PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ارسال اطلاعات توسط php

حامد منصف
12-04-2010, 10:56
با سلام خدمت دوستان عزيز
من با استفاده از java در يك صفحه php يه سري محاسبات انجام ميدم. بعد ميخوام وقتي كاربر رو لينك مورد نظر من كليك كنه تا وارد يه صفحه php جديد بشه نتيجه محاسبات در صفحه اول به صفحه دوم ارسال بشه. چطور ميتونم اين كارو بكنم؟
با تشكر

tazphoenix
12-04-2010, 13:15
با session یا فرم من اگه بودم از یه فرم GET و یا اگه امنیت بیشتر میخای POST استفاده میکردم.

MAXXX
12-04-2010, 17:47
با php مشکلی نیست ولی باید اون متغیر هاتو یه طوری از جاوا به php تبدیل کنی که با توجه نوع داده ها ممکنه مشکل ساز باشه
بهتره محاسبات رو هم با php انجام بدی که این دوستمون بالا گفت بعدش چیکار کنی

Bill Gates
12-04-2010, 20:51
سلام
اگر نمیخوای محاسبات روی php انجام بشه و حتما میخوای js کار کنی پیشنهاد میکنم اطلاعات رو به وسیله AJax به صفحه دوم ارسال کنی که کاره راحتیه

حامد منصف
12-04-2010, 23:39
ممنون از راهنماييتون
در واقع من يه فرم تو php دارم كه با توجه به اطلاعات كاربر يه سري محاسبات انجام ميده و نتيجه رو كه يه عدد هست بايد بفرسته تو يه فايل php ديگه. من فرم رو submit نكردم بلكه براساس يه تابع تو js ميفرستم. حالا مشكل 2 تاست. يكي اينكه نميتونم متغير رو از java به php همون صفحه بفرستم. دومي هم ارسال از يك صفحه php به يه صفحه ديگست. ميشه بيشتر در مورد post يا get توضيح بدين چون مورد ارسالي امنيتي نيست بلكه يه عدد سادست.

David.Jn
13-04-2010, 11:17
سلام
اگر نمیخوای محاسبات روی php انجام بشه و حتما میخوای js کار کنی پیشنهاد میکنم اطلاعات رو به وسیله AJax به صفحه دوم ارسال کنی که کاره راحتیه
کاملاً تایید میشه

ممنون از راهنماييتون
در واقع من يه فرم تو php دارم كه با توجه به اطلاعات كاربر يه سري محاسبات انجام ميده و نتيجه رو كه يه عدد هست بايد بفرسته تو يه فايل php ديگه. من فرم رو submit نكردم بلكه براساس يه تابع تو js ميفرستم. حالا مشكل 2 تاست. يكي اينكه نميتونم متغير رو از java به php همون صفحه بفرستم. دومي هم ارسال از يك صفحه php به يه صفحه ديگست. ميشه بيشتر در مورد post يا get توضيح بدين چون مورد ارسالي امنيتي نيست بلكه يه عدد سادست.
خوب فکر میکنم بهتره کدتو اینجا بزاری
هم کد php رو بزار هم کد جاوا(حالا نمیدونم منظورت از جاوا همون جاوااسکریپته!!)
در مورد متدهای Get و Post هم یه سر به Manual بزن خودت متوجه میشی "چیزه خاصی نداره"

حامد منصف
03-05-2010, 11:08
با تشكر فراوان چون نميخواستم مزاحم دوستان بشم همه موارد محاسباتي رو توسط php انجام دادم كه مشكل حل شد. فقط ميمونه آلارم به كاربر در صورت پر نكردن فيلد فرم كه قبلاً با جاوا نوشته بودم. فكر كنم بتونم اونم با php بنويسم

MAXXX
03-05-2010, 18:57
میتونی با PHP چک کنی اگه فیلد خالی بود با جاوا اسکریپت الرت بدی
تو PHP میتونی دستورات جاوااسکریپت رو پرینت کنی
یه چیزی تو این مایه ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اینو همینطوری نوشتم خودت درستشو بنویس

ninjavb
04-11-2011, 15:24
با سلام
برای تبدیل متغیر از html به php با دستور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این کار رو میکردیم حالا برای بردن یک متغیر از php به html باید چی کار کنیم؟
با تشکر

golbarg73
06-11-2011, 22:13
یعنی چی؟
آخه چرا دوستان اینجوری میگن؟
تبدیل متغیر دیگه چه صیغه ایه؟
php و html با هم کار میکنن هرجا که لازم بود میتونید تگ php رو ببندید و هر بلایی که دوست داشتید سر کدهاتون بدید و دوباره تگ php رو باز کنید تبدیل متغیر یعنی چی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

m.m.m5651
07-11-2011, 15:01
با سلام
برای تبدیل متغیر از html به php با دستور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این کار رو میکردیم حالا برای بردن یک متغیر از php به html باید چی کار کنیم؟
با تشکر
html که متغیر نداره! :13:
ولی می تونید هرجاکه خواستید با echo بندازیدش در بین تگ های پی اچ پی و حتی اگر سیستمی کشف کردید که (:دی) متغیر های اچ تی ام ال هست، در هنگام ست کردن با پی اچ پی جلوش بندازیدش! :دی
فکر کنم منظورتون Java Script هست نه؟ :13: