PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد کد امنیتی رو می خوام

ali zi zeperto
11-04-2010, 17:42
سلام
من دارم یه فرم ثبت نام می سازم.می خوام از این کدهای امنیتی که بیشتر سایتها دارن بذارم.آیا نمونه مجانی ازش هست که استفاده کنم یا خودم باید بسازم؟اگر مجانی هست یه لینک لطف بفرمایید.این منوهای نام استان و شهر ها رو از کجا میشه گیر آورد.از یه کد یه سایت مال استان ها رو گرفتم ولی برای شهر های استانها رو نداشت.اون رو باید چیکار کرد؟
ممنون

tazphoenix
11-04-2010, 19:31
با چه زبونی برنامه نویسی میکنی؟
PHP یا ASP؟
اگه PHP یه عالمه کد هست که معروفترینشون(که من باهاش مخالفم) ReCAPTCHA هست.
به آدرس recaptcha.net
.در مورد ASP هم اطلاعات زیادی ندارم ولی بعید میدونم نباشه.

ali zi zeperto
11-04-2010, 19:58
با چه زبونی برنامه نویسی میکنی؟
PHP یا ASP؟
اگه PHP یه عالمه کد هست که معروفترینشون(که من باهاش مخالفم) ReCAPTCHA هست.
به آدرس recaptcha.net
.در مورد ASP هم اطلاعات زیادی ندارم ولی بعید میدونم نباشه.
با php می نویسم.این recaptcha رو دیده بودم.خوبه که؟چرا باهاش مخالفی؟
برای استان و شهر ها چی؟کد php ش رو از کجا می شه گیر آورد؟

mamadfelfel1988
11-04-2010, 22:47
خیلی از دنیای حرفهای دور هست اصلا استفاده نکن

ali zi zeperto
11-04-2010, 23:05
خیلی از دنیای حرفهای دور هست اصلا استفاده نکن
ببخشید دنیای خیلی حرفای دور دست کجاست که قابل استفاده هم هست ؟اگه میشه کدش رو لطف کنید.

tazphoenix
12-04-2010, 13:13
مخالفم چون قسمتی از محاسبات روی سایت خود recaptcha انجام میگیره و اگه یه روزی سایت down بشه (که زیاد این اتفاق میفته) دیگه کدت کار نمیکنه.اونی که من تو پروژه هام استفاده میکنم the captcha به آدرس thecaptcha.com.ساده و قدرتمند.

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

منظورش اینه که حرفه ای ها تو فرم ثبت نام از این چیزی استفاده نمیکنن(فک کنم) در ضمن اگر پیدا کنی HTML که وقتی فرم سند شد میتونی با php مقدارشو بگیری.

ali zi zeperto
12-04-2010, 14:01
منظورش اینه که حرفه ای ها تو فرم ثبت نام از این چیزی استفاده نمیکنن(فک کنم) در ضمن اگر پیدا کنی HTML که وقتی فرم سند شد میتونی با php مقدارشو بگیری.
یعنی منو مال شهر هاشو خودم باید درست کنم و همه هم همین کار رو کردن؟

tazphoenix
13-04-2010, 12:30
اصلا چرا خودت درست کنی؟یه جایی که میدونی dropdown استان ها و شهرها رو گذاشته سورس صفحه رو باز کن و کدهای dropdown رو کپی کن.یه نگا کن اگه نتونستی به من بگو.

ali zi zeperto
13-04-2010, 14:33
اصلا چرا خودت درست کنی؟یه جایی که میدونی dropdown استان ها و شهرها رو گذاشته سورس صفحه رو باز کن و کدهای dropdown رو کپی کن.یه نگا کن اگه نتونستی به من بگو.
اول ممنون جواب میدی
بعد هم راستش یه کدی واسش پیدا کردم.این آدرس رو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چون تازه دارم php کار می کنم خیلی از کدش سر در نمیارم در واقع هنوز نمی دونم که چطوری ازش استفاده کنم.
بعد هم اون راهی که گفتی یعنی روی اسم یه استان کلیک کنم و بعد برم از سورس صفحه اسم شهرستانها رو بردارم؟امتحان کردم ولی جواب نمی ده.
از این صفحه کد استانها رو ورداشتم ولی شهرستان رو نمیشه.

tazphoenix
13-04-2010, 16:26
توش 2 تا فایله بر اساس همین فروشگاهها.
شما اول فایل default.html رو با فایرفاکس باز کن بعد اسم یه استان رو انتخاب کن اسم شهرهاش خود به خود توی dropdown بعدی قرار میگیره.
در مورد طرز کارشم یه چند خط کد جاوا اولش داره که میگه وقتی اسم استان انتخاب شد برو تو فایل city.js و اسم شهرستان ها رو بساز.
دیگه فک میکنم استفادش راحت باشه.

ali zi zeperto
13-04-2010, 18:08
توش 2 تا فایله بر اساس همین فروشگاهها.
شما اول فایل default.html رو با فایرفاکس باز کن بعد اسم یه استان رو انتخاب کن اسم شهرهاش خود به خود توی dropdown بعدی قرار میگیره.
در مورد طرز کارشم یه چند خط کد جاوا اولش داره که میگه وقتی اسم استان انتخاب شد برو تو فایل city.js و اسم شهرستان ها رو بساز.
دیگه فک میکنم استفادش راحت باشه.
tazphoenix خیلی لطف داری که اینقدر توجه می کنی.ممنون
این فایله هم دانلود نمیشه.چرا نمی دونم؟
اگر میشه به این آدرس برام میل کن.]
یا که یه جای دیگه آپلود کن.
بازم ممنون

tazphoenix
13-04-2010, 20:36
فرستادمشون.

ali zi zeperto
13-04-2010, 21:58
فرستادمشون.