PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت انواع خودرو در::::منطقه آزاد اروند::::

صفحه ها : 1 2 [3]

sangig
09-10-2010, 05:15
QUOTE=psychoplatoon;5498242]
تو را بخدا يه مقايسه بين اين عكس بالا از كرايسلر و اون بنز مشكي كه عكسش توي صفحات قبل هست بكنيد. هموني كه توي يه كوچه 6 متري مخروبه پارك شده.
[/QUOTE]
اون عکس بنز و من خودم گرفتم با کمی شک وتردیدم گرفتم به خاطر اینکه جفت اون خونه مخروبه وایساده دو دل بودم وتوی ذوقم خورده بود ومی دونستم هر کس این عکس و ببینه میگه این بنز پیش این خونه مخروبه....
خونه صاحب بنز هم سمت راست تصویر که دیده نمیشه یک خونه نو ساز سه طبقه است این تقریبا تمام ابادان به همین شکل خونه های فرسوده در کنار تک خونه های نوساز.
اما من احساس میکنم مردم دیگه بعدازاین همه سال صبر وتلاش دیگه امیدی به اباد شدن شهر ندارن و یک جورایی بی خیال این داستان شدن ومی دونن شهرشون مثل اون محله کرایسلر نمیشه حالا بعضی ها تصمیم گرفتند ماشینهاشون مثل اون عکس کنن و میخواهند جلوه ی شهرو با ماشین های رنگا وارنگ خارجی تغییر بدن.در واقع مردم دارن یک جورایی کم بود ها وکاستی هاشونه با این ماشین ها جبران میکنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinasalar2007
09-10-2010, 12:21
sangig عزیز بابت این عکس هایی که میذاری میخواستم ازت تشکر کنم ولی یه درخواستی هم داشتم :
شما که این همه میرید توی نمایشگاه ها عکس میگیرید یه اطلاعاتی هم راجع به قیمت ماشینا اینجا بذارید

ممنون:11:

psychoplatoon
09-10-2010, 15:55
عزیزم منم حرفات قبول دارم اما بازم داری اون ور و با این طرف مقایسه میکنی بعضی چیز ها رو نباید مقایسه کرد.شما داری شرایط و خدمات خودرو رو در اما رات و با ابادان رو با هم مقایسه میکنی .اصلا این کار شما منطقی نیست.
بعدش توی ایران مردم دلشون به یه چیز های همین جوری خوشه (ماشین بازی و .....)شما چیکار داری که مردم با پولشون چی مخرند شاید یکی دلش خواست لوستر بخره یکم میره کرایسلر میخره هر کس پول داره می ده ماشین خارجی می خره لذتش هم می بره اخه تو مملکتی که پرشیا 20 ملیون یکی مثل من رفته این پول داده یک کمری خریده لذتش هم میبره
در ضمن من نمی دونم شما چرا انقد میخوای همه چیزو با هم قاطی کنید یاموضوع عجیب و پیچیده نشون بدید این ها فقط یک مشت ماشینند وسیله سرگرمی و تفریح مردم
....و چون قابله مقايسه نيستن طرح محكوم به شكسته عزيزم. ولي يه مشت از مردم هم گول ميخورن و باهاش ميرن زير! من واسه كسي تكليف تعيين نميكنم.
اما اگه تو اين جمع يه اباداني باشه اون تويي كه "وسيله تفريح و سرگرميت" 50 مليون قيمتشه!

farshad bugatti
09-10-2010, 16:05
دوستان من این باز چندمین بار هستش که اخطار میدم لطفا در مورد اوضاع مملکت و مسولان و اینده و گذشته رو اینجا بحث نکنید .

amirr13
09-10-2010, 18:28
دوستان ، تاپیک در مورد مشاوره ماشین های ارونده ، واسه اونایی که به هر دلیلی ، حماقت یا با چشم باز و پول کافی میخوان اروند بخرن.

لطفا بحث در مورد طرح اروند و شهر خرابه ی آبادان و ماباقی مسائل رو به جای دیگه ای انتقال بدین.

پروفایل بنده بازه برای همه ی دوستان آبادانی منم به عنوان یه غیر آبودانی داور:46:

هر کاری میکنین اینجارو به قفل شدن نکشونین لطفا:10:

matr!x_2008
09-10-2010, 20:14
قیمت سانتافه و هیوندا کوپه تو اروند چنده؟

benzzz
09-10-2010, 21:45
psychoplatoon
بازم میگم دوست عزیز شما این موضوع خیلی داری میپیچونید
اخه این حرفا چیه کرایسلر فنرش صدا بده و ....شما برو یک کرایسلر بخر هر وقت کمکش صدا داد بیا پیش خود من ماشین و با هم میبریم توی همین ابادان درستش میکنیم
در ضمن کسانی که این طرح وشروع کردن همچین بی فکر بی فکر هم نبودند وبیکار ننشستند
الان دارن یک ساختمان مرکزی خودرو درست میکنن که تا حدودی مشکل قطعات رو حل میکنه
لطفا دیگه در مورد قطعات و تعمیرکار هم بحث نکننید به اندازه کافی توی پستهای قبلی در این مورد بحث شده
mer30

benzzz
09-10-2010, 22:00
از بحث تامین قطعات ونبود تعمیرکارو عوارض گمرک و مالیات و بنز و دوج و لامبورگینی وتاکسی کمری و رسیدیم به بحث شیرین فاظلاب ابادان به به... خدا اخر عاقبت ما رو بخیر کنه.:10:

benzzz
09-10-2010, 22:13
....و چون قابله مقايسه نيستن طرح محكوم به شكسته عزيزم. ولي يه مشت از مردم هم گول ميخورن و باهاش ميرن زير! من واسه كسي تكليف تعيين نميكنم.
اما اگه تو اين جمع يه اباداني باشه اون تويي كه "وسيله تفريح و سرگرميت" 50 مليون قيمتشه!
یک همچین طرحی توی هیچ جای ایران شکست نمی خوره
الان بیش تر از 500 تا ماشین وارد شده در حالی که منطقه ازاد خیلی صفت وسخت گرفته و اجازه واردات پایین تر از 2009 نمیده به خاطر همین قیمت ها بالاست اگر اجاز واردات تا 2006 میداد تا الان حد اقل 3000 خودرو وارد شده بود

در ضمن من ماشینمو 50 ملیون نخریدم 19 ملیون کارکراش وگرفتم اگه هم 50 ملیون داشتم دریغ نمی کردم و به کوری چشم خیلی ها ............

arash2860
09-10-2010, 22:50
ما که حسابی جو گیر شدیم 2 تا خودرو گرفتیم ... سومی هم بهمن ماه می گیریم !!! :31:

amirr13
09-10-2010, 23:14
بچه ها این نمایشگاه سر یا همون ته امیری رو دیدین؟(از طرف دبستان ، نفهمیدیم سر امیریه یا تهشه:31:)
کارش باحاله دو سه تا سوزوکی و کیا سایز کوچیک شهری گذاشته رنگ و وارنگی.
معلومه مخش کار میکنه!
کسی نمیدونه قیمتاش چه جوریه؟

کسی اهل امیری گردی :5: نیست یه چند تا قیمت بگیره برامون؟

..............

یه خواهش دیگه ، عکس یا ریسایز کنین یا فقط لینکشو بزارین بی زحمت ، اگه به کسی بر نمیخوره

matr!x_2008
09-10-2010, 23:20
قیمت سانتافه و هیوندا کوپه تو اروند چنده؟

کسی قیمت نداره؟:9:

sangig
10-10-2010, 08:43
قیمت ماشین های پلاک اروند نپرسین چون اصلا قیمت ها معلوم نیست هر کس هر قیمتی زورش برسه میفروشه تو نمایشگاها هم که بنداز بنداز ادم جرات نمیکنه بره سمتشون .تا خودت نری ماشینو وارد نکنی یقیمت واقعی ماشین دستت نمیاد:13:

amirr13
10-10-2010, 12:59
درسته ، نمایشگاه ها هنوز دارن تو پاچه میدن!

آقا من هزینه های واردات رو لیست میکنم ، بچه هایی که آوردن بی زحمت اصلاح کنن.

قیمت ماشین + 15% قیمت (عوارض) + 400 تومن پلاک + 300 تومن بیمه شخص ثالث + ا تومن بیمه بدنه + مالیات هم هنوز کسی نداده

اگه قیمت ها اشتباست که اصلاح کنین ، اگه درسته بیمه بدنه با این قیمت چقدر خسارت میده؟
چه خسارت هایی رو میده؟
لطفا از رو برگ بیمه نامه دقیق بنویسین نه که همشو میده!

بر فرض درست بودن اعداد بالای من قیمت سوناتا 2011 ، 18.5 + 2.8 + 1.7 = 23 تومن سوناتا در میاد ، درسته؟

benzzz
10-10-2010, 15:28
یه چیزی تو این همین مایه ها میشه
بیمه بدنه وبیخیال هزینهاش خیلی بالاست!:19:

emadrhmt
10-10-2010, 20:25
اگه قیمت ها اشتباست که اصلاح کنین ، اگه درسته بیمه بدنه با این قیمت چقدر خسارت میده؟
چه خسارت هایی رو میده؟
البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه..ولی دوست عزیز قیمت بیمه بدنه مستقیما به قیمت ماشین موردنظر بستگی داره و نمیشه دقیق گفت 1 تومن یا کمتر یا بیشتر... البته برای ماشینی که 18.5 میلیون قیمت داشته باشه خیلی کمتر از یک میلیونه(چون پدرم شرکت بیمه دارن عرض کردم:11:)
اون خسارت ها هم آپشن هست که هرکدوم 5 درصد به حق بیمه اضافه میکنه و خودتون میتونید انتخاب کنید.

arash2860
11-10-2010, 02:24
البته اگه پولشو دارین حتما خودرو رو بیمه بدنه کنید ... حتما هم بیمه آسیا برید ...

opotan
11-10-2010, 05:08

دمت گرم این یکی رو خوب اومدی قیمت تفریح و سرگرمی ما آبادانیا 50 میلیون پات آب میخوره

sangig
11-10-2010, 05:43
البته هزینه ی حمل خودرو از کویت یا دبی محـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــاسبه نشده بود؟

opotan
11-10-2010, 06:11
به نظر من حالا که قراره بنزین تک رقمی بشه دیگه کسی نمیاد پژو ، سمند یا پرشیا بگیره با همین پول میتونه یه ماشین اروند بگیره که صد هزار شرف داره به ماشینای ایرانی که تا از کمپانی میاد بیرون صد تا مشکل فنی داره
ضمنا بچه های خودمون آبادان میتونن ماشینایی وارد کنن که مصرف سوختشون پایینه و حالشو ببرن:5:

amirr13
11-10-2010, 09:24
البته هزینه ی حمل خودرو از کویت یا دبی محـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــاسبه نشده بود؟

درسته پس اینجوری اصلاح میکنیم.

قیمت ماشین + 15% قیمت (عوارض) + 400 تومن پلاک + 500 تومن هزینه حمل و نقل + 300 تومن بیمه شخص ثالث + مالیات هم هنوز کسی نداده
+ا تومن بیمه بدنه (این دیگه دلخواهه)

(چون پدرم شرکت بیمه دارن عرض کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه حدود قیمت میتونی تهیه کنی؟
نمیخواد دقیق باشه فقط حدود هزینه ای که قیمتا جا بیفته ، چون به نظر من هم واقعا لازمه.

دوستانی که ماشین وارد کردند اصلاحیه ندارن واسه قیمتا؟
علو؟

sangig
11-10-2010, 11:43
فعلا این خوشگل داشته باشین!:18::18::18::18::18::18:

benzzz
11-10-2010, 14:51
وقتی حرکت منظم واروم با دقت این ماشین های خارجی و توی خیابون ها نگاه میکنید. ومیبینید که ماشین های ایرانی مثل گاو وحشی حرکت میکنند خیلی نا منظم بدون احتیاط ..متوجه این مساله میشید که ماشین خوب فرهنگ رانندگی خوب ودرست هم با خودش وارد میکنه.:11:

sangig
11-10-2010, 14:59
کاملا درست همون شورلت من حدود 10 دقیقه پشت سرش حرکت میکردم خیلی با دقت وتمیز رانندگی میکرد و البته با ترس
این هم اولین هامری که وارد ابادان شد!!!:5:

amirr13
11-10-2010, 22:41
ماشین خوب فرهنگ رانندگی خوب ودرست هم با خودش وارد میکنه

ای آقا همین ماشین رو بده یکی از شاموتی ها ببین چجوری میرونه باهاش!
اینا هم که اکثرا از اقشار مرفه آبادانن ، یکم فهم و شعور توشون ایجاد شده ، بعد هم به اندازه کافی تو چشم هستند ، پس یکم هم تو تنگنا هستند.
یه خورده هم نگران مالوندن به بقیه و البته مالوندن بقیه به خودشونن پس همه رو بذاری سر هم میشه یکی از دلایل رانندگی خوبشون.

البته اینم بگمم اگه تو ماشین آرامش داشته باشی رانندگی هم آروم میشه اینم یه واقعیته!

اما دیروز یه دوج اونجر قرمز هست چنان پیچید جلوم که نفمیدم چطور رفت ، بعضی ها هم جوشو میگیرن!:41:

behzad.mk
12-10-2010, 00:28
دوستان خواهش میکنم کاری نکنید تاپیک قفل شه الان 53 Page اومده جلو دیگه این بحث ارزش نداره و فطعات نیست و... رو نکنید هرکس نگرانه خیلی محترمانه:نخره بره از کیفیت بسیار بالای ماشینای تولید داخل لذت ببره...
بیشتر سعی کنید اخبار مربوط به منطقه
و تصاویر آخرین ماشین های وارداتی به منطقه رو یزارید ممنون میشم...:46:

sangig
12-10-2010, 00:57
دیگه تعداد خودروها تو شهر زیاد شده و عکس گرفتن ازشون سخت نیست!
این هم یکی دیگه!

benzzz
12-10-2010, 13:15
به به عجب ماشینهایی ادم روحش شاد میشه
کسی میدونه اون شورلت چه مدلیه؟

یک دونه عکس هم من واستون گذاشتم.

SAEED_BARCELONA
12-10-2010, 14:18
اینا هم که اکثرا از اقشار مرفه آبادانن ، یکم فهم و شعور توشون ایجاد شده ، بعد هم به اندازه کافی تو چشم هستند ، پس یکم هم تو تنگنا هستند.
یه خورده هم نگران مالوندن به بقیه و البته مالوندن بقیه به خودشونن پس همه رو بذاری سر هم میشه یکی از دلایل رانندگی خوبشون.

چرا همش نیمه خالیه لیوان رو می بینید شما؟ حتی اگه شده تلقین کنید که آره فرهنگش ایجاد شده. همش باید منفی باف باشید؟ اگر این منفی بافی رو ایرانی جماعت بزاره کنار خیلی خوب میشه!
من خودم وقتی با 405 میرم بیرون انگار تو پیستم ولی وقتی با سوناتا میرم بیرون حداکثر 60تا میرم. اصلا حال میده آروم بری با اینا:دی ولی با Super car های ایرانخودرو هر چه سریع تر باید برسی به مقصد که پیاده بشی:دی
-------------------------
دوستان از همه نوع ماشین عکس نذارید. دیگه سوناتای نسل قبل و کوپه ارزش عکس گرفتن ندارن که
اون شورلت هم مالیبو هست

amirr13
12-10-2010, 15:34
چرا همش نیمه خالیه لیوان رو می بینید شما؟
تا آخرشو خوندی؟
اینشم دیدی؟

البته اینم بگمم اگه تو ماشین آرامش داشته باشی رانندگی هم آروم میشه اینم یه واقعیته!

حداقل در مورد من نیمه ی خالی لیوان رو نمیبینم!

البته دلایل دیگه ای هم میشه برای آروم روندن ماشین های اروند بیان کرد اما اینجا جای بحث و کشمکش نیست!

سعید خان صحیح فرمودند صرف کاشت باقالی دوباره منم عرض میکنم
malibu با قیمت حدودی $26144

benzzz
12-10-2010, 18:04
کسی میتونه برندهای موجود در منطقه رو بشماره؟:8:

sangig
12-10-2010, 18:58
{کیا } { هیوندا} {تویوتا} { سوزوکی} {هندا}{ بنز} { بی ام دبلیو} { شورلت} { دوج } {کادیلاک} { اپل} { پژو} { میتسوپیشی} هامر}{ فورد} {مزدا} { اینفینیتی} { نیسان} {سیتروین} { کرایسلر} {لکسوز}}
{A O d}{GMC}

یک چیزی هم هست با یه همچین ارمی کسی میدونه این چیه?[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه چیزی جا انداختم شما اضافه کنید

amirr13
12-10-2010, 19:20

منظورت اینه؟
این بوگاتی است.
کجا دیدی تو اروند؟:46:

تقریبا همین برند هاست. رنو , دایهاتسو و فولکس واگن رو میشه به لیست دوستمون اضافه کرد و البته من به شخصه اپل و کادیلاک ندیدم
فقط اون audi درسته ، aod یه چیز دیگست.:20:
....
امروز یکی پراید بزکش رو گذاشته بود فروش ، درهاش پروانه ای بود ! خدا میدونه واسه کدوم ماشین اروند دندون تیز کرده!:21:

sangig
12-10-2010, 20:20
منظورت اینه؟
این بوگاتی است.
کجا دیدی تو اروند؟:46:

پس بوگاتی که میگن اینه
اره عزیز دو تاپلاک اروندش ودیدم یک نقرهای ویک مشکی عجب چیزی بود

behzad.mk
12-10-2010, 20:28
منظورت اینه؟
این بوگاتی است.
کجا دیدی تو اروند؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس بوگاتی که میگن اینه

بابا بیخیال...یعنی بوگاتی رو شما دیدین تو منطقه؟؟ غیرممکنه...:18:
یعنی اینو دیدید:

sangig
12-10-2010, 20:34
نه بابا این که نبود یه مدل دیگه اش بود خیلی هم گنده بود من اون نقرای رو از نزدیک دیدم اما اون مشکی با سرعت از کنارم رد شد فقط تونستم ارمشو ببینم
صدای لاستیکش روی اسفالت گوش ادم و....

farshad bugatti
12-10-2010, 21:21
تا حالا که بوگاتی به ایران وارد نشده! اما یه خبر به شما دوستان بدم که قراره یک دستگاه تا اواخر امسال وارد ایران بشه!

benzzz
12-10-2010, 22:50
بوگاتی نقرهای رو منم دیدم پلاک اروند خیلی وقت هم هست که وارد شده من حدود سه ماه پیشدیدمش .البته معلومه که زیاد باش تو شهر تاب نمی خوره چون من فقط 2 بار دیدمش.
اصلا کسی توی ابادان نمی دونه بوگاتی چی هست گوشه ی خیابون پارک بود کسی بهش نگاه نمی کرد!
فقط نمی دونم با اون جسه ی بزرگش چطوری توی خیابون های تنگ و ترش ابادان حرکت میکنه:31:

قربون تنوعی خودرویمون!:5:

GAME-GTR
12-10-2010, 23:21
الان بیش تر از 500 تا ماشین وارد شده در حالی که منطقه ازاد خیلی صفت وسخت گرفته و اجازه واردات پایین تر از 2009 نمیده به خاطر همین قیمت ها بالاست اگر اجاز واردات تا 2006 میداد تا الان حد اقل 3000 خودرو وارد شده بود

الان 900 تا ماشین پلاک شدن. 2009 به پایین هم توشون زیاده. آخر امیری یه بنگاه باز شده ماشین شهری آروده واسه فروش. یه مدل دایهاتسو داشت میگفت ده و خرده ای. مدل 2007.

بچه ها این نمایشگاه سر یا همون ته امیری رو دیدین؟(از طرف دبستان ، نفهمیدیم سر امیریه یا تهشه:31:)
کارش باحاله دو سه تا سوزوکی و کیا سایز کوچیک شهری گذاشته رنگ و وارنگی.
معلومه مخش کار میکنه!
کسی نمیدونه قیمتاش چه جوریه؟

کسی اهل امیری گردی :5: نیست یه چند تا قیمت بگیره برامون؟

کیا پیکانتو فول آپشن صفر کیلومتر 13.700
یه رینگ خفن کیا هم زیرش بود.

دایهاتسو مدل 2007 7000تا کارکرده. ده تومن و خرده ای.

بوگاتی نقرهای رو منم دیدم پلاک اروند خیلی وقت هم هست که وارد شده من حدود سه ماه پیشدیدمش .البته معلومه که زیاد باش تو شهر تاب نمی خوره چون من فقط 2 بار دیدمش.
اصلا کسی توی ابادان نمی دونه بوگاتی چی هست گوشه ی خیابون پارک بود کسی بهش نگاه نمی کرد!
فقط نمی دونم با اون جسه ی بزرگش چطوری توی خیابون های تنگ و ترش ابادان حرکت میکنه:31:

قربون تنوعی خودرویمون!:5:

یعنی واقع بوگاتی اومده تو آبادان ؟ یعنی کلا باید همش دنده 1 بره ؟

pouria_br
12-10-2010, 23:44
سلام
یه چند وقت نبودم تایپیک جالب شده:31:
آقا مطمئنی بوگاتی وارد کردن !!!!:18:

sangig
12-10-2010, 23:53
تا حالا که بوگاتی به ایران وارد نشده! اما یه خبر به شما دوستان بدم که قراره یک دستگاه تا اواخر امسال وارد ایران بشه!
مگه ابادان جزء ایران نیست؟!؟

arash2860
13-10-2010, 00:03
مگه ابادان جزء ایران نیست

نه متاسفانه !!!
آبادان دیگه بعد از جنگ جزء ایران به حساب نمی یاد وگرنه وضعش الان اینطوری نبود ...

البته طبق روایات مستند ، آبادانی جزیی از خاک برزیل بوده که بعدها مستعمره ایران شده !!! :31:

behzad.mk
13-10-2010, 00:22
فقط نمی دونم با اون جسه ی بزرگش چطوری توی خیابون های تنگ و ترش ابادان حرکت میکنه
شما مطمئنی ماشینی که دیدی بوگاتی بوده؟؟؟ یعنی شما دقیقا اینو دیدی؟:18::18:

دوستان اگر واقعا" بوگاتی وارد شده که فک نمیکنم حقیقت داشته باشه...حتما یه عکس ازش بزارید اینجا...
میدونید بوگاتی یعنی چی...:40::18:

sangig
13-10-2010, 00:34

ارم ماشینی که من دیدم این شکلی بود
حالا اسم این ماشین چیه؟

benzzz
13-10-2010, 00:39
شما مطمئنی ماشینی که دیدی بوگاتی بوده؟؟؟ یعنی شما دقیقا اینو دیدی؟:18::18:

دوستان اگر واقعا":40: بوگاتی وارد شده که فک نمیکنم حقیقت داشته باشه...حتما یه عکس ازش بزارید اینجا...
میدونید بوگاتی یعنی چی...:18:

نه برادر ابن شکلی نبود

amirr13
13-10-2010, 01:40
آقا بی خیال بوگاتی چیه؟
شاید قضیه اون پیکان هاست که آرم بنز مینداختن ، یکی هم فولکس (بالاخره جد بزرگوار بنتلی فولکسه دیگه) آورده آرم بوگاتی زده.
این ماشین نزدیک دو میلیارد تومن قیمتشه آخه!

من به شخصه اینو ببینم پس می افتم در جا!

فقط اینقدر بگم 16 سیلندر 1001 اسب بخار و 407 کیلومتر بر ساعت سرعت ، این مشخصات کافیه که به چشم خودتون شک کنید؟

benzzz
13-10-2010, 07:47
اقا بوگاتی بود من که بچه نیستم می دونم چی دیدم
اما نه اون بوگاتی اسپورتی که همه اون میشناسند یک مدل خیلی ساده اش بود

sangig
13-10-2010, 07:51
کسی سایتی جایی رو سراغ نداره که عکس انواع بوگاتی توش باشه
اون چیزی که من دیدم استیلش شبیه رویز رویز بود

SAEED_BARCELONA
13-10-2010, 13:55
آقا این چیزی که شمت میگید رو چرا نمی بینیم؟ بابا هر شب امیری پلاسیم ما:دی نیست. مطمئنید بوگاتی بوده؟ حالا ویرون نبوده چیزه دیگه بوده. کوش؟ کجاست؟:دی

benzzz
13-10-2010, 15:07
از اینکه بوگاتی بود یا نه شک ندارم ارمش به اندازه کله گاو عقب وجلوی ماشین معلوم بود وروی فرمون جسه اش مثل همه ی بوگاتی ها خیلی بزرگ و کشیده (خرکی) بود
از این تعجب میکنم که چرا هیچ کس ندیدتش!!!!!!!!!!!!!!!

farshad bugatti
13-10-2010, 15:21
اگه واقعا باشه عکسشو گرفتید حتما بزارید!
این تاپیک بوگاتی نیست! اگه بحثی باشه لطفا در جای دیگه بشه!

sangig
13-10-2010, 15:45
اقا دیگه بوگاتی و بی خیال هر چی که بود نوش جون صاحبش .اگر که دیدمش حتما حتما ازش یک عکس میگرم
فعلا این و دریاب:2:

armin_software
13-10-2010, 17:45
اما نه اون بوگاتی اسپورتی که همه اون میشناسند یک مدل خیلی ساده اش بود
مگه بوگاتی چند مدل داره؟

sangig
13-10-2010, 18:47
کیا پیکانتو فول آپشن صفر کیلومتر 13.700
یه رینگ خفن کیا هم زیرش بود.

دایهاتسو مدل 2007 7000تا کارکرده. ده تومن و خرده ای.

افا این قیمت ها یی که این نمایشگاه میگه خیلی بالاست

GAME-GTR
13-10-2010, 22:30
قیمت کیا پیکانتو کویت چنده ؟

amirr13
14-10-2010, 00:02
پیکانتو رو فکر کنم یه دو تومن داره شیرین روش میخوره
حدود 9 ملیون تومنه تو منطقه

sangig
14-10-2010, 13:47
همون هامر زرد روز اول میگفت 50 ملیون وقتی دید کسی نمیخره کم کم قیمتو اورد پایین اخرین قیمتی که ازش داشتم 35 تومن بود در حالی که این ماشین 23تا 24 تومن بیشتر نم ارزه
فعلا با این وضعیت خریدن ماشین خارجی از این نمایشگاه دارا حماقت
یا باید خودت بری بیاری یا بدی دست یک ادم درستی تا ماشین و وارد کنه!:12:

arash2860
14-10-2010, 13:56
بالاخره نمایشگاه دار هم می خواد از این طریق درآمدی کسب کنه ...
نمی شه انتظار داشت خودرو رو به قیمت کویت و امارات به مشتری بده ...
در نظر بگیرید توی این وضعیت بد اقتصادی کشور یه نمایشگاه دار اگه بخواد 10 تا خودرو هم توی نمایشگاه بخره بزاره برای فروش ، باید حداقل چیزی در حدود 150 میلیون تومان پول رو بخوابونه ...
البته خیلی ها هم می خوان یه شبه پولدار شن و دین و انصاف هم سرشون نمی شه ...
همیشه مردم ایران منتظرند تا از آب گل آلود نهنگ بگیرین ... خدا رو شکر بهانه هم که دست همه هست ... تا می پرسی چرا گرون کردی جواب می ده یارانه !!
در کل در نظر بگیرید که اگه خودتون هم می خواهید برید کویت یا امارات ، کلی خرج ویزا و بلیت و هتل و ... دارید.

pouria_br
14-10-2010, 16:08
عجب...!!
من یه پست دادم ولی نیم ساعت بعدش پاکش کردن.
تو پستم گفته بودم منم بوگاتی تو ابادان ندیدم.
چرا پاک شده؟؟؟؟؟؟:19:

sangig
14-10-2010, 16:24
اما بعضی از نمایشگاه ها دارن بیش از حد دارن روی خودرو میکشند
اخه گرون فروشی هم یک حدی داره
الان کسایی هستند سفارش ماشین میگیرند با قیمت خیلی پایین تر از نمایشگاه به شما ماشین به شما تحویل
یکی بود از کارکنان گمرک منطقه ازاد هم بود دستش توی این کار بود شده بود یک پا دلال ماشین
کیا اپیروس رو میگفت 18تا18/5
به شما تحویل میدم
در حالی که نمایشگاه میگفت 21تا22 تومن

pouria_br
14-10-2010, 16:33
الان کسایی هستند سفارش ماشین میگیرند با قیمت خیلی پایین تر از نمایشگاه به شما ماشین به شما تحویل
یکی بود از کارکنان گمرک منطقه ازاد هم بود دستش توی این کار بود شده بود یک پا دلال ماشین
به شما تحویل میدم
حالا این وسط من یه سوال از شما.
اگه خود شما نمایشگاه دار بودی چقدر میکشیدی روی ماشین؟؟؟؟؟

benzzz
14-10-2010, 16:34
گرون فروشی ماشین های خارجی در تمام ایران به همین شکل چون مردم از قیمت ماشینها اصلا خبر ندارن ومشتری ها ماشینهای خارجی هم ادم های پولداری هستند
اما اینجا وضعیت فرق می کنه طرف میخواد با 20 تومن هامر سوار بشه نمایشگاه دارا هم می خواهند از اب گا الود ماهی بگیرند
اما نمایشگاهای ابادان واقعا بنداز بنداز
این نمایشگاه دارای ما بهتر همون پراید پژو سمندشون بفروشند:13:

farshad bugatti
14-10-2010, 16:41
عجب...!!
من یه پست دادم ولی نیم ساعت بعدش پاکش کردن.
تو پستم گفته بودم منم بوگاتی تو ابادان ندیدم.
چرا پاک شده؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

پست شما پاک شده دلیلش اینه که من چندین بار اخطار دادم که خارج از موضوع تاپیک بحث نشه لطفا!
اگه ماشینی رو هم دیدید عکسشو بزارید !

pouria_br
14-10-2010, 16:47
گرون فروشی ماشین های خارجی در تمام ایران به همین شکل چون مردم از قیمت ماشینها اصلا خبر ندارن ومشتری ها ماشینهای خارجی هم ادم های پولداری هستند
اما اینجا وضعیت فرق می کنه طرف میخواد با 20 تومن هامر سوار بشه نمایشگاه دارا هم می خواهند از اب گا الود ماهی بگیرند

اینی که شما می فرمایید یه جورایی درسته
البته اکثرا این طوری هستند چون طبیعت نمایشگاه داری همینه.
مثلا کیا سراتو 2000 فول مدل سال به نطرت چند؟؟؟
اگه خودت بخوای بیاری 16 بدون هزینه های جانبی
از نمایشگاه بخری 20 یا 22 21 میدن.
حالا دیگه برو حسابشو بکن.....:46:

farshad bugatti
14-10-2010, 16:51

کلا هر چیزی که تکی باشه گرونه!
مثلا الان میری یه پوستر معمولی میخری فوقش 800 تومن!
اگه بخوای یه عکس خاص در همون اندازه برای خودت سفارش بدی میشه 3 هزار تومن!
ماشین هم تو این مناطق همین طوری شده!

pouria_br
14-10-2010, 16:51
پست شما پاک شده دلیلش اینه که من چندین بار اخطار دادم که خارج از موضوع تاپیک بحث نشه لطفا!
اگه ماشینی رو هم دیدید عکسشو بزارید !
فرشاد خان من خواستم به این شایعه پایان بدم که بوگاتی تو آبادان نیست.
به نظرت باید تایپیک پر بشه از شایعه؟؟؟؟؟

Ship Storm
14-10-2010, 17:40
این ماشین ها رو بخوای بیری تهران چقدر هزینه داره؟
چطوری حساب میکنن؟
مثلا اگه بخوای 6 ماه بیاری چطوریه و اگه بخوای دائم بیاری چطوریه؟(اصلا میزارن دائم بیری؟)
الان قیمت هیوندا آزرا فول آپشن , لکسوس ES350 و جنسیس 4 در اونجا چنده ؟
ممنون

Dark.Life
14-10-2010, 17:47
این ماشین ها رو بخوای بیری تهران چقدر هزینه داره؟
چطوری حساب میکنن؟
مثلا اگه بخوای 6 ماه بیاری چطوریه و اگه بخوای دائم بیاری چطوریه؟(اصلا میزارن دائم بیری؟)
الان قیمت هیوندا آزرا فول آپشن , لکسوس ES350 و جنسیس 4 در اونجا چنده ؟
ممنون

تو سال 1 ماه و نیم میتونی از منطقه خارجشون کنی
واسه اینکه دائم بخای ببریش باید پلاک ملی بشه که خیلی از ماشینارو شماره نمیکنن ... مثلاً کروت ... دوج چارجر و خیلیهای دیگه
ولی آزرا و لکسوس و جنسیس میشه که خب واسه شماره کردنش باید همون گمرک رو بدی و همون قیمت پات میفته

sangig
14-10-2010, 18:22
چندتا عکس باحال واستون میگذارم برید حالشو ببرید:5:

behzad.mk
14-10-2010, 19:18
این رقم پلاک ها مربوط به تعداد ماشین ها میشه یا ربطی نداره...کسی میدونه؟
مثلا تو عکس بالایی این Ford Focus ماشین 742 هست که به مطقه وارد شده...
مبنای اعداد پلاک ها فکر کنم همینه...

SAEED_BARCELONA
14-10-2010, 19:22
آره آقا این نمایشگاه دارها فک کردن فقط خودشون از قیمتا سر در میارن. همون CLS300 که چند صفحه قبل گذاشته بودن بچه ها اوایل میگفتن 72تومن الان فک نکنم بیشتر از 50 تومن باشه. معمولا برای ماشینای مدل بالا این هاپولی کردنا بیشتره. سراتو 2010 قیمتش 19 تومن بود الان 16.5 میدن. همین سوناتا 2011 مدل پایه رو من اولین بار توی نمایشگاه قیمت کردم گفت 33 تومن. چند روز بعد ما گرفتیمم 27تومن. یعنی خودمون آوردیم. واقعا اینا خیلی دمشون گرمه:دی

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

آره همینه. البته دقیق دقیق نیست ولی همین حدوداست. از 11116 هم شروع شد

sinasalar2007
14-10-2010, 19:25
به شما تحویل میدم
اقایون ! حواستون به این دلال های ماشین باشه ها ! تا الان من سه نفر رو دیدم که پول دادن به این دلال ها و بهشون گفتن که دو سه روز دیگه ماشین رو برات میاریم گمرک و بعد از دو سه روز که رفتن سراغش دیدن جا خیسه ولی بچه نیست ! ( مورد اخری یه بنگاه دار بود که 100 تومن از دو نفر گرفت و فردا عصرش غیب شد طرف ! )

کسی میدونه ماشین ها حدودا چه قدر تو گمرک میخوابن ؟ این که یه عده ای میگن من ماشین رو برات میارم یه هفته ای ترخیصش میکنم راسته یا لاف ابادانیه :31: ؟ کسی تجربه ی ترخیص یه هفته ای داشته ( این اواخر منظورمه ها :27: )

behzad.mk
14-10-2010, 19:38
چند ماه دیگه صبر کنید این نمایندگی ها تو منطقه ردیف بشه بعد با قیمت نمایندگی بخرید....که دیگه سمت این نمایشگاه های خوش انصاف نرید...
ولی خوب احتمالا فقط تویوتا.هیوندای.کیا هستن...و برای برند های دیگه باید شخصا" وارد کنید...
کسی از وضعیت نمایندگی ها اطلاعی داره؟

benzzz
14-10-2010, 20:04
همون اوایل یکی ازمسولین منطقه ازاد گفته بود که قرار یک ساختمان مرکزی واسه این ماشین ها ساخته بشه
حالایک ساختمون بزرگی خیلی در چند طبقه بین جاده ابادان خرمشهر دارند احداث میکنند تا چند وقت پیش یه تابلو جلوی ساختمون زده بود
(ساختمان مرکزی حودروهای خارجی منطقه ازاد اروند)
حالا نمیدونم همونه یا نه چون خیلی بزرگ؟حالا اگر همونه یعنی تمام ساختمون مطعلق به خودروهاست یا....

arash2860
14-10-2010, 20:11
به شما تحویل میدم

شما درست می گی ...
اما نمایشگاه باید فکر پول آب و برق و تلفن و اجاره سالن و مالیات و ... هم باشه ...
دلال این هزینه ها رو نداره ...

foadpc
14-10-2010, 21:11
سلام رفقا من تاره عضو شدم
:10::10:

sangig
14-10-2010, 21:15
همون اوایل یکی ازمسولین منطقه ازاد گفته بود که قرار یک ساختمان مرکزی واسه این ماشین ها ساخته بشه
حالایک ساختمون بزرگی خیلی در چند طبقه بین جاده ابادان خرمشهر دارند احداث میکنند تا چند وقت پیش یه تابلو جلوی ساختمون زده بود
(ساختمان مرکزی حودروهای خارجی منطقه ازاد اروند)
حالا نمیدونم همونه یا نه چون خیلی بزرگ؟حالا اگر همونه یعنی تمام ساختمون مطعلق به خودروهاست یا....
تا اونجایی که من میدونم قرار محل فروش انواع ماشین ونمایندگی خودروها باشه؟

foadpc
14-10-2010, 21:18
میخواستم بدونم قیمت هامر زرده چنده؟

foadpc
14-10-2010, 21:28
میگن ماشین های 2008 GPS ندارن؟ درسته؟
:20:

farshad bugatti
14-10-2010, 21:52
سلام رفقا من تاره عضو شدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

میگن ماشین های 2008 GPS ندارن؟ درسته؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

باسلام
ورودتون رو تبریک میگم.
فقط در حین پست دادن کمی دقت کنید.
من چند تا از پست های شما رو نمایش عموم نکردم!
از پست دادن پشت سر هم و بی هدف خودداری کنید.
ممنون.

foadpc
14-10-2010, 21:57
انشاالله کم کم یاد میگیرم ممنوم

amirr13
14-10-2010, 23:29
پلاک اروند به اسم میخوره (مثل پلاک ملی) یا رو ماشین ، مثل پلاک های قدیمی خودمون؟

sangig
15-10-2010, 00:06
اخرین قیمتی که من داشتم که مال یک ماه و نیمه پیش 35 تومن بود اما این قیمت خیلی بالاست خوشبختانه هنوز کسی گول نخورده یک همچین پولی بابتش بده:20:

pouria_br
15-10-2010, 01:30
فرشاد خان من خواستم به این شایعه پایان بدم که بوگاتی تو آبادان نیست.
به نظرت باید تایپیک پر بشه از شایعه؟؟؟؟؟
آقا فرشاد میشه سوال بنده رو جواب بدید؟
آقا به نظرت منطقیه که وقتی میخوای به یه شایعه خاتمه بدی بیان پستت رو حذف کنن؟:41:

benzzz
15-10-2010, 09:49
کسی میدوونه الان چند تا هامر تو منطقه هست؟

farshad bugatti
15-10-2010, 10:18
آقا فرشاد میشه سوال بنده رو جواب بدید؟
آقا به نظرت منطقیه که وقتی میخوای به یه شایعه خاتمه بدی بیان پستت رو حذف کنن؟:41:
من از کجا بدونم نیت شما چیه؟!
هرکس بیاد یه بار این سوال رو بپرسه 10 Page این تاپیک میره بالا!
اگه یه 2 صفحه برگردین عقب و بحث ها رو مطالعه کنید میبینید که 4 صفحه بیخودی در مورد بوگاتی بحث شده!
و منم چندیدن بار تذکر دادم! حتی 2 -3 پست قبل شما گفتم که در این مورد بحث نشه لطفا!
تقصیر من و شما نیست! اینجا رو بعضی ها با چت روم اشتباهی گرفتن!

sangig
15-10-2010, 10:27
کسی میدوونه الان چند تا هامر تو منطقه هست؟
سه تا رو من میدونم یک سفید یک نقرهای و یک زرد

amirr13
15-10-2010, 10:28
هامر؟
یه اچ3 زرد و یه سفید رو من دیدم
اما بعضی از ماشینها هی از نمایشگاه میان بیرون چند روز میگردن (ماشالله پرو پیمون تمام ظزفیت ماشین رو پر آدم میکنن) بعد دوباره میبینی تو نمایشگاه است. این اچ 3 هم از اونا بود چند باری تو نمایشگاه دیدمش
خیلی از ماشین هایی که گرون تشریف دارن اینجورین.
انگار جو میگیرتشون میخرن بعد چند روز پشیمون میشن میزارن واسه فروش
...
به این میگن دل به دل راه داره تا بیام جواب بدم سنگیگ جواب داد:31:

Ship Storm
15-10-2010, 14:12
تو سال 1 ماه و نیم میتونی از منطقه خارجشون کنی
واسه اینکه دائم بخای ببریش باید پلاک ملی بشه که خیلی از ماشینارو شماره نمیکنن ... مثلاً کروت ... دوج چارجر و خیلیهای دیگه
ولی آزرا و لکسوس و جنسیس میشه که خب واسه شماره کردنش باید همون گمرک رو بدی و همون قیمت پات میفته

ممنون
در مورد قیمت اتومبیل ها حرفی زده نشد
در این باره اطلاع دارید؟

sangig
15-10-2010, 17:34
هامر؟

اما بعضی از ماشینها هی از نمایشگاه میان بیرون چند روز میگردن (ماشالله پرو پیمون تمام ظزفیت ماشین رو پر آدم میکنن) بعد دوباره میبینی تو نمایشگاه است. این اچ 3 هم از اونا بود چند باری تو نمایشگاه دیدمش
خیلی از ماشین هایی که گرون تشریف دارن اینجورین.
انگار جو میگیرتشون میخرن بعد چند روز پشیمون میشن میزارن واسه فروش
...
:31:
طرف وقتی ماشین واز بنگاه می خره چند روز بعد تازه میفهمه چه کلاه گشادی سرش رفته !

GAME-GTR
15-10-2010, 18:41

درسته مربوط به شماره پلاک ماشینه. مثلا 11533 یعنی ماشین 553 امین ماشینیه که پلاک شده. از 11111شروع شده.
پلاک ایران هم همینه. مثلا : ایران24 - 364ب55
یعنی ایران - 24 هم یعنی خوزستان- ب یعنی شهرستان آبادان - شماره 55364

amirr13
15-10-2010, 21:51
در مورد قیمت اتومبیل ها حرفی زده نشد
در این باره اطلاع دارید؟

یه سری قیمت هست تو پست های مختلف ، متاسفانه کسی نیست قیمت ها رو یه جا جمع کنه!
باید لاشون بگردی ، اما اون فرمولی که من گذاشتم حدودا بهت قیمت رو میده
واسه اینکه قیمت حدودی تو منطقه رو بدونی این سایت بدک نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sangig
15-10-2010, 23:31
این سایت ها رو ول کن باید قیمت کف بازار دوبی دست باشه!

foadpc
16-10-2010, 00:36
یه سری قیمت هست تو پست های مختلف ، متاسفانه کسی نیست قیمت ها رو یه جا جمع کنه!
باید لاشون بگردی ، اما اون فرمولی که من گذاشتم حدودا بهت قیمت رو میده
واسه اینکه قیمت حدودی تو منطقه رو بدونی این سایت بدک نیست

این سایتی که دادی قیمت این ماشینا تو دبی همین است؟

pouria_br
16-10-2010, 00:55
سایتی که امیر جان معرفی کردن خوب بود
در ضمن sangig جان هم درست میگه.
قیمتهای اینجا احتمالا با احتساب هزینه های مختلفی از قبیل عوارض و پلاک ...
راستی sangig .آقا این اسم شریفت چیه؟:31:

benzzz
16-10-2010, 08:38
اخر ما نفهمیدیم قیمت های کویت مناسب تر یا دبی؟یکی بود قیمت های کویت و میداد!غیبش زده نیستش دیگه GMCخررید و رفته عشق وحال!اخر قیمت بنز و به ما نداد؟

کسی میدونه همچین ماشینی توی دوبی پیدا میشه یا نه ؟اگه هست تا بریم بر داریم بیاریمش پلاک اروندش کنیم؟Citroen-REVOLTe_Concept_2009

amirr13
16-10-2010, 11:00
Citroen-REVOLTe_Concept_2009خودت نوشتی که کانسپت! کانسپت رو تو بازار اروپا هم نمیدن چه برسه خاورمیانه!

این سایتی که دادی قیمت این ماشینا تو دبی همین است؟

اون سایت هم من قیمتاشو با اون دوستی که از کویت قیمت میداد چک کردم ، همش همخونی داشت ، الا قیمت بی ام و هایی که میداد که به خودش هم گفتم

در ضمن قیمت های اینترنتی برای آشنایی هست نه خرید !

همین که بدونین ماشینی که میخواین بخرین تو چه محدوده ای هست و چه انتخاب های دیگه ای دارین خودش کلی کمک میکنه!

خوبی این سایت اینه که میتونی حداکثر پولتون رو بهش بدین و کل محصولات تا اون رنج قیمت رو بهتون معرفی کنه و بهترینش رو انتخاب کنین ، بعد برین سراغ قیمت واقعی گرفتن از اونور!

yaser202
17-10-2010, 23:05
سلام دوستان من تازه وارد این سایت شدم. من ساکن اراک هستم
میخوام اگه بشه از آبادان ماشین بگیرم و گمرکیشو بدم و پلاک ملیش کنم تا بتونم بیارمش اینجا.
پولم حدودا 20 ملیون میشه . با احتساب عوارض گمرک لطفا راهنماییم کنین که چه ماشینی میتونم بگیرم که خوب باشه و مراحل کارم یکم برام توضیح بدین.ممنون از همه شما :40:

amirr13
18-10-2010, 01:50
اگه احتمالا صفحات اول رو میخوندی میفهمیدی این کار اصلا به صرفه نیست
چون گرونتر از خرید مستقیم پلاک ملی میشه
با 20 تومن هم به زور بتونی یه قوطی سایز شهری کیا یا سوزوکی بخری

SAEED_BARCELONA
18-10-2010, 03:05
آقا مثل اینکه گفتن هیچ نوع ماشینی رو نمیشه پلاک ملی کرد. چه آمریکایی چه ژاپنی چه آلمانی و...
البته اون ماشینایی که منطقه آزاد هستن رو میگما

sangig
18-10-2010, 12:42
گفته بودن ماشین ها می تونند بعد پنج سال به پلاک ملی تبدیل بشوند
اینم چندتا عکس جدید! کسی می تونه بگه این bmw چه مدلیه؟:46:

amirr13
18-10-2010, 13:14
دارم درست میبینم؟ سری 7؟ از پشتش عکس نداری ببینیم چه موتوری روشه؟

پس اگه سری 7 باشه ، باید گرونترین ماشین منطقه هم باشه ، چون اون بنز S35 دست دوم به نظر میرسید!

armin_software
18-10-2010, 17:59
عکس بی ام و لود نمیشه

benzzz
18-10-2010, 19:40
پس اگه سری 7 باشه ، باید گرونترین ماشین منطقه هم باشه ، چون اون بنز S35 دست دوم به نظر میرسید!
منظورت اون بنز سیا ه است که تصویرش چند صفحه قبل ?
این بم ام و چرا انقدر سوراخ سوراخ?

SAEED_BARCELONA
18-10-2010, 23:04
آقا این BMW 740Li هست. فوقالعادست. امشب طرف داشت جلوم میرفت یه گاز بهش داد لامصب انگار هواپیما بود:دی حال کردم باش
البته عکسش که لود نشد طبق گفته بچه ها حدس زدم همونی رو دیدن که من دیدم:دی

sangig
18-10-2010, 23:45
از bmw نتونستم عکس خوبی بگیرم بد جایی پارک بود صاحبش اون طرف خیابون بد جوری داشت به من نگاه می کرد خلاصه دیگه بهتر از این نتونستم عکس بگیرم
این هم لینکش

amirr13
19-10-2010, 01:32
آره منم دیدمش امشب ، ماشالله چه سرنشین دبل ایکس لارجی هم داشت!
740 سفید

اون اس 35 هم امشب جلو نمایشگاه مرسدس بود

در ضمن اون عکس بنزی که چند صفحه قبل هست سی ال اس هست که اونم جز 5 تا ماشین گرون وارد شده است.

SAEED_BARCELONA
19-10-2010, 03:15
اینجا 1 سوالی پیش میاد:
پلاک هایی که میدن به ترتیبه؟ اگه اینطوره پلاک ماشینم 11479ـه و 3ماه پیش آوردیمش ولی این سری 7ـه 381ـه. اگه به ترتیب باشه باید حدودا خرداد ماه آورده باشه. پس توی این 2-3 ماه طرف داشته چه غلطی میکرده؟:دی

---------- Post added at 03:15 AM ---------- Previous post was at 03:14 AM ----------

ماشینه تا حالا 2000تا صاحاب داشته ببینید جای پلاکش چقدر سوراخ سوراخه:دی

pouria_br
19-10-2010, 21:11
سلام به دوستان عزیز
آقا امشب من پامو نزاشته تو آبادان این BMW 740li رو دیدم.
عجب چیزیه......

benzzz
19-10-2010, 23:35
حالا ارزون ترین ماشین توی منطقه چیه؟

pouria_br
20-10-2010, 00:14
حالا ارزون ترین ماشین توی منطقه چیه؟
اگه اشتباه نکنم تویوتا یاریس
درست گفتم دوستان؟

sangig
20-10-2010, 00:28
البته سال ساختش هم خیلی مهم
من ماشین های ارزون دست دومی که دیدم یک تویوتا یاریس بود 6 تومن ویک مزذا 3 بود 8 تومن

pouria_br
20-10-2010, 00:46
البته سال ساختش هم خیلی مهم
من ماشین های ارزون دست دومی که دیدم یک تویوتا یاریس بود 6 تومن ویک مزذا 3 بود 8 تومن
آره این sangig جان (که هنوز اسمش رو نگفته :31:) درست میگه

amirr13
20-10-2010, 11:05
البته اگه کیا پیکانتو رو ماشین حساب نکنین ، یاریس ارزون ترینه
خداییشم نمیشه خیلی ماشین حسابش کرد!

در مورد پلاک ها هم کسی نگفته ، به نامه یا به ماشین؟

SAEED_BARCELONA
20-10-2010, 11:14
نه امیر پلاکا به ماشینه به نام نیست.
جدیدا با راهنمایی به مشکل برخوردن و پلاک نمیکنه. من دیروز رفتم خرمشهر مردم همش سر و صدا میکردن و اینا:دی خلاصه الاف کردن مردم رو با این طرحاشون

benzzz
20-10-2010, 15:36
اقا میگم تایپک یدکی ام داریم

amirr13
20-10-2010, 16:02
جدیدا با راهنمایی به مشکل برخوردن و پلاک نمیکنه.

چرا چه مرگشونه؟ حق حساب راهنمایی رو ندادن؟ پاچشونو گرفته؟

خوب برن ببینن تو کیش چه غلطی دارن میکنن ، اینام همون راهو برن دیگه!

عجبا

benzzz
20-10-2010, 17:21
راهنمایی فقط برای امتیاز گرفتن از منطقه ازاد سنگ جلوی پاشون میندازه

sangig
20-10-2010, 23:47
اینم وضعشونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behzad.mk
21-10-2010, 15:35
این عکس کجاست دقیقا؟؟ :41:

SAEED_BARCELONA
21-10-2010, 21:55
100% باید گمرک خرمشهر باشه. دقیقا ماشین رو وقتی آوردیم بدتر از این بود. 1 ماه مونده بود اونجا. راهنمایی هم نمیدونم چه مرگش شده جدیداً ولی 1000% با پول حل میشه

sangig
22-10-2010, 00:08
بله گمرک خرمشهر بود
حالا ابن که خوب بد تر از این هم هست بعضی ماشین ها که مثل ماشینهای زمان جنگ انگار که گل پاشی کرده بودند

arash2860
22-10-2010, 13:04
تحریم ========================

benzzz
22-10-2010, 14:44
اگر که شماره پلاک خودروها بر اساس تعداد خودروهای وارد شده باشه پس نباید بیشتر از 500 تا بیشتر باشه چون من هر جی به پلاک دقت میکنم بالاتر از 500 نیست؟!

behzad.mk
22-10-2010, 15:01
بالاخره پورشه هم وارد منطقه شد ... یه پورشه قرمز رنگ
سریعا" برای عکس این پورشه اقدام کنید...شدیدا نیاز به دیدنش داریم...:46:

arash2860
22-10-2010, 15:11
تحریم 77777777777777777777777

arash2860
22-10-2010, 15:22
تحریم 444444444444444444444444444444

amirr13
22-10-2010, 20:08
مخصوصا اون هامر زرده که تو خیابون عروزی یا عروسی یا اروزی (آخرش نفهمیدیم اسمش چیه) تو پیاده رو جنب نمایشگاه پارکه!

arash2860
22-10-2010, 21:49
تحریم 777777777777777777777777777

benzzz
22-10-2010, 22:13
کمکم داره دلم واسه این هامر زرده میسوزه شیطون میگه برم خودم بخرمشا!اما معلوم هست سال چه ساختی یا H2یاh3؟
پس حالا با ورود پورشه میتونیم اون جزء 5 ماشین گرون قیمت منطقه به حساب بیاریم یا نه؟

pouria_br
22-10-2010, 22:36
بابا دمشون گرم پورشه هم اوردن.:46:
ایول
یه کیا دیدم اسمش رو نتونستم درست بخونم.کادنزا بود اگه اشتباه نکنم
درست گفتم؟کسی دیدش؟

amirr13
22-10-2010, 23:09
درست گفتم؟کسی دیدش؟

سفیده؟ Codenza
خیلی قیمت و مشخصاتش توپه ، نمیدونم چرا کسی وارد نکرده!

پس حالا با ورود پورشه میتونیم اون جزء 5 ماشین گرون قیمت منطقه به حساب بیاریم یا نه؟

اول باید مدلش مشخص بشه ، بعد ایشالله اما احتمالا جز 5 تا خواهد بود
هامر ه هم اچ 3 هست البته درست ندیدمش

برادر مگه آبادانی نیستی ؟!!!!!

نه کام ، نه تنها آبودانی نیستوم که جنوبی هم نیستوم:10:

pouria_br
22-10-2010, 23:17
سفیده؟ Codenza
خیلی قیمت و مشخصاتش توپه ، نمیدونم چرا کسی وارد نکرده!

هامر ه هم اچ 3 هست البته درست ندیدمش

آره منکه خیلی باهاش حال کردم.چراغهای عقب و جلوش طراحی خفنی داره
من دوتا هامر دیدم
یکیش سفیده و یکی دیگش هم زرده.

amirr13
22-10-2010, 23:26
مخصوصا فرم LED چراق جلوش بی نهایت خفنه.

عین سورن میمونه:27:

راستی املا درستش Cadenzo بود ظاهرا

بحث سر این ماشینه که لینک تصویرش رو دادم

pouria_br
22-10-2010, 23:55
مخصوصا فرم LED چراق جلوش بی نهایت خفنه.

عین سورن میمونه:27:

راستی املا درستش Cadenzo بود ظاهرا

بحث سر این ماشینه که لینک تصویرش رو دادم

آره واقعا این پدر سوخته عجب چیزیه :31:

sangig
23-10-2010, 00:02
البته این کیا Cadenzo که میگید یک دونه طوسی رنگش هم همین تازگی ها وارد شده
اقا دوستان یکم همکاری کنند بیشتر عکس بگذارند مخصوصا دوستان امیری گرد ما که سالی یک بار میریم امیری این همه عکس گذاشتم
اگر کسی پاتوق ماشین خاصی رو بلده بگه تا من برم ازش عکس بگیرم

عکس های جدید در راه است:27:

pouria_br
23-10-2010, 00:17
اگر کسی پاتوق ماشین خاصی رو بلده بگه تا من برم ازش عکس بگیرم

خوشتیپ پاتوق سیخی چنده.:31:
کافیه بری چندتا نمایشگاه
تا دلت بخواد ماشین هست واسه عکس گرفتن...
دیگه الان تا پاتو از خونه میزاری بیرون یه ماشین منطقه از بقلت رد میشه.
نیازی به امیری نیست...

sangig
23-10-2010, 00:24
اولند که یکم زایه است بری توی نمایشگاه بایستی عکس بگیری بعدش هم خودروهای که توی نمایشگاه هستند اکثرا تکراری اند!
درسته که پاتو وقتی از خونه می ذاری بیرون شهر پر پلاک اروند ولی همشون که بنز دوج پورشه که نیستند دیگه مزدا سوناتا کرولا سراتو یاریس که ارزش عکس گرفتن ندارند

amirr13
23-10-2010, 00:27
والله ما که خونه نشینیم اما حق با سنگیگه پس این شیرای امیری کجان؟:5:
چی میگی کا؟ اونا که حواسشون به ماشینا نیست ، به ....:40: هاست

nadeland
23-10-2010, 01:35
ما اهوازیها بی صبرانه منتظر افزایش محدوده تردد خودروها به 120 کیلومتر هستیم

amirr13
23-10-2010, 13:43
ما هم هستیم ، اما مطمئن باشین اتفاق نمی افته.
چون اونوقت نمایندگی عظیم زیبایی باید بره غاز بفروشه

و مطمئنا ایران خودرو و سایپا و دولت مهرورز اجازه نمیده یکی از بزرگترین مراکز فروش خودرو اش به این سادگی خراب بشه!
فقط اهواز نیست که ، اگه 120 کیلومتر کنن ، نصف خوزستان میره محدوده اروند که خودش میشه یه استان ، و این خلاف آنچیزیه که تا حالا اتفاق افتاده تو مناطق آزاد.

arash2860
23-10-2010, 14:05
ما اهوازیها بی صبرانه منتظر افزایش محدوده تردد خودروها به 120 کیلومتر هستیم

شما دوستان اهوازی بهتره یه بار اساسنامه مناطق آزاد رو مطالعه بفرمایید تا زیاد منتظر نمونید ...

sangig
23-10-2010, 14:08
این هم چند تا عکس جدید!

arash2860
23-10-2010, 14:09
22222222222222222222222222222222222222222222222222 222222222

sangig
23-10-2010, 15:06
دوستان تایید میکنید که 3 تا عکس گذاشتم
راستی دقت کردین این روزها تعداد خودروهای خارجی پلاک ملی هم توی شهر زیاد شده ؟

amirr13
23-10-2010, 16:10
ایکاش اسم یا مشخصات ماشینایی که عکساشو میذاری هم مینوشتی ، اینجوری جنبه اطلاع رسانی هم پیدا میکنه!

مثلا

اولی که معرف حضور هست ، کیا ماهوی
Engine : 3778cc, 6cyl, 274BHP @ 6000, 267lb ft @ 4400
Price : $25844

دومی که تویوتا کرولا است
Engine : 1798cc, 4cyl, 130BHP @ 6000, 128lb ft @ 4200
Price : $16885

مرسدی ای کلاس (معلوم نیست چه مدلی یا چه سطحیه اما برای ای 35)
Engine : 3498cc, 6cyl, 272BHP @ 6400, 258lb ft @ 2400-5000
Price : $59950

آخری هم نیسال آلتیما
Engine : 2488cc, 4cyl, 179BHP @ 5600, 180lb ft @ 3900
Price : $19500

البته موتور 3.5 لیتری هم داره

قیمتها کاملا حدودیه و مربوط به مدل پایه است.

SAEED_BARCELONA
23-10-2010, 17:33
آقایون اگه دقت کرده باشید یه نیسان 2 در هست تو شهر که پشتش فقط نوشته Z. حالا نمیدونم واقعا Z هست یا بقیشو کندن. فکر کنم 370Z باشه. کسی تائید میکنه حرفمو؟:دی

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

نکته مهمتر مثل اینکه پلاک اروند هنوز وارد سیستم راهنمایی و رانندگی نشده و هنوز هیچ قبض جریمه ای برای این پلاک ها صادر نشده !!!
دیروز منو جریمه کردن ماموره گواهینامه رو هم برد. گفتم چرا اینو میبری میگه هیچی از ماشینای منطقه نداریم برو پرداختش کن فردا بیا همین جا تحویل بگیر!!!

benzzz
23-10-2010, 19:50
اقا یکی بیاد این 120 کیلومترو معنی کنه منظور از این بود که با این افزایش محدوده اهوازیها هم میتونند از این طرح استفاده کنند یا اینکه فقط مردم ابادان و خرمشهر میتونند تا 120 کیلومتر ازادانه تردد کنند.
این باید بگم که این طرح و ریاست جمهوری تصویب کرده چندی پیش هم توی سایت مناطق ازاد زده به نقل از رییس مناطق ازاد کشور زده بود که هدف ما این است که این محدوده افزایش پیدا کنه
البته تا همین یک ماه پیش که من اهواز بودم خودروهای پلاک اروند رو توی ورودی اهواز میدیدم و کسی هم جلوشون رو نمیگرفت !:13:

amirr13
23-10-2010, 21:35
فکر کنم 370Z باشه.آره درست دیدی ، اون نیسان زده و اتفاقا ماشین اسپرت توپی هم هست ، حالا مشکی خفنه رو دیدی یا سفید ساده رو؟
هم 350 اشو داریم هم 370

اقا یکی بیاد این 120 کیلومترو معنی کنهچنین اتفاقی نمی افته ، چون چه مرکز آبادان باشه یعنی برای خرید ماشین شرط اجاره یا تملک خونه تو آبادان رو بذارن و چه آزاد باشه هرکی تو محدوده ی 120 کیلومتری بتونه بخره فرقی نداره

ماشالله قول نامه سوری 50 تومن خرجشه!
پس دولت مهرورز این تقلبارو بهتر از ما میدونه ، چون خودش اینکاره است
عمرا بذاره نصف خوزستان آشغال های ایرانی رو بدن و اروند وارد کنند!

SAEED_BARCELONA
23-10-2010, 21:51
آره درست دیدی ، اون نیسان زده و اتفاقا ماشین اسپرت توپی هم هست ، حالا مشکی خفنه رو دیدی یا سفید ساده رو؟
هم 350 اشو داریم هم 370
کلا 350Z رو میزاره تو جیبش. یکی بیشتر هم نیست که سفید سادست. 350ست که 3-4 تا آوردن. ولی یه مقدار ابعادش بزرگه نمیدونم چیه این لامصب:دی

sangig
23-10-2010, 21:53
اما به هر حال اهواز مرکز استان و همه ی ما برای کارهای اداری ودرمانی مجبوریم به اهواز رفت و امد داشته باشیم خیلی ها هم که توی اهواز فامیل دارند بالاخره میخواهند به اونا مرتب سر بزنند و دوست داریم وباید با ماشین شخصیمون این کارو بکنیم .ما ممکن سالی یک بار از خوزستان بیرون بزنیم ولی در سال چند بار می خواهیم بریم اهواز حالا به هر دلیلی .این خودش کارو خیلی خیلی مشکل میکنه و با عث می شه تعداد کمتری اروند بگیرند

amirr13
23-10-2010, 23:51
یکی بیشتر هم نیست که سفید سادست
مطمئنی یکیه؟
آخه من یه مشکی اسپرت هم دیدم ، اما تو ماشین بودم فقط یه لحظه دیدمش ، نیسان که بود ، کوپه هم بود ، اما بقیشو مطمئن نیستم چون به نظرم کوچیک تر از این زد اومد

opotan
25-10-2010, 15:11
من به نمایندگی از بچه های آبادان اعلام میکنم که حال می کنیم که به اهوازیا ماشین اروند نمیدن تا دیروز ادعاشون میشد ما فلانیم ما فلانیم ما بسانیم
الان اگه التماس هم بکنید بهتون ماشین اروند نمیدن
من اگه رئیس منطقه آزاد بودم حاضر بودم به کل ایران ماشین اروند بدم ولی به اهوازیا یه ماشین هم ندم:5:

benzzz
25-10-2010, 17:20
به اهوازیها که ماشین نمیدن این یک چیزی در حد معجزه است
اما اگر یه جوری باشه که مردم ابادان و خرمشهر فقط بتونند تا اهواز رفت و امد داشته باشند خیلی عالی میشه

sangig
25-10-2010, 17:43
این سند ماشین های خارجی چطوری ؟ به چه زبانیه ؟

pouria_br
26-10-2010, 18:30
مطمئنی یکیه؟
آخه من یه مشکی اسپرت هم دیدم ، اما تو ماشین بودم فقط یه لحظه دیدمش ، نیسان که بود ، کوپه هم بود ، اما بقیشو مطمئن نیستم چون به نظرم کوچیک تر از این زد اومد
سلام به دوستان.
آقا این اهواز هم بدر خودشون میخوره.:31:
یه اینترنت درست حسابی اونجا پیدا نمیشه.:13:
بگذریم
جریان چیه؟آقا من 3 تا نیسان 350 دیدم.:31:
یکیش فکر کنم 2008 بود .اون یکیش 2009 بود و یکی دیگش رو نمدونم.
یه مشکی با خطهای خاکستری (سفید) یه سفید و یه خاکستری.
شما هم سومیش رو دیدید؟؟؟؟؟

amirr13
26-10-2010, 20:24
خاکستری رو منم ندیدم
اما اون مشکیه اوایل بود چند وقتیه رویت نمیشه

pouria_br
27-10-2010, 07:01
خاکستری رو منم ندیدم
اما اون مشکیه اوایل بود چند وقتیه رویت نمیشه
من هفته پیش مشکیه رو دیدم.
از اول امیری تا آخرش پشتش بودم.
آقا ندید بدید نیستیما :31:
آدم جذبش میشه...
تا دیروز 350z رو تو need for speed میدیدم
ولی الان میتونی صدای دل نواز و گوشنواز موتورش رو از یک متری گوش بدی...به به :31:

SAEED_BARCELONA
27-10-2010, 17:17
آقا بحث سر 370Z بود نه 350:دی
350 که داره خز میشه کم کم. رنگ بندی داره دیگه:دی

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

امیر اشتباه دیدیم. اونی که دیدیم واقعا اسمش Z هست. فکر میکردم بقیش کنده شده:دی

pouria_br
27-10-2010, 23:45
آقا چه با z چه بی z ولی عجب چیزیه..:31:

amirr13
28-10-2010, 00:08
اصلا اسم مدلشه سعید جون ، 370z , 350z هست. تاجایی که من میدونم نیسان یه سری به نام z میزنه که 350 و 370 هست.

من 370 رو ندیدم ، یعنی دقت نکردم که پشتشونو بخونم ، اما دو تا سفید هست ، یکیش رینگاشو عوض کرده جیگر شده که مطمئنم 350 است ، یکی با رینگ استاندارده.

امروز هردوتاشو دیدم ، اسپرته تو پهلوی بود استاندارده تو شاهپور (پاتوقش اونجاست جلو بیمارستان دم اون دکه پارک میکنه).

arash2860
28-10-2010, 00:13
44444444444444444 44444444444444444444 44444444444444444444444444
44444444444444444444444444444 44444444444444444444444444444

SAEED_BARCELONA
28-10-2010, 01:00
اصلا اسم مدلشه سعید جون ، 370z , 350z هست. تاجایی که من میدونم نیسان یه سری به نام z میزنه که 350 و 370 هست.
نه نه. امیر یه سرچ بزن ببین فرق میکنن با هم اینا. اون Z هم کلا یه چیز جداست! از کار ژاپنی جماعت هیشکی سر در نمیاره:دی

من به شخصه نیسان رو نسبت به تویوتا و هیوندا ترجیح می دم ...
هیوندا که فعلا داره تازه پیشرفت میکنه و بیشتر توی قیمته که رقابت میکنه.
اما کلا برند ژاپنی بد نداریم. همشون غولی هستن برا خودشون
هوندا آکورد کوپه دیدم 2-3 شب پیش کفم برید خیلی خوشکل بود لامصب

pouria_br
28-10-2010, 01:01
آرش جان گل گفتی
شدیدا حرفتو تایید میکنم.
به نظر من نیسان یه چی دیگست...
350z | 370z | skyliner GTR | ......
ولی این هوندا آکورد رو منم دیدم.
چیز خفنیه..
ولی بعضی موقع ها این نیسان هم خز بازی دز میاره:31:

arash2860
28-10-2010, 11:29
---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

sangig
28-10-2010, 13:34
fgdfgdg\=-09876666666666666667990-90-=-=0=0-=0=00000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000\-=\

sangig
28-10-2010, 20:37
ابته این پلا ک ملی اما یک دونه پلاک اروندش هم موجود هست این و به نیابت از اون گذاشتم

farshad bugatti
29-10-2010, 00:46
عکس ماشینایی رو بزارید که واقعا خاص باشه!
عکس جنسیس و لکسوس که خاص محسوب نمیشه! پلاک شدنش اونم بدونم عوارض 100% کار شاهکاری نیست!

sangig
29-10-2010, 03:06
البته ماشینهای خاص کم نیستند اما گیر اوردن ماشین های خاص یکم سخت نمی دونم چرا توی شهر نمی بینمشون بیشتر به شکل گذری به تور ادم می خورند .
حالا اون شورلت خاص محسوب می شه یا نه .من پشت سر ش حدود یک ربعی حرکت می کردم خیلی بد رانندگی میکرد چنان لایی میکشید با اون جسه بزگش که چند بار گفتم الان که ماشین و بزنه اون بحث رانندگی خوب با ماشین خوب در مورد این اقا صدق نمی کرد جالبه که من فکر می کردم یک جونی پشت فرمونه انفدر با سرعت حرکت میکرد وقتی ایستاد دیدم طرف پیرمرد

benzzz
29-10-2010, 03:10
دوستان به پلاک شورلت خوب دقت کنید ببینید برادران گمرک چه طور جا زدن پلاک و:31:

pouria_br
29-10-2010, 10:17
آقا فرشاد منظورت از ماشین خاص چیه؟

Amin-Nasim
29-10-2010, 11:03
منظور ماشینایی که در کل ایران شاید 5 تا هم مثلش نباشه

farshad bugatti
29-10-2010, 12:11
حالا اون شورلت خاص محسوب می شه یا نه

تقریبا اره اما ماشینایی که وارداتش تو ایران ازاده مثل هیوندای و ... خاص محسوب نمیشه!
خاص به ماشینای تک مقل نیسان z350 یا همین شورولت یا لامبورگینی! میگن!

mojtaba2321
29-10-2010, 14:20
بجز هامر زرده دیگه عکسی از هامر تو تاپیک ندیدم.
اگه کسی از دوستان داره بزاره.

sangig
29-10-2010, 15:18
بجز هامر زرده دیگه عکسی از هامر تو تاپیک ندیدم.
اگه کسی از دوستان داره بزاره.
اینو ندیدی!

benzzz
29-10-2010, 15:24
تازه چند ماه پیش تر از این طرح نمی گذره فعلا تعداد ماشین های خاص زیاد نیست تازه ملت دارن با دوج شورلت و اینفینیتی حال میکنند تا چند مدت دیگه که از اینها خسته شدند حتما می رند سراغ ماشینهای با حال تر

pouria_br
30-10-2010, 01:09
بابا ما یه ساعت نبودیما
ببین بچه ها ترکوندن تایپیکو:46:
دمتون گرم.
همه نظراتشون رو گفتن من هم میگم.
ببینیند دوستان عزیز از اسم تایپیک هم معلومه که ما فقط بحث اصلیمون اینه که در باره ماشین های منطقه صحبت کنیم.
از ماشینها عکس بزاریم.
از قیمت ها بگیم
از مشکلاتشون بگیم
از ....
حالا هر ماشینی که میخواد باشه.فقط باید پلاک منطقه باشه.
نه اینکه بیایم به شهروندان یه شهر توهین کنیم..بلههههه.قابل توجه بعضی ها...
دوستان جواب خوبی دادن.
از همه تشکر میکنم.
از ناظران تایپیک هم خواهش می کنم خونسردیه خودشون رو حفظ کنن.
یهو جوگیر نشیم به همدیگه بپریم.
این موضوعات دوباره تکرار میشه ولی مهم اینه که جو گیر نشیم.
در ضمن ...هیچی بی خیال.
امیدوارم دیگه به قومیتی توهین نشه.
خواهشا قبل از اینکه بخواین درباره شهری اظهار نظر کنیید ،برید تاریخچه اون شهر رو بخونید.
چاکر بچه های آبادان:11:

farshad bugatti
30-10-2010, 15:49
20 تا پست حذف کردم (3 تا هم از پست های خودم رو) دوستان ناراحت نشن!
فقط خواستم هم موضوع کش پیدا نکنه و مشکلی پیش نیاد!
اصلا هیچ حرفی زده نشده!
دیگه نه من تو این تاپیک دخالت میکنم و نه میزارم کسی بیاد تو این تاپیک دخالت کنه به بحث های شما.
نوکر همه ی بچه های ابادان هم هستم.
خوش باشید.:11:

pouria_br
30-10-2010, 17:20
آقا راستی چی شد این عکس لامبو؟
من که هنوز زیارتش نکردم.
اصلا واقعا وجود داره؟:31:

SAEED_BARCELONA
31-10-2010, 23:33
آقا فرشاد لطفا 10-12 پست آخر رو هم پاک کن. انشاا... دیگه مشکل پیش نمیاد. براتون یه برگه اسکن کنم بزارم بخندید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای گرفتن مرخصی:دی

mediakasravi
01-11-2010, 14:20
بستید در دکونو؟:41:

mojtaba2321
01-11-2010, 17:56
قیمت هامر الان تو اروند چنده؟

pouria_br
01-11-2010, 18:39
بستید در دکونو؟:41:
البته بستنش:13:
ولی برات بازش میکنیم عزیز برادر :31:
در خدمت هستیم

behzad.mk
05-11-2010, 02:29
این هم خبری که خیلیا دنبالش بودن::46:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد از امکان واردات خودروهای بدون گارانتی به شهرهای آبادان و خرمشهر با تأیید کمیته سلامت به منطقه آزاد‌اروند خبر داد.
به گزارش فارس از آبادان به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد‌اروند، علی‌اصغر پرهیزکار اظهار داشت: به منظور بهره‌مندی شهروندان از طرح واردات خودرو به منطقه آزاد‌اروند، از این پس متقاضیان می‌توانند خودروهای تولید خارج از کشور که بدون گارانتی باشند را به محدوده این منطقه وارد کنند.
وی ادامه داد: با این اقدام خودروهای بدون گارانتی و خودروهای دست دومی که مدت گارانتی آنها به پایان رسیده است نیز می‌توانند با پلاک منطقه آزاد اروند در شهر های آبادان و خرمشهر تردد کنند.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد‌اروند خاطرنشان کرد: در همین راستا به منظور کنترل واردات خودروهای دست دوم کمیته تشخیص سلامت خودرو متشکل از کارشناسان این سازمان و راهنمایی و رانندگی وظیفه بررسی وضعیت خودروهای دست دوم را بر عهده دارد.
وی اظهار داشت: واردات خودروهای دست دوم و بدون گارانتی به منطقه آزاد اروند تنها با مجوز این کمیته امکان پذیر است.
مدیر عامل سازمان سازمان منطقه آزاد‌اروند گفت: براساس آیین‌نامه موجود واردات خودرو به منطقه آزاد‌اروند برای خودروهای وارداتی داشتن گارانتی حداقل دو سال الزامی است ولی از این پس با این اقدام در صورت تائید کمیته تشخیص سلامت، خودروهای دست دوم نیز می‌توانند با پلاک این منطقه در آبادان و خرمشهر تردد کنند.
وی با اشاره به طرح تخفیف ۵۰ درصدی عوارض واردات خودرو به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم تصریح کرد: متقاضیان واردات خودرو‌های دست دوم و بدون گارانتی باید با مراجعه به واحد شماره ‌گذاری خودرو در بندر خرمشهر نسبت به اخذ تاییدیه این کمیته و تایید سلامت خودرو اقدام کنند.

Amin-Nasim
08-11-2010, 16:53
چرا تاپیک خوابیده ؟

amirr13
08-11-2010, 18:25
از ناظر تالار بپرسید!

pouria_br
08-11-2010, 21:49
اینو خوب اومدی :31:

DAVOOD24
09-11-2010, 23:03
الان قیمت هیوندا آوانته اتومات اونجا چنده کسی قیمت داره ؟ ممنون

amirr13
10-11-2010, 00:36
آوانته؟
خدا بیامرزتش مگه هنوز تولید میشه؟

sangig
10-11-2010, 01:44
اینجا کسی پول بابت اوانته نمیده

pouria_br
10-11-2010, 08:43
الان قیمت هیوندا آوانته اتومات اونجا چنده کسی قیمت داره ؟ ممنون

این دیگه چیه؟
نه بابا کسی از اینا وارد نمیکنه چون ارزشش رو نداره:31:

farshad bugatti
26-11-2010, 01:00
ویرایش شد...

DAVOOD24
28-11-2010, 23:58
الو کسی نیست!!!!!!!:41:

:19:

farhaddigi
01-12-2010, 00:06
سلام می خواستم براتو چند تا سایت فروش خودرو معرفی کنم اگر دوست داشتین ماشین دست دوم وارد کنید . یک سری به این سایت ها بزنید
1.
2.
3.

البته اولی از همش بهتره ولی دومی قیمتاش بهتره .امیدوارم که این سایت ها به دردتو بخوره.

foadpc
06-12-2010, 16:53
با عرض سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم میشه یکی خودروی مدل 2009یا 2008 را وارد ایران کرد واون رو پلاک ملی کرد یا حتما خودرو وارداتی که به ایران میارن باید صفر باشد تا پلاک ملی بشه؟
اگر کسی خبر داره حتما خبرم کتد متشکرم

farshad bugatti
07-12-2010, 00:14
با عرض سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم میشه یکی خودروی مدل 2009یا 2008 را وارد ایران کرد واون رو پلاک ملی کرد یا حتما خودرو وارداتی که به ایران میارن باید صفر باشد تا پلاک ملی بشه؟
اگر کسی خبر داره حتما خبرم کتد متشکرم
میشه بستگی به این داره که ماشینی که شما میارید چی باشه! به خیلی عوامل بستگی داره!
تو بعضی موارد بند پ میخواد و خرج زیاد!

foadpc
07-12-2010, 23:57
میشه بستگی به این داره که ماشینی که شما میارید چی باشه! به خیلی عوامل بستگی داره!
تو بعضی موارد بند پ میهواد و خرج زیاد!

مثلا مرسدس بنز s350 مدل 2007 را میشه پلاک ملی کرد ؟ قیمت این خودرو در بهترین وضعیت در کویت حدود 55 میلیون است که اگر عوارض 90 درصد باشه میشه 110 میلیون و 10 میلیون برای کارهای دیگه مثل باربری که در کل 120 میلیون میشه ولی این خودرو در ایران صفرش حدود 250 میلیون است است میخواستم بدونم حالا این خودرو با این مدل میشه پلاک ملی کرد ؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم:11::11:

foadpc
08-12-2010, 16:05
کسی نیست که درمورد سوالی که بالا درمورد بنز S350 که مدلش 2007 است میشه پلاک ملی کنم ؟؟؟؟؟؟
اگر کسی خبر داره حتما من را راهنماییی کنه ممنون

farshad bugatti
08-12-2010, 16:46
مثلا مرسدس بنز s350 مدل 2007 را میشه پلاک ملی کرد ؟ قیمت این خودرو در بهترین وضعیت در کویت حدود 55 میلیون است که اگر عوارض 90 درصد باشه میشه 110 میلیون و 10 میلیون برای کارهای دیگه مثل باربری که در کل 120 میلیون میشه ولی این خودرو در ایران صفرش حدود 250 میلیون است است میخواستم بدونم حالا این خودرو با این مدل میشه پلاک ملی کرد ؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

الان تو تهران بگردی با 150 تومن هم میتونی مدل 2007 بگیری!
مدل 2009 کارکردشو دیدم 180 تومن!
به نظر من به تلف کردن وقت و زحمتش نمیارزه!
میتونی با این پول هم اینجا پیدا کنی
اگه ساکن تهران باشید میتونید راختتر از همه جا پیدا کنید.
بازم سوالی هست در خدمتم.

foadpc
08-12-2010, 22:48
با تشکر از همکاری شما / پس میشه خودروهای کارکرده را از کشورهای عربی گرفت و پلاک ملی کرد البته نه همه ماشینها درسته؟؟
فقط میخوام بدونم که حتما میتونم کارکرده بیارم پلاک ملی کنم در ضمن من ساکن ابادان هستم و دسترسی به ماشینهای کارکرده در کشور کویت برام بیشتر است
پس صدرصد میشه اورد؟؟؟؟؟؟؟

farshad bugatti
08-12-2010, 23:08
با تشکر از همکاری شما / پس میشه خودروهای کارکرده را از کشورهای عربی گرفت و پلاک ملی کرد البته نه همه ماشینها درسته؟؟
فقط میخوام بدونم که حتما میتونم کارکرده بیارم پلاک ملی کنم در ضمن من ساکن ابادان هستم و دسترسی به ماشینهای کارکرده در کشور کویت برام بیشتر است
پس صدرصد میشه اورد؟؟؟؟؟؟؟

بله همین طوره.

این که 100% میشه اما خب چون ساکن ابادان هستید قضیه فرق میکنه!
چون ابادان منطقه ازاد هست هم گمرک و هزینش کمتر میشه و واردکردنش راحت تر!

foadpc
08-12-2010, 23:31
بله همین طوره.

خیلی ممنون از راهنمایتون خیلی کمکم کردید دوست عزیز:10:

foadpc
08-12-2010, 23:40
مثل اینکه گفتن عوارض گمرکی از 90 درصد میخواد 70 درصد کاهش پیدا کنه درسته یا نه؟

foadpc
09-12-2010, 00:00
بله همین طوره.

تا چه مدلی میشه پلاک ملی کرد مدلهای 2006 هم میشه یا نه؟ یا خودروهای کار کرده که میاریم محدودیت ساخت دارند مثلا از 2006 به بالا فقط پلاک ملی میکنن؟؟؟؟
ممنون

farshad bugatti
09-12-2010, 16:06
مثل اینکه گفتن عوارض گمرکی از 90 درصد میخواد 70 درصد کاهش پیدا کنه درسته یا نه؟

همیشه همچین شایعه های رو شنیده ایم و ما هم مثل شما منتظر اجرا شدن ان هستیم!

تا چه مدلی میشه پلاک ملی کرد مدلهای 2006 هم میشه یا نه؟ یا خودروهای کار کرده که میاریم محدودیت ساخت دارند مثلا از 2006 به بالا فقط پلاک ملی میکنن؟؟؟؟
ممنون

در این مورد اطلاع به روزی ندارم!
اما تاجایی که میدونم مشکلی نداره!

ramin998
10-12-2010, 15:48
به به مي بينم كه بچه ها حسابي اينجا رو تركوندن

دم همتون گرمه...
:40:

scarface_abadan
11-12-2010, 16:04

اينم لينك براي ديدن همه عكس ها:

yaser202
13-12-2010, 00:41
چند روز پیش رفتم گمرک که ببینم میشه ماشین وارد کردو پلاک ملی کرد؟
گفتن که فعلا نمیشه هیچ ماشینی وارد کرد
جریان چیه؟

navidkh
27-12-2010, 15:02
سلام دوستانی که آبادان هستن می تونن شماره تماس نمایندگی های تویوتا ، لکسوز ، هیوندا و کیا را برای من ارسال کنند؟

naser_2006
30-12-2010, 16:46
از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بگن که برای دریافت شماره پلاک موقت(عبور موقت)چه شرایطی لازم هستش؟و کدوم بهتره عبور موقت یا پلاک ملی؟
ممنون

naser_2006
03-01-2011, 01:06
از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بگن که برای دریافت شماره پلاک موقت(عبور موقت)چه شرایطی لازم هستش؟و کدوم بهتره عبور موقت یا پلاک ملی؟
ممنون
ما یه سوال پرسیدیم مثل اینکه تاپیک ب خواب زمستانی رفته
بیدار شید

MoHaMaD ZaNd
13-01-2011, 14:31
این رو یکی از دوستانم بهم گفت :

طبق آخرین خبری که از یکی از دوستانم در گمرک خرمشهر به دستم رسیده یه دستگاه بوگاتی ویرون 16.4 توسط یکی
از هموطنان ما وارد کشور شده و الان در گمرک خرمشهر به سر میبره و طبق گفته ایشون عکس برداری از خودرو ممنوع شده
هزینه ورود به گمرک این اتوموبیل که از نمایندگی بوگاتی در عربستان خریداری شده حدود 45 میلیون تومان و قیمت خریداری
اون چون به رنگ سفارشی هست 1.52 میلیون دلار بوده (چیزی حدود 1.580000000 تومان !)
الان در حال طی مراحل گمرکی و شماره گذاری هست و قرار هست به اهواز منتقل بشه
عکس هایی که یکی از دوستان در سایت زحمتشو کشیدن ::19::18:

Ship Storm
13-01-2011, 20:46
حساب کن خارج از ایران قیمت این ماشین 1 میلیارد و پانصد میلیون در میاد بیاد داخل ایران و پلاک بشه چقدر میشه
البته شماره گذاری تو ایران نمیشه و مجوز برای شماره گذاری این خودرو ها صادر نمیشه
حتی بطور مثال فقط سری 6 سیلندر بی ام دبلیو X6 رو تو ایران شماره گذاری می کنند و از شماره گذاری مدل های 8 سیلندر اون ممانعت بعمل میاد

MoHaMaD ZaNd
13-01-2011, 21:25
دوست گلم منطقه ارونده ! فکر نمیکنم هزینه ی خاصی واسه پلاکش بگیرن !

Ship Storm
13-01-2011, 21:32
تو منطقه اروند که هزینه چندانی فکر نکنم داشته باشه

rw280s
13-01-2011, 22:34
من که اطلاعی ندارم ولی وضع دست اندازهای اونجا چه عمقی دارن؟
جاده های اونجا تعجب نمی کنند؟

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 09:12
سلام دوستان میخواستم بدونم ماشین خوب تو منطقه ازاد اروند چنده?مثلا اذرا

amirr13
14-01-2011, 10:50
نصف قیمت بقیه ی مناطق عادی
تو ایران 133 درصد تقریبا ماشین ها گرون تره
اینجا حدود 10 درصد گرونتره ماشین های حاشیه ی خلیج پارسه

در مورد اون بوگاتی هم ،احتمالا عکس قدیمیه ، خلاص شده از گمرک و تو اهواز رویت شده ، اما عکسش از فاصله بود و نفهمیدیم با چه پلاکی گرفته.

در مورد پلاک کردن چنین ماشین هایی ، کسی که اینقده پول داره ، راه پلاک ملی کردنشم بلده!

آرشین
14-01-2011, 10:52
این رو یکی از دوستانم بهم گفت :
:19::18:

این عکس مربوط به بوگاتی یکی از شیخ نشین های خلیج فارس هست که از راه زمینی از روسیه و از طرف ایران به حاشیه خلیج فارس برده شد

boozzai
14-01-2011, 11:54
این عکس مربوط به بوگاتی یکی از شیخ نشین های خلیج فارس هست که از راه زمینی از روسیه و از طرف ایران به حاشیه خلیج فارس برده شد
منم این طور شنیدم!
ولی اگه بیاد اهواز چی میشه...!!!:31:

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 12:21
نصف قیمت بقیه ی مناطق عادی
تو ایران 133 درصد تقریبا ماشین ها گرون تره
اینجا حدود 10 درصد گرونتره ماشین های حاشیه ی خلیج پارسه

در مورد اون بوگاتی هم ،احتمالا عکس قدیمیه ، خلاص شده از گمرک و تو اهواز رویت شده ، اما عکسش از فاصله بود و نفهمیدیم با چه پلاکی گرفته.

در مورد پلاک کردن چنین ماشین هایی ، کسی که اینقده پول داره ، راه پلاک ملی کردنشم بلده!
دوسته من الا یه ماشین ۵۰ میلیونی بخوایم از مناطق ازاد بخریم چجوری باید بیاریم تهران؟چقدر تمام میشه قیمتش تا برسه تهرانظ!لطفا هرکدوم از دوستان کامل میدونه توضیح بذه

Ship Storm
14-01-2011, 13:18
سلام دوستان میخواستم بدونم ماشین خوب تو منطقه ازاد اروند چنده?مثلا اذرا

در خارج از کشور مدل 2011 که سری جدید آزرا هست از نظر ظاهر حدود 24 هزار دلار قیمت داره و مدل های قبلی مثل 2008 و 2009 ها که تو ایران خیلی زیاده من شنیده بودم 18 هزار دلار هست

amirr13
14-01-2011, 20:53
دوسته من الا یه ماشین ۵۰ میلیونی بخوایم از مناطق ازاد بخریم چجوری باید بیاریم تهران؟

بار ها گفته شده ، باز هم میگم
اسمش منطقه ی آزاد اروند
پس فقط تو این منطقه ماشین با قیمته
برای خروج ازش به صورت دائم باید مابقی پول عوارض رو تقدیم دولت مهرورز کنی!
سالی هم نزدیک به یک ماه میتونی موقت خارج بشی

دولت مهرورز رو دسته کم نگیرین ، به این راحتی ها که نمیشه سرش شیره مالید.

#$$$#
15-01-2011, 18:26
سلام عزیزان یکی از دوستان قرار است از عراق یک ماشین وارد کند میخواستم بدانم وقتی ماشین با پلاک عبور موقت وارد میشود چقدر در ماه بابت پلاک باید بپردازیم و حداکثر چند ماه میشود با پلاک موقت تردد کرد و مطلب بعد هم اینکه از لحاظ نوع ماشین محدودیتی وجود ندارد
yaser202
16-01-2011, 22:57
چند روز پیش رفتم گمرک که ببینم میشه ماشین وارد کردو پلاک ملی کرد؟
گفتن که فعلا نمیشه هیچ ماشینی وارد کرد
جریان چیه؟

amirr13
17-01-2011, 01:04
یاسر جان ، گمرک بودی میپرسیدی از خودشون دیگه!
از وقتی با راهنمایی رانندگی زدن تو کرک و پر هم ، واردات ماشین بهم ریخته! احتمالا هنوز نتونستن شکم راهنمایی رانندگی رو سیر کنن.

yaser202
17-01-2011, 23:14
دوست عزیز من گمرک اراک رفتم نه گمرک اروند
اونجا گفتن فعلا نمیشه ماشین وارد کرد و اینم به خاطر دستور احمدی نژاد هست

amirr13
19-01-2011, 23:09
آها بعد دوست عزیز این چه ربطی به تاپیک منطقه اروند داشت؟
اینجا که ممنوع نیست ، چون خیر سرش منطقه آزاده.

وارد مسائل سیا سی هم که نمیشه شد ، ولی آنچه عیان است ...

heinrich_himmler
20-01-2011, 01:27
ای بابا امیر جان تو چقدر دلت پره!! ماشین می خوای وارد کنی واسه چی؟ هم ارز از کشور خارج میشه هم پول تو جیب دشمنانمون میره هم اسرافه هم تبعیض!!
مثلا جای یه دونه یاریس 4 تا پراید بخر واسه 4 نفر. هم ثواب داره، هم تبعیض نکردی و از همه مهمتر به جای اینکه یه پول قلمبه بریزی به حساب تویوتا که مارو تحریمم کرده و به اقتصاد خانوارت فشار بیاد همون پولو قسطی ماهیانه بریز به حساب سایپا ما هم یه نونی به رگ بزنیم بابا جان (با کباب) :31:

jebraiil
20-01-2011, 10:04
سلام بر آقایون عزیز
یه نفر میتونه قیمت bmw x6 در منطقه آزاد اروند بگه؟

amirr13
20-01-2011, 19:52
برادر من ، اینجا نه نمایندگی شرکتی هست که بخواد قیمت بده
نه با این وضع مملکت کسی جرات کرده با هزینه شخصی شرکتی بزنه.

پس نمیشه رفت و قیمت گرفت.
فقط میمونه بنگاه دارا که قیمت خون باباشونو میکشن رو ماشین و میفروشن.
یا افراد عادی که خودشون یا آشنا دارن یا میرن و میارن.

حدودا نصف پولی که که تهران میتونی ماشین بخری اینجا میتونی بخری.

این 300 بار.

جای یه دونه یاریس 4 تا پراید بخر واسه 4 نفر
فدات شم
اینجا یاریس یه نموره از پراید گرون تره!

Mohammad1980
23-01-2011, 20:42
این خبر توی سایت منطقه آزاد اروند نوشته شده بود

به مناسبت دهه فجر; تخفيف 50 درصدي عوارض گمركي واردات خودرو به منطقه آزاد اروند
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند از تخفيف 50 درصدي عوارض گمركي واردات خودرو هاي خارجي به منطقه آزاد اروند به مناسبت دهه فجر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان منطقه آزاد اروند: علی اصغر پرهیزکار اظهار داشت : به مناسبت دهه فجر سالروز پيروزي انقلاب اسلامي از 10 لغايت 30 بهمن ماه عوارض گمركي واردات خودرو به منطقه آزاد اروند 50 درصد تخفيف شامل خواهد شد.
وي افزود : خودرو هاي كه در اين 21 روز به گمرك منطقه آزاد اروند معرفي مي شوند مي توانند از تخفيف 50 درصدي عوارض گمركي برخوردار شوند .
وي تصريح كرد : تا كنون تعداد بيش از 900 خودرو وارداتي با پلاك منطقه آزاد اروند در سطح شهرستان هاي آبادان و خرمشهر در حال تردد مي باشند.
پرهيزكار گفت : طرح تخفيف 50 درصدي عوارض واردات خودرو به مناسبت دهه فجر با نظر هئيت مديره اين سازمان و با هدف برخورداري متقاضيان واردات خودرو از اين امتياز تصويب شده است.

amirr13
25-01-2011, 00:56
بیان چهار تا خدمات پس از فروش راه بندازن!
هنوز تکلیف ماشین های وارد شده رو روشن نکردن ، هیچ قانونی نیست ، هرکی یه چیزی میگه!
ملت لنگ بعدشن نه لنگ عوارض واردات!

moh3n_o631
26-02-2011, 16:56
جریان این نمایشگاه چیه ؟ یه فورد دیدم ، شنیده بودم 10میلیونه اینجا گفت 18 ! مزدا 3 2010 گفت 25 !
این فورده چشمم رو گرفت ، اسمش رو یادم رفت بپرسم ، کسی اطلاعی داره ؟

M.U.F.C
30-03-2011, 08:37
با سلام

من شنيدم محدوده تردد خودروهاي منطقه اروند 120 كيلومتر شده آيا حقيقت داره

لطف كنيد آخرين قيمت خودرو هاي موجود را مخصوصا سيتروئن سي 5 شش سيلندردرمنطقه آزاد اروندو گالري رنگ اين خودرو

را برام بفرستيد . با تشكر فراوان ...

selejwest
14-04-2011, 20:15
کسی میتونه قیمت بی ام دبلیو 320iرو تو دبی به من بده؟
البته هم صفر هم کارکرده 2010یا 2009

mohamad skystar
14-04-2011, 22:30
کسی میتونه قیمت بی ام دبلیو 320iرو تو دبی به من بده؟
البته هم صفر هم کارکرده 2010یا 2009

همین جا قیمت بگیر تقسیم بر 2 کن تقریبا میشه قیمت دبی.

selejwest
14-04-2011, 23:57
همین جا قیمت بگیر تقسیم بر 2 کن تقریبا میشه قیمت دبی.

خب اینجا چنده؟
من کم کارکردش رو میخوام

armin_software
14-04-2011, 23:57
من شنيدم محدوده تردد خودروهاي منطقه اروند 120 كيلومتر شده آيا حقيقت داره
حقیقت داره؟

Ship Storm
15-04-2011, 06:16
خب اینجا چنده؟
من کم کارکردش رو میخوام

مدل 2006 تو تهران حول و حوش 40 میلیون هست

selejwest