PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مهم در مورد برنامه Power DVD

Haamed
12-04-2010, 11:33
سلام

يه سوال اساسي:

من اين نسخه رو دانلود کردم : CyberLink_PowerDVD_9_Build_2320_Full_Incl_All_Keyg en_n_Patch

روي ويندوز 7 هم نصب کردم و چندين فايل کرک و پچ و از اين جور چيزا داشت همه رو روش کليک کردم و نصب شد و سريال هم دادم و اکتيو شد رفت پي کارش شانسي.:20:

هيچ ايرادي هم نداره و وقتي کليک ميکنم روش با سرعت تمام اجرا و باز ميشه و گوش به فرمانه.

فقط 2 تا مورد مبهم داره:

اول اينکه هر چند بار که باز ميشه يکبارش يه پنجره مياد که بايد توش نام و ايمل و از اينجور چيزا بدي و رجيستر کني.

چطوري اينکار رو بکنم؟ مگه کرک نشده؟ پس اين ديگه چيه؟

دوم اينکه با اينکه قابليت پخش فيلمهاي Blu-ray رو داره اما نميتونه اجرا کنه و مينويسه

There Is A Disc With An Unsupported Format In Drive : H

من از روي درايور مجازي (Daemon Tools) اجرا ميکنم Blu-ray رو و بايد تازه روان تر هم اجرا بشه اما...

و يه سوال سوم:11:

آپگريدش هم که پول ميخواد!!! نميشه بدون پول اينکارو کرد؟

alirafaat
12-04-2010, 12:47
سلام

من در حد دانستنی های خودم از این نرم افزار جوابتون رو میدم شاید از دوستان کسی اونو کامل تر کنه

در مورد سوال اول : این رجیستر کردن با کرک کردن فرق می کنه منظورش اینه که شما رو به عنوان کاربر این نرم افزار
بشناسه بنابراین تکمیل ویا عدم تکمیل کردنش مهم نیست

سوال دوم : این نرم افزار خیلی از فرمتهای ایمیج رو نمیشناسه ( احتمالا فرمت دیسک بلوری فرمت خاصی هست؟! )

شما می تونید اونو اکستراکت کنید و فایلها رو تک تک اجرا کنید

( اتفاقا در مورد اجرای انواع فرمتهای صوتی و تصویری رو دست نداره ( با اینکه سنگین و مزخرفه ) )

در مورد سئوال سومت هم باید بگم همه نرم افزارهایی که کرک میشن برا اپدیتشون به ورژن جدید باید پول بدید ( البته به جز استثناهایی )

اما خوشبختانه اینترنت این مشکل رو هم حل کرده

برا اپدیت ورژن 9 به تایپ جدیدتر از این لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و برای استفاده ار ورژن جدیدتر(10) از این لینک استفاده کنید:

Haamed
12-04-2010, 13:12
سلام

من در حد دانستنی های خودم از این نرم افزار جوابتون رو میدم شاید از دوستان کسی اونو کامل تر کنه

در مورد سوال اول : این رجیستر کردن با کرک کردن فرق می کنه منظورش اینه که شما رو به عنوان کاربر این نرم افزار
بشناسه بنابراین تکمیل ویا عدم تکمیل کردنش مهم نیست

سوال دوم : این نرم افزار خیلی از فرمتهای ایمیج رو نمیشناسه ( احتمالا فرمت دیسک بلوری فرمت خاصی هست؟! )

شما می تونید اونو اکستراکت کنید و فایلها رو تک تک اجرا کنید

( اتفاقا در مورد اجرای انواع فرمتهای صوتی و تصویری رو دست نداره ( با اینکه سنگین و مزخرفه ) )

در مورد سئوال سومت هم باید بگم همه نرم افزارهایی که کرک میشن برا اپدیتشون به ورژن جدید باید پول بدید ( البته به جز استثناهایی )

اما خوشبختانه اینترنت این مشکل رو هم حل کرده

برا اپدیت ورژن 9 به تایپ جدیدتر از این لینک:

و برای استفاده ار ورژن جدیدتر(10) از این لینک استفاده کنید:

تشکر میکنم.

حالا با فرض اینکه رجیسترش نکنیم.. چیکار کنم دیگه نیاد این پنجره اعصاب خورد کن؟

فرمت فایلهای تصویریه Blu-ray که گفتم M2TS هستن. منظورتون رو هم از اکسترکت کردن نفهمیدم.

عجیبه با این هیکل نمیتونه یه ایمیج ساده رو پخش کنه؟

EXTREME
12-04-2010, 20:00
تیک گزینه هاشو بردار دیگه نمیاد
کدک هم حتما رو سیستمت نصب کن
از نرم افزار های دیگه مثل km player استفاده کن