مثال لیورپول بنیتس رو اخراج نمیکنه چون تازه قراردادش رو تمدید کرده و در صورتیکه بخوان اخراجش کنن باید غرامت سنگینی بپردازند . حالا گذشته از این موضوع که حقش هست یا نیست ( که منم فکر میکنم نیست ) اما قانون و کمیته انضباطی به سود دایی رای دادن .

manreza71
13-04-2010, 22:45
دیشب خیلی خیلی حال کردم

برای دایی پولکی متاسفم

Ezel
13-04-2010, 22:47
میشه یکی لطف کنه فقط این تیکه هایی که جنگ و دعوای علی دایی و کفاشیان و اینا بوده رو آپلود کنه ببینیم ما هم؟
کیفیتش هم زیاد بالا نبود ، نبود.

جنگ و دعوا از طرف دایی بود ، طفلک علی خنده رو ( مهندس کفاشیان) که هرچی دایی میگفت فقط میخندید و میگفت هه هه هه آقای فردوسی پور هه هه هه من راستگو هستم هه هه هه :دی

alireza fatemi
13-04-2010, 22:57
اینم به افتخار دوستان و خودم:دی

ali_1372
13-04-2010, 23:01
خدمت شما:

یا

اینم به افتخار دوستان و خودم

دوستان عزیز فکرکنم این لینک هایی که گذاشتین ماله برنامه هفته ی قبلشه ها(1/16)

mahdishata
13-04-2010, 23:13
این رفیقمون manreza71علی دایی رو ببینه زنده زنده می سوزونتش:31:

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

فردوسی پور مدیریت فوتبال را به مسلخ برد؛
دروغگویی رسم اداره ضعیف‏ترین ‏فدراسیون
شب گذشته بار دیگر علی کفاشیان برابر دیدگان افکارعمومی قرار گرفت تا در خصوص عملکردش در فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد اما روند برنامه که از صراحت قابل توجهی برخوردار بود، او و مجموعه مدیریتی فدراسیون فوتبال را برای اکثریت مردم به عنوان یک مجموعه ضعیف شناساند که تلاش برای برقراری ثبات و آرامش در این مجموعه که دیروز توسط رئیس سازمان تربیت بدنی به عمل آمد را یک امر بی‏فایده جلوه داد و تغییرات را اجتناب‏ناپذیر نمود.

به گزارش خبرنگار ورزشی "تابناک"؛ برنامه نود در هفته‏‏های اخیر به خوبی توانسته بخش‏هایی از نقاط تاریک فدراسیون فوتبال را با پاسخ‏خواهی از مسئولان فدراسیون فوتبال روشن نماید و دست برخی از این مدیران را رو کند که این شفاف‏سازی بیش از همه به نفع افشین قطبی سرمربی ناموفق تیم ملی و غلامحسین پیروانی بوده و به بازگشت نسبی ثبات به نیمکت تیم‏های ملی بزرگسالان و امید را در سایه به چالش کشیدن هیات رئیسه فدراسیون و تصمیمات آنی و بدون پشتوانه این مجموعه منجر شده است.

دوشنبه شب، نود بار دیگر میزبان برخی از اهالی فدراسیون فوتبال بود که در کنار غلامحسین پیروانی، حضور علی کفاشیان به جذابیت این برنامه افزود. عادل فردوسی‏ پور پس از آنکه پای درددل‏های پیروانی و کارشکنی‏های صورت پذیرفته برای تیم امید نشست و اختلافات میان کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال را بر سر حفظ سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان کالبدشکافی کرد، به نظرخواهی از ذوالفقارنسب و چراغپور در خصوص تیم ‏های ملی پرداخت و در آخر سراغ رئیس فدراسیون فوتبال رفت تا جذاب ترین بخش این برنامه با چاشنی گفته‏های سرمربی پیشین تیم ملی و سرمربی کنونی پرسپولیس به تصویر کشیده شود.

فردوسی‏پور که با صراحت و پشتکار قابل توجهی رئیس فدراسیون فوتبال را به مسلخ برده بود، به خوبی توانست در مقام مجری به وظیفه‏اش عمل کند و اسیر حاشیه رفتن‏‏ها و با شوخی ردکردن‏های کفاشیان در زمان طرح پرسش‏های کلیدی نشود و همین شروع خوب را تا انتها ادامه داد. او به ناچار در بخش‏هایی از گفت و گو با نفر اول تصیم گیرنده در فوتبال کشورمان اسیر پراکنده‏گویی شد، چرا که حواشی فدراسیون فوتبال آنچنان متعدد و متکثر بود که قرار دادن آنها در دو یا چند محور ناممکن جلوه می‏کرد.

فردوسی‏پور پس از آنکه نظرسنجی این برنامه را با طرح این سوال که عملکرد فدراسیون فوتبال در تیم های مختلف ملی از بین گزینه های "خوب، متوسط و ضعیف" را چگونه ارزیابی می کنید ذکر کرد و همانطور که پیش‏ بینی می‏شد از همان دقایق ابتدایی نمودار مربوط به گزینه "ضعیف" بیشترین سیر صعودی را گرفت، بینندگان و رئیس فدراسیون را به پخش تصاویری که با اظهارنظرهای متناقض علی کفاشیان و مهدی تاج در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی نیز همراه کرد و به خوبی وضعیت چندماه اخیر فدراسیون فوتبال را نشان داد.

پس از آن یکی از مباحثی که پیش کشید عدم وجود مدیریت واحد و تصمیم‏گیری‏های مبتنی بر استدلال دانست و فدراسیون فوتبال را متهم به تصمیمات سلیقه‏ای و به نوعی اداره بخش‏های مختلف فدراسیون به شکل جزیره‏های جدا از هم کرد که بیش از همه در سطح تیم ملی نمود داشته تا در مقابل علی کفاشیان ضمن پذیرش این ماجرا در دفاع از خود عنوان کند، چون ضابطه‏ای وجود ندارد تیم ملی به همین شکل انتخاب شده و هر دوره یک کسی آمده و بعد از یک مدت رفته است که با این تفاسیر باید پرسید فدراسیون فوتبال در چند سال اخیر چه می‏کرده که حتی برای انتخاب سرمربی تیم ملی نیز دستورالعملی تدوین نکرده است.

در ادامه فردوسی‏‏پور از او در خصوص مذاکره با مربیان خارجی پرس و جو کرد و پرسید چرا یک روز شما این موضوع را تکذیب کرده و وقتی تاج جزئیاتی از این مذاکرات را با فاتح تریم منتشر کرد، مجبور به تایید این مذاکرات شدید و چرا با مردم با صداقت برخورد نکردید که کفاشیان گفت: «ما برای انتخاب سرمربی در این مقطع مذاکره نکردیم و برای 8 ماه دیگر به دنبال سرمربی بودیم» که در پاسخ فردوسی پور تاکید کرد: «مگر مربیان مطرح دنیا هشت ماه صبر می‏کنند تا احیاناً سرمربی تیم ملی ایران شوند و این چه سبک مذاکره است؟» و همچنین پرسید: «اگر رئیس و نایب رئیس فدراسیون به خود حق می‏دهند بدون نظر کمیته فنی برای تیم ملی مذاکره کنند و این کمیته نقش فرمالیته را دارد، چرا این کمیته را تعطیل نمی‏کنید؟»

اما کفاشیان تاکید کرد کمیته فنی و قطبی در جریان بودند تا فردوسی‏پور یادآور شود آنها اصلاً در جریان نبوده‏اند و قطبی نیز به هیچ عنوان مطلع نبوده است. در ادامه با پیش کشیده شدن دوران پیش از قطبی و انجام حرکات این چنینی در دوره‏های پیشین که منجر به حذف کادرهای فنی تیم‏های ملی شد، فردوسی‏پور از کفاشیان پرسید چگونه توقع دارید تیم ملی با کادرفنی که به اقتدارش لطمه زدید، فعالیتش را ادامه دهد و چرا می‏گویید از کادر فنی تیم‏های ملی حمایت قاطع می‏کنید اما به یک باره پشت آنها را خالی کرده و تصمیمات این چنینی گرفته‏اید.

با پیش کشیده شدن نام دایی، برنامه به سمتی رفت که ماجرای انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی و موضوع برکناری او پس از شکست برابر عربستان و البته بدهی که فدراسیون فوتبال به وی دارد به میان کشیده شد تا جنجال واقعی با بیان برخی ناگفته‏ها مشهود شود و دیگر با بازی با کلمات نتوان از کمند پرسش‏های متوالی و شیوه بازجویانه فردوسی‏پور گریخت.

انکار کفاشیان در خصوص بی‏‏‏اختیاری در فدراسیون فوتبال و رد این تعبیر فردوسی‏پور که تصمیمات تماماً غیرورزشی و خارج از فدراسیون گرفته می‏شود با واکنش علی کفاشیان در جهت رد این ماجرا همراه شد که همچنان اعتقاد داشت انتخاب علی دایی با مشورت برخی افراد خارج از فدراسیون بوده اما برکناری اش تصمیم اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده است، باعث شد علی دایی که فردوسی پور قبل از این اعلام کرده بود دل پردردی دارد و قول داده پس از بازی های لیگ در یک برنامه حضوری نظرات و ناگفته‏هایش را بیان کند برای بیان واقعیت روی خط بیاید و مسائلی را مطرح کند که عملاً انتخاب و تغییر سرمربی و اخذ بسیاری از تصمیمات را در خارج از فدراسیون تایید می‏کرد.

علی دایی که در این برنامه نیز جفا بر او مورد تاکید قرار گرفت، اعتقاد داشت علی کفاشیان واقعیت ماجرای انتخاب و برکناری اش از تیم ملی فوتبال را صحیح و با صداقت بیان نمی کند، در ابتدا رئیس فدراسیون را دروغگو خواند و سپس به شرح ماجرا پرداخت و گفت: «چرا حرف درست را به مردم نمی‏زنیم و با افکارعمومی بازی می‏کنیم. نه انتخابم و نه برکناری‏ام توسط مسئولان فدراسیون فوتبال انجام نشد. در زمان انتخابم سر تمرین سایپا بودم که آقای کفاشیان تماس گرفت و من چون سر تمرین جواب تلفن کسی را نمی‏دهم، پاسخی به آقای کفاشیان ندادم و بعد از تمرین ایشان SMS داد و بنده با آقای هاشمی مدیرعامل وقت باشگاه مشورت کردم و تماس گرفتم که ایشان هم نظرش این بود مذاکره کنم و در صورت توافق همکاری کنم.»

وی در ادامه عنوان کرد: «وقتی با کفاشیان تماس گرفتم، او گوشی را به آقای علی آبادی داد و ایشان هم تاکید داشت که سرمربی شوم و حتی همان روز حکمم صادر شود که بنده هم از ایشان وقت خواستم فکر کنم و بعد هم گفتم ابتدا باید با آقای مهرداد هاشمی صبحت کنند که پس از صحبت مسوولان با مديرعامل وقت باشگاه سايپا، با مديران فدراسيون وارد مذاكره شدم كه عصر آن روز خبر انتخاب من اعلام شد.»

سرمربی اسبق تیم ملی در بحث برکناری نیز اظهار داشت: «پس از دیدار با عربستان آقای کفاشیان همان شب به اردوی تیم ملی در هتل المپیک آمد و تاکید کرد که کادر فنی تیم ملی می‏ماند و محکم به کارش ادامه دهد اما 10/30 صبح فردا که تیم ملی را تمرین می‏دادم، از برنا SMS روی گوشی خودم آمد که علی دایی برکنار شد و من همان جا با تیم ملی خداحافظی کردم و از بچه‏ها حلالیت طلبیدم و اصلاً جلسه هیات رئیسه‎ فدراسیون عصر آن روز تشکیل شد و به صورت فرمالیته بود. چرا امروز از من حمایت کردید و فردا تصمیم به برکناری من گرفتید، چون تصمیم، تصمیم خودتان نبود.»

در ادامه کفاشیان ضمن تایید رویه انتخاب سرمربی تیم اعتراف کرد: «به هر حال ما فدراسیونی تحویل گرفتم که دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان بدهی داشت و مجبور بودم با نظر رئیس سازمان تربیت بدنی فعالیت داشته باشیم اما در بحث تغییر آقای دایی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صبح روز بعد از دیدار با عربستان تشکیل جلسه داده و تصمیم به برکناری علی دایی گرفته و این تصمیم نیز از طریق کفاشیان ساعت یک بعدازظهر به دایی اعلام شد» تا دایی دوباره روی خط بیاید و با تاکید بر دروغگو بودن کفاشیان بگوید: «آقای کفاشیان دروغ می‏گوید و من از ایشان می‏خواهم مرد باشند و یک بار واقعیت را بازگو کنند و تنها دست روی قرآن بگذارند و بگویند چطور هیات رئیسه که برخی از آنها باید از شهرستان بیایند صبح جلسه داشته‏اند و تصمیم برکناری من که صبح گرفته شده، ساعت 5 بعدازظهر خبرش اعلام شده است؟ البته این تصمیم به خود من نیز برخلاف گفته کفاشیان 4 بعدازظهر خبر داده شد.»؛ مسئله‏‏ای که واقعیت دارد و هيات رئيسه فدراسيون فوتبال ساعت 17:50 روز نهم فروردين 88 و يك روز پس از شكست تيم ايران از عربستان در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني با صدور اطلاعيه‌اي علي دايی را بركنار كرد.

علی دایی با بیان اینکه از آقای کاشانی عذرخواهی می کنم که برخلاف قولی که به ایشان دادم مجبور به حرف زدن شدم، تاکید کرد که قصد بازگو کردن این مسائل را نداشته و زمانی که دیده کفاشیان در ارتباط نود با وی در کیش و پس از آن اظهارات خلاف واقعی را مطرح کرده، روی خط آمده و در خصوص قراردادش نیز خاطرنشان کرد: «مگر من دیوانه‏ام که وقتی قرارداد سه ساله دارم، متمم سه ماهه امضاء کنم و این چه متممی است که فقط آقای کفاشیان امضاء کرده است؟! از این گذشته نماینده فدراسیون فوتبال گفته من قرارداد نداشته‏ام که اگر چنین بود، پس چه نیازی به برکناری‏ام از سرمربیگری تیم ملی بود؟»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ادامه فردوسی‏پور از علی کفاشیان پرسید: «به نظر می‏رسد فدراسیون فوتبال نباید اینقدر دروغ بگوید» که کفاشیان چندین بار تاکید کرد اصلاً دروغ نگفته(!) تا فردوسی‏پور بیافزاید حداقل پنهان کاری کرده‏اید و با مردم صادق نبودید و بسیاری از مسائل را در میان نگذاشته‏اید و در ادامه از کفاشیان خواست پاسخ سوال دایی را بدهد که او گفت پاسخی ندارد و اگر خودش صداقت ندارد، سایر اعضاء هیات رئیسه راستگو هستند و آنها می‏توانند شهادت دهند هیات رئیسه فدراسیون فوتبال همان صبح با تصمیم خودش دایی را برکنار کرد.

رئیس دوومیدانی کار فدراسیون فوتبال عنوان کرد: «مشکل ما در فدراسیون فوتبال این است که هیچ رازی در فدراسیون باقی نمی‏ماند و همین که فکری از ذهن ما خارج می‏شود و بر زبانمان جاری می‏شود همه از آن اطلاع پیدا می‏کنند. انگار دوربین گذاشته‏‏اند و فیلم مستند زنده می‏سازند و پخش می‏کنند!» و فردوسی‏‏پور نیز در این دوئل دیدنی این اتفاق را به نوع مدیریت حاکم بر فدراسیون و ضعف آن نسبت داد.

کفاشیان که انتخاب دایی را به ناپختگی فدراسیون و فشار بر روی این مجموعه نسبت داد، با بیان این عذر بدتر از گناه، مخالفتش را با انتخاب مایلی‏کهن به دلیل سبقه فعالیت در تیم ملی امید انکار نکرد و این انتخاب را نتیجه احترامش به نظر جمع هیات رئیسه دانست و پس از آن برای دفاع از خود به انتخاب قطبی و حمایت از وی اشاره کرد که همین اشارات به خوبی گواه تصمیمات متزلزل و خارج از سیستم فدراسیون فوتبال بود اما او که به نظر می‏رسد تا زمان حضورش در فدراسیون فوتبال هیچ‏گاه امر تصمیم‏گیری دستش نبوده و نخواهد بود، سعی داشت نشان دهد فدراسیون کاملاً مستقل است!

جدال لفظی رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی پیشین تیم ملی که جز محکومیت فدراسیون فوتبال و مدیریت حاکم بر آن حاصلی در برنداشت در ادامه با پرسش رقمی که باید از طرف فدراسیون فوتبال به دایی پرداخت شود، ادامه یافت که کفاشیان رقم حدود یک میلیارد را خیلی راحت در مجموع طلب دایی بابت البسه تیم ملی و همچنین قرارداد سال دومش به شکل حدودی بیان کرد که فردوسی‏پور به کنایه گفت: «خیلی راحت از میلیارد سخن می‏گویید» و کفاشیان نیز در مطلبی که حکم طنز تلخ را دارد، قابلیت‏های بالای فدراسیون را همراه با هزینه‏های بالا دانست که هم به اعتماد به نفس وی بازمی‏گردد.

پس از پایان اظهارات کفاشیان، 87 درصد مردم به عملکرد ضعیف تیم های ملی رای دادند، 9 درصد کارنامه کفاشیان و همکارانش را متوسط ارزیابی کرده بودند و 4 درصد تصور کردند که این عملکرد خوب بوده که این میزان رای به گزینه خوب نیز قابل توجه است چرا که انتظار می‏رفت این رقم کمتر از یک درصد نظردهندگان در این نظرسنجی میلیونی را شامل شود اما به هر حال سعیدلو قبل از نود با حضور در فدراسیون فوتبال ضمن آشتی دادن تاج و کفاشیان که فردوسی‏‏پور ابراز امیدواری کرد، حکم بازی را نداشته باشد، از ثبات در فدراسیون فوتبال و تیم ملی سخن به میان آورده بود و باز هم همین امر نشان می‏دهد که اصلاً دولت در فدراسیون فوتبال نقش ندارد!

البته برنامه جنجالی نود که اکثر سوژه هایش را از اتفاقات اخیر فوتبال کشور و خبرهای خبرگزاری ها گرفته بود، به این موضوع ختم نشد و پس از بدرقه کفاشیان، بحث تبانی تیم های دسته سومی، اتفاقات حاشیه‏ای لیگ‏های مختلف و ماجرای تماس مشکوک با بازیکنان راه آهن را نیز مورد بررسی قرار داد که گذری بر فوتبالی که امروز در حاشیه و فساد غوطه می‏خورد ـ اما کفاشیان تاکید داشت این فوتبال پاک است(!) ـ نیز زده شود و از کیفیت فوتبال دولتی بیشتر سخن به میان آید.

به نظر می‏رسد شاه بیت برنامه نود در شبی که برای مشخص شدن ماهیت مدیریت فدراسیون فوتبال ایران مناسب بود، نمایشی برای نشان دادن عوارض بسته بودن تصمیمات یک فدراسیون به سخنان رانده شده بر زبان معاون رئیس جمهور و بالاتر از آن است که بعید به نظر می‏رسد اتفاقات دوره علی ‏‏‏آبادی که حالا رو شده، استمرار نداشته باشد.

tabnak.ir

alireza fatemi
13-04-2010, 23:14
دوستان عزیز فکرکنم این لینک هایی که گذاشتین ماله برنامه هفته ی قبلشه ها(1/16)

عجب نکته جالبی:دی خوب که دانلود نکردیم:دی

این رفیقمون manreza71علی دایی رو ببینه زنده زنده می سوزونتش
+ اینکه اگه اینجا پست ها شمارش میشد الان "آخر فروم باز" بود

kasra_khan2003
13-04-2010, 23:35
آقا یه لینک خوب برای ما هم بزارین لطفا!

من که دارم جستجو میکنم، اگه پیدا کردم همین پست رو ویرایش میکنم میزارم...

manreza71
13-04-2010, 23:48
لابی مي كنم، پس هستم!

لابي مي كنم، پس هستم! - ؛صفحه هایي از دفتر خاطرات علي دايي

چند روز پيش چند كيلو سبزي خريدم، هنگامي كه مي خواستم كاغذ باطله هايي را كه سبزي در آن پيچيده شده بود به دور بيندازم، ناگهان توجهم به مطالبي كه در آن نوشته شده بود جلب شد، بعد از كمي مطالعه آگاه شدم اين صفحات همانا قسمتهايي از دفتر خاطرات دايي و همچنين يكي از مسؤولان فدراسيون فوتبال است، البته خودم هم نفهميدم دفتر خاطرات اين دو نفر دست سبزي فروش محلمان چه كار مي كند، توجه شما را به خواندن قسمت هايي از اين صفحات جلب مي كنم؛

دوشنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): با صحبتهايي كه امروز سخنگوي فدراسيون فوتبال در مورد شرايط و خصوصيات سرمربي تيم ملي انجام داد، مطمئن هستم من رو انتخاب نكردند، عجيبه اين قطبي چه جوري لابي بسته كه لابي اش از من هم قوي تر بوده، حالا كه اين طوري شد هر چند از اين عادل خوشم نمي ياد، اما بهش اس ام اس مي زنم باهام در برنامه نود تماس بگيره، اگه بفهمه مي خوام افشاگري كنم و برنامه اش رو داغ و جنجالي كنم، حتماً بهم زنگ مي زنه.

سه شنبه (از دفتر خاطرات يكي از مسؤولان ): ديشب نود يه چيزه ديگه بود، علي دايي حرف هايي زد كه واقعاً روم تأثير گذاشت، متحول شدم، راست مي گه، اصلا كار درستي نيست كه با لابي بازي مربي تيم ملي رو انتخاب كنيم، بايد معيارهاي اصولي تري رو براي اين انتخاب سرنوشت ساز در نظر بگيريم.

سه شنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): ديشب شب خوبي بود، اساسي زير آب قطبي و قلعه نويي رو زدم، ورداشتم توي برنامه مستقيم تلويزيوني گفتم كه هر كي لابي اش قوي تر باشه، مربي تيم ملي ميشه. .

يك شنبه (از دفتر خاطرات يكي از مسؤولان ): با خردجمعي در مورد معيارهاي اصولي براي انتخاب سرمربي تيم ملي به نتايجي رسيديم، ، دایی کسی هست که میتونه تیم ملی رو نابود کنه همونطوری که تو جام جهانی 2006 نابود کرد ، پس میاریمش تا مردم یه بار ریگه شیشه های مازش رو بشکنن ، اره دایی بهترین انتخاب هست .

يك شنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): باورم نميشه، از فدراسيون باهام تماس گرفتند و گفتند من مربي تيم ملي شدم، از يك طرف خوشحالم و از طرف ديگه نگران، فردا اين عادل رو چكار كنم؟ كاش توي برنامه هفته پيش نمي گفتم هر كي لابي اش قوي تر باشه مربي تيم ملي ميشه، حتماً عادل مي پرسه من با كي لابي كردم، بايد يك جواب درست و حسابي براي اين سؤالش پيدا كنم ...

بله من لابی میکنم پس هستم

alireza fatemi
14-04-2010, 00:15
لابی مي كنم، پس هستم!

لابي مي كنم، پس هستم! - ؛صفحه هایي از دفتر خاطرات علي دايي

چند روز پيش چند كيلو سبزي خريدم، هنگامي كه مي خواستم كاغذ باطله هايي را كه سبزي در آن پيچيده شده بود به دور بيندازم، ناگهان توجهم به مطالبي كه در آن نوشته شده بود جلب شد، بعد از كمي مطالعه آگاه شدم اين صفحات همانا قسمتهايي از دفتر خاطرات دايي و همچنين يكي از مسؤولان فدراسيون فوتبال است، البته خودم هم نفهميدم دفتر خاطرات اين دو نفر دست سبزي فروش محلمان چه كار مي كند، توجه شما را به خواندن قسمت هايي از اين صفحات جلب مي كنم؛

دوشنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): با صحبتهايي كه امروز سخنگوي فدراسيون فوتبال در مورد شرايط و خصوصيات سرمربي تيم ملي انجام داد، مطمئن هستم من رو انتخاب نكردند، عجيبه اين قطبي چه جوري لابي بسته كه لابي اش از من هم قوي تر بوده، حالا كه اين طوري شد هر چند از اين عادل خوشم نمي ياد، اما بهش اس ام اس مي زنم باهام در برنامه نود تماس بگيره، اگه بفهمه مي خوام افشاگري كنم و برنامه اش رو داغ و جنجالي كنم، حتماً بهم زنگ مي زنه.

سه شنبه (از دفتر خاطرات يكي از مسؤولان ): ديشب نود يه چيزه ديگه بود، علي دايي حرف هايي زد كه واقعاً روم تأثير گذاشت، متحول شدم، راست مي گه، اصلا كار درستي نيست كه با لابي بازي مربي تيم ملي رو انتخاب كنيم، بايد معيارهاي اصولي تري رو براي اين انتخاب سرنوشت ساز در نظر بگيريم.

سه شنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): ديشب شب خوبي بود، اساسي زير آب قطبي و قلعه نويي رو زدم، ورداشتم توي برنامه مستقيم تلويزيوني گفتم كه هر كي لابي اش قوي تر باشه، مربي تيم ملي ميشه. .

يك شنبه (از دفتر خاطرات يكي از مسؤولان ): با خردجمعي در مورد معيارهاي اصولي براي انتخاب سرمربي تيم ملي به نتايجي رسيديم، ، دایی کسی هست که میتونه تیم ملی رو نابود کنه همونطوری که تو جام جهانی 2006 نابود کرد ، پس میاریمش تا مردم یه بار ریگه شیشه های مازش رو بشکنن ، اره دایی بهترین انتخاب هست .

يك شنبه ( از دفتر خاطرات علي دايي): باورم نميشه، از فدراسيون باهام تماس گرفتند و گفتند من مربي تيم ملي شدم، از يك طرف خوشحالم و از طرف ديگه نگران، فردا اين عادل رو چكار كنم؟ كاش توي برنامه هفته پيش نمي گفتم هر كي لابي اش قوي تر باشه مربي تيم ملي ميشه، حتماً عادل مي پرسه من با كي لابي كردم، بايد يك جواب درست و حسابي براي اين سؤالش پيدا كنم ...

بله من لابی میکنم پس هستم

خیلی باحاله
منبع؟!

kasra_khan2003
14-04-2010, 00:40
دوست عزیز، اگه اینطور هست، چرا هیچ کسی نیست که مچ دایی رو بگیره؟ چرا همه کم آوردن جلوش؟!!!

یعنی این همه مدت، ماه از پشت ابر بیرون نیومد؟!

فردوسی پور که با کسی لابی نداره، پتش رو میریخت رو آب، پس چی شد؟!

ali_1372
14-04-2010, 12:51
دانلود برنامه 23 فروردین ماه 89 برنامه نود.

برنامه ورزشی پربیننده تلویزیونی نــود با اجرای عادل فردوسی پور
| با کیفیت مناسب / پخش از شبکه سوم سیما |

| برنامه 90 - 23 فروردین 1389 |

موضوع برنامه : بررسی مسائل تیم ملی امید با حضور غلامحسین پیروانی و کفاشیان ، پرداخت رشوه در لیگ برتر و لیگ های زیرگروه و....

MB 462

Source :

manreza71
14-04-2010, 15:51
دوست عزیز، اگه اینطور هست، چرا هیچ کسی نیست که مچ دایی رو بگیره؟ چرا همه کم آوردن جلوش؟!!!

جوابت رو با قرار دادن لینکی در مورد افشاگری علی پروین در مور ددایی دادم ، که پستم رو مدیران پاک کردن

مطوئن باش هر کی بخواد در مورد دایی افشا گری کنه ، نمیزارن ملت از جریان بویی ببرن ، نمونش همین فروم هست که دیدی پست من به راحتی پاک کردن

Rastin.
14-04-2010, 17:57
معلوم بود کفاشیان عامل یکی دیگه بوده..اینقدر خوشحالی و بالا پایین پریدن نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما معلوم نیست این وسط دایی اعتراضش به چیه؟!؟! خوب همونی که یه شبه و به شکل دستوری گذاشتت یه شبه هم دستور اخراجت رو داد..از روز اول که بجای کفاشیان با علی آبادی پای مذاکره نشستی باید فکر اینجارو میکردی! اگه کفاشیان و فدراسیون کاره ای بودن که اصلا به تیم ملی نمیرسید (تابلو بود گزینه فدراسیون قطبیه)
اون زمان چون وابستگی فدراسیون برای ایشون شیرین تموم شد مسئله ای نبود...حالا غال میکنه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشم میاد این بشر از رو کم نمیاره! با اون قرارداد پرمنفعتی که با فدراسیون داشته (بقول عادل قرارداد ترکمنچای) بازم اعتراض میکنه؟! مخصوصا اون بخش مربوط به تامین لباس تیم ملی توسط سرمربی تیم ملی!!! و هزینه های این کار... :rolleye:

Alireza_SA
14-04-2010, 18:13
با حیثیت دایی ناجوانمردانه بازی شد
الان هم داره حقش رو میگیره
با کسانی که همه رو فدای اهدافشون میکنند باید هم ترکمانچای بست
الان این مطلب بهتر مشخص میشه که آبروی آقایون ریخته

Alireza_SA
14-04-2010, 18:44
این رفیقمون manreza71علی دایی رو ببینه زنده زنده می سوزونتش:

+ اینکه اگه اینجا پست ها شمارش میشد الان "آخر فروم باز" بود

متاسفانه بعضی ها تصور میکنن با تخریب دیگران شخص محبوب خودشون بزرگ میشه.
فکر نکنم علی کریمی نیازی به این نوع حمایت ها داشته باشه جناب manreza71

Rastin.
14-04-2010, 18:46
اون چیزی که باهاش بازی شد حیثیت فوتبال ایران بود...نتیجش هم نرفتن به جام جهانی, باخت به عربستان ,رقص عربا در آزادی و...(یادتون رفته نه؟!:eh:)
عاملشم علی آبادی بودن و دادکان در درجه اول , بعدشم همین کفاشیان, دایی و....
دایی اگه مرد بود اون زمان که دفترشو بستن حرف میزد..اما اینقدر منفور بود که نمیشد! حالا بعد از گذشتن یه سال و طبق معمول فراموش شدن خیلی چیزا زبونش کمی دراز شده..
هر کسی از وابستگی فدراسیون و بی سروسامان بودن فوتبال ایران ضرر کرده باشه ایشون خوب سود کرده! غیر از این بود نه انتخاب میشد برای تیم ملی (و شاید زخم باخت به عربستان و نرفتن به جام جهانی رو نداشتیم الان) و نه چنین قرارداد مضحکی نصیبش میشد....
اینو بدونید که همه جا لباس تیم ملی رو اسپانسرا تامین میکنن و در ازاش بعضی هزینه های تیم هم بابت تبلیغات پرداخت میشه, نه این که سرمربی تیم ملی بخاطر تامین لباس یه چیزی هم روی قرارداش با فدراسیون بیاره! (آخر زد و بند:31:)

Ezel
14-04-2010, 19:56
اون چیزی که باهاش بازی شد حیثیت فوتبال ایران بود...نتیجش هم نرفتن به جام جهانی, باخت به عربستان ,رقص عربا در آزادی و...(یادتون رفته نه؟!:eh:)
عاملشم علی آبادی بودن و دادکان در درجه اول , بعدشم همین کفاشیان, دایی و....
دایی اگه مرد بود اون زمان که دفترشو بستن حرف میزد..اما اینقدر منفور بود که نمیشد! حالا بعد از گذشتن یه سال و طبق معمول فراموش شدن خیلی چیزا زبونش کمی دراز شده..
هر کسی از وابستگی فدراسیون و بی سروسامان بودن فوتبال ایران ضرر کرده باشه ایشون خوب سود کرده! غیر از این بود نه انتخاب میشد برای تیم ملی (و شاید زخم باخت به عربستان و نرفتن به جام جهانی رو نداشتیم الان) و نه چنین قرارداد مضحکی نصیبش میشد....
اینو بدونید که همه جا لباس تیم ملی رو اسپانسرا تامین میکنن و در ازاش بعضی هزینه های تیم هم بابت تبلیغات پرداخت میشه, نه این که سرمربی تیم ملی بخاطر تامین لباس یه چیزی هم روی قرارداش با فدراسیون بیاره! (آخر زد و بند:31:)
1- خیلی ببخشید ولی به قولی :دی چرا در درجه اول عامل باخت به عربستان و نرفتن تیم به جام جهانی و رقص عربها در آزادی دادکان بود ؟ دادکان چه مسئولیتی داشت اون زمان ؟ و البته من از طرف دادکان معذرت خواهی میکنم که تیم ایران نتونست پرتغال و مکزیک رو ببره و آنگولا رو هم گلبارون کنه .

2- در حال حاضر کمیته انضباطی بر طبق قوانین حق رو به دایی داده ( هرچند که من هم مثل شما معتقدم قراردادش ترکمانچای بود ) ولی اون کسی که این قرارداد رو امضا کرده باید فکر اینجای کار رو هم میکرد .
3- بد نیست برخی دوستان از توهم توطئه بیرون بیان ، همین فردوسی پور چند بار با دایی سرشاخ شد ؟ چند ده بار انتقاد کرد ازش ؟

manreza71
14-04-2010, 20:16
امیدوارم دایی همون بلای جام جهانی 2006 به سرش بیاد که 2 هفته به آمریکا فرار کرد ( دوستان میدونستید دایی تبعیت آمریکایی هم داره ) سرش بیاد ومردم دوباره شیشه های مغازش رو پایین بیارن

Rastin.
14-04-2010, 20:32
1- خیلی ببخشید ولی به قولی :دی چرا در درجه اول عامل باخت به عربستان و نرفتن تیم به جام جهانی و رقص عربها در آزادی دادکان بود ؟ دادکان چه مسئولیتی داشت اون زمان ؟ و البته من از طرف دادکان معذرت خواهی میکنم که تیم ایران نتونست پرتغال و مکزیک رو ببره و آنگولا رو هم گلبارون کنه .

3- بد نیست برخی دوستان از توهم توطئه بیرون بیان ، همین فردوسی پور چند بار با دایی سرشاخ شد ؟ چند ده بار انتقاد کرد ازش ؟

گفتم علی آبادی و دادکان چون دشمنی (بقول فردوسی پور لج بازی) این دو نفر باعث دو سال تعلیق و نابودی فوتبال ایران شد..
توهم توطئه....!:27:

Mahdi.p30
14-04-2010, 20:42

ضمن اعلام برائت از کفااشیان و امثالهم ، از بس علی دایی پرروهه!
مگه کسی میتونه جوابشو بده و ایشون بهش حمله نکنه؟
اگه مشکلی نداره ، پس چرا با 90 و فردوسی پور معمولا مشکل داره؟
تا حالا دیدید ببازه و عین بچه آدم ، باختشو قبول کنه و گردن این و اون نندازه؟

و البته من از طرف دادکان معذرت خواهی میکنم که تیم ایران نتونست پرتغال و مکزیک رو ببره و آنگولا رو هم گلبارون کنه .
لااقل کفاشیان لیاقت نداره ، موقع انتقاد میخنده ، ولی این دادکان به محض اینکه رییس فدراسیون شد ، دوست داشت منتقدا خفه بشن ، و قبل و بعد رییس شدنش ، معمولا منتقد اصلی فدراسیونها بوده!
حالا نمیدونم چرا اینقدر طرفدار پیدا کرده؟
(البته میدونم)
به نظر من صفایی مدیر خوبی بود ، ولی شانس نداشت!
لااقل 2002 ، اگه تیم صعود نکرد ، زیبا بازی میکرد نه مثل اون بازی های مزخرف مقدماتی 2006 که فقط تیم صعود کردو نتیجش اون بازی های مزخرف تر جام جهانی بود
کسی انتظار برد پرتغال و مکزیک رو نداشت ، ولی اگه خوب بازی میکردن و میباختن ، مطمئنا لااقل علی دایی میتونست بیاد ایران و فرار نکنه!:31:

manreza71
14-04-2010, 20:43
دایی بدترین مربی تاریخ ایران بوده ، از 5 بازی 6 امتیاز گرفت و تیم امارات هم یک امتیاز گرفت اونم از تیم دایی (بهعترین مربی هم حشمت مهاجرانی هست ) دایی تیم ملی رو ملک شخصی خودش کرده بود ، از اون وز دم از سربازی میزد بعد لباس تیم ملی ر.و با آرم تولیدی کثیف خودش آلوده میکنه وبعدش پول لباسها رو هم میگیره تیم ملی رو از بین 5 تیم چهارم میکنه و الانم طاللب 2 ملیار علاوه بر اون 800 تومن قبل هست ، اگه این سربازی اینجوری هست تا همه ملت برن 3 ملیار به جیب بزنن وبگن ما سربازیم !!!!!!!!!!!!!!!! البته تو بازی تو عربستا که حقش رو گرفت و مثل بیچار ه ها همرا ه بازیکنان عربستان به رختکن رفت سیا باز......

manreza71
14-04-2010, 21:08
ركورد بدترين مربي جام جهاني براي علي دايي ***بازهم دايي

ر علي دايي با كسب شكست خانگي برابر تيم ملي عربستان صاحب بدترين بيلان عملكرد در تاريخ مسابقات مقدماتي جام جهاني براي ايران شد. يادش به خير، نوروز 84 بود كه ايران در تعطيلات نوروز ژاپن را دو بر يك شكست داد، بعد هم كه يادتان هست در همان تعطيلات نوروز كره‌شمالي را هم با نتيجه دو بر صفر در پيونگ يانگ شكست داديم و به جام جهاني صعود كرديم. حالا علي دايي بر اساس آمار بدترين مربي ايران در تاريخ مسابقات مقدماتي جام‌هاي جهاني است. تعارف كه نداريم، آمار بر اين واقعيت صحه مي‌گذارد. در تاريخ جام‌هاي جهاني رضا وطنخواه، مهدي مناجاتي، ادمار براگا، محمود ابراهيم‌زاده و والديرا ويرا پنج سرمربي هستند كه بين يك تا سه بار سرمربي ايران در مسابقات بوده‌اند. ما اين پنج سرمربي را مورد مقايسه و بررسي قرار نمي‌دهيم چون مثلا اگر يكي از آنها مثل براگا در دو بازي، صاحب دو برد شده باشد بايد نام او را به عنوان بهترين مربي تاريخ فوتبال ايران محاسبه كنيم اما يادتان باشد كه اين دو برد برابر تيم‌هاي گوام و تاجيكستان به دست آمده است. به عبارتي اين دو برد ارزش مقايسه‌اي ندارد. به هر حال بين مربيان ديگر جز اين پنج نفر مي‌توان به نام‌هايي مثل محمود بياتي، حشمت مهاجراني، علي پروين، محمد مايلي‌كهن، ميروسلاو بلاژويچ، برانكو و دايي اشاره كرد كه در بين آنها عملكرد حشمت‌ا... مهاجراني از همه بهتر و عملكرد علي دايي از همه ضعيف‌تر است. اين هفت نفر را به ترتيب كيفيت در كسب نتايج مورد مقايسه قرار مي‌دهيم. لطفا توجه كنيد: (مقايسه را براساس 10 ديداري انجام مي‌دهيم كه طي آن دايي سرمربي بوده است)

1- حشمت‌ا... مهاجراني / ميانگين 2/6 امتياز: در 10 بازي خود در اين عرصه صاحب هشت برد و دو مساوي شد، امتياز او 26 در 10 بازي و ميانگين كسب امتياز توسط او 6/2 بوده است. در اين مدت تيم ملي برابر عربستان، هنگ كنگ، كره‌جنوبي و استراليا هر كدام دو بار و سوريه و كويت هر كدام يك بار بازي كرده است. به عبارتي نتايج تيم ملي در اين عرصه نسبت به بازي‌هاي سخت برگزار شده بسيار نتايج خوبي بوده است.

2- برانكو ايوانكوويچ / ميانگين 2/5 امتياز: در 10 بازي در اين عرصه هشت برد، يك مساوي و يك باخت بوده است. او در اين 10 بازي در مسابقات مقدماتي جام جهاني 2006 صاحب 25 امتياز شده است، در اين عرصه تيم ملي با قطر، لائوس، اردن و كره‌شمالي دو بار و بحرين و ژاپن، هر كدام يك بار بازي كرد. بازي‌هاي تيم ملي در دوران حضور برانكو، بازي‌هاي تقريبا مشكلي بوده است.

3- محمد مايلي‌كهن / ميانگين 2/4 امتياز: سومين سرمربي برتر تيم ملي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني محمد مايلي‌كهن است كه در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1998 فرانسه از 10 بازي صاحب هفت برد و سه مساوي شد. البته بازي‌هاي مايلي‌كهن نسبت به مهاجراني و برانكو بازي‌هاي تقريبا آسان‌تري بوده اما به هر حال، كسب هفت برد و سه مساوي برابر تيم‌هاي ملي مالديو، قرقيزستان و سوريه (هر كدام دو بازي) و عربستان، كويت، چين و قطر هر كدام يك بازي نتايج بسيار شايسته و صد البته بسيار قابل تعمقي بوده است. مايلي‌كهن در اين 10 بازي نتايج بسيار خوبي مثل برد چهار بر دو برابر چين، سه برصفر برابر تيم ملي قطر و بالاخره 17 بر صفر برابر تيم ملي فوتبال مالديو به دست آورده بود.

4- ميروسلاو بلاژويچ / ميانگين 2/1 امتياز: در اين عرصه مرد چهارم بوده است. بلاژويچ البته در 10 ديدار اوليه خود نتايج خوبي داشت چرا كه 10 بازي ابتدايي او در فوتبال ايران بسيار سخت بوده است. شما ببينيد، دو بازي برابر عربستان، عراق، تايلند، بحرين و امارات و كسب شش برد، سه مساوي و تنها يك باخت در 10 بازي نتايج فوق‌العاده‌اي بوده كه البته بلاژويچ در جريان مسابقات مقدماتي جام جهاني 2002 به دست آورده است. نتايج بلاژويچ واقعا نتايج سختي بوده است.

5- محمود بياتي/ ميانگين دو امتياز: كل نتايج بياتي همين تعداد بازي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1974 بوده است. محمود بياتي در هشت بازي به مصاف حريفان رفت و چهار حريف در اين عرصه داشت. چهار حريف ايران در اين عرصه تيم‌هاي كره‌شمالي، سوريه، كويت و استراليا بودند كه البته از اين هشت بازي، هفت بازي در تهران انجام شد و براين اساس است كه تيم فوتبال ايران، آسودگي خاطر ميزباني را داشت و ما نتايج محمود بياتي را در آن سال جزو نتايج سخت ارزيابي و بررسي نمي‌كنيم.

6- علي پروين/ ميانگين 1/8: بازي‌‌هاي تيم ملي در زمان مربيگري علي پروين بازي‌هاي چندان سختي نبود، اما چون تيم ملي در اين زمان تيم خوبي نبود، نتايجش هم نتايج چندان خوبي نبود. علي پروين در 10 بازي با تيم ملي صاحب پنج برد، سه مساوي و دو باخت شد. در اين 10 بازي تيم ملي فوتبال برابر تيم ملي عمان، سوريه و تايوان هر كدام دو بازي و تيم‌هاي ملي عراق، كره‌جنوبي، ژاپن و كره‌شمالي بازي كرد. تيم ملي فوتبال، در اين مدت محرومان و مصدوماني مثل احمدرضا عابدزاده، فرشاد پيوس و مجتبي محرمي را نداشت و به عبارتي از همراه داشتن تمام بضاعت خود محروم شده بود.

7- علي دايي/ ميانگين 1/7 امتياز: او بدترين نتيجه را بين اين هفت مربي گرفت. علي دايي در 10 بازي با تيم ملي صاحب چهار برد، پنج مساوي و يك باخت شد. د دايي در اين 10بازي تنها 17 امتياز گرفت كه بيلان عملكرد فوق‌العاده ضعيفي براي او بود.

دایی که اینقدر ادای حق به جانبا رو میگیره بدتریم مربی تاریخ ایران بوده

nw_nk
14-04-2010, 22:12
جوابت رو با قرار دادن لینکی در مورد افشاگری علی پروین در مور ددایی دادم ، که پستم رو مدیران پاک کردن

مطوئن باش هر کی بخواد در مورد دایی افشا گری کنه ، نمیزارن ملت از جریان بویی ببرن ، نمونش همین فروم هست که دیدی پست من به راحتی پاک کردن

دلیل حذف: کلمات ناشایست و توهین

yoosef_st
14-04-2010, 22:27
دانلود برنامه 23 فروردین ماه 89 برنامه نود.

برنامه ورزشی پربیننده تلویزیونی نــود با اجرای عادل فردوسی پور
| با کیفیت مناسب / پخش از شبکه سوم سیما |

| برنامه 90 - 23 فروردین 1389 |

موضوع برنامه : بررسی مسائل تیم ملی امید با حضور غلامحسین پیروانی و کفاشیان ، پرداخت رشوه در لیگ برتر و لیگ های زیرگروه و....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMB 462

Source :
یکی لطف میکنه از این فقط اون قسمت جنگ و دعوای دایی و کفاشیان رو جدا کنه آپلود کنه؟
الان این حدود 500 مگ یه چیزی حدود 300 مگش چیز خاصی نداره که بخوایم ببینیم...

pcforlife
14-04-2010, 23:43
یکی لطف میکنه از این فقط اون قسمت جنگ و دعوای دایی و کفاشیان رو جدا کنه آپلود کنه؟
الان این حدود 500 مگ یه چیزی حدود 300 مگش چیز خاصی نداره که بخوایم ببینیم...

تو سایت تبیان (لینک زیر) همیشه تیکه های مختلف نود گذاشته میشه... این برنامه اخیر رو هنوز نذاشتند واسه دانلود....:13:احتمال داره چند روز دیگه بزارن...:20:

بعد دوستان اینقدر کل کل نکنید!:31: اینکه دایی و کفاشیان حق گفتن یا ناحق، بسته به قضاوت هر بیننده ای هستش که اون برنامه رو دیده...!
میدونید... یه ضرب المثلی آذری زبان ها دارن که من ترجمشو میزارم!:دی میگه که:"دعوا سر اینه که من بخورم و تو نخوری"!:31:
اگه تیم ملی به جام جهانی نرفت، در کنار نتایج نه چندان جالبه دایی به عنوان سرمربی، ضعف مدیریتی و بی تعصب بودن بازیکن هم بیداد می کرد... ضعف مدیریتی ای که هنوز هم وجود داره و بی غیرتی بازیکن که نوبره!

به نظر شما، چرا تیم ملی با ثبات یک مربی میره جام جهانی (2006) یا حتی با تعویض پیاپی مربی ها و با استرس فراوان باز میره جام جهانی (1998) ولی با این همه تشکیلات بهترین فوتبالیست های آسیا نمیره جام جهانی 2010؟؟؟ دلیلش واضحه... چون اون خواست رفتن به جام جهانی تو تک تک مسئولین تیم ملی از (بازیکن ذخیره بگیر تا رئیس سازمان تربیت بدنی) وجود داشته و البته الان ناپدید شده...:27:
اگه آقایونی که ادعای دلسوزی واسه تیم ملی رو داشتند و دارند، فقط غیرت چند تا بازیکن سال 98 رو داشتند، الان ما هم مثل خیلی ها منتظر جام جهانی می شدیم!!:41:
یاعلی:11:

arvinivra
15-04-2010, 10:07
تقصیر هیچکی نیست مثه اینکه تقصیر منه .
ملت شریف ایران این جانب آروین نیورآ باعث و بانی نرفتن تیم ملی ایران به جام جهانی می باشم .

Ezel
15-04-2010, 11:37
ضمن اعلام برائت از کفااشیان و امثالهم ، از بس علی دایی پرروهه!
مگه کسی میتونه جوابشو بده و ایشون بهش حمله نکنه؟
اگه مشکلی نداره ، پس چرا با 90 و فردوسی پور معمولا مشکل داره؟
تا حالا دیدید ببازه و عین بچه آدم ، باختشو قبول کنه و گردن این و اون نندازه؟

لااقل کفاشیان لیاقت نداره ، موقع انتقاد میخنده ، ولی این دادکان به محض اینکه رییس فدراسیون شد ، دوست داشت منتقدا خفه بشن ، و قبل و بعد رییس شدنش ، معمولا منتقد اصلی فدراسیونها بوده!
حالا نمیدونم چرا اینقدر طرفدار پیدا کرده؟
(البته میدونم)
به نظر من صفایی مدیر خوبی بود ، ولی شانس نداشت!
لااقل 2002 ، اگه تیم صعود نکرد ، زیبا بازی میکرد نه مثل اون بازی های مزخرف مقدماتی 2006 که فقط تیم صعود کردو نتیجش اون بازی های مزخرف تر جام جهانی بود
کسی انتظار برد پرتغال و مکزیک رو نداشت ، ولی اگه خوب بازی میکردن و میباختن ، مطمئنا لااقل علی دایی میتونست بیاد ایران و فرار نکنه!:31:
1- در مورد دایی من هم با شما هم عقیده هستم و قبول دارم که انسان پرخاشگر و عصبی و بد اخلاقیه ، البته این اواخر به نسبت گذشته با سعه صدر بیشتری برخورد میکنه اما به نظر من دیگه شایسته نیست با القابی که دوستان ایشون رو خطاب میکنند خطاب بشه .

2- در مورد دادکان هم قبول دارم که رابطه خوبی با مطبوعات نداشت و البته دلیل طرفداری من از ایشون مطمئنا اون 3 تا افتخاری که خودش گفت نیست بلکه ثباتی بود که در مجموعه تحت مدیریتش حاکم بود و هم چنین بیلان مالی فدراسیون ، و اینکه مثل فدراسیون فعلی نبود که نایب رئیس با رئیس در تضاد کامل قرار داشته باشند و جمع اضداد رو تشکیل بدن .

3- تابلوی نتایج در انتهای بازی نشون میده که کی خوشحاله و کی ناراحت ( بعبارت دیگه کی برده و کی باخته) نه بازی زیبا ، من خودم به شخصه به عنوان یک طرفدار تیم ملی دوست دارم تیم ملی 4 برد 1-0 بدست بیاره تا یک برد 4-0 ، و تیم برانکو در نتیجه گیری در سطح آسیا موفق بود اما همونطور که گفتم اگر گناهش اینه که مکزیک رو آنگولا رو نبرده و با پرتغال حداقل مساوی نکرده ....:15:

manreza71
15-04-2010, 12:40
اینکه دایی و کفاشیان حق گفتن یا ناحق، بسته به قضاوت هر بیننده ای هستش که اون برنامه رو دیده...!

قضاوت اینکه دایی با لابی پر قدرتترین شخصیت ورزشی مربی تیم ملی شد ، در حالی که بین 5 گزینه فدراسیون نبود ، بعد تیم ملی رو ملک شخصی خودش کرد و من من میکرد ، بعد تیم ملی رو از بین 5 تیم چهارم کرد ، آرم تولیدی خودش رو روی لباس تیم ملی انداخت وپولشو گرفت ، تیم ملی رو نابود کرد ، 800 ملیون گرفت و النم میهخواد 2 ملیارد دیگه بگیره ، تانشون بده سرباز مملکت بودن یغنی چه ( خیلی خودمو کنترل کردم وگرنه باید اون پیزی که حقش بود رو میگفتم )

اگه تیم ملی به جام جهانی نرفت، در کنار نتایج نه چندان جالبه دایی به عنوان سرمربی، ضعف مدیریتی و بی تعصب بودن بازیکن هم بیداد می کرد... ضعف مدیریتی ای که هنوز هم وجود داره و بی غیرتی بازیکن که نوبره!

عامل اول وآخر حذف تیم ملی علی دایی بود همون طوری که مردم تو بزرگترین نظر سنجی برنامه 90 که 3 ملیون و256 هزار پیامک اومد 60% علی دایی رو مقصر دونستن ، بیخود فرافکنی نکن . فردا هم که جام جهانی شروع شد نفرین مردم دامنش رو میگیره

اگه آقایونی که ادعای دلسوزی واسه تیم ملی رو داشتند و دارند، فقط غیرت چند تا بازیکن سال 98 رو داشتند، الان ما هم مثل خیلی ها منتظر جام جهانی می شدیم!!
نمیدونم چرا میگی 98 ، تیم ملی که سال 2006 صعود کرد تو یک بازی قبل از از پایان مسابقات مقدماتی صعودش حتمی شده بود این در حالی هست که تیم 98 با پلی آف صعود کرد

یه ضرب المثلی آذری زبان ها دارن که من ترجمشو میزارم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه که:"دعوا سر اینه که من بخورم و تو نخوری"![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضربالمثل آذری رو برای دایی ت بزار که فقط به فکر منافع خودش هست ، از این ور همه مردم ترک بالا میکشنش بعد از اون ور میگه مردم تبریز آدم نیستن :41::41::41:

اینم لینک ویدیو تو هین دایی به مردم تبریز

اینم لینک افشاگری پروین در مورد کار های .... دایی

mahdishata
15-04-2010, 14:04
بعد از آنکه خبر ملاقات افشین قطبی با یکی از مدیران باشگاهی در رستوران دایی سرمربی تیم‌ملی علنی شد، علی دایی در برنامه دوشنبه‌شب 90 به کفاشیان تاخت و بارها یک نام را به زبان آورد تا مشخص شود پروژه حمله به فدراسیون فوتبال و شخص علی کفاشیان از سوی چه شخصی نوشته و مدیریت و برنامه‌ریزی می‌شود.

اگر چه ظاهر ماجرا به این صورت است که این فرد به‌جز خیرخواهی و انساندوستی و عیادت از بیماران بدحال و دستگیری از افراد نیازمند، هیچ مسئولیت و وظیفه دیگری ندارد؛ اما حقیقت این است که برخی سایت‌ها نوشته‌اند سناریوی تخریب فدراسیون به دلیل علاقه مفرط این فرد به حضور در فدراسیون از سوی او نوشته شده و به همین دلیل است که همه جا رد پایی از او دیده می‌شود.

با این حال به نظر می‌رسید همه چیز برای فدراسیون فوتبال در کنفرانس مطبوعاتی سرمربی تیم‌ملی تمام شود و او که پیش از این، ملاقاتی را در رستوران اسفندیار داشته، حمله علی دایی به کفاشیان را کامل کند چون او هم حلقه‌ای از این زنجیره به‌شمار می‌رفت، با این حال در کنفرانس مطبوعاتی قطبی شاهد اتفاقات تازه‌ای بودیم.

وقتی سرمربی تیم‌ملی به کفاشیان عنوان «مردترین مدیر» را داد، همه بازی‌ها به‌هم ریخت. همه انتظار داشتند این مربی هم به دلیل وضعیت متزلزلی که در هفته‌های اخیر داشت، به رئیس فدراسیون حمله کند؛ اما او به شدت به دفاع از کفاشیان پرداخت و به دایی هم گوشزد کرد که حذف تیم‌ملی نتیجه عملکرد چه شخصی بوده و یکی از تلخ‌‌ترین شکست‌های ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی (که اولین باخت ما هم به عربستان بوده) چگونه در تهران رقم خورده است.

با این اتفاق تازه، به نظر می‌رسد این جریان وارد مرحله‌ای تازه شده و باید به انتظار روزهای بعد نشست تا برگ تازه‌ای از این برنامه پیاده شود. با این حال شاید ساده‌لوحانه باشد اگر فکر کنیم تلاش غیرقانونی برای تضعیف و عزل مدیران فدراسیون فوتبال و به‌خصوص رئیس این فدراسیون می‌تواند گره‌ای از گره‌های فراوان فوتبال باز کند.
khabaronline.ir
-----------------------------------
از حاج حبیب بعیده:13:
یعنی واقعیه؟

Mahdi.p30
15-04-2010, 14:27
سناریوی تخریب فدراسیون به دلیل علاقه مفرط این فرد به حضور در فدراسیون از سوی او نوشته شده و به همین دلیل است که همه جا رد پایی از او دیده می‌شود.

با این حال شاید ساده‌لوحانه باشد اگر فکر کنیم تلاش غیرقانونی برای تضعیف و عزل مدیران فدراسیون فوتبال و به‌خصوص رئیس این فدراسیون می‌تواند گره‌ای از گره‌های فراوان فوتبال باز کند.
این فدراسیون که احتیاجی به تخریب نداره!
تا اونجایی که سن من قد میده و یادمه ،تا الان رئیسی بی لیاقت تر از کفاشیان نداشتیم
ولی اینکه علی دایی بعد از یک سال ، یکدفعه زبونش دراز میشه ، جای سوال داره!
الان از قطبی بپرسن که چرا با کاشانی دیدار کردی ، احتمالا میگه ایشون داخل من جا داره ، داخل قلب من ، ما با هم رفیقیم و .... ولی با پول بیشتر رفیقیم!

toolhelp
17-04-2010, 10:56
نميدونم اين كفاشيان چرا من رو ياد يك مارمولك خوش خط و خال ميندازه خيلي باهاش حال ميكنم فوق العاده زرنگ و با سياسته :31: حالا جدا از اينكه فوتبال رو به گند كشيده...